Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Futsal U17 13. forduló

2022.01.23 - 10:00

Fertőszentmiklós, Fertőszentmiklósi SE

Győr-Moson-Sopron

Futsal U17

Játékvezető
GULYÁS IMRE
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
SZÉKELY ANDRÁS, BAÁN ATTILA
PETŐHÁZI SE
PÁZMÁNDFALU KSE
40'
20'

Gólok

BOROSS MÁRK

9'

1 - 0

 

BORSETZKI ÁRON

13'

2 - 0

 

 

2 - 1

20'

SZABÓ PATRIK

 

2 - 2

20'

MOLNÁR MÁRTON

 

2 - 3

30'

REIZINGER KEVIN

 

2 - 4

33'

MOLNÁR MÁRTON

 

2 - 5

35'

REIZINGER KEVIN

 

2 - 6

38'

MOLNÁR MÁRTON
BORSETZKI ÁRON

39'

3 - 6

 

BORSETZKI ÁRON

39'

4 - 6

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Dana GYŐRÚJFALU SE Dana GYŐRÚJFALU SE 12 11 0 1 89 45 44 33 7.5
2 Credobus Tehetségközpont  Credobus Tehetségközpont  12 10 2 0 141 41 100 32 7.4
3 MÉNFŐCSANAK ESK MÉNFŐCSANAK ESK 12 9 0 3 123 54 69 27 7.3
4 PETŐHÁZI SE PETŐHÁZI SE 12 8 1 3 90 59 31 25 7.3
5 PÁZMÁNDFALU KSE PÁZMÁNDFALU KSE 12 8 0 4 95 49 46 24 7.2
6 GYŐRSZENTIVÁN SE GYŐRSZENTIVÁN SE 12 6 1 5 93 57 36 19 7.1
7 HEGYESHALMI SC 1931 HEGYESHALMI SC 1931 12 6 1 5 73 78 -5 19 7
8 LDSE LDSE 12 4 1 7 70 68 2 13 6.9
9 JÁNOSSOMORJA JÁNOSSOMORJA 12 4 1 7 50 112 -62 10 6.8 Büntetőpont: -3
10 BŐNY SE BŐNY SE 12 3 1 8 55 110 -55 10 6.8
11 KÓPHÁZA SE KÓPHÁZA SE 12 2 1 9 47 137 -90 7 6.7
12 ABDA SC ABDA SC 12 1 1 10 36 128 -92 4 6.6
13 BARÁTI FUTSAL CSE BARÁTI FUTSAL CSE 12 1 0 11 35 59 -24 3 6.5
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 BARÁTI FUTSAL CSE Credobus Tehetségközpont 5 5 0 0 36 8 28 15 7 5 1 1 27 10 17 16 12 10 1 1 63 18 45 31
2 BARÁTI FUTSAL CSE PÁZMÁNDFALU KSE 6 4 1 1 22 12 10 13 6 5 1 0 27 14 13 16 12 9 2 1 49 26 23 29
3 BARÁTI FUTSAL CSE Dana GYŐRÚJFALU SE 6 3 2 1 21 6 15 11 6 4 1 1 21 16 5 13 12 7 3 2 42 22 20 24
4 BARÁTI FUTSAL CSE GYŐRSZENTIVÁN SE 6 4 0 2 29 15 14 12 6 3 1 2 16 16 0 10 12 7 1 4 45 31 14 22
5 BARÁTI FUTSAL CSE PETŐHÁZI SE 6 3 2 1 17 10 7 11 6 3 1 2 24 19 5 10 12 6 3 3 41 29 12 21
6 BARÁTI FUTSAL CSE MÉNFŐCSANAK ESK 5 1 3 1 14 11 3 6 7 4 2 1 42 16 26 14 12 5 5 2 56 27 29 20
7 BARÁTI FUTSAL CSE LDSE 6 3 2 1 24 14 10 11 6 1 1 4 6 15 -9 4 12 4 3 5 30 29 1 15
8 BARÁTI FUTSAL CSE HEGYESHALMI SC 1931 7 1 1 5 18 22 -4 4 5 3 0 2 13 12 1 9 12 4 1 7 31 34 -3 13
9 BARÁTI FUTSAL CSE KÓPHÁZA SE 6 2 0 4 13 22 -9 6 6 1 2 3 7 25 -18 5 12 3 2 7 20 47 -27 11
10 BARÁTI FUTSAL CSE BARÁTI FUTSAL CSE 6 1 4 1 9 6 3 7 6 0 4 2 11 15 -4 4 12 1 8 3 20 21 -1 11
11 BARÁTI FUTSAL CSE BŐNY SE 6 0 1 5 10 29 -19 1 6 2 1 3 13 20 -7 7 12 2 2 8 23 49 -26 8
12 BARÁTI FUTSAL CSE JÁNOSSOMORJA 7 1 1 5 12 32 -20 4 5 1 2 2 3 23 -20 2 12 2 3 7 15 55 -40 6
13 BARÁTI FUTSAL CSE ABDA SC 6 0 1 5 7 30 -23 1 6 0 1 5 7 31 -24 1 12 0 2 10 14 61 -47 2
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 BARÁTI FUTSAL CSE Dana GYŐRÚJFALU SE 6 6 0 0 48 9 39 18 6 5 0 1 41 36 5 15 12 11 0 1 89 45 44 33
2 BARÁTI FUTSAL CSE Credobus Tehetségközpont 5 4 1 0 77 13 64 13 7 6 1 0 64 28 36 19 12 10 2 0 141 41 100 32
3 BARÁTI FUTSAL CSE MÉNFŐCSANAK ESK 5 3 0 2 36 22 14 9 7 6 0 1 87 32 55 18 12 9 0 3 123 54 69 27
4 BARÁTI FUTSAL CSE PETŐHÁZI SE 6 4 0 2 37 23 14 12 6 4 1 1 53 36 17 13 12 8 1 3 90 59 31 25
5 BARÁTI FUTSAL CSE PÁZMÁNDFALU KSE 6 4 0 2 49 21 28 12 6 4 0 2 46 28 18 12 12 8 0 4 95 49 46 24
6 BARÁTI FUTSAL CSE GYŐRSZENTIVÁN SE 6 3 1 2 59 24 35 10 6 3 0 3 34 33 1 9 12 6 1 5 93 57 36 19
7 BARÁTI FUTSAL CSE HEGYESHALMI SC 1931 7 3 0 4 45 49 -4 9 5 3 1 1 28 29 -1 10 12 6 1 5 73 78 -5 19
8 BARÁTI FUTSAL CSE LDSE 6 2 1 3 50 34 16 7 6 2 0 4 20 34 -14 6 12 4 1 7 70 68 2 13
9 BARÁTI FUTSAL CSE JÁNOSSOMORJA 7 2 1 4 36 62 -26 7 5 2 0 3 14 50 -36 3 12 4 1 7 50 112 -62 10
10 BARÁTI FUTSAL CSE BŐNY SE 6 1 0 5 21 63 -42 3 6 2 1 3 34 47 -13 7 12 3 1 8 55 110 -55 10
11 BARÁTI FUTSAL CSE KÓPHÁZA SE 6 0 1 5 33 66 -33 1 6 2 0 4 14 71 -57 6 12 2 1 9 47 137 -90 7
12 BARÁTI FUTSAL CSE ABDA SC 6 0 0 6 18 61 -43 0 6 1 1 4 18 67 -49 4 12 1 1 10 36 128 -92 4
13 BARÁTI FUTSAL CSE BARÁTI FUTSAL CSE 6 1 0 5 18 23 -5 3 6 0 0 6 17 36 -19 0 12 1 0 11 35 59 -24 3
 
ABDA SC
-4 - 61 - 202 - 116 - 124 - 51 - 7-----
BARÁTI FUTSAL CSE
0 - 3------0 - 30 - 313 - 45 - 70 - 3
BŐNY SE
-6 - 45 - 272 - 91 - 42 - 95 - 10-----
MÉNFŐCSANAK ESK
-9 - 6-5 - 9-5 - 714 - 0-3 - 0---
Credobus Tehetségközpont
-8 - 3---21 - 2-23 - 018 - 1--7 - 7
GYŐRSZENTIVÁN SE
-7 - 4-16 - 16 - 61 - 63 - 5-26 - 2---
Dana GYŐRÚJFALU SE
-3 - 0-----3 - 018 - 04 - 16 - 514 - 3
HEGYESHALMI SC 1931
-3 - 0--5 - 16-3 - 1217 - 36 - 8-3 - 08 - 10
JÁNOSSOMORJA
10 - 1-7 - 71 - 17-7 - 6---3 - 54 - 124 - 14
KÓPHÁZA SE
10 - 10-3 - 9-----7 - 84 - 76 - 163 - 16
LDSE
20 - 1-11 - 56 - 94 - 83 - 5-6 - 6----
PÁZMÁNDFALU KSE
15 - 3-13 - 62 - 34 - 59 - 3----6 - 1-
PETŐHÁZI SE
12 - 0-9 - 11 - 10-7 - 4----4 - 24 - 6

Meccsek

PETŐHÁZI SE

2022. 01. 08. 15:30
Mosonszolnoki Sportcsarnok
2022. 01. 08. 15:30
Mosonszolnoki Sportcsarnok
HEGYESHALMI SC 1931
PETŐHÁZI SE
2021. 11. 28. 13:30
Fertőszentmiklósi SE
2021. 11. 28. 13:30
Fertőszentmiklósi SE
PETŐHÁZI SE
LDSE
2021. 12. 18. 14:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2021. 12. 18. 14:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
Dana GYŐRÚJFALU SE
PETŐHÁZI SE
2021. 12. 05. 13:30
Fertőszentmiklósi SE
2021. 12. 05. 13:30
Fertőszentmiklósi SE
PETŐHÁZI SE
ABDA SC
2022. 02. 27. 10:00
Győrújbaráti Sportcsarnok
2022. 02. 27. 10:00
Győrújbaráti Sportcsarnok
BARÁTI FUTSAL CSE
PETŐHÁZI SE
2021. 12. 12. 13:30
Fertőszentmiklósi SE
2021. 12. 12. 13:30
Fertőszentmiklósi SE
PETŐHÁZI SE
BŐNY SE
2022. 02. 05. 13:00
Hegykői Sportcsarnok
2022. 02. 05. 13:00
Hegykői Sportcsarnok
KÓPHÁZA SE
PETŐHÁZI SE
2022. 01. 09. 13:30
Fertőszentmiklósi SE
2022. 01. 09. 13:30
Fertőszentmiklósi SE
PETŐHÁZI SE
GYŐRSZENTIVÁN SE
2022. 01. 29. 10:30
Jánossomorja SE sportpálya
2022. 01. 29. 10:30
Jánossomorja SE sportpálya
JÁNOSSOMORJA
PETŐHÁZI SE
2022. 01. 16. 13:30
Fertőszentmiklósi SE
2022. 01. 16. 13:30
Fertőszentmiklósi SE
PETŐHÁZI SE
MÉNFŐCSANAK ESK
2021. 12. 11. 12:30
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
2021. 12. 11. 12:30
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
Credobus Tehetségközpont
PETŐHÁZI SE
2022. 01. 23. 10:00
Fertőszentmiklósi SE
2022. 01. 23. 10:00
Fertőszentmiklósi SE
PETŐHÁZI SE
PÁZMÁNDFALU KSE

PÁZMÁNDFALU KSE

2021. 12. 21. 15:00
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
2021. 12. 21. 15:00
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
PÁZMÁNDFALU KSE
Credobus Tehetségközpont
2021. 12. 04. 15:30
Mosonszolnoki Sportcsarnok
2021. 12. 04. 15:30
Mosonszolnoki Sportcsarnok
HEGYESHALMI SC 1931
PÁZMÁNDFALU KSE
2022. 01. 09. 13:00
Ikrényi Sportcsarnok
2022. 01. 09. 13:00
Ikrényi Sportcsarnok
PÁZMÁNDFALU KSE
LDSE
2021. 12. 30. 10:30
Ikrényi Sportcsarnok
2021. 12. 30. 10:30
Ikrényi Sportcsarnok
Dana GYŐRÚJFALU SE
PÁZMÁNDFALU KSE
2022. 02. 06. 13:00
Ikrényi Sportcsarnok
2022. 02. 06. 13:00
Ikrényi Sportcsarnok
PÁZMÁNDFALU KSE
ABDA SC
2022. 02. 14. 19:50
Győrújbaráti Sportcsarnok
2022. 02. 14. 19:50
Győrújbaráti Sportcsarnok
BARÁTI FUTSAL CSE
PÁZMÁNDFALU KSE
2021. 12. 29. 18:00
Bábolna Városi Sportcsarnok
2021. 12. 29. 18:00
Bábolna Városi Sportcsarnok
PÁZMÁNDFALU KSE
BŐNY SE
2022. 01. 16. 12:30
Hegykői Sportcsarnok
2022. 01. 16. 12:30
Hegykői Sportcsarnok
KÓPHÁZA SE
PÁZMÁNDFALU KSE
2021. 12. 17. 17:30
Ikrényi Sportcsarnok
2021. 12. 17. 17:30
Ikrényi Sportcsarnok
PÁZMÁNDFALU KSE
GYŐRSZENTIVÁN SE
2022. 01. 30. 10:30
Jánossomorja SE sportpálya
2022. 01. 30. 10:30
Jánossomorja SE sportpálya
JÁNOSSOMORJA
PÁZMÁNDFALU KSE
2021. 12. 19. 15:30
Ikrényi Sportcsarnok
2021. 12. 19. 15:30
Ikrényi Sportcsarnok
PÁZMÁNDFALU KSE
MÉNFŐCSANAK ESK
2022. 01. 23. 10:00
Fertőszentmiklósi SE
2022. 01. 23. 10:00
Fertőszentmiklósi SE
PETŐHÁZI SE
PÁZMÁNDFALU KSE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->