Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

NB III. Keleti csoport 1. forduló

2022.07.31 - 17:30

Füzesgyarmat, Lázár Gyula Városi Sporttelep (Füzesgyarmat Sporttelep)

MLSZ

NB III. Keleti csoport

Játékvezető
DOBAI JÁNOS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
BERECZKI BENCE, ACZÉL TIBOR
FÜZESGYARMATI SK
DEAC
90'
45'

Gólok

POPESCU GHEORGHE ROBERT

11'

1 - 0

 

 

1 - 1

54'

TRENCSÉNYI BENCE
KIS SZABOLCS

82'

2 - 1

 

Csapatok

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 BVSC-ZUGLÓ BVSC-ZUGLÓ 1 1 0 0 4 0 4 3
2 KISVÁRDA MASTER GOOD II. KISVÁRDA MASTER GOOD II. 1 1 0 0 4 0 4 3
3 PÉNZÜGYŐR SE PÉNZÜGYŐR SE 1 1 0 0 3 0 3 3
4 PUTNOK FC PUTNOK FC 1 1 0 0 3 0 3 3
5 FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE 1 1 0 0 3 1 2 3
6 BKV ELŐRE BKV ELŐRE 1 1 0 0 2 0 2 3
7 FÜZESGYARMATI SK FÜZESGYARMATI SK 1 1 0 0 2 1 1 3
8 DVSC II. DVSC II. 1 1 0 0 1 0 1 3
9 JÁSZBERÉNYI FC JÁSZBERÉNYI FC 1 0 1 0 3 3 0 1
10 VASAS FC II. VASAS FC II. 1 0 1 0 3 3 0 1
11 AQUA-GENERAL HAJDÚSZOBOSZLÓ AQUA-GENERAL HAJDÚSZOBOSZLÓ 1 0 1 0 1 1 0 1
12 FC HATVAN FC HATVAN 1 0 1 0 1 1 0 1
13 DEAC DEAC 1 0 0 1 1 2 -1 0
14 KÖRÖSLADÁNYI MSK KÖRÖSLADÁNYI MSK 1 0 0 1 0 1 -1 0
15 KARCAGI SE KARCAGI SE 1 0 0 1 1 3 -2 0
16 DVTK II. DVTK II. 1 0 0 1 0 2 -2 0
17 SÉNYŐ-CARNIFEX FC SÉNYŐ-CARNIFEX FC 1 0 0 1 0 3 -3 0
18 TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS 1 0 0 1 0 3 -3 0
19 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE II. BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE II. 1 0 0 1 0 4 -4 0
20 EGER SE EGER SE 1 0 0 1 0 4 -4 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 EGER SE BVSC-ZUGLÓ 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3 0 3 3 1 1 0 0 3 0 3 3
2 EGER SE VASAS FC II. 1 1 0 0 3 1 2 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3 1 2 3
3 EGER SE KISVÁRDA MASTER GOOD II. 1 1 0 0 2 0 2 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 0 2 3
4 EGER SE BKV ELŐRE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 3 1 1 0 0 1 0 1 3
5 EGER SE DVSC II. 1 1 0 0 1 0 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 3
6 EGER SE FÜZESGYARMATI SK 1 1 0 0 1 0 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 3
7 EGER SE PÉNZÜGYŐR SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 3 1 1 0 0 1 0 1 3
8 EGER SE PUTNOK FC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 3 1 1 0 0 1 0 1 3
9 EGER SE AQUA-GENERAL HAJDÚSZOBOSZLÓ 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 1 0 1 1 0 1
10 EGER SE FC HATVAN 1 0 1 0 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1
11 EGER SE FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE 1 0 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1
12 EGER SE KARCAGI SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 1 0 0 0 0 1
13 EGER SE DEAC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 0 1 0 1 -1 0
14 EGER SE DVTK II. 1 0 0 1 0 1 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1 -1 0
15 EGER SE KÖRÖSLADÁNYI MSK 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 0 1 0 1 -1 0
16 EGER SE SÉNYŐ-CARNIFEX FC 1 0 0 1 0 1 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1 -1 0
17 EGER SE TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS 1 0 0 1 0 1 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1 -1 0
18 EGER SE JÁSZBERÉNYI FC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 3 -2 0 1 0 0 1 1 3 -2 0
19 EGER SE EGER SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 2 -2 0 1 0 0 1 0 2 -2 0
20 EGER SE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE II. 1 0 0 1 0 3 -3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 3 -3 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 EGER SE BVSC-ZUGLÓ 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 4 0 4 3 1 1 0 0 4 0 4 3
2 EGER SE KISVÁRDA MASTER GOOD II. 1 1 0 0 4 0 4 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 4 0 4 3
3 EGER SE PÉNZÜGYŐR SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3 0 3 3 1 1 0 0 3 0 3 3
4 EGER SE PUTNOK FC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3 0 3 3 1 1 0 0 3 0 3 3
5 EGER SE FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE 1 1 0 0 3 1 2 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3 1 2 3
6 EGER SE BKV ELŐRE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 0 2 3 1 1 0 0 2 0 2 3
7 EGER SE FÜZESGYARMATI SK 1 1 0 0 2 1 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 1 1 3
8 EGER SE DVSC II. 1 1 0 0 1 0 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 3
9 EGER SE JÁSZBERÉNYI FC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 3 3 0 1 1 0 1 0 3 3 0 1
10 EGER SE VASAS FC II. 1 0 1 0 3 3 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 3 3 0 1
11 EGER SE AQUA-GENERAL HAJDÚSZOBOSZLÓ 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 1 0 1 1 0 1
12 EGER SE FC HATVAN 1 0 1 0 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1
13 EGER SE DEAC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 2 -1 0 1 0 0 1 1 2 -1 0
14 EGER SE KÖRÖSLADÁNYI MSK 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 0 1 0 1 -1 0
15 EGER SE KARCAGI SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 3 -2 0 1 0 0 1 1 3 -2 0
16 EGER SE DVTK II. 1 0 0 1 0 2 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 2 -2 0
17 EGER SE SÉNYŐ-CARNIFEX FC 1 0 0 1 0 3 -3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 3 -3 0
18 EGER SE TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS 1 0 0 1 0 3 -3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 3 -3 0
19 EGER SE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE II. 1 0 0 1 0 4 -4 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 4 -4 0
20 EGER SE EGER SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 4 -4 0 1 0 0 1 0 4 -4 0
 
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE II.
-0 - 4-----------------
BKV ELŐRE
-------------------
BVSC-ZUGLÓ
-------------------
DEAC
-------------------
DVTK II.
-0 - 2-----------------
DVSC II.
------------1 - 0------
EGER SE
-------------------
FC HATVAN
---------1 - 1---------
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
-------------0 - 3-----
FÜZESGYARMATI SK
---2 - 1---------------
AQUA-GENERAL HAJDÚSZOBOSZLÓ
-------------------
JÁSZBERÉNYI FC
-------------------
KARCAGI SE
-------------------
KÖRÖSLADÁNYI MSK
-------------------
PÉNZÜGYŐR SE
-------------------
PUTNOK FC
-------------------
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
---------------0 - 3---
FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE
------------3 - 1------
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
------4 - 0------------
VASAS FC II.
-----------3 - 3-------

Meccsek

FÜZESGYARMATI SK

2022. 07. 31. 17:30
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2022. 07. 31. 17:30
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
DEAC
2022. 08. 03. 17:30
BVSC-Zugló Stadion
2022. 08. 03. 17:30
BVSC-Zugló Stadion
BVSC-ZUGLÓ
FÜZESGYARMATI SK
2022. 08. 14. 17:30
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2022. 08. 14. 17:30
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
AQUA-GENERAL HAJDÚSZOBOSZLÓ
2022. 08. 17. 17:30
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
2022. 08. 17. 17:30
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
EGER SE
FÜZESGYARMATI SK
2022. 08. 21. 17:30
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2022. 08. 21. 17:30
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
PÉNZÜGYŐR SE
2022. 08. 31. 17:30
Tiszaújváros Sportcentrum
2022. 08. 31. 17:30
Tiszaújváros Sportcentrum
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
FÜZESGYARMATI SK
2022. 09. 04. 16:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2022. 09. 04. 16:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
2022. 09. 11. 16:00
Hatvani Népkert Sporttelep
2022. 09. 11. 16:00
Hatvani Népkert Sporttelep
FC HATVAN
FÜZESGYARMATI SK
2022. 09. 25. 16:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2022. 09. 25. 16:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE II.
2022. 09. 28. 16:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2022. 09. 28. 16:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
PUTNOK FC
2022. 10. 02. 11:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2022. 10. 02. 11:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DVSC II.
FÜZESGYARMATI SK
2022. 10. 09. 15:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2022. 10. 09. 15:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
10. 09. 15:00
VASAS FC II.
2022. 10. 16. 11:00
DVTK Edzőközpont
2022. 10. 16. 11:00
DVTK Edzőközpont
DVTK II.
10. 16. 11:00
FÜZESGYARMATI SK
2022. 10. 22. 13:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2022. 10. 22. 13:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
10. 22. 13:00
FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE
2022. 10. 30. 13:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2022. 10. 30. 13:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
10. 30. 13:00
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
2022. 11. 06. 13:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2022. 11. 06. 13:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
11. 06. 13:00
KARCAGI SE
2022. 11. 13. 13:00
BKV Előre Sporttelep
2022. 11. 13. 13:00
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
11. 13. 13:00
FÜZESGYARMATI SK
2022. 11. 20. 13:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2022. 11. 20. 13:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
11. 20. 13:00
JÁSZBERÉNYI FC
2022. 11. 27. 13:00
Körösladányi MSK Sporttelep
2022. 11. 27. 13:00
Körösladányi MSK Sporttelep
KÖRÖSLADÁNYI MSK
11. 27. 13:00
FÜZESGYARMATI SK
2022. 12. 04. 13:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2022. 12. 04. 13:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DEAC
12. 04. 13:00
FÜZESGYARMATI SK
2023. 02. 12.
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2023. 02. 12.
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
02. 12.
BVSC-ZUGLÓ
2023. 02. 19.
Hajdúszoboszlói Bocskai Sporttelep
2023. 02. 19.
Hajdúszoboszlói Bocskai Sporttelep
AQUA-GENERAL HAJDÚSZOBOSZLÓ
02. 19.
FÜZESGYARMATI SK
2023. 02. 26.
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2023. 02. 26.
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
02. 26.
EGER SE
2023. 03. 05.
NAV Pasaréti úti Sporttelep
2023. 03. 05.
NAV Pasaréti úti Sporttelep
PÉNZÜGYŐR SE
03. 05.
FÜZESGYARMATI SK
2023. 03. 12.
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2023. 03. 12.
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
03. 12.
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
2023. 03. 19.
Kisvárdai Várkerti Stadion
2023. 03. 19.
Kisvárdai Várkerti Stadion
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
03. 19.
FÜZESGYARMATI SK
2023. 03. 26.
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2023. 03. 26.
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
03. 26.
FC HATVAN
2023. 03. 29.
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2023. 03. 29.
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE II.
03. 29.
FÜZESGYARMATI SK
2023. 04. 02.
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2023. 04. 02.
Putnoki Várady Béla Sportközpont
PUTNOK FC
04. 02.
FÜZESGYARMATI SK
2023. 04. 09.
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2023. 04. 09.
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
04. 09.
DVSC II.
2023. 04. 12.
Illovszky Rudolf Stadion
2023. 04. 12.
Illovszky Rudolf Stadion
VASAS FC II.
04. 12.
FÜZESGYARMATI SK
2023. 04. 16.
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2023. 04. 16.
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
04. 16.
DVTK II.
2023. 04. 23.
Lipcsey Elemér Sporttelep
2023. 04. 23.
Lipcsey Elemér Sporttelep
FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE
04. 23.
FÜZESGYARMATI SK
2023. 04. 26.
Sényő-Carnifex FC Sporttelep
2023. 04. 26.
Sényő-Carnifex FC Sporttelep
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
04. 26.
FÜZESGYARMATI SK
2023. 04. 30.
Balmazújvárosi Városi Stadion
2023. 04. 30.
Balmazújvárosi Városi Stadion
KARCAGI SE
04. 30.
FÜZESGYARMATI SK
2023. 05. 07.
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2023. 05. 07.
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
05. 07.
BKV ELŐRE
2023. 05. 14.
Jászberényi Városi Stadion
2023. 05. 14.
Jászberényi Városi Stadion
JÁSZBERÉNYI FC
05. 14.
FÜZESGYARMATI SK
2023. 05. 21.
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2023. 05. 21.
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
05. 21.
KÖRÖSLADÁNYI MSK

DEAC

2022. 07. 31. 17:30
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2022. 07. 31. 17:30
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
DEAC
2022. 08. 03. 17:30
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2022. 08. 03. 17:30
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DEAC
DVSC II.
2022. 08. 14. 12:00
Illovszky Rudolf Stadion
2022. 08. 14. 12:00
Illovszky Rudolf Stadion
VASAS FC II.
DEAC
2022. 08. 17. 17:30
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2022. 08. 17. 17:30
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DEAC
DVTK II.
2022. 08. 21. 17:30
Lipcsey Elemér Sporttelep
2022. 08. 21. 17:30
Lipcsey Elemér Sporttelep
FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE
DEAC
2022. 08. 31. 16:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2022. 08. 31. 16:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DEAC
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
2022. 09. 04. 16:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
2022. 09. 04. 16:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
KARCAGI SE
DEAC
2022. 09. 11. 16:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2022. 09. 11. 16:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DEAC
BKV ELŐRE
2022. 09. 25. 16:00
Jászberényi Városi Stadion
2022. 09. 25. 16:00
Jászberényi Városi Stadion
JÁSZBERÉNYI FC
DEAC
2022. 09. 28. 16:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2022. 09. 28. 16:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DEAC
KÖRÖSLADÁNYI MSK
2022. 10. 02. 15:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2022. 10. 02. 15:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
PUTNOK FC
DEAC
2022. 10. 09. 15:00
BVSC-Zugló Stadion
2022. 10. 09. 15:00
BVSC-Zugló Stadion
BVSC-ZUGLÓ
10. 09. 15:00
DEAC
2022. 10. 16. 13:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2022. 10. 16. 13:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DEAC
10. 16. 13:00
AQUA-GENERAL HAJDÚSZOBOSZLÓ
2022. 10. 22. 13:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
2022. 10. 22. 13:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
EGER SE
10. 22. 13:00
DEAC
2022. 10. 30. 13:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2022. 10. 30. 13:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DEAC
10. 30. 13:00
PÉNZÜGYŐR SE
2022. 11. 06. 13:00
Tiszaújváros Sportcentrum
2022. 11. 06. 13:00
Tiszaújváros Sportcentrum
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
11. 06. 13:00
DEAC
2022. 11. 13. 13:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2022. 11. 13. 13:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DEAC
11. 13. 13:00
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
2022. 11. 20. 13:00
Hatvani Népkert Sporttelep
2022. 11. 20. 13:00
Hatvani Népkert Sporttelep
FC HATVAN
11. 20. 13:00
DEAC
2022. 11. 27. 13:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2022. 11. 27. 13:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DEAC
11. 27. 13:00
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE II.
2022. 12. 04. 13:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2022. 12. 04. 13:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DEAC
12. 04. 13:00
FÜZESGYARMATI SK
2023. 02. 12.
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2023. 02. 12.
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DVSC II.
02. 12.
DEAC
2023. 02. 19.
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2023. 02. 19.
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DEAC
02. 19.
VASAS FC II.
2023. 02. 26.
DVTK Edzőközpont
2023. 02. 26.
DVTK Edzőközpont
DVTK II.
02. 26.
DEAC
2023. 03. 05.
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2023. 03. 05.
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DEAC
03. 05.
FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE
2023. 03. 12.
Sényő-Carnifex FC Sporttelep
2023. 03. 12.
Sényő-Carnifex FC Sporttelep
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
03. 12.
DEAC
2023. 03. 19.
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2023. 03. 19.
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DEAC
03. 19.
KARCAGI SE
2023. 03. 26.
BKV Előre Sporttelep
2023. 03. 26.
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
03. 26.
DEAC
2023. 03. 29.
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2023. 03. 29.
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DEAC
03. 29.
JÁSZBERÉNYI FC
2023. 04. 02.
Körösladányi MSK Sporttelep
2023. 04. 02.
Körösladányi MSK Sporttelep
KÖRÖSLADÁNYI MSK
04. 02.
DEAC
2023. 04. 09.
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2023. 04. 09.
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DEAC
04. 09.
PUTNOK FC
2023. 04. 12.
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2023. 04. 12.
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DEAC
04. 12.
BVSC-ZUGLÓ
2023. 04. 16.
Hajdúszoboszlói Bocskai Sporttelep
2023. 04. 16.
Hajdúszoboszlói Bocskai Sporttelep
AQUA-GENERAL HAJDÚSZOBOSZLÓ
04. 16.
DEAC
2023. 04. 23.
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2023. 04. 23.
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DEAC
04. 23.
EGER SE
2023. 04. 26.
NAV Pasaréti úti Sporttelep
2023. 04. 26.
NAV Pasaréti úti Sporttelep
PÉNZÜGYŐR SE
04. 26.
DEAC
2023. 04. 30.
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2023. 04. 30.
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DEAC
04. 30.
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
2023. 05. 07.
Kisvárdai Várkerti Stadion
2023. 05. 07.
Kisvárdai Várkerti Stadion
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
05. 07.
DEAC
2023. 05. 14.
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2023. 05. 14.
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DEAC
05. 14.
FC HATVAN
2023. 05. 21.
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2023. 05. 21.
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE II.
05. 21.
DEAC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->