Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Futsal U17 5. forduló

2021.12.30 - 10:30

Ikrény, Ikrényi Sportcsarnok

Győr-Moson-Sopron

Futsal U17

Játékvezető
STROBL PÉTER
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
JÁNOSI LAJOS, BAÁN ATTILA
Dana GYŐRÚJFALU SE
PÁZMÁNDFALU KSE
40'
20'

Gólok

 

0 - 1

4'

REIZINGER KEVIN
TÓTH BENJAMIN

4'

1 - 1

 

 

1 - 2

6'

REIZINGER KEVIN

 

1 - 3

8'

FEKETE MÓR
KOVÁCS DÁVID

9'

2 - 3

 

 

2 - 4

15'

FEKETE MÁRTON KEVIN
BEDŐ NIKOLASZ

15'

3 - 4

 

KISS MÁRKÓ

21'

4 - 4

 

VINGLER LÁSZLÓ

27'

5 - 4

 

 

5 - 5

30'

REIZINGER KEVIN
BEDŐ NIKOLASZ

40'

6 - 5

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Credobus Tehetségközpont  Credobus Tehetségközpont  5 5 0 0 61 17 44 15 9
2 MÉNFŐCSANAK ESK MÉNFŐCSANAK ESK 5 4 0 1 70 25 45 12 9.8
3 GYŐRSZENTIVÁN SE GYŐRSZENTIVÁN SE 4 4 0 0 49 13 36 12 10.8
4 PETŐHÁZI SE PETŐHÁZI SE 5 4 0 1 32 24 8 12 9.6
5 Dana GYŐRÚJFALU SE Dana GYŐRÚJFALU SE 5 4 0 1 32 34 -2 12 4.4
6 JÁNOSSOMORJA JÁNOSSOMORJA 5 3 1 1 28 18 10 7 9.6 Büntetőpont: -3
7 HEGYESHALMI SC 1931 HEGYESHALMI SC 1931 4 1 1 2 22 32 -10 4 6.3
8 BŐNY SE BŐNY SE 4 1 1 2 22 41 -19 4 5.3
9 PÁZMÁNDFALU KSE PÁZMÁNDFALU KSE 4 1 0 3 15 15 0 3 6
10 KÓPHÁZA SE KÓPHÁZA SE 4 1 0 3 15 43 -28 3 7.3
11 LDSE LDSE 5 0 1 4 19 33 -14 1 4.6
12 BARÁTI FUTSAL CSE BARÁTI FUTSAL CSE 5 0 0 5 10 25 -15 0 5
13 ABDA SC ABDA SC 5 0 0 5 10 65 -55 0 3.2
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 ABDA SC Credobus Tehetségközpont 1 1 0 0 10 2 8 3 4 4 0 0 18 4 14 12 5 5 0 0 28 6 22 15
2 ABDA SC GYŐRSZENTIVÁN SE 2 2 0 0 17 6 11 6 2 2 0 0 7 2 5 6 4 4 0 0 24 8 16 12
3 ABDA SC PÁZMÁNDFALU KSE 2 1 0 1 5 4 1 3 2 2 0 0 7 4 3 6 4 3 0 1 12 8 4 9
4 ABDA SC MÉNFŐCSANAK ESK 2 0 1 1 7 9 -2 1 3 2 1 0 26 7 19 7 5 2 2 1 33 16 17 8
5 ABDA SC PETŐHÁZI SE 2 1 1 0 6 0 6 4 3 1 1 1 6 11 -5 4 5 2 2 1 12 11 1 8
6 ABDA SC Dana GYŐRÚJFALU SE 3 1 1 1 11 6 5 4 2 1 0 1 7 13 -6 3 5 2 1 2 18 19 -1 7
7 ABDA SC JÁNOSSOMORJA 2 1 1 0 7 3 4 4 3 1 2 0 2 1 1 2 5 2 3 0 9 4 5 6
8 ABDA SC LDSE 3 1 1 1 6 10 -4 4 2 0 1 1 1 4 -3 1 5 1 2 2 7 14 -7 5
9 ABDA SC BŐNY SE 2 0 0 2 4 14 -10 0 2 1 1 0 5 3 2 4 4 1 1 2 9 17 -8 4
10 ABDA SC BARÁTI FUTSAL CSE 3 0 3 0 0 0 0 3 2 0 1 1 8 10 -2 1 5 0 4 1 8 10 -2 4
11 ABDA SC KÓPHÁZA SE 2 0 0 2 1 4 -3 0 2 0 1 1 2 11 -9 1 4 0 1 3 3 15 -12 1
12 ABDA SC HEGYESHALMI SC 1931 3 0 0 3 5 11 -6 0 1 0 0 1 2 3 -1 0 4 0 0 4 7 14 -7 0
13 ABDA SC ABDA SC 3 0 0 3 4 22 -18 0 2 0 0 2 0 10 -10 0 5 0 0 5 4 32 -28 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 ABDA SC Credobus Tehetségközpont 1 1 0 0 21 2 19 3 4 4 0 0 40 15 25 12 5 5 0 0 61 17 44 15
2 ABDA SC MÉNFŐCSANAK ESK 2 1 0 1 14 13 1 3 3 3 0 0 56 12 44 9 5 4 0 1 70 25 45 12
3 ABDA SC GYŐRSZENTIVÁN SE 2 2 0 0 33 6 27 6 2 2 0 0 16 7 9 6 4 4 0 0 49 13 36 12
4 ABDA SC PETŐHÁZI SE 2 2 0 0 16 2 14 6 3 2 0 1 16 22 -6 6 5 4 0 1 32 24 8 12
5 ABDA SC Dana GYŐRÚJFALU SE 3 3 0 0 23 8 15 9 2 1 0 1 9 26 -17 3 5 4 0 1 32 34 -2 12
6 ABDA SC JÁNOSSOMORJA 2 1 1 0 17 8 9 4 3 2 0 1 11 10 1 3 5 3 1 1 28 18 10 7
7 ABDA SC HEGYESHALMI SC 1931 3 1 0 2 16 26 -10 3 1 0 1 0 6 6 0 1 4 1 1 2 22 32 -10 4
8 ABDA SC BŐNY SE 2 0 0 2 6 31 -25 0 2 1 1 0 16 10 6 4 4 1 1 2 22 41 -19 4
9 ABDA SC PÁZMÁNDFALU KSE 2 1 0 1 10 6 4 3 2 0 0 2 5 9 -4 0 4 1 0 3 15 15 0 3
10 ABDA SC KÓPHÁZA SE 2 0 0 2 10 17 -7 0 2 1 0 1 5 26 -21 3 4 1 0 3 15 43 -28 3
11 ABDA SC LDSE 3 0 1 2 16 23 -7 1 2 0 0 2 3 10 -7 0 5 0 1 4 19 33 -14 1
12 ABDA SC BARÁTI FUTSAL CSE 3 0 0 3 0 9 -9 0 2 0 0 2 10 16 -6 0 5 0 0 5 10 25 -15 0
13 ABDA SC ABDA SC 3 0 0 3 9 43 -34 0 2 0 0 2 1 22 -21 0 5 0 0 5 10 65 -55 0
 
ABDA SC
--1 - 202 - 116 - 12-------
BARÁTI FUTSAL CSE
-------0 - 30 - 3--0 - 3
BŐNY SE
--5 - 27-1 - 4-------
MÉNFŐCSANAK ESK
-9 - 6---5 - 7------
Credobus Tehetségközpont
-----21 - 2------
GYŐRSZENTIVÁN SE
-7 - 4------26 - 2---
Dana GYŐRÚJFALU SE
-------3 - 0--6 - 514 - 3
HEGYESHALMI SC 1931
----5 - 16-----3 - 08 - 10
JÁNOSSOMORJA
10 - 1-7 - 7---------
KÓPHÁZA SE
--3 - 9-----7 - 8---
LDSE
---6 - 94 - 8--6 - 6----
PÁZMÁNDFALU KSE
----4 - 5-----6 - 1-
PETŐHÁZI SE
12 - 0---------4 - 2-

Meccsek

Dana GYŐRÚJFALU SE

2021. 12. 11. 16:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2021. 12. 11. 16:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
Dana GYŐRÚJFALU SE
JÁNOSSOMORJA
2021. 12. 23. 10:30
Ikrényi Sportcsarnok
2021. 12. 23. 10:30
Ikrényi Sportcsarnok
MÉNFŐCSANAK ESK
Dana GYŐRÚJFALU SE
2021. 12. 18. 14:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2021. 12. 18. 14:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
Dana GYŐRÚJFALU SE
PETŐHÁZI SE
2021. 10. 24. 09:00
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
2021. 10. 24. 09:00
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
Credobus Tehetségközpont
Dana GYŐRÚJFALU SE
2021. 12. 30. 10:30
Ikrényi Sportcsarnok
2021. 12. 30. 10:30
Ikrényi Sportcsarnok
Dana GYŐRÚJFALU SE
PÁZMÁNDFALU KSE
2022. 01. 22. 15:30
Mosonszolnoki Sportcsarnok
2022. 01. 22. 15:30
Mosonszolnoki Sportcsarnok
HEGYESHALMI SC 1931
Dana GYŐRÚJFALU SE
2021. 12. 04. 13:00
Ikrényi Sportcsarnok
2021. 12. 04. 13:00
Ikrényi Sportcsarnok
Dana GYŐRÚJFALU SE
LDSE
2022. 01. 09. 09:00
Ikrényi Sportcsarnok
2022. 01. 09. 09:00
Ikrényi Sportcsarnok
ABDA SC
Dana GYŐRÚJFALU SE
2022. 01. 29. 18:30
Ikrényi Sportcsarnok
2022. 01. 29. 18:30
Ikrényi Sportcsarnok
Dana GYŐRÚJFALU SE
BARÁTI FUTSAL CSE
2022. 01. 16. 10:00
Bábolna Városi Sportcsarnok
2022. 01. 16. 10:00
Bábolna Városi Sportcsarnok
BŐNY SE
Dana GYŐRÚJFALU SE
2021. 12. 27. 16:30
Ikrényi Sportcsarnok
2021. 12. 27. 16:30
Ikrényi Sportcsarnok
Dana GYŐRÚJFALU SE
KÓPHÁZA SE
2022. 01. 04. 18:15
Győrszentiványi Sportcsarnok
2022. 01. 04. 18:15
Győrszentiványi Sportcsarnok
GYŐRSZENTIVÁN SE
Dana GYŐRÚJFALU SE

PÁZMÁNDFALU KSE

2021. 12. 21. 15:00
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
2021. 12. 21. 15:00
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
PÁZMÁNDFALU KSE
Credobus Tehetségközpont
2021. 12. 04. 15:30
Mosonszolnoki Sportcsarnok
2021. 12. 04. 15:30
Mosonszolnoki Sportcsarnok
HEGYESHALMI SC 1931
PÁZMÁNDFALU KSE
2022. 01. 09. 13:00
Ikrényi Sportcsarnok
2022. 01. 09. 13:00
Ikrényi Sportcsarnok
PÁZMÁNDFALU KSE
LDSE
2021. 12. 30. 10:30
Ikrényi Sportcsarnok
2021. 12. 30. 10:30
Ikrényi Sportcsarnok
Dana GYŐRÚJFALU SE
PÁZMÁNDFALU KSE
2022. 02. 06. 13:00
Ikrényi Sportcsarnok
2022. 02. 06. 13:00
Ikrényi Sportcsarnok
PÁZMÁNDFALU KSE
ABDA SC
2022. 02. 14. 19:50
Győrújbaráti Sportcsarnok
2022. 02. 14. 19:50
Győrújbaráti Sportcsarnok
BARÁTI FUTSAL CSE
PÁZMÁNDFALU KSE
2021. 12. 29. 18:00
Bábolna Városi Sportcsarnok
2021. 12. 29. 18:00
Bábolna Városi Sportcsarnok
PÁZMÁNDFALU KSE
BŐNY SE
2022. 01. 16. 12:30
Hegykői Sportcsarnok
2022. 01. 16. 12:30
Hegykői Sportcsarnok
KÓPHÁZA SE
PÁZMÁNDFALU KSE
2021. 12. 17. 17:30
Ikrényi Sportcsarnok
2021. 12. 17. 17:30
Ikrényi Sportcsarnok
PÁZMÁNDFALU KSE
GYŐRSZENTIVÁN SE
2022. 01. 30. 10:30
Jánossomorja SE sportpálya
2022. 01. 30. 10:30
Jánossomorja SE sportpálya
JÁNOSSOMORJA
PÁZMÁNDFALU KSE
2021. 12. 19. 15:30
Ikrényi Sportcsarnok
2021. 12. 19. 15:30
Ikrényi Sportcsarnok
PÁZMÁNDFALU KSE
MÉNFŐCSANAK ESK
2022. 01. 23. 10:00
Fertőszentmiklósi SE
2022. 01. 23. 10:00
Fertőszentmiklósi SE
PETŐHÁZI SE
PÁZMÁNDFALU KSE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->