Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

ÖREGFIÚK II. OSZTÁLY 11. forduló

2022.11.14 - 20:30

Budapest, Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe

Budapest

ÖREGFIÚK II. OSZTÁLY

Játékvezető
BÁNLAKI MÁRTON
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
NYEKITA BRÚNÓ LÁSZLÓ, GYANA GERGELY
ERZSÉBET SK
REAC SPORT KFT.
80'
40'

Gólok

SMELÓ ROLAND

19'

1 - 0

 

 

1 - 1

29'

KISS TAMÁS

 

1 - 2

39'

GALAMB PÉTER

 

1 - 3

48'

MÉSZÁROS SZABOLCS

 

1 - 4

53'

NAMQUITA ROLAND

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 MONOR SE MONOR SE 11 10 0 1 45 14 31 30
2 HALÁSZTELKI FC HALÁSZTELKI FC 11 9 1 1 41 14 27 28
3 BUDATÉTÉNY SE BUDATÉTÉNY SE 11 9 0 2 35 23 12 27
4 KELEN SC KELEN SC 11 6 0 5 34 25 9 18
5 REAC SPORT KFT. REAC SPORT KFT. 11 5 2 4 32 33 -1 17
6 ERZSÉBET SK ERZSÉBET SK 11 5 1 5 22 26 -4 16
7 BAK BAK 11 4 3 4 28 32 -4 15
8 PESTSZENTIMREI SK PESTSZENTIMREI SK 11 4 1 6 30 31 -1 13
9 MŰEGYETEMI FC MŰEGYETEMI FC 11 4 0 7 23 34 -11 12
10 1908 SZAC BUDAPEST 1908 SZAC BUDAPEST 11 1 3 7 16 26 -10 6
11 B&K MÉLYKÚT B&K MÉLYKÚT 11 1 2 8 20 41 -21 5
12 MUN SE MUN SE 11 1 1 9 16 43 -27 4
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 MUN SE MONOR SE 5 5 0 0 9 3 6 15 6 4 1 1 8 3 5 13 11 9 1 1 17 6 11 28
2 MUN SE HALÁSZTELKI FC 5 4 1 0 16 1 15 13 6 3 1 2 10 5 5 10 11 7 2 2 26 6 20 23
3 MUN SE BUDATÉTÉNY SE 6 5 1 0 12 4 8 16 5 1 2 2 4 8 -4 5 11 6 3 2 16 12 4 21
4 MUN SE REAC SPORT KFT. 6 3 0 3 14 10 4 9 5 2 2 1 5 6 -1 8 11 5 2 4 19 16 3 17
5 MUN SE PESTSZENTIMREI SK 6 3 3 0 12 6 6 12 5 1 1 3 6 11 -5 4 11 4 4 3 18 17 1 16
6 MUN SE BAK 6 3 2 1 9 7 2 11 5 1 1 3 7 8 -1 4 11 4 3 4 16 15 1 15
7 MUN SE KELEN SC 5 2 1 2 3 3 0 7 6 2 2 2 9 8 1 8 11 4 3 4 12 11 1 15
8 MUN SE ERZSÉBET SK 5 3 1 1 6 3 3 10 6 1 1 4 3 9 -6 4 11 4 2 5 9 12 -3 14
9 MUN SE MUN SE 6 1 2 3 4 8 -4 5 5 1 0 4 6 9 -3 3 11 2 2 7 10 17 -7 8
10 MUN SE MŰEGYETEMI FC 4 1 0 3 2 6 -4 3 7 1 2 4 5 12 -7 5 11 2 2 7 7 18 -11 8
11 MUN SE 1908 SZAC BUDAPEST 6 1 4 1 6 6 0 7 5 0 1 4 1 7 -6 1 11 1 5 5 7 13 -6 8
12 MUN SE B&K MÉLYKÚT 6 1 2 3 5 10 -5 5 5 0 3 2 3 12 -9 3 11 1 5 5 8 22 -14 8
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 MUN SE MONOR SE 5 5 0 0 21 8 13 15 6 5 0 1 24 6 18 15 11 10 0 1 45 14 31 30
2 MUN SE HALÁSZTELKI FC 5 5 0 0 23 5 18 15 6 4 1 1 18 9 9 13 11 9 1 1 41 14 27 28
3 MUN SE BUDATÉTÉNY SE 6 6 0 0 21 11 10 18 5 3 0 2 14 12 2 9 11 9 0 2 35 23 12 27
4 MUN SE KELEN SC 5 2 0 3 10 9 1 6 6 4 0 2 24 16 8 12 11 6 0 5 34 25 9 18
5 MUN SE REAC SPORT KFT. 6 3 1 2 22 20 2 10 5 2 1 2 10 13 -3 7 11 5 2 4 32 33 -1 17
6 MUN SE ERZSÉBET SK 5 3 0 2 11 11 0 9 6 2 1 3 11 15 -4 7 11 5 1 5 22 26 -4 16
7 MUN SE BAK 6 3 2 1 16 15 1 11 5 1 1 3 12 17 -5 4 11 4 3 4 28 32 -4 15
8 MUN SE PESTSZENTIMREI SK 6 3 0 3 20 13 7 9 5 1 1 3 10 18 -8 4 11 4 1 6 30 31 -1 13
9 MUN SE MŰEGYETEMI FC 4 1 0 3 5 15 -10 3 7 3 0 4 18 19 -1 9 11 4 0 7 23 34 -11 12
10 MUN SE 1908 SZAC BUDAPEST 6 1 3 2 12 12 0 6 5 0 0 5 4 14 -10 0 11 1 3 7 16 26 -10 6
11 MUN SE B&K MÉLYKÚT 6 0 1 5 7 24 -17 1 5 1 1 3 13 17 -4 4 11 1 2 8 20 41 -21 5
12 MUN SE MUN SE 6 1 0 5 6 25 -19 3 5 0 1 4 10 18 -8 1 11 1 1 9 16 43 -27 4
 
1908 SZAC BUDAPEST
3 - 31 - 1--0 - 2--2 - 3-3 - 3--3 - 0
B&K MÉLYKÚT
--1 - 4-2 - 2-1 - 4-0 - 6-1 - 52 - 3-
BAK
-4 - 3--2 - 0-2 - 22 - 6-2 - 0--4 - 4
BUDATÉTÉNY SE
2 - 1-3 - 1-5 - 4--4 - 3-2 - 1--5 - 1
Dunaharaszti MTK
-------------
ERZSÉBET SK
-------5 - 40 - 2-2 - 13 - 01 - 4
Goldball'94 FC
-------------
HALÁSZTELKI FC
2 - 1--5 - 1-6 - 0--3 - 2-7 - 1--
KELEN SC
-2 - 1-----0 - 11 - 37 - 3--0 - 1
MONOR SE
3 - 1-4 - 15 - 2------3 - 26 - 2-
MUN SE
-0 - 4---0 - 3-0 - 7-1 - 62 - 43 - 1-
MŰEGYETEMI FC
2 - 0-2 - 60 - 4----1 - 5----
PESTSZENTIMREI SK
5 - 1-7 - 31 - 3---5 - 12 - 3--0 - 2-
REAC SPORT KFT.
-8 - 2-----1 - 3-1 - 54 - 34 - 34 - 4

Meccsek

ERZSÉBET SK

2022. 08. 29. 19:30
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
2022. 08. 29. 19:30
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
HALÁSZTELKI FC
ERZSÉBET SK
2022. 09. 05. 20:30
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2022. 09. 05. 20:30
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
ERZSÉBET SK
MŰEGYETEMI FC
2022. 10. 05. 20:30
NSK-BOK Fehér úti Sporttelep
2022. 10. 05. 20:30
NSK-BOK Fehér úti Sporttelep
BAK
ERZSÉBET SK
2022. 09. 20. 20:15
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
2022. 09. 20. 20:15
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
MUN SE
ERZSÉBET SK
2022. 09. 27. 20:00
Grund 1986 FC Sporttelep
2022. 09. 27. 20:00
Grund 1986 FC Sporttelep
ERZSÉBET SK
MONOR SE
2022. 10. 03. 19:30
Budatétény Sporttelep
2022. 10. 03. 19:30
Budatétény Sporttelep
BUDATÉTÉNY SE
ERZSÉBET SK
2022. 10. 10. 20:30
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2022. 10. 10. 20:30
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
ERZSÉBET SK
KELEN SC
2022. 10. 17. 20:00
Angyalföldi Sport- és Szabadidő Központ
2022. 10. 17. 20:00
Angyalföldi Sport- és Szabadidő Központ
B&K MÉLYKÚT
ERZSÉBET SK
2022. 10. 24. 20:30
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2022. 10. 24. 20:30
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
ERZSÉBET SK
PESTSZENTIMREI SK
2022. 11. 07. 20:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2022. 11. 07. 20:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
ERZSÉBET SK
2022. 11. 14. 20:30
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2022. 11. 14. 20:30
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
ERZSÉBET SK
REAC SPORT KFT.
2023. 03. 06.
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2023. 03. 06.
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
ERZSÉBET SK
03. 06.
HALÁSZTELKI FC
2023. 03. 13.
Budafoki MTE Sporttelep
2023. 03. 13.
Budafoki MTE Sporttelep
MŰEGYETEMI FC
03. 13.
ERZSÉBET SK
2023. 03. 20.
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2023. 03. 20.
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
ERZSÉBET SK
03. 20.
BAK
2023. 03. 27.
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2023. 03. 27.
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
ERZSÉBET SK
03. 27.
MUN SE
2023. 04. 03.
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
2023. 04. 03.
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
MONOR SE
04. 03.
ERZSÉBET SK
2023. 04. 17.
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2023. 04. 17.
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
ERZSÉBET SK
04. 17.
BUDATÉTÉNY SE
2023. 04. 24.
Kelen SC Sporttelep
2023. 04. 24.
Kelen SC Sporttelep
KELEN SC
04. 24.
ERZSÉBET SK
2023. 05. 01.
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2023. 05. 01.
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
ERZSÉBET SK
05. 01.
B&K MÉLYKÚT
2023. 05. 08.
Pestszentimrei SK Sporttelep
2023. 05. 08.
Pestszentimrei SK Sporttelep
PESTSZENTIMREI SK
05. 08.
ERZSÉBET SK
2023. 05. 15.
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2023. 05. 15.
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
ERZSÉBET SK
05. 15.
1908 SZAC BUDAPEST
2023. 05. 22.
Budai II. László Stadion
2023. 05. 22.
Budai II. László Stadion
REAC SPORT KFT.
05. 22.
ERZSÉBET SK

REAC SPORT KFT.

2022. 08. 29. 18:00
Budai II. László Stadion
2022. 08. 29. 18:00
Budai II. László Stadion
REAC SPORT KFT.
MŰEGYETEMI FC
2022. 09. 05. 19:30
Budai II. László Stadion
2022. 09. 05. 19:30
Budai II. László Stadion
REAC SPORT KFT.
MUN SE
2022. 09. 12. 19:30
Budatétény Sporttelep
2022. 09. 12. 19:30
Budatétény Sporttelep
BUDATÉTÉNY SE
REAC SPORT KFT.
2022. 09. 19. 19:30
Budai II. László Stadion
2022. 09. 19. 19:30
Budai II. László Stadion
REAC SPORT KFT.
B&K MÉLYKÚT
2022. 09. 26.
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2022. 09. 26.
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
REAC SPORT KFT.
2022. 10. 03. 19:30
Budai II. László Stadion
2022. 10. 03. 19:30
Budai II. László Stadion
REAC SPORT KFT.
HALÁSZTELKI FC
2022. 10. 11. 20:30
NSK-BOK Fehér úti Sporttelep
2022. 10. 11. 20:30
NSK-BOK Fehér úti Sporttelep
BAK
REAC SPORT KFT.
2022. 10. 17. 19:30
Budai II. László Stadion
2022. 10. 17. 19:30
Budai II. László Stadion
REAC SPORT KFT.
MONOR SE
2022. 10. 24. 19:45
Kelen SC Sporttelep
2022. 10. 24. 19:45
Kelen SC Sporttelep
KELEN SC
REAC SPORT KFT.
2022. 11. 07. 18:00
Budai II. László Stadion
2022. 11. 07. 18:00
Budai II. László Stadion
REAC SPORT KFT.
PESTSZENTIMREI SK
2022. 11. 14. 20:30
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2022. 11. 14. 20:30
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
ERZSÉBET SK
REAC SPORT KFT.
2023. 03. 06.
Budafoki MTE Sporttelep
2023. 03. 06.
Budafoki MTE Sporttelep
MŰEGYETEMI FC
03. 06.
REAC SPORT KFT.
2023. 03. 13.
Kelen SC Sporttelep
2023. 03. 13.
Kelen SC Sporttelep
MUN SE
03. 13.
REAC SPORT KFT.
2023. 03. 20.
Budai II. László Stadion
2023. 03. 20.
Budai II. László Stadion
REAC SPORT KFT.
03. 20.
BUDATÉTÉNY SE
2023. 03. 27.
Angyalföldi Sport- és Szabadidő Központ
2023. 03. 27.
Angyalföldi Sport- és Szabadidő Központ
B&K MÉLYKÚT
03. 27.
REAC SPORT KFT.
2023. 04. 03.
Budai II. László Stadion
2023. 04. 03.
Budai II. László Stadion
REAC SPORT KFT.
04. 03.
1908 SZAC BUDAPEST
2023. 04. 17.
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
2023. 04. 17.
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
HALÁSZTELKI FC
04. 17.
REAC SPORT KFT.
2023. 04. 24.
Budai II. László Stadion
2023. 04. 24.
Budai II. László Stadion
REAC SPORT KFT.
04. 24.
BAK
2023. 05. 01.
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
2023. 05. 01.
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
MONOR SE
05. 01.
REAC SPORT KFT.
2023. 05. 08.
Budai II. László Stadion
2023. 05. 08.
Budai II. László Stadion
REAC SPORT KFT.
05. 08.
KELEN SC
2023. 05. 15.
Pestszentimrei SK Sporttelep
2023. 05. 15.
Pestszentimrei SK Sporttelep
PESTSZENTIMREI SK
05. 15.
REAC SPORT KFT.
2023. 05. 22.
Budai II. László Stadion
2023. 05. 22.
Budai II. László Stadion
REAC SPORT KFT.
05. 22.
ERZSÉBET SK
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->