Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MLSZ Regionális U-17 Észak-Nyugat 3. forduló

2021.09.11 - 10:00

Mosonmagyaróvár, MTE 1904 Sporttelep

Győr-Moson-Sopron

MLSZ Regionális U-17 Észak-Nyugat

Játékvezető
LÉVAI GÁBOR
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
GLÁSER CSABA
CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT
DANA GYŐRÚJFALU SE
90'
45'

Gólok

ERDŐS BENEDEK GYULA

44'

1 - 0

 

TÓTH HUNOR

53'

2 - 0

 

GŐSI BENEDEK

89'

3 - 0

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 FC AJKA FC AJKA 3 3 0 0 12 1 11 9 8.3
2 GYŐRSZENTIVÁN SE GYŐRSZENTIVÁN SE 3 3 0 0 12 2 10 9 6.7
3 VESZPRÉMI FOCI CENTRUM USE VESZPRÉMI FOCI CENTRUM USE 3 2 0 1 11 3 8 6 8.3
4 CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT 3 2 0 1 9 4 5 6 7.3
5 SZOMBATHELYI HALADÁS VSE SZOMBATHELYI HALADÁS VSE 3 2 0 1 9 7 2 6 6.3
6 KIRÁLY SE KIRÁLY SE 3 2 0 1 7 6 1 6 10
7 ANDRÁSHIDA SC ANDRÁSHIDA SC 3 1 1 1 4 5 -1 4 11.7
8 PÁPAI ELC PÁPAI ELC 2 1 0 1 10 6 4 3 9
9 DANA GYŐRÚJFALU SE DANA GYŐRÚJFALU SE 3 1 0 2 8 6 2 3 6.7
10 ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE 3 1 0 2 10 10 0 3 7.3
11 LURKÓ UFC LURKÓ UFC 3 1 0 2 7 10 -3 3 6
12 ESK GYŐR-MÉNFŐCSANAK ESK GYŐR-MÉNFŐCSANAK 2 1 0 1 6 9 -3 3 8.5
13 BALATONFÜREDI USC BALATONFÜREDI USC 3 0 1 2 1 7 -6 1 5.3
14 CSORNAI SE CSORNAI SE 2 0 0 2 1 14 -13 0 6.5
15 MITE MITE 3 0 0 3 3 20 -17 0 8.7
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 MITE FC AJKA 2 1 1 0 4 1 3 4 1 1 0 0 2 0 2 3 3 2 1 0 6 1 5 7
2 MITE SZOMBATHELYI HALADÁS VSE 1 1 0 0 1 0 1 3 2 1 1 0 4 1 3 4 3 2 1 0 5 1 4 7
3 MITE VESZPRÉMI FOCI CENTRUM USE 1 1 0 0 2 0 2 3 2 1 1 0 2 1 1 4 3 2 1 0 4 1 3 7
4 MITE GYŐRSZENTIVÁN SE 2 1 0 1 2 1 1 3 1 1 0 0 2 0 2 3 3 2 0 1 4 1 3 6
5 MITE ANDRÁSHIDA SC 1 1 0 0 1 0 1 3 2 1 0 1 2 2 0 3 3 2 0 1 3 2 1 6
6 MITE CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT 2 2 0 0 3 1 2 6 1 0 0 1 0 1 -1 0 3 2 0 1 3 2 1 6
7 MITE KIRÁLY SE 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 2 0 0 3 1 2 6 3 2 0 1 3 3 0 6
8 MITE ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE 2 1 1 0 7 3 4 4 1 0 0 1 0 1 -1 0 3 1 1 1 7 4 3 4
9 MITE PÁPAI ELC 1 1 0 0 5 0 5 3 1 0 0 1 1 2 -1 0 2 1 0 1 6 2 4 3
10 MITE DANA GYŐRÚJFALU SE 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 1 0 1 5 1 4 3 3 1 0 2 5 3 2 3
11 MITE LURKÓ UFC 1 1 0 0 4 0 4 3 2 0 0 2 0 5 -5 0 3 1 0 2 4 5 -1 3
12 MITE ESK GYŐR-MÉNFŐCSANAK 1 1 0 0 2 1 1 3 1 0 0 1 2 6 -4 0 2 1 0 1 4 7 -3 3
13 MITE BALATONFÜREDI USC 2 0 0 2 0 2 -2 0 1 0 0 1 0 2 -2 0 3 0 0 3 0 4 -4 0
14 MITE CSORNAI SE 1 0 0 1 0 3 -3 0 1 0 0 1 0 5 -5 0 2 0 0 2 0 8 -8 0
15 MITE MITE 2 0 0 2 1 7 -6 0 1 0 0 1 0 4 -4 0 3 0 0 3 1 11 -10 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 MITE FC AJKA 2 2 0 0 9 1 8 6 1 1 0 0 3 0 3 3 3 3 0 0 12 1 11 9
2 MITE GYŐRSZENTIVÁN SE 2 2 0 0 9 1 8 6 1 1 0 0 3 1 2 3 3 3 0 0 12 2 10 9
3 MITE VESZPRÉMI FOCI CENTRUM USE 1 1 0 0 5 0 5 3 2 1 0 1 6 3 3 3 3 2 0 1 11 3 8 6
4 MITE CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT 2 2 0 0 9 2 7 6 1 0 0 1 0 2 -2 0 3 2 0 1 9 4 5 6
5 MITE SZOMBATHELYI HALADÁS VSE 1 1 0 0 2 0 2 3 2 1 0 1 7 7 0 3 3 2 0 1 9 7 2 6
6 MITE KIRÁLY SE 1 0 0 1 1 3 -2 0 2 2 0 0 6 3 3 6 3 2 0 1 7 6 1 6
7 MITE ANDRÁSHIDA SC 1 1 0 0 2 1 1 3 2 0 1 1 2 4 -2 1 3 1 1 1 4 5 -1 4
8 MITE PÁPAI ELC 1 1 0 0 8 0 8 3 1 0 0 1 2 6 -4 0 2 1 0 1 10 6 4 3
9 MITE DANA GYŐRÚJFALU SE 1 0 0 1 0 3 -3 0 2 1 0 1 8 3 5 3 3 1 0 2 8 6 2 3
10 MITE ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE 2 1 0 1 9 8 1 3 1 0 0 1 1 2 -1 0 3 1 0 2 10 10 0 3
11 MITE LURKÓ UFC 1 1 0 0 7 0 7 3 2 0 0 2 0 10 -10 0 3 1 0 2 7 10 -3 3
12 MITE ESK GYŐR-MÉNFŐCSANAK 1 1 0 0 3 1 2 3 1 0 0 1 3 8 -5 0 2 1 0 1 6 9 -3 3
13 MITE BALATONFÜREDI USC 2 0 1 1 1 2 -1 1 1 0 0 1 0 5 -5 0 3 0 1 2 1 7 -6 1
14 MITE CSORNAI SE 1 0 0 1 1 6 -5 0 1 0 0 1 0 8 -8 0 2 0 0 2 1 14 -13 0
15 MITE MITE 2 0 0 2 3 13 -10 0 1 0 0 1 0 7 -7 0 3 0 0 3 3 20 -17 0
 
ANDRÁSHIDA SC
------------2 - 1-
BALATONFÜREDI USC
1 - 1------0 - 1------
CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT
---3 - 0------6 - 2---
CSORNAI SE
-----------1 - 6--
DANA GYŐRÚJFALU SE
-----0 - 3--------
ESK GYŐR-MÉNFŐCSANAK
3 - 1-------------
FC AJKA
--------3 - 0--6 - 1--
GYŐRSZENTIVÁN SE
--------7 - 0----2 - 1
KIRÁLY SE
-------1 - 3------
LURKÓ UFC
---------7 - 0----
MITE
----0 - 8---3 - 5-----
PÁPAI ELC
---8 - 0----------
SZOMBATHELYI HALADÁS VSE
--2 - 0-----------
ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE
-----8 - 3-------1 - 5
VESZPRÉMI FOCI CENTRUM USE
-5 - 0------------

Meccsek

CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT

2021. 08. 26. 12:00
MTE 1904 Sporttelep
2021. 08. 26. 12:00
MTE 1904 Sporttelep
CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT
PÁPAI ELC
2021. 09. 04. 12:00
Szombathelyi Haladás Sportkomplexum
2021. 09. 04. 12:00
Szombathelyi Haladás Sportkomplexum
SZOMBATHELYI HALADÁS VSE
CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT
2021. 09. 11. 10:00
MTE 1904 Sporttelep
2021. 09. 11. 10:00
MTE 1904 Sporttelep
CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT
DANA GYŐRÚJFALU SE
2021. 09. 19. 12:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
2021. 09. 19. 12:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
LURKÓ UFC
CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT
2021. 09. 23. 16:00
MTE 1904 Sporttelep
2021. 09. 23. 16:00
MTE 1904 Sporttelep
CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT
KIRÁLY SE
2021. 10. 03. 10:30
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
2021. 10. 03. 10:30
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
VESZPRÉMI FOCI CENTRUM USE
CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT
2021. 10. 10. 11:00
MTE 1904 Sporttelep
2021. 10. 10. 11:00
MTE 1904 Sporttelep
CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT
ANDRÁSHIDA SC
2021. 10. 17. 10:00
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
2021. 10. 17. 10:00
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
ESK GYŐR-MÉNFŐCSANAK
CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT
2021. 10. 25. 13:00
MTE 1904 Sporttelep
2021. 10. 25. 13:00
MTE 1904 Sporttelep
CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT
ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE
2021. 10. 30. 14:00
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
2021. 10. 30. 14:00
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
BALATONFÜREDI USC
CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT
2021. 11. 04. 16:00
MTE 1904 Sporttelep
2021. 11. 04. 16:00
MTE 1904 Sporttelep
CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT
GYŐRSZENTIVÁN SE
2021. 12. 14. 15:30
MTE 1904 Sporttelep
2021. 12. 14. 15:30
MTE 1904 Sporttelep
CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT
MITE
2021. 12. 07. 14:00
MTE 1904 Sporttelep
2021. 12. 07. 14:00
MTE 1904 Sporttelep
CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT
FC AJKA
2021. 11. 29. 18:00
Kocsis István Városi Sporttelep
2021. 11. 29. 18:00
Kocsis István Városi Sporttelep
CSORNAI SE
CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT
2022. 02. 18. 18:00
Perutz Stadion
2022. 02. 18. 18:00
Perutz Stadion
PÁPAI ELC
CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT
2022. 03. 23. 15:30
MTE 1904 Sporttelep
2022. 03. 23. 15:30
MTE 1904 Sporttelep
CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT
SZOMBATHELYI HALADÁS VSE
2022. 03. 05. 12:00
Győrújfalu SE sportpálya
2022. 03. 05. 12:00
Győrújfalu SE sportpálya
DANA GYŐRÚJFALU SE
CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT
2022. 03. 13. 12:00
MTE 1904 Sporttelep
2022. 03. 13. 12:00
MTE 1904 Sporttelep
CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT
LURKÓ UFC
2022. 03. 17. 14:00
Király Sportlétesítmény
2022. 03. 17. 14:00
Király Sportlétesítmény
KIRÁLY SE
CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT
2022. 03. 26. 12:00
MTE 1904 Sporttelep
2022. 03. 26. 12:00
MTE 1904 Sporttelep
CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT
VESZPRÉMI FOCI CENTRUM USE
2022. 05. 05. 18:00
Andráshida SC Sporttelep
2022. 05. 05. 18:00
Andráshida SC Sporttelep
ANDRÁSHIDA SC
CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT
2022. 04. 09. 12:00
MTE 1904 Sporttelep
2022. 04. 09. 12:00
MTE 1904 Sporttelep
CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT
ESK GYŐR-MÉNFŐCSANAK
2022. 04. 16. 12:00
Bácsa FC SE sportpálya
2022. 04. 16. 12:00
Bácsa FC SE sportpálya
ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE
CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT
2022. 04. 23. 12:00
MTE 1904 Sporttelep
2022. 04. 23. 12:00
MTE 1904 Sporttelep
CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT
BALATONFÜREDI USC
2022. 04. 28. 17:30
Győrszentiván SE sporttelep
2022. 04. 28. 17:30
Győrszentiván SE sporttelep
GYŐRSZENTIVÁN SE
CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT
2022. 05. 09. 17:00
MITE
2022. 05. 09. 17:00
MITE
MITE
CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT
2022. 05. 13. 17:30
Ajkai Városi Sportcentrum
2022. 05. 13. 17:30
Ajkai Városi Sportcentrum
FC AJKA
CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT
2022. 05. 26. 18:00
MTE 1904 Sporttelep
2022. 05. 26. 18:00
MTE 1904 Sporttelep
CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT
CSORNAI SE

DANA GYŐRÚJFALU SE

2021. 08. 28. 12:00
MITE
2021. 08. 28. 12:00
MITE
MITE
DANA GYŐRÚJFALU SE
2021. 09. 04. 12:00
Győrújfalu SE sportpálya
2021. 09. 04. 12:00
Győrújfalu SE sportpálya
DANA GYŐRÚJFALU SE
FC AJKA
2021. 09. 11. 10:00
MTE 1904 Sporttelep
2021. 09. 11. 10:00
MTE 1904 Sporttelep
CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT
DANA GYŐRÚJFALU SE
2021. 09. 15. 19:00
Kocsis István Városi Sporttelep
2021. 09. 15. 19:00
Kocsis István Városi Sporttelep
CSORNAI SE
DANA GYŐRÚJFALU SE
2021. 09. 24. 18:00
Perutz Stadion
2021. 09. 24. 18:00
Perutz Stadion
PÁPAI ELC
DANA GYŐRÚJFALU SE
2021. 09. 29. 16:30
Győrújfalu SE sportpálya
2021. 09. 29. 16:30
Győrújfalu SE sportpálya
DANA GYŐRÚJFALU SE
SZOMBATHELYI HALADÁS VSE
2021. 10. 17. 11:00
Győrzámoly SE sportpálya
2021. 10. 17. 11:00
Győrzámoly SE sportpálya
DANA GYŐRÚJFALU SE
LURKÓ UFC
2021. 10. 27. 12:00
Győrújfalu SE sportpálya
2021. 10. 27. 12:00
Győrújfalu SE sportpálya
DANA GYŐRÚJFALU SE
KIRÁLY SE
2021. 10. 30. 10:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
2021. 10. 30. 10:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
VESZPRÉMI FOCI CENTRUM USE
DANA GYŐRÚJFALU SE
2021. 11. 07. 14:00
Győrújfalu SE sportpálya
2021. 11. 07. 14:00
Győrújfalu SE sportpálya
DANA GYŐRÚJFALU SE
ANDRÁSHIDA SC
2021. 11. 13. 10:00
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
2021. 11. 13. 10:00
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
ESK GYŐR-MÉNFŐCSANAK
DANA GYŐRÚJFALU SE
2021. 11. 18. 16:00
ÜSTÖKÖS FC GYŐR Sporttelep
2021. 11. 18. 16:00
ÜSTÖKÖS FC GYŐR Sporttelep
ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE
DANA GYŐRÚJFALU SE
2021. 11. 27. 15:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
2021. 11. 27. 15:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI USC
DANA GYŐRÚJFALU SE
2021. 10. 22. 15:00
Győrújfalu SE sportpálya
2021. 10. 22. 15:00
Győrújfalu SE sportpálya
DANA GYŐRÚJFALU SE
GYŐRSZENTIVÁN SE
2022. 02. 19. 12:00
Győrújfalu SE sportpálya
2022. 02. 19. 12:00
Győrújfalu SE sportpálya
DANA GYŐRÚJFALU SE
MITE
2022. 02. 25. 17:30
Ajkai Városi Sportcentrum
2022. 02. 25. 17:30
Ajkai Városi Sportcentrum
FC AJKA
DANA GYŐRÚJFALU SE
2022. 03. 05. 12:00
Győrújfalu SE sportpálya
2022. 03. 05. 12:00
Győrújfalu SE sportpálya
DANA GYŐRÚJFALU SE
CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT
2022. 03. 12. 12:00
Győrújfalu SE sportpálya
2022. 03. 12. 12:00
Győrújfalu SE sportpálya
DANA GYŐRÚJFALU SE
CSORNAI SE
2022. 03. 19. 12:00
Győrújfalu SE sportpálya
2022. 03. 19. 12:00
Győrújfalu SE sportpálya
DANA GYŐRÚJFALU SE
PÁPAI ELC
2022. 03. 26. 10:00
Szombathelyi Haladás Sportkomplexum
2022. 03. 26. 10:00
Szombathelyi Haladás Sportkomplexum
SZOMBATHELYI HALADÁS VSE
DANA GYŐRÚJFALU SE
2022. 04. 10. 12:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
2022. 04. 10. 12:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
LURKÓ UFC
DANA GYŐRÚJFALU SE
2022. 04. 17. 12:00
Király Sportlétesítmény
2022. 04. 17. 12:00
Király Sportlétesítmény
KIRÁLY SE
DANA GYŐRÚJFALU SE
2022. 04. 23. 12:00
Győrújfalu SE sportpálya
2022. 04. 23. 12:00
Győrújfalu SE sportpálya
DANA GYŐRÚJFALU SE
VESZPRÉMI FOCI CENTRUM USE
2022. 04. 30. 12:00
Andráshida SC Sporttelep
2022. 04. 30. 12:00
Andráshida SC Sporttelep
ANDRÁSHIDA SC
DANA GYŐRÚJFALU SE
2022. 05. 07. 12:00
Győrújfalu SE sportpálya
2022. 05. 07. 12:00
Győrújfalu SE sportpálya
DANA GYŐRÚJFALU SE
ESK GYŐR-MÉNFŐCSANAK
2022. 05. 16. 17:00
Győrújfalu SE sportpálya
2022. 05. 16. 17:00
Győrújfalu SE sportpálya
DANA GYŐRÚJFALU SE
ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE
2022. 05. 20. 15:00
Győrújfalu SE sportpálya
2022. 05. 20. 15:00
Győrújfalu SE sportpálya
DANA GYŐRÚJFALU SE
BALATONFÜREDI USC
2022. 05. 29. 12:00
Győrszentiván SE sporttelep
2022. 05. 29. 12:00
Győrszentiván SE sporttelep
GYŐRSZENTIVÁN SE
DANA GYŐRÚJFALU SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->