Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Duna Takarék Megyei I. U-19 3. forduló

2021.08.28 - 15:00

Abda, Abda SC sporttelep

Győr-Moson-Sopron

Duna Takarék Megyei I. U-19

Játékvezető
VŐCSEI LÁSZLÓ
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
HALMAI KRISTÓF
ABDA SC VVFK-BAU
NEBULÓ - KSE
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

12'

BAMBERGER KRISZTOFER
ÁDER MÁRTON ÁRON

25'

1 - 1

 

HAUZER BENCE

40'

2 - 1

 

HAUZER BENCE

44'

3 - 1

 

 

3 - 2

62'

SZARADICS MARTIN

 

3 - 3

81'

LAKATOS JÁNOS
HAUZER BENCE

89'

4 - 3

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 LOLAND NYÚL SC LOLAND NYÚL SC 3 3 0 0 32 2 30 9 13
2 ABDA SC VVFK-BAU  ABDA SC VVFK-BAU  3 3 0 0 14 3 11 9 12
3 PETŐHÁZI SE PETŐHÁZI SE 3 3 0 0 9 0 9 9 9
4 GYŐRSZENTIVÁN SE GYŐRSZENTIVÁN SE 3 2 0 1 22 4 18 6 10.7
5 GYIRMÓT SE GYŐR GYIRMÓT SE GYŐR 2 2 0 0 12 1 11 6 8.5
6 LÉBÉNY SE LÉBÉNY SE 3 2 0 1 15 5 10 6 8.7
7 CARBODENT VITNYÉD SE CARBODENT VITNYÉD SE 3 2 0 1 17 8 9 6 9.7
8 SOPRONI FAC 1900 SOPRONI FAC 1900 3 2 0 1 7 8 -1 6 6.3
9 ESK MÉNFŐCSANAK ESK MÉNFŐCSANAK 3 1 0 2 10 9 1 3 10
10 JÁNOSSOMORJAI SE JÁNOSSOMORJAI SE 3 1 0 2 5 17 -12 3 7
11 PANNONHALMA HORN SE PANNONHALMA HORN SE 3 0 0 3 4 12 -8 0 3
12 NEBULÓ - KSE NEBULÓ - KSE 3 0 0 3 6 22 -16 0 5
13 GÖNYŰ SE GÖNYŰ SE 2 0 0 2 0 18 -18 0 1.5
14 KORONCÓ KSSZE KORONCÓ KSSZE 3 0 0 3 0 18 -18 0 4.7
15 LIPÓT PÉKSÉG LIPÓT PÉKSÉG 2 0 0 2 0 26 -26 0 5
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 LIPÓT PÉKSÉG ABDA SC VVFK-BAU 2 2 0 0 5 1 4 6 1 1 0 0 1 0 1 3 3 3 0 0 6 1 5 9
2 LIPÓT PÉKSÉG LOLAND NYÚL SC 2 1 1 0 13 0 13 4 1 1 0 0 4 0 4 3 3 2 1 0 17 0 17 7
3 LIPÓT PÉKSÉG LÉBÉNY SE 2 1 1 0 5 2 3 4 1 1 0 0 3 0 3 3 3 2 1 0 8 2 6 7
4 LIPÓT PÉKSÉG GYŐRSZENTIVÁN SE 2 2 0 0 12 0 12 6 1 0 0 1 0 1 -1 0 3 2 0 1 12 1 11 6
5 LIPÓT PÉKSÉG GYIRMÓT SE GYŐR 1 1 0 0 2 0 2 3 1 1 0 0 4 0 4 3 2 2 0 0 6 0 6 6
6 LIPÓT PÉKSÉG CARBODENT VITNYÉD SE 2 2 0 0 8 0 8 6 1 0 0 1 0 3 -3 0 3 2 0 1 8 3 5 6
7 LIPÓT PÉKSÉG PETŐHÁZI SE 1 1 0 0 3 0 3 3 2 0 2 0 0 0 0 2 3 1 2 0 3 0 3 5
8 LIPÓT PÉKSÉG ESK MÉNFŐCSANAK 2 1 1 0 5 2 3 4 1 0 0 1 0 2 -2 0 3 1 1 1 5 4 1 4
9 LIPÓT PÉKSÉG SOPRONI FAC 1900 2 1 0 1 1 4 -3 3 1 0 1 0 0 0 0 1 3 1 1 1 1 4 -3 4
10 LIPÓT PÉKSÉG JÁNOSSOMORJAI SE 1 0 1 0 0 0 0 1 2 0 1 1 2 8 -6 1 3 0 2 1 2 8 -6 2
11 LIPÓT PÉKSÉG PANNONHALMA HORN SE 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 0 1 1 2 5 -3 1 3 0 1 2 2 6 -4 1
12 LIPÓT PÉKSÉG KORONCÓ KSSZE 1 0 1 0 0 0 0 1 2 0 0 2 0 10 -10 0 3 0 1 2 0 10 -10 1
13 LIPÓT PÉKSÉG GÖNYŰ SE 1 0 0 1 0 4 -4 0 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 0 0 2 0 6 -6 0
14 LIPÓT PÉKSÉG NEBULÓ - KSE 1 0 0 1 0 3 -3 0 2 0 0 2 1 7 -6 0 3 0 0 3 1 10 -9 0
15 LIPÓT PÉKSÉG LIPÓT PÉKSÉG 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 0 2 0 16 -16 0 2 0 0 2 0 16 -16 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 LIPÓT PÉKSÉG LOLAND NYÚL SC 2 2 0 0 22 2 20 6 1 1 0 0 10 0 10 3 3 3 0 0 32 2 30 9
2 LIPÓT PÉKSÉG ABDA SC VVFK-BAU 2 2 0 0 12 3 9 6 1 1 0 0 2 0 2 3 3 3 0 0 14 3 11 9
3 LIPÓT PÉKSÉG PETŐHÁZI SE 1 1 0 0 6 0 6 3 2 2 0 0 3 0 3 6 3 3 0 0 9 0 9 9
4 LIPÓT PÉKSÉG GYŐRSZENTIVÁN SE 2 2 0 0 21 1 20 6 1 0 0 1 1 3 -2 0 3 2 0 1 22 4 18 6
5 LIPÓT PÉKSÉG GYIRMÓT SE GYŐR 1 1 0 0 5 0 5 3 1 1 0 0 7 1 6 3 2 2 0 0 12 1 11 6
6 LIPÓT PÉKSÉG LÉBÉNY SE 2 1 0 1 7 4 3 3 1 1 0 0 8 1 7 3 3 2 0 1 15 5 10 6
7 LIPÓT PÉKSÉG CARBODENT VITNYÉD SE 2 2 0 0 17 2 15 6 1 0 0 1 0 6 -6 0 3 2 0 1 17 8 9 6
8 LIPÓT PÉKSÉG SOPRONI FAC 1900 2 1 0 1 4 8 -4 3 1 1 0 0 3 0 3 3 3 2 0 1 7 8 -1 6
9 LIPÓT PÉKSÉG ESK MÉNFŐCSANAK 2 1 0 1 10 4 6 3 1 0 0 1 0 5 -5 0 3 1 0 2 10 9 1 3
10 LIPÓT PÉKSÉG JÁNOSSOMORJAI SE 1 0 0 1 0 3 -3 0 2 1 0 1 5 14 -9 3 3 1 0 2 5 17 -12 3
11 LIPÓT PÉKSÉG PANNONHALMA HORN SE 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 0 0 2 4 10 -6 0 3 0 0 3 4 12 -8 0
12 LIPÓT PÉKSÉG NEBULÓ - KSE 1 0 0 1 1 8 -7 0 2 0 0 2 5 14 -9 0 3 0 0 3 6 22 -16 0
13 LIPÓT PÉKSÉG GÖNYŰ SE 1 0 0 1 0 10 -10 0 1 0 0 1 0 8 -8 0 2 0 0 2 0 18 -18 0
14 LIPÓT PÉKSÉG KORONCÓ KSSZE 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 0 0 2 0 17 -17 0 3 0 0 3 0 18 -18 0
15 LIPÓT PÉKSÉG LIPÓT PÉKSÉG 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 0 2 0 26 -26 0 2 0 0 2 0 26 -26 0
 
ABDA SC VVFK-BAU
------8 - 0--------4 - 3------
ÜSTÖKÖS FC BÁCSA
----------------------
CARBODENT VITNYÉD SE
-----------7 - 0---10 - 2------
CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT
----------------------
CSORNAI SE
----------------------
DAC NÁDORVÁROS 1912
----------------------
ESK MÉNFŐCSANAK
---------3 - 4---7 - 0--------
GÖNYŰ SE
----------------0 - 10-----
GYIRMÓT SE GYŐR
------5 - 0---------------
GYŐRSZENTIVÁN SE
---------11 - 1-10 - 0----------
JÁNOSSOMORJAI SE
--------------------0 - 3-
KAPUVÁRI SE
----------------------
KORONCÓ KSSZE
------------------0 - 1---
LÉBÉNY SE
-----------------7 - 20 - 2---
LIPÓT PÉKSÉG
----------------------
LOLAND NYÚL SC
----------------------
NEBULÓ - KSE
-------------1 - 8--------
LOLAND NYÚL SC
--------------19 - 0--3 - 2----
PANNONHALMA HORN SE
0 - 2---------------------
PETŐHÁZI SE
--6 - 0-------------------
SOPRONI FAC 1900
----------------------
SOPRONI FAC 1900
--------1 - 73 - 1------------
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
----------------------

Meccsek

ABDA SC VVFK-BAU

2021. 08. 14. 16:00
Abda SC sporttelep
2021. 08. 14. 16:00
Abda SC sporttelep
ABDA SC VVFK-BAU
GÖNYŰ SE
2021. 08. 21. 15:00
Pannonhalma SE sporttelep
2021. 08. 21. 15:00
Pannonhalma SE sporttelep
PANNONHALMA HORN SE
ABDA SC VVFK-BAU
2021. 08. 28. 15:00
Abda SC sporttelep
2021. 08. 28. 15:00
Abda SC sporttelep
ABDA SC VVFK-BAU
NEBULÓ - KSE
2021. 09. 04. 14:00
Petőháza SE sportpálya
2021. 09. 04. 14:00
Petőháza SE sportpálya
PETŐHÁZI SE
ABDA SC VVFK-BAU
2021. 09. 11. 15:00
Abda SC sporttelep
2021. 09. 11. 15:00
Abda SC sporttelep
ABDA SC VVFK-BAU
KORONCÓ KSSZE
2021. 09. 18. 13:00
Vitnyédi SE
2021. 09. 18. 13:00
Vitnyédi SE
CARBODENT VITNYÉD SE
ABDA SC VVFK-BAU
2021. 09. 25. 14:00
Abda SC sporttelep
2021. 09. 25. 14:00
Abda SC sporttelep
ABDA SC VVFK-BAU
LÉBÉNY SE
2021. 10. 02. 14:00
Abda SC sporttelep
2021. 10. 02. 14:00
Abda SC sporttelep
ABDA SC VVFK-BAU
GYŐRSZENTIVÁN SE
2021. 10. 09. 12:45
Nyúl SC sporttelep
2021. 10. 09. 12:45
Nyúl SC sporttelep
LOLAND NYÚL SC
ABDA SC VVFK-BAU
2021. 10. 24. 11:45
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
2021. 10. 24. 11:45
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
ESK MÉNFŐCSANAK
ABDA SC VVFK-BAU
2021. 10. 30. 12:00
Abda SC sporttelep
2021. 10. 30. 12:00
Abda SC sporttelep
ABDA SC VVFK-BAU
SOPRONI FAC 1900
2021. 11. 07. 12:00
Jánossomorja SE sportpálya
2021. 11. 07. 12:00
Jánossomorja SE sportpálya
JÁNOSSOMORJAI SE
ABDA SC VVFK-BAU
2021. 11. 13. 12:00
Abda SC sporttelep
2021. 11. 13. 12:00
Abda SC sporttelep
ABDA SC VVFK-BAU
GYIRMÓT SE GYŐR
2021. 11. 21. 11:30
Darnózseli SE sportpálya
2021. 11. 21. 11:30
Darnózseli SE sportpálya
LIPÓT PÉKSÉG
ABDA SC VVFK-BAU
2021. 11. 28. 12:00
Gönyű SE
2021. 11. 28. 12:00
Gönyű SE
GÖNYŰ SE
ABDA SC VVFK-BAU
2022. 02. 26. 13:00
Abda SC sporttelep
2022. 02. 26. 13:00
Abda SC sporttelep
ABDA SC VVFK-BAU
PANNONHALMA HORN SE
2022. 03. 05. 13:00
Kapuvári SE sporttelepe
2022. 03. 05. 13:00
Kapuvári SE sporttelepe
NEBULÓ - KSE
ABDA SC VVFK-BAU
2022. 03. 12. 13:00
Abda SC sporttelep
2022. 03. 12. 13:00
Abda SC sporttelep
ABDA SC VVFK-BAU
PETŐHÁZI SE
2022. 03. 20. 13:00
Koroncó SE sportpálya
2022. 03. 20. 13:00
Koroncó SE sportpálya
KORONCÓ KSSZE
ABDA SC VVFK-BAU
2022. 03. 27. 14:00
Abda SC sporttelep
2022. 03. 27. 14:00
Abda SC sporttelep
ABDA SC VVFK-BAU
CARBODENT VITNYÉD SE
2022. 04. 02. 14:00
Lébény SE sporttelep
2022. 04. 02. 14:00
Lébény SE sporttelep
LÉBÉNY SE
ABDA SC VVFK-BAU
2022. 04. 10. 15:00
Győrszentiván SE sporttelep
2022. 04. 10. 15:00
Győrszentiván SE sporttelep
GYŐRSZENTIVÁN SE
ABDA SC VVFK-BAU
2022. 04. 16. 15:00
Abda SC sporttelep
2022. 04. 16. 15:00
Abda SC sporttelep
ABDA SC VVFK-BAU
LOLAND NYÚL SC
2022. 04. 30. 15:00
Abda SC sporttelep
2022. 04. 30. 15:00
Abda SC sporttelep
ABDA SC VVFK-BAU
ESK MÉNFŐCSANAK
2022. 05. 07. 15:00
Soproni Anger réti Sporttelep
2022. 05. 07. 15:00
Soproni Anger réti Sporttelep
SOPRONI FAC 1900
ABDA SC VVFK-BAU
2022. 05. 14. 15:00
Abda SC sporttelep
2022. 05. 14. 15:00
Abda SC sporttelep
ABDA SC VVFK-BAU
JÁNOSSOMORJAI SE
2022. 05. 21. 14:00
ALCUFER Stadion
2022. 05. 21. 14:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT SE GYŐR
ABDA SC VVFK-BAU
2022. 05. 28. 15:00
Abda SC sporttelep
2022. 05. 28. 15:00
Abda SC sporttelep
ABDA SC VVFK-BAU
LIPÓT PÉKSÉG

NEBULÓ - KSE

2021. 08. 15. 16:00
Vitnyédi SE
2021. 08. 15. 16:00
Vitnyédi SE
CARBODENT VITNYÉD SE
NEBULÓ - KSE
2021. 08. 21. 15:00
Kapuvári SE sporttelepe
2021. 08. 21. 15:00
Kapuvári SE sporttelepe
NEBULÓ - KSE
LÉBÉNY SE
2021. 08. 28. 15:00
Abda SC sporttelep
2021. 08. 28. 15:00
Abda SC sporttelep
ABDA SC VVFK-BAU
NEBULÓ - KSE
2021. 09. 05. 14:00
Kapuvári SE sporttelepe
2021. 09. 05. 14:00
Kapuvári SE sporttelepe
NEBULÓ - KSE
LOLAND NYÚL SC
2021. 09. 18. 14:00
Kapuvári SE sporttelepe
2021. 09. 18. 14:00
Kapuvári SE sporttelepe
NEBULÓ - KSE
ESK MÉNFŐCSANAK
2021. 09. 29. 16:00
Soproni Anger réti Sporttelep
2021. 09. 29. 16:00
Soproni Anger réti Sporttelep
SOPRONI FAC 1900
NEBULÓ - KSE
2021. 10. 02. 14:00
Kapuvári SE sporttelepe
2021. 10. 02. 14:00
Kapuvári SE sporttelepe
NEBULÓ - KSE
JÁNOSSOMORJAI SE
2021. 10. 20. 17:00
ALCUFER Stadion
2021. 10. 20. 17:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT SE GYŐR
NEBULÓ - KSE
2021. 10. 16. 13:00
Kapuvári SE sporttelepe
2021. 10. 16. 13:00
Kapuvári SE sporttelepe
NEBULÓ - KSE
LIPÓT PÉKSÉG
2021. 10. 24. 12:00
Gönyű SE
2021. 10. 24. 12:00
Gönyű SE
GÖNYŰ SE
NEBULÓ - KSE
2021. 10. 30. 12:00
Kapuvári SE sporttelepe
2021. 10. 30. 12:00
Kapuvári SE sporttelepe
NEBULÓ - KSE
PANNONHALMA HORN SE
2021. 11. 07. 12:00
Győrszentiván SE sporttelep
2021. 11. 07. 12:00
Győrszentiván SE sporttelep
GYŐRSZENTIVÁN SE
NEBULÓ - KSE
2021. 11. 13. 11:00
Petőháza SE sportpálya
2021. 11. 13. 11:00
Petőháza SE sportpálya
PETŐHÁZI SE
NEBULÓ - KSE
2021. 11. 20. 12:00
Kapuvári SE sporttelepe
2021. 11. 20. 12:00
Kapuvári SE sporttelepe
NEBULÓ - KSE
KORONCÓ KSSZE
2021. 12. 04. 10:00
Kocsis István Városi Sporttelep
2021. 12. 04. 10:00
Kocsis István Városi Sporttelep
NEBULÓ - KSE
CARBODENT VITNYÉD SE
2022. 02. 26. 12:00
Lébény SE sporttelep
2022. 02. 26. 12:00
Lébény SE sporttelep
LÉBÉNY SE
NEBULÓ - KSE
2022. 03. 05. 13:00
Kapuvári SE sporttelepe
2022. 03. 05. 13:00
Kapuvári SE sporttelepe
NEBULÓ - KSE
ABDA SC VVFK-BAU
2022. 05. 10. 18:00
Nyúl SC sporttelep
2022. 05. 10. 18:00
Nyúl SC sporttelep
LOLAND NYÚL SC
NEBULÓ - KSE
2022. 03. 27. 13:45
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
2022. 03. 27. 13:45
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
ESK MÉNFŐCSANAK
NEBULÓ - KSE
2022. 04. 02. 15:00
Kapuvári SE sporttelepe
2022. 04. 02. 15:00
Kapuvári SE sporttelepe
NEBULÓ - KSE
SOPRONI FAC 1900
2022. 04. 10. 15:00
Jánossomorja SE sportpálya
2022. 04. 10. 15:00
Jánossomorja SE sportpálya
JÁNOSSOMORJAI SE
NEBULÓ - KSE
2022. 04. 16. 15:00
Kapuvári SE sporttelepe
2022. 04. 16. 15:00
Kapuvári SE sporttelepe
NEBULÓ - KSE
GYIRMÓT SE GYŐR
2022. 04. 24. 12:00
Darnózseli SE sportpálya
2022. 04. 24. 12:00
Darnózseli SE sportpálya
LIPÓT PÉKSÉG
NEBULÓ - KSE
2022. 04. 30. 15:00
Kapuvári SE sporttelepe
2022. 04. 30. 15:00
Kapuvári SE sporttelepe
NEBULÓ - KSE
GÖNYŰ SE
2022. 05. 07. 15:00
Pannonhalma SE sporttelep
2022. 05. 07. 15:00
Pannonhalma SE sporttelep
PANNONHALMA HORN SE
NEBULÓ - KSE
2022. 05. 14. 15:00
Kapuvári SE sporttelepe
2022. 05. 14. 15:00
Kapuvári SE sporttelepe
NEBULÓ - KSE
GYŐRSZENTIVÁN SE
2022. 05. 21. 11:00
Kapuvári SE sporttelepe
2022. 05. 21. 11:00
Kapuvári SE sporttelepe
NEBULÓ - KSE
PETŐHÁZI SE
2022. 05. 28. 15:00
Koroncó SE sportpálya
2022. 05. 28. 15:00
Koroncó SE sportpálya
KORONCÓ KSSZE
NEBULÓ - KSE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->