Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MLSZ Regionális U-17 Észak-Nyugat 5. forduló

2021.09.26 - 12:00

Csorna, Kocsis István Városi Sporttelep

Győr-Moson-Sopron

MLSZ Regionális U-17 Észak-Nyugat

Játékvezető
BOHÁCS JÁNOS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
HORVÁTH PÉTER, HORVÁTH TIBOR
CSORNAI SE
LURKÓ UFC
90'
45'

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 FC AJKA FC AJKA 5 5 0 0 23 2 21 15 7.6
2 GYŐRSZENTIVÁN SE GYŐRSZENTIVÁN SE 5 5 0 0 18 2 16 15 8.8
3 CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT 5 4 0 1 17 6 11 12 8.6
4 VESZPRÉMI FOCI CENTRUM USE VESZPRÉMI FOCI CENTRUM USE 5 3 0 2 30 9 21 9 7.4
5 SZOMBATHELYI HALADÁS VSE SZOMBATHELYI HALADÁS VSE 4 3 0 1 21 7 14 9 6.8
6 ANDRÁSHIDA SC ANDRÁSHIDA SC 5 2 1 2 8 7 1 7 9.8
7 BALATONFÜREDI USC BALATONFÜREDI USC 5 2 1 2 5 9 -4 7 9
8 DANA GYŐRÚJFALU SE DANA GYŐRÚJFALU SE 5 2 0 3 19 12 7 6 8.4
9 PÁPAI ELC PÁPAI ELC 4 2 0 2 16 19 -3 6 7.5
10 KIRÁLY SE KIRÁLY SE 5 2 0 3 8 13 -5 6 5.6
11 LURKÓ UFC LURKÓ UFC 5 2 0 3 12 18 -6 6 7
12 ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE 4 1 0 3 10 11 -1 3 7.5
13 ESK GYŐR-MÉNFŐCSANAK ESK GYŐR-MÉNFŐCSANAK 4 1 0 3 8 17 -9 3 6.8
14 CSORNAI SE CSORNAI SE 4 0 0 4 3 28 -25 0 8.3
15 MITE MITE 5 0 0 5 4 42 -38 0 7.8
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 MITE FC AJKA 3 2 1 0 7 1 6 7 2 1 1 0 2 0 2 4 5 3 2 0 9 1 8 11
2 MITE VESZPRÉMI FOCI CENTRUM USE 2 2 0 0 9 0 9 6 3 1 1 1 2 4 -2 4 5 3 1 1 11 4 7 10
3 MITE CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT 3 2 1 0 4 2 2 7 2 1 0 1 5 1 4 3 5 3 1 1 9 3 6 10
4 MITE SZOMBATHELYI HALADÁS VSE 2 2 0 0 3 0 3 6 2 1 1 0 4 1 3 4 4 3 1 0 7 1 6 10
5 MITE GYŐRSZENTIVÁN SE 3 2 0 1 4 1 3 6 2 1 1 0 2 0 2 4 5 3 1 1 6 1 5 10
6 MITE ANDRÁSHIDA SC 2 1 1 0 1 0 1 4 3 2 0 1 4 3 1 6 5 3 1 1 5 3 2 10
7 MITE KIRÁLY SE 2 0 1 1 0 2 -2 1 3 2 1 0 4 2 2 7 5 2 2 1 4 4 0 8
8 MITE PÁPAI ELC 2 2 0 0 8 0 8 6 2 0 0 2 1 4 -3 0 4 2 0 2 9 4 5 6
9 MITE DANA GYŐRÚJFALU SE 1 0 0 1 0 2 -2 0 4 2 0 2 7 4 3 6 5 2 0 3 7 6 1 6
10 MITE LURKÓ UFC 2 1 0 1 4 5 -1 3 3 1 0 2 2 6 -4 3 5 2 0 3 6 11 -5 6
11 MITE ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE 2 1 1 0 7 3 4 4 2 0 1 1 0 1 -1 1 4 1 2 1 7 4 3 5
12 MITE BALATONFÜREDI USC 3 0 1 2 0 2 -2 1 2 1 0 1 3 2 1 3 5 1 1 3 3 4 -1 4
13 MITE ESK GYŐR-MÉNFŐCSANAK 2 1 0 1 2 4 -2 3 2 0 0 2 2 8 -6 0 4 1 0 3 4 12 -8 3
14 MITE CSORNAI SE 3 0 0 3 1 7 -6 0 1 0 0 1 0 5 -5 0 4 0 0 4 1 12 -11 0
15 MITE MITE 3 0 0 3 2 9 -7 0 2 0 0 2 0 11 -11 0 5 0 0 5 2 20 -18 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 MITE FC AJKA 3 3 0 0 15 2 13 9 2 2 0 0 8 0 8 6 5 5 0 0 23 2 21 15
2 MITE GYŐRSZENTIVÁN SE 3 3 0 0 14 1 13 9 2 2 0 0 4 1 3 6 5 5 0 0 18 2 16 15
3 MITE CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT 3 3 0 0 11 3 8 9 2 1 0 1 6 3 3 3 5 4 0 1 17 6 11 12
4 MITE VESZPRÉMI FOCI CENTRUM USE 2 2 0 0 23 0 23 6 3 1 0 2 7 9 -2 3 5 3 0 2 30 9 21 9
5 MITE SZOMBATHELYI HALADÁS VSE 2 2 0 0 14 0 14 6 2 1 0 1 7 7 0 3 4 3 0 1 21 7 14 9
6 MITE ANDRÁSHIDA SC 2 1 0 1 2 2 0 3 3 1 1 1 6 5 1 4 5 2 1 2 8 7 1 7
7 MITE BALATONFÜREDI USC 3 1 1 1 2 2 0 4 2 1 0 1 3 7 -4 3 5 2 1 2 5 9 -4 7
8 MITE DANA GYŐRÚJFALU SE 1 0 0 1 0 3 -3 0 4 2 0 2 19 9 10 6 5 2 0 3 19 12 7 6
9 MITE PÁPAI ELC 2 2 0 0 14 1 13 6 2 0 0 2 2 18 -16 0 4 2 0 2 16 19 -3 6
10 MITE KIRÁLY SE 2 0 0 2 1 8 -7 0 3 2 0 1 7 5 2 6 5 2 0 3 8 13 -5 6
11 MITE LURKÓ UFC 2 1 0 1 8 6 2 3 3 1 0 2 4 12 -8 3 5 2 0 3 12 18 -6 6
12 MITE ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE 2 1 0 1 9 8 1 3 2 0 0 2 1 3 -2 0 4 1 0 3 10 11 -1 3
13 MITE ESK GYŐR-MÉNFŐCSANAK 2 1 0 1 5 4 1 3 2 0 0 2 3 13 -10 0 4 1 0 3 8 17 -9 3
14 MITE CSORNAI SE 3 0 0 3 3 20 -17 0 1 0 0 1 0 8 -8 0 4 0 0 4 3 28 -25 0
15 MITE MITE 3 0 0 3 4 17 -13 0 2 0 0 2 0 25 -25 0 5 0 0 5 4 42 -38 0
 
ANDRÁSHIDA SC
------0 - 1-----2 - 1-
BALATONFÜREDI USC
1 - 1------0 - 1----1 - 0-
CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT
---3 - 0---2 - 1--6 - 2---
CSORNAI SE
---0 - 10----2 - 4--1 - 6--
DANA GYŐRÚJFALU SE
-----0 - 3--------
ESK GYŐR-MÉNFŐCSANAK
3 - 12 - 3------------
FC AJKA
--------3 - 0--6 - 1-6 - 1
GYŐRSZENTIVÁN SE
-----5 - 0--7 - 0----2 - 1
KIRÁLY SE
------0 - 51 - 3------
LURKÓ UFC
--1 - 6------7 - 0----
MITE
1 - 4---0 - 8---3 - 5-----
PÁPAI ELC
---8 - 06 - 1---------
SZOMBATHELYI HALADÁS VSE
--2 - 0--------12 - 0--
ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE
-----8 - 3-------1 - 5
VESZPRÉMI FOCI CENTRUM USE
-5 - 0--------18 - 0---

Meccsek

CSORNAI SE

2021. 08. 31. 16:00
Perutz Stadion
2021. 08. 31. 16:00
Perutz Stadion
PÁPAI ELC
CSORNAI SE
2021. 09. 11. 14:00
Kocsis István Városi Sporttelep
2021. 09. 11. 14:00
Kocsis István Városi Sporttelep
CSORNAI SE
SZOMBATHELYI HALADÁS VSE
2021. 09. 15. 19:00
Kocsis István Városi Sporttelep
2021. 09. 15. 19:00
Kocsis István Városi Sporttelep
CSORNAI SE
DANA GYŐRÚJFALU SE
2021. 09. 26. 12:00
Kocsis István Városi Sporttelep
2021. 09. 26. 12:00
Kocsis István Városi Sporttelep
CSORNAI SE
LURKÓ UFC
2021. 10. 03. 12:00
Király Sportlétesítmény
2021. 10. 03. 12:00
Király Sportlétesítmény
KIRÁLY SE
CSORNAI SE
2021. 10. 10. 10:00
Kocsis István Városi Sporttelep
2021. 10. 10. 10:00
Kocsis István Városi Sporttelep
CSORNAI SE
VESZPRÉMI FOCI CENTRUM USE
2021. 10. 16. 14:30
Andráshida SC Sporttelep
2021. 10. 16. 14:30
Andráshida SC Sporttelep
ANDRÁSHIDA SC
CSORNAI SE
2021. 10. 28. 18:00
Kocsis István Városi Sporttelep
2021. 10. 28. 18:00
Kocsis István Városi Sporttelep
CSORNAI SE
ESK GYŐR-MÉNFŐCSANAK
2021. 10. 20. 18:00
ÜSTÖKÖS FC GYŐR Sporttelep
2021. 10. 20. 18:00
ÜSTÖKÖS FC GYŐR Sporttelep
ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE
CSORNAI SE
2021. 11. 06. 15:00
Kocsis István Városi Sporttelep
2021. 11. 06. 15:00
Kocsis István Városi Sporttelep
CSORNAI SE
BALATONFÜREDI USC
2021. 11. 13. 13:00
Győrszentiván SE sporttelep
2021. 11. 13. 13:00
Győrszentiván SE sporttelep
GYŐRSZENTIVÁN SE
CSORNAI SE
2021. 11. 18. 18:00
Kocsis István Városi Sporttelep
2021. 11. 18. 18:00
Kocsis István Városi Sporttelep
CSORNAI SE
MITE
2021. 12. 17. 18:00
Ajkai Városi Sportcentrum
2021. 12. 17. 18:00
Ajkai Városi Sportcentrum
FC AJKA
CSORNAI SE
2021. 11. 29. 18:00
Kocsis István Városi Sporttelep
2021. 11. 29. 18:00
Kocsis István Városi Sporttelep
CSORNAI SE
CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT
2022. 02. 28. 18:00
Kocsis István Városi Sporttelep
2022. 02. 28. 18:00
Kocsis István Városi Sporttelep
CSORNAI SE
PÁPAI ELC
2022. 03. 02. 17:00
Szombathelyi Haladás Sportkomplexum
2022. 03. 02. 17:00
Szombathelyi Haladás Sportkomplexum
SZOMBATHELYI HALADÁS VSE
CSORNAI SE
2022. 03. 12. 12:00
Győrújfalu SE sportpálya
2022. 03. 12. 12:00
Győrújfalu SE sportpálya
DANA GYŐRÚJFALU SE
CSORNAI SE
2022. 03. 16. 18:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
2022. 03. 16. 18:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
LURKÓ UFC
CSORNAI SE
2022. 03. 26. 12:00
Kocsis István Városi Sporttelep
2022. 03. 26. 12:00
Kocsis István Városi Sporttelep
CSORNAI SE
KIRÁLY SE
2022. 04. 02. 12:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
2022. 04. 02. 12:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
VESZPRÉMI FOCI CENTRUM USE
CSORNAI SE
2022. 04. 09. 12:00
Kocsis István Városi Sporttelep
2022. 04. 09. 12:00
Kocsis István Városi Sporttelep
CSORNAI SE
ANDRÁSHIDA SC
2022. 04. 14. 18:00
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
2022. 04. 14. 18:00
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
ESK GYŐR-MÉNFŐCSANAK
CSORNAI SE
2022. 04. 19. 14:00
Kocsis István Városi Sporttelep
2022. 04. 19. 14:00
Kocsis István Városi Sporttelep
CSORNAI SE
ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE
2022. 04. 30. 12:00
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
2022. 04. 30. 12:00
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
BALATONFÜREDI USC
CSORNAI SE
2022. 05. 18. 18:00
Kocsis István Városi Sporttelep
2022. 05. 18. 18:00
Kocsis István Városi Sporttelep
CSORNAI SE
GYŐRSZENTIVÁN SE
2022. 02. 15. 17:30
Kocsis István Városi Sporttelep
2022. 02. 15. 17:30
Kocsis István Városi Sporttelep
MITE
CSORNAI SE
2022. 05. 22. 12:00
Kocsis István Városi Sporttelep
2022. 05. 22. 12:00
Kocsis István Városi Sporttelep
CSORNAI SE
FC AJKA
2022. 05. 26. 18:00
MTE 1904 Sporttelep
2022. 05. 26. 18:00
MTE 1904 Sporttelep
CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT
CSORNAI SE

LURKÓ UFC

2021. 08. 30. 10:00
Győrszentiván SE sporttelep
2021. 08. 30. 10:00
Győrszentiván SE sporttelep
GYŐRSZENTIVÁN SE
LURKÓ UFC
2021. 09. 07. 18:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
2021. 09. 07. 18:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
LURKÓ UFC
MITE
2021. 09. 10. 17:30
Ajkai Városi Sportcentrum
2021. 09. 10. 17:30
Ajkai Városi Sportcentrum
FC AJKA
LURKÓ UFC
2021. 09. 19. 12:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
2021. 09. 19. 12:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
LURKÓ UFC
CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT
2021. 09. 26. 12:00
Kocsis István Városi Sporttelep
2021. 09. 26. 12:00
Kocsis István Városi Sporttelep
CSORNAI SE
LURKÓ UFC
2021. 10. 03. 10:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
2021. 10. 03. 10:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
LURKÓ UFC
PÁPAI ELC
2021. 10. 07. 15:00
Szombathelyi Haladás Sportkomplexum
2021. 10. 07. 15:00
Szombathelyi Haladás Sportkomplexum
SZOMBATHELYI HALADÁS VSE
LURKÓ UFC
2021. 10. 17. 11:00
Győrzámoly SE sportpálya
2021. 10. 17. 11:00
Győrzámoly SE sportpálya
DANA GYŐRÚJFALU SE
LURKÓ UFC
2021. 10. 30. 09:00
Király Sportlétesítmény
2021. 10. 30. 09:00
Király Sportlétesítmény
KIRÁLY SE
LURKÓ UFC
2021. 11. 07. 10:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
2021. 11. 07. 10:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
LURKÓ UFC
VESZPRÉMI FOCI CENTRUM USE
2021. 11. 13. 15:00
Andráshida SC Sporttelep
2021. 11. 13. 15:00
Andráshida SC Sporttelep
ANDRÁSHIDA SC
LURKÓ UFC
2021. 11. 21. 10:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
2021. 11. 21. 10:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
LURKÓ UFC
ESK GYŐR-MÉNFŐCSANAK
2021. 11. 25. 17:00
Bácsa FC SE sportpálya
2021. 11. 25. 17:00
Bácsa FC SE sportpálya
ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE
LURKÓ UFC
2021. 12. 04. 10:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
2021. 12. 04. 10:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
LURKÓ UFC
BALATONFÜREDI USC
2022. 02. 20. 12:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
2022. 02. 20. 12:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
LURKÓ UFC
GYŐRSZENTIVÁN SE
2022. 02. 26. 12:00
MITE
2022. 02. 26. 12:00
MITE
MITE
LURKÓ UFC
2022. 04. 27. 18:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
2022. 04. 27. 18:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
LURKÓ UFC
FC AJKA
2022. 03. 13. 12:00
MTE 1904 Sporttelep
2022. 03. 13. 12:00
MTE 1904 Sporttelep
CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT
LURKÓ UFC
2022. 03. 16. 18:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
2022. 03. 16. 18:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
LURKÓ UFC
CSORNAI SE
2022. 03. 25. 18:00
Perutz Stadion
2022. 03. 25. 18:00
Perutz Stadion
PÁPAI ELC
LURKÓ UFC
2022. 03. 29. 18:30
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
2022. 03. 29. 18:30
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
LURKÓ UFC
SZOMBATHELYI HALADÁS VSE
2022. 04. 10. 12:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
2022. 04. 10. 12:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
LURKÓ UFC
DANA GYŐRÚJFALU SE
2022. 04. 23. 14:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
2022. 04. 23. 14:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
LURKÓ UFC
KIRÁLY SE
2022. 04. 30. 13:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
2022. 04. 30. 13:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
VESZPRÉMI FOCI CENTRUM USE
LURKÓ UFC
2022. 05. 08. 12:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
2022. 05. 08. 12:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
LURKÓ UFC
ANDRÁSHIDA SC
2022. 05. 13. 16:00
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
2022. 05. 13. 16:00
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
ESK GYŐR-MÉNFŐCSANAK
LURKÓ UFC
2022. 05. 22. 12:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
2022. 05. 22. 12:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
LURKÓ UFC
ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE
2022. 05. 28. 12:00
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
2022. 05. 28. 12:00
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
BALATONFÜREDI USC
LURKÓ UFC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->