Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

BLSZ I. osztály 10. forduló

2022.10.22 - 11:00

Budapest, Budai II. László Stadion

Budapest

BLSZ I. osztály

Játékvezető
BERECZKI MIKLÓS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
RÓZSA GERGELY, RÓKA KRISZTIÁN
REAC SPORT KFT.
CSEPEL UFC KFT.
90'
45'

Gólok

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 10 9 0 1 39 8 31 27
2 CSEPEL-CSEP-GÓL FC CSEPEL-CSEP-GÓL FC 10 8 0 2 34 7 27 24
3 UNIONE FC UNIONE FC 10 8 0 2 21 5 16 24
4 BUDAFOKI MTE II. BUDAFOKI MTE II. 10 7 2 1 17 6 11 23
5 REAC SPORT KFT. REAC SPORT KFT. 10 7 1 2 31 12 19 22
6 FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK 10 6 0 4 20 14 6 18
7 TFSE TFSE 10 5 0 5 13 16 -3 15
8 CSEPEL UFC KFT. CSEPEL UFC KFT. 10 4 3 3 15 8 7 15
9 ASR GÁZGYÁR ASR GÁZGYÁR 10 4 2 4 9 16 -7 14
10 TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE  TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE  10 3 3 4 12 11 1 12
11 PESTSZENTIMREI SPORT KÖR PESTSZENTIMREI SPORT KÖR 10 3 2 5 7 14 -7 11
12 1908 SZAC BUDAPEST 1908 SZAC BUDAPEST 10 2 2 6 11 25 -14 8
13 XV. KERÜLETI ISSIMO SE XV. KERÜLETI ISSIMO SE 10 1 2 7 9 32 -23 5
14 SZABADKIKÖTŐ SPORT KFT. SZABADKIKÖTŐ SPORT KFT. 10 1 2 7 8 33 -25 5
15 RÁKOSMENTE FC KFT. RÁKOSMENTE FC KFT. 10 1 1 8 8 26 -18 4
16 IKARUS BSE IKARUS BSE 10 0 2 8 8 29 -21 2
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 IKARUS BSE BUDAFOKI MTE II. 5 4 1 0 5 0 5 13 5 4 1 0 7 2 5 13 10 8 2 0 12 2 10 26
2 IKARUS BSE UNIONE FC 5 4 1 0 7 0 7 13 5 3 1 1 6 2 4 10 10 7 2 1 13 2 11 23
3 IKARUS BSE 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 5 4 0 1 6 2 4 12 5 3 2 0 8 3 5 11 10 7 2 1 14 5 9 23
4 IKARUS BSE CSEPEL-CSEP-GÓL FC 6 5 1 0 12 2 10 16 4 1 1 2 3 3 0 4 10 6 2 2 15 5 10 20
5 IKARUS BSE REAC SPORT KFT. 6 2 1 3 6 5 1 7 4 4 0 0 7 2 5 12 10 6 1 3 13 7 6 19
6 IKARUS BSE CSEPEL UFC KFT. 5 2 2 1 3 1 2 8 5 2 2 1 3 1 2 8 10 4 4 2 6 2 4 16
7 IKARUS BSE PESTSZENTIMREI SPORT KÖR 4 1 2 1 2 2 0 5 6 3 1 2 3 2 1 10 10 4 3 3 5 4 1 15
8 IKARUS BSE FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK 4 0 2 2 0 3 -3 2 6 3 3 0 6 1 5 12 10 3 5 2 6 4 2 14
9 IKARUS BSE TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE 6 2 2 2 5 4 1 8 4 1 2 1 1 1 0 5 10 3 4 3 6 5 1 13
10 IKARUS BSE ASR GÁZGYÁR 6 1 2 3 2 6 -4 5 4 2 1 1 4 1 3 7 10 3 3 4 6 7 -1 12
11 IKARUS BSE TFSE 4 2 1 1 3 2 1 7 6 1 2 3 1 3 -2 5 10 3 3 4 4 5 -1 12
12 IKARUS BSE 1908 SZAC BUDAPEST 5 2 1 2 3 5 -2 7 5 1 1 3 2 6 -4 4 10 3 2 5 5 11 -6 11
13 IKARUS BSE XV. KERÜLETI ISSIMO SE 4 1 0 3 1 4 -3 3 6 1 1 4 2 10 -8 4 10 2 1 7 3 14 -11 7
14 IKARUS BSE RÁKOSMENTE FC KFT. 5 0 1 4 1 5 -4 1 5 1 1 3 2 4 -2 4 10 1 2 7 3 9 -6 5
15 IKARUS BSE SZABADKIKÖTŐ SPORT KFT. 5 0 3 2 1 5 -4 3 5 0 0 5 0 11 -11 0 10 0 3 7 1 16 -15 3
16 IKARUS BSE IKARUS BSE 5 0 0 5 2 10 -8 0 5 0 1 4 1 7 -6 1 10 0 1 9 3 17 -14 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 IKARUS BSE 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 5 4 0 1 18 5 13 12 5 5 0 0 21 3 18 15 10 9 0 1 39 8 31 27
2 IKARUS BSE CSEPEL-CSEP-GÓL FC 6 6 0 0 26 4 22 18 4 2 0 2 8 3 5 6 10 8 0 2 34 7 27 24
3 IKARUS BSE UNIONE FC 5 4 0 1 12 1 11 12 5 4 0 1 9 4 5 12 10 8 0 2 21 5 16 24
4 IKARUS BSE BUDAFOKI MTE II. 5 4 0 1 8 2 6 12 5 3 2 0 9 4 5 11 10 7 2 1 17 6 11 23
5 IKARUS BSE REAC SPORT KFT. 6 3 1 2 16 9 7 10 4 4 0 0 15 3 12 12 10 7 1 2 31 12 19 22
6 IKARUS BSE FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK 4 1 0 3 5 9 -4 3 6 5 0 1 15 5 10 15 10 6 0 4 20 14 6 18
7 IKARUS BSE TFSE 4 3 0 1 10 3 7 9 6 2 0 4 3 13 -10 6 10 5 0 5 13 16 -3 15
8 IKARUS BSE CSEPEL UFC KFT. 5 1 2 2 4 5 -1 5 5 3 1 1 11 3 8 10 10 4 3 3 15 8 7 15
9 IKARUS BSE ASR GÁZGYÁR 6 2 1 3 4 12 -8 7 4 2 1 1 5 4 1 7 10 4 2 4 9 16 -7 14
10 IKARUS BSE TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE 6 2 1 3 9 9 0 7 4 1 2 1 3 2 1 5 10 3 3 4 12 11 1 12
11 IKARUS BSE PESTSZENTIMREI SPORT KÖR 4 1 1 2 3 4 -1 4 6 2 1 3 4 10 -6 7 10 3 2 5 7 14 -7 11
12 IKARUS BSE 1908 SZAC BUDAPEST 5 1 2 2 5 12 -7 5 5 1 0 4 6 13 -7 3 10 2 2 6 11 25 -14 8
13 IKARUS BSE XV. KERÜLETI ISSIMO SE 4 0 2 2 5 9 -4 2 6 1 0 5 4 23 -19 3 10 1 2 7 9 32 -23 5
14 IKARUS BSE SZABADKIKÖTŐ SPORT KFT. 5 1 1 3 5 11 -6 4 5 0 1 4 3 22 -19 1 10 1 2 7 8 33 -25 5
15 IKARUS BSE RÁKOSMENTE FC KFT. 5 0 0 5 2 12 -10 0 5 1 1 3 6 14 -8 4 10 1 1 8 8 26 -18 4
16 IKARUS BSE IKARUS BSE 5 0 0 5 4 19 -15 0 5 0 2 3 4 10 -6 2 10 0 2 8 8 29 -21 2
 
1908 SZAC BUDAPEST
1 - 8--------1 - 1-2 - 10 - 01 - 2-
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
-2 - 1----3 - 12 - 3-7 - 0---4 - 0-
ASR GÁZGYÁR
1 - 0-1 - 12 - 10 - 5-----0 - 4---0 - 1
BUDAFOKI MTE II.
4 - 1---1 - 00 - 1--2 - 0-----1 - 0
CSEPEL UFC KFT.
2 - 1----0 - 1--1 - 1--1 - 1--0 - 1
CSEPEL-CSEP-GÓL FC
5 - 1----3 - 2-7 - 14 - 0--5 - 0-2 - 0-
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
-0 - 5------0 - 1----4 - 01 - 3
IKARUS BSE
---0 - 30 - 3-1 - 7-0 - 1-3 - 5----
XV. KERÜLETI ISSIMO SE
---1 - 11 - 3-1 - 32 - 2-------
PESTSZENTIMREI SPORT KÖR
-1 - 3------2 - 0---0 - 00 - 1-
RÁKOSMENTE FC KFT.
--0 - 12 - 30 - 4-0 - 1---0 - 3----
REAC SPORT KFT.
1 - 3---0 - 01 - 0---3 - 1-9 - 1--2 - 4
SZABADKIKÖTŐ SPORT KFT.
-1 - 42 - 3----0 - 0--2 - 1-0 - 3--
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
--0 - 0--1 - 3-4 - 14 - 0-0 - 20 - 3---
TFSE
---0 - 1---1 - 05 - 0-4 - 2----
UNIONE FC
-0 - 1------3 - 0---5 - 02 - 02 - 0

Meccsek

REAC SPORT KFT.

2022. 08. 19. 19:00
Budai II. László Stadion
2022. 08. 19. 19:00
Budai II. László Stadion
REAC SPORT KFT.
PESTSZENTIMREI SPORT KÖR
2022. 10. 26. 18:00
Ikarus BSE Sporttelep
2022. 10. 26. 18:00
Ikarus BSE Sporttelep
IKARUS BSE
REAC SPORT KFT.
2022. 09. 03. 19:00
Budai II. László Stadion
2022. 09. 03. 19:00
Budai II. László Stadion
REAC SPORT KFT.
UNIONE FC
2022. 09. 10. 11:00
Rákosmenti Sportpálya
2022. 09. 10. 11:00
Rákosmenti Sportpálya
RÁKOSMENTE FC KFT.
REAC SPORT KFT.
2022. 09. 17. 16:00
Budai II. László Stadion
2022. 09. 17. 16:00
Budai II. László Stadion
REAC SPORT KFT.
1908 SZAC BUDAPEST
2022. 09. 24. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
2022. 09. 24. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR
REAC SPORT KFT.
2022. 10. 01. 17:00
Budai II. László Stadion
2022. 10. 01. 17:00
Budai II. László Stadion
REAC SPORT KFT.
SZABADKIKÖTŐ SPORT KFT.
2022. 10. 08. 11:00
Budai II. László Stadion
2022. 10. 08. 11:00
Budai II. László Stadion
REAC SPORT KFT.
CSEPEL-CSEP-GÓL FC
2022. 10. 15. 10:00
Testvériség SE Sporttelep
2022. 10. 15. 10:00
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
REAC SPORT KFT.
2022. 10. 22. 11:00
Budai II. László Stadion
2022. 10. 22. 11:00
Budai II. László Stadion
REAC SPORT KFT.
CSEPEL UFC KFT.
2022. 10. 29. 17:00
III. ker. TVE Sporttelep
2022. 10. 29. 17:00
III. ker. TVE Sporttelep
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
REAC SPORT KFT.
2022. 11. 05. 11:00
Budai II. László Stadion
2022. 11. 05. 11:00
Budai II. László Stadion
REAC SPORT KFT.
BUDAFOKI MTE II.
2022. 11. 12. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
2022. 11. 12. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
TFSE
REAC SPORT KFT.
2022. 11. 19. 11:00
Budai II. László Stadion
2022. 11. 19. 11:00
Budai II. László Stadion
REAC SPORT KFT.
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
2022. 11. 26.
Budai II. László Stadion
2022. 11. 26.
Budai II. László Stadion
XV. KERÜLETI ISSIMO SE
REAC SPORT KFT.
2023. 02. 18.
Pestszentimrei SK Sporttelep
2023. 02. 18.
Pestszentimrei SK Sporttelep
PESTSZENTIMREI SPORT KÖR
02. 18.
REAC SPORT KFT.
2023. 02. 25.
Budai II. László Stadion
2023. 02. 25.
Budai II. László Stadion
REAC SPORT KFT.
02. 25.
IKARUS BSE
2023. 03. 04.
III. ker. TVE Sporttelep
2023. 03. 04.
III. ker. TVE Sporttelep
UNIONE FC
03. 04.
REAC SPORT KFT.
2023. 03. 11.
Budai II. László Stadion
2023. 03. 11.
Budai II. László Stadion
REAC SPORT KFT.
03. 11.
RÁKOSMENTE FC KFT.
2023. 03. 18.
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2023. 03. 18.
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
03. 18.
REAC SPORT KFT.
2023. 03. 25.
Budai II. László Stadion
2023. 03. 25.
Budai II. László Stadion
REAC SPORT KFT.
03. 25.
ASR GÁZGYÁR
2023. 04. 01.
Szabadkikötő SE Sporttelep
2023. 04. 01.
Szabadkikötő SE Sporttelep
SZABADKIKÖTŐ SPORT KFT.
04. 01.
REAC SPORT KFT.
2023. 04. 08.
Csep-Gól FC Sporttelep
2023. 04. 08.
Csep-Gól FC Sporttelep
CSEPEL-CSEP-GÓL FC
04. 08.
REAC SPORT KFT.
2023. 04. 15.
Budai II. László Stadion
2023. 04. 15.
Budai II. László Stadion
REAC SPORT KFT.
04. 15.
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
2023. 04. 22.
Hollandi Úti Sporttelep
2023. 04. 22.
Hollandi Úti Sporttelep
CSEPEL UFC KFT.
04. 22.
REAC SPORT KFT.
2023. 04. 29.
Budai II. László Stadion
2023. 04. 29.
Budai II. László Stadion
REAC SPORT KFT.
04. 29.
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
2023. 05. 06.
Budafoki MTE Sporttelep
2023. 05. 06.
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE II.
05. 06.
REAC SPORT KFT.
2023. 05. 13.
Budai II. László Stadion
2023. 05. 13.
Budai II. László Stadion
REAC SPORT KFT.
05. 13.
TFSE
2023. 05. 20.
Fővárosi Vízművek SK Sporttelep
2023. 05. 20.
Fővárosi Vízművek SK Sporttelep
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
05. 20.
REAC SPORT KFT.
2023. 05. 27.
Budai II. László Stadion
2023. 05. 27.
Budai II. László Stadion
REAC SPORT KFT.
05. 27.
XV. KERÜLETI ISSIMO SE

CSEPEL UFC KFT.

2022. 08. 19. 18:30
Hollandi Úti Sporttelep
2022. 08. 19. 18:30
Hollandi Úti Sporttelep
CSEPEL UFC KFT.
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
2022. 09. 21. 19:30
Budai II. László Stadion
2022. 09. 21. 19:30
Budai II. László Stadion
XV. KERÜLETI ISSIMO SE
CSEPEL UFC KFT.
2022. 09. 03. 17:00
Hollandi Úti Sporttelep
2022. 09. 03. 17:00
Hollandi Úti Sporttelep
CSEPEL UFC KFT.
PESTSZENTIMREI SPORT KÖR
2022. 09. 10. 16:30
Ikarus BSE Sporttelep
2022. 09. 10. 16:30
Ikarus BSE Sporttelep
IKARUS BSE
CSEPEL UFC KFT.
2022. 09. 16. 18:30
Hollandi Úti Sporttelep
2022. 09. 16. 18:30
Hollandi Úti Sporttelep
CSEPEL UFC KFT.
UNIONE FC
2022. 09. 24. 11:00
Rákosmenti Sportpálya
2022. 09. 24. 11:00
Rákosmenti Sportpálya
RÁKOSMENTE FC KFT.
CSEPEL UFC KFT.
2022. 09. 30. 18:30
Hollandi Úti Sporttelep
2022. 09. 30. 18:30
Hollandi Úti Sporttelep
CSEPEL UFC KFT.
1908 SZAC BUDAPEST
2022. 10. 08. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
2022. 10. 08. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR
CSEPEL UFC KFT.
2022. 10. 14. 18:30
Hollandi Úti Sporttelep
2022. 10. 14. 18:30
Hollandi Úti Sporttelep
CSEPEL UFC KFT.
SZABADKIKÖTŐ SPORT KFT.
2022. 10. 22. 11:00
Budai II. László Stadion
2022. 10. 22. 11:00
Budai II. László Stadion
REAC SPORT KFT.
CSEPEL UFC KFT.
2022. 10. 28. 18:30
Hollandi Úti Sporttelep
2022. 10. 28. 18:30
Hollandi Úti Sporttelep
CSEPEL UFC KFT.
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
2022. 11. 04. 18:30
Hollandi Úti Sporttelep
2022. 11. 04. 18:30
Hollandi Úti Sporttelep
CSEPEL UFC KFT.
CSEPEL-CSEP-GÓL FC
2022. 11. 12. 17:00
III. ker. TVE Sporttelep
2022. 11. 12. 17:00
III. ker. TVE Sporttelep
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
CSEPEL UFC KFT.
2022. 11. 18. 18:30
Hollandi Úti Sporttelep
2022. 11. 18. 18:30
Hollandi Úti Sporttelep
CSEPEL UFC KFT.
BUDAFOKI MTE II.
2022. 11. 26. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
2022. 11. 26. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
TFSE
CSEPEL UFC KFT.
2023. 02. 18.
Fővárosi Vízművek SK Sporttelep
2023. 02. 18.
Fővárosi Vízművek SK Sporttelep
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
02. 18.
CSEPEL UFC KFT.
2023. 02. 25.
Hollandi Úti Sporttelep
2023. 02. 25.
Hollandi Úti Sporttelep
CSEPEL UFC KFT.
02. 25.
XV. KERÜLETI ISSIMO SE
2023. 03. 04.
Pestszentimrei SK Sporttelep
2023. 03. 04.
Pestszentimrei SK Sporttelep
PESTSZENTIMREI SPORT KÖR
03. 04.
CSEPEL UFC KFT.
2023. 03. 11.
Hollandi Úti Sporttelep
2023. 03. 11.
Hollandi Úti Sporttelep
CSEPEL UFC KFT.
03. 11.
IKARUS BSE
2023. 03. 18.
III. ker. TVE Sporttelep
2023. 03. 18.
III. ker. TVE Sporttelep
UNIONE FC
03. 18.
CSEPEL UFC KFT.
2023. 03. 25.
Hollandi Úti Sporttelep
2023. 03. 25.
Hollandi Úti Sporttelep
CSEPEL UFC KFT.
03. 25.
RÁKOSMENTE FC KFT.
2023. 04. 01.
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2023. 04. 01.
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
04. 01.
CSEPEL UFC KFT.
2023. 04. 08.
Hollandi Úti Sporttelep
2023. 04. 08.
Hollandi Úti Sporttelep
CSEPEL UFC KFT.
04. 08.
ASR GÁZGYÁR
2023. 04. 15.
Szabadkikötő SE Sporttelep
2023. 04. 15.
Szabadkikötő SE Sporttelep
SZABADKIKÖTŐ SPORT KFT.
04. 15.
CSEPEL UFC KFT.
2023. 04. 22.
Hollandi Úti Sporttelep
2023. 04. 22.
Hollandi Úti Sporttelep
CSEPEL UFC KFT.
04. 22.
REAC SPORT KFT.
2023. 04. 29.
Testvériség SE Sporttelep
2023. 04. 29.
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
04. 29.
CSEPEL UFC KFT.
2023. 05. 06.
Csep-Gól FC Sporttelep
2023. 05. 06.
Csep-Gól FC Sporttelep
CSEPEL-CSEP-GÓL FC
05. 06.
CSEPEL UFC KFT.
2023. 05. 13.
Hollandi Úti Sporttelep
2023. 05. 13.
Hollandi Úti Sporttelep
CSEPEL UFC KFT.
05. 13.
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
2023. 05. 20.
Budafoki MTE Sporttelep
2023. 05. 20.
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE II.
05. 20.
CSEPEL UFC KFT.
2023. 05. 27.
Hollandi Úti Sporttelep
2023. 05. 27.
Hollandi Úti Sporttelep
CSEPEL UFC KFT.
05. 27.
TFSE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->