Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Duna Takarék Megyei I. U-19 4. forduló

2021.09.05 - 14:00

Gönyű, Gönyű SE

Győr-Moson-Sopron

Duna Takarék Megyei I. U-19

Játékvezető
STROBL PÉTER
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
JÁNOSI LAJOS
GÖNYŰ SE
ESK MÉNFŐCSANAK
90'
45'

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 LOLAND NYÚL SC LOLAND NYÚL SC 4 4 0 0 36 3 33 12 13
2 PETŐHÁZI SE PETŐHÁZI SE 4 4 0 0 14 1 13 12 7
3 GYIRMÓT SE GYŐR GYIRMÓT SE GYŐR 3 3 0 0 24 1 23 9 8.7
4 LÉBÉNY SE LÉBÉNY SE 4 3 0 1 19 6 13 9 9.5
5 CARBODENT VITNYÉD SE CARBODENT VITNYÉD SE 4 3 0 1 20 10 10 9 8.8
6 ABDA SC VVFK-BAU  ABDA SC VVFK-BAU  4 3 0 1 15 8 7 9 9.8
7 SOPRONI FAC 1900 SOPRONI FAC 1900 4 3 0 1 10 9 1 9 9
8 GYŐRSZENTIVÁN SE GYŐRSZENTIVÁN SE 4 2 0 2 24 7 17 6 8.8
9 ESK MÉNFŐCSANAK ESK MÉNFŐCSANAK 4 2 0 2 16 9 7 6 10.5
10 JÁNOSSOMORJAI SE JÁNOSSOMORJAI SE 4 1 0 3 5 29 -24 3 6.8
11 PANNONHALMA HORN SE PANNONHALMA HORN SE 3 0 0 3 4 12 -8 0 3.7
12 NEBULÓ - KSE NEBULÓ - KSE 4 0 0 4 7 26 -19 0 4
13 KORONCÓ KSSZE KORONCÓ KSSZE 4 0 0 4 1 22 -21 0 4.8
14 GÖNYŰ SE GÖNYŰ SE 3 0 0 3 0 24 -24 0 5.3
15 LIPÓT PÉKSÉG LIPÓT PÉKSÉG 3 0 0 3 1 29 -28 0 5.7
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 LIPÓT PÉKSÉG LOLAND NYÚL SC 2 1 1 0 13 0 13 4 2 2 0 0 6 1 5 6 4 3 1 0 19 1 18 10
2 LIPÓT PÉKSÉG LÉBÉNY SE 2 1 1 0 5 2 3 4 2 2 0 0 4 0 4 6 4 3 1 0 9 2 7 10
3 LIPÓT PÉKSÉG GYIRMÓT SE GYŐR 2 2 0 0 6 0 6 6 1 1 0 0 4 0 4 3 3 3 0 0 10 0 10 9
4 LIPÓT PÉKSÉG CARBODENT VITNYÉD SE 2 2 0 0 8 0 8 6 2 1 0 1 2 3 -1 3 4 3 0 1 10 3 7 9
5 LIPÓT PÉKSÉG ABDA SC VVFK-BAU 2 2 0 0 5 1 4 6 2 1 0 1 1 4 -3 3 4 3 0 1 6 5 1 9
6 LIPÓT PÉKSÉG PETŐHÁZI SE 2 2 0 0 7 0 7 6 2 0 2 0 0 0 0 2 4 2 2 0 7 0 7 8
7 LIPÓT PÉKSÉG ESK MÉNFŐCSANAK 2 1 1 0 5 2 3 4 2 1 0 1 3 2 1 3 4 2 1 1 8 4 4 7
8 LIPÓT PÉKSÉG SOPRONI FAC 1900 2 1 0 1 1 4 -3 3 2 1 1 0 2 0 2 4 4 2 1 1 3 4 -1 7
9 LIPÓT PÉKSÉG GYŐRSZENTIVÁN SE 3 2 0 1 12 2 10 6 1 0 0 1 0 1 -1 0 4 2 0 2 12 3 9 6
10 LIPÓT PÉKSÉG JÁNOSSOMORJAI SE 1 0 1 0 0 0 0 1 3 0 1 2 2 12 -10 1 4 0 2 2 2 12 -10 2
11 LIPÓT PÉKSÉG PANNONHALMA HORN SE 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 0 1 1 2 5 -3 1 3 0 1 2 2 6 -4 1
12 LIPÓT PÉKSÉG KORONCÓ KSSZE 2 0 1 1 0 1 -1 1 2 0 0 2 0 10 -10 0 4 0 1 3 0 11 -11 1
13 LIPÓT PÉKSÉG GÖNYŰ SE 2 0 0 2 0 7 -7 0 1 0 0 1 0 2 -2 0 3 0 0 3 0 9 -9 0
14 LIPÓT PÉKSÉG NEBULÓ - KSE 2 0 0 2 1 5 -4 0 2 0 0 2 1 7 -6 0 4 0 0 4 2 12 -10 0
15 LIPÓT PÉKSÉG LIPÓT PÉKSÉG 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 0 0 2 0 16 -16 0 3 0 0 3 0 18 -18 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 LIPÓT PÉKSÉG LOLAND NYÚL SC 2 2 0 0 22 2 20 6 2 2 0 0 14 1 13 6 4 4 0 0 36 3 33 12
2 LIPÓT PÉKSÉG PETŐHÁZI SE 2 2 0 0 11 1 10 6 2 2 0 0 3 0 3 6 4 4 0 0 14 1 13 12
3 LIPÓT PÉKSÉG GYIRMÓT SE GYŐR 2 2 0 0 17 0 17 6 1 1 0 0 7 1 6 3 3 3 0 0 24 1 23 9
4 LIPÓT PÉKSÉG LÉBÉNY SE 2 1 0 1 7 4 3 3 2 2 0 0 12 2 10 6 4 3 0 1 19 6 13 9
5 LIPÓT PÉKSÉG CARBODENT VITNYÉD SE 2 2 0 0 17 2 15 6 2 1 0 1 3 8 -5 3 4 3 0 1 20 10 10 9
6 LIPÓT PÉKSÉG ABDA SC VVFK-BAU 2 2 0 0 12 3 9 6 2 1 0 1 3 5 -2 3 4 3 0 1 15 8 7 9
7 LIPÓT PÉKSÉG SOPRONI FAC 1900 2 1 0 1 4 8 -4 3 2 2 0 0 6 1 5 6 4 3 0 1 10 9 1 9
8 LIPÓT PÉKSÉG GYŐRSZENTIVÁN SE 3 2 0 1 23 4 19 6 1 0 0 1 1 3 -2 0 4 2 0 2 24 7 17 6
9 LIPÓT PÉKSÉG ESK MÉNFŐCSANAK 2 1 0 1 10 4 6 3 2 1 0 1 6 5 1 3 4 2 0 2 16 9 7 6
10 LIPÓT PÉKSÉG JÁNOSSOMORJAI SE 1 0 0 1 0 3 -3 0 3 1 0 2 5 26 -21 3 4 1 0 3 5 29 -24 3
11 LIPÓT PÉKSÉG PANNONHALMA HORN SE 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 0 0 2 4 10 -6 0 3 0 0 3 4 12 -8 0
12 LIPÓT PÉKSÉG NEBULÓ - KSE 2 0 0 2 2 12 -10 0 2 0 0 2 5 14 -9 0 4 0 0 4 7 26 -19 0
13 LIPÓT PÉKSÉG KORONCÓ KSSZE 2 0 0 2 1 5 -4 0 2 0 0 2 0 17 -17 0 4 0 0 4 1 22 -21 0
14 LIPÓT PÉKSÉG GÖNYŰ SE 2 0 0 2 0 16 -16 0 1 0 0 1 0 8 -8 0 3 0 0 3 0 24 -24 0
15 LIPÓT PÉKSÉG LIPÓT PÉKSÉG 1 0 0 1 1 3 -2 0 2 0 0 2 0 26 -26 0 3 0 0 3 1 29 -28 0
 
ABDA SC VVFK-BAU
------8 - 0--------4 - 3------
ÜSTÖKÖS FC BÁCSA
----------------------
CARBODENT VITNYÉD SE
-----------7 - 0---10 - 2------
CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT
----------------------
CSORNAI SE
----------------------
DAC NÁDORVÁROS 1912
----------------------
ESK MÉNFŐCSANAK
---------3 - 4---7 - 0--------
GÖNYŰ SE
------0 - 6---------0 - 10-----
GYIRMÓT SE GYŐR
------5 - 0--12 - 0------------
GYŐRSZENTIVÁN SE
--2 - 3------11 - 1-10 - 0----------
JÁNOSSOMORJAI SE
--------------------0 - 3-
KAPUVÁRI SE
----------------------
KORONCÓ KSSZE
------------1 - 4-----0 - 1---
LÉBÉNY SE
-----------------7 - 20 - 2---
LIPÓT PÉKSÉG
--------------------1 - 3-
LOLAND NYÚL SC
----------------------
NEBULÓ - KSE
-------------1 - 8--1 - 4-----
LOLAND NYÚL SC
--------------19 - 0--3 - 2----
PANNONHALMA HORN SE
0 - 2---------------------
PETŐHÁZI SE
5 - 1-6 - 0-------------------
SOPRONI FAC 1900
----------------------
SOPRONI FAC 1900
--------1 - 73 - 1------------
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
----------------------

Meccsek

GÖNYŰ SE

2021. 08. 14. 16:00
Abda SC sporttelep
2021. 08. 14. 16:00
Abda SC sporttelep
ABDA SC VVFK-BAU
GÖNYŰ SE
2021. 08. 22. 15:00
Gönyű SE
2021. 08. 22. 15:00
Gönyű SE
GÖNYŰ SE
LOLAND NYÚL SC
2021. 09. 05. 14:00
Gönyű SE
2021. 09. 05. 14:00
Gönyű SE
GÖNYŰ SE
ESK MÉNFŐCSANAK
2021. 09. 11. 15:00
Soproni Anger réti Sporttelep
2021. 09. 11. 15:00
Soproni Anger réti Sporttelep
SOPRONI FAC 1900
GÖNYŰ SE
2021. 09. 19. 14:00
Gönyű SE
2021. 09. 19. 14:00
Gönyű SE
GÖNYŰ SE
JÁNOSSOMORJAI SE
2021. 09. 24. 17:00
ALCUFER Stadion
2021. 09. 24. 17:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT SE GYŐR
GÖNYŰ SE
2021. 10. 03. 14:00
Gönyű SE
2021. 10. 03. 14:00
Gönyű SE
GÖNYŰ SE
LIPÓT PÉKSÉG
2021. 10. 10. 13:00
Győrszentiván SE sporttelep
2021. 10. 10. 13:00
Győrszentiván SE sporttelep
GYŐRSZENTIVÁN SE
GÖNYŰ SE
2021. 10. 16. 13:00
Pannonhalma SE sporttelep
2021. 10. 16. 13:00
Pannonhalma SE sporttelep
PANNONHALMA HORN SE
GÖNYŰ SE
2021. 10. 24. 12:00
Gönyű SE
2021. 10. 24. 12:00
Gönyű SE
GÖNYŰ SE
NEBULÓ - KSE
2021. 10. 30. 11:00
Petőháza SE sportpálya
2021. 10. 30. 11:00
Petőháza SE sportpálya
PETŐHÁZI SE
GÖNYŰ SE
2021. 11. 07. 12:00
Gönyű SE
2021. 11. 07. 12:00
Gönyű SE
GÖNYŰ SE
KORONCÓ KSSZE
2021. 11. 13. 12:00
Vitnyédi SE
2021. 11. 13. 12:00
Vitnyédi SE
CARBODENT VITNYÉD SE
GÖNYŰ SE
2021. 11. 21. 12:00
Gönyű SE
2021. 11. 21. 12:00
Gönyű SE
GÖNYŰ SE
LÉBÉNY SE
2021. 11. 28. 12:00
Gönyű SE
2021. 11. 28. 12:00
Gönyű SE
GÖNYŰ SE
ABDA SC VVFK-BAU
2022. 02. 26. 12:45
Nyúl SC sporttelep
2022. 02. 26. 12:45
Nyúl SC sporttelep
LOLAND NYÚL SC
GÖNYŰ SE
2022. 03. 13. 12:45
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
2022. 03. 13. 12:45
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
ESK MÉNFŐCSANAK
GÖNYŰ SE
2022. 03. 20. 13:00
Gönyű SE
2022. 03. 20. 13:00
Gönyű SE
GÖNYŰ SE
SOPRONI FAC 1900
2022. 03. 27. 14:00
Jánossomorja SE sportpálya
2022. 03. 27. 14:00
Jánossomorja SE sportpálya
JÁNOSSOMORJAI SE
GÖNYŰ SE
2022. 04. 03. 15:00
Gönyű SE
2022. 04. 03. 15:00
Gönyű SE
GÖNYŰ SE
GYIRMÓT SE GYŐR
2022. 04. 10. 15:00
Darnózseli SE sportpálya
2022. 04. 10. 15:00
Darnózseli SE sportpálya
LIPÓT PÉKSÉG
GÖNYŰ SE
2022. 04. 17. 15:00
Gönyű SE
2022. 04. 17. 15:00
Gönyű SE
GÖNYŰ SE
GYŐRSZENTIVÁN SE
2022. 04. 24. 15:00
Gönyű SE
2022. 04. 24. 15:00
Gönyű SE
GÖNYŰ SE
PANNONHALMA HORN SE
2022. 04. 30. 15:00
Kapuvári SE sporttelepe
2022. 04. 30. 15:00
Kapuvári SE sporttelepe
NEBULÓ - KSE
GÖNYŰ SE
2022. 05. 08. 15:00
Gönyű SE
2022. 05. 08. 15:00
Gönyű SE
GÖNYŰ SE
PETŐHÁZI SE
2022. 05. 15. 15:00
Koroncó SE sportpálya
2022. 05. 15. 15:00
Koroncó SE sportpálya
KORONCÓ KSSZE
GÖNYŰ SE
2022. 05. 22. 15:00
Gönyű SE
2022. 05. 22. 15:00
Gönyű SE
GÖNYŰ SE
CARBODENT VITNYÉD SE
2022. 05. 28. 14:00
Lébény SE sporttelep
2022. 05. 28. 14:00
Lébény SE sporttelep
LÉBÉNY SE
INFO
GÖNYŰ SE

ESK MÉNFŐCSANAK

2021. 08. 13. 18:00
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
2021. 08. 13. 18:00
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
ESK MÉNFŐCSANAK
JÁNOSSOMORJAI SE
2021. 08. 21. 14:00
ALCUFER Stadion
2021. 08. 21. 14:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT SE GYŐR
ESK MÉNFŐCSANAK
2021. 08. 29. 14:00
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
2021. 08. 29. 14:00
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
ESK MÉNFŐCSANAK
LIPÓT PÉKSÉG
2021. 09. 05. 14:00
Gönyű SE
2021. 09. 05. 14:00
Gönyű SE
GÖNYŰ SE
ESK MÉNFŐCSANAK
2021. 09. 12. 14:45
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
2021. 09. 12. 14:45
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
ESK MÉNFŐCSANAK
PANNONHALMA HORN SE
2021. 09. 18. 14:00
Kapuvári SE sporttelepe
2021. 09. 18. 14:00
Kapuvári SE sporttelepe
NEBULÓ - KSE
ESK MÉNFŐCSANAK
2021. 09. 26. 13:45
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
2021. 09. 26. 13:45
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
ESK MÉNFŐCSANAK
PETŐHÁZI SE
2021. 10. 03. 14:00
Koroncó SE sportpálya
2021. 10. 03. 14:00
Koroncó SE sportpálya
KORONCÓ KSSZE
ESK MÉNFŐCSANAK
2021. 10. 10. 12:45
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
2021. 10. 10. 12:45
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
ESK MÉNFŐCSANAK
CARBODENT VITNYÉD SE
2021. 10. 16. 12:00
Lébény SE sporttelep
2021. 10. 16. 12:00
Lébény SE sporttelep
LÉBÉNY SE
ESK MÉNFŐCSANAK
2021. 10. 24. 11:45
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
2021. 10. 24. 11:45
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
ESK MÉNFŐCSANAK
ABDA SC VVFK-BAU
2021. 10. 30. 11:45
Nyúl SC sporttelep
2021. 10. 30. 11:45
Nyúl SC sporttelep
LOLAND NYÚL SC
ESK MÉNFŐCSANAK
2021. 11. 14. 11:45
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
2021. 11. 14. 11:45
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
ESK MÉNFŐCSANAK
GYŐRSZENTIVÁN SE
2021. 11. 20. 12:00
Soproni Anger réti Sporttelep
2021. 11. 20. 12:00
Soproni Anger réti Sporttelep
SOPRONI FAC 1900
ESK MÉNFŐCSANAK
2021. 11. 28. 12:00
Jánossomorja SE sportpálya
2021. 11. 28. 12:00
Jánossomorja SE sportpálya
JÁNOSSOMORJAI SE
ESK MÉNFŐCSANAK
2022. 02. 26. 10:00
Győrszemere KSK sporttelep
2022. 02. 26. 10:00
Győrszemere KSK sporttelep
ESK MÉNFŐCSANAK
GYIRMÓT SE GYŐR
2022. 03. 06. 13:00
Darnózseli SE sportpálya
2022. 03. 06. 13:00
Darnózseli SE sportpálya
LIPÓT PÉKSÉG
ESK MÉNFŐCSANAK
2022. 03. 13. 12:45
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
2022. 03. 13. 12:45
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
ESK MÉNFŐCSANAK
GÖNYŰ SE
2022. 03. 16. 18:00
Pannonhalma SE sporttelep
2022. 03. 16. 18:00
Pannonhalma SE sporttelep
PANNONHALMA HORN SE
ESK MÉNFŐCSANAK
2022. 03. 27. 13:45
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
2022. 03. 27. 13:45
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
ESK MÉNFŐCSANAK
NEBULÓ - KSE
2022. 04. 02. 14:00
Petőháza SE sportpálya
2022. 04. 02. 14:00
Petőháza SE sportpálya
PETŐHÁZI SE
ESK MÉNFŐCSANAK
2022. 04. 10. 14:45
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
2022. 04. 10. 14:45
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
ESK MÉNFŐCSANAK
KORONCÓ KSSZE
2022. 04. 16. 15:00
Vitnyédi SE
2022. 04. 16. 15:00
Vitnyédi SE
CARBODENT VITNYÉD SE
ESK MÉNFŐCSANAK
2022. 05. 18. 18:00
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
2022. 05. 18. 18:00
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
ESK MÉNFŐCSANAK
LÉBÉNY SE
2022. 04. 30. 15:00
Abda SC sporttelep
2022. 04. 30. 15:00
Abda SC sporttelep
ABDA SC VVFK-BAU
ESK MÉNFŐCSANAK
2022. 05. 04. 18:00
Győrszemere KSK sporttelep
2022. 05. 04. 18:00
Győrszemere KSK sporttelep
ESK MÉNFŐCSANAK
LOLAND NYÚL SC
2022. 05. 22. 15:00
Győrszentiván SE sporttelep
2022. 05. 22. 15:00
Győrszentiván SE sporttelep
GYŐRSZENTIVÁN SE
ESK MÉNFŐCSANAK
2022. 05. 28. 14:45
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
2022. 05. 28. 14:45
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
ESK MÉNFŐCSANAK
SOPRONI FAC 1900
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->