Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MLSZ Országos U14 Alap csoport Kelet 1. forduló

2022.09.03 - 10:00

Debrecen, Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep (DEAC pálya - Egyetemi Sporttelep)

MLSZ

MLSZ Országos U14 Alap csoport Kelet

Játékvezető
GAJDICS ZOLTÁN
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
BORKÓ ZOLTÁN, BOROS MARTIN
DEAC
UTE
80'
40'

Gólok

 

0 - 1

13'

MOJZER BARNABÁS ZOLTÁN

 

0 - 2

26'

TÍMÁR ÁKOS

 

0 - 3

34'

NÁDASI-SZABÓ DOMONKOS

 

0 - 4

36'

ZIPSZER KONRÁD

 

0 - 5

38'

TÍMÁR ÁKOS
BERKI BALÁZS

47'

1 - 5

 

 

1 - 6

58'

MOJZER BARNABÁS ZOLTÁN

 

1 - 7

76'

ZIPSZER KONRÁD

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Monori SE Monori SE 1 1 0 0 7 0 7 3
2 UTE UTE 1 1 0 0 7 1 6 3
3 Szolnoki MÁV Utánpótlás FC Szolnoki MÁV Utánpótlás FC 1 1 0 0 6 1 5 3
4 KTE LA. KTE LA. 1 1 0 0 3 1 2 3
5 BVSC-Zugló BVSC-Zugló 1 1 0 0 2 0 2 3
6 Sajóvölgye Focisuli Sajóvölgye Focisuli 1 1 0 0 3 2 1 3
7 SBTC SPORT KFT SBTC SPORT KFT 0 0 0 0 0 0 0 0
8 SZEGED-CSANÁD GROSICS A. SZEGED-CSANÁD GROSICS A. 0 0 0 0 0 0 0 0
9 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE 1 0 0 1 2 3 -1 0
10 Gödöllői SK Gödöllői SK 1 0 0 1 1 3 -2 0
11 NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 1 0 0 1 0 2 -2 0
12 EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT. EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT. 1 0 0 1 1 6 -5 0
13 DEAC DEAC 1 0 0 1 1 7 -6 0
14 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC 1 0 0 1 0 7 -7 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC Monori SE 1 1 0 0 5 0 5 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 5 0 5 3
2 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC UTE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 5 0 5 3 1 1 0 0 5 0 5 3
3 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC Szolnoki MÁV Utánpótlás FC 1 1 0 0 3 1 2 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3 1 2 3
4 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KTE LA. 1 1 0 0 2 0 2 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 0 2 3
5 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC Sajóvölgye Focisuli 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 1 1 3 1 1 0 0 2 1 1 3
6 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC BVSC-Zugló 1 0 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1
7 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 1 0 0 0 0 1
8 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC SBTC SPORT KFT 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC SZEGED-CSANÁD GROSICS A. 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE 1 0 0 1 1 2 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 2 -1 0
11 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT. 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 3 -2 0 1 0 0 1 1 3 -2 0
12 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC Gödöllői SK 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 2 -2 0 1 0 0 1 0 2 -2 0
13 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC DEAC 1 0 0 1 0 5 -5 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 5 -5 0
14 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 5 -5 0 1 0 0 1 0 5 -5 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC Monori SE 1 1 0 0 7 0 7 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 7 0 7 3
2 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC UTE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 7 1 6 3 1 1 0 0 7 1 6 3
3 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC Szolnoki MÁV Utánpótlás FC 1 1 0 0 6 1 5 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 6 1 5 3
4 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC KTE LA. 1 1 0 0 3 1 2 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3 1 2 3
5 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC BVSC-Zugló 1 1 0 0 2 0 2 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 0 2 3
6 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC Sajóvölgye Focisuli 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3 2 1 3 1 1 0 0 3 2 1 3
7 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC SBTC SPORT KFT 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC SZEGED-CSANÁD GROSICS A. 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE 1 0 0 1 2 3 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 2 3 -1 0
10 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC Gödöllői SK 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 3 -2 0 1 0 0 1 1 3 -2 0
11 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 2 -2 0 1 0 0 1 0 2 -2 0
12 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT. 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 6 -5 0 1 0 0 1 1 6 -5 0
13 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC DEAC 1 0 0 1 1 7 -6 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 7 -6 0
14 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 7 -7 0 1 0 0 1 0 7 -7 0
 
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
-------2 - 3-----
BVSC-Zugló
---------2 - 0---
DEAC
------------1 - 7
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
-------------
Gödöllői SK
-------------
KTE LA.
----3 - 1--------
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC
-------------
Monori SE
------7 - 0------
Sajóvölgye Focisuli
-------------
SBTC SPORT KFT
-------------
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
-------------
SZEGED-CSANÁD GROSICS A.
-------------
Szolnoki MÁV Utánpótlás FC
---6 - 1---------
UTE
-------------

Meccsek

DEAC

2022. 09. 03. 10:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2022. 09. 03. 10:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DEAC
UTE
2022. 09. 10. 10:00
Nyíregyháza Városi Stadion
2022. 09. 10. 10:00
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
DEAC
2022. 09. 17. 10:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2022. 09. 17. 10:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
Szolnoki MÁV Utánpótlás FC
DEAC
2022. 09. 24. 12:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2022. 09. 24. 12:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DEAC
Monori SE
2022. 10. 01. 11:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ
2022. 10. 01. 11:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
DEAC
2022. 10. 09. 12:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2022. 10. 09. 12:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DEAC
SZEGED-CSANÁD GROSICS A.
2022. 10. 15. 12:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2022. 10. 15. 12:00
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LA.
DEAC
2022. 10. 29. 14:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2022. 10. 29. 14:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DEAC
BVSC-Zugló
2022. 11. 06. 12:00
Szűcs Lajos Sportcentrum (Gödöllő)
2022. 11. 06. 12:00
Szűcs Lajos Sportcentrum (Gödöllő)
Gödöllői SK
DEAC
2022. 11. 13. 11:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2022. 11. 13. 11:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DEAC
SBTC SPORT KFT
2022. 11. 19. 12:00
Sajóvölgye Focisuli Sportpálya
2022. 11. 19. 12:00
Sajóvölgye Focisuli Sportpálya
Sajóvölgye Focisuli
DEAC
2022. 11. 24. 14:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2022. 11. 24. 14:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DEAC
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC
2022. 12. 03. 10:00
Eger Felsővárosi Sporttelep
2022. 12. 03. 10:00
Eger Felsővárosi Sporttelep
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
DEAC
2023. 03. 04.
UTE Labdarúgó Akadémia
2023. 03. 04.
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE
03. 04.
DEAC
2023. 03. 11.
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2023. 03. 11.
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DEAC
03. 11.
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2023. 03. 18.
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2023. 03. 18.
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DEAC
03. 18.
Szolnoki MÁV Utánpótlás FC
2023. 03. 25.
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
2023. 03. 25.
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
Monori SE
03. 25.
DEAC
2023. 04. 01.
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2023. 04. 01.
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DEAC
04. 01.
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
2023. 04. 08.
Szent Gellért Fórum
2023. 04. 08.
Szent Gellért Fórum
SZEGED-CSANÁD GROSICS A.
04. 08.
DEAC
2023. 04. 15.
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2023. 04. 15.
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DEAC
04. 15.
KTE LA.
2023. 04. 22.
BVSC Utánpótlás Labdarúgó Centrum
2023. 04. 22.
BVSC Utánpótlás Labdarúgó Centrum
BVSC-Zugló
04. 22.
DEAC
2023. 04. 29.
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2023. 04. 29.
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DEAC
04. 29.
Gödöllői SK
2023. 05. 06.
SBTC Utánpótlás központ
2023. 05. 06.
SBTC Utánpótlás központ
SBTC SPORT KFT
05. 06.
DEAC
2023. 05. 13.
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2023. 05. 13.
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DEAC
05. 13.
Sajóvölgye Focisuli
2023. 05. 20.
Mezőkövesdi Tűzoltó Sporttelep
2023. 05. 20.
Mezőkövesdi Tűzoltó Sporttelep
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC
05. 20.
DEAC
2023. 05. 27.
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2023. 05. 27.
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DEAC
05. 27.
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.

UTE

2022. 09. 03. 10:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2022. 09. 03. 10:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DEAC
UTE
2022. 09. 09. 15:00
UTE Labdarúgó Akadémia
2022. 09. 09. 15:00
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE
Szolnoki MÁV Utánpótlás FC
2022. 09. 17. 10:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
2022. 09. 17. 10:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
Monori SE
UTE
2022. 09. 24. 14:00
UTE Labdarúgó Akadémia
2022. 09. 24. 14:00
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
2022. 10. 01. 12:00
Szent Gellért Fórum
2022. 10. 01. 12:00
Szent Gellért Fórum
SZEGED-CSANÁD GROSICS A.
UTE
2022. 10. 08. 12:00
UTE Labdarúgó Akadémia
2022. 10. 08. 12:00
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE
KTE LA.
2022. 10. 15. 10:00
BVSC Utánpótlás Labdarúgó Centrum
2022. 10. 15. 10:00
BVSC Utánpótlás Labdarúgó Centrum
BVSC-Zugló
UTE
2022. 10. 29. 12:00
UTE Labdarúgó Akadémia
2022. 10. 29. 12:00
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE
Gödöllői SK
2022. 11. 05. 12:00
SBTC Utánpótlás központ
2022. 11. 05. 12:00
SBTC Utánpótlás központ
SBTC SPORT KFT
UTE
2022. 11. 12. 12:00
UTE Labdarúgó Akadémia
2022. 11. 12. 12:00
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE
Sajóvölgye Focisuli
2022. 11. 16. 14:00
Mezőkövesdi Tűzoltó Sporttelep
2022. 11. 16. 14:00
Mezőkövesdi Tűzoltó Sporttelep
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC
UTE
2022. 11. 26. 14:00
UTE Megyeri úti UP Pálya
2022. 11. 26. 14:00
UTE Megyeri úti UP Pálya
UTE
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
2022. 12. 03. 12:00
Nyíregyháza Örökösföld Sporttelep
2022. 12. 03. 12:00
Nyíregyháza Örökösföld Sporttelep
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
UTE
2023. 03. 04.
UTE Labdarúgó Akadémia
2023. 03. 04.
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE
03. 04.
DEAC
2023. 03. 11.
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2023. 03. 11.
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
Szolnoki MÁV Utánpótlás FC
03. 11.
UTE
2023. 03. 18.
UTE Labdarúgó Akadémia
2023. 03. 18.
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE
03. 18.
Monori SE
2023. 03. 25.
Békéscsaba Utánpótlás Központ
2023. 03. 25.
Békéscsaba Utánpótlás Központ
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
03. 25.
UTE
2023. 04. 01.
UTE Labdarúgó Akadémia
2023. 04. 01.
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE
04. 01.
SZEGED-CSANÁD GROSICS A.
2023. 04. 08.
Kecskeméti Széktói Stadion
2023. 04. 08.
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LA.
04. 08.
UTE
2023. 04. 15.
UTE Labdarúgó Akadémia
2023. 04. 15.
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE
04. 15.
BVSC-Zugló
2023. 04. 22.
Szűcs Lajos Sportcentrum (Gödöllő)
2023. 04. 22.
Szűcs Lajos Sportcentrum (Gödöllő)
Gödöllői SK
04. 22.
UTE
2023. 04. 29.
UTE Labdarúgó Akadémia
2023. 04. 29.
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE
04. 29.
SBTC SPORT KFT
2023. 05. 06.
Sajóvölgye Focisuli Sportpálya
2023. 05. 06.
Sajóvölgye Focisuli Sportpálya
Sajóvölgye Focisuli
05. 06.
UTE
2023. 05. 13.
UTE Labdarúgó Akadémia
2023. 05. 13.
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE
05. 13.
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC
2023. 05. 20.
Eger Felsővárosi Sporttelep
2023. 05. 20.
Eger Felsővárosi Sporttelep
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
05. 20.
UTE
2023. 05. 27.
UTE Labdarúgó Akadémia
2023. 05. 27.
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE
05. 27.
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->