Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

BLSZ I. osztály 6. forduló

2022.09.24 - 11:00

Budapest, ASR Gázgyár Sporttelep

Budapest

BLSZ I. osztály

Játékvezető
ZÁM LÁSZLÓ
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
PORTILLO VICTOR ERNESTO, VIDA GÁBOR
ASR GÁZGYÁR
REAC SPORT KFT.
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

1'

NAGY GERGŐ

 

0 - 2

71'

HORVÁTH KRISZTIÁN

 

0 - 3

75'

LAKATOS ZOLTÁN

 

0 - 4

88'

FARAGÓ MILÁN

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 CSEPEL-CSEP-GÓL FC CSEPEL-CSEP-GÓL FC 6 5 0 1 20 4 16 15
2 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 6 5 0 1 18 5 13 15
3 UNIONE FC UNIONE FC 6 5 0 1 13 3 10 15
4 BUDAFOKI MTE II. BUDAFOKI MTE II. 6 4 1 1 8 2 6 13
5 REAC SPORT KFT. REAC SPORT KFT. 6 4 0 2 18 11 7 12
6 FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK 6 4 0 2 11 9 2 12
7 CSEPEL UFC KFT. CSEPEL UFC KFT. 6 3 1 2 11 4 7 10
8 ASR GÁZGYÁR ASR GÁZGYÁR 6 3 0 3 5 12 -7 9
9 TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE  TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE  6 2 2 2 8 5 3 8
10 1908 SZAC BUDAPEST 1908 SZAC BUDAPEST 6 2 2 2 7 9 -2 8
11 TFSE TFSE 6 2 0 4 6 11 -5 6
12 RÁKOSMENTE FC KFT. RÁKOSMENTE FC KFT. 6 1 1 4 4 11 -7 4
13 SZABADKIKÖTŐ SPORT KFT. SZABADKIKÖTŐ SPORT KFT. 6 1 1 4 5 16 -11 4
14 XV. KERÜLETI ISSIMO SE XV. KERÜLETI ISSIMO SE 6 1 1 4 6 18 -12 4
15 PESTSZENTIMREI SPORT KÖR PESTSZENTIMREI SPORT KÖR 6 0 2 4 3 10 -7 2
16 IKARUS BSE IKARUS BSE 6 0 1 5 5 18 -13 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 IKARUS BSE BUDAFOKI MTE II. 3 2 1 0 2 0 2 7 3 3 0 0 4 0 4 9 6 5 1 0 6 0 6 16
2 IKARUS BSE UNIONE FC 3 2 1 0 4 0 4 7 3 2 1 0 4 1 3 7 6 4 2 0 8 1 7 14
3 IKARUS BSE CSEPEL-CSEP-GÓL FC 4 3 1 0 6 2 4 10 2 1 0 1 2 1 1 3 6 4 1 1 8 3 5 13
4 IKARUS BSE 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 3 2 0 1 4 2 2 6 3 2 1 0 3 1 2 7 6 4 1 1 7 3 4 13
5 IKARUS BSE 1908 SZAC BUDAPEST 3 2 1 0 2 0 2 7 3 1 1 1 2 2 0 4 6 3 2 1 4 2 2 11
6 IKARUS BSE REAC SPORT KFT. 3 0 0 3 1 5 -4 0 3 3 0 0 6 2 4 9 6 3 0 3 7 7 0 9
7 IKARUS BSE CSEPEL UFC KFT. 3 0 2 1 0 1 -1 2 3 2 1 0 3 0 3 7 6 2 3 1 3 1 2 9
8 IKARUS BSE TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE 3 2 0 1 4 2 2 6 3 0 2 1 0 1 -1 2 6 2 2 2 4 3 1 8
9 IKARUS BSE PESTSZENTIMREI SPORT KÖR 3 0 2 1 1 2 -1 2 3 2 0 1 2 1 1 6 6 2 2 2 3 3 0 8
10 IKARUS BSE ASR GÁZGYÁR 4 0 1 3 0 5 -5 1 2 2 0 0 4 0 4 6 6 2 1 3 4 5 -1 7
11 IKARUS BSE FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK 2 0 1 1 0 1 -1 1 4 1 3 0 2 1 1 6 6 1 4 1 2 2 0 7
12 IKARUS BSE RÁKOSMENTE FC KFT. 3 0 1 2 0 2 -2 1 3 1 1 1 1 1 0 4 6 1 2 3 1 3 -2 5
13 IKARUS BSE XV. KERÜLETI ISSIMO SE 3 0 0 3 0 4 -4 0 3 1 1 1 2 2 0 4 6 1 1 4 2 6 -4 4
14 IKARUS BSE TFSE 2 0 1 1 0 1 -1 1 4 0 2 2 0 2 -2 2 6 0 3 3 0 3 -3 3
15 IKARUS BSE SZABADKIKÖTŐ SPORT KFT. 3 0 2 1 0 3 -3 2 3 0 0 3 0 6 -6 0 6 0 2 4 0 9 -9 2
16 IKARUS BSE IKARUS BSE 3 0 0 3 2 6 -4 0 3 0 1 2 1 5 -4 1 6 0 1 5 3 11 -8 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 IKARUS BSE CSEPEL-CSEP-GÓL FC 4 4 0 0 15 3 12 12 2 1 0 1 5 1 4 3 6 5 0 1 20 4 16 15
2 IKARUS BSE 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 3 2 0 1 9 4 5 6 3 3 0 0 9 1 8 9 6 5 0 1 18 5 13 15
3 IKARUS BSE UNIONE FC 3 2 0 1 7 1 6 6 3 3 0 0 6 2 4 9 6 5 0 1 13 3 10 15
4 IKARUS BSE BUDAFOKI MTE II. 3 2 0 1 3 1 2 6 3 2 1 0 5 1 4 7 6 4 1 1 8 2 6 13
5 IKARUS BSE REAC SPORT KFT. 3 1 0 2 6 8 -2 3 3 3 0 0 12 3 9 9 6 4 0 2 18 11 7 12
6 IKARUS BSE FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK 2 1 0 1 4 5 -1 3 4 3 0 1 7 4 3 9 6 4 0 2 11 9 2 12
7 IKARUS BSE CSEPEL UFC KFT. 3 0 1 2 1 3 -2 1 3 3 0 0 10 1 9 9 6 3 1 2 11 4 7 10
8 IKARUS BSE ASR GÁZGYÁR 4 1 0 3 1 10 -9 3 2 2 0 0 4 2 2 6 6 3 0 3 5 12 -7 9
9 IKARUS BSE TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE 3 2 0 1 8 3 5 6 3 0 2 1 0 2 -2 2 6 2 2 2 8 5 3 8
10 IKARUS BSE 1908 SZAC BUDAPEST 3 1 2 0 3 2 1 5 3 1 0 2 4 7 -3 3 6 2 2 2 7 9 -2 8
11 IKARUS BSE TFSE 2 1 0 1 5 1 4 3 4 1 0 3 1 10 -9 3 6 2 0 4 6 11 -5 6
12 IKARUS BSE RÁKOSMENTE FC KFT. 3 0 0 3 0 8 -8 0 3 1 1 1 4 3 1 4 6 1 1 4 4 11 -7 4
13 IKARUS BSE SZABADKIKÖTŐ SPORT KFT. 3 1 1 1 4 4 0 4 3 0 0 3 1 12 -11 0 6 1 1 4 5 16 -11 4
14 IKARUS BSE XV. KERÜLETI ISSIMO SE 3 0 1 2 3 7 -4 1 3 1 0 2 3 11 -8 3 6 1 1 4 6 18 -12 4
15 IKARUS BSE PESTSZENTIMREI SPORT KÖR 3 0 1 2 1 4 -3 1 3 0 1 2 2 6 -4 1 6 0 2 4 3 10 -7 2
16 IKARUS BSE IKARUS BSE 3 0 0 3 3 11 -8 0 3 0 1 2 2 7 -5 1 6 0 1 5 5 18 -13 1
 
1908 SZAC BUDAPEST
---------1 - 1-2 - 10 - 0--
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
------3 - 12 - 3-----4 - 0-
ASR GÁZGYÁR
1 - 0---0 - 5-----0 - 4---0 - 1
BUDAFOKI MTE II.
----1 - 00 - 1--2 - 0------
CSEPEL UFC KFT.
-----0 - 1--1 - 1-----0 - 1
CSEPEL-CSEP-GÓL FC
5 - 1----3 - 2-----5 - 0-2 - 0-
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
-0 - 5-----------4 - 0-
IKARUS BSE
---0 - 30 - 3-----3 - 5----
XV. KERÜLETI ISSIMO SE
---1 - 11 - 3-1 - 3--------
PESTSZENTIMREI SPORT KÖR
-1 - 3----------0 - 00 - 1-
RÁKOSMENTE FC KFT.
--0 - 1-0 - 4-----0 - 3----
REAC SPORT KFT.
1 - 3--------3 - 1----2 - 4
SZABADKIKÖTŐ SPORT KFT.
--2 - 3----0 - 0--2 - 1----
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
-------4 - 14 - 0-0 - 2----
TFSE
---0 - 1----5 - 0------
UNIONE FC
-0 - 1----------5 - 02 - 0-

Meccsek

ASR GÁZGYÁR

2022. 08. 19. 17:30
ASR Gázgyár Sporttelep
2022. 08. 19. 17:30
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR
UNIONE FC
2022. 09. 14. 17:00
RKSK Sporttelep
2022. 09. 14. 17:00
RKSK Sporttelep
RÁKOSMENTE FC KFT.
ASR GÁZGYÁR
2022. 09. 03. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
2022. 09. 03. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR
1908 SZAC BUDAPEST
2022. 09. 10. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
2022. 09. 10. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR
CSEPEL-CSEP-GÓL FC
2022. 09. 17. 17:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2022. 09. 17. 17:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
SZABADKIKÖTŐ SPORT KFT.
ASR GÁZGYÁR
2022. 09. 24. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
2022. 09. 24. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR
REAC SPORT KFT.
2022. 10. 05. 19:45
Budai II. László Stadion
2022. 10. 05. 19:45
Budai II. László Stadion
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
ASR GÁZGYÁR
2022. 10. 08. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
2022. 10. 08. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR
CSEPEL UFC KFT.
2022. 10. 15. 19:00
III. ker. TVE Sporttelep
2022. 10. 15. 19:00
III. ker. TVE Sporttelep
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
ASR GÁZGYÁR
2022. 10. 22. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
2022. 10. 22. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR
BUDAFOKI MTE II.
2022. 10. 29. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
2022. 10. 29. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
TFSE
ASR GÁZGYÁR
2022. 11. 05. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
2022. 11. 05. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
2022. 11. 12. 13:30
Szántóföld utcai Sporttelep
2022. 11. 12. 13:30
Szántóföld utcai Sporttelep
XV. KERÜLETI ISSIMO SE
ASR GÁZGYÁR
2022. 11. 19. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
2022. 11. 19. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR
PESTSZENTIMREI SPORT KÖR
2022. 11. 26. 13:00
Ikarus BSE Sporttelep
2022. 11. 26. 13:00
Ikarus BSE Sporttelep
IKARUS BSE
ASR GÁZGYÁR
2023. 02. 18.
III. ker. TVE Sporttelep
2023. 02. 18.
III. ker. TVE Sporttelep
UNIONE FC
02. 18.
ASR GÁZGYÁR
2023. 02. 25.
ASR Gázgyár Sporttelep
2023. 02. 25.
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR
02. 25.
RÁKOSMENTE FC KFT.
2023. 03. 04.
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2023. 03. 04.
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
03. 04.
ASR GÁZGYÁR
2023. 03. 11.
Csep-Gól FC Sporttelep
2023. 03. 11.
Csep-Gól FC Sporttelep
CSEPEL-CSEP-GÓL FC
03. 11.
ASR GÁZGYÁR
2023. 03. 18.
ASR Gázgyár Sporttelep
2023. 03. 18.
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR
03. 18.
SZABADKIKÖTŐ SPORT KFT.
2023. 03. 25.
Budai II. László Stadion
2023. 03. 25.
Budai II. László Stadion
REAC SPORT KFT.
03. 25.
ASR GÁZGYÁR
2023. 04. 01.
ASR Gázgyár Sporttelep
2023. 04. 01.
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR
04. 01.
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
2023. 04. 08.
Hollandi Úti Sporttelep
2023. 04. 08.
Hollandi Úti Sporttelep
CSEPEL UFC KFT.
04. 08.
ASR GÁZGYÁR
2023. 04. 15.
ASR Gázgyár Sporttelep
2023. 04. 15.
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR
04. 15.
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
2023. 04. 22.
Budafoki MTE Sporttelep
2023. 04. 22.
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE II.
04. 22.
ASR GÁZGYÁR
2023. 04. 29.
ASR Gázgyár Sporttelep
2023. 04. 29.
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR
04. 29.
TFSE
2023. 05. 06.
Fővárosi Vízművek SK Sporttelep
2023. 05. 06.
Fővárosi Vízművek SK Sporttelep
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
05. 06.
ASR GÁZGYÁR
2023. 05. 13.
ASR Gázgyár Sporttelep
2023. 05. 13.
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR
05. 13.
XV. KERÜLETI ISSIMO SE
2023. 05. 20.
Pestszentimrei SK Sporttelep
2023. 05. 20.
Pestszentimrei SK Sporttelep
PESTSZENTIMREI SPORT KÖR
05. 20.
ASR GÁZGYÁR
2023. 05. 27.
ASR Gázgyár Sporttelep
2023. 05. 27.
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR
05. 27.
IKARUS BSE

REAC SPORT KFT.

2022. 08. 19. 19:00
Budai II. László Stadion
2022. 08. 19. 19:00
Budai II. László Stadion
REAC SPORT KFT.
PESTSZENTIMREI SPORT KÖR
2022. 10. 26. 18:00
Ikarus BSE Sporttelep
2022. 10. 26. 18:00
Ikarus BSE Sporttelep
IKARUS BSE
REAC SPORT KFT.
2022. 09. 03. 19:00
Budai II. László Stadion
2022. 09. 03. 19:00
Budai II. László Stadion
REAC SPORT KFT.
UNIONE FC
2022. 09. 10. 11:00
Rákosmenti Sportpálya
2022. 09. 10. 11:00
Rákosmenti Sportpálya
RÁKOSMENTE FC KFT.
REAC SPORT KFT.
2022. 09. 17. 16:00
Budai II. László Stadion
2022. 09. 17. 16:00
Budai II. László Stadion
REAC SPORT KFT.
1908 SZAC BUDAPEST
2022. 09. 24. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
2022. 09. 24. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR
REAC SPORT KFT.
2022. 10. 01. 17:00
Budai II. László Stadion
2022. 10. 01. 17:00
Budai II. László Stadion
REAC SPORT KFT.
SZABADKIKÖTŐ SPORT KFT.
2022. 10. 08. 11:00
Budai II. László Stadion
2022. 10. 08. 11:00
Budai II. László Stadion
REAC SPORT KFT.
CSEPEL-CSEP-GÓL FC
2022. 10. 15. 10:00
Testvériség SE Sporttelep
2022. 10. 15. 10:00
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
REAC SPORT KFT.
2022. 10. 22. 11:00
Budai II. László Stadion
2022. 10. 22. 11:00
Budai II. László Stadion
REAC SPORT KFT.
CSEPEL UFC KFT.
2022. 10. 29. 17:00
III. ker. TVE Sporttelep
2022. 10. 29. 17:00
III. ker. TVE Sporttelep
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
REAC SPORT KFT.
2022. 11. 05. 11:00
Budai II. László Stadion
2022. 11. 05. 11:00
Budai II. László Stadion
REAC SPORT KFT.
BUDAFOKI MTE II.
2022. 11. 12. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
2022. 11. 12. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
TFSE
REAC SPORT KFT.
2022. 11. 19. 11:00
Budai II. László Stadion
2022. 11. 19. 11:00
Budai II. László Stadion
REAC SPORT KFT.
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
2022. 11. 26.
Budai II. László Stadion
2022. 11. 26.
Budai II. László Stadion
XV. KERÜLETI ISSIMO SE
REAC SPORT KFT.
2023. 02. 18.
Pestszentimrei SK Sporttelep
2023. 02. 18.
Pestszentimrei SK Sporttelep
PESTSZENTIMREI SPORT KÖR
02. 18.
REAC SPORT KFT.
2023. 02. 25.
Budai II. László Stadion
2023. 02. 25.
Budai II. László Stadion
REAC SPORT KFT.
02. 25.
IKARUS BSE
2023. 03. 04.
III. ker. TVE Sporttelep
2023. 03. 04.
III. ker. TVE Sporttelep
UNIONE FC
03. 04.
REAC SPORT KFT.
2023. 03. 11.
Budai II. László Stadion
2023. 03. 11.
Budai II. László Stadion
REAC SPORT KFT.
03. 11.
RÁKOSMENTE FC KFT.
2023. 03. 18.
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2023. 03. 18.
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
03. 18.
REAC SPORT KFT.
2023. 03. 25.
Budai II. László Stadion
2023. 03. 25.
Budai II. László Stadion
REAC SPORT KFT.
03. 25.
ASR GÁZGYÁR
2023. 04. 01.
Szabadkikötő SE Sporttelep
2023. 04. 01.
Szabadkikötő SE Sporttelep
SZABADKIKÖTŐ SPORT KFT.
04. 01.
REAC SPORT KFT.
2023. 04. 08.
Csep-Gól FC Sporttelep
2023. 04. 08.
Csep-Gól FC Sporttelep
CSEPEL-CSEP-GÓL FC
04. 08.
REAC SPORT KFT.
2023. 04. 15.
Budai II. László Stadion
2023. 04. 15.
Budai II. László Stadion
REAC SPORT KFT.
04. 15.
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
2023. 04. 22.
Hollandi Úti Sporttelep
2023. 04. 22.
Hollandi Úti Sporttelep
CSEPEL UFC KFT.
04. 22.
REAC SPORT KFT.
2023. 04. 29.
Budai II. László Stadion
2023. 04. 29.
Budai II. László Stadion
REAC SPORT KFT.
04. 29.
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
2023. 05. 06.
Budafoki MTE Sporttelep
2023. 05. 06.
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE II.
05. 06.
REAC SPORT KFT.
2023. 05. 13.
Budai II. László Stadion
2023. 05. 13.
Budai II. László Stadion
REAC SPORT KFT.
05. 13.
TFSE
2023. 05. 20.
Fővárosi Vízművek SK Sporttelep
2023. 05. 20.
Fővárosi Vízművek SK Sporttelep
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
05. 20.
REAC SPORT KFT.
2023. 05. 27.
Budai II. László Stadion
2023. 05. 27.
Budai II. László Stadion
REAC SPORT KFT.
05. 27.
XV. KERÜLETI ISSIMO SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->