Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Férfi Futsal NB I. 9. forduló

2022.10.31 - 20:40

Budapest, UTE Labdarúgó Akadémia

MLSZ

Férfi Futsal NB I.

Játékvezető
ZIMONYI PÉTER
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
TÓTH-TOLNAY ANNAMÁRIA, IMRŐ JÁNOS
ÚJPEST FC-220VOLT
NYÍRBÁTORI SC
40'
20'

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 MVFC BERETTYÓÚJFALU MVFC BERETTYÓÚJFALU 9 8 0 1 38 16 22 24
2 VESZPRÉM FUTSAL VESZPRÉM FUTSAL 9 7 1 1 38 17 21 22
3 SG KECSKEMÉT FUTSAL SG KECSKEMÉT FUTSAL 9 6 2 1 44 22 22 20
4 HALADÁS VSE HALADÁS VSE 9 6 1 2 58 23 35 19
5 ARAMIS SE ARAMIS SE 9 6 1 2 37 21 16 19
6 DEAC  DEAC  9 5 2 2 42 16 26 17
7 ÚJPEST FC-220VOLT ÚJPEST FC-220VOLT 9 4 1 4 30 29 1 13
8 Á STÚDIÓ FUTSAL NYÍREGYHÁZA Á STÚDIÓ FUTSAL NYÍREGYHÁZA 9 3 0 6 25 42 -17 9
9 MAGYAR FUTSAL AKADÉMIA MAGYAR FUTSAL AKADÉMIA 9 3 0 6 19 45 -26 9
10 NYÍRBÁTORI SC NYÍRBÁTORI SC 9 1 0 8 17 46 -29 3
11 RUBEOLA FC RUBEOLA FC 9 0 1 8 13 44 -31 1
12 ELTE-BEAC ELTE-BEAC 9 0 1 8 12 52 -40 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 ELTE-BEAC MVFC BERETTYÓÚJFALU 4 3 1 0 11 3 8 10 5 4 1 0 10 3 7 13 9 7 2 0 21 6 15 23
2 ELTE-BEAC HALADÁS VSE 5 4 1 0 16 3 13 13 4 2 1 1 13 8 5 7 9 6 2 1 29 11 18 20
3 ELTE-BEAC SG KECSKEMÉT FUTSAL 4 4 0 0 15 3 12 12 5 2 1 2 6 6 0 7 9 6 1 2 21 9 12 19
4 ELTE-BEAC ARAMIS SE 5 3 1 1 7 5 2 10 4 3 0 1 11 2 9 9 9 6 1 2 18 7 11 19
5 ELTE-BEAC VESZPRÉM FUTSAL 4 1 2 1 9 6 3 5 5 4 1 0 9 2 7 13 9 5 3 1 18 8 10 18
6 ELTE-BEAC DEAC 4 4 0 0 12 4 8 12 5 1 2 2 7 7 0 5 9 5 2 2 19 11 8 17
7 ELTE-BEAC ELTE-BEAC 5 1 1 3 4 13 -9 4 4 2 0 2 4 9 -5 6 9 3 1 5 8 22 -14 10
8 ELTE-BEAC ÚJPEST FC-220VOLT 5 2 2 1 10 6 4 8 4 0 1 3 2 12 -10 1 9 2 3 4 12 18 -6 9
9 ELTE-BEAC Á STÚDIÓ FUTSAL NYÍREGYHÁZA 5 1 0 4 5 11 -6 3 4 1 1 2 7 11 -4 4 9 2 1 6 12 22 -10 7
10 ELTE-BEAC MAGYAR FUTSAL AKADÉMIA 4 2 0 2 6 6 0 6 5 0 0 5 5 20 -15 0 9 2 0 7 11 26 -15 6
11 ELTE-BEAC RUBEOLA FC 4 1 0 3 4 9 -5 3 5 0 1 4 4 12 -8 1 9 1 1 7 8 21 -13 4
12 ELTE-BEAC NYÍRBÁTORI SC 5 0 1 4 2 12 -10 1 4 0 0 4 3 9 -6 0 9 0 1 8 5 21 -16 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 ELTE-BEAC MVFC BERETTYÓÚJFALU 4 4 0 0 15 6 9 12 5 4 0 1 23 10 13 12 9 8 0 1 38 16 22 24
2 ELTE-BEAC VESZPRÉM FUTSAL 4 2 1 1 19 11 8 7 5 5 0 0 19 6 13 15 9 7 1 1 38 17 21 22
3 ELTE-BEAC SG KECSKEMÉT FUTSAL 4 4 0 0 27 5 22 12 5 2 2 1 17 17 0 8 9 6 2 1 44 22 22 20
4 ELTE-BEAC HALADÁS VSE 5 4 1 0 33 9 24 13 4 2 0 2 25 14 11 6 9 6 1 2 58 23 35 19
5 ELTE-BEAC ARAMIS SE 5 3 1 1 16 9 7 10 4 3 0 1 21 12 9 9 9 6 1 2 37 21 16 19
6 ELTE-BEAC DEAC 4 4 0 0 27 6 21 12 5 1 2 2 15 10 5 5 9 5 2 2 42 16 26 17
7 ELTE-BEAC ÚJPEST FC-220VOLT 5 3 1 1 22 12 10 10 4 1 0 3 8 17 -9 3 9 4 1 4 30 29 1 13
8 ELTE-BEAC Á STÚDIÓ FUTSAL NYÍREGYHÁZA 5 2 0 3 13 19 -6 6 4 1 0 3 12 23 -11 3 9 3 0 6 25 42 -17 9
9 ELTE-BEAC MAGYAR FUTSAL AKADÉMIA 4 3 0 1 13 13 0 9 5 0 0 5 6 32 -26 0 9 3 0 6 19 45 -26 9
10 ELTE-BEAC NYÍRBÁTORI SC 5 1 0 4 10 26 -16 3 4 0 0 4 7 20 -13 0 9 1 0 8 17 46 -29 3
11 ELTE-BEAC RUBEOLA FC 4 0 0 4 4 20 -16 0 5 0 1 4 9 24 -15 1 9 0 1 8 13 44 -31 1
12 ELTE-BEAC ELTE-BEAC 5 0 1 4 6 32 -26 1 4 0 0 4 6 20 -14 0 9 0 1 8 12 52 -40 1
 
ARAMIS SE
-4 - 3-1 - 26 - 1-4 - 2-1 - 1--
NYÍRBÁTORI SC
1 - 8--1 - 44 - 1-4 - 6--0 - 7-
DEAC
--7 - 1--7 - 2-8 - 25 - 1--
ELTE-BEAC
0 - 6--2 - 53 - 3-0 - 6--1 - 12-
VESZPRÉM FUTSAL
--2 - 2-----3 - 67 - 37 - 0
RUBEOLA FC
--0 - 7-1 - 3-0 - 4---3 - 6
MAGYAR FUTSAL AKADÉMIA
-4 - 2-4 - 2-3 - 2-2 - 7---
MVFC BERETTYÓÚJFALU
--2 - 1---4 - 1--6 - 33 - 1
Á STÚDIÓ FUTSAL NYÍREGYHÁZA
2 - 55 - 2-3 - 21 - 5--2 - 5---
SG KECSKEMÉT FUTSAL
-7 - 2-6 - 1-8 - 26 - 0----
HALADÁS VSE
9 - 2-----8 - 1-8 - 14 - 44 - 1
ÚJPEST FC-220VOLT
-4 - 12 - 2---7 - 2-5 - 24 - 5-

Meccsek

ÚJPEST FC-220VOLT

2022. 08. 15. 20:40
UTE Labdarúgó Akadémia
2022. 08. 15. 20:40
UTE Labdarúgó Akadémia
ÚJPEST FC-220VOLT
DEAC
2022. 08. 19. 19:30
Dunakeszi Város Magyarság Sporttelepe
2022. 08. 19. 19:30
Dunakeszi Város Magyarság Sporttelepe
RUBEOLA FC
ÚJPEST FC-220VOLT
2022. 09. 02. 20:40
UTE Labdarúgó Akadémia
2022. 09. 02. 20:40
UTE Labdarúgó Akadémia
ÚJPEST FC-220VOLT
SG KECSKEMÉT FUTSAL
2022. 09. 08. 18:30
Március 15 Sportcsarnok
2022. 09. 08. 18:30
Március 15 Sportcsarnok
VESZPRÉM FUTSAL
ÚJPEST FC-220VOLT
2022. 09. 26. 20:40
UTE Labdarúgó Akadémia
2022. 09. 26. 20:40
UTE Labdarúgó Akadémia
ÚJPEST FC-220VOLT
MAGYAR FUTSAL AKADÉMIA
2022. 09. 29. 18:30
Pálfy István Rendezvénycsarnok
2022. 09. 29. 18:30
Pálfy István Rendezvénycsarnok
MVFC BERETTYÓÚJFALU
ÚJPEST FC-220VOLT
2022. 10. 14. 20:40
UTE Labdarúgó Akadémia
2022. 10. 14. 20:40
UTE Labdarúgó Akadémia
ÚJPEST FC-220VOLT
Á STÚDIÓ FUTSAL NYÍREGYHÁZA
2022. 10. 20. 18:30
Haladás Sportcsarnok
2022. 10. 20. 18:30
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE
ÚJPEST FC-220VOLT
2022. 10. 31. 20:40
UTE Labdarúgó Akadémia
2022. 10. 31. 20:40
UTE Labdarúgó Akadémia
ÚJPEST FC-220VOLT
NYÍRBÁTORI SC
2022. 11. 14. 18:30
UTE Labdarúgó Akadémia
2022. 11. 14. 18:30
UTE Labdarúgó Akadémia
ÚJPEST FC-220VOLT
ARAMIS SE
2022. 11. 21. 20:15
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
2022. 11. 21. 20:15
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
ELTE-BEAC
ÚJPEST FC-220VOLT
2022. 11. 28. 18:30
DESOK Csarnok - Debreceni Egyetemi Sportaréna
2022. 11. 28. 18:30
DESOK Csarnok - Debreceni Egyetemi Sportaréna
DEAC
ÚJPEST FC-220VOLT
2022. 12. 01. 20:40
UTE Labdarúgó Akadémia
2022. 12. 01. 20:40
UTE Labdarúgó Akadémia
ÚJPEST FC-220VOLT
INFO
RUBEOLA FC
2022. 12. 05. 19:00
Messzi István Sportcsarnok
2022. 12. 05. 19:00
Messzi István Sportcsarnok
SG KECSKEMÉT FUTSAL
12. 05. 19:00
ÚJPEST FC-220VOLT
2022. 12. 10. 20:40
UTE Labdarúgó Akadémia
2022. 12. 10. 20:40
UTE Labdarúgó Akadémia
ÚJPEST FC-220VOLT
12. 10. 20:40
VESZPRÉM FUTSAL
2022. 12. 22.
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
2022. 12. 22.
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
MAGYAR FUTSAL AKADÉMIA
12. 22.
ÚJPEST FC-220VOLT
2022. 12. 17. 20:40
UTE Labdarúgó Akadémia
2022. 12. 17. 20:40
UTE Labdarúgó Akadémia
ÚJPEST FC-220VOLT
12. 17. 20:40
MVFC BERETTYÓÚJFALU
2023. 01. 20. 19:00
Continental Aréna Nyíregyháza
2023. 01. 20. 19:00
Continental Aréna Nyíregyháza
Á STÚDIÓ FUTSAL NYÍREGYHÁZA
01. 20. 19:00
ÚJPEST FC-220VOLT
2023. 01. 23.
UTE Labdarúgó Akadémia
2023. 01. 23.
UTE Labdarúgó Akadémia
ÚJPEST FC-220VOLT
01. 23.
HALADÁS VSE
2023. 01. 27. 19:00
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
2023. 01. 27. 19:00
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
NYÍRBÁTORI SC
01. 27. 19:00
ÚJPEST FC-220VOLT
2023. 02. 06.
Aramis SE Futsal Csarnok
2023. 02. 06.
Aramis SE Futsal Csarnok
ARAMIS SE
02. 06.
ÚJPEST FC-220VOLT
2023. 02. 13.
UTE Labdarúgó Akadémia
2023. 02. 13.
UTE Labdarúgó Akadémia
ÚJPEST FC-220VOLT
02. 13.
ELTE-BEAC

NYÍRBÁTORI SC

2022. 08. 12. 19:00
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
2022. 08. 12. 19:00
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
NYÍRBÁTORI SC
RUBEOLA FC
2022. 08. 22. 19:00
Messzi István Sportcsarnok
2022. 08. 22. 19:00
Messzi István Sportcsarnok
SG KECSKEMÉT FUTSAL
NYÍRBÁTORI SC
2022. 09. 02. 19:00
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
2022. 09. 02. 19:00
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
NYÍRBÁTORI SC
VESZPRÉM FUTSAL
2022. 09. 08. 20:30
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
2022. 09. 08. 20:30
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
MAGYAR FUTSAL AKADÉMIA
NYÍRBÁTORI SC
2022. 09. 23. 19:00
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
2022. 09. 23. 19:00
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
NYÍRBÁTORI SC
MVFC BERETTYÓÚJFALU
2022. 09. 29. 19:00
Continental Aréna Nyíregyháza
2022. 09. 29. 19:00
Continental Aréna Nyíregyháza
Á STÚDIÓ FUTSAL NYÍREGYHÁZA
NYÍRBÁTORI SC
2022. 10. 14. 19:00
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
2022. 10. 14. 19:00
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
NYÍRBÁTORI SC
HALADÁS VSE
2022. 10. 24. 19:00
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
2022. 10. 24. 19:00
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
NYÍRBÁTORI SC
ARAMIS SE
2022. 10. 31. 20:40
UTE Labdarúgó Akadémia
2022. 10. 31. 20:40
UTE Labdarúgó Akadémia
ÚJPEST FC-220VOLT
NYÍRBÁTORI SC
2022. 11. 11. 19:00
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
2022. 11. 11. 19:00
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
NYÍRBÁTORI SC
ELTE-BEAC
2022. 11. 21. 18:30
DESOK Csarnok - Debreceni Egyetemi Sportaréna
2022. 11. 21. 18:30
DESOK Csarnok - Debreceni Egyetemi Sportaréna
DEAC
NYÍRBÁTORI SC
2022. 11. 25. 19:30
Dunakeszi Város Magyarság Sporttelepe
2022. 11. 25. 19:30
Dunakeszi Város Magyarság Sporttelepe
RUBEOLA FC
NYÍRBÁTORI SC
2022. 12. 02. 19:00
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
2022. 12. 02. 19:00
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
NYÍRBÁTORI SC
INFO
SG KECSKEMÉT FUTSAL
2022. 12. 05. 18:30
Március 15 Sportcsarnok
2022. 12. 05. 18:30
Március 15 Sportcsarnok
VESZPRÉM FUTSAL
12. 05. 18:30
NYÍRBÁTORI SC
2022. 12. 09. 19:00
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
2022. 12. 09. 19:00
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
NYÍRBÁTORI SC
12. 09. 19:00
MAGYAR FUTSAL AKADÉMIA
2022. 12. 22. 18:30
Pálfy István Rendezvénycsarnok
2022. 12. 22. 18:30
Pálfy István Rendezvénycsarnok
MVFC BERETTYÓÚJFALU
12. 22. 18:30
NYÍRBÁTORI SC
2022. 12. 16. 19:00
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
2022. 12. 16. 19:00
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
NYÍRBÁTORI SC
12. 16. 19:00
Á STÚDIÓ FUTSAL NYÍREGYHÁZA
2023. 01. 19.
Haladás Sportcsarnok
2023. 01. 19.
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE
01. 19.
NYÍRBÁTORI SC
2023. 01. 23.
Aramis SE Futsal Csarnok
2023. 01. 23.
Aramis SE Futsal Csarnok
ARAMIS SE
01. 23.
NYÍRBÁTORI SC
2023. 01. 27. 19:00
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
2023. 01. 27. 19:00
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
NYÍRBÁTORI SC
01. 27. 19:00
ÚJPEST FC-220VOLT
2023. 02. 06.
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
2023. 02. 06.
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
ELTE-BEAC
02. 06.
NYÍRBÁTORI SC
2023. 02. 13. 19:00
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
2023. 02. 13. 19:00
Nyírbátori Városi Sportcsarnok
NYÍRBÁTORI SC
02. 13. 19:00
DEAC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->