Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MLSZ Regionális U-17 Észak-Nyugat 1. forduló

2021.08.28 - 12:00

Balatonfüred, Balatonarácsi Utánpótlás Centrum (BUSC)

Győr-Moson-Sopron

MLSZ Regionális U-17 Észak-Nyugat

Játékvezető
SZABÓ LÁSZLÓ
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
PRESSING ROLAND, RÁDLI DÁVID LÁSZLÓ
BALATONFÜREDI USC
KIRÁLY SE
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

15'

TÓTH MILÁN

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 DANA GYŐRÚJFALU SE DANA GYŐRÚJFALU SE 1 1 0 0 8 0 8 3 15
2 GYŐRSZENTIVÁN SE GYŐRSZENTIVÁN SE 1 1 0 0 7 0 7 3 14
3 FC AJKA FC AJKA 1 1 0 0 6 1 5 3 13
4 CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT 1 1 0 0 6 2 4 3 11
5 VESZPRÉMI FOCI CENTRUM USE VESZPRÉMI FOCI CENTRUM USE 1 1 0 0 5 1 4 3 12
6 ESK GYŐR-MÉNFŐCSANAK ESK GYŐR-MÉNFŐCSANAK 1 1 0 0 3 1 2 3 10
7 KIRÁLY SE KIRÁLY SE 1 1 0 0 1 0 1 3 9
8 CSORNAI SE CSORNAI SE 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 BALATONFÜREDI USC BALATONFÜREDI USC 1 0 0 1 0 1 -1 0 7
10 ANDRÁSHIDA SC ANDRÁSHIDA SC 1 0 0 1 1 3 -2 0 6
11 PÁPAI ELC PÁPAI ELC 1 0 0 1 2 6 -4 0 4
12 ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE 1 0 0 1 1 5 -4 0 5
13 SZOMBATHELYI HALADÁS VSE SZOMBATHELYI HALADÁS VSE 1 0 0 1 1 6 -5 0 3
14 LURKÓ UFC LURKÓ UFC 1 0 0 1 0 7 -7 0 2
15 MITE MITE 1 0 0 1 0 8 -8 0 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 MITE DANA GYŐRÚJFALU SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 5 0 5 3 1 1 0 0 5 0 5 3
2 MITE GYŐRSZENTIVÁN SE 1 1 0 0 2 0 2 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 0 2 3
3 MITE CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT 1 1 0 0 2 1 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 1 1 3
4 MITE ESK GYŐR-MÉNFŐCSANAK 1 1 0 0 2 1 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 1 1 3
5 MITE KIRÁLY SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 3 1 1 0 0 1 0 1 3
6 MITE FC AJKA 1 0 1 0 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1
7 MITE SZOMBATHELYI HALADÁS VSE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 1 0 1 1 0 1
8 MITE ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE 1 0 1 0 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1
9 MITE VESZPRÉMI FOCI CENTRUM USE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 1 0 1 1 0 1
10 MITE CSORNAI SE 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 MITE ANDRÁSHIDA SC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 2 -1 0 1 0 0 1 1 2 -1 0
12 MITE PÁPAI ELC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 2 -1 0 1 0 0 1 1 2 -1 0
13 MITE BALATONFÜREDI USC 1 0 0 1 0 1 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1 -1 0
14 MITE LURKÓ UFC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 2 -2 0 1 0 0 1 0 2 -2 0
15 MITE MITE 1 0 0 1 0 5 -5 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 5 -5 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 MITE DANA GYŐRÚJFALU SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 8 0 8 3 1 1 0 0 8 0 8 3
2 MITE GYŐRSZENTIVÁN SE 1 1 0 0 7 0 7 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 7 0 7 3
3 MITE FC AJKA 1 1 0 0 6 1 5 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 6 1 5 3
4 MITE CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT 1 1 0 0 6 2 4 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 6 2 4 3
5 MITE VESZPRÉMI FOCI CENTRUM USE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 5 1 4 3 1 1 0 0 5 1 4 3
6 MITE ESK GYŐR-MÉNFŐCSANAK 1 1 0 0 3 1 2 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3 1 2 3
7 MITE KIRÁLY SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 3 1 1 0 0 1 0 1 3
8 MITE CSORNAI SE 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 MITE BALATONFÜREDI USC 1 0 0 1 0 1 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1 -1 0
10 MITE ANDRÁSHIDA SC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 3 -2 0 1 0 0 1 1 3 -2 0
11 MITE PÁPAI ELC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 2 6 -4 0 1 0 0 1 2 6 -4 0
12 MITE ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE 1 0 0 1 1 5 -4 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 5 -4 0
13 MITE SZOMBATHELYI HALADÁS VSE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 6 -5 0 1 0 0 1 1 6 -5 0
14 MITE LURKÓ UFC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 7 -7 0 1 0 0 1 0 7 -7 0
15 MITE MITE 1 0 0 1 0 8 -8 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 8 -8 0
 
ANDRÁSHIDA SC
--------------
BALATONFÜREDI USC
-------0 - 1------
CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT
----------6 - 2---
CSORNAI SE
--------------
DANA GYŐRÚJFALU SE
--------------
ESK GYŐR-MÉNFŐCSANAK
3 - 1-------------
FC AJKA
-----------6 - 1--
GYŐRSZENTIVÁN SE
--------7 - 0-----
KIRÁLY SE
--------------
LURKÓ UFC
--------------
MITE
----0 - 8---------
PÁPAI ELC
--------------
SZOMBATHELYI HALADÁS VSE
--------------
ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE
-------------1 - 5
VESZPRÉMI FOCI CENTRUM USE
--------------

Meccsek

BALATONFÜREDI USC

2021. 08. 28. 12:00
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
2021. 08. 28. 12:00
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
BALATONFÜREDI USC
KIRÁLY SE
2021. 09. 09. 18:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
2021. 09. 09. 18:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
VESZPRÉMI FOCI CENTRUM USE
BALATONFÜREDI USC
2021. 09. 11. 16:00
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
2021. 09. 11. 16:00
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
BALATONFÜREDI USC
ANDRÁSHIDA SC
2021. 09. 19. 12:00
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
2021. 09. 19. 12:00
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
ESK GYŐR-MÉNFŐCSANAK
BALATONFÜREDI USC
2021. 09. 25. 15:00
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
2021. 09. 25. 15:00
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
BALATONFÜREDI USC
ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE
2021. 10. 09. 12:00
Győrszentiván SE sporttelep
2021. 10. 09. 12:00
Győrszentiván SE sporttelep
GYŐRSZENTIVÁN SE
BALATONFÜREDI USC
2021. 10. 16. 12:00
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
2021. 10. 16. 12:00
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
BALATONFÜREDI USC
MITE
2021. 10. 22. 17:30
Ajkai Városi Sportcentrum
2021. 10. 22. 17:30
Ajkai Városi Sportcentrum
FC AJKA
BALATONFÜREDI USC
2021. 10. 30. 14:00
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
2021. 10. 30. 14:00
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
BALATONFÜREDI USC
CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT
2021. 11. 06. 15:00
Kocsis István Városi Sporttelep
2021. 11. 06. 15:00
Kocsis István Városi Sporttelep
CSORNAI SE
BALATONFÜREDI USC
2021. 11. 13. 12:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
2021. 11. 13. 12:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI USC
PÁPAI ELC
2021. 11. 20. 12:00
Szombathelyi Haladás Sportkomplexum
2021. 11. 20. 12:00
Szombathelyi Haladás Sportkomplexum
SZOMBATHELYI HALADÁS VSE
BALATONFÜREDI USC
2021. 11. 27. 15:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
2021. 11. 27. 15:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI USC
DANA GYŐRÚJFALU SE
2021. 12. 04. 10:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
2021. 12. 04. 10:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
LURKÓ UFC
BALATONFÜREDI USC
2022. 02. 20. 12:00
Király Sportlétesítmény
2022. 02. 20. 12:00
Király Sportlétesítmény
KIRÁLY SE
BALATONFÜREDI USC
2022. 02. 24. 17:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
2022. 02. 24. 17:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI USC
VESZPRÉMI FOCI CENTRUM USE
2022. 03. 05. 10:00
Andráshida SC Sporttelep
2022. 03. 05. 10:00
Andráshida SC Sporttelep
ANDRÁSHIDA SC
BALATONFÜREDI USC
2022. 03. 10. 18:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
2022. 03. 10. 18:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI USC
ESK GYŐR-MÉNFŐCSANAK
2022. 03. 19. 12:00
Bácsa FC SE sportpálya
2022. 03. 19. 12:00
Bácsa FC SE sportpálya
ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE
BALATONFÜREDI USC
2022. 04. 02. 12:00
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
2022. 04. 02. 12:00
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
BALATONFÜREDI USC
GYŐRSZENTIVÁN SE
2022. 04. 08. 18:00
MITE
2022. 04. 08. 18:00
MITE
MITE
BALATONFÜREDI USC
2022. 04. 14. 17:30
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
2022. 04. 14. 17:30
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
BALATONFÜREDI USC
FC AJKA
2022. 04. 23. 12:00
MTE 1904 Sporttelep
2022. 04. 23. 12:00
MTE 1904 Sporttelep
CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT
BALATONFÜREDI USC
2022. 04. 30. 12:00
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
2022. 04. 30. 12:00
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
BALATONFÜREDI USC
CSORNAI SE
2022. 05. 06. 16:00
Perutz Stadion
2022. 05. 06. 16:00
Perutz Stadion
PÁPAI ELC
BALATONFÜREDI USC
2022. 05. 14. 16:00
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
2022. 05. 14. 16:00
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
BALATONFÜREDI USC
SZOMBATHELYI HALADÁS VSE
2022. 05. 20. 15:00
Győrújfalu SE sportpálya
2022. 05. 20. 15:00
Győrújfalu SE sportpálya
DANA GYŐRÚJFALU SE
BALATONFÜREDI USC
2022. 05. 28. 12:00
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
2022. 05. 28. 12:00
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
BALATONFÜREDI USC
LURKÓ UFC

KIRÁLY SE

2021. 08. 28. 12:00
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
2021. 08. 28. 12:00
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
BALATONFÜREDI USC
KIRÁLY SE
2021. 09. 05. 10:00
Király Sportlétesítmény
2021. 09. 05. 10:00
Király Sportlétesítmény
KIRÁLY SE
GYŐRSZENTIVÁN SE
2021. 09. 11. 12:00
MITE
2021. 09. 11. 12:00
MITE
MITE
KIRÁLY SE
2021. 09. 19. 10:00
Király Sportlétesítmény
2021. 09. 19. 10:00
Király Sportlétesítmény
KIRÁLY SE
FC AJKA
2021. 09. 23. 16:00
MTE 1904 Sporttelep
2021. 09. 23. 16:00
MTE 1904 Sporttelep
CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT
KIRÁLY SE
2021. 10. 03. 12:00
Király Sportlétesítmény
2021. 10. 03. 12:00
Király Sportlétesítmény
KIRÁLY SE
CSORNAI SE
2021. 10. 08. 18:00
Perutz Stadion
2021. 10. 08. 18:00
Perutz Stadion
PÁPAI ELC
KIRÁLY SE
2021. 10. 16. 11:30
Király Sportlétesítmény
2021. 10. 16. 11:30
Király Sportlétesítmény
KIRÁLY SE
SZOMBATHELYI HALADÁS VSE
2021. 10. 27. 12:00
Győrújfalu SE sportpálya
2021. 10. 27. 12:00
Győrújfalu SE sportpálya
DANA GYŐRÚJFALU SE
KIRÁLY SE
2021. 10. 30. 09:00
Király Sportlétesítmény
2021. 10. 30. 09:00
Király Sportlétesítmény
KIRÁLY SE
LURKÓ UFC
2021. 11. 13. 14:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
2021. 11. 13. 14:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
VESZPRÉMI FOCI CENTRUM USE
KIRÁLY SE
2021. 11. 21. 12:30
Király Sportlétesítmény
2021. 11. 21. 12:30
Király Sportlétesítmény
KIRÁLY SE
ANDRÁSHIDA SC
2021. 11. 27. 12:00
ALCUFER Stadion
2021. 11. 27. 12:00
ALCUFER Stadion
ESK GYŐR-MÉNFŐCSANAK
KIRÁLY SE
2021. 12. 05. 12:00
Király Sportlétesítmény
2021. 12. 05. 12:00
Király Sportlétesítmény
KIRÁLY SE
ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE
2022. 02. 20. 12:00
Király Sportlétesítmény
2022. 02. 20. 12:00
Király Sportlétesítmény
KIRÁLY SE
BALATONFÜREDI USC
2022. 02. 26. 12:00
Győrszentiván SE sporttelep
2022. 02. 26. 12:00
Győrszentiván SE sporttelep
GYŐRSZENTIVÁN SE
KIRÁLY SE
2022. 03. 03. 14:00
Király Sportlétesítmény
2022. 03. 03. 14:00
Király Sportlétesítmény
KIRÁLY SE
MITE
2022. 03. 11. 17:30
Ajkai Városi Sportcentrum
2022. 03. 11. 17:30
Ajkai Városi Sportcentrum
FC AJKA
KIRÁLY SE
2022. 03. 17. 14:00
Király Sportlétesítmény
2022. 03. 17. 14:00
Király Sportlétesítmény
KIRÁLY SE
CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT
2022. 03. 26. 12:00
Kocsis István Városi Sporttelep
2022. 03. 26. 12:00
Kocsis István Városi Sporttelep
CSORNAI SE
KIRÁLY SE
2022. 04. 02. 12:00
Király Sportlétesítmény
2022. 04. 02. 12:00
Király Sportlétesítmény
KIRÁLY SE
PÁPAI ELC
2022. 04. 09. 10:00
Szombathelyi Haladás Sportkomplexum
2022. 04. 09. 10:00
Szombathelyi Haladás Sportkomplexum
SZOMBATHELYI HALADÁS VSE
KIRÁLY SE
2022. 04. 17. 12:00
Király Sportlétesítmény
2022. 04. 17. 12:00
Király Sportlétesítmény
KIRÁLY SE
DANA GYŐRÚJFALU SE
2022. 04. 23. 14:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
2022. 04. 23. 14:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
LURKÓ UFC
KIRÁLY SE
2022. 05. 04. 15:00
Király Sportlétesítmény
2022. 05. 04. 15:00
Király Sportlétesítmény
KIRÁLY SE
VESZPRÉMI FOCI CENTRUM USE
2022. 05. 11. 18:00
Andráshida SC Sporttelep
2022. 05. 11. 18:00
Andráshida SC Sporttelep
ANDRÁSHIDA SC
KIRÁLY SE
2022. 05. 21. 14:00
Király Sportlétesítmény
2022. 05. 21. 14:00
Király Sportlétesítmény
KIRÁLY SE
ESK GYŐR-MÉNFŐCSANAK
2022. 05. 25. 17:00
Bácsa FC SE sportpálya
2022. 05. 25. 17:00
Bácsa FC SE sportpálya
ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE
KIRÁLY SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->