Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Duna Takarék Megyei I. U-19 8. forduló

2021.10.03 - 14:00

Gönyű, Gönyű SE

Győr-Moson-Sopron

Duna Takarék Megyei I. U-19

Játékvezető
KALOCSA LÁSZLÓ
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
CSERESZNYÁK CSABA ÁDÁM
GÖNYŰ SE
LIPÓT PÉKSÉG
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

8'

BÉLI ZALÁN

 

0 - 2

19'

BLÜMMEL ZÉTÉNY
BOHUS BENCE ISTVÁN

40'

1 - 2

 

 

1 - 3

42'

BLÜMMEL ZÉTÉNY

 

1 - 4

45'

MADARÁSZ KRISZTIÁN MÁRK

 

1 - 5

67'

LEDÓ TRISZTÁN

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 GYIRMÓT SE GYŐR GYIRMÓT SE GYŐR 7 7 0 0 72 1 71 21 9.6
2 LÉBÉNY SE LÉBÉNY SE 8 7 0 1 35 13 22 21 9.1
3 ESK MÉNFŐCSANAK ESK MÉNFŐCSANAK 8 6 0 2 32 12 20 18 9.9
4 PETŐHÁZI SE PETŐHÁZI SE 7 6 0 1 21 6 15 18 6.1
5 ABDA SC VVFK-BAU  ABDA SC VVFK-BAU  8 6 0 2 23 13 10 18 9.8
6 SOPRONI FAC 1900 SOPRONI FAC 1900 8 5 0 3 22 17 5 15 9.6
7 LOLAND NYÚL SC LOLAND NYÚL SC 8 4 0 4 43 23 20 12 9.9
8 CARBODENT VITNYÉD SE CARBODENT VITNYÉD SE 7 4 0 3 28 20 8 12 7.7
9 JÁNOSSOMORJAI SE JÁNOSSOMORJAI SE 8 4 0 4 22 43 -21 12 9.1
10 GYŐRSZENTIVÁN SE GYŐRSZENTIVÁN SE 8 3 0 5 34 18 16 9 6.8
11 LIPÓT PÉKSÉG LIPÓT PÉKSÉG 7 2 0 5 15 58 -43 6 7.3
12 KORONCÓ KSSZE KORONCÓ KSSZE 7 1 0 6 9 34 -25 3 5.6
13 PANNONHALMA HORN SE PANNONHALMA HORN SE 7 1 0 6 11 38 -27 3 4.7
14 NEBULÓ - KSE NEBULÓ - KSE 7 0 0 7 8 36 -28 0 5.7
15 GÖNYŰ SE GÖNYŰ SE 7 0 0 7 6 49 -43 0 6
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 GÖNYŰ SE LÉBÉNY SE 5 4 1 0 13 4 9 13 3 3 0 0 5 0 5 9 8 7 1 0 18 4 14 22
2 GÖNYŰ SE GYIRMÓT SE GYŐR 4 4 0 0 13 0 13 12 3 3 0 0 18 0 18 9 7 7 0 0 31 0 31 21
3 GÖNYŰ SE ESK MÉNFŐCSANAK 4 3 1 0 8 2 6 10 4 2 1 1 7 2 5 7 8 5 2 1 15 4 11 17
4 GÖNYŰ SE ABDA SC VVFK-BAU 5 4 0 1 10 3 7 12 3 1 1 1 1 4 -3 4 8 5 1 2 11 7 4 16
5 GÖNYŰ SE LOLAND NYÚL SC 4 2 1 1 16 3 13 7 4 2 0 2 6 5 1 6 8 4 1 3 22 8 14 13
6 GÖNYŰ SE PETŐHÁZI SE 3 2 1 0 7 0 7 7 4 1 2 1 1 1 0 5 7 3 3 1 8 1 7 12
7 GÖNYŰ SE SOPRONI FAC 1900 4 2 1 1 2 4 -2 7 4 1 2 1 2 2 0 5 8 3 3 2 4 6 -2 12
8 GÖNYŰ SE CARBODENT VITNYÉD SE 3 2 1 0 8 0 8 7 4 1 0 3 5 10 -5 3 7 3 1 3 13 10 3 10
9 GÖNYŰ SE GYŐRSZENTIVÁN SE 3 2 0 1 12 2 10 6 5 1 0 4 3 6 -3 3 8 3 0 5 15 8 7 9
10 GÖNYŰ SE LIPÓT PÉKSÉG 3 0 0 3 0 13 -13 0 4 2 0 2 8 18 -10 6 7 2 0 5 8 31 -23 6
11 GÖNYŰ SE JÁNOSSOMORJAI SE 3 1 1 1 4 5 -1 4 5 0 2 3 2 14 -12 2 8 1 3 4 6 19 -13 6
12 GÖNYŰ SE PANNONHALMA HORN SE 3 1 0 2 2 6 -4 3 4 0 1 3 3 10 -7 1 7 1 1 5 5 16 -11 4
13 GÖNYŰ SE KORONCÓ KSSZE 4 1 1 2 2 5 -3 4 3 0 0 3 1 13 -12 0 7 1 1 5 3 18 -15 4
14 GÖNYŰ SE GÖNYŰ SE 4 1 0 3 3 11 -8 3 3 0 0 3 0 9 -9 0 7 1 0 6 3 20 -17 3
15 GÖNYŰ SE NEBULÓ - KSE 4 0 2 2 1 5 -4 2 3 0 1 2 1 7 -6 1 7 0 3 4 2 12 -10 3
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 GÖNYŰ SE GYIRMÓT SE GYŐR 4 4 0 0 33 0 33 12 3 3 0 0 39 1 38 9 7 7 0 0 72 1 71 21
2 GÖNYŰ SE LÉBÉNY SE 5 4 0 1 21 11 10 12 3 3 0 0 14 2 12 9 8 7 0 1 35 13 22 21
3 GÖNYŰ SE ESK MÉNFŐCSANAK 4 3 0 1 17 6 11 9 4 3 0 1 15 6 9 9 8 6 0 2 32 12 20 18
4 GÖNYŰ SE PETŐHÁZI SE 3 3 0 0 12 1 11 9 4 3 0 1 9 5 4 9 7 6 0 1 21 6 15 18
5 GÖNYŰ SE ABDA SC VVFK-BAU 5 4 0 1 19 8 11 12 3 2 0 1 4 5 -1 6 8 6 0 2 23 13 10 18
6 GÖNYŰ SE SOPRONI FAC 1900 4 3 0 1 12 10 2 9 4 2 0 2 10 7 3 6 8 5 0 3 22 17 5 15
7 GÖNYŰ SE LOLAND NYÚL SC 4 2 0 2 27 12 15 6 4 2 0 2 16 11 5 6 8 4 0 4 43 23 20 12
8 GÖNYŰ SE CARBODENT VITNYÉD SE 3 2 0 1 17 3 14 6 4 2 0 2 11 17 -6 6 7 4 0 3 28 20 8 12
9 GÖNYŰ SE JÁNOSSOMORJAI SE 3 1 0 2 10 14 -4 3 5 3 0 2 12 29 -17 9 8 4 0 4 22 43 -21 12
10 GÖNYŰ SE GYŐRSZENTIVÁN SE 3 2 0 1 23 4 19 6 5 1 0 4 11 14 -3 3 8 3 0 5 34 18 16 9
11 GÖNYŰ SE LIPÓT PÉKSÉG 3 0 0 3 1 27 -26 0 4 2 0 2 14 31 -17 6 7 2 0 5 15 58 -43 6
12 GÖNYŰ SE KORONCÓ KSSZE 4 1 0 3 7 12 -5 3 3 0 0 3 2 22 -20 0 7 1 0 6 9 34 -25 3
13 GÖNYŰ SE PANNONHALMA HORN SE 3 1 0 2 5 19 -14 3 4 0 0 4 6 19 -13 0 7 1 0 6 11 38 -27 3
14 GÖNYŰ SE NEBULÓ - KSE 4 0 0 4 3 18 -15 0 3 0 0 3 5 18 -13 0 7 0 0 7 8 36 -28 0
15 GÖNYŰ SE GÖNYŰ SE 4 0 0 4 4 25 -21 0 3 0 0 3 2 24 -22 0 7 0 0 7 6 49 -43 0
 
ABDA SC VVFK-BAU
------8 - 0-2 - 1--5 - 20 - 2--4 - 3------
ÜSTÖKÖS FC BÁCSA
----------------------
CARBODENT VITNYÉD SE
0 - 1----------7 - 0---10 - 2------
CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT
----------------------
CSORNAI SE
----------------------
DAC NÁDORVÁROS 1912
----------------------
ESK MÉNFŐCSANAK
---------3 - 4---7 - 0---3 - 04 - 2---
GÖNYŰ SE
------0 - 6--3 - 4---1 - 5--0 - 10-----
GYIRMÓT SE GYŐR
------5 - 012 - 04 - 012 - 0------------
GYŐRSZENTIVÁN SE
--2 - 3------11 - 1-10 - 0----------
JÁNOSSOMORJAI SE
-------------4 - 9---6 - 2--0 - 3-
KAPUVÁRI SE
----------------------
KORONCÓ KSSZE
------0 - 6-----1 - 4---6 - 1-0 - 1---
LÉBÉNY SE
--5 - 2------5 - 4------4 - 17 - 20 - 2---
LIPÓT PÉKSÉG
--------0 - 190 - 5----------1 - 3-
LOLAND NYÚL SC
----------------------
NEBULÓ - KSE
------1 - 3---0 - 3--1 - 8--1 - 4-----
LOLAND NYÚL SC
--4 - 6-----------19 - 0--3 - 21 - 4---
PANNONHALMA HORN SE
0 - 2-------0 - 13-----------5 - 4-
PETŐHÁZI SE
5 - 1-6 - 0-----------------1 - 0-
SOPRONI FAC 1900
----------------------
SOPRONI FAC 1900
-------4 - 21 - 73 - 1------4 - 0-----
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
----------------------

Meccsek

GÖNYŰ SE

2021. 08. 14. 16:00
Abda SC Sporttelep
2021. 08. 14. 16:00
Abda SC Sporttelep
ABDA SC VVFK-BAU
GÖNYŰ SE
2021. 08. 22. 15:00
Gönyű SE
2021. 08. 22. 15:00
Gönyű SE
GÖNYŰ SE
LOLAND NYÚL SC
2021. 09. 05. 14:00
Gönyű SE
2021. 09. 05. 14:00
Gönyű SE
GÖNYŰ SE
ESK MÉNFŐCSANAK
2021. 09. 11. 15:00
Soproni Anger réti Sporttelep
2021. 09. 11. 15:00
Soproni Anger réti Sporttelep
SOPRONI FAC 1900
GÖNYŰ SE
2021. 09. 19. 14:00
Gönyű SE
2021. 09. 19. 14:00
Gönyű SE
GÖNYŰ SE
JÁNOSSOMORJAI SE
2021. 09. 24. 17:00
ALCUFER Stadion
2021. 09. 24. 17:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT SE GYŐR
GÖNYŰ SE
2021. 10. 03. 14:00
Gönyű SE
2021. 10. 03. 14:00
Gönyű SE
GÖNYŰ SE
LIPÓT PÉKSÉG
2021. 10. 10. 13:00
Győrszentiván SE sporttelep
2021. 10. 10. 13:00
Győrszentiván SE sporttelep
GYŐRSZENTIVÁN SE
GÖNYŰ SE
2021. 10. 16. 13:00
Pannonhalma SE sporttelep
2021. 10. 16. 13:00
Pannonhalma SE sporttelep
PANNONHALMA HORN SE
GÖNYŰ SE
2021. 10. 24. 12:00
Gönyű SE
2021. 10. 24. 12:00
Gönyű SE
GÖNYŰ SE
NEBULÓ - KSE
2021. 10. 30. 11:00
Petőháza SE sportpálya
2021. 10. 30. 11:00
Petőháza SE sportpálya
PETŐHÁZI SE
GÖNYŰ SE
2021. 11. 07. 12:00
Gönyű SE
2021. 11. 07. 12:00
Gönyű SE
GÖNYŰ SE
KORONCÓ KSSZE
2021. 11. 13. 12:00
Vitnyédi SE
2021. 11. 13. 12:00
Vitnyédi SE
CARBODENT VITNYÉD SE
GÖNYŰ SE
2021. 11. 21. 12:00
Gönyű SE
2021. 11. 21. 12:00
Gönyű SE
GÖNYŰ SE
LÉBÉNY SE
2021. 11. 28. 12:00
Gönyű SE
2021. 11. 28. 12:00
Gönyű SE
GÖNYŰ SE
ABDA SC VVFK-BAU
2022. 02. 26. 12:45
Nyúl SC sporttelep
2022. 02. 26. 12:45
Nyúl SC sporttelep
LOLAND NYÚL SC
GÖNYŰ SE
2022. 03. 13. 12:45
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
2022. 03. 13. 12:45
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
ESK MÉNFŐCSANAK
GÖNYŰ SE
2022. 03. 20. 13:00
Gönyű SE
2022. 03. 20. 13:00
Gönyű SE
GÖNYŰ SE
SOPRONI FAC 1900
2022. 03. 27. 14:00
Jánossomorja SE sportpálya
2022. 03. 27. 14:00
Jánossomorja SE sportpálya
JÁNOSSOMORJAI SE
GÖNYŰ SE
2022. 04. 03. 15:00
Gönyű SE
2022. 04. 03. 15:00
Gönyű SE
GÖNYŰ SE
GYIRMÓT SE GYŐR
2022. 04. 10. 15:00
Darnózseli SE sportpálya
2022. 04. 10. 15:00
Darnózseli SE sportpálya
LIPÓT PÉKSÉG
GÖNYŰ SE
2022. 04. 17. 15:00
Gönyű SE
2022. 04. 17. 15:00
Gönyű SE
GÖNYŰ SE
GYŐRSZENTIVÁN SE
2022. 04. 24. 15:00
Gönyű SE
2022. 04. 24. 15:00
Gönyű SE
GÖNYŰ SE
PANNONHALMA HORN SE
2022. 04. 30. 15:00
Kapuvári SE sporttelepe
2022. 04. 30. 15:00
Kapuvári SE sporttelepe
NEBULÓ - KSE
GÖNYŰ SE
2022. 05. 08. 15:00
Gönyű SE
2022. 05. 08. 15:00
Gönyű SE
GÖNYŰ SE
PETŐHÁZI SE
2022. 05. 15. 15:00
Koroncó SE sportpálya
2022. 05. 15. 15:00
Koroncó SE sportpálya
KORONCÓ KSSZE
GÖNYŰ SE
2022. 05. 22. 15:00
Gönyű SE
2022. 05. 22. 15:00
Gönyű SE
GÖNYŰ SE
CARBODENT VITNYÉD SE
2022. 05. 28. 14:00
Lébény SE sporttelep
2022. 05. 28. 14:00
Lébény SE sporttelep
LÉBÉNY SE
GÖNYŰ SE

LIPÓT PÉKSÉG

2021. 08. 14. 16:00
Nyúl SC sporttelep
2021. 08. 14. 16:00
Nyúl SC sporttelep
LOLAND NYÚL SC
LIPÓT PÉKSÉG
2021. 08. 29. 14:00
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
2021. 08. 29. 14:00
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
ESK MÉNFŐCSANAK
LIPÓT PÉKSÉG
2021. 09. 05. 14:00
Darnózseli SE sportpálya
2021. 09. 05. 14:00
Darnózseli SE sportpálya
LIPÓT PÉKSÉG
SOPRONI FAC 1900
2021. 09. 12. 15:00
Jánossomorja SE sportpálya
2021. 09. 12. 15:00
Jánossomorja SE sportpálya
JÁNOSSOMORJAI SE
LIPÓT PÉKSÉG
2021. 09. 19. 11:00
Darnózseli SE sportpálya
2021. 09. 19. 11:00
Darnózseli SE sportpálya
LIPÓT PÉKSÉG
GYIRMÓT SE GYŐR
2021. 09. 25. 11:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2021. 09. 25. 11:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG
GYŐRSZENTIVÁN SE
2021. 10. 03. 14:00
Gönyű SE
2021. 10. 03. 14:00
Gönyű SE
GÖNYŰ SE
LIPÓT PÉKSÉG
2021. 10. 10. 12:30
Darnózseli SE sportpálya
2021. 10. 10. 12:30
Darnózseli SE sportpálya
LIPÓT PÉKSÉG
PANNONHALMA HORN SE
2021. 10. 16. 13:00
Kapuvári SE sporttelepe
2021. 10. 16. 13:00
Kapuvári SE sporttelepe
NEBULÓ - KSE
LIPÓT PÉKSÉG
2021. 10. 24. 11:30
Darnózseli SE sportpálya
2021. 10. 24. 11:30
Darnózseli SE sportpálya
LIPÓT PÉKSÉG
PETŐHÁZI SE
2021. 10. 31. 12:00
Koroncó SE sportpálya
2021. 10. 31. 12:00
Koroncó SE sportpálya
KORONCÓ KSSZE
LIPÓT PÉKSÉG
2021. 11. 07. 11:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2021. 11. 07. 11:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG
CARBODENT VITNYÉD SE
2021. 11. 13. 11:00
Lébény SE sporttelep
2021. 11. 13. 11:00
Lébény SE sporttelep
LÉBÉNY SE
LIPÓT PÉKSÉG
2021. 11. 21. 11:30
Darnózseli SE sportpálya
2021. 11. 21. 11:30
Darnózseli SE sportpálya
LIPÓT PÉKSÉG
ABDA SC VVFK-BAU
2021. 11. 27. 14:00
Darnózseli SE sportpálya
2021. 11. 27. 14:00
Darnózseli SE sportpálya
LIPÓT PÉKSÉG
LOLAND NYÚL SC
2022. 03. 06. 13:00
Darnózseli SE sportpálya
2022. 03. 06. 13:00
Darnózseli SE sportpálya
LIPÓT PÉKSÉG
ESK MÉNFŐCSANAK
2022. 03. 12. 13:00
Soproni Anger réti Sporttelep
2022. 03. 12. 13:00
Soproni Anger réti Sporttelep
SOPRONI FAC 1900
LIPÓT PÉKSÉG
2022. 03. 20. 13:00
Darnózseli SE sportpálya
2022. 03. 20. 13:00
Darnózseli SE sportpálya
LIPÓT PÉKSÉG
JÁNOSSOMORJAI SE
2022. 03. 26. 13:00
ALCUFER Stadion
2022. 03. 26. 13:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT SE GYŐR
LIPÓT PÉKSÉG
2022. 04. 06. 16:30
Győrszentiván SE sporttelep
2022. 04. 06. 16:30
Győrszentiván SE sporttelep
GYŐRSZENTIVÁN SE
LIPÓT PÉKSÉG
2022. 04. 10. 15:00
Darnózseli SE sportpálya
2022. 04. 10. 15:00
Darnózseli SE sportpálya
LIPÓT PÉKSÉG
GÖNYŰ SE
2022. 04. 16. 15:00
Pannonhalma SE sporttelep
2022. 04. 16. 15:00
Pannonhalma SE sporttelep
PANNONHALMA HORN SE
LIPÓT PÉKSÉG
2022. 04. 24. 12:00
Darnózseli SE sportpálya
2022. 04. 24. 12:00
Darnózseli SE sportpálya
LIPÓT PÉKSÉG
NEBULÓ - KSE
2022. 04. 30. 14:00
Petőháza SE sportpálya
2022. 04. 30. 14:00
Petőháza SE sportpálya
PETŐHÁZI SE
LIPÓT PÉKSÉG
2022. 05. 08. 15:00
Darnózseli SE sportpálya
2022. 05. 08. 15:00
Darnózseli SE sportpálya
LIPÓT PÉKSÉG
KORONCÓ KSSZE
2022. 05. 15. 15:00
Vitnyédi SE
2022. 05. 15. 15:00
Vitnyédi SE
CARBODENT VITNYÉD SE
LIPÓT PÉKSÉG
2022. 05. 21. 13:00
Darnózseli SE sportpálya
2022. 05. 21. 13:00
Darnózseli SE sportpálya
LIPÓT PÉKSÉG
LÉBÉNY SE
2022. 05. 28. 15:00
Abda SC Sporttelep
2022. 05. 28. 15:00
Abda SC Sporttelep
ABDA SC VVFK-BAU
LIPÓT PÉKSÉG
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->