Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MLSZ Országos U14 Alap csoport Kelet 6. forduló

2022.10.08 - 12:00

Budapest, UTE Labdarúgó Akadémia

MLSZ

MLSZ Országos U14 Alap csoport Kelet

Játékvezető
BENE CSABA
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
PINTÉR ISTVÁN, KISS BENEDEK
UTE
KTE LA.
80'
40'

Gólok

TÍMÁR ÁKOS

15'

1 - 0

 

VERES ÁKOS

20'

2 - 0

 

 

2 - 1

37'

CSORBA OLIVÉR

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 UTE UTE 6 6 0 0 29 5 24 18
2 Szolnoki MÁV Utánpótlás FC Szolnoki MÁV Utánpótlás FC 6 5 0 1 30 11 19 15
3 BVSC-Zugló BVSC-Zugló 6 4 1 1 22 5 17 13
4 NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 6 4 0 2 28 5 23 12
5 KTE LA. KTE LA. 6 4 0 2 27 8 19 12
6 SZEGED-CSANÁD GROSICS A. SZEGED-CSANÁD GROSICS A. 5 4 0 1 23 8 15 12
7 Gödöllői SK Gödöllői SK 6 3 0 3 39 7 32 9
8 Sajóvölgye Focisuli Sajóvölgye Focisuli 6 2 1 3 16 21 -5 7
9 Monori SE Monori SE 6 2 0 4 13 16 -3 6
10 DEAC DEAC 6 2 0 4 7 24 -17 6
11 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC 6 2 0 4 10 41 -31 6
12 EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT. EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT. 6 1 0 5 10 26 -16 3
13 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE 6 1 0 5 14 33 -19 3
14 SBTC SPORT KFT SBTC SPORT KFT 5 0 0 5 1 59 -58 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 SBTC SPORT KFT UTE 3 3 0 0 7 1 6 9 3 2 1 0 8 2 6 7 6 5 1 0 15 3 12 16
2 SBTC SPORT KFT Szolnoki MÁV Utánpótlás FC 4 4 0 0 16 1 15 12 2 1 0 1 1 3 -2 3 6 5 0 1 17 4 13 15
3 SBTC SPORT KFT Gödöllői SK 2 1 0 1 5 1 4 3 4 3 0 1 11 2 9 9 6 4 0 2 16 3 13 12
4 SBTC SPORT KFT KTE LA. 3 3 0 0 7 0 7 9 3 1 0 2 7 7 0 3 6 4 0 2 14 7 7 12
5 SBTC SPORT KFT SZEGED-CSANÁD GROSICS A. 2 1 1 0 5 1 4 4 3 2 1 0 7 2 5 7 5 3 2 0 12 3 9 11
6 SBTC SPORT KFT BVSC-Zugló 3 2 1 0 10 0 10 7 3 1 0 2 1 2 -1 3 6 3 1 2 11 2 9 10
7 SBTC SPORT KFT NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 3 2 0 1 8 1 7 6 3 1 1 1 3 2 1 4 6 3 1 2 11 3 8 10
8 SBTC SPORT KFT Sajóvölgye Focisuli 3 2 1 0 6 1 5 7 3 1 0 2 2 8 -6 3 6 3 1 2 8 9 -1 10
9 SBTC SPORT KFT Monori SE 4 1 0 3 7 6 1 3 2 1 1 0 1 0 1 4 6 2 1 3 8 6 2 7
10 SBTC SPORT KFT BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE 3 1 1 1 5 5 0 4 3 1 0 2 4 10 -6 3 6 2 1 3 9 15 -6 7
11 SBTC SPORT KFT EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT. 3 1 0 2 2 5 -3 3 3 0 0 3 2 8 -6 0 6 1 0 5 4 13 -9 3
12 SBTC SPORT KFT MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC 3 1 0 2 5 9 -4 3 3 0 0 3 0 14 -14 0 6 1 0 5 5 23 -18 3
13 SBTC SPORT KFT DEAC 3 0 1 2 0 7 -7 1 3 0 1 2 2 9 -7 1 6 0 2 4 2 16 -14 2
14 SBTC SPORT KFT SBTC SPORT KFT 2 0 0 2 1 11 -10 0 3 0 0 3 0 15 -15 0 5 0 0 5 1 26 -25 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 SBTC SPORT KFT UTE 3 3 0 0 15 1 14 9 3 3 0 0 14 4 10 9 6 6 0 0 29 5 24 18
2 SBTC SPORT KFT Szolnoki MÁV Utánpótlás FC 4 4 0 0 27 5 22 12 2 1 0 1 3 6 -3 3 6 5 0 1 30 11 19 15
3 SBTC SPORT KFT BVSC-Zugló 3 3 0 0 18 1 17 9 3 1 1 1 4 4 0 4 6 4 1 1 22 5 17 13
4 SBTC SPORT KFT NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 3 3 0 0 21 1 20 9 3 1 0 2 7 4 3 3 6 4 0 2 28 5 23 12
5 SBTC SPORT KFT KTE LA. 3 3 0 0 13 1 12 9 3 1 0 2 14 7 7 3 6 4 0 2 27 8 19 12
6 SBTC SPORT KFT SZEGED-CSANÁD GROSICS A. 2 1 0 1 10 3 7 3 3 3 0 0 13 5 8 9 5 4 0 1 23 8 15 12
7 SBTC SPORT KFT Gödöllői SK 2 1 0 1 12 2 10 3 4 2 0 2 27 5 22 6 6 3 0 3 39 7 32 9
8 SBTC SPORT KFT Sajóvölgye Focisuli 3 1 1 1 13 4 9 4 3 1 0 2 3 17 -14 3 6 2 1 3 16 21 -5 7
9 SBTC SPORT KFT Monori SE 4 1 0 3 10 14 -4 3 2 1 0 1 3 2 1 3 6 2 0 4 13 16 -3 6
10 SBTC SPORT KFT DEAC 3 1 0 2 2 11 -9 3 3 1 0 2 5 13 -8 3 6 2 0 4 7 24 -17 6
11 SBTC SPORT KFT MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC 3 2 0 1 9 16 -7 6 3 0 0 3 1 25 -24 0 6 2 0 4 10 41 -31 6
12 SBTC SPORT KFT EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT. 3 1 0 2 6 10 -4 3 3 0 0 3 4 16 -12 0 6 1 0 5 10 26 -16 3
13 SBTC SPORT KFT BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE 3 1 0 2 8 9 -1 3 3 0 0 3 6 24 -18 0 6 1 0 5 14 33 -19 3
14 SBTC SPORT KFT SBTC SPORT KFT 2 0 0 2 1 26 -25 0 3 0 0 3 0 33 -33 0 5 0 0 5 1 59 -58 0
 
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
-2 - 34 - 3----2 - 3-----
BVSC-Zugló
-----9 - 1--7 - 02 - 0---
DEAC
------1 - 0---0 - 4-1 - 7
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
-2 - 1----1 - 3---3 - 6--
Gödöllői SK
-1 - 2-----11 - 0-----
KTE LA.
---6 - 03 - 1--4 - 0-----
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC
5 - 4---0 - 104 - 2-------
Monori SE
------7 - 0--1 - 7-0 - 32 - 4
Sajóvölgye Focisuli
-1 - 1------10 - 0-2 - 3--
SBTC SPORT KFT
----0 - 151 - 11-------
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
--3 - 0-2 - 1----16 - 0---
SZEGED-CSANÁD GROSICS A.
------9 - 0-----1 - 3
Szolnoki MÁV Utánpótlás FC
12 - 2-8 - 26 - 1------1 - 0--
UTE
7 - 0----2 - 1------6 - 0

Meccsek

UTE

2022. 09. 03. 10:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2022. 09. 03. 10:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DEAC
UTE
2022. 09. 09. 15:00
UTE Labdarúgó Akadémia
2022. 09. 09. 15:00
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE
Szolnoki MÁV Utánpótlás FC
2022. 09. 17. 10:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
2022. 09. 17. 10:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
Monori SE
UTE
2022. 09. 24. 14:00
UTE Labdarúgó Akadémia
2022. 09. 24. 14:00
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
2022. 10. 01. 12:00
Szent Gellért Fórum
2022. 10. 01. 12:00
Szent Gellért Fórum
SZEGED-CSANÁD GROSICS A.
UTE
2022. 10. 08. 12:00
UTE Labdarúgó Akadémia
2022. 10. 08. 12:00
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE
KTE LA.
2022. 10. 15. 10:00
BVSC Utánpótlás Labdarúgó Centrum
2022. 10. 15. 10:00
BVSC Utánpótlás Labdarúgó Centrum
BVSC-Zugló
UTE
2022. 10. 29. 12:00
UTE Labdarúgó Akadémia
2022. 10. 29. 12:00
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE
Gödöllői SK
2022. 11. 05. 12:00
SBTC Utánpótlás központ
2022. 11. 05. 12:00
SBTC Utánpótlás központ
SBTC SPORT KFT
UTE
2022. 11. 12. 12:00
UTE Labdarúgó Akadémia
2022. 11. 12. 12:00
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE
Sajóvölgye Focisuli
2022. 11. 16. 14:00
Mezőkövesdi Tűzoltó Sporttelep
2022. 11. 16. 14:00
Mezőkövesdi Tűzoltó Sporttelep
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC
UTE
2022. 11. 26. 14:00
UTE Megyeri úti UP Pálya
2022. 11. 26. 14:00
UTE Megyeri úti UP Pálya
UTE
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
2022. 12. 03. 12:00
Nyíregyháza Örökösföld Sporttelep
2022. 12. 03. 12:00
Nyíregyháza Örökösföld Sporttelep
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
UTE
2023. 03. 04.
UTE Labdarúgó Akadémia
2023. 03. 04.
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE
03. 04.
DEAC
2023. 03. 11.
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2023. 03. 11.
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
Szolnoki MÁV Utánpótlás FC
03. 11.
UTE
2023. 03. 18.
UTE Labdarúgó Akadémia
2023. 03. 18.
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE
03. 18.
Monori SE
2023. 03. 25.
Békéscsaba Utánpótlás Központ
2023. 03. 25.
Békéscsaba Utánpótlás Központ
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
03. 25.
UTE
2023. 04. 01.
UTE Labdarúgó Akadémia
2023. 04. 01.
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE
04. 01.
SZEGED-CSANÁD GROSICS A.
2023. 04. 08.
Kecskeméti Széktói Stadion
2023. 04. 08.
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LA.
04. 08.
UTE
2023. 04. 15.
UTE Labdarúgó Akadémia
2023. 04. 15.
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE
04. 15.
BVSC-Zugló
2023. 04. 22.
Szűcs Lajos Sportcentrum (Gödöllő)
2023. 04. 22.
Szűcs Lajos Sportcentrum (Gödöllő)
Gödöllői SK
04. 22.
UTE
2023. 04. 29.
UTE Labdarúgó Akadémia
2023. 04. 29.
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE
04. 29.
SBTC SPORT KFT
2023. 05. 06.
Sajóvölgye Focisuli Sportpálya
2023. 05. 06.
Sajóvölgye Focisuli Sportpálya
Sajóvölgye Focisuli
05. 06.
UTE
2023. 05. 13.
UTE Labdarúgó Akadémia
2023. 05. 13.
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE
05. 13.
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC
2023. 05. 20.
Eger Felsővárosi Sporttelep
2023. 05. 20.
Eger Felsővárosi Sporttelep
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
05. 20.
UTE
2023. 05. 27.
UTE Labdarúgó Akadémia
2023. 05. 27.
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE
05. 27.
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC

KTE LA.

2022. 09. 04. 10:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2022. 09. 04. 10:00
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LA.
Gödöllői SK
2022. 09. 10. 13:00
SBTC Utánpótlás központ
2022. 09. 10. 13:00
SBTC Utánpótlás központ
SBTC SPORT KFT
KTE LA.
2022. 09. 17. 12:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2022. 09. 17. 12:00
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LA.
Sajóvölgye Focisuli
2022. 10. 21. 14:30
Mezőkövesdi Tűzoltó Sporttelep
2022. 10. 21. 14:30
Mezőkövesdi Tűzoltó Sporttelep
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC
KTE LA.
2022. 09. 30. 17:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2022. 09. 30. 17:00
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LA.
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
2022. 10. 08. 12:00
UTE Labdarúgó Akadémia
2022. 10. 08. 12:00
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE
KTE LA.
2022. 10. 15. 12:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2022. 10. 15. 12:00
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LA.
DEAC
2022. 10. 28. 14:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2022. 10. 28. 14:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
Szolnoki MÁV Utánpótlás FC
KTE LA.
2022. 11. 05. 10:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2022. 11. 05. 10:00
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LA.
Monori SE
2022. 11. 12. 12:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ
2022. 11. 12. 12:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
KTE LA.
2022. 11. 19. 10:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2022. 11. 19. 10:00
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LA.
SZEGED-CSANÁD GROSICS A.
2022. 11. 26. 14:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2022. 11. 26. 14:00
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LA.
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2022. 12. 03. 12:00
BVSC-Zugló Stadion
2022. 12. 03. 12:00
BVSC-Zugló Stadion
BVSC-Zugló
KTE LA.
2023. 03. 04.
Szűcs Lajos Sportcentrum (Gödöllő)
2023. 03. 04.
Szűcs Lajos Sportcentrum (Gödöllő)
Gödöllői SK
03. 04.
KTE LA.
2023. 03. 11.
Kecskeméti Széktói Stadion
2023. 03. 11.
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LA.
03. 11.
SBTC SPORT KFT
2023. 03. 18.
Sajóvölgye Focisuli Sportpálya
2023. 03. 18.
Sajóvölgye Focisuli Sportpálya
Sajóvölgye Focisuli
03. 18.
KTE LA.
2023. 03. 25.
Kecskeméti Széktói Stadion
2023. 03. 25.
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LA.
03. 25.
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC
2023. 04. 01.
Eger Felsővárosi Sporttelep
2023. 04. 01.
Eger Felsővárosi Sporttelep
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
04. 01.
KTE LA.
2023. 04. 08.
Kecskeméti Széktói Stadion
2023. 04. 08.
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LA.
04. 08.
UTE
2023. 04. 15.
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2023. 04. 15.
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DEAC
04. 15.
KTE LA.
2023. 04. 22.
Kecskeméti Széktói Stadion
2023. 04. 22.
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LA.
04. 22.
Szolnoki MÁV Utánpótlás FC
2023. 04. 29.
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
2023. 04. 29.
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
Monori SE
04. 29.
KTE LA.
2023. 05. 06.
Kecskeméti Széktói Stadion
2023. 05. 06.
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LA.
05. 06.
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
2023. 05. 13.
Szent Gellért Fórum
2023. 05. 13.
Szent Gellért Fórum
SZEGED-CSANÁD GROSICS A.
05. 13.
KTE LA.
2023. 05. 20.
Nyíregyháza Városi Stadion
2023. 05. 20.
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
05. 20.
KTE LA.
2023. 05. 27.
Kecskeméti Széktói Stadion
2023. 05. 27.
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LA.
05. 27.
BVSC-Zugló
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->