Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

BLSZ I. osztály 4. forduló

2022.09.10 - 11:00

Budapest, Rákosmenti Sportpálya

Budapest

BLSZ I. osztály

Játékvezető
SVEDA MARCELL
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
VÉGH MÁRTON, PUSZTAI GERGELY
RÁKOSMENTE FC KFT.
REAC SPORT KFT.
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

34'

KASZA DÁNIEL

 

0 - 2

47'

KASZALA PATRIK

 

0 - 3

91'

PÖLÖSKEI PÉTER

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 UNIONE FC UNIONE FC 4 4 0 0 12 2 10 12
2 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 4 3 0 1 14 4 10 9
3 CSEPEL-CSEP-GÓL FC CSEPEL-CSEP-GÓL FC 4 3 0 1 12 2 10 9
4 REAC SPORT KFT. REAC SPORT KFT. 4 3 0 1 13 8 5 9
5 FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK 4 3 0 1 6 5 1 9
6 TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE  TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE  4 2 1 1 8 3 5 7
7 CSEPEL UFC KFT. CSEPEL UFC KFT. 4 2 1 1 7 3 4 7
8 BUDAFOKI MTE II. BUDAFOKI MTE II. 4 2 1 1 3 2 1 7
9 ASR GÁZGYÁR ASR GÁZGYÁR 4 2 0 2 2 6 -4 6
10 1908 SZAC BUDAPEST 1908 SZAC BUDAPEST 4 1 1 2 4 8 -4 4
11 XV. KERÜLETI ISSIMO SE XV. KERÜLETI ISSIMO SE 4 1 1 2 5 10 -5 4
12 SZABADKIKÖTŐ SPORT KFT. SZABADKIKÖTŐ SPORT KFT. 4 1 1 2 3 8 -5 4
13 PESTSZENTIMREI SPORT KÖR PESTSZENTIMREI SPORT KÖR 4 0 2 2 3 7 -4 2
14 RÁKOSMENTE FC KFT. RÁKOSMENTE FC KFT. 4 0 1 3 2 7 -5 1
15 IKARUS BSE IKARUS BSE 4 0 1 3 4 12 -8 1
16 TFSE TFSE 4 0 0 4 0 11 -11 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 TFSE UNIONE FC 2 2 0 0 4 0 4 6 2 2 0 0 4 1 3 6 4 4 0 0 8 1 7 12
2 TFSE BUDAFOKI MTE II. 2 1 1 0 1 0 1 4 2 2 0 0 2 0 2 6 4 3 1 0 3 0 3 10
3 TFSE CSEPEL-CSEP-GÓL FC 2 2 0 0 3 1 2 6 2 1 0 1 2 1 1 3 4 3 0 1 5 2 3 9
4 TFSE 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 2 1 0 1 2 2 0 3 2 2 0 0 3 1 2 6 4 3 0 1 5 3 2 9
5 TFSE TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE 2 2 0 0 4 1 3 6 2 0 1 1 0 1 -1 1 4 2 1 1 4 2 2 7
6 TFSE CSEPEL UFC KFT. 2 0 1 1 0 1 -1 1 2 2 0 0 3 0 3 6 4 2 1 1 3 1 2 7
7 TFSE 1908 SZAC BUDAPEST 2 2 0 0 2 0 2 6 2 0 1 1 1 2 -1 1 4 2 1 1 3 2 1 7
8 TFSE PESTSZENTIMREI SPORT KÖR 2 0 1 1 1 2 -1 1 2 2 0 0 2 0 2 6 4 2 1 1 3 2 1 7
9 TFSE REAC SPORT KFT. 2 0 0 2 1 4 -3 0 2 2 0 0 4 2 2 6 4 2 0 2 5 6 -1 6
10 TFSE ASR GÁZGYÁR 3 0 1 2 0 3 -3 1 1 1 0 0 1 0 1 3 4 1 1 2 1 3 -2 4
11 TFSE XV. KERÜLETI ISSIMO SE 2 0 0 2 0 3 -3 0 2 1 0 1 2 2 0 3 4 1 0 3 2 5 -3 3
12 TFSE FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK 2 0 1 1 0 1 -1 1 2 0 2 0 0 0 0 2 4 0 3 1 0 1 -1 3
13 TFSE SZABADKIKÖTŐ SPORT KFT. 2 0 2 0 0 0 0 2 2 0 0 2 0 4 -4 0 4 0 2 2 0 4 -4 2
14 TFSE RÁKOSMENTE FC KFT. 2 0 0 2 0 2 -2 0 2 0 1 1 0 1 -1 1 4 0 1 3 0 3 -3 1
15 TFSE TFSE 1 0 0 1 0 1 -1 0 3 0 1 2 0 2 -2 1 4 0 1 3 0 3 -3 1
16 TFSE IKARUS BSE 2 0 0 2 2 4 -2 0 2 0 1 1 1 3 -2 1 4 0 1 3 3 7 -4 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 TFSE UNIONE FC 2 2 0 0 7 0 7 6 2 2 0 0 5 2 3 6 4 4 0 0 12 2 10 12
2 TFSE 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 2 1 0 1 6 3 3 3 2 2 0 0 8 1 7 6 4 3 0 1 14 4 10 9
3 TFSE CSEPEL-CSEP-GÓL FC 2 2 0 0 7 1 6 6 2 1 0 1 5 1 4 3 4 3 0 1 12 2 10 9
4 TFSE REAC SPORT KFT. 2 1 0 1 5 5 0 3 2 2 0 0 8 3 5 6 4 3 0 1 13 8 5 9
5 TFSE FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK 2 1 0 1 4 5 -1 3 2 2 0 0 2 0 2 6 4 3 0 1 6 5 1 9
6 TFSE TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE 2 2 0 0 8 1 7 6 2 0 1 1 0 2 -2 1 4 2 1 1 8 3 5 7
7 TFSE CSEPEL UFC KFT. 2 0 1 1 1 2 -1 1 2 2 0 0 6 1 5 6 4 2 1 1 7 3 4 7
8 TFSE BUDAFOKI MTE II. 2 1 0 1 1 1 0 3 2 1 1 0 2 1 1 4 4 2 1 1 3 2 1 7
9 TFSE ASR GÁZGYÁR 3 1 0 2 1 6 -5 3 1 1 0 0 1 0 1 3 4 2 0 2 2 6 -4 6
10 TFSE 1908 SZAC BUDAPEST 2 1 1 0 3 2 1 4 2 0 0 2 1 6 -5 0 4 1 1 2 4 8 -4 4
11 TFSE XV. KERÜLETI ISSIMO SE 2 0 1 1 2 4 -2 1 2 1 0 1 3 6 -3 3 4 1 1 2 5 10 -5 4
12 TFSE SZABADKIKÖTŐ SPORT KFT. 2 1 1 0 2 1 1 4 2 0 0 2 1 7 -6 0 4 1 1 2 3 8 -5 4
13 TFSE PESTSZENTIMREI SPORT KÖR 2 0 1 1 1 3 -2 1 2 0 1 1 2 4 -2 1 4 0 2 2 3 7 -4 2
14 TFSE RÁKOSMENTE FC KFT. 2 0 0 2 0 4 -4 0 2 0 1 1 2 3 -1 1 4 0 1 3 2 7 -5 1
15 TFSE IKARUS BSE 2 0 0 2 3 8 -5 0 2 0 1 1 1 4 -3 1 4 0 1 3 4 12 -8 1
16 TFSE TFSE 1 0 0 1 0 1 -1 0 3 0 0 3 0 10 -10 0 4 0 0 4 0 11 -11 0
 
1908 SZAC BUDAPEST
---------1 - 1-2 - 1---
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
-------2 - 3-----4 - 0-
ASR GÁZGYÁR
1 - 0---0 - 5---------0 - 1
BUDAFOKI MTE II.
----1 - 00 - 1---------
CSEPEL UFC KFT.
-----0 - 1--1 - 1------
CSEPEL-CSEP-GÓL FC
5 - 1------------2 - 0-
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
-0 - 5-----------4 - 0-
IKARUS BSE
----0 - 3-----3 - 5----
XV. KERÜLETI ISSIMO SE
---1 - 11 - 3----------
PESTSZENTIMREI SPORT KÖR
-1 - 3----------0 - 0--
RÁKOSMENTE FC KFT.
--0 - 1-------0 - 3----
REAC SPORT KFT.
---------3 - 1----2 - 4
SZABADKIKÖTŐ SPORT KFT.
-------0 - 0--2 - 1----
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
-------4 - 14 - 0------
TFSE
---0 - 1-----------
UNIONE FC
------------5 - 02 - 0-

Meccsek

RÁKOSMENTE FC KFT.

2022. 08. 19. 19:30
Tichy Lajos Sportcentrum
2022. 08. 19. 19:30
Tichy Lajos Sportcentrum
1908 SZAC BUDAPEST
RÁKOSMENTE FC KFT.
2022. 09. 14. 17:00
RKSK Sporttelep
2022. 09. 14. 17:00
RKSK Sporttelep
RÁKOSMENTE FC KFT.
ASR GÁZGYÁR
2022. 09. 03. 16:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
2022. 09. 03. 16:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
SZABADKIKÖTŐ SPORT KFT.
RÁKOSMENTE FC KFT.
2022. 09. 10. 11:00
Rákosmenti Sportpálya
2022. 09. 10. 11:00
Rákosmenti Sportpálya
RÁKOSMENTE FC KFT.
REAC SPORT KFT.
2022. 09. 17. 10:00
Testvériség SE Sporttelep
2022. 09. 17. 10:00
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
RÁKOSMENTE FC KFT.
2022. 09. 24. 11:00
Rákosmenti Sportpálya
2022. 09. 24. 11:00
Rákosmenti Sportpálya
RÁKOSMENTE FC KFT.
CSEPEL UFC KFT.
2022. 10. 01. 18:00
III. ker. TVE Sporttelep
2022. 10. 01. 18:00
III. ker. TVE Sporttelep
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
RÁKOSMENTE FC KFT.
2022. 10. 08. 10:00
Újlak Utcai Sporttelep
2022. 10. 08. 10:00
Újlak Utcai Sporttelep
RÁKOSMENTE FC KFT.
BUDAFOKI MTE II.
2022. 10. 15. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
2022. 10. 15. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
TFSE
RÁKOSMENTE FC KFT.
2022. 08. 27. 11:00
RKSK Sporttelep
2022. 08. 27. 11:00
RKSK Sporttelep
RÁKOSMENTE FC KFT.
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
2022. 10. 29. 14:30
Budai II. László Stadion
2022. 10. 29. 14:30
Budai II. László Stadion
XV. KERÜLETI ISSIMO SE
RÁKOSMENTE FC KFT.
2022. 11. 05. 11:00
Rákosmenti Sportpálya
2022. 11. 05. 11:00
Rákosmenti Sportpálya
RÁKOSMENTE FC KFT.
PESTSZENTIMREI SPORT KÖR
2022. 11. 12. 13:30
Ikarus BSE Sporttelep
2022. 11. 12. 13:30
Ikarus BSE Sporttelep
IKARUS BSE
RÁKOSMENTE FC KFT.
2022. 11. 19. 10:00
Újlak Utcai Sporttelep
2022. 11. 19. 10:00
Újlak Utcai Sporttelep
RÁKOSMENTE FC KFT.
UNIONE FC
2022. 11. 26. 13:00
Csepel Stadion
2022. 11. 26. 13:00
Csepel Stadion
CSEPEL-CSEP-GÓL FC
RÁKOSMENTE FC KFT.
2023. 02. 18.
RKSK Sporttelep
2023. 02. 18.
RKSK Sporttelep
RÁKOSMENTE FC KFT.
02. 18.
1908 SZAC BUDAPEST
2023. 02. 25.
ASR Gázgyár Sporttelep
2023. 02. 25.
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR
02. 25.
RÁKOSMENTE FC KFT.
2023. 03. 04.
RKSK Sporttelep
2023. 03. 04.
RKSK Sporttelep
RÁKOSMENTE FC KFT.
03. 04.
SZABADKIKÖTŐ SPORT KFT.
2023. 03. 11.
Budai II. László Stadion
2023. 03. 11.
Budai II. László Stadion
REAC SPORT KFT.
03. 11.
RÁKOSMENTE FC KFT.
2023. 03. 18.
RKSK Sporttelep
2023. 03. 18.
RKSK Sporttelep
RÁKOSMENTE FC KFT.
03. 18.
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
2023. 03. 25.
Hollandi Úti Sporttelep
2023. 03. 25.
Hollandi Úti Sporttelep
CSEPEL UFC KFT.
03. 25.
RÁKOSMENTE FC KFT.
2023. 04. 01.
RKSK Sporttelep
2023. 04. 01.
RKSK Sporttelep
RÁKOSMENTE FC KFT.
04. 01.
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
2023. 04. 08.
Budafoki MTE Sporttelep
2023. 04. 08.
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE II.
04. 08.
RÁKOSMENTE FC KFT.
2023. 04. 15.
RKSK Sporttelep
2023. 04. 15.
RKSK Sporttelep
RÁKOSMENTE FC KFT.
04. 15.
TFSE
2023. 04. 22.
Fővárosi Vízművek SK Sporttelep
2023. 04. 22.
Fővárosi Vízművek SK Sporttelep
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
04. 22.
RÁKOSMENTE FC KFT.
2023. 04. 29.
RKSK Sporttelep
2023. 04. 29.
RKSK Sporttelep
RÁKOSMENTE FC KFT.
04. 29.
XV. KERÜLETI ISSIMO SE
2023. 05. 06.
Pestszentimrei SK Sporttelep
2023. 05. 06.
Pestszentimrei SK Sporttelep
PESTSZENTIMREI SPORT KÖR
05. 06.
RÁKOSMENTE FC KFT.
2023. 05. 13.
RKSK Sporttelep
2023. 05. 13.
RKSK Sporttelep
RÁKOSMENTE FC KFT.
05. 13.
IKARUS BSE
2023. 05. 20.
III. ker. TVE Sporttelep
2023. 05. 20.
III. ker. TVE Sporttelep
UNIONE FC
05. 20.
RÁKOSMENTE FC KFT.
2023. 05. 27.
RKSK Sporttelep
2023. 05. 27.
RKSK Sporttelep
RÁKOSMENTE FC KFT.
05. 27.
CSEPEL-CSEP-GÓL FC

REAC SPORT KFT.

2022. 08. 19. 19:00
Budai II. László Stadion
2022. 08. 19. 19:00
Budai II. László Stadion
REAC SPORT KFT.
PESTSZENTIMREI SPORT KÖR
2022. 10. 26. 18:00
Ikarus BSE Sporttelep
2022. 10. 26. 18:00
Ikarus BSE Sporttelep
IKARUS BSE
REAC SPORT KFT.
2022. 09. 03. 19:00
Budai II. László Stadion
2022. 09. 03. 19:00
Budai II. László Stadion
REAC SPORT KFT.
UNIONE FC
2022. 09. 10. 11:00
Rákosmenti Sportpálya
2022. 09. 10. 11:00
Rákosmenti Sportpálya
RÁKOSMENTE FC KFT.
REAC SPORT KFT.
2022. 09. 17. 16:00
Budai II. László Stadion
2022. 09. 17. 16:00
Budai II. László Stadion
REAC SPORT KFT.
1908 SZAC BUDAPEST
2022. 09. 24. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
2022. 09. 24. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR
REAC SPORT KFT.
2022. 10. 01. 17:00
Budai II. László Stadion
2022. 10. 01. 17:00
Budai II. László Stadion
REAC SPORT KFT.
SZABADKIKÖTŐ SPORT KFT.
2022. 10. 08. 11:00
Budai II. László Stadion
2022. 10. 08. 11:00
Budai II. László Stadion
REAC SPORT KFT.
CSEPEL-CSEP-GÓL FC
2022. 10. 15. 10:00
Testvériség SE Sporttelep
2022. 10. 15. 10:00
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
REAC SPORT KFT.
2022. 10. 22. 11:00
Budai II. László Stadion
2022. 10. 22. 11:00
Budai II. László Stadion
REAC SPORT KFT.
CSEPEL UFC KFT.
2022. 10. 29. 17:00
III. ker. TVE Sporttelep
2022. 10. 29. 17:00
III. ker. TVE Sporttelep
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
REAC SPORT KFT.
2022. 11. 05. 11:00
Budai II. László Stadion
2022. 11. 05. 11:00
Budai II. László Stadion
REAC SPORT KFT.
BUDAFOKI MTE II.
2022. 11. 12. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
2022. 11. 12. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
TFSE
REAC SPORT KFT.
2022. 11. 19. 11:00
Budai II. László Stadion
2022. 11. 19. 11:00
Budai II. László Stadion
REAC SPORT KFT.
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
2022. 11. 26.
Budai II. László Stadion
2022. 11. 26.
Budai II. László Stadion
XV. KERÜLETI ISSIMO SE
REAC SPORT KFT.
2023. 02. 18.
Pestszentimrei SK Sporttelep
2023. 02. 18.
Pestszentimrei SK Sporttelep
PESTSZENTIMREI SPORT KÖR
02. 18.
REAC SPORT KFT.
2023. 02. 25.
Budai II. László Stadion
2023. 02. 25.
Budai II. László Stadion
REAC SPORT KFT.
02. 25.
IKARUS BSE
2023. 03. 04.
III. ker. TVE Sporttelep
2023. 03. 04.
III. ker. TVE Sporttelep
UNIONE FC
03. 04.
REAC SPORT KFT.
2023. 03. 11.
Budai II. László Stadion
2023. 03. 11.
Budai II. László Stadion
REAC SPORT KFT.
03. 11.
RÁKOSMENTE FC KFT.
2023. 03. 18.
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2023. 03. 18.
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
03. 18.
REAC SPORT KFT.
2023. 03. 25.
Budai II. László Stadion
2023. 03. 25.
Budai II. László Stadion
REAC SPORT KFT.
03. 25.
ASR GÁZGYÁR
2023. 04. 01.
Szabadkikötő SE Sporttelep
2023. 04. 01.
Szabadkikötő SE Sporttelep
SZABADKIKÖTŐ SPORT KFT.
04. 01.
REAC SPORT KFT.
2023. 04. 08.
Csep-Gól FC Sporttelep
2023. 04. 08.
Csep-Gól FC Sporttelep
CSEPEL-CSEP-GÓL FC
04. 08.
REAC SPORT KFT.
2023. 04. 15.
Budai II. László Stadion
2023. 04. 15.
Budai II. László Stadion
REAC SPORT KFT.
04. 15.
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
2023. 04. 22.
Hollandi Úti Sporttelep
2023. 04. 22.
Hollandi Úti Sporttelep
CSEPEL UFC KFT.
04. 22.
REAC SPORT KFT.
2023. 04. 29.
Budai II. László Stadion
2023. 04. 29.
Budai II. László Stadion
REAC SPORT KFT.
04. 29.
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
2023. 05. 06.
Budafoki MTE Sporttelep
2023. 05. 06.
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE II.
05. 06.
REAC SPORT KFT.
2023. 05. 13.
Budai II. László Stadion
2023. 05. 13.
Budai II. László Stadion
REAC SPORT KFT.
05. 13.
TFSE
2023. 05. 20.
Fővárosi Vízművek SK Sporttelep
2023. 05. 20.
Fővárosi Vízművek SK Sporttelep
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
05. 20.
REAC SPORT KFT.
2023. 05. 27.
Budai II. László Stadion
2023. 05. 27.
Budai II. László Stadion
REAC SPORT KFT.
05. 27.
XV. KERÜLETI ISSIMO SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->