Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MLSZ Regionális U-17 Észak-Nyugat 10. forduló

2021.10.30 - 14:00

Balatonfüred, Balatonarácsi Utánpótlás Centrum (BUSC)

Győr-Moson-Sopron

MLSZ Regionális U-17 Észak-Nyugat

Játékvezető
KESZTHELYI TAMÁS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
KESZTHELYI KRISZTIÁN, HEGYI ZOLTÁN
BALATONFÜREDI USC
CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

39'

SZENDERÁK SZABOLCS

 

0 - 2

47'

KERTÉSZ ÁDÁM

 

0 - 3

69'

NÁDASI ISTVÁN KRISTÓF

 

0 - 4

83'

KERTÉSZ ÁDÁM

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 FC AJKA FC AJKA 10 10 0 0 52 6 46 30 8.2
2 VESZPRÉMI FOCI CENTRUM USE VESZPRÉMI FOCI CENTRUM USE 10 8 0 2 65 12 53 24 7.7
3 GYŐRSZENTIVÁN SE GYŐRSZENTIVÁN SE 9 8 0 1 30 7 23 24 8.9
4 CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT 10 7 1 2 37 12 25 22 8.4
5 PÁPAI ELC PÁPAI ELC 9 5 0 4 28 23 5 15 8.3
6 KIRÁLY SE KIRÁLY SE 10 5 0 5 24 21 3 15 7.6
7 SZOMBATHELYI HALADÁS VSE SZOMBATHELYI HALADÁS VSE 9 4 1 4 29 15 14 13 6.7
8 DANA GYŐRÚJFALU SE DANA GYŐRÚJFALU SE 9 4 0 5 23 24 -1 12 6.9
9 LURKÓ UFC LURKÓ UFC 9 4 0 5 17 24 -7 12 6.9
10 ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE 9 3 1 5 25 30 -5 10 8.3
11 BALATONFÜREDI USC BALATONFÜREDI USC 9 3 1 5 10 20 -10 10 7.4
12 ANDRÁSHIDA SC ANDRÁSHIDA SC 10 2 2 6 11 26 -15 8 8.3
13 CSORNAI SE CSORNAI SE 9 2 0 7 16 64 -48 6 8.1
14 ESK GYŐR-MÉNFŐCSANAK ESK GYŐR-MÉNFŐCSANAK 9 1 0 8 9 42 -33 3 8.2
15 MITE MITE 9 1 0 8 6 56 -50 3 8.3
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 MITE FC AJKA 5 4 1 0 12 1 11 13 5 4 1 0 12 1 11 13 10 8 2 0 24 2 22 26
2 MITE CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT 5 4 1 0 8 2 6 13 5 3 1 1 15 2 13 10 10 7 2 1 23 4 19 23
3 MITE VESZPRÉMI FOCI CENTRUM USE 5 3 2 0 16 1 15 11 5 2 2 1 9 5 4 8 10 5 4 1 25 6 19 19
4 MITE GYŐRSZENTIVÁN SE 5 3 0 2 7 4 3 9 4 2 2 0 7 1 6 8 9 5 2 2 14 5 9 17
5 MITE KIRÁLY SE 5 1 1 3 7 6 1 4 5 4 1 0 6 2 4 13 10 5 2 3 13 8 5 17
6 MITE SZOMBATHELYI HALADÁS VSE 4 2 1 1 4 2 2 7 5 2 3 0 7 2 5 9 9 4 4 1 11 4 7 16
7 MITE LURKÓ UFC 3 2 0 1 5 5 0 6 6 3 0 3 4 8 -4 9 9 5 0 4 9 13 -4 15
8 MITE PÁPAI ELC 4 3 0 1 11 1 10 9 5 1 1 3 2 5 -3 4 9 4 1 4 13 6 7 13
9 MITE ANDRÁSHIDA SC 5 1 3 1 1 2 -1 6 5 2 0 3 4 8 -4 6 10 3 3 4 5 10 -5 12
10 MITE DANA GYŐRÚJFALU SE 4 1 1 2 2 3 -1 4 5 2 0 3 7 10 -3 6 9 3 1 5 9 13 -4 10
11 MITE ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE 6 2 2 2 12 14 -2 8 3 0 1 2 0 3 -3 1 9 2 3 4 12 17 -5 9
12 MITE BALATONFÜREDI USC 5 1 1 3 3 3 0 4 4 1 0 3 4 5 -1 3 9 2 1 6 7 8 -1 7
13 MITE ESK GYŐR-MÉNFŐCSANAK 5 1 1 3 2 13 -11 4 4 0 1 3 2 12 -10 1 9 1 2 6 4 25 -21 5
14 MITE CSORNAI SE 5 0 1 4 1 13 -12 1 4 1 1 2 3 13 -10 4 9 1 2 6 4 26 -22 5
15 MITE MITE 4 0 0 4 2 13 -11 0 5 0 1 4 1 16 -15 1 9 0 1 8 3 29 -26 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 MITE FC AJKA 5 5 0 0 29 4 25 15 5 5 0 0 23 2 21 15 10 10 0 0 52 6 46 30
2 MITE VESZPRÉMI FOCI CENTRUM USE 5 5 0 0 37 2 35 15 5 3 0 2 28 10 18 9 10 8 0 2 65 12 53 24
3 MITE GYŐRSZENTIVÁN SE 5 4 0 1 17 5 12 12 4 4 0 0 13 2 11 12 9 8 0 1 30 7 23 24
4 MITE CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT 5 4 1 0 17 5 12 13 5 3 0 2 20 7 13 9 10 7 1 2 37 12 25 22
5 MITE PÁPAI ELC 4 3 0 1 21 2 19 9 5 2 0 3 7 21 -14 6 9 5 0 4 28 23 5 15
6 MITE KIRÁLY SE 5 1 0 4 12 15 -3 3 5 4 0 1 12 6 6 12 10 5 0 5 24 21 3 15
7 MITE SZOMBATHELYI HALADÁS VSE 4 2 0 2 16 4 12 6 5 2 1 2 13 11 2 7 9 4 1 4 29 15 14 13
8 MITE DANA GYŐRÚJFALU SE 4 2 0 2 4 7 -3 6 5 2 0 3 19 17 2 6 9 4 0 5 23 24 -1 12
9 MITE LURKÓ UFC 3 1 0 2 9 8 1 3 6 3 0 3 8 16 -8 9 9 4 0 5 17 24 -7 12
10 MITE ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE 6 3 0 3 22 25 -3 9 3 0 1 2 3 5 -2 1 9 3 1 5 25 30 -5 10
11 MITE BALATONFÜREDI USC 5 2 1 2 5 6 -1 7 4 1 0 3 5 14 -9 3 9 3 1 5 10 20 -10 10
12 MITE ANDRÁSHIDA SC 5 1 1 3 5 10 -5 4 5 1 1 3 6 16 -10 4 10 2 2 6 11 26 -15 8
13 MITE CSORNAI SE 5 1 0 4 7 39 -32 3 4 1 0 3 9 25 -16 3 9 2 0 7 16 64 -48 6
14 MITE ESK GYŐR-MÉNFŐCSANAK 5 1 0 4 5 16 -11 3 4 0 0 4 4 26 -22 0 9 1 0 8 9 42 -33 3
15 MITE MITE 4 0 0 4 4 24 -20 0 5 1 0 4 2 32 -30 3 9 1 0 8 6 56 -50 3
 
ANDRÁSHIDA SC
--1 - 3--0 - 30 - 1----2 - 22 - 1-
BALATONFÜREDI USC
1 - 10 - 4-----0 - 1-3 - 0--1 - 0-
CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT
4 - 0--3 - 0---2 - 1--6 - 2-2 - 2-
CSORNAI SE
---0 - 104 - 0---2 - 4--1 - 6-0 - 19
DANA GYŐRÚJFALU SE
-----0 - 3-1 - 42 - 0--1 - 0--
ESK GYŐR-MÉNFŐCSANAK
3 - 12 - 30 - 9------0 - 10 - 2---
FC AJKA
-5 - 1---9 - 1--3 - 0--6 - 1-6 - 1
GYŐRSZENTIVÁN SE
-2 - 1---5 - 01 - 3-7 - 0----2 - 1
KIRÁLY SE
---9 - 1--0 - 51 - 31 - 2--1 - 4--
LURKÓ UFC
--1 - 6------7 - 01 - 2---
MITE
1 - 4---0 - 8--0 - 73 - 5-----
PÁPAI ELC
7 - 0--8 - 06 - 1---0 - 1-----
SZOMBATHELYI HALADÁS VSE
--2 - 0------1 - 2-12 - 0-1 - 2
ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE
---7 - 5-8 - 31 - 91 - 2--4 - 1--1 - 5
VESZPRÉMI FOCI CENTRUM USE
-5 - 04 - 1-8 - 0-----18 - 02 - 1--

Meccsek

BALATONFÜREDI USC

2021. 08. 28. 12:00
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
2021. 08. 28. 12:00
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
BALATONFÜREDI USC
KIRÁLY SE
2021. 09. 09. 18:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
2021. 09. 09. 18:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
VESZPRÉMI FOCI CENTRUM USE
BALATONFÜREDI USC
2021. 09. 11. 16:00
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
2021. 09. 11. 16:00
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
BALATONFÜREDI USC
ANDRÁSHIDA SC
2021. 09. 19. 12:00
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
2021. 09. 19. 12:00
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
ESK GYŐR-MÉNFŐCSANAK
BALATONFÜREDI USC
2021. 09. 25. 15:00
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
2021. 09. 25. 15:00
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
BALATONFÜREDI USC
ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE
2021. 10. 09. 12:00
Győrszentiván SE sporttelep
2021. 10. 09. 12:00
Győrszentiván SE sporttelep
GYŐRSZENTIVÁN SE
BALATONFÜREDI USC
2021. 10. 16. 12:00
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
2021. 10. 16. 12:00
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
BALATONFÜREDI USC
MITE
2021. 10. 22. 17:30
Ajkai Városi Sportcentrum
2021. 10. 22. 17:30
Ajkai Városi Sportcentrum
FC AJKA
BALATONFÜREDI USC
2021. 10. 30. 14:00
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
2021. 10. 30. 14:00
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
BALATONFÜREDI USC
CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT
2021. 11. 06. 15:00
Kocsis István Városi Sporttelep
2021. 11. 06. 15:00
Kocsis István Városi Sporttelep
CSORNAI SE
BALATONFÜREDI USC
2021. 11. 13. 12:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
2021. 11. 13. 12:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI USC
PÁPAI ELC
2021. 11. 20. 12:00
Szombathelyi Haladás Sportkomplexum
2021. 11. 20. 12:00
Szombathelyi Haladás Sportkomplexum
SZOMBATHELYI HALADÁS VSE
BALATONFÜREDI USC
2021. 11. 27. 15:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
2021. 11. 27. 15:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI USC
DANA GYŐRÚJFALU SE
2021. 12. 04. 10:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
2021. 12. 04. 10:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
LURKÓ UFC
BALATONFÜREDI USC
2022. 02. 20. 12:00
Király Sportlétesítmény
2022. 02. 20. 12:00
Király Sportlétesítmény
KIRÁLY SE
BALATONFÜREDI USC
2022. 02. 24. 17:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
2022. 02. 24. 17:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI USC
VESZPRÉMI FOCI CENTRUM USE
2022. 03. 05. 10:00
Andráshida SC Sporttelep
2022. 03. 05. 10:00
Andráshida SC Sporttelep
ANDRÁSHIDA SC
BALATONFÜREDI USC
2022. 03. 10. 18:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
2022. 03. 10. 18:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI USC
ESK GYŐR-MÉNFŐCSANAK
2022. 03. 19. 12:00
Bácsa FC SE sportpálya
2022. 03. 19. 12:00
Bácsa FC SE sportpálya
ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE
BALATONFÜREDI USC
2022. 04. 02. 12:00
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
2022. 04. 02. 12:00
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
BALATONFÜREDI USC
GYŐRSZENTIVÁN SE
2022. 04. 08. 18:00
MITE
2022. 04. 08. 18:00
MITE
MITE
BALATONFÜREDI USC
2022. 04. 14. 17:30
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
2022. 04. 14. 17:30
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
BALATONFÜREDI USC
FC AJKA
2022. 04. 23. 12:00
MTE 1904 Sporttelep
2022. 04. 23. 12:00
MTE 1904 Sporttelep
CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT
BALATONFÜREDI USC
2022. 04. 30. 12:00
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
2022. 04. 30. 12:00
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
BALATONFÜREDI USC
CSORNAI SE
2022. 05. 06. 16:00
Perutz Stadion
2022. 05. 06. 16:00
Perutz Stadion
PÁPAI ELC
BALATONFÜREDI USC
2022. 05. 14. 16:00
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
2022. 05. 14. 16:00
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
BALATONFÜREDI USC
SZOMBATHELYI HALADÁS VSE
2022. 05. 20. 15:00
Győrújfalu SE sportpálya
2022. 05. 20. 15:00
Győrújfalu SE sportpálya
DANA GYŐRÚJFALU SE
BALATONFÜREDI USC
2022. 05. 28. 12:00
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
2022. 05. 28. 12:00
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
BALATONFÜREDI USC
LURKÓ UFC

CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT

2021. 08. 26. 12:00
MTE 1904 Sporttelep
2021. 08. 26. 12:00
MTE 1904 Sporttelep
CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT
PÁPAI ELC
2021. 09. 04. 12:00
Szombathelyi Haladás Sportkomplexum
2021. 09. 04. 12:00
Szombathelyi Haladás Sportkomplexum
SZOMBATHELYI HALADÁS VSE
CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT
2021. 09. 11. 10:00
MTE 1904 Sporttelep
2021. 09. 11. 10:00
MTE 1904 Sporttelep
CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT
DANA GYŐRÚJFALU SE
2021. 09. 19. 12:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
2021. 09. 19. 12:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
LURKÓ UFC
CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT
2021. 09. 23. 16:00
MTE 1904 Sporttelep
2021. 09. 23. 16:00
MTE 1904 Sporttelep
CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT
KIRÁLY SE
2021. 10. 03. 10:30
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
2021. 10. 03. 10:30
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
VESZPRÉMI FOCI CENTRUM USE
CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT
2021. 10. 10. 11:00
MTE 1904 Sporttelep
2021. 10. 10. 11:00
MTE 1904 Sporttelep
CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT
ANDRÁSHIDA SC
2021. 10. 17. 10:00
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
2021. 10. 17. 10:00
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
ESK GYŐR-MÉNFŐCSANAK
CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT
2021. 10. 25. 13:00
MTE 1904 Sporttelep
2021. 10. 25. 13:00
MTE 1904 Sporttelep
CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT
ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE
2021. 10. 30. 14:00
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
2021. 10. 30. 14:00
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
BALATONFÜREDI USC
CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT
2021. 11. 04. 16:00
MTE 1904 Sporttelep
2021. 11. 04. 16:00
MTE 1904 Sporttelep
CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT
GYŐRSZENTIVÁN SE
2021. 12. 14. 15:30
MTE 1904 Sporttelep
2021. 12. 14. 15:30
MTE 1904 Sporttelep
CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT
MITE
2021. 12. 07. 14:00
MTE 1904 Sporttelep
2021. 12. 07. 14:00
MTE 1904 Sporttelep
CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT
FC AJKA
2021. 11. 29. 18:00
Kocsis István Városi Sporttelep
2021. 11. 29. 18:00
Kocsis István Városi Sporttelep
CSORNAI SE
CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT
2022. 02. 18. 18:00
Perutz Stadion
2022. 02. 18. 18:00
Perutz Stadion
PÁPAI ELC
CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT
2022. 03. 23. 15:30
MTE 1904 Sporttelep
2022. 03. 23. 15:30
MTE 1904 Sporttelep
CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT
SZOMBATHELYI HALADÁS VSE
2022. 03. 05. 12:00
Győrújfalu SE sportpálya
2022. 03. 05. 12:00
Győrújfalu SE sportpálya
DANA GYŐRÚJFALU SE
CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT
2022. 03. 13. 12:00
MTE 1904 Sporttelep
2022. 03. 13. 12:00
MTE 1904 Sporttelep
CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT
LURKÓ UFC
2022. 03. 17. 14:00
Király Sportlétesítmény
2022. 03. 17. 14:00
Király Sportlétesítmény
KIRÁLY SE
CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT
2022. 03. 26. 12:00
MTE 1904 Sporttelep
2022. 03. 26. 12:00
MTE 1904 Sporttelep
CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT
VESZPRÉMI FOCI CENTRUM USE
2022. 05. 05. 18:00
Andráshida SC Sporttelep
2022. 05. 05. 18:00
Andráshida SC Sporttelep
ANDRÁSHIDA SC
CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT
2022. 04. 09. 12:00
MTE 1904 Sporttelep
2022. 04. 09. 12:00
MTE 1904 Sporttelep
CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT
ESK GYŐR-MÉNFŐCSANAK
2022. 04. 16. 12:00
Bácsa FC SE sportpálya
2022. 04. 16. 12:00
Bácsa FC SE sportpálya
ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE
CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT
2022. 04. 23. 12:00
MTE 1904 Sporttelep
2022. 04. 23. 12:00
MTE 1904 Sporttelep
CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT
BALATONFÜREDI USC
2022. 04. 28. 17:30
Győrszentiván SE sporttelep
2022. 04. 28. 17:30
Győrszentiván SE sporttelep
GYŐRSZENTIVÁN SE
CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT
2022. 05. 09. 17:00
MITE
2022. 05. 09. 17:00
MITE
MITE
CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT
2022. 05. 13. 17:30
Ajkai Városi Sportcentrum
2022. 05. 13. 17:30
Ajkai Városi Sportcentrum
FC AJKA
CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT
2022. 05. 26. 18:00
MTE 1904 Sporttelep
2022. 05. 26. 18:00
MTE 1904 Sporttelep
CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT
CSORNAI SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->