Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MLSZ Országos U14 Alap csoport Kelet 7. forduló

2022.10.15 - 10:00

BUDAPEST, BVSC Utánpótlás Labdarúgó Centrum (BVSC Utánpótlás Labdarúgó Centrum Tatai út)

MLSZ

MLSZ Országos U14 Alap csoport Kelet

Játékvezető
HAGEN BALÁZS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
SÁROSI BOTOND, BANAI GERGELY
BVSC-Zugló
UTE
80'
40'

Gólok

 

0 - 1

5'

SZTOJKA MÁRK

 

0 - 2

12'

TÍMÁR ÁKOS

 

0 - 3

18'

MOJZER BARNABÁS ZOLTÁN
KOCSIS MARCELL IMRE

24'

1 - 3

 

 

1 - 4

66'

VERES ÁKOS

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 UTE UTE 7 7 0 0 33 6 27 21
2 NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 7 5 0 2 31 6 25 15
3 KTE LA. KTE LA. 7 5 0 2 29 8 21 15
4 Szolnoki MÁV Utánpótlás FC Szolnoki MÁV Utánpótlás FC 7 5 0 2 31 14 17 15
5 SZEGED-CSANÁD GROSICS A. SZEGED-CSANÁD GROSICS A. 6 5 0 1 26 9 17 15
6 BVSC-Zugló BVSC-Zugló 7 4 1 2 23 9 14 13
7 Gödöllői SK Gödöllői SK 7 4 0 3 48 9 39 12
8 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC 7 3 0 4 17 41 -24 9
9 Sajóvölgye Focisuli Sajóvölgye Focisuli 7 2 1 4 17 24 -7 7
10 Monori SE Monori SE 7 2 0 5 14 19 -5 6
11 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE 7 2 0 5 17 34 -17 6
12 DEAC DEAC 7 2 0 5 7 26 -19 6
13 EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT. EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT. 7 1 0 6 12 35 -23 3
14 SBTC SPORT KFT SBTC SPORT KFT 6 0 0 6 1 66 -65 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 SBTC SPORT KFT UTE 3 3 0 0 7 1 6 9 4 3 1 0 11 3 8 10 7 6 1 0 18 4 14 19
2 SBTC SPORT KFT Gödöllői SK 3 2 0 1 9 2 7 6 4 3 0 1 11 2 9 9 7 5 0 2 20 4 16 15
3 SBTC SPORT KFT Szolnoki MÁV Utánpótlás FC 4 4 0 0 16 1 15 12 3 1 0 2 2 5 -3 3 7 5 0 2 18 6 12 15
4 SBTC SPORT KFT SZEGED-CSANÁD GROSICS A. 3 2 1 0 7 2 5 7 3 2 1 0 7 2 5 7 6 4 2 0 14 4 10 14
5 SBTC SPORT KFT NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 4 3 0 1 10 2 8 9 3 1 1 1 3 2 1 4 7 4 1 2 13 4 9 13
6 SBTC SPORT KFT KTE LA. 4 3 1 0 7 0 7 10 3 1 0 2 7 7 0 3 7 4 1 2 14 7 7 13
7 SBTC SPORT KFT BVSC-Zugló 4 2 1 1 11 3 8 7 3 1 0 2 1 2 -1 3 7 3 1 3 12 5 7 10
8 SBTC SPORT KFT Sajóvölgye Focisuli 3 2 1 0 6 1 5 7 4 1 0 3 3 10 -7 3 7 3 1 3 9 11 -2 10
9 SBTC SPORT KFT BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE 4 2 1 1 7 6 1 7 3 1 0 2 4 10 -6 3 7 3 1 3 11 16 -5 10
10 SBTC SPORT KFT Monori SE 4 1 0 3 7 6 1 3 3 1 1 1 2 2 0 4 7 2 1 4 9 8 1 7
11 SBTC SPORT KFT MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC 3 1 0 2 5 9 -4 3 4 1 0 3 5 14 -9 3 7 2 0 5 10 23 -13 6
12 SBTC SPORT KFT EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT. 3 1 0 2 2 5 -3 3 4 0 0 4 3 12 -9 0 7 1 0 6 5 17 -12 3
13 SBTC SPORT KFT DEAC 3 0 1 2 0 7 -7 1 4 0 2 2 2 9 -7 2 7 0 3 4 2 16 -14 3
14 SBTC SPORT KFT SBTC SPORT KFT 3 0 0 3 1 16 -15 0 3 0 0 3 0 15 -15 0 6 0 0 6 1 31 -30 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 SBTC SPORT KFT UTE 3 3 0 0 15 1 14 9 4 4 0 0 18 5 13 12 7 7 0 0 33 6 27 21
2 SBTC SPORT KFT NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 4 4 0 0 24 2 22 12 3 1 0 2 7 4 3 3 7 5 0 2 31 6 25 15
3 SBTC SPORT KFT KTE LA. 4 4 0 0 15 1 14 12 3 1 0 2 14 7 7 3 7 5 0 2 29 8 21 15
4 SBTC SPORT KFT Szolnoki MÁV Utánpótlás FC 4 4 0 0 27 5 22 12 3 1 0 2 4 9 -5 3 7 5 0 2 31 14 17 15
5 SBTC SPORT KFT SZEGED-CSANÁD GROSICS A. 3 2 0 1 13 4 9 6 3 3 0 0 13 5 8 9 6 5 0 1 26 9 17 15
6 SBTC SPORT KFT BVSC-Zugló 4 3 0 1 19 5 14 9 3 1 1 1 4 4 0 4 7 4 1 2 23 9 14 13
7 SBTC SPORT KFT Gödöllői SK 3 2 0 1 21 4 17 6 4 2 0 2 27 5 22 6 7 4 0 3 48 9 39 12
8 SBTC SPORT KFT MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC 3 2 0 1 9 16 -7 6 4 1 0 3 8 25 -17 3 7 3 0 4 17 41 -24 9
9 SBTC SPORT KFT Sajóvölgye Focisuli 3 1 1 1 13 4 9 4 4 1 0 3 4 20 -16 3 7 2 1 4 17 24 -7 7
10 SBTC SPORT KFT Monori SE 4 1 0 3 10 14 -4 3 3 1 0 2 4 5 -1 3 7 2 0 5 14 19 -5 6
11 SBTC SPORT KFT BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE 4 2 0 2 11 10 1 6 3 0 0 3 6 24 -18 0 7 2 0 5 17 34 -17 6
12 SBTC SPORT KFT DEAC 3 1 0 2 2 11 -9 3 4 1 0 3 5 15 -10 3 7 2 0 5 7 26 -19 6
13 SBTC SPORT KFT EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT. 3 1 0 2 6 10 -4 3 4 0 0 4 6 25 -19 0 7 1 0 6 12 35 -23 3
14 SBTC SPORT KFT SBTC SPORT KFT 3 0 0 3 1 33 -32 0 3 0 0 3 0 33 -33 0 6 0 0 6 1 66 -65 0
 
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
-2 - 34 - 3---3 - 12 - 3-----
BVSC-Zugló
-----9 - 1--7 - 02 - 0--1 - 4
DEAC
------1 - 0---0 - 4-1 - 7
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
-2 - 1----1 - 3---3 - 6--
Gödöllői SK
-1 - 2-9 - 2---11 - 0-----
KTE LA.
--2 - 06 - 03 - 1--4 - 0-----
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC
5 - 4---0 - 104 - 2-------
Monori SE
------7 - 0--1 - 7-0 - 32 - 4
Sajóvölgye Focisuli
-1 - 1------10 - 0-2 - 3--
SBTC SPORT KFT
----0 - 151 - 110 - 7------
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
--3 - 0-2 - 1---3 - 116 - 0---
SZEGED-CSANÁD GROSICS A.
------9 - 0----3 - 11 - 3
Szolnoki MÁV Utánpótlás FC
12 - 2-8 - 26 - 1------1 - 0--
UTE
7 - 0----2 - 1------6 - 0

Meccsek

BVSC-Zugló

2022. 09. 03. 14:00
BVSC Utánpótlás Labdarúgó Centrum
2022. 09. 03. 14:00
BVSC Utánpótlás Labdarúgó Centrum
BVSC-Zugló
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2022. 09. 10. 12:00
Szűcs Lajos Sportcentrum (Gödöllő)
2022. 09. 10. 12:00
Szűcs Lajos Sportcentrum (Gödöllő)
Gödöllői SK
BVSC-Zugló
2022. 09. 17. 14:00
BVSC-Zugló Stadion
2022. 09. 17. 14:00
BVSC-Zugló Stadion
BVSC-Zugló
SBTC SPORT KFT
2022. 09. 24. 12:00
Sajóvölgye Focisuli Sportpálya
2022. 09. 24. 12:00
Sajóvölgye Focisuli Sportpálya
Sajóvölgye Focisuli
BVSC-Zugló
2022. 10. 01. 14:00
BVSC Utánpótlás Labdarúgó Centrum
2022. 10. 01. 14:00
BVSC Utánpótlás Labdarúgó Centrum
BVSC-Zugló
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC
2022. 10. 08. 10:00
Eger Felsővárosi Sporttelep
2022. 10. 08. 10:00
Eger Felsővárosi Sporttelep
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
BVSC-Zugló
2022. 10. 15. 10:00
BVSC Utánpótlás Labdarúgó Centrum
2022. 10. 15. 10:00
BVSC Utánpótlás Labdarúgó Centrum
BVSC-Zugló
UTE
2022. 10. 29. 14:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2022. 10. 29. 14:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DEAC
BVSC-Zugló
2022. 11. 04. 10:00
BVSC Utánpótlás Labdarúgó Centrum
2022. 11. 04. 10:00
BVSC Utánpótlás Labdarúgó Centrum
BVSC-Zugló
Szolnoki MÁV Utánpótlás FC
2022. 11. 13. 10:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
2022. 11. 13. 10:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
Monori SE
BVSC-Zugló
2022. 11. 19. 14:00
BVSC Utánpótlás Labdarúgó Centrum
2022. 11. 19. 14:00
BVSC Utánpótlás Labdarúgó Centrum
BVSC-Zugló
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
2022. 11. 26. 13:00
Szent Gellért Fórum
2022. 11. 26. 13:00
Szent Gellért Fórum
SZEGED-CSANÁD GROSICS A.
BVSC-Zugló
2022. 12. 03. 12:00
BVSC-Zugló Stadion
2022. 12. 03. 12:00
BVSC-Zugló Stadion
BVSC-Zugló
KTE LA.

UTE

2022. 09. 03. 10:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2022. 09. 03. 10:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DEAC
UTE
2022. 09. 09. 15:00
UTE Labdarúgó Akadémia
2022. 09. 09. 15:00
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE
Szolnoki MÁV Utánpótlás FC
2022. 09. 17. 10:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
2022. 09. 17. 10:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
Monori SE
UTE
2022. 09. 24. 14:00
UTE Labdarúgó Akadémia
2022. 09. 24. 14:00
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
2022. 10. 01. 12:00
Szent Gellért Fórum
2022. 10. 01. 12:00
Szent Gellért Fórum
SZEGED-CSANÁD GROSICS A.
UTE
2022. 10. 08. 12:00
UTE Labdarúgó Akadémia
2022. 10. 08. 12:00
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE
KTE LA.
2022. 10. 15. 10:00
BVSC Utánpótlás Labdarúgó Centrum
2022. 10. 15. 10:00
BVSC Utánpótlás Labdarúgó Centrum
BVSC-Zugló
UTE
2022. 10. 29. 12:00
UTE Labdarúgó Akadémia
2022. 10. 29. 12:00
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE
Gödöllői SK
2022. 11. 05. 12:00
SBTC Utánpótlás központ
2022. 11. 05. 12:00
SBTC Utánpótlás központ
SBTC SPORT KFT
UTE
2022. 11. 12. 12:00
UTE Labdarúgó Akadémia
2022. 11. 12. 12:00
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE
Sajóvölgye Focisuli
2022. 11. 16. 14:00
Mezőkövesdi Tűzoltó Sporttelep
2022. 11. 16. 14:00
Mezőkövesdi Tűzoltó Sporttelep
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC
UTE
2022. 11. 26. 14:00
UTE Megyeri úti UP Pálya
2022. 11. 26. 14:00
UTE Megyeri úti UP Pálya
UTE
EGER LABDARÚGÓ SPORT KFT.
2022. 12. 03. 12:00
Nyíregyháza Örökösföld Sporttelep
2022. 12. 03. 12:00
Nyíregyháza Örökösföld Sporttelep
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
UTE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->