Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

III. osztályú felnőtt bajnokság, Keleti csoport 1. forduló

2022.08.27 - 17:00

Tápiószele, Tápiószelei SE Sporttelep

Pest

III. osztályú felnőtt bajnokság, Keleti csoport

Játékvezető
KOVÁCS KRISTÓF
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
DANKÓ ATTILA, JÓZAN CSABA
Tápiószelei SE
Fót SE
90'
45'

Gólok

SERES BÉLA

35'

1 - 0

 

TÓTH RICHÁRD

93'

2 - 0

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Abonyi Kid FC Abonyi Kid FC 1 1 0 0 8 0 8 3
2 Mogyoródi KSK Mogyoródi KSK 1 1 0 0 4 1 3 3
3 Tápiósági KSK Tápiósági KSK 1 1 0 0 3 0 3 3
4 Iklad KFC Iklad KFC 1 1 0 0 4 2 2 3
5 Tápiószelei SE Tápiószelei SE 1 1 0 0 2 0 2 3
6 Sülysápi SE Sülysápi SE 1 1 0 0 2 1 1 3
7 Tura VSK Tura VSK 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Dány KSK Dány KSK 1 0 0 1 1 2 -1 0
9 Mogyoród FC II. Mogyoród FC II. 1 0 0 1 2 4 -2 0
10 Fót SE Fót SE 1 0 0 1 0 2 -2 0
11 SK Farmos SK Farmos 1 0 0 1 1 4 -3 0
12 Tápiószőlősi KSE Tápiószőlősi KSE 1 0 0 1 0 3 -3 0
13 Zsámboki SE Zsámboki SE 1 0 0 1 0 8 -8 0
14 SK Tóalmás (Kizárva) SK Tóalmás (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 SK Tóalmás (Kizárva) Abonyi Kid FC 1 1 0 0 3 0 3 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3 0 3 3
2 SK Tóalmás (Kizárva) Iklad KFC 1 1 0 0 2 1 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 1 1 3
3 SK Tóalmás (Kizárva) Sülysápi SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 1 1 3 1 1 0 0 2 1 1 3
4 SK Tóalmás (Kizárva) Mogyoródi KSK 1 1 0 0 1 0 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 3
5 SK Tóalmás (Kizárva) Tápiószelei SE 1 1 0 0 1 0 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 3
6 SK Tóalmás (Kizárva) Tápiósági KSK 1 0 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1
7 SK Tóalmás (Kizárva) Tápiószőlősi KSE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 1 0 0 0 0 1
8 SK Tóalmás (Kizárva) Tura VSK 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 SK Tóalmás (Kizárva) Dány KSK 1 0 0 1 1 2 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 2 -1 0
10 SK Tóalmás (Kizárva) Mogyoród FC II. 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 2 -1 0 1 0 0 1 1 2 -1 0
11 SK Tóalmás (Kizárva) Fót SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 0 1 0 1 -1 0
12 SK Tóalmás (Kizárva) SK Farmos 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 0 1 0 1 -1 0
13 SK Tóalmás (Kizárva) Zsámboki SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 3 -3 0 1 0 0 1 0 3 -3 0
14 SK Tóalmás (Kizárva) SK Tóalmás (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 SK Tóalmás (Kizárva) Abonyi Kid FC 1 1 0 0 8 0 8 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 8 0 8 3
2 SK Tóalmás (Kizárva) Mogyoródi KSK 1 1 0 0 4 1 3 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 4 1 3 3
3 SK Tóalmás (Kizárva) Tápiósági KSK 1 1 0 0 3 0 3 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3 0 3 3
4 SK Tóalmás (Kizárva) Iklad KFC 1 1 0 0 4 2 2 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 4 2 2 3
5 SK Tóalmás (Kizárva) Tápiószelei SE 1 1 0 0 2 0 2 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 0 2 3
6 SK Tóalmás (Kizárva) Sülysápi SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 1 1 3 1 1 0 0 2 1 1 3
7 SK Tóalmás (Kizárva) Tura VSK 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 SK Tóalmás (Kizárva) Dány KSK 1 0 0 1 1 2 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 2 -1 0
9 SK Tóalmás (Kizárva) Mogyoród FC II. 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 2 4 -2 0 1 0 0 1 2 4 -2 0
10 SK Tóalmás (Kizárva) Fót SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 2 -2 0 1 0 0 1 0 2 -2 0
11 SK Tóalmás (Kizárva) SK Farmos 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 4 -3 0 1 0 0 1 1 4 -3 0
12 SK Tóalmás (Kizárva) Tápiószőlősi KSE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 3 -3 0 1 0 0 1 0 3 -3 0
13 SK Tóalmás (Kizárva) Zsámboki SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 8 -8 0 1 0 0 1 0 8 -8 0
14 SK Tóalmás (Kizárva) SK Tóalmás (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
 
Abonyi Kid FC
------------8 - 0
Dány KSK
-------1 - 2-----
Fót SE
-------------
Iklad KFC
---4 - 2---------
Mogyoród FC II.
-------------
Mogyoródi KSK
-----4 - 1-------
SK Farmos
-------------
SK Tóalmás
-------------
Sülysápi SE
-------------
Tápiósági KSK
----------3 - 0--
Tápiószelei SE
--2 - 0----------
Tápiószőlősi KSE
-------------
Tura VSK
-------------
Zsámboki SE
-------------

Meccsek

Tápiószelei SE

2022. 08. 27. 17:00
Tápiószelei SE Sporttelep
2022. 08. 27. 17:00
Tápiószelei SE Sporttelep
Tápiószelei SE
Fót SE
2022. 09. 04. 16:30
Tápiószelei SE Sporttelep
2022. 09. 04. 16:30
Tápiószelei SE Sporttelep
Tápiószelei SE
SK Farmos
2022. 09. 10. 16:30
Tápiószelei SE Sporttelep
2022. 09. 10. 16:30
Tápiószelei SE Sporttelep
Tápiószelei SE
Tápiószőlősi KSE
2022. 09. 17. 16:00
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
2022. 09. 17. 16:00
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
Sülysápi SE
Tápiószelei SE
2022. 09. 24. 16:00
Tápiószelei SE Sporttelep
2022. 09. 24. 16:00
Tápiószelei SE Sporttelep
Tápiószelei SE
Tura VSK
2022. 10. 02. 15:00
Ober János Sporttelep (Mogyoród)
2022. 10. 02. 15:00
Ober János Sporttelep (Mogyoród)
Mogyoród FC II.
Tápiószelei SE
2022. 10. 08. 15:00
Tápiószelei SE Sporttelep
2022. 10. 08. 15:00
Tápiószelei SE Sporttelep
Tápiószelei SE
Zsámboki SE
2022. 10. 16. 15:00
Abonyi sportpálya
2022. 10. 16. 15:00
Abonyi sportpálya
Abonyi Kid FC
Tápiószelei SE
2022. 10. 29. 13:30
Tápiószelei SE Sporttelep
2022. 10. 29. 13:30
Tápiószelei SE Sporttelep
Tápiószelei SE
Iklad KFC
2022. 11. 13. 13:00
Tápiószelei SE Sporttelep
2022. 11. 13. 13:00
Tápiószelei SE Sporttelep
Tápiószelei SE
Dány KSK
2022. 11. 19. 13:00
Tápiósági sportpálya
2022. 11. 19. 13:00
Tápiósági sportpálya
Tápiósági KSK
Tápiószelei SE
2022. 11. 27. 13:00
Tápiószelei SE Sporttelep
2022. 11. 27. 13:00
Tápiószelei SE Sporttelep
Tápiószelei SE
Mogyoródi KSK
2023. 03. 12. 14:30
Balogh Sándor Sportcentrum (Fót)
2023. 03. 12. 14:30
Balogh Sándor Sportcentrum (Fót)
Fót SE
03. 12. 14:30
Tápiószelei SE
2023. 03. 19. 15:00
Farmosi sportpálya
2023. 03. 19. 15:00
Farmosi sportpálya
SK Farmos
03. 19. 15:00
Tápiószelei SE
2023. 03. 25. 15:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
2023. 03. 25. 15:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
Tápiószőlősi KSE
03. 25. 15:00
Tápiószelei SE
2023. 04. 01. 15:30
Tápiószelei SE Sporttelep
2023. 04. 01. 15:30
Tápiószelei SE Sporttelep
Tápiószelei SE
04. 01. 15:30
Sülysápi SE
2023. 04. 08. 16:00
Turai sportpálya
2023. 04. 08. 16:00
Turai sportpálya
Tura VSK
04. 08. 16:00
Tápiószelei SE
2023. 04. 15. 16:00
Tápiószelei SE Sporttelep
2023. 04. 15. 16:00
Tápiószelei SE Sporttelep
Tápiószelei SE
04. 15. 16:00
Mogyoród FC II.
2023. 04. 23. 16:30
Zsámboki sportpálya
2023. 04. 23. 16:30
Zsámboki sportpálya
Zsámboki SE
04. 23. 16:30
Tápiószelei SE
2023. 04. 29. 16:30
Tápiószelei SE Sporttelep
2023. 04. 29. 16:30
Tápiószelei SE Sporttelep
Tápiószelei SE
04. 29. 16:30
Abonyi Kid FC
2023. 05. 07. 16:30
Ikladi KFC Sporttelep
2023. 05. 07. 16:30
Ikladi KFC Sporttelep
Iklad KFC
05. 07. 16:30
Tápiószelei SE
2023. 05. 21. 17:00
Dány KSK Sporttelep
2023. 05. 21. 17:00
Dány KSK Sporttelep
Dány KSK
05. 21. 17:00
Tápiószelei SE
2023. 05. 27. 17:00
Tápiószelei SE Sporttelep
2023. 05. 27. 17:00
Tápiószelei SE Sporttelep
Tápiószelei SE
05. 27. 17:00
Tápiósági KSK
2023. 06. 04. 17:00
Ober János Sporttelep (Mogyoród)
2023. 06. 04. 17:00
Ober János Sporttelep (Mogyoród)
Mogyoródi KSK
06. 04. 17:00
Tápiószelei SE

Fót SE

2022. 08. 27. 17:00
Tápiószelei SE Sporttelep
2022. 08. 27. 17:00
Tápiószelei SE Sporttelep
Tápiószelei SE
Fót SE
2022. 09. 04. 16:30
Balogh Sándor Sportcentrum (Fót)
2022. 09. 04. 16:30
Balogh Sándor Sportcentrum (Fót)
Fót SE
Abonyi Kid FC
2022. 09. 11. 16:30
Balogh Sándor Sportcentrum (Fót)
2022. 09. 11. 16:30
Balogh Sándor Sportcentrum (Fót)
Fót SE
SK Farmos
2022. 09. 17. 16:00
Ikladi KFC Sporttelep
2022. 09. 17. 16:00
Ikladi KFC Sporttelep
Iklad KFC
Fót SE
2022. 09. 25. 16:00
Balogh Sándor Sportcentrum (Fót)
2022. 09. 25. 16:00
Balogh Sándor Sportcentrum (Fót)
Fót SE
Tápiószőlősi KSE
2022. 10. 09. 15:00
Balogh Sándor Sportcentrum (Fót)
2022. 10. 09. 15:00
Balogh Sándor Sportcentrum (Fót)
Fót SE
Sülysápi SE
2022. 10. 16. 15:00
Dány KSK Sporttelep
2022. 10. 16. 15:00
Dány KSK Sporttelep
Dány KSK
Fót SE
2022. 10. 30. 13:30
Balogh Sándor Sportcentrum (Fót)
2022. 10. 30. 13:30
Balogh Sándor Sportcentrum (Fót)
Fót SE
Tura VSK
2022. 11. 05. 13:30
Tápiósági sportpálya
2022. 11. 05. 13:30
Tápiósági sportpálya
Tápiósági KSK
Fót SE
2022. 11. 13. 13:00
Balogh Sándor Sportcentrum (Fót)
2022. 11. 13. 13:00
Balogh Sándor Sportcentrum (Fót)
Fót SE
Mogyoród FC II.
2022. 11. 20. 17:00
Ober János Sporttelep (Mogyoród)
2022. 11. 20. 17:00
Ober János Sporttelep (Mogyoród)
Mogyoródi KSK
Fót SE
2022. 11. 27. 13:00
Fóti Műfüves Nagypálya
2022. 11. 27. 13:00
Fóti Műfüves Nagypálya
Fót SE
Zsámboki SE
2023. 03. 12. 14:30
Balogh Sándor Sportcentrum (Fót)
2023. 03. 12. 14:30
Balogh Sándor Sportcentrum (Fót)
Fót SE
03. 12. 14:30
Tápiószelei SE
2023. 03. 18. 15:00
Abonyi sportpálya
2023. 03. 18. 15:00
Abonyi sportpálya
Abonyi Kid FC
03. 18. 15:00
Fót SE
2023. 03. 26. 15:00
Farmosi sportpálya
2023. 03. 26. 15:00
Farmosi sportpálya
SK Farmos
03. 26. 15:00
Fót SE
2023. 04. 02. 15:30
Balogh Sándor Sportcentrum (Fót)
2023. 04. 02. 15:30
Balogh Sándor Sportcentrum (Fót)
Fót SE
04. 02. 15:30
Iklad KFC
2023. 04. 08. 16:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
2023. 04. 08. 16:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
Tápiószőlősi KSE
04. 08. 16:00
Fót SE
2023. 04. 22. 16:30
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
2023. 04. 22. 16:30
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
Sülysápi SE
04. 22. 16:30
Fót SE
2023. 04. 30. 16:30
Balogh Sándor Sportcentrum (Fót)
2023. 04. 30. 16:30
Balogh Sándor Sportcentrum (Fót)
Fót SE
04. 30. 16:30
Dány KSK
2023. 05. 07. 16:30
Turai sportpálya
2023. 05. 07. 16:30
Turai sportpálya
Tura VSK
05. 07. 16:30
Fót SE
2023. 05. 13. 17:00
Balogh Sándor Sportcentrum (Fót)
2023. 05. 13. 17:00
Balogh Sándor Sportcentrum (Fót)
Fót SE
05. 13. 17:00
Tápiósági KSK
2023. 05. 21. 17:00
Ober János Sporttelep (Mogyoród)
2023. 05. 21. 17:00
Ober János Sporttelep (Mogyoród)
Mogyoród FC II.
05. 21. 17:00
Fót SE
2023. 05. 28. 17:00
Balogh Sándor Sportcentrum (Fót)
2023. 05. 28. 17:00
Balogh Sándor Sportcentrum (Fót)
Fót SE
05. 28. 17:00
Mogyoródi KSK
2023. 06. 04. 17:00
Zsámboki sportpálya
2023. 06. 04. 17:00
Zsámboki sportpálya
Zsámboki SE
06. 04. 17:00
Fót SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->