Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MLSZ Országos U14 Alap csoport Kelet 1. forduló

2022.11.23 - 13:00

Szeged, Szent Gellért Fórum

MLSZ

MLSZ Országos U14 Alap csoport Kelet

Játékvezető
SZALAI SZABOLCS ISTVÁN
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
SZATMÁRI TAMÁS, SZARKA KRISZTINA
SZEGED-CSANÁD GROSICS A.
SBTC SPORT KFT
80'
40'

Gólok

DOSZKOCS GERGŐ

4'

1 - 0

 

MAYER MÁRKÓ RICHARD

27'

2 - 0

 

DOSZKOCS GERGŐ

29'

3 - 0

 

DOSZKOCS GERGŐ

30'

4 - 0

 

HORVÁTH ÁRON

39'

5 - 0

 

TÓTH-SÁGI MÁRTON

56'

6 - 0

 

KOVÁCS ÁBEL

58'

7 - 0

 

ÖRDÖG ROLAND

63'

8 - 0

 

ÖRDÖG ROLAND

66'

9 - 0

 

ÖRDÖG ROLAND

78'

10 - 0

 

TÓTH-SÁGI MÁRTON

79'

11 - 0

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Monori SE Monori SE 1 1 0 0 7 0 7 3
2 UTE UTE 1 1 0 0 7 1 6 3
3 Szolnoki MÁV Utánpótlás FC Szolnoki MÁV Utánpótlás FC 1 1 0 0 6 1 5 3
4 KTE LA. KTE LA. 1 1 0 0 3 1 2 3
5 BVSC-Zugló BVSC-Zugló 1 1 0 0 2 0 2 3
6 Sajóvölgye Focisuli Sajóvölgye Focisuli 1 1 0 0 3 2 1 3
7 SBTC SPORT KFT SBTC SPORT KFT 0 0 0 0 0 0 0 0
8 SZEGED-CSANÁD GROSICS A. SZEGED-CSANÁD GROSICS A. 0 0 0 0 0 0 0 0
9 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE 1 0 0 1 2 3 -1 0
10 Gödöllői SK Gödöllői SK 1 0 0 1 1 3 -2 0
11 NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 1 0 0 1 0 2 -2 0
12 EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT. EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT. 1 0 0 1 1 6 -5 0
13 DEAC DEAC 1 0 0 1 1 7 -6 0
14 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC 1 0 0 1 0 7 -7 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC Monori SE 1 1 0 0 5 0 5 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 5 0 5 3
2 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC UTE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 5 0 5 3 1 1 0 0 5 0 5 3
3 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC Szolnoki MÁV Utánpótlás FC 1 1 0 0 3 1 2 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3 1 2 3
4 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KTE LA. 1 1 0 0 2 0 2 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 0 2 3
5 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC Sajóvölgye Focisuli 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 1 1 3 1 1 0 0 2 1 1 3
6 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC BVSC-Zugló 1 0 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1
7 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 1 0 0 0 0 1
8 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC SBTC SPORT KFT 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC SZEGED-CSANÁD GROSICS A. 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE 1 0 0 1 1 2 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 2 -1 0
11 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT. 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 3 -2 0 1 0 0 1 1 3 -2 0
12 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC Gödöllői SK 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 2 -2 0 1 0 0 1 0 2 -2 0
13 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC DEAC 1 0 0 1 0 5 -5 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 5 -5 0
14 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 5 -5 0 1 0 0 1 0 5 -5 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC Monori SE 1 1 0 0 7 0 7 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 7 0 7 3
2 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC UTE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 7 1 6 3 1 1 0 0 7 1 6 3
3 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC Szolnoki MÁV Utánpótlás FC 1 1 0 0 6 1 5 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 6 1 5 3
4 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KTE LA. 1 1 0 0 3 1 2 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3 1 2 3
5 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC BVSC-Zugló 1 1 0 0 2 0 2 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 0 2 3
6 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC Sajóvölgye Focisuli 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3 2 1 3 1 1 0 0 3 2 1 3
7 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC SBTC SPORT KFT 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC SZEGED-CSANÁD GROSICS A. 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE 1 0 0 1 2 3 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 2 3 -1 0
10 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC Gödöllői SK 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 3 -2 0 1 0 0 1 1 3 -2 0
11 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 2 -2 0 1 0 0 1 0 2 -2 0
12 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT. 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 6 -5 0 1 0 0 1 1 6 -5 0
13 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC DEAC 1 0 0 1 1 7 -6 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 7 -6 0
14 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 7 -7 0 1 0 0 1 0 7 -7 0
 
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
-------2 - 3-----
BVSC-Zugló
---------2 - 0---
DEAC
------------1 - 7
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
-------------
Gödöllői SK
-------------
KTE LA.
----3 - 1--------
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC
-------------
Monori SE
------7 - 0------
Sajóvölgye Focisuli
-------------
SBTC SPORT KFT
-------------
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
-------------
SZEGED-CSANÁD GROSICS A.
-------------
Szolnoki MÁV Utánpótlás FC
---6 - 1---------
UTE
-------------

Meccsek

SZEGED-CSANÁD GROSICS A.

2022. 11. 23. 13:00
Szent Gellért Fórum
2022. 11. 23. 13:00
Szent Gellért Fórum
SZEGED-CSANÁD GROSICS A.
SBTC SPORT KFT
2022. 09. 10. 11:00
Sajóvölgye Focisuli Sportpálya
2022. 09. 10. 11:00
Sajóvölgye Focisuli Sportpálya
Sajóvölgye Focisuli
SZEGED-CSANÁD GROSICS A.
2022. 09. 17. 13:30
Szent Gellért Fórum
2022. 09. 17. 13:30
Szent Gellért Fórum
SZEGED-CSANÁD GROSICS A.
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC
2022. 09. 24. 10:00
Eger Felsővárosi Sporttelep
2022. 09. 24. 10:00
Eger Felsővárosi Sporttelep
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
SZEGED-CSANÁD GROSICS A.
2022. 10. 01. 12:00
Szent Gellért Fórum
2022. 10. 01. 12:00
Szent Gellért Fórum
SZEGED-CSANÁD GROSICS A.
UTE
2022. 10. 09. 12:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2022. 10. 09. 12:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DEAC
SZEGED-CSANÁD GROSICS A.
2022. 10. 15. 13:30
Szent Gellért Fórum
2022. 10. 15. 13:30
Szent Gellért Fórum
SZEGED-CSANÁD GROSICS A.
Szolnoki MÁV Utánpótlás FC
2022. 10. 28. 14:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
2022. 10. 28. 14:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
Monori SE
SZEGED-CSANÁD GROSICS A.
2022. 11. 05. 10:00
Szent Gellért Fórum
2022. 11. 05. 10:00
Szent Gellért Fórum
SZEGED-CSANÁD GROSICS A.
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
2022. 11. 12. 13:00
Szent Gellért Fórum
2022. 11. 12. 13:00
Szent Gellért Fórum
SZEGED-CSANÁD GROSICS A.
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2022. 11. 19. 10:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2022. 11. 19. 10:00
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LA.
SZEGED-CSANÁD GROSICS A.
2022. 11. 26. 13:00
Szent Gellért Fórum
2022. 11. 26. 13:00
Szent Gellért Fórum
SZEGED-CSANÁD GROSICS A.
BVSC-Zugló
2022. 12. 03. 11:00
Szűcs Lajos Sportcentrum (Gödöllő)
2022. 12. 03. 11:00
Szűcs Lajos Sportcentrum (Gödöllő)
Gödöllői SK
12. 03. 11:00
SZEGED-CSANÁD GROSICS A.

SBTC SPORT KFT

2022. 11. 23. 13:00
Szent Gellért Fórum
2022. 11. 23. 13:00
Szent Gellért Fórum
SZEGED-CSANÁD GROSICS A.
SBTC SPORT KFT
2022. 09. 10. 13:00
SBTC Utánpótlás központ
2022. 09. 10. 13:00
SBTC Utánpótlás központ
SBTC SPORT KFT
KTE LA.
2022. 09. 17. 14:00
BVSC-Zugló Stadion
2022. 09. 17. 14:00
BVSC-Zugló Stadion
BVSC-Zugló
SBTC SPORT KFT
2022. 09. 24. 10:00
SBTC Utánpótlás központ
2022. 09. 24. 10:00
SBTC Utánpótlás központ
SBTC SPORT KFT
Gödöllői SK
2022. 10. 01. 13:00
Nyíregyháza Városi Stadion
2022. 10. 01. 13:00
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
SBTC SPORT KFT
2022. 10. 08. 12:00
Sajóvölgye Focisuli Sportpálya
2022. 10. 08. 12:00
Sajóvölgye Focisuli Sportpálya
Sajóvölgye Focisuli
SBTC SPORT KFT
2022. 10. 14. 14:00
SBTC Utánpótlás központ
2022. 10. 14. 14:00
SBTC Utánpótlás központ
SBTC SPORT KFT
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC
2022. 10. 29. 10:00
Eger Felsővárosi Sporttelep
2022. 10. 29. 10:00
Eger Felsővárosi Sporttelep
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
SBTC SPORT KFT
2022. 11. 05. 12:00
SBTC Utánpótlás központ
2022. 11. 05. 12:00
SBTC Utánpótlás központ
SBTC SPORT KFT
UTE
2022. 11. 13. 11:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2022. 11. 13. 11:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DEAC
SBTC SPORT KFT
2022. 11. 18. 14:00
SBTC Utánpótlás központ
2022. 11. 18. 14:00
SBTC Utánpótlás központ
SBTC SPORT KFT
Szolnoki MÁV Utánpótlás FC
2022. 11. 27. 10:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
2022. 11. 27. 10:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
Monori SE
SBTC SPORT KFT
2022. 12. 03. 12:00
SBTC Utánpótlás központ
2022. 12. 03. 12:00
SBTC Utánpótlás központ
SBTC SPORT KFT
12. 03. 12:00
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->