Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MLSZ Országos U14 Alap csoport Kelet 13. forduló

2022.12.03 - 10:00

Eger, Eger Felsővárosi Sporttelep

MLSZ

MLSZ Országos U14 Alap csoport Kelet

Játékvezető
MENCSIK LÁSZLÓ
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
OROSZ FRUZSINA , KIRÁLY ZOLTÁN
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
DEAC
80'
40'

Gólok

 

0 - 1

15'

BERKI BALÁZS
SERES NOÉ LEVENTE

17'

1 - 1

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 UTE UTE 13 13 0 0 67 7 60 39
2 SZEGED-CSANÁD GROSICS A. SZEGED-CSANÁD GROSICS A. 13 11 1 1 50 14 36 34
3 Szolnoki MÁV Utánpótlás FC Szolnoki MÁV Utánpótlás FC 13 10 0 3 49 17 32 30
4 KTE LA. KTE LA. 13 9 2 2 47 13 34 29
5 NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 13 8 1 4 50 14 36 25
6 Gödöllői SK Gödöllői SK 13 7 0 6 62 16 46 21
7 BVSC-Zugló BVSC-Zugló 13 6 1 6 31 17 14 19
8 DEAC DEAC 13 5 1 7 26 34 -8 16
9 Monori SE Monori SE 13 4 0 9 23 35 -12 12
10 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE 13 4 0 9 27 54 -27 12
11 Sajóvölgye Focisuli Sajóvölgye Focisuli 13 3 2 8 23 42 -19 11
12 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC 13 3 1 9 21 70 -49 10
13 EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT. EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT. 13 2 3 8 36 55 -19 9
14 SBTC SPORT KFT SBTC SPORT KFT 13 0 0 13 2 126 -124 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 SBTC SPORT KFT UTE 6 5 1 0 17 2 15 16 7 5 2 0 16 3 13 17 13 10 3 0 33 5 28 33
2 SBTC SPORT KFT Szolnoki MÁV Utánpótlás FC 7 6 0 1 19 2 17 18 6 4 0 2 6 5 1 12 13 10 0 3 25 7 18 30
3 SBTC SPORT KFT SZEGED-CSANÁD GROSICS A. 7 6 1 0 18 2 16 19 6 3 2 1 9 4 5 11 13 9 3 1 27 6 21 30
4 SBTC SPORT KFT KTE LA. 7 5 2 0 14 1 13 17 6 3 1 2 11 7 4 10 13 8 3 2 25 8 17 27
5 SBTC SPORT KFT NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 7 5 1 1 14 3 11 16 6 2 2 2 7 5 2 8 13 7 3 3 21 8 13 24
6 SBTC SPORT KFT Gödöllői SK 6 3 1 2 11 4 7 10 7 4 1 2 14 5 9 13 13 7 2 4 25 9 16 23
7 SBTC SPORT KFT BVSC-Zugló 7 2 3 2 12 5 7 9 6 3 0 3 5 5 0 9 13 5 3 5 17 10 7 18
8 SBTC SPORT KFT Monori SE 7 2 1 4 11 8 3 7 6 2 1 3 3 8 -5 7 13 4 2 7 14 16 -2 14
9 SBTC SPORT KFT BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE 7 2 1 4 8 14 -6 7 6 2 1 3 7 14 -7 7 13 4 2 7 15 28 -13 14
10 SBTC SPORT KFT DEAC 6 2 1 3 7 10 -3 7 7 1 4 2 4 10 -6 7 13 3 5 5 11 20 -9 14
11 SBTC SPORT KFT Sajóvölgye Focisuli 6 2 1 3 6 5 1 7 7 2 0 5 5 18 -13 6 13 4 1 8 11 23 -12 13
12 SBTC SPORT KFT EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT. 6 2 2 2 11 8 3 8 7 1 0 6 6 17 -11 3 13 3 2 8 17 25 -8 11
13 SBTC SPORT KFT MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC 6 1 0 5 5 16 -11 3 7 1 1 5 7 20 -13 4 13 2 1 10 12 36 -24 7
14 SBTC SPORT KFT SBTC SPORT KFT 6 0 0 6 1 21 -20 0 7 0 0 7 1 33 -32 0 13 0 0 13 2 54 -52 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 SBTC SPORT KFT UTE 6 6 0 0 31 2 29 18 7 7 0 0 36 5 31 21 13 13 0 0 67 7 60 39
2 SBTC SPORT KFT SZEGED-CSANÁD GROSICS A. 7 6 0 1 32 6 26 18 6 5 1 0 18 8 10 16 13 11 1 1 50 14 36 34
3 SBTC SPORT KFT Szolnoki MÁV Utánpótlás FC 7 6 0 1 32 8 24 18 6 4 0 2 17 9 8 12 13 10 0 3 49 17 32 30
4 SBTC SPORT KFT KTE LA. 7 5 2 0 26 4 22 17 6 4 0 2 21 9 12 12 13 9 2 2 47 13 34 29
5 SBTC SPORT KFT NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 7 6 0 1 35 6 29 18 6 2 1 3 15 8 7 7 13 8 1 4 50 14 36 25
6 SBTC SPORT KFT Gödöllői SK 6 4 0 2 28 6 22 12 7 3 0 4 34 10 24 9 13 7 0 6 62 16 46 21
7 SBTC SPORT KFT BVSC-Zugló 7 3 0 4 20 9 11 9 6 3 1 2 11 8 3 10 13 6 1 6 31 17 14 19
8 SBTC SPORT KFT DEAC 6 3 0 3 17 16 1 9 7 2 1 4 9 18 -9 7 13 5 1 7 26 34 -8 16
9 SBTC SPORT KFT Monori SE 7 2 0 5 18 18 0 6 6 2 0 4 5 17 -12 6 13 4 0 9 23 35 -12 12
10 SBTC SPORT KFT BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE 7 2 0 5 13 25 -12 6 6 2 0 4 14 29 -15 6 13 4 0 9 27 54 -27 12
11 SBTC SPORT KFT Sajóvölgye Focisuli 6 1 2 3 16 11 5 5 7 2 0 5 7 31 -24 6 13 3 2 8 23 42 -19 11
12 SBTC SPORT KFT MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC 6 2 0 4 10 35 -25 6 7 1 1 5 11 35 -24 4 13 3 1 9 21 70 -49 10
13 SBTC SPORT KFT EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT. 6 2 2 2 26 14 12 8 7 0 1 6 10 41 -31 1 13 2 3 8 36 55 -19 9
14 SBTC SPORT KFT SBTC SPORT KFT 6 0 0 6 1 49 -48 0 7 0 0 7 1 77 -76 0 13 0 0 13 2 126 -124 0
 
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
-2 - 34 - 31 - 51 - 4-3 - 12 - 3-0 - 6---
BVSC-Zugló
1 - 2---0 - 19 - 1--7 - 02 - 0-0 - 11 - 4
DEAC
-2 - 4---3 - 01 - 0-10 - 1-0 - 4-1 - 7
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
-2 - 11 - 1--3 - 31 - 3-16 - 0-3 - 6--
Gödöllői SK
-1 - 22 - 09 - 2--4 - 011 - 0--1 - 2--
KTE LA.
--2 - 06 - 03 - 1-8 - 04 - 0-1 - 12 - 2--
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC
5 - 4---0 - 104 - 2-1 - 3---0 - 60 - 10
Monori SE
-1 - 3----7 - 0-7 - 01 - 70 - 10 - 32 - 4
Sajóvölgye Focisuli
-1 - 10 - 33 - 3---0 - 110 - 0-2 - 3--
SBTC SPORT KFT
0 - 5---0 - 151 - 110 - 7----0 - 60 - 5
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
--3 - 07 - 12 - 1-4 - 0-3 - 116 - 0--0 - 3
SZEGED-CSANÁD GROSICS A.
4 - 11 - 0----9 - 0--11 - 03 - 13 - 11 - 3
Szolnoki MÁV Utánpótlás FC
12 - 2-8 - 26 - 12 - 11 - 2--2 - 0-1 - 0--
UTE
7 - 0--6 - 02 - 12 - 1--8 - 0---6 - 0

Meccsek

EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.

2022. 09. 03. 10:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2022. 09. 03. 10:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
Szolnoki MÁV Utánpótlás FC
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
2022. 09. 10. 12:00
Eger Felsővárosi Sporttelep
2022. 09. 10. 12:00
Eger Felsővárosi Sporttelep
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
Monori SE
2022. 09. 17. 13:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ
2022. 09. 17. 13:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
2022. 09. 24. 10:00
Eger Felsővárosi Sporttelep
2022. 09. 24. 10:00
Eger Felsővárosi Sporttelep
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
SZEGED-CSANÁD GROSICS A.
2022. 09. 30. 17:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2022. 09. 30. 17:00
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LA.
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
2022. 10. 08. 10:00
Eger Felsővárosi Sporttelep
2022. 10. 08. 10:00
Eger Felsővárosi Sporttelep
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
BVSC-Zugló
2022. 10. 15. 14:00
Szűcs Lajos Sportcentrum (Gödöllő)
2022. 10. 15. 14:00
Szűcs Lajos Sportcentrum (Gödöllő)
Gödöllői SK
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
2022. 10. 29. 10:00
Eger Felsővárosi Sporttelep
2022. 10. 29. 10:00
Eger Felsővárosi Sporttelep
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
SBTC SPORT KFT
2022. 11. 06. 11:00
Sajóvölgye Focisuli Sportpálya
2022. 11. 06. 11:00
Sajóvölgye Focisuli Sportpálya
Sajóvölgye Focisuli
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
2022. 11. 12. 10:00
Eger Felsővárosi Sporttelep
2022. 11. 12. 10:00
Eger Felsővárosi Sporttelep
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC
2022. 11. 23. 14:00
Nyíregyháza Városi Stadion
2022. 11. 23. 14:00
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
2022. 11. 26. 14:00
UTE Megyeri úti UP Pálya
2022. 11. 26. 14:00
UTE Megyeri úti UP Pálya
UTE
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
2022. 12. 03. 10:00
Eger Felsővárosi Sporttelep
2022. 12. 03. 10:00
Eger Felsővárosi Sporttelep
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
DEAC
2023. 03. 05. 10:00
Eger Felsővárosi Sporttelep
2023. 03. 05. 10:00
Eger Felsővárosi Sporttelep
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
Szolnoki MÁV Utánpótlás FC
2023. 03. 12. 12:00
Monor Balassi Bálint utcai Stadion
2023. 03. 12. 12:00
Monor Balassi Bálint utcai Stadion
Monori SE
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
2023. 03. 18. 12:00
Eger Felsővárosi Sporttelep
2023. 03. 18. 12:00
Eger Felsővárosi Sporttelep
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
2023. 03. 26. 13:00
Szent Gellért Fórum
2023. 03. 26. 13:00
Szent Gellért Fórum
SZEGED-CSANÁD GROSICS A.
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
2023. 04. 02. 12:00
Eger Felsővárosi Sporttelep
2023. 04. 02. 12:00
Eger Felsővárosi Sporttelep
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
KTE LA.
2023. 04. 26. 14:00
BVSC Utánpótlás Labdarúgó Centrum
2023. 04. 26. 14:00
BVSC Utánpótlás Labdarúgó Centrum
BVSC-Zugló
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
2023. 04. 15. 10:00
Eger Felsővárosi Sporttelep
2023. 04. 15. 10:00
Eger Felsővárosi Sporttelep
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
Gödöllői SK
2023. 04. 23. 10:00
SBTC Utánpótlás központ
2023. 04. 23. 10:00
SBTC Utánpótlás központ
SBTC SPORT KFT
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
2023. 04. 30. 10:00
Eger Felsővárosi Sporttelep
2023. 04. 30. 10:00
Eger Felsővárosi Sporttelep
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
Sajóvölgye Focisuli
2023. 05. 07. 10:00
Mezőkövesdi Tűzoltó Sporttelep
2023. 05. 07. 10:00
Mezőkövesdi Tűzoltó Sporttelep
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
2023. 05. 14. 11:00
Eger Felsővárosi Sporttelep
2023. 05. 14. 11:00
Eger Felsővárosi Sporttelep
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2023. 05. 20. 12:00
Eger Felsővárosi Sporttelep
2023. 05. 20. 12:00
Eger Felsővárosi Sporttelep
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
UTE
2023. 05. 25. 13:00
Debreceni Egyetemi AC Sporttelep
2023. 05. 25. 13:00
Debreceni Egyetemi AC Sporttelep
DEAC
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.

DEAC

2022. 09. 03. 10:00
Debreceni Egyetemi AC Sporttelep
2022. 09. 03. 10:00
Debreceni Egyetemi AC Sporttelep
DEAC
UTE
2022. 09. 10. 10:00
Nyíregyháza Városi Stadion
2022. 09. 10. 10:00
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
DEAC
2022. 09. 17. 10:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2022. 09. 17. 10:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
Szolnoki MÁV Utánpótlás FC
DEAC
2022. 09. 24. 12:00
Debreceni Egyetemi AC Sporttelep
2022. 09. 24. 12:00
Debreceni Egyetemi AC Sporttelep
DEAC
Monori SE
2022. 10. 01. 11:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ
2022. 10. 01. 11:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
DEAC
2022. 10. 09. 12:00
Debreceni Egyetemi AC Sporttelep
2022. 10. 09. 12:00
Debreceni Egyetemi AC Sporttelep
DEAC
SZEGED-CSANÁD GROSICS A.
2022. 10. 15. 12:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2022. 10. 15. 12:00
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LA.
DEAC
2022. 10. 29. 14:00
Debreceni Egyetemi AC Sporttelep
2022. 10. 29. 14:00
Debreceni Egyetemi AC Sporttelep
DEAC
BVSC-Zugló
2022. 11. 06. 12:00
Szűcs Lajos Sportcentrum (Gödöllő)
2022. 11. 06. 12:00
Szűcs Lajos Sportcentrum (Gödöllő)
Gödöllői SK
DEAC
2022. 11. 13. 11:00
Debreceni Egyetemi AC Sporttelep
2022. 11. 13. 11:00
Debreceni Egyetemi AC Sporttelep
DEAC
SBTC SPORT KFT
2022. 11. 19. 12:00
Sajóvölgye Focisuli Sportpálya
2022. 11. 19. 12:00
Sajóvölgye Focisuli Sportpálya
Sajóvölgye Focisuli
DEAC
2022. 11. 24. 14:00
Debreceni Egyetemi AC Sporttelep
2022. 11. 24. 14:00
Debreceni Egyetemi AC Sporttelep
DEAC
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC
2022. 12. 03. 10:00
Eger Felsővárosi Sporttelep
2022. 12. 03. 10:00
Eger Felsővárosi Sporttelep
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
DEAC
2023. 03. 04. 14:00
UTE Atlétikai Stadion
2023. 03. 04. 14:00
UTE Atlétikai Stadion
UTE
DEAC
2023. 03. 12. 09:00
Debreceni Egyetemi AC Sporttelep
2023. 03. 12. 09:00
Debreceni Egyetemi AC Sporttelep
DEAC
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2023. 03. 18. 10:00
Debreceni Egyetemi AC Sporttelep
2023. 03. 18. 10:00
Debreceni Egyetemi AC Sporttelep
DEAC
Szolnoki MÁV Utánpótlás FC
2023. 03. 25. 12:00
Monor Balassi Bálint utcai Stadion
2023. 03. 25. 12:00
Monor Balassi Bálint utcai Stadion
Monori SE
DEAC
2023. 03. 31. 13:00
Debreceni Egyetemi AC Sporttelep
2023. 03. 31. 13:00
Debreceni Egyetemi AC Sporttelep
DEAC
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
2023. 04. 06. 12:00
Szent Gellért Fórum
2023. 04. 06. 12:00
Szent Gellért Fórum
SZEGED-CSANÁD GROSICS A.
DEAC
2023. 04. 15. 12:00
Debreceni Egyetemi AC Sporttelep
2023. 04. 15. 12:00
Debreceni Egyetemi AC Sporttelep
DEAC
KTE LA.
2023. 04. 22. 12:00
BVSC Utánpótlás Labdarúgó Centrum
2023. 04. 22. 12:00
BVSC Utánpótlás Labdarúgó Centrum
BVSC-Zugló
DEAC
2023. 04. 29. 12:00
Debreceni Egyetemi AC Sporttelep
2023. 04. 29. 12:00
Debreceni Egyetemi AC Sporttelep
DEAC
Gödöllői SK
2023. 05. 07. 13:00
SBTC Utánpótlás központ
2023. 05. 07. 13:00
SBTC Utánpótlás központ
SBTC SPORT KFT
DEAC
2023. 05. 14. 13:00
Debreceni Egyetemi AC Sporttelep
2023. 05. 14. 13:00
Debreceni Egyetemi AC Sporttelep
DEAC
Sajóvölgye Focisuli
2023. 05. 20. 11:00
Mezőkövesdi Tűzoltó Sporttelep
2023. 05. 20. 11:00
Mezőkövesdi Tűzoltó Sporttelep
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC
DEAC
2023. 05. 25. 13:00
Debreceni Egyetemi AC Sporttelep
2023. 05. 25. 13:00
Debreceni Egyetemi AC Sporttelep
DEAC
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL