Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MLSZ Regionális U-17 Észak-Nyugat 18. forduló

2022.03.05 - 10:00

Zalaegerszeg, Andráshida SC Sporttelep

Győr-Moson-Sopron

MLSZ Regionális U-17 Észak-Nyugat

Játékvezető
MAJOR ZSOLT
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
TÓTH CSENGE, BÜKI PATRIK
ANDRÁSHIDA SC
BALATONFÜREDI USC
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

65'

KUTICS BALÁZS BARNABÁS

 

0 - 2

79'

PEJ MARTIN

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 FC AJKA FC AJKA 17 17 0 0 111 12 99 51 8.4
2 VESZPRÉMI FOCI CENTRUM USE VESZPRÉMI FOCI CENTRUM USE 17 15 0 2 114 16 98 45 8.4
3 CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT 17 12 2 3 61 26 35 38 8.2
4 GYŐRSZENTIVÁN SE GYŐRSZENTIVÁN SE 17 10 4 3 43 19 24 34 7.7
5 KIRÁLY SE KIRÁLY SE 17 10 1 6 58 37 21 31 8.5
6 SZOMBATHELYI HALADÁS VSE SZOMBATHELYI HALADÁS VSE 17 9 2 6 52 23 29 29 7.6
7 PÁPAI ELC PÁPAI ELC 16 8 1 7 52 39 13 25 8
8 LURKÓ UFC LURKÓ UFC 17 8 1 8 36 38 -2 25 7.8
9 DANA GYŐRÚJFALU SE DANA GYŐRÚJFALU SE 17 7 1 9 39 51 -12 22 7.6
10 ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE 17 6 1 10 48 60 -12 19 8.2
11 BALATONFÜREDI USC BALATONFÜREDI USC 17 6 1 10 23 39 -16 19 7.6
12 CSORNAI SE CSORNAI SE 16 4 0 12 29 111 -82 12 7.6
13 ANDRÁSHIDA SC ANDRÁSHIDA SC 17 3 2 12 16 67 -51 11 8.4
14 ESK GYŐR-MÉNFŐCSANAK ESK GYŐR-MÉNFŐCSANAK 16 2 0 14 16 68 -52 6 8.1
15 MITE MITE 17 1 0 16 14 106 -92 3 7.5
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 MITE FC AJKA 8 7 1 0 29 4 25 22 9 7 2 0 22 2 20 23 17 14 3 0 51 6 45 45
2 MITE VESZPRÉMI FOCI CENTRUM USE 9 7 2 0 25 1 24 23 8 5 2 1 22 5 17 17 17 12 4 1 47 6 41 40
3 MITE KIRÁLY SE 9 5 1 3 21 9 12 16 8 5 2 1 7 6 1 17 17 10 3 4 28 15 13 33
4 MITE CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT 9 5 3 1 12 7 5 18 8 4 2 2 19 5 14 14 17 9 5 3 31 12 19 32
5 MITE SZOMBATHELYI HALADÁS VSE 9 5 2 2 13 4 9 17 8 3 5 0 8 2 6 14 17 8 7 2 21 6 15 31
6 MITE LURKÓ UFC 8 4 2 2 7 8 -1 14 9 5 1 3 9 9 0 16 17 9 3 5 16 17 -1 30
7 MITE GYŐRSZENTIVÁN SE 8 4 2 2 8 4 4 14 9 3 3 3 10 8 2 12 17 7 5 5 18 12 6 26
8 MITE PÁPAI ELC 8 4 2 2 15 7 8 14 8 3 1 4 8 6 2 10 16 7 3 6 23 13 10 24
9 MITE DANA GYŐRÚJFALU SE 8 4 1 3 7 6 1 13 9 3 0 6 12 20 -8 9 17 7 1 9 19 26 -7 22
10 MITE ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE 10 3 3 4 17 19 -2 12 7 1 1 5 9 10 -1 4 17 4 4 9 26 29 -3 16
11 MITE BALATONFÜREDI USC 8 3 1 4 7 7 0 10 9 1 2 6 5 10 -5 5 17 4 3 10 12 17 -5 15
12 MITE ANDRÁSHIDA SC 9 1 4 4 2 12 -10 7 8 2 0 6 5 17 -12 6 17 3 4 10 7 29 -22 13
13 MITE ESK GYŐR-MÉNFŐCSANAK 8 2 1 5 3 21 -18 7 8 1 2 5 4 16 -12 5 16 3 3 10 7 37 -30 12
14 MITE CSORNAI SE 9 2 1 6 5 21 -16 7 7 1 1 5 5 23 -18 4 16 3 2 11 10 44 -34 11
15 MITE MITE 6 0 0 6 2 17 -15 0 11 0 2 9 2 34 -32 2 17 0 2 15 4 51 -47 2
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 MITE FC AJKA 8 8 0 0 68 7 61 24 9 9 0 0 43 5 38 27 17 17 0 0 111 12 99 51
2 MITE VESZPRÉMI FOCI CENTRUM USE 9 9 0 0 61 6 55 27 8 6 0 2 53 10 43 18 17 15 0 2 114 16 98 45
3 MITE CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT 9 7 1 1 29 15 14 22 8 5 1 2 32 11 21 16 17 12 2 3 61 26 35 38
4 MITE GYŐRSZENTIVÁN SE 8 5 2 1 21 6 15 17 9 5 2 2 22 13 9 17 17 10 4 3 43 19 24 34
5 MITE KIRÁLY SE 9 5 0 4 39 20 19 15 8 5 1 2 19 17 2 16 17 10 1 6 58 37 21 31
6 MITE SZOMBATHELYI HALADÁS VSE 9 6 0 3 35 9 26 18 8 3 2 3 17 14 3 11 17 9 2 6 52 23 29 29
7 MITE PÁPAI ELC 8 4 1 3 29 13 16 13 8 4 0 4 23 26 -3 12 16 8 1 7 52 39 13 25
8 MITE LURKÓ UFC 8 3 1 4 17 17 0 10 9 5 0 4 19 21 -2 15 17 8 1 8 36 38 -2 25
9 MITE DANA GYŐRÚJFALU SE 8 4 1 3 13 15 -2 13 9 3 0 6 26 36 -10 9 17 7 1 9 39 51 -12 22
10 MITE ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE 10 5 0 5 33 36 -3 15 7 1 1 5 15 24 -9 4 17 6 1 10 48 60 -12 19
11 MITE BALATONFÜREDI USC 8 4 1 3 13 14 -1 13 9 2 0 7 10 25 -15 6 17 6 1 10 23 39 -16 19
12 MITE CSORNAI SE 9 3 0 6 18 62 -44 9 7 1 0 6 11 49 -38 3 16 4 0 12 29 111 -82 12
13 MITE ANDRÁSHIDA SC 9 2 1 6 8 32 -24 7 8 1 1 6 8 35 -27 4 17 3 2 12 16 67 -51 11
14 MITE ESK GYŐR-MÉNFŐCSANAK 8 2 0 6 10 30 -20 6 8 0 0 8 6 38 -32 0 16 2 0 14 16 68 -52 6
15 MITE MITE 6 0 0 6 6 30 -24 0 11 1 0 10 8 76 -68 3 17 1 0 16 14 106 -92 3
 
ANDRÁSHIDA SC
0 - 2-1 - 3-2 - 10 - 30 - 1-1 - 7--2 - 22 - 10 - 12
BALATONFÜREDI USC
1 - 10 - 4-4 - 0---0 - 1-3 - 04 - 0-1 - 00 - 8
CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT
4 - 0--3 - 0-2 - 82 - 12 - 1-6 - 16 - 22 - 02 - 2-
CSORNAI SE
-3 - 02 - 90 - 104 - 0---2 - 46 - 10 - 131 - 6-0 - 19
DANA GYŐRÚJFALU SE
3 - 1-2 - 2--0 - 31 - 31 - 42 - 03 - 2-1 - 0--
ESK GYŐR-MÉNFŐCSANAK
3 - 12 - 30 - 9-4 - 1--0 - 5-0 - 10 - 2-1 - 8-
FC AJKA
-5 - 1-13 - 28 - 19 - 1--3 - 018 - 0-6 - 1-6 - 1
GYŐRSZENTIVÁN SE
-2 - 1-3 - 0-5 - 01 - 31 - 17 - 0--0 - 0-2 - 1
KIRÁLY SE
12 - 03 - 2-9 - 1--0 - 51 - 31 - 26 - 1-1 - 46 - 2-
LURKÓ UFC
-3 - 01 - 6--2 - 01 - 22 - 2-7 - 01 - 2--0 - 5
MITE
1 - 4---0 - 8--0 - 73 - 51 - 31 - 3---
PÁPAI ELC
7 - 0-0 - 18 - 06 - 1-0 - 81 - 10 - 1---7 - 1-
SZOMBATHELYI HALADÁS VSE
-2 - 12 - 08 - 0-4 - 10 - 2--1 - 25 - 112 - 0-1 - 2
ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE
4 - 1--7 - 53 - 58 - 31 - 91 - 2-3 - 14 - 1-1 - 41 - 5
VESZPRÉMI FOCI CENTRUM USE
-5 - 04 - 1-8 - 04 - 0-5 - 210 - 1-18 - 02 - 1-5 - 1

Meccsek

ANDRÁSHIDA SC

2021. 08. 28. 10:00
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
2021. 08. 28. 10:00
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
ESK GYŐR-MÉNFŐCSANAK
ANDRÁSHIDA SC
2021. 08. 31. 13:00
Andráshida SC Sporttelep
2021. 08. 31. 13:00
Andráshida SC Sporttelep
ANDRÁSHIDA SC
ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE
2021. 09. 11. 16:00
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
2021. 09. 11. 16:00
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
BALATONFÜREDI USC
ANDRÁSHIDA SC
2021. 09. 18. 15:00
Andráshida SC Sporttelep
2021. 09. 18. 15:00
Andráshida SC Sporttelep
ANDRÁSHIDA SC
GYŐRSZENTIVÁN SE
2021. 09. 25. 11:00
MITE
2021. 09. 25. 11:00
MITE
MITE
ANDRÁSHIDA SC
2021. 10. 01. 17:30
Andráshida SC Sporttelep
2021. 10. 01. 17:30
Andráshida SC Sporttelep
ANDRÁSHIDA SC
FC AJKA
2021. 10. 10. 11:00
MTE 1904 Sporttelep
2021. 10. 10. 11:00
MTE 1904 Sporttelep
CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT
ANDRÁSHIDA SC
2021. 10. 16. 14:30
Andráshida SC Sporttelep
2021. 10. 16. 14:30
Andráshida SC Sporttelep
ANDRÁSHIDA SC
CSORNAI SE
2021. 10. 22. 18:00
Perutz Stadion
2021. 10. 22. 18:00
Perutz Stadion
PÁPAI ELC
ANDRÁSHIDA SC
2021. 10. 30. 12:00
Andráshida SC Sporttelep
2021. 10. 30. 12:00
Andráshida SC Sporttelep
ANDRÁSHIDA SC
SZOMBATHELYI HALADÁS VSE
2021. 11. 07. 14:00
Győrújfalu SE sportpálya
2021. 11. 07. 14:00
Győrújfalu SE sportpálya
DANA GYŐRÚJFALU SE
ANDRÁSHIDA SC
2021. 11. 13. 15:00
Andráshida SC Sporttelep
2021. 11. 13. 15:00
Andráshida SC Sporttelep
ANDRÁSHIDA SC
LURKÓ UFC
2021. 11. 21. 12:30
Király Sportlétesítmény
2021. 11. 21. 12:30
Király Sportlétesítmény
KIRÁLY SE
ANDRÁSHIDA SC
2021. 11. 27. 14:00
ZTE Aréna
2021. 11. 27. 14:00
ZTE Aréna
ANDRÁSHIDA SC
VESZPRÉMI FOCI CENTRUM USE
2022. 02. 19. 12:00
Andráshida SC Sporttelep
2022. 02. 19. 12:00
Andráshida SC Sporttelep
ANDRÁSHIDA SC
ESK GYŐR-MÉNFŐCSANAK
2022. 02. 26. 11:00
Bácsa FC SE sportpálya
2022. 02. 26. 11:00
Bácsa FC SE sportpálya
ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE
ANDRÁSHIDA SC
2022. 03. 05. 10:00
Andráshida SC Sporttelep
2022. 03. 05. 10:00
Andráshida SC Sporttelep
ANDRÁSHIDA SC
BALATONFÜREDI USC
2022. 05. 24. 17:00
Győrszentiván SE sporttelep
2022. 05. 24. 17:00
Győrszentiván SE sporttelep
GYŐRSZENTIVÁN SE
ANDRÁSHIDA SC
2022. 03. 19. 12:00
Andráshida SC Sporttelep
2022. 03. 19. 12:00
Andráshida SC Sporttelep
ANDRÁSHIDA SC
MITE
2022. 03. 25. 17:30
Ajkai Városi Sportcentrum
2022. 03. 25. 17:30
Ajkai Városi Sportcentrum
FC AJKA
ANDRÁSHIDA SC
2022. 05. 05. 18:00
Andráshida SC Sporttelep
2022. 05. 05. 18:00
Andráshida SC Sporttelep
ANDRÁSHIDA SC
CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT
2022. 04. 09. 12:00
Kocsis István Városi Sporttelep
2022. 04. 09. 12:00
Kocsis István Városi Sporttelep
CSORNAI SE
ANDRÁSHIDA SC
2022. 04. 16. 13:00
Andráshida SC Sporttelep
2022. 04. 16. 13:00
Andráshida SC Sporttelep
ANDRÁSHIDA SC
PÁPAI ELC
2022. 04. 20. 18:00
Szombathelyi Haladás Sportkomplexum
2022. 04. 20. 18:00
Szombathelyi Haladás Sportkomplexum
SZOMBATHELYI HALADÁS VSE
ANDRÁSHIDA SC
2022. 04. 30. 12:00
Andráshida SC Sporttelep
2022. 04. 30. 12:00
Andráshida SC Sporttelep
ANDRÁSHIDA SC
DANA GYŐRÚJFALU SE
2022. 05. 08. 12:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
2022. 05. 08. 12:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
LURKÓ UFC
ANDRÁSHIDA SC
2022. 05. 11. 18:00
Andráshida SC Sporttelep
2022. 05. 11. 18:00
Andráshida SC Sporttelep
ANDRÁSHIDA SC
KIRÁLY SE
2022. 05. 21. 12:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
2022. 05. 21. 12:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
VESZPRÉMI FOCI CENTRUM USE
ANDRÁSHIDA SC

BALATONFÜREDI USC

2021. 08. 28. 12:00
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
2021. 08. 28. 12:00
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
BALATONFÜREDI USC
KIRÁLY SE
2021. 09. 09. 18:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
2021. 09. 09. 18:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
VESZPRÉMI FOCI CENTRUM USE
BALATONFÜREDI USC
2021. 09. 11. 16:00
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
2021. 09. 11. 16:00
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
BALATONFÜREDI USC
ANDRÁSHIDA SC
2021. 09. 19. 12:00
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
2021. 09. 19. 12:00
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
ESK GYŐR-MÉNFŐCSANAK
BALATONFÜREDI USC
2021. 09. 25. 15:00
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
2021. 09. 25. 15:00
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
BALATONFÜREDI USC
ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE
2021. 10. 09. 12:00
Győrszentiván SE sporttelep
2021. 10. 09. 12:00
Győrszentiván SE sporttelep
GYŐRSZENTIVÁN SE
BALATONFÜREDI USC
2021. 10. 16. 12:00
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
2021. 10. 16. 12:00
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
BALATONFÜREDI USC
MITE
2021. 10. 22. 17:30
Ajkai Városi Sportcentrum
2021. 10. 22. 17:30
Ajkai Városi Sportcentrum
FC AJKA
BALATONFÜREDI USC
2021. 10. 30. 14:00
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
2021. 10. 30. 14:00
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
BALATONFÜREDI USC
CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT
2021. 11. 06. 15:00
Kocsis István Városi Sporttelep
2021. 11. 06. 15:00
Kocsis István Városi Sporttelep
CSORNAI SE
BALATONFÜREDI USC
2021. 11. 13. 12:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
2021. 11. 13. 12:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI USC
PÁPAI ELC
2021. 11. 20. 12:00
Szombathelyi Haladás Sportkomplexum
2021. 11. 20. 12:00
Szombathelyi Haladás Sportkomplexum
SZOMBATHELYI HALADÁS VSE
BALATONFÜREDI USC
2021. 11. 27. 15:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
2021. 11. 27. 15:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI USC
DANA GYŐRÚJFALU SE
2021. 12. 04. 10:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
2021. 12. 04. 10:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
LURKÓ UFC
BALATONFÜREDI USC
2022. 02. 20. 12:00
Király Sportlétesítmény
2022. 02. 20. 12:00
Király Sportlétesítmény
KIRÁLY SE
BALATONFÜREDI USC
2022. 02. 24. 17:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
2022. 02. 24. 17:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI USC
VESZPRÉMI FOCI CENTRUM USE
2022. 03. 05. 10:00
Andráshida SC Sporttelep
2022. 03. 05. 10:00
Andráshida SC Sporttelep
ANDRÁSHIDA SC
BALATONFÜREDI USC
2022. 03. 10. 18:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
2022. 03. 10. 18:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI USC
ESK GYŐR-MÉNFŐCSANAK
2022. 03. 19. 12:00
Bácsa FC SE sportpálya
2022. 03. 19. 12:00
Bácsa FC SE sportpálya
ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE
BALATONFÜREDI USC
2022. 04. 02. 12:00
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
2022. 04. 02. 12:00
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
BALATONFÜREDI USC
GYŐRSZENTIVÁN SE
2022. 04. 08. 18:00
MITE
2022. 04. 08. 18:00
MITE
MITE
BALATONFÜREDI USC
2022. 04. 14. 17:30
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
2022. 04. 14. 17:30
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
BALATONFÜREDI USC
FC AJKA
2022. 04. 23. 12:00
MTE 1904 Sporttelep
2022. 04. 23. 12:00
MTE 1904 Sporttelep
CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT
BALATONFÜREDI USC
2022. 04. 30. 12:00
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
2022. 04. 30. 12:00
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
BALATONFÜREDI USC
CSORNAI SE
2022. 05. 06. 16:00
Perutz Stadion
2022. 05. 06. 16:00
Perutz Stadion
PÁPAI ELC
BALATONFÜREDI USC
2022. 05. 14. 16:00
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
2022. 05. 14. 16:00
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
BALATONFÜREDI USC
SZOMBATHELYI HALADÁS VSE
2022. 05. 20. 15:00
Győrújfalu SE sportpálya
2022. 05. 20. 15:00
Győrújfalu SE sportpálya
DANA GYŐRÚJFALU SE
BALATONFÜREDI USC
2022. 05. 28. 12:00
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
2022. 05. 28. 12:00
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
BALATONFÜREDI USC
LURKÓ UFC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->