Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MLSZ Országos U14 Alap csoport Kelet 13. forduló

2022.12.03 - 12:00

Nyíregyháza, Nyíregyháza Örökösföld Sporttelep

MLSZ

MLSZ Országos U14 Alap csoport Kelet

Játékvezető
HEGEDŰS CSABA
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
KOSZTIK DÁVID, SZŐNYI ZOLTÁN
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
UTE
80'
40'

Gólok

 

0 - 1

42'

VERES ÁKOS

 

0 - 2

60'

VERES ÁKOS

 

0 - 3

63'

SZTOJKA MÁRK

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 UTE UTE 13 13 0 0 67 7 60 39
2 SZEGED-CSANÁD GROSICS A. SZEGED-CSANÁD GROSICS A. 12 10 1 1 39 14 25 31
3 Szolnoki MÁV Utánpótlás FC Szolnoki MÁV Utánpótlás FC 13 10 0 3 49 17 32 30
4 KTE LA. KTE LA. 13 9 2 2 47 13 34 29
5 NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 13 8 1 4 50 14 36 25
6 Gödöllői SK Gödöllői SK 13 7 0 6 62 16 46 21
7 BVSC-Zugló BVSC-Zugló 13 6 1 6 31 17 14 19
8 DEAC DEAC 13 5 1 7 26 34 -8 16
9 Monori SE Monori SE 13 4 0 9 23 35 -12 12
10 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE 13 4 0 9 27 54 -27 12
11 Sajóvölgye Focisuli Sajóvölgye Focisuli 13 3 2 8 23 42 -19 11
12 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC 13 3 1 9 21 70 -49 10
13 EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT. EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT. 13 2 3 8 36 55 -19 9
14 SBTC SPORT KFT SBTC SPORT KFT 12 0 0 12 2 115 -113 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 SBTC SPORT KFT UTE 6 5 1 0 17 2 15 16 7 5 2 0 16 3 13 17 13 10 3 0 33 5 28 33
2 SBTC SPORT KFT Szolnoki MÁV Utánpótlás FC 7 6 0 1 19 2 17 18 6 4 0 2 6 5 1 12 13 10 0 3 25 7 18 30
3 SBTC SPORT KFT KTE LA. 7 5 2 0 14 1 13 17 6 3 1 2 11 7 4 10 13 8 3 2 25 8 17 27
4 SBTC SPORT KFT SZEGED-CSANÁD GROSICS A. 6 5 1 0 13 2 11 16 6 3 2 1 9 4 5 11 12 8 3 1 22 6 16 27
5 SBTC SPORT KFT NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 7 5 1 1 14 3 11 16 6 2 2 2 7 5 2 8 13 7 3 3 21 8 13 24
6 SBTC SPORT KFT Gödöllői SK 6 3 1 2 11 4 7 10 7 4 1 2 14 5 9 13 13 7 2 4 25 9 16 23
7 SBTC SPORT KFT BVSC-Zugló 7 2 3 2 12 5 7 9 6 3 0 3 5 5 0 9 13 5 3 5 17 10 7 18
8 SBTC SPORT KFT Monori SE 7 2 1 4 11 8 3 7 6 2 1 3 3 8 -5 7 13 4 2 7 14 16 -2 14
9 SBTC SPORT KFT BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE 7 2 1 4 8 14 -6 7 6 2 1 3 7 14 -7 7 13 4 2 7 15 28 -13 14
10 SBTC SPORT KFT DEAC 6 2 1 3 7 10 -3 7 7 1 4 2 4 10 -6 7 13 3 5 5 11 20 -9 14
11 SBTC SPORT KFT Sajóvölgye Focisuli 6 2 1 3 6 5 1 7 7 2 0 5 5 18 -13 6 13 4 1 8 11 23 -12 13
12 SBTC SPORT KFT EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT. 6 2 2 2 11 8 3 8 7 1 0 6 6 17 -11 3 13 3 2 8 17 25 -8 11
13 SBTC SPORT KFT MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC 6 1 0 5 5 16 -11 3 7 1 1 5 7 20 -13 4 13 2 1 10 12 36 -24 7
14 SBTC SPORT KFT SBTC SPORT KFT 6 0 0 6 1 21 -20 0 6 0 0 6 1 28 -27 0 12 0 0 12 2 49 -47 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 SBTC SPORT KFT UTE 6 6 0 0 31 2 29 18 7 7 0 0 36 5 31 21 13 13 0 0 67 7 60 39
2 SBTC SPORT KFT SZEGED-CSANÁD GROSICS A. 6 5 0 1 21 6 15 15 6 5 1 0 18 8 10 16 12 10 1 1 39 14 25 31
3 SBTC SPORT KFT Szolnoki MÁV Utánpótlás FC 7 6 0 1 32 8 24 18 6 4 0 2 17 9 8 12 13 10 0 3 49 17 32 30
4 SBTC SPORT KFT KTE LA. 7 5 2 0 26 4 22 17 6 4 0 2 21 9 12 12 13 9 2 2 47 13 34 29
5 SBTC SPORT KFT NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 7 6 0 1 35 6 29 18 6 2 1 3 15 8 7 7 13 8 1 4 50 14 36 25
6 SBTC SPORT KFT Gödöllői SK 6 4 0 2 28 6 22 12 7 3 0 4 34 10 24 9 13 7 0 6 62 16 46 21
7 SBTC SPORT KFT BVSC-Zugló 7 3 0 4 20 9 11 9 6 3 1 2 11 8 3 10 13 6 1 6 31 17 14 19
8 SBTC SPORT KFT DEAC 6 3 0 3 17 16 1 9 7 2 1 4 9 18 -9 7 13 5 1 7 26 34 -8 16
9 SBTC SPORT KFT Monori SE 7 2 0 5 18 18 0 6 6 2 0 4 5 17 -12 6 13 4 0 9 23 35 -12 12
10 SBTC SPORT KFT BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE 7 2 0 5 13 25 -12 6 6 2 0 4 14 29 -15 6 13 4 0 9 27 54 -27 12
11 SBTC SPORT KFT Sajóvölgye Focisuli 6 1 2 3 16 11 5 5 7 2 0 5 7 31 -24 6 13 3 2 8 23 42 -19 11
12 SBTC SPORT KFT MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC 6 2 0 4 10 35 -25 6 7 1 1 5 11 35 -24 4 13 3 1 9 21 70 -49 10
13 SBTC SPORT KFT EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT. 6 2 2 2 26 14 12 8 7 0 1 6 10 41 -31 1 13 2 3 8 36 55 -19 9
14 SBTC SPORT KFT SBTC SPORT KFT 6 0 0 6 1 49 -48 0 6 0 0 6 1 66 -65 0 12 0 0 12 2 115 -113 0
 
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
-2 - 34 - 31 - 51 - 4-3 - 12 - 3-0 - 6---
BVSC-Zugló
1 - 2---0 - 19 - 1--7 - 02 - 0-0 - 11 - 4
DEAC
-2 - 4---3 - 01 - 0-10 - 1-0 - 4-1 - 7
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
-2 - 11 - 1--3 - 31 - 3-16 - 0-3 - 6--
Gödöllői SK
-1 - 22 - 09 - 2--4 - 011 - 0--1 - 2--
KTE LA.
--2 - 06 - 03 - 1-8 - 04 - 0-1 - 12 - 2--
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC
5 - 4---0 - 104 - 2-1 - 3---0 - 60 - 10
Monori SE
-1 - 3----7 - 0-7 - 01 - 70 - 10 - 32 - 4
Sajóvölgye Focisuli
-1 - 10 - 33 - 3---0 - 110 - 0-2 - 3--
SBTC SPORT KFT
0 - 5---0 - 151 - 110 - 7----0 - 60 - 5
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
--3 - 07 - 12 - 1-4 - 0-3 - 116 - 0--0 - 3
SZEGED-CSANÁD GROSICS A.
4 - 11 - 0----9 - 0---3 - 13 - 11 - 3
Szolnoki MÁV Utánpótlás FC
12 - 2-8 - 26 - 12 - 11 - 2--2 - 0-1 - 0--
UTE
7 - 0--6 - 02 - 12 - 1--8 - 0---6 - 0

Meccsek

NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC

2022. 09. 03. 14:00
BVSC Utánpótlás Labdarúgó Centrum
2022. 09. 03. 14:00
BVSC Utánpótlás Labdarúgó Centrum
BVSC-Zugló
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2022. 09. 10. 10:00
Nyíregyháza Városi Stadion
2022. 09. 10. 10:00
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
DEAC
2022. 09. 17. 11:00
Nyíregyháza Örökösföld Sporttelep
2022. 09. 17. 11:00
Nyíregyháza Örökösföld Sporttelep
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
Gödöllői SK
2022. 10. 21. 14:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2022. 10. 21. 14:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
Szolnoki MÁV Utánpótlás FC
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2022. 10. 01. 13:00
Nyíregyháza Városi Stadion
2022. 10. 01. 13:00
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
SBTC SPORT KFT
2022. 10. 09. 11:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
2022. 10. 09. 11:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
Monori SE
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2022. 10. 14. 16:00
Nyíregyháza Városi Stadion
2022. 10. 14. 16:00
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
Sajóvölgye Focisuli
2022. 10. 29. 12:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ
2022. 10. 29. 12:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2022. 11. 04. 14:00
Nyíregyháza Örökösföld Sporttelep
2022. 11. 04. 14:00
Nyíregyháza Örökösföld Sporttelep
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC
2022. 11. 12. 13:00
Szent Gellért Fórum
2022. 11. 12. 13:00
Szent Gellért Fórum
SZEGED-CSANÁD GROSICS A.
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2022. 11. 23. 14:00
Nyíregyháza Városi Stadion
2022. 11. 23. 14:00
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
2022. 11. 26. 14:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2022. 11. 26. 14:00
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LA.
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2022. 12. 03. 12:00
Nyíregyháza Örökösföld Sporttelep
2022. 12. 03. 12:00
Nyíregyháza Örökösföld Sporttelep
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
UTE

UTE

2022. 09. 03. 10:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2022. 09. 03. 10:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DEAC
UTE
2022. 09. 09. 15:00
UTE Labdarúgó Akadémia
2022. 09. 09. 15:00
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE
Szolnoki MÁV Utánpótlás FC
2022. 09. 17. 10:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
2022. 09. 17. 10:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
Monori SE
UTE
2022. 09. 24. 14:00
UTE Labdarúgó Akadémia
2022. 09. 24. 14:00
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
2022. 10. 01. 12:00
Szent Gellért Fórum
2022. 10. 01. 12:00
Szent Gellért Fórum
SZEGED-CSANÁD GROSICS A.
UTE
2022. 10. 08. 12:00
UTE Labdarúgó Akadémia
2022. 10. 08. 12:00
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE
KTE LA.
2022. 10. 15. 10:00
BVSC Utánpótlás Labdarúgó Centrum
2022. 10. 15. 10:00
BVSC Utánpótlás Labdarúgó Centrum
BVSC-Zugló
UTE
2022. 10. 29. 12:00
UTE Labdarúgó Akadémia
2022. 10. 29. 12:00
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE
Gödöllői SK
2022. 11. 05. 12:00
SBTC Utánpótlás központ
2022. 11. 05. 12:00
SBTC Utánpótlás központ
SBTC SPORT KFT
UTE
2022. 11. 12. 12:00
UTE Labdarúgó Akadémia
2022. 11. 12. 12:00
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE
Sajóvölgye Focisuli
2022. 11. 16. 14:00
Mezőkövesdi Tűzoltó Sporttelep
2022. 11. 16. 14:00
Mezőkövesdi Tűzoltó Sporttelep
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC
UTE
2022. 11. 26. 14:00
UTE Megyeri úti UP Pálya
2022. 11. 26. 14:00
UTE Megyeri úti UP Pálya
UTE
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
2022. 12. 03. 12:00
Nyíregyháza Örökösföld Sporttelep
2022. 12. 03. 12:00
Nyíregyháza Örökösföld Sporttelep
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
UTE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->