Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MLSZ Regionális U-17 Észak-Nyugat 23. forduló

2022.04.08 - 18:00

Mosonmagyaróvár, MITE

Győr-Moson-Sopron

MLSZ Regionális U-17 Észak-Nyugat

Játékvezető
HELLER DÁVID
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
WINKLER LEVENTE, BOGNÁR MÁTÉ ANDRÁS
MITE
BALATONFÜREDI USC
90'
45'

Gólok

POLLREISZ BERNÁT

5'

1 - 0

 

 

1 - 1

27'

DALLOS MÁTÉ

 

1 - 2

56'

MILE BÁLINT

 

1 - 3

64'

MILE BÁLINT

 

1 - 4

85'

MILE BÁLINT

 

1 - 5

88'

SÁRKÖZI KRISZTIÁN CSABA

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 FC AJKA FC AJKA 22 21 0 1 140 15 125 63 8.5
2 VESZPRÉMI FOCI CENTRUM USE VESZPRÉMI FOCI CENTRUM USE 22 20 0 2 158 17 141 60 8.3
3 CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT 22 15 3 4 75 32 43 48 8.2
4 GYŐRSZENTIVÁN SE GYŐRSZENTIVÁN SE 21 13 5 3 57 21 36 44 8.3
5 KIRÁLY SE KIRÁLY SE 22 13 1 8 67 52 15 40 8
6 LURKÓ UFC LURKÓ UFC 22 12 2 8 48 42 6 38 8
7 SZOMBATHELYI HALADÁS VSE SZOMBATHELYI HALADÁS VSE 21 10 2 9 54 32 22 32 7.6
8 PÁPAI ELC PÁPAI ELC 21 10 1 10 63 47 16 31 7.5
9 BALATONFÜREDI USC BALATONFÜREDI USC 21 8 3 10 36 43 -7 27 8.3
10 DANA GYŐRÚJFALU SE DANA GYŐRÚJFALU SE 21 8 1 12 47 63 -16 25 7.8
11 ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE 21 7 2 12 56 68 -12 23 7.9
12 ANDRÁSHIDA SC ANDRÁSHIDA SC 22 4 3 15 23 94 -71 15 8.1
13 CSORNAI SE CSORNAI SE 21 4 1 16 34 145 -111 13 7.5
14 ESK GYŐR-MÉNFŐCSANAK ESK GYŐR-MÉNFŐCSANAK 21 2 0 19 19 90 -71 6 7.7
15 MITE MITE 22 2 0 20 21 137 -116 6 7.9
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 MITE FC AJKA 11 10 1 0 39 4 35 31 11 8 2 1 25 5 20 26 22 18 3 1 64 9 55 57
2 MITE VESZPRÉMI FOCI CENTRUM USE 11 9 2 0 40 1 39 29 11 7 3 1 28 5 23 24 22 16 5 1 68 6 62 53
3 MITE CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT 12 7 4 1 14 7 7 25 10 6 2 2 21 5 16 20 22 13 6 3 35 12 23 45
4 MITE KIRÁLY SE 11 5 2 4 21 10 11 17 11 7 2 2 10 11 -1 23 22 12 4 6 31 21 10 40
5 MITE LURKÓ UFC 11 5 4 2 10 10 0 19 11 6 1 4 10 10 0 19 22 11 5 6 20 20 0 38
6 MITE GYŐRSZENTIVÁN SE 10 6 2 2 13 4 9 20 11 4 4 3 11 8 3 16 21 10 6 5 24 12 12 36
7 MITE SZOMBATHELYI HALADÁS VSE 11 6 2 3 15 6 9 20 10 3 6 1 8 5 3 15 21 9 8 4 23 11 12 35
8 MITE PÁPAI ELC 11 5 2 4 18 9 9 17 10 4 2 4 10 6 4 14 21 9 4 8 28 15 13 31
9 MITE DANA GYŐRÚJFALU SE 10 5 1 4 9 8 1 16 11 3 1 7 14 23 -9 10 21 8 2 11 23 31 -8 26
10 MITE ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE 11 4 3 4 18 19 -1 15 10 2 1 7 12 15 -3 7 21 6 4 11 30 34 -4 22
11 MITE BALATONFÜREDI USC 10 4 1 5 10 8 2 13 11 1 3 7 6 12 -6 6 21 5 4 12 16 20 -4 19
12 MITE ANDRÁSHIDA SC 11 2 4 5 5 13 -8 10 11 2 0 9 6 26 -20 6 22 4 4 14 11 39 -28 16
13 MITE CSORNAI SE 11 3 1 7 7 23 -16 10 10 1 1 8 5 38 -33 4 21 4 2 15 12 61 -49 14
14 MITE ESK GYŐR-MÉNFŐCSANAK 10 2 2 6 3 24 -21 8 11 1 3 7 5 21 -16 6 21 3 5 13 8 45 -37 14
15 MITE MITE 10 0 2 8 5 27 -22 2 12 0 2 10 2 37 -35 2 22 0 4 18 7 64 -57 4
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 MITE FC AJKA 11 11 0 0 91 7 84 33 11 10 0 1 49 8 41 30 22 21 0 1 140 15 125 63
2 MITE VESZPRÉMI FOCI CENTRUM USE 11 11 0 0 85 7 78 33 11 9 0 2 73 10 63 27 22 20 0 2 158 17 141 60
3 MITE CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT 12 8 2 2 37 20 17 26 10 7 1 2 38 12 26 22 22 15 3 4 75 32 43 48
4 MITE GYŐRSZENTIVÁN SE 10 7 2 1 33 7 26 23 11 6 3 2 24 14 10 21 21 13 5 3 57 21 36 44
5 MITE KIRÁLY SE 11 6 0 5 43 23 20 18 11 7 1 3 24 29 -5 22 22 13 1 8 67 52 15 40
6 MITE LURKÓ UFC 11 6 1 4 27 20 7 19 11 6 1 4 21 22 -1 19 22 12 2 8 48 42 6 38
7 MITE SZOMBATHELYI HALADÁS VSE 11 7 0 4 37 11 26 21 10 3 2 5 17 21 -4 11 21 10 2 9 54 32 22 32
8 MITE PÁPAI ELC 11 5 1 5 35 17 18 16 10 5 0 5 28 30 -2 15 21 10 1 10 63 47 16 31
9 MITE BALATONFÜREDI USC 10 5 2 3 20 16 4 17 11 3 1 7 16 27 -11 10 21 8 3 10 36 43 -7 27
10 MITE DANA GYŐRÚJFALU SE 10 5 1 4 18 21 -3 16 11 3 0 8 29 42 -13 9 21 8 1 12 47 63 -16 25
11 MITE ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE 11 5 1 5 34 37 -3 16 10 2 1 7 22 31 -9 7 21 7 2 12 56 68 -12 23
12 MITE ANDRÁSHIDA SC 11 3 1 7 13 37 -24 10 11 1 2 8 10 57 -47 5 22 4 3 15 23 94 -71 15
13 MITE CSORNAI SE 11 3 1 7 22 67 -45 10 10 1 0 9 12 78 -66 3 21 4 1 16 34 145 -111 13
14 MITE ESK GYŐR-MÉNFŐCSANAK 10 2 0 8 10 36 -26 6 11 0 0 11 9 54 -45 0 21 2 0 19 19 90 -71 6
15 MITE MITE 10 1 0 9 11 56 -45 3 12 1 0 11 10 81 -71 3 22 2 0 20 21 137 -116 6
 
ANDRÁSHIDA SC
0 - 20 - 31 - 3-2 - 10 - 30 - 1-1 - 75 - 2-2 - 22 - 10 - 12
BALATONFÜREDI USC
1 - 10 - 4-4 - 06 - 1-1 - 10 - 1-3 - 04 - 0-1 - 00 - 8
CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT
4 - 0--3 - 07 - 02 - 82 - 12 - 11 - 16 - 16 - 22 - 02 - 20 - 4
CSORNAI SE
2 - 23 - 02 - 90 - 104 - 0--2 - 32 - 46 - 10 - 131 - 6-0 - 19
DANA GYŐRÚJFALU SE
3 - 1-2 - 24 - 1-0 - 31 - 31 - 42 - 03 - 21 - 51 - 0--
ESK GYŐR-MÉNFŐCSANAK
3 - 12 - 30 - 9-4 - 10 - 50 - 10 - 5-0 - 10 - 2-1 - 8-
FC AJKA
12 - 05 - 1-13 - 28 - 19 - 1-9 - 03 - 018 - 0-6 - 12 - 06 - 1
GYŐRSZENTIVÁN SE
8 - 02 - 1-3 - 0-5 - 01 - 31 - 17 - 0--0 - 04 - 12 - 1
KIRÁLY SE
12 - 03 - 21 - 39 - 1--0 - 51 - 31 - 26 - 13 - 01 - 46 - 2-
LURKÓ UFC
-3 - 01 - 64 - 05 - 32 - 01 - 22 - 2-7 - 01 - 21 - 0-0 - 5
MITE
1 - 41 - 5--0 - 83 - 2-0 - 73 - 51 - 31 - 3-1 - 60 - 13
PÁPAI ELC
7 - 0-0 - 18 - 06 - 1-0 - 81 - 10 - 10 - 1-6 - 07 - 10 - 3
SZOMBATHELYI HALADÁS VSE
-2 - 12 - 08 - 01 - 04 - 10 - 2-1 - 21 - 25 - 112 - 0-1 - 2
ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE
4 - 11 - 1-7 - 53 - 58 - 31 - 91 - 2-3 - 14 - 1-1 - 41 - 5
VESZPRÉMI FOCI CENTRUM USE
-5 - 04 - 121 - 08 - 04 - 03 - 15 - 210 - 1-18 - 02 - 1-5 - 1

Meccsek

MITE

2021. 08. 28. 12:00
MITE
2021. 08. 28. 12:00
MITE
MITE
DANA GYŐRÚJFALU SE
2021. 09. 07. 18:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
2021. 09. 07. 18:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
LURKÓ UFC
MITE
2021. 09. 11. 12:00
MITE
2021. 09. 11. 12:00
MITE
MITE
KIRÁLY SE
2021. 09. 17. 18:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
2021. 09. 17. 18:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
VESZPRÉMI FOCI CENTRUM USE
MITE
2021. 09. 25. 11:00
MITE
2021. 09. 25. 11:00
MITE
MITE
ANDRÁSHIDA SC
2021. 10. 02. 10:00
Győrszemere KSK sporttelep
2021. 10. 02. 10:00
Győrszemere KSK sporttelep
ESK GYŐR-MÉNFŐCSANAK
MITE
2021. 10. 11. 16:00
ÜSTÖKÖS FC GYŐR Sporttelep
2021. 10. 11. 16:00
ÜSTÖKÖS FC GYŐR Sporttelep
ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE
MITE
2021. 10. 16. 12:00
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
2021. 10. 16. 12:00
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
BALATONFÜREDI USC
MITE
2021. 10. 27. 12:00
MITE
2021. 10. 27. 12:00
MITE
MITE
GYŐRSZENTIVÁN SE
2021. 11. 05. 17:30
Ajkai Városi Sportcentrum
2021. 11. 05. 17:30
Ajkai Városi Sportcentrum
FC AJKA
MITE
2021. 12. 14. 15:30
MTE 1904 Sporttelep
2021. 12. 14. 15:30
MTE 1904 Sporttelep
CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT
MITE
2021. 11. 18. 18:00
Kocsis István Városi Sporttelep
2021. 11. 18. 18:00
Kocsis István Városi Sporttelep
CSORNAI SE
MITE
2021. 12. 06. 14:00
MITE
2021. 12. 06. 14:00
MITE
MITE
PÁPAI ELC
2021. 12. 04. 12:00
Szombathelyi Haladás Sportkomplexum
2021. 12. 04. 12:00
Szombathelyi Haladás Sportkomplexum
SZOMBATHELYI HALADÁS VSE
MITE
2022. 02. 19. 12:00
Győrújfalu SE sportpálya
2022. 02. 19. 12:00
Győrújfalu SE sportpálya
DANA GYŐRÚJFALU SE
MITE
2022. 02. 26. 12:00
MITE
2022. 02. 26. 12:00
MITE
MITE
LURKÓ UFC
2022. 03. 03. 14:00
Király Sportlétesítmény
2022. 03. 03. 14:00
Király Sportlétesítmény
KIRÁLY SE
MITE
2022. 03. 12. 11:00
MITE
2022. 03. 12. 11:00
MITE
MITE
VESZPRÉMI FOCI CENTRUM USE
2022. 03. 19. 12:00
Andráshida SC Sporttelep
2022. 03. 19. 12:00
Andráshida SC Sporttelep
ANDRÁSHIDA SC
MITE
2022. 03. 26. 12:00
MITE
2022. 03. 26. 12:00
MITE
MITE
ESK GYŐR-MÉNFŐCSANAK
2022. 04. 02. 12:00
MITE
2022. 04. 02. 12:00
MITE
MITE
ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE
2022. 04. 08. 18:00
MITE
2022. 04. 08. 18:00
MITE
MITE
BALATONFÜREDI USC
2022. 05. 05. 18:00
Győrszentiván SE sporttelep
2022. 05. 05. 18:00
Győrszentiván SE sporttelep
GYŐRSZENTIVÁN SE
MITE
2022. 05. 17. 17:00
MITE
2022. 05. 17. 17:00
MITE
MITE
FC AJKA
2022. 05. 09. 17:00
MITE
2022. 05. 09. 17:00
MITE
MITE
CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT
2022. 02. 15. 17:30
Kocsis István Városi Sporttelep
2022. 02. 15. 17:30
Kocsis István Városi Sporttelep
MITE
CSORNAI SE
2022. 05. 23. 17:00
Perutz Stadion
2022. 05. 23. 17:00
Perutz Stadion
PÁPAI ELC
MITE
2022. 05. 28. 12:00
MITE
2022. 05. 28. 12:00
MITE
MITE
SZOMBATHELYI HALADÁS VSE

BALATONFÜREDI USC

2021. 08. 28. 12:00
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
2021. 08. 28. 12:00
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
BALATONFÜREDI USC
KIRÁLY SE
2021. 09. 09. 18:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
2021. 09. 09. 18:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
VESZPRÉMI FOCI CENTRUM USE
BALATONFÜREDI USC
2021. 09. 11. 16:00
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
2021. 09. 11. 16:00
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
BALATONFÜREDI USC
ANDRÁSHIDA SC
2021. 09. 19. 12:00
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
2021. 09. 19. 12:00
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
ESK GYŐR-MÉNFŐCSANAK
BALATONFÜREDI USC
2021. 09. 25. 15:00
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
2021. 09. 25. 15:00
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
BALATONFÜREDI USC
ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE
2021. 10. 09. 12:00
Győrszentiván SE sporttelep
2021. 10. 09. 12:00
Győrszentiván SE sporttelep
GYŐRSZENTIVÁN SE
BALATONFÜREDI USC
2021. 10. 16. 12:00
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
2021. 10. 16. 12:00
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
BALATONFÜREDI USC
MITE
2021. 10. 22. 17:30
Ajkai Városi Sportcentrum
2021. 10. 22. 17:30
Ajkai Városi Sportcentrum
FC AJKA
BALATONFÜREDI USC
2021. 10. 30. 14:00
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
2021. 10. 30. 14:00
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
BALATONFÜREDI USC
CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT
2021. 11. 06. 15:00
Kocsis István Városi Sporttelep
2021. 11. 06. 15:00
Kocsis István Városi Sporttelep
CSORNAI SE
BALATONFÜREDI USC
2021. 11. 13. 12:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
2021. 11. 13. 12:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI USC
PÁPAI ELC
2021. 11. 20. 12:00
Szombathelyi Haladás Sportkomplexum
2021. 11. 20. 12:00
Szombathelyi Haladás Sportkomplexum
SZOMBATHELYI HALADÁS VSE
BALATONFÜREDI USC
2021. 11. 27. 15:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
2021. 11. 27. 15:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI USC
DANA GYŐRÚJFALU SE
2021. 12. 04. 10:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
2021. 12. 04. 10:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
LURKÓ UFC
BALATONFÜREDI USC
2022. 02. 20. 12:00
Király Sportlétesítmény
2022. 02. 20. 12:00
Király Sportlétesítmény
KIRÁLY SE
BALATONFÜREDI USC
2022. 02. 24. 17:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
2022. 02. 24. 17:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI USC
VESZPRÉMI FOCI CENTRUM USE
2022. 03. 05. 10:00
Andráshida SC Sporttelep
2022. 03. 05. 10:00
Andráshida SC Sporttelep
ANDRÁSHIDA SC
BALATONFÜREDI USC
2022. 03. 10. 18:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
2022. 03. 10. 18:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI USC
ESK GYŐR-MÉNFŐCSANAK
2022. 03. 19. 12:00
Bácsa FC SE sportpálya
2022. 03. 19. 12:00
Bácsa FC SE sportpálya
ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE
BALATONFÜREDI USC
2022. 04. 02. 12:00
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
2022. 04. 02. 12:00
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
BALATONFÜREDI USC
GYŐRSZENTIVÁN SE
2022. 04. 08. 18:00
MITE
2022. 04. 08. 18:00
MITE
MITE
BALATONFÜREDI USC
2022. 04. 14. 17:30
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
2022. 04. 14. 17:30
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
BALATONFÜREDI USC
FC AJKA
2022. 04. 23. 12:00
MTE 1904 Sporttelep
2022. 04. 23. 12:00
MTE 1904 Sporttelep
CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT
BALATONFÜREDI USC
2022. 04. 30. 12:00
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
2022. 04. 30. 12:00
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
BALATONFÜREDI USC
CSORNAI SE
2022. 05. 06. 16:00
Perutz Stadion
2022. 05. 06. 16:00
Perutz Stadion
PÁPAI ELC
BALATONFÜREDI USC
2022. 05. 14. 16:00
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
2022. 05. 14. 16:00
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
BALATONFÜREDI USC
SZOMBATHELYI HALADÁS VSE
2022. 05. 20. 15:00
Győrújfalu SE sportpálya
2022. 05. 20. 15:00
Győrújfalu SE sportpálya
DANA GYŐRÚJFALU SE
BALATONFÜREDI USC
2022. 05. 28. 12:00
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
2022. 05. 28. 12:00
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
BALATONFÜREDI USC
LURKÓ UFC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->