Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MLSZ Regionális U-17 Észak-Nyugat 1. forduló

2021.08.28 - 12:00

Mosonmagyaróvár, MITE

Győr-Moson-Sopron

MLSZ Regionális U-17 Észak-Nyugat

Játékvezető
WINKLER LEVENTE
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
STROBL PÉTER, HELLER DÁVID
MITE
DANA GYŐRÚJFALU SE
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

15'

KÖVECSES KRISZTOFER

 

0 - 2

30'

NAGY MÁTÉ

 

0 - 3

32'

FEHÉR ANDRÁS

 

0 - 4

37'

NAGY MÁTÉ

 

0 - 5

40'

NAGY MÁTÉ

 

0 - 6

47'

HORVÁTH MARTIN

 

0 - 7

74'

NAGY MÁTÉ

 

0 - 8

90'

NAGY MÁTÉ

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 DANA GYŐRÚJFALU SE DANA GYŐRÚJFALU SE 1 1 0 0 8 0 8 3 15
2 GYŐRSZENTIVÁN SE GYŐRSZENTIVÁN SE 1 1 0 0 7 0 7 3 14
3 FC AJKA FC AJKA 1 1 0 0 6 1 5 3 13
4 CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT 1 1 0 0 6 2 4 3 11
5 VESZPRÉMI FOCI CENTRUM USE VESZPRÉMI FOCI CENTRUM USE 1 1 0 0 5 1 4 3 12
6 ESK GYŐR-MÉNFŐCSANAK ESK GYŐR-MÉNFŐCSANAK 1 1 0 0 3 1 2 3 10
7 KIRÁLY SE KIRÁLY SE 1 1 0 0 1 0 1 3 9
8 CSORNAI SE CSORNAI SE 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 BALATONFÜREDI USC BALATONFÜREDI USC 1 0 0 1 0 1 -1 0 7
10 ANDRÁSHIDA SC ANDRÁSHIDA SC 1 0 0 1 1 3 -2 0 6
11 PÁPAI ELC PÁPAI ELC 1 0 0 1 2 6 -4 0 4
12 ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE 1 0 0 1 1 5 -4 0 5
13 SZOMBATHELYI HALADÁS VSE SZOMBATHELYI HALADÁS VSE 1 0 0 1 1 6 -5 0 3
14 LURKÓ UFC LURKÓ UFC 1 0 0 1 0 7 -7 0 2
15 MITE MITE 1 0 0 1 0 8 -8 0 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 MITE DANA GYŐRÚJFALU SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 5 0 5 3 1 1 0 0 5 0 5 3
2 MITE GYŐRSZENTIVÁN SE 1 1 0 0 2 0 2 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 0 2 3
3 MITE CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT 1 1 0 0 2 1 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 1 1 3
4 MITE ESK GYŐR-MÉNFŐCSANAK 1 1 0 0 2 1 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 1 1 3
5 MITE KIRÁLY SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 3 1 1 0 0 1 0 1 3
6 MITE FC AJKA 1 0 1 0 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1
7 MITE SZOMBATHELYI HALADÁS VSE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 1 0 1 1 0 1
8 MITE ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE 1 0 1 0 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1
9 MITE VESZPRÉMI FOCI CENTRUM USE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 1 0 1 1 0 1
10 MITE CSORNAI SE 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 MITE ANDRÁSHIDA SC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 2 -1 0 1 0 0 1 1 2 -1 0
12 MITE PÁPAI ELC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 2 -1 0 1 0 0 1 1 2 -1 0
13 MITE BALATONFÜREDI USC 1 0 0 1 0 1 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1 -1 0
14 MITE LURKÓ UFC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 2 -2 0 1 0 0 1 0 2 -2 0
15 MITE MITE 1 0 0 1 0 5 -5 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 5 -5 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 MITE DANA GYŐRÚJFALU SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 8 0 8 3 1 1 0 0 8 0 8 3
2 MITE GYŐRSZENTIVÁN SE 1 1 0 0 7 0 7 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 7 0 7 3
3 MITE FC AJKA 1 1 0 0 6 1 5 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 6 1 5 3
4 MITE CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT 1 1 0 0 6 2 4 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 6 2 4 3
5 MITE VESZPRÉMI FOCI CENTRUM USE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 5 1 4 3 1 1 0 0 5 1 4 3
6 MITE ESK GYŐR-MÉNFŐCSANAK 1 1 0 0 3 1 2 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3 1 2 3
7 MITE KIRÁLY SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 3 1 1 0 0 1 0 1 3
8 MITE CSORNAI SE 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 MITE BALATONFÜREDI USC 1 0 0 1 0 1 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1 -1 0
10 MITE ANDRÁSHIDA SC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 3 -2 0 1 0 0 1 1 3 -2 0
11 MITE PÁPAI ELC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 2 6 -4 0 1 0 0 1 2 6 -4 0
12 MITE ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE 1 0 0 1 1 5 -4 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 5 -4 0
13 MITE SZOMBATHELYI HALADÁS VSE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 6 -5 0 1 0 0 1 1 6 -5 0
14 MITE LURKÓ UFC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 7 -7 0 1 0 0 1 0 7 -7 0
15 MITE MITE 1 0 0 1 0 8 -8 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 8 -8 0
 
ANDRÁSHIDA SC
--------------
BALATONFÜREDI USC
-------0 - 1------
CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT
----------6 - 2---
CSORNAI SE
--------------
DANA GYŐRÚJFALU SE
--------------
ESK GYŐR-MÉNFŐCSANAK
3 - 1-------------
FC AJKA
-----------6 - 1--
GYŐRSZENTIVÁN SE
--------7 - 0-----
KIRÁLY SE
--------------
LURKÓ UFC
--------------
MITE
----0 - 8---------
PÁPAI ELC
--------------
SZOMBATHELYI HALADÁS VSE
--------------
ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE
-------------1 - 5
VESZPRÉMI FOCI CENTRUM USE
--------------

Meccsek

MITE

2021. 08. 28. 12:00
MITE
2021. 08. 28. 12:00
MITE
MITE
DANA GYŐRÚJFALU SE
2021. 09. 07. 18:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
2021. 09. 07. 18:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
LURKÓ UFC
MITE
2021. 09. 11. 12:00
MITE
2021. 09. 11. 12:00
MITE
MITE
KIRÁLY SE
2021. 09. 17. 18:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
2021. 09. 17. 18:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
VESZPRÉMI FOCI CENTRUM USE
MITE
2021. 09. 25. 11:00
MITE
2021. 09. 25. 11:00
MITE
MITE
ANDRÁSHIDA SC
2021. 10. 02. 10:00
Győrszemere KSK sporttelep
2021. 10. 02. 10:00
Győrszemere KSK sporttelep
ESK GYŐR-MÉNFŐCSANAK
MITE
2021. 10. 11. 16:00
ÜSTÖKÖS FC GYŐR Sporttelep
2021. 10. 11. 16:00
ÜSTÖKÖS FC GYŐR Sporttelep
ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE
MITE
2021. 10. 16. 12:00
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
2021. 10. 16. 12:00
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
BALATONFÜREDI USC
MITE
2021. 10. 27. 12:00
MITE
2021. 10. 27. 12:00
MITE
MITE
GYŐRSZENTIVÁN SE
2021. 11. 05. 17:30
Ajkai Városi Sportcentrum
2021. 11. 05. 17:30
Ajkai Városi Sportcentrum
FC AJKA
MITE
2021. 12. 14. 15:30
MTE 1904 Sporttelep
2021. 12. 14. 15:30
MTE 1904 Sporttelep
CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT
MITE
2021. 11. 18. 18:00
Kocsis István Városi Sporttelep
2021. 11. 18. 18:00
Kocsis István Városi Sporttelep
CSORNAI SE
MITE
2021. 12. 06. 14:00
MITE
2021. 12. 06. 14:00
MITE
MITE
PÁPAI ELC
2021. 12. 04. 12:00
Szombathelyi Haladás Sportkomplexum
2021. 12. 04. 12:00
Szombathelyi Haladás Sportkomplexum
SZOMBATHELYI HALADÁS VSE
MITE
2022. 02. 19. 12:00
Győrújfalu SE sportpálya
2022. 02. 19. 12:00
Győrújfalu SE sportpálya
DANA GYŐRÚJFALU SE
MITE
2022. 02. 26. 12:00
MITE
2022. 02. 26. 12:00
MITE
MITE
LURKÓ UFC
2022. 03. 03. 14:00
Király Sportlétesítmény
2022. 03. 03. 14:00
Király Sportlétesítmény
KIRÁLY SE
MITE
2022. 03. 12. 11:00
MITE
2022. 03. 12. 11:00
MITE
MITE
VESZPRÉMI FOCI CENTRUM USE
2022. 03. 19. 12:00
Andráshida SC Sporttelep
2022. 03. 19. 12:00
Andráshida SC Sporttelep
ANDRÁSHIDA SC
MITE
2022. 03. 26. 12:00
MITE
2022. 03. 26. 12:00
MITE
MITE
ESK GYŐR-MÉNFŐCSANAK
2022. 04. 02. 12:00
MITE
2022. 04. 02. 12:00
MITE
MITE
ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE
2022. 04. 08. 18:00
MITE
2022. 04. 08. 18:00
MITE
MITE
BALATONFÜREDI USC
2022. 05. 05. 18:00
Győrszentiván SE sporttelep
2022. 05. 05. 18:00
Győrszentiván SE sporttelep
GYŐRSZENTIVÁN SE
MITE
2022. 05. 17. 17:00
MITE
2022. 05. 17. 17:00
MITE
MITE
FC AJKA
2022. 05. 09. 17:00
MITE
2022. 05. 09. 17:00
MITE
MITE
CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT
2022. 02. 15. 17:30
Kocsis István Városi Sporttelep
2022. 02. 15. 17:30
Kocsis István Városi Sporttelep
MITE
CSORNAI SE
2022. 05. 23. 17:00
Perutz Stadion
2022. 05. 23. 17:00
Perutz Stadion
PÁPAI ELC
MITE
2022. 05. 28. 12:00
MITE
2022. 05. 28. 12:00
MITE
MITE
SZOMBATHELYI HALADÁS VSE

DANA GYŐRÚJFALU SE

2021. 08. 28. 12:00
MITE
2021. 08. 28. 12:00
MITE
MITE
DANA GYŐRÚJFALU SE
2021. 09. 04. 12:00
Győrújfalu SE sportpálya
2021. 09. 04. 12:00
Győrújfalu SE sportpálya
DANA GYŐRÚJFALU SE
FC AJKA
2021. 09. 11. 10:00
MTE 1904 Sporttelep
2021. 09. 11. 10:00
MTE 1904 Sporttelep
CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT
DANA GYŐRÚJFALU SE
2021. 09. 15. 19:00
Kocsis István Városi Sporttelep
2021. 09. 15. 19:00
Kocsis István Városi Sporttelep
CSORNAI SE
DANA GYŐRÚJFALU SE
2021. 09. 24. 18:00
Perutz Stadion
2021. 09. 24. 18:00
Perutz Stadion
PÁPAI ELC
DANA GYŐRÚJFALU SE
2021. 09. 29. 16:30
Győrújfalu SE sportpálya
2021. 09. 29. 16:30
Győrújfalu SE sportpálya
DANA GYŐRÚJFALU SE
SZOMBATHELYI HALADÁS VSE
2021. 10. 17. 11:00
Győrzámoly SE sportpálya
2021. 10. 17. 11:00
Győrzámoly SE sportpálya
DANA GYŐRÚJFALU SE
LURKÓ UFC
2021. 10. 27. 12:00
Győrújfalu SE sportpálya
2021. 10. 27. 12:00
Győrújfalu SE sportpálya
DANA GYŐRÚJFALU SE
KIRÁLY SE
2021. 10. 30. 10:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
2021. 10. 30. 10:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
VESZPRÉMI FOCI CENTRUM USE
DANA GYŐRÚJFALU SE
2021. 11. 07. 14:00
Győrújfalu SE sportpálya
2021. 11. 07. 14:00
Győrújfalu SE sportpálya
DANA GYŐRÚJFALU SE
ANDRÁSHIDA SC
2021. 11. 13. 10:00
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
2021. 11. 13. 10:00
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
ESK GYŐR-MÉNFŐCSANAK
DANA GYŐRÚJFALU SE
2021. 11. 18. 16:00
ÜSTÖKÖS FC GYŐR Sporttelep
2021. 11. 18. 16:00
ÜSTÖKÖS FC GYŐR Sporttelep
ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE
DANA GYŐRÚJFALU SE
2021. 11. 27. 15:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
2021. 11. 27. 15:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI USC
DANA GYŐRÚJFALU SE
2021. 10. 22. 15:00
Győrújfalu SE sportpálya
2021. 10. 22. 15:00
Győrújfalu SE sportpálya
DANA GYŐRÚJFALU SE
GYŐRSZENTIVÁN SE
2022. 02. 19. 12:00
Győrújfalu SE sportpálya
2022. 02. 19. 12:00
Győrújfalu SE sportpálya
DANA GYŐRÚJFALU SE
MITE
2022. 02. 25. 17:30
Ajkai Városi Sportcentrum
2022. 02. 25. 17:30
Ajkai Városi Sportcentrum
FC AJKA
DANA GYŐRÚJFALU SE
2022. 03. 05. 12:00
Győrújfalu SE sportpálya
2022. 03. 05. 12:00
Győrújfalu SE sportpálya
DANA GYŐRÚJFALU SE
CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT
2022. 03. 12. 12:00
Győrújfalu SE sportpálya
2022. 03. 12. 12:00
Győrújfalu SE sportpálya
DANA GYŐRÚJFALU SE
CSORNAI SE
2022. 03. 19. 12:00
Győrújfalu SE sportpálya
2022. 03. 19. 12:00
Győrújfalu SE sportpálya
DANA GYŐRÚJFALU SE
PÁPAI ELC
2022. 03. 26. 10:00
Szombathelyi Haladás Sportkomplexum
2022. 03. 26. 10:00
Szombathelyi Haladás Sportkomplexum
SZOMBATHELYI HALADÁS VSE
DANA GYŐRÚJFALU SE
2022. 04. 10. 12:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
2022. 04. 10. 12:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
LURKÓ UFC
DANA GYŐRÚJFALU SE
2022. 04. 17. 12:00
Király Sportlétesítmény
2022. 04. 17. 12:00
Király Sportlétesítmény
KIRÁLY SE
DANA GYŐRÚJFALU SE
2022. 04. 23. 12:00
Győrújfalu SE sportpálya
2022. 04. 23. 12:00
Győrújfalu SE sportpálya
DANA GYŐRÚJFALU SE
VESZPRÉMI FOCI CENTRUM USE
2022. 04. 30. 12:00
Andráshida SC Sporttelep
2022. 04. 30. 12:00
Andráshida SC Sporttelep
ANDRÁSHIDA SC
DANA GYŐRÚJFALU SE
2022. 05. 07. 12:00
Győrújfalu SE sportpálya
2022. 05. 07. 12:00
Győrújfalu SE sportpálya
DANA GYŐRÚJFALU SE
ESK GYŐR-MÉNFŐCSANAK
2022. 05. 16. 17:00
Győrújfalu SE sportpálya
2022. 05. 16. 17:00
Győrújfalu SE sportpálya
DANA GYŐRÚJFALU SE
ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE
2022. 05. 20. 15:00
Győrújfalu SE sportpálya
2022. 05. 20. 15:00
Győrújfalu SE sportpálya
DANA GYŐRÚJFALU SE
BALATONFÜREDI USC
2022. 05. 29. 12:00
Győrszentiván SE sporttelep
2022. 05. 29. 12:00
Győrszentiván SE sporttelep
GYŐRSZENTIVÁN SE
DANA GYŐRÚJFALU SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->