Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MLSZ Regionális U-17 Észak-Nyugat 22. forduló

2022.04.02 - 12:00

Balatonfüred, Balatonarácsi Utánpótlás Centrum (BUSC)

Győr-Moson-Sopron

MLSZ Regionális U-17 Észak-Nyugat

Játékvezető
SZABÓ LÁSZLÓ
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
CSIZMADIA ZSOLT, VÁCZY KRISTÓF TAMÁS
BALATONFÜREDI USC
GYŐRSZENTIVÁN SE
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

45'

HEIZER BÁLINT
ZAB MARCELL

76'

1 - 1

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 FC AJKA FC AJKA 21 20 0 1 138 15 123 60 8.3
2 VESZPRÉMI FOCI CENTRUM USE VESZPRÉMI FOCI CENTRUM USE 21 19 0 2 155 17 138 57 8.3
3 CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT 21 14 3 4 68 32 36 45 7.9
4 GYŐRSZENTIVÁN SE GYŐRSZENTIVÁN SE 21 13 5 3 57 21 36 44 8.4
5 KIRÁLY SE KIRÁLY SE 21 12 1 8 65 51 14 37 8
6 LURKÓ UFC LURKÓ UFC 21 11 2 8 43 39 4 35 7.9
7 SZOMBATHELYI HALADÁS VSE SZOMBATHELYI HALADÁS VSE 20 10 2 8 53 30 23 32 7.7
8 PÁPAI ELC PÁPAI ELC 20 10 1 9 63 44 19 31 7.8
9 DANA GYŐRÚJFALU SE DANA GYŐRÚJFALU SE 20 8 1 11 44 58 -14 25 7.9
10 BALATONFÜREDI USC BALATONFÜREDI USC 20 7 3 10 31 42 -11 24 7.9
11 ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE 20 7 2 11 56 66 -10 23 8.3
12 ANDRÁSHIDA SC ANDRÁSHIDA SC 21 4 2 15 21 92 -71 14 7.9
13 CSORNAI SE CSORNAI SE 20 4 0 16 32 143 -111 12 7.2
14 ESK GYŐR-MÉNFŐCSANAK ESK GYŐR-MÉNFŐCSANAK 20 2 0 18 19 83 -64 6 8
15 MITE MITE 21 2 0 19 20 132 -112 6 7.8
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 MITE FC AJKA 10 9 1 0 37 4 33 28 11 8 2 1 25 5 20 26 21 17 3 1 62 9 53 54
2 MITE VESZPRÉMI FOCI CENTRUM USE 11 9 2 0 40 1 39 29 10 6 3 1 27 5 22 21 21 15 5 1 67 6 61 50
3 MITE CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT 11 6 4 1 13 7 6 22 10 6 2 2 21 5 16 20 21 12 6 3 34 12 22 42
4 MITE KIRÁLY SE 11 5 2 4 21 10 11 17 10 6 2 2 8 10 -2 20 21 11 4 6 29 20 9 37
5 MITE LURKÓ UFC 10 5 3 2 8 8 0 18 11 6 1 4 10 10 0 19 21 11 4 6 18 18 0 37
6 MITE GYŐRSZENTIVÁN SE 10 6 2 2 13 4 9 20 11 4 4 3 11 8 3 16 21 10 6 5 24 12 12 36
7 MITE SZOMBATHELYI HALADÁS VSE 10 6 2 2 14 4 10 20 10 3 6 1 8 5 3 15 20 9 8 3 22 9 13 35
8 MITE PÁPAI ELC 10 5 2 3 18 8 10 17 10 4 2 4 10 6 4 14 20 9 4 7 28 14 14 31
9 MITE DANA GYŐRÚJFALU SE 10 5 1 4 9 8 1 16 10 3 0 7 12 21 -9 9 20 8 1 11 21 29 -8 25
10 MITE ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE 11 4 3 4 18 19 -1 15 9 2 1 6 12 13 -1 7 20 6 4 10 30 32 -2 22
11 MITE BALATONFÜREDI USC 10 4 1 5 10 8 2 13 10 1 2 7 5 11 -6 5 20 5 3 12 15 19 -4 18
12 MITE ANDRÁSHIDA SC 11 2 4 5 5 13 -8 10 10 2 0 8 5 24 -19 6 21 4 4 13 10 37 -27 16
13 MITE ESK GYŐR-MÉNFŐCSANAK 10 2 2 6 3 24 -21 8 10 1 3 6 5 20 -15 6 20 3 5 12 8 44 -36 14
14 MITE CSORNAI SE 10 2 1 7 5 22 -17 7 10 1 1 8 5 38 -33 4 20 3 2 15 10 60 -50 11
15 MITE MITE 9 0 1 8 4 26 -22 1 12 0 2 10 2 37 -35 2 21 0 3 18 6 63 -57 3
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 MITE FC AJKA 10 10 0 0 89 7 82 30 11 10 0 1 49 8 41 30 21 20 0 1 138 15 123 60
2 MITE VESZPRÉMI FOCI CENTRUM USE 11 11 0 0 85 7 78 33 10 8 0 2 70 10 60 24 21 19 0 2 155 17 138 57
3 MITE CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT 11 7 2 2 30 20 10 23 10 7 1 2 38 12 26 22 21 14 3 4 68 32 36 45
4 MITE GYŐRSZENTIVÁN SE 10 7 2 1 33 7 26 23 11 6 3 2 24 14 10 21 21 13 5 3 57 21 36 44
5 MITE KIRÁLY SE 11 6 0 5 43 23 20 18 10 6 1 3 22 28 -6 19 21 12 1 8 65 51 14 37
6 MITE LURKÓ UFC 10 5 1 4 22 17 5 16 11 6 1 4 21 22 -1 19 21 11 2 8 43 39 4 35
7 MITE SZOMBATHELYI HALADÁS VSE 10 7 0 3 36 9 27 21 10 3 2 5 17 21 -4 11 20 10 2 8 53 30 23 32
8 MITE PÁPAI ELC 10 5 1 4 35 14 21 16 10 5 0 5 28 30 -2 15 20 10 1 9 63 44 19 31
9 MITE DANA GYŐRÚJFALU SE 10 5 1 4 18 21 -3 16 10 3 0 7 26 37 -11 9 20 8 1 11 44 58 -14 25
10 MITE BALATONFÜREDI USC 10 5 2 3 20 16 4 17 10 2 1 7 11 26 -15 7 20 7 3 10 31 42 -11 24
11 MITE ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE 11 5 1 5 34 37 -3 16 9 2 1 6 22 29 -7 7 20 7 2 11 56 66 -10 23
12 MITE ANDRÁSHIDA SC 11 3 1 7 13 37 -24 10 10 1 1 8 8 55 -47 4 21 4 2 15 21 92 -71 14
13 MITE CSORNAI SE 10 3 0 7 20 65 -45 9 10 1 0 9 12 78 -66 3 20 4 0 16 32 143 -111 12
14 MITE ESK GYŐR-MÉNFŐCSANAK 10 2 0 8 10 36 -26 6 10 0 0 10 9 47 -38 0 20 2 0 18 19 83 -64 6
15 MITE MITE 9 1 0 8 10 51 -41 3 12 1 0 11 10 81 -71 3 21 2 0 19 20 132 -112 6
 
ANDRÁSHIDA SC
0 - 20 - 31 - 3-2 - 10 - 30 - 1-1 - 75 - 2-2 - 22 - 10 - 12
BALATONFÜREDI USC
1 - 10 - 4-4 - 06 - 1-1 - 10 - 1-3 - 04 - 0-1 - 00 - 8
CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT
4 - 0--3 - 0-2 - 82 - 12 - 11 - 16 - 16 - 22 - 02 - 20 - 4
CSORNAI SE
-3 - 02 - 90 - 104 - 0--2 - 32 - 46 - 10 - 131 - 6-0 - 19
DANA GYŐRÚJFALU SE
3 - 1-2 - 24 - 1-0 - 31 - 31 - 42 - 03 - 21 - 51 - 0--
ESK GYŐR-MÉNFŐCSANAK
3 - 12 - 30 - 9-4 - 10 - 50 - 10 - 5-0 - 10 - 2-1 - 8-
FC AJKA
12 - 05 - 1-13 - 28 - 19 - 1-9 - 03 - 018 - 0-6 - 1-6 - 1
GYŐRSZENTIVÁN SE
8 - 02 - 1-3 - 0-5 - 01 - 31 - 17 - 0--0 - 04 - 12 - 1
KIRÁLY SE
12 - 03 - 21 - 39 - 1--0 - 51 - 31 - 26 - 13 - 01 - 46 - 2-
LURKÓ UFC
-3 - 01 - 64 - 0-2 - 01 - 22 - 2-7 - 01 - 21 - 0-0 - 5
MITE
1 - 4---0 - 83 - 2-0 - 73 - 51 - 31 - 3-1 - 60 - 13
PÁPAI ELC
7 - 0-0 - 18 - 06 - 1-0 - 81 - 10 - 10 - 1-6 - 07 - 1-
SZOMBATHELYI HALADÁS VSE
-2 - 12 - 08 - 01 - 04 - 10 - 2--1 - 25 - 112 - 0-1 - 2
ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE
4 - 11 - 1-7 - 53 - 58 - 31 - 91 - 2-3 - 14 - 1-1 - 41 - 5
VESZPRÉMI FOCI CENTRUM USE
-5 - 04 - 121 - 08 - 04 - 03 - 15 - 210 - 1-18 - 02 - 1-5 - 1

Meccsek

BALATONFÜREDI USC

2021. 08. 28. 12:00
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
2021. 08. 28. 12:00
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
BALATONFÜREDI USC
KIRÁLY SE
2021. 09. 09. 18:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
2021. 09. 09. 18:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
VESZPRÉMI FOCI CENTRUM USE
BALATONFÜREDI USC
2021. 09. 11. 16:00
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
2021. 09. 11. 16:00
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
BALATONFÜREDI USC
ANDRÁSHIDA SC
2021. 09. 19. 12:00
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
2021. 09. 19. 12:00
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
ESK GYŐR-MÉNFŐCSANAK
BALATONFÜREDI USC
2021. 09. 25. 15:00
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
2021. 09. 25. 15:00
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
BALATONFÜREDI USC
ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE
2021. 10. 09. 12:00
Győrszentiván SE sporttelep
2021. 10. 09. 12:00
Győrszentiván SE sporttelep
GYŐRSZENTIVÁN SE
BALATONFÜREDI USC
2021. 10. 16. 12:00
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
2021. 10. 16. 12:00
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
BALATONFÜREDI USC
MITE
2021. 10. 22. 17:30
Ajkai Városi Sportcentrum
2021. 10. 22. 17:30
Ajkai Városi Sportcentrum
FC AJKA
BALATONFÜREDI USC
2021. 10. 30. 14:00
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
2021. 10. 30. 14:00
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
BALATONFÜREDI USC
CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT
2021. 11. 06. 15:00
Kocsis István Városi Sporttelep
2021. 11. 06. 15:00
Kocsis István Városi Sporttelep
CSORNAI SE
BALATONFÜREDI USC
2021. 11. 13. 12:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
2021. 11. 13. 12:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI USC
PÁPAI ELC
2021. 11. 20. 12:00
Szombathelyi Haladás Sportkomplexum
2021. 11. 20. 12:00
Szombathelyi Haladás Sportkomplexum
SZOMBATHELYI HALADÁS VSE
BALATONFÜREDI USC
2021. 11. 27. 15:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
2021. 11. 27. 15:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI USC
DANA GYŐRÚJFALU SE
2021. 12. 04. 10:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
2021. 12. 04. 10:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
LURKÓ UFC
BALATONFÜREDI USC
2022. 02. 20. 12:00
Király Sportlétesítmény
2022. 02. 20. 12:00
Király Sportlétesítmény
KIRÁLY SE
BALATONFÜREDI USC
2022. 02. 24. 17:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
2022. 02. 24. 17:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI USC
VESZPRÉMI FOCI CENTRUM USE
2022. 03. 05. 10:00
Andráshida SC Sporttelep
2022. 03. 05. 10:00
Andráshida SC Sporttelep
ANDRÁSHIDA SC
BALATONFÜREDI USC
2022. 03. 10. 18:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
2022. 03. 10. 18:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI USC
ESK GYŐR-MÉNFŐCSANAK
2022. 03. 19. 12:00
Bácsa FC SE sportpálya
2022. 03. 19. 12:00
Bácsa FC SE sportpálya
ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE
BALATONFÜREDI USC
2022. 04. 02. 12:00
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
2022. 04. 02. 12:00
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
BALATONFÜREDI USC
GYŐRSZENTIVÁN SE
2022. 04. 08. 18:00
MITE
2022. 04. 08. 18:00
MITE
MITE
BALATONFÜREDI USC
2022. 04. 14. 17:30
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
2022. 04. 14. 17:30
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
BALATONFÜREDI USC
FC AJKA
2022. 04. 23. 12:00
MTE 1904 Sporttelep
2022. 04. 23. 12:00
MTE 1904 Sporttelep
CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT
BALATONFÜREDI USC
2022. 04. 30. 12:00
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
2022. 04. 30. 12:00
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
BALATONFÜREDI USC
CSORNAI SE
2022. 05. 06. 16:00
Perutz Stadion
2022. 05. 06. 16:00
Perutz Stadion
PÁPAI ELC
BALATONFÜREDI USC
2022. 05. 14. 16:00
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
2022. 05. 14. 16:00
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
BALATONFÜREDI USC
SZOMBATHELYI HALADÁS VSE
2022. 05. 20. 15:00
Győrújfalu SE sportpálya
2022. 05. 20. 15:00
Győrújfalu SE sportpálya
DANA GYŐRÚJFALU SE
BALATONFÜREDI USC
2022. 05. 28. 12:00
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
2022. 05. 28. 12:00
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
BALATONFÜREDI USC
LURKÓ UFC

GYŐRSZENTIVÁN SE

2021. 08. 30. 10:00
Győrszentiván SE sporttelep
2021. 08. 30. 10:00
Győrszentiván SE sporttelep
GYŐRSZENTIVÁN SE
LURKÓ UFC
2021. 09. 05. 10:00
Király Sportlétesítmény
2021. 09. 05. 10:00
Király Sportlétesítmény
KIRÁLY SE
GYŐRSZENTIVÁN SE
2021. 09. 11. 12:00
Győrszentiván SE sporttelep
2021. 09. 11. 12:00
Győrszentiván SE sporttelep
GYŐRSZENTIVÁN SE
VESZPRÉMI FOCI CENTRUM USE
2021. 09. 18. 15:00
Andráshida SC Sporttelep
2021. 09. 18. 15:00
Andráshida SC Sporttelep
ANDRÁSHIDA SC
GYŐRSZENTIVÁN SE
2021. 10. 13. 16:00
Győrszentiván SE sporttelep
2021. 10. 13. 16:00
Győrszentiván SE sporttelep
GYŐRSZENTIVÁN SE
ESK GYŐR-MÉNFŐCSANAK
2021. 09. 29. 18:00
ÜSTÖKÖS FC GYŐR Sporttelep
2021. 09. 29. 18:00
ÜSTÖKÖS FC GYŐR Sporttelep
ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE
GYŐRSZENTIVÁN SE
2021. 10. 09. 12:00
Győrszentiván SE sporttelep
2021. 10. 09. 12:00
Győrszentiván SE sporttelep
GYŐRSZENTIVÁN SE
BALATONFÜREDI USC
2021. 10. 27. 12:00
MITE
2021. 10. 27. 12:00
MITE
MITE
GYŐRSZENTIVÁN SE
2021. 10. 30. 13:00
Győrszentiván SE sporttelep
2021. 10. 30. 13:00
Győrszentiván SE sporttelep
GYŐRSZENTIVÁN SE
FC AJKA
2021. 11. 04. 16:00
MTE 1904 Sporttelep
2021. 11. 04. 16:00
MTE 1904 Sporttelep
CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT
GYŐRSZENTIVÁN SE
2021. 11. 13. 13:00
Győrszentiván SE sporttelep
2021. 11. 13. 13:00
Győrszentiván SE sporttelep
GYŐRSZENTIVÁN SE
CSORNAI SE
2021. 11. 19. 18:00
Perutz Stadion
2021. 11. 19. 18:00
Perutz Stadion
PÁPAI ELC
GYŐRSZENTIVÁN SE
2021. 11. 27. 12:00
Győrszentiván SE sporttelep
2021. 11. 27. 12:00
Győrszentiván SE sporttelep
GYŐRSZENTIVÁN SE
SZOMBATHELYI HALADÁS VSE
2021. 10. 22. 15:00
Győrújfalu SE sportpálya
2021. 10. 22. 15:00
Győrújfalu SE sportpálya
DANA GYŐRÚJFALU SE
GYŐRSZENTIVÁN SE
2022. 02. 20. 12:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
2022. 02. 20. 12:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
LURKÓ UFC
GYŐRSZENTIVÁN SE
2022. 02. 26. 12:00
Győrszentiván SE sporttelep
2022. 02. 26. 12:00
Győrszentiván SE sporttelep
GYŐRSZENTIVÁN SE
KIRÁLY SE
2022. 03. 05. 14:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
2022. 03. 05. 14:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
VESZPRÉMI FOCI CENTRUM USE
GYŐRSZENTIVÁN SE
2022. 05. 24. 17:00
Győrszentiván SE sporttelep
2022. 05. 24. 17:00
Győrszentiván SE sporttelep
GYŐRSZENTIVÁN SE
ANDRÁSHIDA SC
2022. 03. 20. 10:00
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
2022. 03. 20. 10:00
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
ESK GYŐR-MÉNFŐCSANAK
GYŐRSZENTIVÁN SE
2022. 05. 10. 17:00
Győrszentiván SE sporttelep
2022. 05. 10. 17:00
Győrszentiván SE sporttelep
GYŐRSZENTIVÁN SE
ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE
2022. 04. 02. 12:00
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
2022. 04. 02. 12:00
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
BALATONFÜREDI USC
GYŐRSZENTIVÁN SE
2022. 05. 05. 18:00
Győrszentiván SE sporttelep
2022. 05. 05. 18:00
Győrszentiván SE sporttelep
GYŐRSZENTIVÁN SE
MITE
2022. 04. 22. 17:30
Ajkai Városi Sportcentrum
2022. 04. 22. 17:30
Ajkai Városi Sportcentrum
FC AJKA
GYŐRSZENTIVÁN SE
2022. 04. 28. 17:30
Győrszentiván SE sporttelep
2022. 04. 28. 17:30
Győrszentiván SE sporttelep
GYŐRSZENTIVÁN SE
CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT
2022. 05. 18. 18:00
Kocsis István Városi Sporttelep
2022. 05. 18. 18:00
Kocsis István Városi Sporttelep
CSORNAI SE
GYŐRSZENTIVÁN SE
2022. 05. 16. 17:00
Győrszentiván SE sporttelep
2022. 05. 16. 17:00
Győrszentiván SE sporttelep
GYŐRSZENTIVÁN SE
PÁPAI ELC
2022. 05. 21. 10:00
Szombathelyi Haladás Sportkomplexum
2022. 05. 21. 10:00
Szombathelyi Haladás Sportkomplexum
SZOMBATHELYI HALADÁS VSE
GYŐRSZENTIVÁN SE
2022. 05. 29. 12:00
Győrszentiván SE sporttelep
2022. 05. 29. 12:00
Győrszentiván SE sporttelep
GYŐRSZENTIVÁN SE
DANA GYŐRÚJFALU SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->