Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MLSZ Regionális U-17 Észak-Nyugat 20. forduló

2022.03.19 - 12:00

Győr, Bácsa FC SE sportpálya

Győr-Moson-Sopron

MLSZ Regionális U-17 Észak-Nyugat

Játékvezető
CZINDER IMRE
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
MARKÓ GERGELY, JAKUS MÁRK
ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE
BALATONFÜREDI USC
90'
45'

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 FC AJKA FC AJKA 19 18 0 1 121 15 106 54 7.9
2 VESZPRÉMI FOCI CENTRUM USE VESZPRÉMI FOCI CENTRUM USE 19 17 0 2 130 17 113 51 8.4
3 CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT 19 13 3 3 65 28 37 42 8
4 GYŐRSZENTIVÁN SE GYŐRSZENTIVÁN SE 19 12 4 3 52 19 33 40 8.3
5 PÁPAI ELC PÁPAI ELC 18 10 1 7 63 40 23 31 8.2
6 KIRÁLY SE KIRÁLY SE 19 10 1 8 59 49 10 31 7.7
7 SZOMBATHELYI HALADÁS VSE SZOMBATHELYI HALADÁS VSE 18 9 2 7 52 29 23 29 7.5
8 LURKÓ UFC LURKÓ UFC 19 9 2 8 41 39 2 29 7.8
9 DANA GYŐRÚJFALU SE DANA GYŐRÚJFALU SE 19 8 1 10 44 57 -13 25 7.8
10 BALATONFÜREDI USC BALATONFÜREDI USC 19 7 2 10 30 41 -11 23 8.2
11 ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE 18 6 2 10 49 61 -12 20 8.2
12 ANDRÁSHIDA SC ANDRÁSHIDA SC 19 4 2 13 21 77 -56 14 8.5
13 CSORNAI SE CSORNAI SE 18 4 0 14 30 119 -89 12 7.6
14 ESK GYŐR-MÉNFŐCSANAK ESK GYŐR-MÉNFŐCSANAK 18 2 0 16 17 75 -58 6 7.9
15 MITE MITE 19 1 0 18 16 124 -108 3 7.5
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 MITE FC AJKA 9 8 1 0 33 4 29 25 10 7 2 1 22 5 17 23 19 15 3 1 55 9 46 48
2 MITE VESZPRÉMI FOCI CENTRUM USE 10 8 2 0 28 1 27 26 9 6 2 1 27 5 22 20 19 14 4 1 55 6 49 46
3 MITE CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT 10 6 3 1 13 7 6 21 9 5 2 2 20 5 15 17 19 11 5 3 33 12 21 38
4 MITE KIRÁLY SE 10 5 1 4 21 10 11 16 9 5 2 2 7 10 -3 17 19 10 3 6 28 20 8 33
5 MITE LURKÓ UFC 9 5 2 2 8 8 0 17 10 5 1 4 9 10 -1 16 19 10 3 6 17 18 -1 33
6 MITE SZOMBATHELYI HALADÁS VSE 9 5 2 2 13 4 9 17 9 3 5 1 8 5 3 14 18 8 7 3 21 9 12 31
7 MITE PÁPAI ELC 9 5 2 2 18 7 11 17 9 4 1 4 10 6 4 13 18 9 3 6 28 13 15 30
8 MITE GYŐRSZENTIVÁN SE 9 5 2 2 11 4 7 17 10 3 4 3 10 8 2 13 19 8 6 5 21 12 9 30
9 MITE DANA GYŐRÚJFALU SE 10 5 1 4 9 8 1 16 9 3 0 6 12 20 -8 9 19 8 1 10 21 28 -7 25
10 MITE ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE 11 4 3 4 18 19 -1 15 7 1 1 5 9 10 -1 4 18 5 4 9 27 29 -2 19
11 MITE BALATONFÜREDI USC 9 4 1 4 10 7 3 13 10 1 2 7 5 11 -6 5 19 5 3 11 15 18 -3 18
12 MITE ANDRÁSHIDA SC 10 2 4 4 5 12 -7 10 9 2 0 7 5 20 -15 6 19 4 4 11 10 32 -22 16
13 MITE ESK GYŐR-MÉNFŐCSANAK 9 2 2 5 3 21 -18 8 9 1 2 6 4 19 -15 5 18 3 4 11 7 40 -33 13
14 MITE CSORNAI SE 9 2 1 6 5 21 -16 7 9 1 1 7 5 26 -21 4 18 3 2 13 10 47 -37 11
15 MITE MITE 7 0 0 7 2 22 -20 0 12 0 2 10 2 37 -35 2 19 0 2 17 4 59 -55 2
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 MITE FC AJKA 9 9 0 0 77 7 70 27 10 9 0 1 44 8 36 27 19 18 0 1 121 15 106 54
2 MITE VESZPRÉMI FOCI CENTRUM USE 10 10 0 0 64 7 57 30 9 7 0 2 66 10 56 21 19 17 0 2 130 17 113 51
3 MITE CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT 10 7 2 1 30 16 14 23 9 6 1 2 35 12 23 19 19 13 3 3 65 28 37 42
4 MITE GYŐRSZENTIVÁN SE 9 6 2 1 29 6 23 20 10 6 2 2 23 13 10 20 19 12 4 3 52 19 33 40
5 MITE PÁPAI ELC 9 5 1 3 35 13 22 16 9 5 0 4 28 27 1 15 18 10 1 7 63 40 23 31
6 MITE KIRÁLY SE 10 5 0 5 40 23 17 15 9 5 1 3 19 26 -7 16 19 10 1 8 59 49 10 31
7 MITE SZOMBATHELYI HALADÁS VSE 9 6 0 3 35 9 26 18 9 3 2 4 17 20 -3 11 18 9 2 7 52 29 23 29
8 MITE LURKÓ UFC 9 4 1 4 21 17 4 13 10 5 1 4 20 22 -2 16 19 9 2 8 41 39 2 29
9 MITE DANA GYŐRÚJFALU SE 10 5 1 4 18 21 -3 16 9 3 0 6 26 36 -10 9 19 8 1 10 44 57 -13 25
10 MITE BALATONFÜREDI USC 9 5 1 3 19 15 4 16 10 2 1 7 11 26 -15 7 19 7 2 10 30 41 -11 23
11 MITE ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE 11 5 1 5 34 37 -3 16 7 1 1 5 15 24 -9 4 18 6 2 10 49 61 -12 20
12 MITE ANDRÁSHIDA SC 10 3 1 6 13 34 -21 10 9 1 1 7 8 43 -35 4 19 4 2 13 21 77 -56 14
13 MITE CSORNAI SE 9 3 0 6 18 62 -44 9 9 1 0 8 12 57 -45 3 18 4 0 14 30 119 -89 12
14 MITE ESK GYŐR-MÉNFŐCSANAK 9 2 0 7 10 31 -21 6 9 0 0 9 7 44 -37 0 18 2 0 16 17 75 -58 6
15 MITE MITE 7 0 0 7 6 43 -37 0 12 1 0 11 10 81 -71 3 19 1 0 18 16 124 -108 3
 
ANDRÁSHIDA SC
0 - 2-1 - 3-2 - 10 - 30 - 1-1 - 75 - 2-2 - 22 - 10 - 12
BALATONFÜREDI USC
1 - 10 - 4-4 - 06 - 1--0 - 1-3 - 04 - 0-1 - 00 - 8
CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT
4 - 0--3 - 0-2 - 82 - 12 - 11 - 16 - 16 - 22 - 02 - 2-
CSORNAI SE
-3 - 02 - 90 - 104 - 0---2 - 46 - 10 - 131 - 6-0 - 19
DANA GYŐRÚJFALU SE
3 - 1-2 - 24 - 1-0 - 31 - 31 - 42 - 03 - 21 - 51 - 0--
ESK GYŐR-MÉNFŐCSANAK
3 - 12 - 30 - 9-4 - 1-0 - 10 - 5-0 - 10 - 2-1 - 8-
FC AJKA
-5 - 1-13 - 28 - 19 - 1-9 - 03 - 018 - 0-6 - 1-6 - 1
GYŐRSZENTIVÁN SE
8 - 02 - 1-3 - 0-5 - 01 - 31 - 17 - 0--0 - 0-2 - 1
KIRÁLY SE
12 - 03 - 21 - 39 - 1--0 - 51 - 31 - 26 - 1-1 - 46 - 2-
LURKÓ UFC
-3 - 01 - 64 - 0-2 - 01 - 22 - 2-7 - 01 - 2--0 - 5
MITE
1 - 4---0 - 8--0 - 73 - 51 - 31 - 3--0 - 13
PÁPAI ELC
7 - 0-0 - 18 - 06 - 1-0 - 81 - 10 - 1--6 - 07 - 1-
SZOMBATHELYI HALADÁS VSE
-2 - 12 - 08 - 0-4 - 10 - 2--1 - 25 - 112 - 0-1 - 2
ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE
4 - 11 - 1-7 - 53 - 58 - 31 - 91 - 2-3 - 14 - 1-1 - 41 - 5
VESZPRÉMI FOCI CENTRUM USE
-5 - 04 - 1-8 - 04 - 03 - 15 - 210 - 1-18 - 02 - 1-5 - 1

Meccsek

ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE

2021. 08. 25. 17:00
Bácsa FC SE sportpálya
2021. 08. 25. 17:00
Bácsa FC SE sportpálya
ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE
VESZPRÉMI FOCI CENTRUM USE
2021. 08. 31. 13:00
Andráshida SC Sporttelep
2021. 08. 31. 13:00
Andráshida SC Sporttelep
ANDRÁSHIDA SC
ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE
2021. 09. 10. 17:00
Bácsa FC SE sportpálya
2021. 09. 10. 17:00
Bácsa FC SE sportpálya
ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE
ESK GYŐR-MÉNFŐCSANAK
2021. 09. 25. 15:00
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
2021. 09. 25. 15:00
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
BALATONFÜREDI USC
ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE
2021. 09. 29. 18:00
ÜSTÖKÖS FC GYŐR Sporttelep
2021. 09. 29. 18:00
ÜSTÖKÖS FC GYŐR Sporttelep
ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE
GYŐRSZENTIVÁN SE
2021. 10. 11. 16:00
ÜSTÖKÖS FC GYŐR Sporttelep
2021. 10. 11. 16:00
ÜSTÖKÖS FC GYŐR Sporttelep
ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE
MITE
2021. 10. 16. 10:00
Bácsa FC SE sportpálya
2021. 10. 16. 10:00
Bácsa FC SE sportpálya
ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE
FC AJKA
2021. 10. 25. 13:00
MTE 1904 Sporttelep
2021. 10. 25. 13:00
MTE 1904 Sporttelep
CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT
ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE
2021. 10. 20. 18:00
ÜSTÖKÖS FC GYŐR Sporttelep
2021. 10. 20. 18:00
ÜSTÖKÖS FC GYŐR Sporttelep
ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE
CSORNAI SE
2021. 11. 04. 18:00
Perutz Stadion
2021. 11. 04. 18:00
Perutz Stadion
PÁPAI ELC
ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE
2021. 11. 10. 16:00
ÜSTÖKÖS FC GYŐR Sporttelep
2021. 11. 10. 16:00
ÜSTÖKÖS FC GYŐR Sporttelep
ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE
SZOMBATHELYI HALADÁS VSE
2021. 11. 18. 16:00
ÜSTÖKÖS FC GYŐR Sporttelep
2021. 11. 18. 16:00
ÜSTÖKÖS FC GYŐR Sporttelep
ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE
DANA GYŐRÚJFALU SE
2021. 11. 25. 17:00
Bácsa FC SE sportpálya
2021. 11. 25. 17:00
Bácsa FC SE sportpálya
ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE
LURKÓ UFC
2021. 12. 05. 12:00
Király Sportlétesítmény
2021. 12. 05. 12:00
Király Sportlétesítmény
KIRÁLY SE
ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE
2022. 02. 20. 10:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
2022. 02. 20. 10:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
VESZPRÉMI FOCI CENTRUM USE
ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE
2022. 02. 26. 11:00
Bácsa FC SE sportpálya
2022. 02. 26. 11:00
Bácsa FC SE sportpálya
ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE
ANDRÁSHIDA SC
2022. 03. 03. 16:00
ÜSTÖKÖS FC GYŐR Sporttelep
2022. 03. 03. 16:00
ÜSTÖKÖS FC GYŐR Sporttelep
ESK GYŐR-MÉNFŐCSANAK
ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE
2022. 03. 19. 12:00
Bácsa FC SE sportpálya
2022. 03. 19. 12:00
Bácsa FC SE sportpálya
ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE
BALATONFÜREDI USC
2022. 05. 10. 17:00
Győrszentiván SE sporttelep
2022. 05. 10. 17:00
Győrszentiván SE sporttelep
GYŐRSZENTIVÁN SE
ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE
2022. 04. 02. 12:00
MITE
2022. 04. 02. 12:00
MITE
MITE
ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE
2022. 04. 08. 17:30
Ajkai Városi Sportcentrum
2022. 04. 08. 17:30
Ajkai Városi Sportcentrum
FC AJKA
ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE
2022. 04. 16. 12:00
Bácsa FC SE sportpálya
2022. 04. 16. 12:00
Bácsa FC SE sportpálya
ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE
CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT
2022. 04. 19. 14:00
Kocsis István Városi Sporttelep
2022. 04. 19. 14:00
Kocsis István Városi Sporttelep
CSORNAI SE
ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE
2022. 04. 28. 17:00
Bácsa FC SE sportpálya
2022. 04. 28. 17:00
Bácsa FC SE sportpálya
ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE
PÁPAI ELC
2022. 05. 07. 10:00
Szombathelyi Haladás Sportkomplexum
2022. 05. 07. 10:00
Szombathelyi Haladás Sportkomplexum
SZOMBATHELYI HALADÁS VSE
ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE
2022. 05. 16. 17:00
Győrújfalu SE sportpálya
2022. 05. 16. 17:00
Győrújfalu SE sportpálya
DANA GYŐRÚJFALU SE
ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE
2022. 05. 22. 12:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
2022. 05. 22. 12:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
LURKÓ UFC
ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE
2022. 05. 25. 17:00
Bácsa FC SE sportpálya
2022. 05. 25. 17:00
Bácsa FC SE sportpálya
ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE
KIRÁLY SE

BALATONFÜREDI USC

2021. 08. 28. 12:00
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
2021. 08. 28. 12:00
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
BALATONFÜREDI USC
KIRÁLY SE
2021. 09. 09. 18:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
2021. 09. 09. 18:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
VESZPRÉMI FOCI CENTRUM USE
BALATONFÜREDI USC
2021. 09. 11. 16:00
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
2021. 09. 11. 16:00
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
BALATONFÜREDI USC
ANDRÁSHIDA SC
2021. 09. 19. 12:00
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
2021. 09. 19. 12:00
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
ESK GYŐR-MÉNFŐCSANAK
BALATONFÜREDI USC
2021. 09. 25. 15:00
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
2021. 09. 25. 15:00
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
BALATONFÜREDI USC
ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE
2021. 10. 09. 12:00
Győrszentiván SE sporttelep
2021. 10. 09. 12:00
Győrszentiván SE sporttelep
GYŐRSZENTIVÁN SE
BALATONFÜREDI USC
2021. 10. 16. 12:00
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
2021. 10. 16. 12:00
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
BALATONFÜREDI USC
MITE
2021. 10. 22. 17:30
Ajkai Városi Sportcentrum
2021. 10. 22. 17:30
Ajkai Városi Sportcentrum
FC AJKA
BALATONFÜREDI USC
2021. 10. 30. 14:00
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
2021. 10. 30. 14:00
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
BALATONFÜREDI USC
CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT
2021. 11. 06. 15:00
Kocsis István Városi Sporttelep
2021. 11. 06. 15:00
Kocsis István Városi Sporttelep
CSORNAI SE
BALATONFÜREDI USC
2021. 11. 13. 12:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
2021. 11. 13. 12:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI USC
PÁPAI ELC
2021. 11. 20. 12:00
Szombathelyi Haladás Sportkomplexum
2021. 11. 20. 12:00
Szombathelyi Haladás Sportkomplexum
SZOMBATHELYI HALADÁS VSE
BALATONFÜREDI USC
2021. 11. 27. 15:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
2021. 11. 27. 15:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI USC
DANA GYŐRÚJFALU SE
2021. 12. 04. 10:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
2021. 12. 04. 10:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
LURKÓ UFC
BALATONFÜREDI USC
2022. 02. 20. 12:00
Király Sportlétesítmény
2022. 02. 20. 12:00
Király Sportlétesítmény
KIRÁLY SE
BALATONFÜREDI USC
2022. 02. 24. 17:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
2022. 02. 24. 17:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI USC
VESZPRÉMI FOCI CENTRUM USE
2022. 03. 05. 10:00
Andráshida SC Sporttelep
2022. 03. 05. 10:00
Andráshida SC Sporttelep
ANDRÁSHIDA SC
BALATONFÜREDI USC
2022. 03. 10. 18:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
2022. 03. 10. 18:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI USC
ESK GYŐR-MÉNFŐCSANAK
2022. 03. 19. 12:00
Bácsa FC SE sportpálya
2022. 03. 19. 12:00
Bácsa FC SE sportpálya
ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE
BALATONFÜREDI USC
2022. 04. 02. 12:00
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
2022. 04. 02. 12:00
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
BALATONFÜREDI USC
GYŐRSZENTIVÁN SE
2022. 04. 08. 18:00
MITE
2022. 04. 08. 18:00
MITE
MITE
BALATONFÜREDI USC
2022. 04. 14. 17:30
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
2022. 04. 14. 17:30
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
BALATONFÜREDI USC
FC AJKA
2022. 04. 23. 12:00
MTE 1904 Sporttelep
2022. 04. 23. 12:00
MTE 1904 Sporttelep
CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT
BALATONFÜREDI USC
2022. 04. 30. 12:00
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
2022. 04. 30. 12:00
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
BALATONFÜREDI USC
CSORNAI SE
2022. 05. 06. 16:00
Perutz Stadion
2022. 05. 06. 16:00
Perutz Stadion
PÁPAI ELC
BALATONFÜREDI USC
2022. 05. 14. 16:00
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
2022. 05. 14. 16:00
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
BALATONFÜREDI USC
SZOMBATHELYI HALADÁS VSE
2022. 05. 20. 15:00
Győrújfalu SE sportpálya
2022. 05. 20. 15:00
Győrújfalu SE sportpálya
DANA GYŐRÚJFALU SE
BALATONFÜREDI USC
2022. 05. 28. 12:00
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
2022. 05. 28. 12:00
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
BALATONFÜREDI USC
LURKÓ UFC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->