Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MLSZ Országos U14 Alap csoport Kelet 1. forduló

2022.09.03 - 10:00

Szolnok, Szolnoki Tiszaligeti Stadion

MLSZ

MLSZ Országos U14 Alap csoport Kelet

Játékvezető
ÁBEL PÉTER
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
KÓSA KRISZTINA, KÓSA GÁBOR
Szolnoki MÁV Utánpótlás FC
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
80'
40'

Gólok

 

0 - 1

3'

BÁNYI ANDRÁS
CSIZMADIA ÁRON

15'

1 - 1

 

CSIZMADIA ÁRON

16'

2 - 1

 

CSIZMADIA ÁRON

25'

3 - 1

 

RAFAEL ÁKOS

61'

4 - 1

 

MÉSZÁROS ZSOMBOR

72'

5 - 1

 

HARANGOZÓ ATTILA

80'

6 - 1

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Monori SE Monori SE 1 1 0 0 7 0 7 3
2 UTE UTE 1 1 0 0 7 1 6 3
3 Szolnoki MÁV Utánpótlás FC Szolnoki MÁV Utánpótlás FC 1 1 0 0 6 1 5 3
4 KTE LA. KTE LA. 1 1 0 0 3 1 2 3
5 BVSC-Zugló BVSC-Zugló 1 1 0 0 2 0 2 3
6 Sajóvölgye Focisuli Sajóvölgye Focisuli 1 1 0 0 3 2 1 3
7 SBTC SPORT KFT SBTC SPORT KFT 0 0 0 0 0 0 0 0
8 SZEGED-CSANÁD GROSICS A. SZEGED-CSANÁD GROSICS A. 0 0 0 0 0 0 0 0
9 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE 1 0 0 1 2 3 -1 0
10 Gödöllői SK Gödöllői SK 1 0 0 1 1 3 -2 0
11 NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 1 0 0 1 0 2 -2 0
12 EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT. EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT. 1 0 0 1 1 6 -5 0
13 DEAC DEAC 1 0 0 1 1 7 -6 0
14 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC 1 0 0 1 0 7 -7 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC Monori SE 1 1 0 0 5 0 5 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 5 0 5 3
2 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC UTE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 5 0 5 3 1 1 0 0 5 0 5 3
3 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC Szolnoki MÁV Utánpótlás FC 1 1 0 0 3 1 2 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3 1 2 3
4 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KTE LA. 1 1 0 0 2 0 2 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 0 2 3
5 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC Sajóvölgye Focisuli 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 1 1 3 1 1 0 0 2 1 1 3
6 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC BVSC-Zugló 1 0 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1
7 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 1 0 0 0 0 1
8 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC SBTC SPORT KFT 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC SZEGED-CSANÁD GROSICS A. 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE 1 0 0 1 1 2 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 2 -1 0
11 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT. 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 3 -2 0 1 0 0 1 1 3 -2 0
12 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC Gödöllői SK 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 2 -2 0 1 0 0 1 0 2 -2 0
13 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC DEAC 1 0 0 1 0 5 -5 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 5 -5 0
14 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 5 -5 0 1 0 0 1 0 5 -5 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC Monori SE 1 1 0 0 7 0 7 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 7 0 7 3
2 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC UTE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 7 1 6 3 1 1 0 0 7 1 6 3
3 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC Szolnoki MÁV Utánpótlás FC 1 1 0 0 6 1 5 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 6 1 5 3
4 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KTE LA. 1 1 0 0 3 1 2 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3 1 2 3
5 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC BVSC-Zugló 1 1 0 0 2 0 2 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 0 2 3
6 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC Sajóvölgye Focisuli 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3 2 1 3 1 1 0 0 3 2 1 3
7 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC SBTC SPORT KFT 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC SZEGED-CSANÁD GROSICS A. 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE 1 0 0 1 2 3 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 2 3 -1 0
10 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC Gödöllői SK 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 3 -2 0 1 0 0 1 1 3 -2 0
11 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 2 -2 0 1 0 0 1 0 2 -2 0
12 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT. 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 6 -5 0 1 0 0 1 1 6 -5 0
13 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC DEAC 1 0 0 1 1 7 -6 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 7 -6 0
14 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 7 -7 0 1 0 0 1 0 7 -7 0
 
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
-------2 - 3-----
BVSC-Zugló
---------2 - 0---
DEAC
------------1 - 7
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
-------------
Gödöllői SK
-------------
KTE LA.
----3 - 1--------
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC
-------------
Monori SE
------7 - 0------
Sajóvölgye Focisuli
-------------
SBTC SPORT KFT
-------------
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
-------------
SZEGED-CSANÁD GROSICS A.
-------------
Szolnoki MÁV Utánpótlás FC
---6 - 1---------
UTE
-------------

Meccsek

Szolnoki MÁV Utánpótlás FC

2022. 09. 03. 10:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2022. 09. 03. 10:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
Szolnoki MÁV Utánpótlás FC
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
2022. 09. 09. 15:00
UTE Labdarúgó Akadémia
2022. 09. 09. 15:00
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE
Szolnoki MÁV Utánpótlás FC
2022. 09. 17. 10:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2022. 09. 17. 10:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
Szolnoki MÁV Utánpótlás FC
DEAC
2022. 10. 21. 14:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2022. 10. 21. 14:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
Szolnoki MÁV Utánpótlás FC
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2022. 10. 01. 10:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
2022. 10. 01. 10:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
Monori SE
Szolnoki MÁV Utánpótlás FC
2022. 10. 08. 10:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2022. 10. 08. 10:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
Szolnoki MÁV Utánpótlás FC
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
2022. 10. 15. 13:30
Szent Gellért Fórum
2022. 10. 15. 13:30
Szent Gellért Fórum
SZEGED-CSANÁD GROSICS A.
Szolnoki MÁV Utánpótlás FC
2022. 10. 28. 14:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2022. 10. 28. 14:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
Szolnoki MÁV Utánpótlás FC
KTE LA.
2022. 11. 04. 10:00
BVSC Utánpótlás Labdarúgó Centrum
2022. 11. 04. 10:00
BVSC Utánpótlás Labdarúgó Centrum
BVSC-Zugló
Szolnoki MÁV Utánpótlás FC
2022. 11. 13. 10:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2022. 11. 13. 10:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
Szolnoki MÁV Utánpótlás FC
Gödöllői SK
2022. 11. 18. 14:00
SBTC Utánpótlás központ
2022. 11. 18. 14:00
SBTC Utánpótlás központ
SBTC SPORT KFT
Szolnoki MÁV Utánpótlás FC
2022. 11. 26. 12:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2022. 11. 26. 12:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
Szolnoki MÁV Utánpótlás FC
Sajóvölgye Focisuli
2022. 12. 02. 14:00
Mezőkövesdi Tűzoltó Sporttelep
2022. 12. 02. 14:00
Mezőkövesdi Tűzoltó Sporttelep
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC
Szolnoki MÁV Utánpótlás FC

EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.

2022. 09. 03. 10:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2022. 09. 03. 10:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
Szolnoki MÁV Utánpótlás FC
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
2022. 09. 10. 12:00
Eger Felsővárosi Sporttelep
2022. 09. 10. 12:00
Eger Felsővárosi Sporttelep
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
Monori SE
2022. 09. 17. 13:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ
2022. 09. 17. 13:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
2022. 09. 24. 10:00
Eger Felsővárosi Sporttelep
2022. 09. 24. 10:00
Eger Felsővárosi Sporttelep
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
SZEGED-CSANÁD GROSICS A.
2022. 09. 30. 17:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2022. 09. 30. 17:00
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LA.
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
2022. 10. 08. 10:00
Eger Felsővárosi Sporttelep
2022. 10. 08. 10:00
Eger Felsővárosi Sporttelep
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
BVSC-Zugló
2022. 10. 15. 14:00
Szűcs Lajos Sportcentrum (Gödöllő)
2022. 10. 15. 14:00
Szűcs Lajos Sportcentrum (Gödöllő)
Gödöllői SK
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
2022. 10. 29. 10:00
Eger Felsővárosi Sporttelep
2022. 10. 29. 10:00
Eger Felsővárosi Sporttelep
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
SBTC SPORT KFT
2022. 11. 06. 11:00
Sajóvölgye Focisuli Sportpálya
2022. 11. 06. 11:00
Sajóvölgye Focisuli Sportpálya
Sajóvölgye Focisuli
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
2022. 11. 12. 10:00
Eger Felsővárosi Sporttelep
2022. 11. 12. 10:00
Eger Felsővárosi Sporttelep
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC
2022. 11. 23. 14:00
Nyíregyháza Városi Stadion
2022. 11. 23. 14:00
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
2022. 11. 26. 14:00
UTE Megyeri úti UP Pálya
2022. 11. 26. 14:00
UTE Megyeri úti UP Pálya
UTE
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
2022. 12. 03. 10:00
Eger Felsővárosi Sporttelep
2022. 12. 03. 10:00
Eger Felsővárosi Sporttelep
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
DEAC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->