Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MLSZ Országos U14 Alap csoport Kelet 1. forduló

2022.09.04 - 10:00

Kecskemét, Kecskeméti Széktói Stadion

MLSZ

MLSZ Országos U14 Alap csoport Kelet

Játékvezető
BORBÉNYI MIKLÓS BENCE
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
BIRKÁS LEVENTE MIHÁLY, RIGÓ VIKTÓRIA
KTE LA.
Gödöllői SK
80'
40'

Gólok

KIRÁLY MÁTYÁS

28'

1 - 0

 

LŐRINCZ BERTALAN

32'

2 - 0

 

LŐRINCZ BERTALAN

42'

3 - 0

 

 

3 - 1

80'

KOVÁCS ROLAND

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Monori SE Monori SE 1 1 0 0 7 0 7 3
2 UTE UTE 1 1 0 0 7 1 6 3
3 Szolnoki MÁV Utánpótlás FC Szolnoki MÁV Utánpótlás FC 1 1 0 0 6 1 5 3
4 KTE LA. KTE LA. 1 1 0 0 3 1 2 3
5 BVSC-Zugló BVSC-Zugló 1 1 0 0 2 0 2 3
6 Sajóvölgye Focisuli Sajóvölgye Focisuli 1 1 0 0 3 2 1 3
7 SBTC SPORT KFT SBTC SPORT KFT 0 0 0 0 0 0 0 0
8 SZEGED-CSANÁD GROSICS A. SZEGED-CSANÁD GROSICS A. 0 0 0 0 0 0 0 0
9 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE 1 0 0 1 2 3 -1 0
10 Gödöllői SK Gödöllői SK 1 0 0 1 1 3 -2 0
11 NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 1 0 0 1 0 2 -2 0
12 EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT. EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT. 1 0 0 1 1 6 -5 0
13 DEAC DEAC 1 0 0 1 1 7 -6 0
14 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC 1 0 0 1 0 7 -7 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC Monori SE 1 1 0 0 5 0 5 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 5 0 5 3
2 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC UTE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 5 0 5 3 1 1 0 0 5 0 5 3
3 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC Szolnoki MÁV Utánpótlás FC 1 1 0 0 3 1 2 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3 1 2 3
4 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KTE LA. 1 1 0 0 2 0 2 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 0 2 3
5 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC Sajóvölgye Focisuli 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 1 1 3 1 1 0 0 2 1 1 3
6 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC BVSC-Zugló 1 0 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1
7 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 1 0 0 0 0 1
8 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC SBTC SPORT KFT 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC SZEGED-CSANÁD GROSICS A. 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE 1 0 0 1 1 2 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 2 -1 0
11 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT. 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 3 -2 0 1 0 0 1 1 3 -2 0
12 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC Gödöllői SK 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 2 -2 0 1 0 0 1 0 2 -2 0
13 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC DEAC 1 0 0 1 0 5 -5 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 5 -5 0
14 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 5 -5 0 1 0 0 1 0 5 -5 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC Monori SE 1 1 0 0 7 0 7 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 7 0 7 3
2 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC UTE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 7 1 6 3 1 1 0 0 7 1 6 3
3 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC Szolnoki MÁV Utánpótlás FC 1 1 0 0 6 1 5 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 6 1 5 3
4 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KTE LA. 1 1 0 0 3 1 2 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3 1 2 3
5 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC BVSC-Zugló 1 1 0 0 2 0 2 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 0 2 3
6 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC Sajóvölgye Focisuli 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3 2 1 3 1 1 0 0 3 2 1 3
7 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC SBTC SPORT KFT 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC SZEGED-CSANÁD GROSICS A. 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE 1 0 0 1 2 3 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 2 3 -1 0
10 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC Gödöllői SK 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 3 -2 0 1 0 0 1 1 3 -2 0
11 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 2 -2 0 1 0 0 1 0 2 -2 0
12 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT. 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 6 -5 0 1 0 0 1 1 6 -5 0
13 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC DEAC 1 0 0 1 1 7 -6 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 7 -6 0
14 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 7 -7 0 1 0 0 1 0 7 -7 0
 
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
-------2 - 3-----
BVSC-Zugló
---------2 - 0---
DEAC
------------1 - 7
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
-------------
Gödöllői SK
-------------
KTE LA.
----3 - 1--------
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC
-------------
Monori SE
------7 - 0------
Sajóvölgye Focisuli
-------------
SBTC SPORT KFT
-------------
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
-------------
SZEGED-CSANÁD GROSICS A.
-------------
Szolnoki MÁV Utánpótlás FC
---6 - 1---------
UTE
-------------

Meccsek

KTE LA.

2022. 09. 04. 10:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2022. 09. 04. 10:00
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LA.
Gödöllői SK
2022. 09. 10. 13:00
SBTC Utánpótlás központ
2022. 09. 10. 13:00
SBTC Utánpótlás központ
SBTC SPORT KFT
KTE LA.
2022. 09. 17. 12:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2022. 09. 17. 12:00
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LA.
Sajóvölgye Focisuli
2022. 10. 21. 14:30
Mezőkövesdi Tűzoltó Sporttelep
2022. 10. 21. 14:30
Mezőkövesdi Tűzoltó Sporttelep
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC
KTE LA.
2022. 09. 30. 17:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2022. 09. 30. 17:00
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LA.
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
2022. 10. 08. 12:00
UTE Labdarúgó Akadémia
2022. 10. 08. 12:00
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE
KTE LA.
2022. 10. 15. 12:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2022. 10. 15. 12:00
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LA.
DEAC
2022. 10. 28. 14:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2022. 10. 28. 14:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
Szolnoki MÁV Utánpótlás FC
KTE LA.
2022. 11. 05. 10:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2022. 11. 05. 10:00
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LA.
Monori SE
2022. 11. 12. 12:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ
2022. 11. 12. 12:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
KTE LA.
2022. 11. 19. 10:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2022. 11. 19. 10:00
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LA.
SZEGED-CSANÁD GROSICS A.
2022. 11. 26. 14:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2022. 11. 26. 14:00
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LA.
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2022. 12. 03. 12:00
BVSC-Zugló Stadion
2022. 12. 03. 12:00
BVSC-Zugló Stadion
BVSC-Zugló
KTE LA.
2023. 03. 04.
Szűcs Lajos Sportcentrum (Gödöllő)
2023. 03. 04.
Szűcs Lajos Sportcentrum (Gödöllő)
Gödöllői SK
03. 04.
KTE LA.
2023. 03. 11.
Kecskeméti Széktói Stadion
2023. 03. 11.
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LA.
03. 11.
SBTC SPORT KFT
2023. 03. 18.
Sajóvölgye Focisuli Sportpálya
2023. 03. 18.
Sajóvölgye Focisuli Sportpálya
Sajóvölgye Focisuli
03. 18.
KTE LA.
2023. 03. 25.
Kecskeméti Széktói Stadion
2023. 03. 25.
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LA.
03. 25.
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC
2023. 04. 01.
Eger Felsővárosi Sporttelep
2023. 04. 01.
Eger Felsővárosi Sporttelep
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
04. 01.
KTE LA.
2023. 04. 08.
Kecskeméti Széktói Stadion
2023. 04. 08.
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LA.
04. 08.
UTE
2023. 04. 15.
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2023. 04. 15.
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DEAC
04. 15.
KTE LA.
2023. 04. 22.
Kecskeméti Széktói Stadion
2023. 04. 22.
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LA.
04. 22.
Szolnoki MÁV Utánpótlás FC
2023. 04. 29.
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
2023. 04. 29.
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
Monori SE
04. 29.
KTE LA.
2023. 05. 06.
Kecskeméti Széktói Stadion
2023. 05. 06.
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LA.
05. 06.
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
2023. 05. 13.
Szent Gellért Fórum
2023. 05. 13.
Szent Gellért Fórum
SZEGED-CSANÁD GROSICS A.
05. 13.
KTE LA.
2023. 05. 20.
Nyíregyháza Városi Stadion
2023. 05. 20.
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
05. 20.
KTE LA.
2023. 05. 27.
Kecskeméti Széktói Stadion
2023. 05. 27.
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LA.
05. 27.
BVSC-Zugló

Gödöllői SK

2022. 09. 04. 10:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2022. 09. 04. 10:00
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LA.
Gödöllői SK
2022. 09. 10. 12:00
Szűcs Lajos Sportcentrum (Gödöllő)
2022. 09. 10. 12:00
Szűcs Lajos Sportcentrum (Gödöllő)
Gödöllői SK
BVSC-Zugló
2022. 09. 17. 11:00
Nyíregyháza Örökösföld Sporttelep
2022. 09. 17. 11:00
Nyíregyháza Örökösföld Sporttelep
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
Gödöllői SK
2022. 09. 24. 10:00
SBTC Utánpótlás központ
2022. 09. 24. 10:00
SBTC Utánpótlás központ
SBTC SPORT KFT
Gödöllői SK
2022. 10. 01. 12:00
Szűcs Lajos Sportcentrum (Gödöllő)
2022. 10. 01. 12:00
Szűcs Lajos Sportcentrum (Gödöllő)
Gödöllői SK
Sajóvölgye Focisuli
2022. 10. 08. 12:00
Mezőkövesdi Tűzoltó Sporttelep
2022. 10. 08. 12:00
Mezőkövesdi Tűzoltó Sporttelep
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC
Gödöllői SK
2022. 10. 15. 14:00
Szűcs Lajos Sportcentrum (Gödöllő)
2022. 10. 15. 14:00
Szűcs Lajos Sportcentrum (Gödöllő)
Gödöllői SK
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
2022. 10. 29. 12:00
UTE Labdarúgó Akadémia
2022. 10. 29. 12:00
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE
Gödöllői SK
2022. 11. 06. 12:00
Szűcs Lajos Sportcentrum (Gödöllő)
2022. 11. 06. 12:00
Szűcs Lajos Sportcentrum (Gödöllő)
Gödöllői SK
DEAC
2022. 11. 13. 10:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2022. 11. 13. 10:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
Szolnoki MÁV Utánpótlás FC
Gödöllői SK
2022. 11. 19. 10:00
Szűcs Lajos Sportcentrum (Gödöllő)
2022. 11. 19. 10:00
Szűcs Lajos Sportcentrum (Gödöllő)
Gödöllői SK
Monori SE
2022. 11. 26. 12:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ
2022. 11. 26. 12:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
Gödöllői SK
2022. 12. 03. 11:00
Szűcs Lajos Sportcentrum (Gödöllő)
2022. 12. 03. 11:00
Szűcs Lajos Sportcentrum (Gödöllő)
Gödöllői SK
SZEGED-CSANÁD GROSICS A.
2023. 03. 04.
Szűcs Lajos Sportcentrum (Gödöllő)
2023. 03. 04.
Szűcs Lajos Sportcentrum (Gödöllő)
Gödöllői SK
03. 04.
KTE LA.
2023. 03. 11.
BVSC Utánpótlás Labdarúgó Centrum
2023. 03. 11.
BVSC Utánpótlás Labdarúgó Centrum
BVSC-Zugló
03. 11.
Gödöllői SK
2023. 03. 18.
Szűcs Lajos Sportcentrum (Gödöllő)
2023. 03. 18.
Szűcs Lajos Sportcentrum (Gödöllő)
Gödöllői SK
03. 18.
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2023. 03. 25.
Szűcs Lajos Sportcentrum (Gödöllő)
2023. 03. 25.
Szűcs Lajos Sportcentrum (Gödöllő)
Gödöllői SK
03. 25.
SBTC SPORT KFT
2023. 04. 01.
Sajóvölgye Focisuli Sportpálya
2023. 04. 01.
Sajóvölgye Focisuli Sportpálya
Sajóvölgye Focisuli
04. 01.
Gödöllői SK
2023. 04. 08.
Szűcs Lajos Sportcentrum (Gödöllő)
2023. 04. 08.
Szűcs Lajos Sportcentrum (Gödöllő)
Gödöllői SK
04. 08.
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC
2023. 04. 15.
Eger Felsővárosi Sporttelep
2023. 04. 15.
Eger Felsővárosi Sporttelep
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
04. 15.
Gödöllői SK
2023. 04. 22.
Szűcs Lajos Sportcentrum (Gödöllő)
2023. 04. 22.
Szűcs Lajos Sportcentrum (Gödöllő)
Gödöllői SK
04. 22.
UTE
2023. 04. 29.
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2023. 04. 29.
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DEAC
04. 29.
Gödöllői SK
2023. 05. 06.
Szűcs Lajos Sportcentrum (Gödöllő)
2023. 05. 06.
Szűcs Lajos Sportcentrum (Gödöllő)
Gödöllői SK
05. 06.
Szolnoki MÁV Utánpótlás FC
2023. 05. 13.
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
2023. 05. 13.
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
Monori SE
05. 13.
Gödöllői SK
2023. 05. 20.
Szűcs Lajos Sportcentrum (Gödöllő)
2023. 05. 20.
Szűcs Lajos Sportcentrum (Gödöllő)
Gödöllői SK
05. 20.
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
2023. 05. 27.
Szent Gellért Fórum
2023. 05. 27.
Szent Gellért Fórum
SZEGED-CSANÁD GROSICS A.
05. 27.
Gödöllői SK
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->