Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Duna Takarék Megyei I. U-19 6. forduló

2021.09.19 - 11:00

Darnózseli, Darnózseli SE sportpálya (Darnózseli SE)

Győr-Moson-Sopron

Duna Takarék Megyei I. U-19

Játékvezető
BŐHM ÁRMIN
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
NAGY GERGŐ
LIPÓT PÉKSÉG
GYIRMÓT SE GYŐR
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

9'

KALMÁR PÉTER

 

0 - 2

11'

SZABÓ BARNA

 

0 - 3

14'

BÓDIS ERIK

 

0 - 4

15'

KALMÁR PÉTER

 

0 - 5

16'

SZABÓ BARNA

 

0 - 6

27'

SZABÓ BARNA

 

0 - 7

31'

KOCH BERNÁT

 

0 - 8

40'

SUJTNER KRISTÓF

 

0 - 9

45'

BÓDIS ERIK

 

0 - 10

48'

BÓDIS ERIK

 

0 - 11

49'

KALMÁR PÉTER

 

0 - 12

50'

KALMÁR PÉTER

 

0 - 13

51'

BÓDIS ERIK

 

0 - 14

62'

KOCH BERNÁT

 

0 - 15

64'

BÉRES KRISZTIÁN MÁTYÁS

 

0 - 16

72'

SZABÓ BARNA

 

0 - 17

79'

KONDOR LÁSZLÓ

 

0 - 18

82'

BÓDIS ERIK

 

0 - 19

87'

BÓDIS ERIK

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 GYIRMÓT SE GYŐR GYIRMÓT SE GYŐR 5 5 0 0 47 1 46 15 9
2 LÉBÉNY SE LÉBÉNY SE 6 5 0 1 29 12 17 15 9.5
3 PETŐHÁZI SE PETŐHÁZI SE 5 5 0 0 18 2 16 15 6.2
4 ABDA SC VVFK-BAU  ABDA SC VVFK-BAU  6 5 0 1 21 10 11 15 10.5
5 LOLAND NYÚL SC LOLAND NYÚL SC 6 4 0 2 38 13 25 12 11.3
6 ESK MÉNFŐCSANAK ESK MÉNFŐCSANAK 6 4 0 2 22 10 12 12 10.7
7 SOPRONI FAC 1900 SOPRONI FAC 1900 6 4 0 2 18 16 2 12 9.8
8 CARBODENT VITNYÉD SE CARBODENT VITNYÉD SE 6 3 0 3 22 16 6 9 7.3
9 GYŐRSZENTIVÁN SE GYŐRSZENTIVÁN SE 6 2 0 4 28 16 12 6 6.7
10 JÁNOSSOMORJAI SE JÁNOSSOMORJAI SE 6 2 0 4 13 41 -28 6 8.5
11 PANNONHALMA HORN SE PANNONHALMA HORN SE 5 1 0 4 9 19 -10 3 4.8
12 KORONCÓ KSSZE KORONCÓ KSSZE 6 1 0 5 9 28 -19 3 5.2
13 LIPÓT PÉKSÉG LIPÓT PÉKSÉG 5 1 0 4 10 52 -42 3 5.8
14 NEBULÓ - KSE NEBULÓ - KSE 5 0 0 5 8 29 -21 0 5
15 GÖNYŰ SE GÖNYŰ SE 5 0 0 5 5 32 -27 0 6.4
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 GÖNYŰ SE LÉBÉNY SE 4 3 1 0 11 4 7 10 2 2 0 0 4 0 4 6 6 5 1 0 15 4 11 16
2 GÖNYŰ SE GYIRMÓT SE GYŐR 3 3 0 0 7 0 7 9 2 2 0 0 13 0 13 6 5 5 0 0 20 0 20 15
3 GÖNYŰ SE ABDA SC VVFK-BAU 3 3 0 0 8 2 6 9 3 1 1 1 1 4 -3 4 6 4 1 1 9 6 3 13
4 GÖNYŰ SE PETŐHÁZI SE 2 2 0 0 7 0 7 6 3 1 2 0 1 0 1 5 5 3 2 0 8 0 8 11
5 GÖNYŰ SE ESK MÉNFŐCSANAK 3 2 1 0 7 2 5 7 3 1 1 1 3 2 1 4 6 3 2 1 10 4 6 11
6 GÖNYŰ SE LOLAND NYÚL SC 3 1 1 1 13 1 12 4 3 2 0 1 6 3 3 6 6 3 1 2 19 4 15 10
7 GÖNYŰ SE CARBODENT VITNYÉD SE 3 2 1 0 8 0 8 7 3 1 0 2 3 7 -4 3 6 3 1 2 11 7 4 10
8 GÖNYŰ SE SOPRONI FAC 1900 3 2 0 1 2 4 -2 6 3 1 1 1 2 2 0 4 6 3 1 2 4 6 -2 10
9 GÖNYŰ SE GYŐRSZENTIVÁN SE 3 2 0 1 12 2 10 6 3 0 0 3 1 4 -3 0 6 2 0 4 13 6 7 6
10 GÖNYŰ SE PANNONHALMA HORN SE 2 1 0 1 2 1 1 3 3 0 1 2 2 7 -5 1 5 1 1 3 4 8 -4 4
11 GÖNYŰ SE KORONCÓ KSSZE 3 1 1 1 2 1 1 4 3 0 0 3 1 13 -12 0 6 1 1 4 3 14 -11 4
12 GÖNYŰ SE GÖNYŰ SE 3 1 0 2 2 7 -5 3 2 0 0 2 0 3 -3 0 5 1 0 4 2 10 -8 3
13 GÖNYŰ SE LIPÓT PÉKSÉG 2 0 0 2 0 11 -11 0 3 1 0 2 4 17 -13 3 5 1 0 4 4 28 -24 3
14 GÖNYŰ SE JÁNOSSOMORJAI SE 2 0 1 1 1 4 -3 1 4 0 1 3 2 14 -12 1 6 0 2 4 3 18 -15 2
15 GÖNYŰ SE NEBULÓ - KSE 3 0 1 2 1 5 -4 1 2 0 0 2 1 7 -6 0 5 0 1 4 2 12 -10 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 GÖNYŰ SE GYIRMÓT SE GYŐR 3 3 0 0 21 0 21 9 2 2 0 0 26 1 25 6 5 5 0 0 47 1 46 15
2 GÖNYŰ SE LÉBÉNY SE 4 3 0 1 17 10 7 9 2 2 0 0 12 2 10 6 6 5 0 1 29 12 17 15
3 GÖNYŰ SE PETŐHÁZI SE 2 2 0 0 11 1 10 6 3 3 0 0 7 1 6 9 5 5 0 0 18 2 16 15
4 GÖNYŰ SE ABDA SC VVFK-BAU 3 3 0 0 17 5 12 9 3 2 0 1 4 5 -1 6 6 5 0 1 21 10 11 15
5 GÖNYŰ SE LOLAND NYÚL SC 3 2 0 1 23 6 17 6 3 2 0 1 15 7 8 6 6 4 0 2 38 13 25 12
6 GÖNYŰ SE ESK MÉNFŐCSANAK 3 2 0 1 13 4 9 6 3 2 0 1 9 6 3 6 6 4 0 2 22 10 12 12
7 GÖNYŰ SE SOPRONI FAC 1900 3 2 0 1 8 10 -2 6 3 2 0 1 10 6 4 6 6 4 0 2 18 16 2 12
8 GÖNYŰ SE CARBODENT VITNYÉD SE 3 2 0 1 17 3 14 6 3 1 0 2 5 13 -8 3 6 3 0 3 22 16 6 9
9 GÖNYŰ SE GYŐRSZENTIVÁN SE 3 2 0 1 23 4 19 6 3 0 0 3 5 12 -7 0 6 2 0 4 28 16 12 6
10 GÖNYŰ SE JÁNOSSOMORJAI SE 2 0 0 2 4 12 -8 0 4 2 0 2 9 29 -20 6 6 2 0 4 13 41 -28 6
11 GÖNYŰ SE PANNONHALMA HORN SE 2 1 0 1 5 6 -1 3 3 0 0 3 4 13 -9 0 5 1 0 4 9 19 -10 3
12 GÖNYŰ SE KORONCÓ KSSZE 3 1 0 2 7 6 1 3 3 0 0 3 2 22 -20 0 6 1 0 5 9 28 -19 3
13 GÖNYŰ SE LIPÓT PÉKSÉG 2 0 0 2 1 22 -21 0 3 1 0 2 9 30 -21 3 5 1 0 4 10 52 -42 3
14 GÖNYŰ SE NEBULÓ - KSE 3 0 0 3 3 15 -12 0 2 0 0 2 5 14 -9 0 5 0 0 5 8 29 -21 0
15 GÖNYŰ SE GÖNYŰ SE 3 0 0 3 3 20 -17 0 2 0 0 2 2 12 -10 0 5 0 0 5 5 32 -27 0
 
ABDA SC VVFK-BAU
------8 - 0----5 - 2---4 - 3------
ÜSTÖKÖS FC BÁCSA
----------------------
CARBODENT VITNYÉD SE
0 - 1----------7 - 0---10 - 2------
CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT
----------------------
CSORNAI SE
----------------------
DAC NÁDORVÁROS 1912
----------------------
ESK MÉNFŐCSANAK
---------3 - 4---7 - 0---3 - 0----
GÖNYŰ SE
------0 - 6--3 - 4------0 - 10-----
GYIRMÓT SE GYŐR
------5 - 0-4 - 012 - 0------------
GYŐRSZENTIVÁN SE
--2 - 3------11 - 1-10 - 0----------
JÁNOSSOMORJAI SE
-------------4 - 9------0 - 3-
KAPUVÁRI SE
----------------------
KORONCÓ KSSZE
------------1 - 4---6 - 1-0 - 1---
LÉBÉNY SE
--5 - 2------5 - 4-------7 - 20 - 2---
LIPÓT PÉKSÉG
--------0 - 19-----------1 - 3-
LOLAND NYÚL SC
----------------------
NEBULÓ - KSE
------1 - 3------1 - 8--1 - 4-----
LOLAND NYÚL SC
--------------19 - 0--3 - 21 - 4---
PANNONHALMA HORN SE
0 - 2-------------------5 - 4-
PETŐHÁZI SE
5 - 1-6 - 0-------------------
SOPRONI FAC 1900
----------------------
SOPRONI FAC 1900
-------4 - 21 - 73 - 1------------
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
----------------------

Meccsek

LIPÓT PÉKSÉG

2021. 08. 14. 16:00
Nyúl SC sporttelep
2021. 08. 14. 16:00
Nyúl SC sporttelep
LOLAND NYÚL SC
LIPÓT PÉKSÉG
2021. 08. 29. 14:00
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
2021. 08. 29. 14:00
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
ESK MÉNFŐCSANAK
LIPÓT PÉKSÉG
2021. 09. 05. 14:00
Darnózseli SE sportpálya
2021. 09. 05. 14:00
Darnózseli SE sportpálya
LIPÓT PÉKSÉG
SOPRONI FAC 1900
2021. 09. 12. 15:00
Jánossomorja SE sportpálya
2021. 09. 12. 15:00
Jánossomorja SE sportpálya
JÁNOSSOMORJAI SE
LIPÓT PÉKSÉG
2021. 09. 19. 11:00
Darnózseli SE sportpálya
2021. 09. 19. 11:00
Darnózseli SE sportpálya
LIPÓT PÉKSÉG
GYIRMÓT SE GYŐR
2021. 09. 25. 11:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2021. 09. 25. 11:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG
GYŐRSZENTIVÁN SE
2021. 10. 03. 14:00
Gönyű SE
2021. 10. 03. 14:00
Gönyű SE
GÖNYŰ SE
LIPÓT PÉKSÉG
2021. 10. 10. 12:30
Darnózseli SE sportpálya
2021. 10. 10. 12:30
Darnózseli SE sportpálya
LIPÓT PÉKSÉG
PANNONHALMA HORN SE
2021. 10. 16. 13:00
Kapuvári SE sporttelepe
2021. 10. 16. 13:00
Kapuvári SE sporttelepe
NEBULÓ - KSE
LIPÓT PÉKSÉG
2021. 10. 24. 11:30
Darnózseli SE sportpálya
2021. 10. 24. 11:30
Darnózseli SE sportpálya
LIPÓT PÉKSÉG
PETŐHÁZI SE
2021. 10. 31. 12:00
Koroncó SE sportpálya
2021. 10. 31. 12:00
Koroncó SE sportpálya
KORONCÓ KSSZE
LIPÓT PÉKSÉG
2021. 11. 07. 11:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2021. 11. 07. 11:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG
CARBODENT VITNYÉD SE
2021. 11. 13. 11:00
Lébény SE sporttelep
2021. 11. 13. 11:00
Lébény SE sporttelep
LÉBÉNY SE
LIPÓT PÉKSÉG
2021. 11. 21. 11:30
Darnózseli SE sportpálya
2021. 11. 21. 11:30
Darnózseli SE sportpálya
LIPÓT PÉKSÉG
ABDA SC VVFK-BAU
2021. 11. 27. 14:00
Darnózseli SE sportpálya
2021. 11. 27. 14:00
Darnózseli SE sportpálya
LIPÓT PÉKSÉG
LOLAND NYÚL SC
2022. 03. 06. 13:00
Darnózseli SE sportpálya
2022. 03. 06. 13:00
Darnózseli SE sportpálya
LIPÓT PÉKSÉG
ESK MÉNFŐCSANAK
2022. 03. 12. 13:00
Soproni Anger réti Sporttelep
2022. 03. 12. 13:00
Soproni Anger réti Sporttelep
SOPRONI FAC 1900
LIPÓT PÉKSÉG
2022. 03. 20. 13:00
Darnózseli SE sportpálya
2022. 03. 20. 13:00
Darnózseli SE sportpálya
LIPÓT PÉKSÉG
JÁNOSSOMORJAI SE
2022. 03. 26. 13:00
ALCUFER Stadion
2022. 03. 26. 13:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT SE GYŐR
LIPÓT PÉKSÉG
2022. 04. 06. 16:30
Győrszentiván SE sporttelep
2022. 04. 06. 16:30
Győrszentiván SE sporttelep
GYŐRSZENTIVÁN SE
LIPÓT PÉKSÉG
2022. 04. 10. 15:00
Darnózseli SE sportpálya
2022. 04. 10. 15:00
Darnózseli SE sportpálya
LIPÓT PÉKSÉG
GÖNYŰ SE
2022. 04. 16. 15:00
Pannonhalma SE sporttelep
2022. 04. 16. 15:00
Pannonhalma SE sporttelep
PANNONHALMA HORN SE
LIPÓT PÉKSÉG
2022. 04. 24. 12:00
Darnózseli SE sportpálya
2022. 04. 24. 12:00
Darnózseli SE sportpálya
LIPÓT PÉKSÉG
NEBULÓ - KSE
2022. 04. 30. 14:00
Petőháza SE sportpálya
2022. 04. 30. 14:00
Petőháza SE sportpálya
PETŐHÁZI SE
LIPÓT PÉKSÉG
2022. 05. 08. 15:00
Darnózseli SE sportpálya
2022. 05. 08. 15:00
Darnózseli SE sportpálya
LIPÓT PÉKSÉG
KORONCÓ KSSZE
2022. 05. 15. 15:00
Vitnyédi SE
2022. 05. 15. 15:00
Vitnyédi SE
CARBODENT VITNYÉD SE
LIPÓT PÉKSÉG
2022. 05. 21. 13:00
Darnózseli SE sportpálya
2022. 05. 21. 13:00
Darnózseli SE sportpálya
LIPÓT PÉKSÉG
LÉBÉNY SE
2022. 05. 28. 15:00
Abda SC Sporttelep
2022. 05. 28. 15:00
Abda SC Sporttelep
ABDA SC VVFK-BAU
LIPÓT PÉKSÉG

GYIRMÓT SE GYŐR

2021. 08. 21. 14:00
ALCUFER Stadion
2021. 08. 21. 14:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT SE GYŐR
ESK MÉNFŐCSANAK
2021. 08. 28. 15:00
Soproni Anger réti Sporttelep
2021. 08. 28. 15:00
Soproni Anger réti Sporttelep
SOPRONI FAC 1900
GYIRMÓT SE GYŐR
2021. 09. 05. 10:00
ALCUFER Stadion
2021. 09. 05. 10:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT SE GYŐR
JÁNOSSOMORJAI SE
2021. 09. 15. 17:30
ALCUFER Stadion
2021. 09. 15. 17:30
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT SE GYŐR
GYŐRSZENTIVÁN SE
2021. 09. 19. 11:00
Darnózseli SE sportpálya
2021. 09. 19. 11:00
Darnózseli SE sportpálya
LIPÓT PÉKSÉG
GYIRMÓT SE GYŐR
2021. 09. 24. 17:00
ALCUFER Stadion
2021. 09. 24. 17:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT SE GYŐR
GÖNYŰ SE
2021. 10. 02. 14:00
Pannonhalma SE sporttelep
2021. 10. 02. 14:00
Pannonhalma SE sporttelep
PANNONHALMA HORN SE
GYIRMÓT SE GYŐR
2021. 10. 20. 17:00
ALCUFER Stadion
2021. 10. 20. 17:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT SE GYŐR
NEBULÓ - KSE
2021. 10. 16. 12:00
Petőháza SE sportpálya
2021. 10. 16. 12:00
Petőháza SE sportpálya
PETŐHÁZI SE
GYIRMÓT SE GYŐR
2021. 10. 21. 18:00
ALCUFER Stadion
2021. 10. 21. 18:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT SE GYŐR
KORONCÓ KSSZE
2021. 10. 30. 12:00
Vitnyédi SE
2021. 10. 30. 12:00
Vitnyédi SE
CARBODENT VITNYÉD SE
GYIRMÓT SE GYŐR
2021. 11. 06. 11:00
ALCUFER Stadion
2021. 11. 06. 11:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT SE GYŐR
LÉBÉNY SE
2021. 11. 13. 12:00
Abda SC Sporttelep
2021. 11. 13. 12:00
Abda SC Sporttelep
ABDA SC VVFK-BAU
GYIRMÓT SE GYŐR
2021. 11. 20. 11:00
ALCUFER Stadion
2021. 11. 20. 11:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT SE GYŐR
LOLAND NYÚL SC
2022. 02. 26. 10:00
Győrszemere KSK sporttelep
2022. 02. 26. 10:00
Győrszemere KSK sporttelep
ESK MÉNFŐCSANAK
GYIRMÓT SE GYŐR
2022. 03. 05. 12:00
ALCUFER Stadion
2022. 03. 05. 12:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT SE GYŐR
SOPRONI FAC 1900
2022. 04. 20. 16:30
Jánossomorja SE sportpálya
2022. 04. 20. 16:30
Jánossomorja SE sportpálya
JÁNOSSOMORJAI SE
GYIRMÓT SE GYŐR
2022. 04. 13. 17:00
Győrszentiván SE sporttelep
2022. 04. 13. 17:00
Győrszentiván SE sporttelep
GYŐRSZENTIVÁN SE
GYIRMÓT SE GYŐR
2022. 03. 26. 13:00
ALCUFER Stadion
2022. 03. 26. 13:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT SE GYŐR
LIPÓT PÉKSÉG
2022. 04. 03. 15:00
Gönyű SE
2022. 04. 03. 15:00
Gönyű SE
GÖNYŰ SE
GYIRMÓT SE GYŐR
2022. 04. 10. 10:00
ALCUFER Stadion
2022. 04. 10. 10:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT SE GYŐR
PANNONHALMA HORN SE
2022. 04. 16. 15:00
Kapuvári SE sporttelepe
2022. 04. 16. 15:00
Kapuvári SE sporttelepe
NEBULÓ - KSE
GYIRMÓT SE GYŐR
2022. 05. 25. 17:00
ALCUFER Stadion
2022. 05. 25. 17:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT SE GYŐR
PETŐHÁZI SE
2022. 04. 27. 17:00
Koroncó SE sportpálya
2022. 04. 27. 17:00
Koroncó SE sportpálya
KORONCÓ KSSZE
GYIRMÓT SE GYŐR
2022. 05. 07. 14:00
ALCUFER Stadion
2022. 05. 07. 14:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT SE GYŐR
CARBODENT VITNYÉD SE
2022. 05. 14. 10:00
Mosonszentmiklós SE sporttelep
2022. 05. 14. 10:00
Mosonszentmiklós SE sporttelep
LÉBÉNY SE
GYIRMÓT SE GYŐR
2022. 05. 21. 14:00
ALCUFER Stadion
2022. 05. 21. 14:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT SE GYŐR
ABDA SC VVFK-BAU
2022. 05. 28. 14:45
Nyúl SC sporttelep
2022. 05. 28. 14:45
Nyúl SC sporttelep
LOLAND NYÚL SC
GYIRMÓT SE GYŐR
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->