Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Corecomm SI Vármegyei II. osztály U19 7. forduló

2022.10.01 - 13:30

Ugod, Ugod SE Sporttelep

Veszprém

Corecomm SI Vármegyei II. osztály U19

Játékvezető
SILYE MIKLÓS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
MECSÉRI ANNA SÁRA
EDELTECH UGOD SE
HERENDI PSK
90'
45'

Gólok

AUER DÁVID

19'

1 - 0

 

 

1 - 1

23'

SZITÁSI ZALÁN
SZABÓ MÁTÉ

32'

2 - 1

 

 

2 - 2

64'

DARIDA LEVENTE

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 ŐSI PSK ŐSI PSK 7 7 0 0 33 3 30 21
2 BALATONFÜREDI FC BALATONFÜREDI FC 7 6 0 1 76 10 66 18
3 HERENDI PSK HERENDI PSK 7 5 2 0 52 14 38 17
4 EDELTECH UGOD SE EDELTECH UGOD SE 7 5 1 1 27 6 21 16
5 GOSTECH PV ÖSKÜ FC GOSTECH PV ÖSKÜ FC 7 5 0 2 48 16 32 15
6 CSABRENDEK FC CSABRENDEK FC 7 4 1 2 14 6 8 13
7 CSETÉNY SE CSETÉNY SE 7 3 2 2 35 19 16 11
8 KAMOND FC KAMOND FC 7 2 2 3 21 30 -9 8
9 BALATONSZEPEZD ÖKSC BALATONSZEPEZD ÖKSC 7 2 1 4 17 33 -16 7
10 NEMESSZALÓK ESE NEMESSZALÓK ESE 7 2 1 4 6 29 -23 7
11 TALIÁNDÖRÖGD SE TALIÁNDÖRÖGD SE 7 1 1 5 3 24 -21 3 Büntetőpont: -1
12 KÜLSŐVAT SE KÜLSŐVAT SE 7 1 0 6 10 71 -61 3
13 BADACSONYTOMAJI SE BADACSONYTOMAJI SE 7 0 1 6 8 46 -38 1
14 BKSE-PEREMARTON BKSE-PEREMARTON 7 0 0 7 4 47 -43 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 BKSE-PEREMARTON ŐSI PSK 4 3 1 0 9 1 8 10 3 2 1 0 4 2 2 7 7 5 2 0 13 3 10 17
2 BKSE-PEREMARTON BALATONFÜREDI FC 3 3 0 0 28 1 27 9 4 2 1 1 12 7 5 7 7 5 1 1 40 8 32 16
3 BKSE-PEREMARTON GOSTECH PV ÖSKÜ FC 3 2 1 0 10 1 9 7 4 3 0 1 14 3 11 9 7 5 1 1 24 4 20 16
4 BKSE-PEREMARTON KAMOND FC 3 2 1 0 8 3 5 7 4 2 1 1 8 5 3 7 7 4 2 1 16 8 8 14
5 BKSE-PEREMARTON EDELTECH UGOD SE 4 2 2 0 3 1 2 8 3 2 0 1 8 2 6 6 7 4 2 1 11 3 8 14
6 BKSE-PEREMARTON HERENDI PSK 3 3 0 0 9 2 7 9 4 1 1 2 11 6 5 4 7 4 1 2 20 8 12 13
7 BKSE-PEREMARTON CSETÉNY SE 4 2 2 0 11 4 7 8 3 1 1 1 5 6 -1 4 7 3 3 1 16 10 6 12
8 BKSE-PEREMARTON BALATONSZEPEZD ÖKSC 4 2 0 2 6 11 -5 6 3 1 0 2 3 4 -1 3 7 3 0 4 9 15 -6 9
9 BKSE-PEREMARTON CSABRENDEK FC 3 1 0 2 5 2 3 3 4 0 3 1 1 2 -1 3 7 1 3 3 6 4 2 6
10 BKSE-PEREMARTON BKSE-PEREMARTON 5 1 2 2 3 6 -3 5 2 0 1 1 1 15 -14 1 7 1 3 3 4 21 -17 6
11 BKSE-PEREMARTON NEMESSZALÓK ESE 2 0 1 1 0 3 -3 1 5 0 2 3 1 10 -9 2 7 0 3 4 1 13 -12 3
12 BKSE-PEREMARTON TALIÁNDÖRÖGD SE 4 0 2 2 1 5 -4 2 3 0 1 2 0 4 -4 0 7 0 3 4 1 9 -8 2
13 BKSE-PEREMARTON BADACSONYTOMAJI SE 4 0 1 3 3 13 -10 1 3 0 1 2 0 12 -12 1 7 0 2 5 3 25 -22 2
14 BKSE-PEREMARTON KÜLSŐVAT SE 3 0 1 2 0 15 -15 1 4 0 1 3 0 18 -18 1 7 0 2 5 0 33 -33 2
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 BKSE-PEREMARTON ŐSI PSK 4 4 0 0 23 1 22 12 3 3 0 0 10 2 8 9 7 7 0 0 33 3 30 21
2 BKSE-PEREMARTON BALATONFÜREDI FC 3 3 0 0 49 1 48 9 4 3 0 1 27 9 18 9 7 6 0 1 76 10 66 18
3 BKSE-PEREMARTON HERENDI PSK 3 3 0 0 22 4 18 9 4 2 2 0 30 10 20 8 7 5 2 0 52 14 38 17
4 BKSE-PEREMARTON EDELTECH UGOD SE 4 3 1 0 10 4 6 10 3 2 0 1 17 2 15 6 7 5 1 1 27 6 21 16
5 BKSE-PEREMARTON GOSTECH PV ÖSKÜ FC 3 2 0 1 23 3 20 6 4 3 0 1 25 13 12 9 7 5 0 2 48 16 32 15
6 BKSE-PEREMARTON CSABRENDEK FC 3 1 1 1 7 3 4 4 4 3 0 1 7 3 4 9 7 4 1 2 14 6 8 13
7 BKSE-PEREMARTON CSETÉNY SE 4 2 1 1 28 10 18 7 3 1 1 1 7 9 -2 4 7 3 2 2 35 19 16 11
8 BKSE-PEREMARTON KAMOND FC 3 1 1 1 11 13 -2 4 4 1 1 2 10 17 -7 4 7 2 2 3 21 30 -9 8
9 BKSE-PEREMARTON BALATONSZEPEZD ÖKSC 4 2 0 2 13 17 -4 6 3 0 1 2 4 16 -12 1 7 2 1 4 17 33 -16 7
10 BKSE-PEREMARTON NEMESSZALÓK ESE 2 0 1 1 0 5 -5 1 5 2 0 3 6 24 -18 6 7 2 1 4 6 29 -23 7
11 BKSE-PEREMARTON TALIÁNDÖRÖGD SE 4 1 0 3 3 14 -11 3 3 0 1 2 0 10 -10 0 7 1 1 5 3 24 -21 3
12 BKSE-PEREMARTON KÜLSŐVAT SE 3 1 0 2 9 30 -21 3 4 0 0 4 1 41 -40 0 7 1 0 6 10 71 -61 3
13 BKSE-PEREMARTON BADACSONYTOMAJI SE 4 0 1 3 7 21 -14 1 3 0 0 3 1 25 -24 0 7 0 1 6 8 46 -38 1
14 BKSE-PEREMARTON BKSE-PEREMARTON 5 0 0 5 3 20 -17 0 2 0 0 2 1 27 -26 0 7 0 0 7 4 47 -43 0
 
BADACSONYTOMAJI SE
--1 - 3----4 - 4-2 - 3---0 - 11
BKSE-PEREMARTON
----0 - 3-2 - 5--0 - 31 - 50 - 4--
BALATONFÜREDI FC
--------------
BALATONFÜREDI FC
-24 - 0---8 - 1--17 - 0-----
BALATONSZEPEZD ÖKSC
---3 - 12---3 - 5-5 - 0--2 - 0-
CSABRENDEK FC
----1 - 1----6 - 00 - 2---
CSETÉNY SE
-----1 - 25 - 5-14 - 0--8 - 3--
HERENDI PSK
7 - 1---8 - 3--7 - 0------
KAMOND FC
---3 - 11--1 - 1-7 - 1-----
KÜLSŐVAT SE
3 - 0------1 - 18---5 - 12--
NEMESSZALÓK ESE
------0 - 5-----0 - 0-
ŐSI PSK
---2 - 1------11 - 0-8 - 02 - 0
GOSTECH PV ÖSKÜ FC
15 - 0---7 - 0------1 - 3--
TALIÁNDÖRÖGD SE
-3 - 1---0 - 1------0 - 60 - 6
EDELTECH UGOD SE
-----2 - 1-2 - 23 - 13 - 0----

Meccsek

EDELTECH UGOD SE

2023. 03. 12. 13:00
Badacsonytomaji Sportpálya
2023. 03. 12. 13:00
Badacsonytomaji Sportpálya
BADACSONYTOMAJI SE
EDELTECH UGOD SE
2022. 08. 27. 15:00
Ugod SE Sporttelep
2022. 08. 27. 15:00
Ugod SE Sporttelep
EDELTECH UGOD SE
CSABRENDEK FC
2022. 09. 04. 14:30
Ugod SE Sporttelep
2022. 09. 04. 14:30
Ugod SE Sporttelep
EDELTECH UGOD SE
KÜLSŐVAT SE
2022. 09. 11. 14:30
Sportpálya Taliándörögd
2022. 09. 11. 14:30
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
EDELTECH UGOD SE
2022. 09. 18. 14:00
Ugod SE Sporttelep
2022. 09. 18. 14:00
Ugod SE Sporttelep
EDELTECH UGOD SE
KAMOND FC
2022. 09. 25. 14:00
Ősi Petőfi SK
2022. 09. 25. 14:00
Ősi Petőfi SK
ŐSI PSK
EDELTECH UGOD SE
2022. 10. 01. 13:30
Ugod SE Sporttelep
2022. 10. 01. 13:30
Ugod SE Sporttelep
EDELTECH UGOD SE
HERENDI PSK
2022. 10. 08. 13:00
Peremarton Sporttelep
2022. 10. 08. 13:00
Peremarton Sporttelep
BKSE-PEREMARTON
EDELTECH UGOD SE
2022. 10. 15. 15:00
Ugod SE Sporttelep
2022. 10. 15. 15:00
Ugod SE Sporttelep
EDELTECH UGOD SE
BALATONFÜREDI FC
2022. 10. 22. 12:30
Balatonszepezdi Sporttelep
2022. 10. 22. 12:30
Balatonszepezdi Sporttelep
BALATONSZEPEZD ÖKSC
EDELTECH UGOD SE
2022. 10. 30. 12:00
Ugod SE Sporttelep
2022. 10. 30. 12:00
Ugod SE Sporttelep
EDELTECH UGOD SE
GOSTECH PV ÖSKÜ FC
2022. 11. 06. 12:00
Csetényi Sporttelep
2022. 11. 06. 12:00
Csetényi Sporttelep
CSETÉNY SE
EDELTECH UGOD SE
2022. 11. 13. 12:00
Ugod SE Sporttelep
2022. 11. 13. 12:00
Ugod SE Sporttelep
EDELTECH UGOD SE
NEMESSZALÓK ESE
2023. 03. 19. 13:00
Ugod SE Sporttelep
2023. 03. 19. 13:00
Ugod SE Sporttelep
EDELTECH UGOD SE
BADACSONYTOMAJI SE
2023. 03. 26. 14:00
Csabrendek FC
2023. 03. 26. 14:00
Csabrendek FC
CSABRENDEK FC
EDELTECH UGOD SE
2023. 04. 02. 14:30
Külsővat SE
2023. 04. 02. 14:30
Külsővat SE
KÜLSŐVAT SE
EDELTECH UGOD SE
2023. 04. 07. 15:00
Ugod SE Sporttelep
2023. 04. 07. 15:00
Ugod SE Sporttelep
EDELTECH UGOD SE
TALIÁNDÖRÖGD SE
2023. 04. 15. 15:00
Kamond FC
2023. 04. 15. 15:00
Kamond FC
KAMOND FC
EDELTECH UGOD SE
2023. 04. 23. 15:00
Ugod SE Sporttelep
2023. 04. 23. 15:00
Ugod SE Sporttelep
EDELTECH UGOD SE
ŐSI PSK
2023. 04. 29. 15:00
Herendi Porcelán SK
2023. 04. 29. 15:00
Herendi Porcelán SK
HERENDI PSK
EDELTECH UGOD SE
2023. 05. 07. 15:00
Ugod SE Sporttelep
2023. 05. 07. 15:00
Ugod SE Sporttelep
EDELTECH UGOD SE
BKSE-PEREMARTON
2023. 05. 12. 18:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
2023. 05. 12. 18:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
EDELTECH UGOD SE
2023. 05. 21. 15:00
Ugod SE Sporttelep
2023. 05. 21. 15:00
Ugod SE Sporttelep
EDELTECH UGOD SE
BALATONSZEPEZD ÖKSC
2023. 05. 28. 15:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2023. 05. 28. 15:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
GOSTECH PV ÖSKÜ FC
EDELTECH UGOD SE
2023. 06. 04. 15:00
Ugod SE Sporttelep
2023. 06. 04. 15:00
Ugod SE Sporttelep
EDELTECH UGOD SE
CSETÉNY SE
2023. 06. 11. 15:00
Nemesszalók Sportegyesület
2023. 06. 11. 15:00
Nemesszalók Sportegyesület
NEMESSZALÓK ESE
EDELTECH UGOD SE

HERENDI PSK

2022. 08. 21. 15:00
Peremarton Sporttelep
2022. 08. 21. 15:00
Peremarton Sporttelep
BKSE-PEREMARTON
HERENDI PSK
2022. 11. 20. 12:00
Herendi Porcelán SK
2022. 11. 20. 12:00
Herendi Porcelán SK
HERENDI PSK
BALATONSZEPEZD ÖKSC
2022. 09. 04. 14:30
Csetényi Sporttelep
2022. 09. 04. 14:30
Csetényi Sporttelep
CSETÉNY SE
HERENDI PSK
2022. 09. 10. 14:30
Herendi Porcelán SK
2022. 09. 10. 14:30
Herendi Porcelán SK
HERENDI PSK
BADACSONYTOMAJI SE
2022. 09. 18. 14:00
Külsővat SE
2022. 09. 18. 14:00
Külsővat SE
KÜLSŐVAT SE
HERENDI PSK
2022. 09. 24. 14:00
Herendi Porcelán SK
2022. 09. 24. 14:00
Herendi Porcelán SK
HERENDI PSK
KAMOND FC
2022. 10. 01. 13:30
Ugod SE Sporttelep
2022. 10. 01. 13:30
Ugod SE Sporttelep
EDELTECH UGOD SE
HERENDI PSK
2022. 10. 08. 13:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
2022. 10. 08. 13:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
HERENDI PSK
2022. 10. 16. 13:00
Herendi Porcelán SK
2022. 10. 16. 13:00
Herendi Porcelán SK
HERENDI PSK
GOSTECH PV ÖSKÜ FC
2022. 10. 22. 12:30
Nemesszalók Sportegyesület
2022. 10. 22. 12:30
Nemesszalók Sportegyesület
NEMESSZALÓK ESE
HERENDI PSK
2022. 10. 29. 12:00
Herendi Porcelán SK
2022. 10. 29. 12:00
Herendi Porcelán SK
HERENDI PSK
CSABRENDEK FC
2022. 11. 06. 12:00
Sportpálya Taliándörögd
2022. 11. 06. 12:00
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
HERENDI PSK
2022. 11. 12. 12:00
Herendi Porcelán SK
2022. 11. 12. 12:00
Herendi Porcelán SK
HERENDI PSK
ŐSI PSK
2023. 05. 10. 17:00
Herendi Porcelán SK
2023. 05. 10. 17:00
Herendi Porcelán SK
HERENDI PSK
BKSE-PEREMARTON
2023. 03. 25. 14:00
Balatonszepezdi Sporttelep
2023. 03. 25. 14:00
Balatonszepezdi Sporttelep
BALATONSZEPEZD ÖKSC
HERENDI PSK
2023. 04. 01. 14:30
Herendi Porcelán SK
2023. 04. 01. 14:30
Herendi Porcelán SK
HERENDI PSK
CSETÉNY SE
2023. 04. 07. 15:00
Badacsonytomaji Sportpálya
2023. 04. 07. 15:00
Badacsonytomaji Sportpálya
BADACSONYTOMAJI SE
HERENDI PSK
2023. 04. 15. 15:00
Herendi Porcelán SK
2023. 04. 15. 15:00
Herendi Porcelán SK
HERENDI PSK
KÜLSŐVAT SE
2023. 04. 22. 15:00
Kamond FC
2023. 04. 22. 15:00
Kamond FC
KAMOND FC
HERENDI PSK
2023. 04. 29. 15:00
Herendi Porcelán SK
2023. 04. 29. 15:00
Herendi Porcelán SK
HERENDI PSK
EDELTECH UGOD SE
2023. 05. 05. 17:00
Herendi Porcelán SK
2023. 05. 05. 17:00
Herendi Porcelán SK
HERENDI PSK
BALATONFÜREDI FC
2023. 05. 13. 15:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2023. 05. 13. 15:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
GOSTECH PV ÖSKÜ FC
HERENDI PSK
2023. 05. 20. 15:00
Herendi Porcelán SK
2023. 05. 20. 15:00
Herendi Porcelán SK
HERENDI PSK
NEMESSZALÓK ESE
2023. 05. 28. 15:00
Csabrendek FC
2023. 05. 28. 15:00
Csabrendek FC
CSABRENDEK FC
HERENDI PSK
2023. 06. 03. 15:00
Herendi Porcelán SK
2023. 06. 03. 15:00
Herendi Porcelán SK
HERENDI PSK
TALIÁNDÖRÖGD SE
2023. 06. 11. 15:00
Ősi Petőfi SK
2023. 06. 11. 15:00
Ősi Petőfi SK
ŐSI PSK
HERENDI PSK
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL