Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MLSZ Regionális U-17 Észak-Nyugat 20. forduló

2022.03.16 - 18:00

Szombathely, Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep

Győr-Moson-Sopron

MLSZ Regionális U-17 Észak-Nyugat

Játékvezető
BÍRÓ OTTÓ
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
PESZ ALEXANDRA, DÖBRÖSI LEVENTE
LURKÓ UFC
CSORNAI SE
90'
45'

Gólok

VÉR KRISTÓF

30'

1 - 0

 

HOLTAY BENJÁMIN

49'

2 - 0

 

NAGY DOMINIK PÉTER

80'

3 - 0

 

LANG BARNABÁS GUSZTÁV

87'

4 - 0

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 FC AJKA FC AJKA 19 18 0 1 121 15 106 54 7.9
2 VESZPRÉMI FOCI CENTRUM USE VESZPRÉMI FOCI CENTRUM USE 19 17 0 2 130 17 113 51 8.4
3 CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT 19 13 3 3 65 28 37 42 8
4 GYŐRSZENTIVÁN SE GYŐRSZENTIVÁN SE 19 12 4 3 52 19 33 40 8.3
5 PÁPAI ELC PÁPAI ELC 18 10 1 7 63 40 23 31 8.2
6 KIRÁLY SE KIRÁLY SE 19 10 1 8 59 49 10 31 7.7
7 SZOMBATHELYI HALADÁS VSE SZOMBATHELYI HALADÁS VSE 18 9 2 7 52 29 23 29 7.5
8 LURKÓ UFC LURKÓ UFC 19 9 2 8 41 39 2 29 7.8
9 DANA GYŐRÚJFALU SE DANA GYŐRÚJFALU SE 19 8 1 10 44 57 -13 25 7.8
10 BALATONFÜREDI USC BALATONFÜREDI USC 19 7 2 10 30 41 -11 23 8.2
11 ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE 18 6 2 10 49 61 -12 20 8.2
12 ANDRÁSHIDA SC ANDRÁSHIDA SC 19 4 2 13 21 77 -56 14 8.5
13 CSORNAI SE CSORNAI SE 18 4 0 14 30 119 -89 12 7.6
14 ESK GYŐR-MÉNFŐCSANAK ESK GYŐR-MÉNFŐCSANAK 18 2 0 16 17 75 -58 6 7.9
15 MITE MITE 19 1 0 18 16 124 -108 3 7.5
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 MITE FC AJKA 9 8 1 0 33 4 29 25 10 7 2 1 22 5 17 23 19 15 3 1 55 9 46 48
2 MITE VESZPRÉMI FOCI CENTRUM USE 10 8 2 0 28 1 27 26 9 6 2 1 27 5 22 20 19 14 4 1 55 6 49 46
3 MITE CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT 10 6 3 1 13 7 6 21 9 5 2 2 20 5 15 17 19 11 5 3 33 12 21 38
4 MITE KIRÁLY SE 10 5 1 4 21 10 11 16 9 5 2 2 7 10 -3 17 19 10 3 6 28 20 8 33
5 MITE LURKÓ UFC 9 5 2 2 8 8 0 17 10 5 1 4 9 10 -1 16 19 10 3 6 17 18 -1 33
6 MITE SZOMBATHELYI HALADÁS VSE 9 5 2 2 13 4 9 17 9 3 5 1 8 5 3 14 18 8 7 3 21 9 12 31
7 MITE PÁPAI ELC 9 5 2 2 18 7 11 17 9 4 1 4 10 6 4 13 18 9 3 6 28 13 15 30
8 MITE GYŐRSZENTIVÁN SE 9 5 2 2 11 4 7 17 10 3 4 3 10 8 2 13 19 8 6 5 21 12 9 30
9 MITE DANA GYŐRÚJFALU SE 10 5 1 4 9 8 1 16 9 3 0 6 12 20 -8 9 19 8 1 10 21 28 -7 25
10 MITE ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE 11 4 3 4 18 19 -1 15 7 1 1 5 9 10 -1 4 18 5 4 9 27 29 -2 19
11 MITE BALATONFÜREDI USC 9 4 1 4 10 7 3 13 10 1 2 7 5 11 -6 5 19 5 3 11 15 18 -3 18
12 MITE ANDRÁSHIDA SC 10 2 4 4 5 12 -7 10 9 2 0 7 5 20 -15 6 19 4 4 11 10 32 -22 16
13 MITE ESK GYŐR-MÉNFŐCSANAK 9 2 2 5 3 21 -18 8 9 1 2 6 4 19 -15 5 18 3 4 11 7 40 -33 13
14 MITE CSORNAI SE 9 2 1 6 5 21 -16 7 9 1 1 7 5 26 -21 4 18 3 2 13 10 47 -37 11
15 MITE MITE 7 0 0 7 2 22 -20 0 12 0 2 10 2 37 -35 2 19 0 2 17 4 59 -55 2
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 MITE FC AJKA 9 9 0 0 77 7 70 27 10 9 0 1 44 8 36 27 19 18 0 1 121 15 106 54
2 MITE VESZPRÉMI FOCI CENTRUM USE 10 10 0 0 64 7 57 30 9 7 0 2 66 10 56 21 19 17 0 2 130 17 113 51
3 MITE CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT 10 7 2 1 30 16 14 23 9 6 1 2 35 12 23 19 19 13 3 3 65 28 37 42
4 MITE GYŐRSZENTIVÁN SE 9 6 2 1 29 6 23 20 10 6 2 2 23 13 10 20 19 12 4 3 52 19 33 40
5 MITE PÁPAI ELC 9 5 1 3 35 13 22 16 9 5 0 4 28 27 1 15 18 10 1 7 63 40 23 31
6 MITE KIRÁLY SE 10 5 0 5 40 23 17 15 9 5 1 3 19 26 -7 16 19 10 1 8 59 49 10 31
7 MITE SZOMBATHELYI HALADÁS VSE 9 6 0 3 35 9 26 18 9 3 2 4 17 20 -3 11 18 9 2 7 52 29 23 29
8 MITE LURKÓ UFC 9 4 1 4 21 17 4 13 10 5 1 4 20 22 -2 16 19 9 2 8 41 39 2 29
9 MITE DANA GYŐRÚJFALU SE 10 5 1 4 18 21 -3 16 9 3 0 6 26 36 -10 9 19 8 1 10 44 57 -13 25
10 MITE BALATONFÜREDI USC 9 5 1 3 19 15 4 16 10 2 1 7 11 26 -15 7 19 7 2 10 30 41 -11 23
11 MITE ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE 11 5 1 5 34 37 -3 16 7 1 1 5 15 24 -9 4 18 6 2 10 49 61 -12 20
12 MITE ANDRÁSHIDA SC 10 3 1 6 13 34 -21 10 9 1 1 7 8 43 -35 4 19 4 2 13 21 77 -56 14
13 MITE CSORNAI SE 9 3 0 6 18 62 -44 9 9 1 0 8 12 57 -45 3 18 4 0 14 30 119 -89 12
14 MITE ESK GYŐR-MÉNFŐCSANAK 9 2 0 7 10 31 -21 6 9 0 0 9 7 44 -37 0 18 2 0 16 17 75 -58 6
15 MITE MITE 7 0 0 7 6 43 -37 0 12 1 0 11 10 81 -71 3 19 1 0 18 16 124 -108 3
 
ANDRÁSHIDA SC
0 - 2-1 - 3-2 - 10 - 30 - 1-1 - 75 - 2-2 - 22 - 10 - 12
BALATONFÜREDI USC
1 - 10 - 4-4 - 06 - 1--0 - 1-3 - 04 - 0-1 - 00 - 8
CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT
4 - 0--3 - 0-2 - 82 - 12 - 11 - 16 - 16 - 22 - 02 - 2-
CSORNAI SE
-3 - 02 - 90 - 104 - 0---2 - 46 - 10 - 131 - 6-0 - 19
DANA GYŐRÚJFALU SE
3 - 1-2 - 24 - 1-0 - 31 - 31 - 42 - 03 - 21 - 51 - 0--
ESK GYŐR-MÉNFŐCSANAK
3 - 12 - 30 - 9-4 - 1-0 - 10 - 5-0 - 10 - 2-1 - 8-
FC AJKA
-5 - 1-13 - 28 - 19 - 1-9 - 03 - 018 - 0-6 - 1-6 - 1
GYŐRSZENTIVÁN SE
8 - 02 - 1-3 - 0-5 - 01 - 31 - 17 - 0--0 - 0-2 - 1
KIRÁLY SE
12 - 03 - 21 - 39 - 1--0 - 51 - 31 - 26 - 1-1 - 46 - 2-
LURKÓ UFC
-3 - 01 - 64 - 0-2 - 01 - 22 - 2-7 - 01 - 2--0 - 5
MITE
1 - 4---0 - 8--0 - 73 - 51 - 31 - 3--0 - 13
PÁPAI ELC
7 - 0-0 - 18 - 06 - 1-0 - 81 - 10 - 1--6 - 07 - 1-
SZOMBATHELYI HALADÁS VSE
-2 - 12 - 08 - 0-4 - 10 - 2--1 - 25 - 112 - 0-1 - 2
ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE
4 - 11 - 1-7 - 53 - 58 - 31 - 91 - 2-3 - 14 - 1-1 - 41 - 5
VESZPRÉMI FOCI CENTRUM USE
-5 - 04 - 1-8 - 04 - 03 - 15 - 210 - 1-18 - 02 - 1-5 - 1

Meccsek

LURKÓ UFC

2021. 08. 30. 10:00
Győrszentiván SE sporttelep
2021. 08. 30. 10:00
Győrszentiván SE sporttelep
GYŐRSZENTIVÁN SE
LURKÓ UFC
2021. 09. 07. 18:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
2021. 09. 07. 18:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
LURKÓ UFC
MITE
2021. 09. 10. 17:30
Ajkai Városi Sportcentrum
2021. 09. 10. 17:30
Ajkai Városi Sportcentrum
FC AJKA
LURKÓ UFC
2021. 09. 19. 12:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
2021. 09. 19. 12:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
LURKÓ UFC
CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT
2021. 09. 26. 12:00
Kocsis István Városi Sporttelep
2021. 09. 26. 12:00
Kocsis István Városi Sporttelep
CSORNAI SE
LURKÓ UFC
2021. 10. 03. 10:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
2021. 10. 03. 10:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
LURKÓ UFC
PÁPAI ELC
2021. 10. 07. 15:00
Szombathelyi Haladás Sportkomplexum
2021. 10. 07. 15:00
Szombathelyi Haladás Sportkomplexum
SZOMBATHELYI HALADÁS VSE
LURKÓ UFC
2021. 10. 17. 11:00
Győrzámoly SE sportpálya
2021. 10. 17. 11:00
Győrzámoly SE sportpálya
DANA GYŐRÚJFALU SE
LURKÓ UFC
2021. 10. 30. 09:00
Király Sportlétesítmény
2021. 10. 30. 09:00
Király Sportlétesítmény
KIRÁLY SE
LURKÓ UFC
2021. 11. 07. 10:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
2021. 11. 07. 10:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
LURKÓ UFC
VESZPRÉMI FOCI CENTRUM USE
2021. 11. 13. 15:00
Andráshida SC Sporttelep
2021. 11. 13. 15:00
Andráshida SC Sporttelep
ANDRÁSHIDA SC
LURKÓ UFC
2021. 11. 21. 10:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
2021. 11. 21. 10:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
LURKÓ UFC
ESK GYŐR-MÉNFŐCSANAK
2021. 11. 25. 17:00
Bácsa FC SE sportpálya
2021. 11. 25. 17:00
Bácsa FC SE sportpálya
ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE
LURKÓ UFC
2021. 12. 04. 10:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
2021. 12. 04. 10:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
LURKÓ UFC
BALATONFÜREDI USC
2022. 02. 20. 12:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
2022. 02. 20. 12:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
LURKÓ UFC
GYŐRSZENTIVÁN SE
2022. 02. 26. 12:00
MITE
2022. 02. 26. 12:00
MITE
MITE
LURKÓ UFC
2022. 04. 27. 18:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
2022. 04. 27. 18:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
LURKÓ UFC
FC AJKA
2022. 03. 13. 12:00
MTE 1904 Sporttelep
2022. 03. 13. 12:00
MTE 1904 Sporttelep
CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT
LURKÓ UFC
2022. 03. 16. 18:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
2022. 03. 16. 18:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
LURKÓ UFC
CSORNAI SE
2022. 03. 25. 18:00
Perutz Stadion
2022. 03. 25. 18:00
Perutz Stadion
PÁPAI ELC
LURKÓ UFC
2022. 03. 29. 18:30
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
2022. 03. 29. 18:30
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
LURKÓ UFC
SZOMBATHELYI HALADÁS VSE
2022. 04. 10. 12:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
2022. 04. 10. 12:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
LURKÓ UFC
DANA GYŐRÚJFALU SE
2022. 04. 23. 14:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
2022. 04. 23. 14:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
LURKÓ UFC
KIRÁLY SE
2022. 04. 30. 13:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
2022. 04. 30. 13:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
VESZPRÉMI FOCI CENTRUM USE
LURKÓ UFC
2022. 05. 08. 12:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
2022. 05. 08. 12:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
LURKÓ UFC
ANDRÁSHIDA SC
2022. 05. 13. 16:00
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
2022. 05. 13. 16:00
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
ESK GYŐR-MÉNFŐCSANAK
LURKÓ UFC
2022. 05. 22. 12:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
2022. 05. 22. 12:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
LURKÓ UFC
ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE
2022. 05. 28. 12:00
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
2022. 05. 28. 12:00
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
BALATONFÜREDI USC
LURKÓ UFC

CSORNAI SE

2021. 08. 31. 16:00
Perutz Stadion
2021. 08. 31. 16:00
Perutz Stadion
PÁPAI ELC
CSORNAI SE
2021. 09. 11. 14:00
Kocsis István Városi Sporttelep
2021. 09. 11. 14:00
Kocsis István Városi Sporttelep
CSORNAI SE
SZOMBATHELYI HALADÁS VSE
2021. 09. 15. 19:00
Kocsis István Városi Sporttelep
2021. 09. 15. 19:00
Kocsis István Városi Sporttelep
CSORNAI SE
DANA GYŐRÚJFALU SE
2021. 09. 26. 12:00
Kocsis István Városi Sporttelep
2021. 09. 26. 12:00
Kocsis István Városi Sporttelep
CSORNAI SE
LURKÓ UFC
2021. 10. 03. 12:00
Király Sportlétesítmény
2021. 10. 03. 12:00
Király Sportlétesítmény
KIRÁLY SE
CSORNAI SE
2021. 10. 10. 10:00
Kocsis István Városi Sporttelep
2021. 10. 10. 10:00
Kocsis István Városi Sporttelep
CSORNAI SE
VESZPRÉMI FOCI CENTRUM USE
2021. 10. 16. 14:30
Andráshida SC Sporttelep
2021. 10. 16. 14:30
Andráshida SC Sporttelep
ANDRÁSHIDA SC
CSORNAI SE
2021. 10. 28. 18:00
Kocsis István Városi Sporttelep
2021. 10. 28. 18:00
Kocsis István Városi Sporttelep
CSORNAI SE
ESK GYŐR-MÉNFŐCSANAK
2021. 10. 20. 18:00
ÜSTÖKÖS FC GYŐR Sporttelep
2021. 10. 20. 18:00
ÜSTÖKÖS FC GYŐR Sporttelep
ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE
CSORNAI SE
2021. 11. 06. 15:00
Kocsis István Városi Sporttelep
2021. 11. 06. 15:00
Kocsis István Városi Sporttelep
CSORNAI SE
BALATONFÜREDI USC
2021. 11. 13. 13:00
Győrszentiván SE sporttelep
2021. 11. 13. 13:00
Győrszentiván SE sporttelep
GYŐRSZENTIVÁN SE
CSORNAI SE
2021. 11. 18. 18:00
Kocsis István Városi Sporttelep
2021. 11. 18. 18:00
Kocsis István Városi Sporttelep
CSORNAI SE
MITE
2021. 12. 17. 18:00
Ajkai Városi Sportcentrum
2021. 12. 17. 18:00
Ajkai Városi Sportcentrum
FC AJKA
CSORNAI SE
2021. 11. 29. 18:00
Kocsis István Városi Sporttelep
2021. 11. 29. 18:00
Kocsis István Városi Sporttelep
CSORNAI SE
CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT
2022. 02. 28. 18:00
Kocsis István Városi Sporttelep
2022. 02. 28. 18:00
Kocsis István Városi Sporttelep
CSORNAI SE
PÁPAI ELC
2022. 03. 02. 17:00
Szombathelyi Haladás Sportkomplexum
2022. 03. 02. 17:00
Szombathelyi Haladás Sportkomplexum
SZOMBATHELYI HALADÁS VSE
CSORNAI SE
2022. 03. 12. 12:00
Győrújfalu SE sportpálya
2022. 03. 12. 12:00
Győrújfalu SE sportpálya
DANA GYŐRÚJFALU SE
CSORNAI SE
2022. 03. 16. 18:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
2022. 03. 16. 18:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
LURKÓ UFC
CSORNAI SE
2022. 03. 26. 12:00
Kocsis István Városi Sporttelep
2022. 03. 26. 12:00
Kocsis István Városi Sporttelep
CSORNAI SE
KIRÁLY SE
2022. 04. 02. 12:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
2022. 04. 02. 12:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
VESZPRÉMI FOCI CENTRUM USE
CSORNAI SE
2022. 04. 09. 12:00
Kocsis István Városi Sporttelep
2022. 04. 09. 12:00
Kocsis István Városi Sporttelep
CSORNAI SE
ANDRÁSHIDA SC
2022. 04. 14. 18:00
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
2022. 04. 14. 18:00
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
ESK GYŐR-MÉNFŐCSANAK
CSORNAI SE
2022. 04. 19. 14:00
Kocsis István Városi Sporttelep
2022. 04. 19. 14:00
Kocsis István Városi Sporttelep
CSORNAI SE
ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE
2022. 04. 30. 12:00
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
2022. 04. 30. 12:00
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
BALATONFÜREDI USC
CSORNAI SE
2022. 05. 18. 18:00
Kocsis István Városi Sporttelep
2022. 05. 18. 18:00
Kocsis István Városi Sporttelep
CSORNAI SE
GYŐRSZENTIVÁN SE
2022. 02. 15. 17:30
Kocsis István Városi Sporttelep
2022. 02. 15. 17:30
Kocsis István Városi Sporttelep
MITE
CSORNAI SE
2022. 05. 22. 12:00
Kocsis István Városi Sporttelep
2022. 05. 22. 12:00
Kocsis István Városi Sporttelep
CSORNAI SE
FC AJKA
2022. 05. 26. 18:00
MTE 1904 Sporttelep
2022. 05. 26. 18:00
MTE 1904 Sporttelep
CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT
CSORNAI SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->