Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MLSZ Regionális U-17 Észak-Nyugat 3. forduló

2021.09.11 - 12:00

Mosonmagyaróvár, MITE

Győr-Moson-Sopron

MLSZ Regionális U-17 Észak-Nyugat

Játékvezető
CSÁVÁS BALÁZS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
FUHRMANN JÓZSEF
MITE
KIRÁLY SE
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

2'

BRÁDER BENCE
TÓTH GÁBRIELL

27'

1 - 1

 

 

1 - 2

36'

TASNÁDI BARNABÁS

 

1 - 3

51'

TASNÁDI BARNABÁS
POLLREISZ BERNÁT

71'

2 - 3

 

KASZTNER BENJAMIN

78'

3 - 3

 

 

3 - 4

82'

TÓTH MILÁN

 

3 - 5

88'

TÓTH MILÁN

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 FC AJKA FC AJKA 3 3 0 0 12 1 11 9 8.3
2 GYŐRSZENTIVÁN SE GYŐRSZENTIVÁN SE 3 3 0 0 12 2 10 9 6.7
3 VESZPRÉMI FOCI CENTRUM USE VESZPRÉMI FOCI CENTRUM USE 3 2 0 1 11 3 8 6 8.3
4 CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT 3 2 0 1 9 4 5 6 7.3
5 SZOMBATHELYI HALADÁS VSE SZOMBATHELYI HALADÁS VSE 3 2 0 1 9 7 2 6 6.3
6 KIRÁLY SE KIRÁLY SE 3 2 0 1 7 6 1 6 10
7 ANDRÁSHIDA SC ANDRÁSHIDA SC 3 1 1 1 4 5 -1 4 11.7
8 PÁPAI ELC PÁPAI ELC 2 1 0 1 10 6 4 3 9
9 DANA GYŐRÚJFALU SE DANA GYŐRÚJFALU SE 3 1 0 2 8 6 2 3 6.7
10 ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE 3 1 0 2 10 10 0 3 7.3
11 LURKÓ UFC LURKÓ UFC 3 1 0 2 7 10 -3 3 6
12 ESK GYŐR-MÉNFŐCSANAK ESK GYŐR-MÉNFŐCSANAK 2 1 0 1 6 9 -3 3 8.5
13 BALATONFÜREDI USC BALATONFÜREDI USC 3 0 1 2 1 7 -6 1 5.3
14 CSORNAI SE CSORNAI SE 2 0 0 2 1 14 -13 0 6.5
15 MITE MITE 3 0 0 3 3 20 -17 0 8.7
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 MITE FC AJKA 2 1 1 0 4 1 3 4 1 1 0 0 2 0 2 3 3 2 1 0 6 1 5 7
2 MITE SZOMBATHELYI HALADÁS VSE 1 1 0 0 1 0 1 3 2 1 1 0 4 1 3 4 3 2 1 0 5 1 4 7
3 MITE VESZPRÉMI FOCI CENTRUM USE 1 1 0 0 2 0 2 3 2 1 1 0 2 1 1 4 3 2 1 0 4 1 3 7
4 MITE GYŐRSZENTIVÁN SE 2 1 0 1 2 1 1 3 1 1 0 0 2 0 2 3 3 2 0 1 4 1 3 6
5 MITE ANDRÁSHIDA SC 1 1 0 0 1 0 1 3 2 1 0 1 2 2 0 3 3 2 0 1 3 2 1 6
6 MITE CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT 2 2 0 0 3 1 2 6 1 0 0 1 0 1 -1 0 3 2 0 1 3 2 1 6
7 MITE KIRÁLY SE 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 2 0 0 3 1 2 6 3 2 0 1 3 3 0 6
8 MITE ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE 2 1 1 0 7 3 4 4 1 0 0 1 0 1 -1 0 3 1 1 1 7 4 3 4
9 MITE PÁPAI ELC 1 1 0 0 5 0 5 3 1 0 0 1 1 2 -1 0 2 1 0 1 6 2 4 3
10 MITE DANA GYŐRÚJFALU SE 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 1 0 1 5 1 4 3 3 1 0 2 5 3 2 3
11 MITE LURKÓ UFC 1 1 0 0 4 0 4 3 2 0 0 2 0 5 -5 0 3 1 0 2 4 5 -1 3
12 MITE ESK GYŐR-MÉNFŐCSANAK 1 1 0 0 2 1 1 3 1 0 0 1 2 6 -4 0 2 1 0 1 4 7 -3 3
13 MITE BALATONFÜREDI USC 2 0 0 2 0 2 -2 0 1 0 0 1 0 2 -2 0 3 0 0 3 0 4 -4 0
14 MITE CSORNAI SE 1 0 0 1 0 3 -3 0 1 0 0 1 0 5 -5 0 2 0 0 2 0 8 -8 0
15 MITE MITE 2 0 0 2 1 7 -6 0 1 0 0 1 0 4 -4 0 3 0 0 3 1 11 -10 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 MITE FC AJKA 2 2 0 0 9 1 8 6 1 1 0 0 3 0 3 3 3 3 0 0 12 1 11 9
2 MITE GYŐRSZENTIVÁN SE 2 2 0 0 9 1 8 6 1 1 0 0 3 1 2 3 3 3 0 0 12 2 10 9
3 MITE VESZPRÉMI FOCI CENTRUM USE 1 1 0 0 5 0 5 3 2 1 0 1 6 3 3 3 3 2 0 1 11 3 8 6
4 MITE CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT 2 2 0 0 9 2 7 6 1 0 0 1 0 2 -2 0 3 2 0 1 9 4 5 6
5 MITE SZOMBATHELYI HALADÁS VSE 1 1 0 0 2 0 2 3 2 1 0 1 7 7 0 3 3 2 0 1 9 7 2 6
6 MITE KIRÁLY SE 1 0 0 1 1 3 -2 0 2 2 0 0 6 3 3 6 3 2 0 1 7 6 1 6
7 MITE ANDRÁSHIDA SC 1 1 0 0 2 1 1 3 2 0 1 1 2 4 -2 1 3 1 1 1 4 5 -1 4
8 MITE PÁPAI ELC 1 1 0 0 8 0 8 3 1 0 0 1 2 6 -4 0 2 1 0 1 10 6 4 3
9 MITE DANA GYŐRÚJFALU SE 1 0 0 1 0 3 -3 0 2 1 0 1 8 3 5 3 3 1 0 2 8 6 2 3
10 MITE ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE 2 1 0 1 9 8 1 3 1 0 0 1 1 2 -1 0 3 1 0 2 10 10 0 3
11 MITE LURKÓ UFC 1 1 0 0 7 0 7 3 2 0 0 2 0 10 -10 0 3 1 0 2 7 10 -3 3
12 MITE ESK GYŐR-MÉNFŐCSANAK 1 1 0 0 3 1 2 3 1 0 0 1 3 8 -5 0 2 1 0 1 6 9 -3 3
13 MITE BALATONFÜREDI USC 2 0 1 1 1 2 -1 1 1 0 0 1 0 5 -5 0 3 0 1 2 1 7 -6 1
14 MITE CSORNAI SE 1 0 0 1 1 6 -5 0 1 0 0 1 0 8 -8 0 2 0 0 2 1 14 -13 0
15 MITE MITE 2 0 0 2 3 13 -10 0 1 0 0 1 0 7 -7 0 3 0 0 3 3 20 -17 0
 
ANDRÁSHIDA SC
------------2 - 1-
BALATONFÜREDI USC
1 - 1------0 - 1------
CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT
---3 - 0------6 - 2---
CSORNAI SE
-----------1 - 6--
DANA GYŐRÚJFALU SE
-----0 - 3--------
ESK GYŐR-MÉNFŐCSANAK
3 - 1-------------
FC AJKA
--------3 - 0--6 - 1--
GYŐRSZENTIVÁN SE
--------7 - 0----2 - 1
KIRÁLY SE
-------1 - 3------
LURKÓ UFC
---------7 - 0----
MITE
----0 - 8---3 - 5-----
PÁPAI ELC
---8 - 0----------
SZOMBATHELYI HALADÁS VSE
--2 - 0-----------
ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE
-----8 - 3-------1 - 5
VESZPRÉMI FOCI CENTRUM USE
-5 - 0------------

Meccsek

MITE

2021. 08. 28. 12:00
MITE
2021. 08. 28. 12:00
MITE
MITE
DANA GYŐRÚJFALU SE
2021. 09. 07. 18:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
2021. 09. 07. 18:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
LURKÓ UFC
MITE
2021. 09. 11. 12:00
MITE
2021. 09. 11. 12:00
MITE
MITE
KIRÁLY SE
2021. 09. 17. 18:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
2021. 09. 17. 18:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
VESZPRÉMI FOCI CENTRUM USE
MITE
2021. 09. 25. 11:00
MITE
2021. 09. 25. 11:00
MITE
MITE
ANDRÁSHIDA SC
2021. 10. 02. 10:00
Győrszemere KSK sporttelep
2021. 10. 02. 10:00
Győrszemere KSK sporttelep
ESK GYŐR-MÉNFŐCSANAK
MITE
2021. 10. 11. 16:00
ÜSTÖKÖS FC GYŐR Sporttelep
2021. 10. 11. 16:00
ÜSTÖKÖS FC GYŐR Sporttelep
ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE
MITE
2021. 10. 16. 12:00
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
2021. 10. 16. 12:00
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
BALATONFÜREDI USC
MITE
2021. 10. 27. 12:00
MITE
2021. 10. 27. 12:00
MITE
MITE
GYŐRSZENTIVÁN SE
2021. 11. 05. 17:30
Ajkai Városi Sportcentrum
2021. 11. 05. 17:30
Ajkai Városi Sportcentrum
FC AJKA
MITE
2021. 12. 14. 15:30
MTE 1904 Sporttelep
2021. 12. 14. 15:30
MTE 1904 Sporttelep
CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT
MITE
2021. 11. 18. 18:00
Kocsis István Városi Sporttelep
2021. 11. 18. 18:00
Kocsis István Városi Sporttelep
CSORNAI SE
MITE
2021. 12. 06. 14:00
MITE
2021. 12. 06. 14:00
MITE
MITE
PÁPAI ELC
2021. 12. 04. 12:00
Szombathelyi Haladás Sportkomplexum
2021. 12. 04. 12:00
Szombathelyi Haladás Sportkomplexum
SZOMBATHELYI HALADÁS VSE
MITE
2022. 02. 19. 12:00
Győrújfalu SE sportpálya
2022. 02. 19. 12:00
Győrújfalu SE sportpálya
DANA GYŐRÚJFALU SE
MITE
2022. 02. 26. 12:00
MITE
2022. 02. 26. 12:00
MITE
MITE
LURKÓ UFC
2022. 03. 03. 14:00
Király Sportlétesítmény
2022. 03. 03. 14:00
Király Sportlétesítmény
KIRÁLY SE
MITE
2022. 03. 12. 11:00
MITE
2022. 03. 12. 11:00
MITE
MITE
VESZPRÉMI FOCI CENTRUM USE
2022. 03. 19. 12:00
Andráshida SC Sporttelep
2022. 03. 19. 12:00
Andráshida SC Sporttelep
ANDRÁSHIDA SC
MITE
2022. 03. 26. 12:00
MITE
2022. 03. 26. 12:00
MITE
MITE
ESK GYŐR-MÉNFŐCSANAK
2022. 04. 02. 12:00
MITE
2022. 04. 02. 12:00
MITE
MITE
ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE
2022. 04. 08. 18:00
MITE
2022. 04. 08. 18:00
MITE
MITE
BALATONFÜREDI USC
2022. 05. 05. 18:00
Győrszentiván SE sporttelep
2022. 05. 05. 18:00
Győrszentiván SE sporttelep
GYŐRSZENTIVÁN SE
MITE
2022. 05. 17. 17:00
MITE
2022. 05. 17. 17:00
MITE
MITE
FC AJKA
2022. 05. 09. 17:00
MITE
2022. 05. 09. 17:00
MITE
MITE
CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT
2022. 02. 15. 17:30
Kocsis István Városi Sporttelep
2022. 02. 15. 17:30
Kocsis István Városi Sporttelep
MITE
CSORNAI SE
2022. 05. 23. 17:00
Perutz Stadion
2022. 05. 23. 17:00
Perutz Stadion
PÁPAI ELC
MITE
2022. 05. 28. 12:00
MITE
2022. 05. 28. 12:00
MITE
MITE
SZOMBATHELYI HALADÁS VSE

KIRÁLY SE

2021. 08. 28. 12:00
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
2021. 08. 28. 12:00
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
BALATONFÜREDI USC
KIRÁLY SE
2021. 09. 05. 10:00
Király Sportlétesítmény
2021. 09. 05. 10:00
Király Sportlétesítmény
KIRÁLY SE
GYŐRSZENTIVÁN SE
2021. 09. 11. 12:00
MITE
2021. 09. 11. 12:00
MITE
MITE
KIRÁLY SE
2021. 09. 19. 10:00
Király Sportlétesítmény
2021. 09. 19. 10:00
Király Sportlétesítmény
KIRÁLY SE
FC AJKA
2021. 09. 23. 16:00
MTE 1904 Sporttelep
2021. 09. 23. 16:00
MTE 1904 Sporttelep
CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT
KIRÁLY SE
2021. 10. 03. 12:00
Király Sportlétesítmény
2021. 10. 03. 12:00
Király Sportlétesítmény
KIRÁLY SE
CSORNAI SE
2021. 10. 08. 18:00
Perutz Stadion
2021. 10. 08. 18:00
Perutz Stadion
PÁPAI ELC
KIRÁLY SE
2021. 10. 16. 11:30
Király Sportlétesítmény
2021. 10. 16. 11:30
Király Sportlétesítmény
KIRÁLY SE
SZOMBATHELYI HALADÁS VSE
2021. 10. 27. 12:00
Győrújfalu SE sportpálya
2021. 10. 27. 12:00
Győrújfalu SE sportpálya
DANA GYŐRÚJFALU SE
KIRÁLY SE
2021. 10. 30. 09:00
Király Sportlétesítmény
2021. 10. 30. 09:00
Király Sportlétesítmény
KIRÁLY SE
LURKÓ UFC
2021. 11. 13. 14:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
2021. 11. 13. 14:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
VESZPRÉMI FOCI CENTRUM USE
KIRÁLY SE
2021. 11. 21. 12:30
Király Sportlétesítmény
2021. 11. 21. 12:30
Király Sportlétesítmény
KIRÁLY SE
ANDRÁSHIDA SC
2021. 11. 27. 12:00
ALCUFER Stadion
2021. 11. 27. 12:00
ALCUFER Stadion
ESK GYŐR-MÉNFŐCSANAK
KIRÁLY SE
2021. 12. 05. 12:00
Király Sportlétesítmény
2021. 12. 05. 12:00
Király Sportlétesítmény
KIRÁLY SE
ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE
2022. 02. 20. 12:00
Király Sportlétesítmény
2022. 02. 20. 12:00
Király Sportlétesítmény
KIRÁLY SE
BALATONFÜREDI USC
2022. 02. 26. 12:00
Győrszentiván SE sporttelep
2022. 02. 26. 12:00
Győrszentiván SE sporttelep
GYŐRSZENTIVÁN SE
KIRÁLY SE
2022. 03. 03. 14:00
Király Sportlétesítmény
2022. 03. 03. 14:00
Király Sportlétesítmény
KIRÁLY SE
MITE
2022. 03. 11. 17:30
Ajkai Városi Sportcentrum
2022. 03. 11. 17:30
Ajkai Városi Sportcentrum
FC AJKA
KIRÁLY SE
2022. 03. 17. 14:00
Király Sportlétesítmény
2022. 03. 17. 14:00
Király Sportlétesítmény
KIRÁLY SE
CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT
2022. 03. 26. 12:00
Kocsis István Városi Sporttelep
2022. 03. 26. 12:00
Kocsis István Városi Sporttelep
CSORNAI SE
KIRÁLY SE
2022. 04. 02. 12:00
Király Sportlétesítmény
2022. 04. 02. 12:00
Király Sportlétesítmény
KIRÁLY SE
PÁPAI ELC
2022. 04. 09. 10:00
Szombathelyi Haladás Sportkomplexum
2022. 04. 09. 10:00
Szombathelyi Haladás Sportkomplexum
SZOMBATHELYI HALADÁS VSE
KIRÁLY SE
2022. 04. 17. 12:00
Király Sportlétesítmény
2022. 04. 17. 12:00
Király Sportlétesítmény
KIRÁLY SE
DANA GYŐRÚJFALU SE
2022. 04. 23. 14:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
2022. 04. 23. 14:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
LURKÓ UFC
KIRÁLY SE
2022. 05. 04. 15:00
Király Sportlétesítmény
2022. 05. 04. 15:00
Király Sportlétesítmény
KIRÁLY SE
VESZPRÉMI FOCI CENTRUM USE
2022. 05. 11. 18:00
Andráshida SC Sporttelep
2022. 05. 11. 18:00
Andráshida SC Sporttelep
ANDRÁSHIDA SC
KIRÁLY SE
2022. 05. 21. 14:00
Király Sportlétesítmény
2022. 05. 21. 14:00
Király Sportlétesítmény
KIRÁLY SE
ESK GYŐR-MÉNFŐCSANAK
2022. 05. 25. 17:00
Bácsa FC SE sportpálya
2022. 05. 25. 17:00
Bácsa FC SE sportpálya
ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE
KIRÁLY SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->