Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MLSZ Regionális U-17 Észak-Nyugat 1. forduló

2021.08.26 - 12:00

Mosonmagyaróvár, MTE 1904 Sporttelep

Győr-Moson-Sopron

MLSZ Regionális U-17 Észak-Nyugat

Játékvezető
WINKLER LEVENTE
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT
PÁPAI ELC
90'
45'

Gólok

BOGÁR BENCE

11'

1 - 0

 

 

1 - 1

17'

NAGY DÁVID
NÁDASI ISTVÁN KRISTÓF

22'

2 - 1

 

NÁDASI ISTVÁN KRISTÓF

53'

3 - 1

 

FÖRDŐS DAMJÁN

81'

4 - 1

 

GŐSI BENEDEK

83'

5 - 1

 

FÖRDŐS DAMJÁN

87'

6 - 1

 

 

6 - 2

89'

GAJDOSI GYŐZŐ ÁRMIN

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 DANA GYŐRÚJFALU SE DANA GYŐRÚJFALU SE 1 1 0 0 8 0 8 3 15
2 GYŐRSZENTIVÁN SE GYŐRSZENTIVÁN SE 1 1 0 0 7 0 7 3 14
3 FC AJKA FC AJKA 1 1 0 0 6 1 5 3 13
4 CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT 1 1 0 0 6 2 4 3 11
5 VESZPRÉMI FOCI CENTRUM USE VESZPRÉMI FOCI CENTRUM USE 1 1 0 0 5 1 4 3 12
6 ESK GYŐR-MÉNFŐCSANAK ESK GYŐR-MÉNFŐCSANAK 1 1 0 0 3 1 2 3 10
7 KIRÁLY SE KIRÁLY SE 1 1 0 0 1 0 1 3 9
8 CSORNAI SE CSORNAI SE 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 BALATONFÜREDI USC BALATONFÜREDI USC 1 0 0 1 0 1 -1 0 7
10 ANDRÁSHIDA SC ANDRÁSHIDA SC 1 0 0 1 1 3 -2 0 6
11 PÁPAI ELC PÁPAI ELC 1 0 0 1 2 6 -4 0 4
12 ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE 1 0 0 1 1 5 -4 0 5
13 SZOMBATHELYI HALADÁS VSE SZOMBATHELYI HALADÁS VSE 1 0 0 1 1 6 -5 0 3
14 LURKÓ UFC LURKÓ UFC 1 0 0 1 0 7 -7 0 2
15 MITE MITE 1 0 0 1 0 8 -8 0 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 MITE DANA GYŐRÚJFALU SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 5 0 5 3 1 1 0 0 5 0 5 3
2 MITE GYŐRSZENTIVÁN SE 1 1 0 0 2 0 2 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 0 2 3
3 MITE CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT 1 1 0 0 2 1 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 1 1 3
4 MITE ESK GYŐR-MÉNFŐCSANAK 1 1 0 0 2 1 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 1 1 3
5 MITE KIRÁLY SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 3 1 1 0 0 1 0 1 3
6 MITE FC AJKA 1 0 1 0 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1
7 MITE SZOMBATHELYI HALADÁS VSE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 1 0 1 1 0 1
8 MITE ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE 1 0 1 0 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1
9 MITE VESZPRÉMI FOCI CENTRUM USE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 1 0 1 1 0 1
10 MITE CSORNAI SE 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 MITE ANDRÁSHIDA SC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 2 -1 0 1 0 0 1 1 2 -1 0
12 MITE PÁPAI ELC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 2 -1 0 1 0 0 1 1 2 -1 0
13 MITE BALATONFÜREDI USC 1 0 0 1 0 1 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1 -1 0
14 MITE LURKÓ UFC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 2 -2 0 1 0 0 1 0 2 -2 0
15 MITE MITE 1 0 0 1 0 5 -5 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 5 -5 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 MITE DANA GYŐRÚJFALU SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 8 0 8 3 1 1 0 0 8 0 8 3
2 MITE GYŐRSZENTIVÁN SE 1 1 0 0 7 0 7 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 7 0 7 3
3 MITE FC AJKA 1 1 0 0 6 1 5 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 6 1 5 3
4 MITE CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT 1 1 0 0 6 2 4 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 6 2 4 3
5 MITE VESZPRÉMI FOCI CENTRUM USE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 5 1 4 3 1 1 0 0 5 1 4 3
6 MITE ESK GYŐR-MÉNFŐCSANAK 1 1 0 0 3 1 2 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3 1 2 3
7 MITE KIRÁLY SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 3 1 1 0 0 1 0 1 3
8 MITE CSORNAI SE 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 MITE BALATONFÜREDI USC 1 0 0 1 0 1 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1 -1 0
10 MITE ANDRÁSHIDA SC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 3 -2 0 1 0 0 1 1 3 -2 0
11 MITE PÁPAI ELC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 2 6 -4 0 1 0 0 1 2 6 -4 0
12 MITE ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE 1 0 0 1 1 5 -4 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 5 -4 0
13 MITE SZOMBATHELYI HALADÁS VSE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 6 -5 0 1 0 0 1 1 6 -5 0
14 MITE LURKÓ UFC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 7 -7 0 1 0 0 1 0 7 -7 0
15 MITE MITE 1 0 0 1 0 8 -8 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 8 -8 0
 
ANDRÁSHIDA SC
--------------
BALATONFÜREDI USC
-------0 - 1------
CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT
----------6 - 2---
CSORNAI SE
--------------
DANA GYŐRÚJFALU SE
--------------
ESK GYŐR-MÉNFŐCSANAK
3 - 1-------------
FC AJKA
-----------6 - 1--
GYŐRSZENTIVÁN SE
--------7 - 0-----
KIRÁLY SE
--------------
LURKÓ UFC
--------------
MITE
----0 - 8---------
PÁPAI ELC
--------------
SZOMBATHELYI HALADÁS VSE
--------------
ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE
-------------1 - 5
VESZPRÉMI FOCI CENTRUM USE
--------------

Meccsek

CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT

2021. 08. 26. 12:00
MTE 1904 Sporttelep
2021. 08. 26. 12:00
MTE 1904 Sporttelep
CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT
PÁPAI ELC
2021. 09. 04. 12:00
Szombathelyi Haladás Sportkomplexum
2021. 09. 04. 12:00
Szombathelyi Haladás Sportkomplexum
SZOMBATHELYI HALADÁS VSE
CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT
2021. 09. 11. 10:00
MTE 1904 Sporttelep
2021. 09. 11. 10:00
MTE 1904 Sporttelep
CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT
DANA GYŐRÚJFALU SE
2021. 09. 19. 12:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
2021. 09. 19. 12:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
LURKÓ UFC
CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT
2021. 09. 23. 16:00
MTE 1904 Sporttelep
2021. 09. 23. 16:00
MTE 1904 Sporttelep
CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT
KIRÁLY SE
2021. 10. 03. 10:30
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
2021. 10. 03. 10:30
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
VESZPRÉMI FOCI CENTRUM USE
CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT
2021. 10. 10. 11:00
MTE 1904 Sporttelep
2021. 10. 10. 11:00
MTE 1904 Sporttelep
CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT
ANDRÁSHIDA SC
2021. 10. 17. 10:00
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
2021. 10. 17. 10:00
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
ESK GYŐR-MÉNFŐCSANAK
CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT
2021. 10. 25. 13:00
MTE 1904 Sporttelep
2021. 10. 25. 13:00
MTE 1904 Sporttelep
CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT
ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE
2021. 10. 30. 14:00
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
2021. 10. 30. 14:00
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
BALATONFÜREDI USC
CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT
2021. 11. 04. 16:00
MTE 1904 Sporttelep
2021. 11. 04. 16:00
MTE 1904 Sporttelep
CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT
GYŐRSZENTIVÁN SE
2021. 12. 14. 15:30
MTE 1904 Sporttelep
2021. 12. 14. 15:30
MTE 1904 Sporttelep
CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT
MITE
2021. 12. 07. 14:00
MTE 1904 Sporttelep
2021. 12. 07. 14:00
MTE 1904 Sporttelep
CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT
FC AJKA
2021. 11. 29. 18:00
Kocsis István Városi Sporttelep
2021. 11. 29. 18:00
Kocsis István Városi Sporttelep
CSORNAI SE
CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT
2022. 02. 18. 18:00
Perutz Stadion
2022. 02. 18. 18:00
Perutz Stadion
PÁPAI ELC
CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT
2022. 03. 23. 15:30
MTE 1904 Sporttelep
2022. 03. 23. 15:30
MTE 1904 Sporttelep
CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT
SZOMBATHELYI HALADÁS VSE
2022. 03. 05. 12:00
Győrújfalu SE sportpálya
2022. 03. 05. 12:00
Győrújfalu SE sportpálya
DANA GYŐRÚJFALU SE
CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT
2022. 03. 13. 12:00
MTE 1904 Sporttelep
2022. 03. 13. 12:00
MTE 1904 Sporttelep
CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT
LURKÓ UFC
2022. 03. 17. 14:00
Király Sportlétesítmény
2022. 03. 17. 14:00
Király Sportlétesítmény
KIRÁLY SE
CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT
2022. 03. 26. 12:00
MTE 1904 Sporttelep
2022. 03. 26. 12:00
MTE 1904 Sporttelep
CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT
VESZPRÉMI FOCI CENTRUM USE
2022. 05. 05. 18:00
Andráshida SC Sporttelep
2022. 05. 05. 18:00
Andráshida SC Sporttelep
ANDRÁSHIDA SC
CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT
2022. 04. 09. 12:00
MTE 1904 Sporttelep
2022. 04. 09. 12:00
MTE 1904 Sporttelep
CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT
ESK GYŐR-MÉNFŐCSANAK
2022. 04. 16. 12:00
Bácsa FC SE sportpálya
2022. 04. 16. 12:00
Bácsa FC SE sportpálya
ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE
CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT
2022. 04. 23. 12:00
MTE 1904 Sporttelep
2022. 04. 23. 12:00
MTE 1904 Sporttelep
CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT
BALATONFÜREDI USC
2022. 04. 28. 17:30
Győrszentiván SE sporttelep
2022. 04. 28. 17:30
Győrszentiván SE sporttelep
GYŐRSZENTIVÁN SE
CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT
2022. 05. 09. 17:00
MITE
2022. 05. 09. 17:00
MITE
MITE
CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT
2022. 05. 13. 17:30
Ajkai Városi Sportcentrum
2022. 05. 13. 17:30
Ajkai Városi Sportcentrum
FC AJKA
CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT
2022. 05. 26. 18:00
MTE 1904 Sporttelep
2022. 05. 26. 18:00
MTE 1904 Sporttelep
CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT
CSORNAI SE

PÁPAI ELC

2021. 08. 26. 12:00
MTE 1904 Sporttelep
2021. 08. 26. 12:00
MTE 1904 Sporttelep
CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT
PÁPAI ELC
2021. 08. 31. 16:00
Perutz Stadion
2021. 08. 31. 16:00
Perutz Stadion
PÁPAI ELC
CSORNAI SE
2021. 09. 18. 12:00
Szombathelyi Haladás Sportkomplexum
2021. 09. 18. 12:00
Szombathelyi Haladás Sportkomplexum
SZOMBATHELYI HALADÁS VSE
PÁPAI ELC
2021. 09. 24. 18:00
Perutz Stadion
2021. 09. 24. 18:00
Perutz Stadion
PÁPAI ELC
DANA GYŐRÚJFALU SE
2021. 10. 03. 10:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
2021. 10. 03. 10:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
LURKÓ UFC
PÁPAI ELC
2021. 10. 08. 18:00
Perutz Stadion
2021. 10. 08. 18:00
Perutz Stadion
PÁPAI ELC
KIRÁLY SE
2021. 10. 16. 14:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
2021. 10. 16. 14:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
VESZPRÉMI FOCI CENTRUM USE
PÁPAI ELC
2021. 10. 22. 18:00
Perutz Stadion
2021. 10. 22. 18:00
Perutz Stadion
PÁPAI ELC
ANDRÁSHIDA SC
2021. 10. 31. 12:00
ALCUFER Stadion
2021. 10. 31. 12:00
ALCUFER Stadion
ESK GYŐR-MÉNFŐCSANAK
PÁPAI ELC
2021. 11. 04. 18:00
Perutz Stadion
2021. 11. 04. 18:00
Perutz Stadion
PÁPAI ELC
ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE
2021. 11. 13. 12:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
2021. 11. 13. 12:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI USC
PÁPAI ELC
2021. 11. 19. 18:00
Perutz Stadion
2021. 11. 19. 18:00
Perutz Stadion
PÁPAI ELC
GYŐRSZENTIVÁN SE
2021. 12. 06. 14:00
MITE
2021. 12. 06. 14:00
MITE
MITE
PÁPAI ELC
2021. 12. 13. 16:00
Perutz Stadion
2021. 12. 13. 16:00
Perutz Stadion
PÁPAI ELC
FC AJKA
2022. 02. 18. 18:00
Perutz Stadion
2022. 02. 18. 18:00
Perutz Stadion
PÁPAI ELC
CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT
2022. 02. 28. 18:00
Kocsis István Városi Sporttelep
2022. 02. 28. 18:00
Kocsis István Városi Sporttelep
CSORNAI SE
PÁPAI ELC
2022. 05. 11. 17:00
Perutz Stadion
2022. 05. 11. 17:00
Perutz Stadion
PÁPAI ELC
SZOMBATHELYI HALADÁS VSE
2022. 03. 19. 12:00
Győrújfalu SE sportpálya
2022. 03. 19. 12:00
Győrújfalu SE sportpálya
DANA GYŐRÚJFALU SE
PÁPAI ELC
2022. 03. 25. 18:00
Perutz Stadion
2022. 03. 25. 18:00
Perutz Stadion
PÁPAI ELC
LURKÓ UFC
2022. 04. 02. 12:00
Király Sportlétesítmény
2022. 04. 02. 12:00
Király Sportlétesítmény
KIRÁLY SE
PÁPAI ELC
2022. 04. 08. 18:00
Perutz Stadion
2022. 04. 08. 18:00
Perutz Stadion
PÁPAI ELC
VESZPRÉMI FOCI CENTRUM USE
2022. 04. 16. 13:00
Andráshida SC Sporttelep
2022. 04. 16. 13:00
Andráshida SC Sporttelep
ANDRÁSHIDA SC
PÁPAI ELC
2022. 04. 22. 18:00
Perutz Stadion
2022. 04. 22. 18:00
Perutz Stadion
PÁPAI ELC
ESK GYŐR-MÉNFŐCSANAK
2022. 04. 28. 17:00
Bácsa FC SE sportpálya
2022. 04. 28. 17:00
Bácsa FC SE sportpálya
ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE
PÁPAI ELC
2022. 05. 06. 16:00
Perutz Stadion
2022. 05. 06. 16:00
Perutz Stadion
PÁPAI ELC
BALATONFÜREDI USC
2022. 05. 16. 17:00
Győrszentiván SE sporttelep
2022. 05. 16. 17:00
Győrszentiván SE sporttelep
GYŐRSZENTIVÁN SE
PÁPAI ELC
2022. 05. 23. 17:00
Perutz Stadion
2022. 05. 23. 17:00
Perutz Stadion
PÁPAI ELC
MITE
2022. 05. 25. 17:00
Ajkai Városi Sportcentrum
2022. 05. 25. 17:00
Ajkai Városi Sportcentrum
FC AJKA
PÁPAI ELC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->