Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

NB III. Észak-Keleti csoport 1. forduló

2023.07.30 - 17:30

Cigánd, Cigánd Városi Stadion

MLSZ

NB III. Észak-Keleti csoport

Játékvezető
TÓTH TAMÁS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
SZABÓ FERENC SZILÁRD , VILMÁNYI SIMON
EVOLUTION HUNGARY-CIGÁND SE
GYÖNGYÖSI AK
90'
45'

Gólok

KELEMEN GERGŐ

51'

1 - 0

 

TÓTH ÁDÁM

80'

2 - 0

 

 

2 - 1

88'

DUDÁS CSANÁD

Csapatok

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 PUTNOK FC PUTNOK FC 1 1 0 0 4 1 3 3
2 FC HATVAN FC HATVAN 1 1 0 0 4 2 2 3
3 DVSC II. DVSC II. 1 1 0 0 3 2 1 3
4 SÉNYŐ FC SELYEM-BER SÉNYŐ FC SELYEM-BER 1 1 0 0 3 2 1 3
5 EVOLUTION HUNGARY-CIGÁND SE EVOLUTION HUNGARY-CIGÁND SE 1 1 0 0 2 1 1 3
6 FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE 1 0 1 0 2 2 0 1
7 REAC REAC 1 0 1 0 2 2 0 1
8 TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS 1 0 1 0 2 2 0 1
9 ÚJPEST FC II. ÚJPEST FC II. 1 0 1 0 2 2 0 1
10 DEAC DEAC 1 0 1 0 1 1 0 1
11 SBTC SBTC 1 0 1 0 1 1 0 1
12 DVTK II. F4R DVTK II. F4R 1 0 0 1 2 3 -1 0
13 KARCAGI SE KARCAGI SE 1 0 0 1 2 3 -1 0
14 GYÖNGYÖSI AK GYÖNGYÖSI AK 1 0 0 1 1 2 -1 0
15 KISVÁRDA MASTER GOOD II. KISVÁRDA MASTER GOOD II. 1 0 0 1 2 4 -2 0
16 EGER SE EGER SE 1 0 0 1 1 4 -3 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 EGER SE KISVÁRDA MASTER GOOD II. 1 1 0 0 2 0 2 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 0 2 3
2 EGER SE PUTNOK FC 1 1 0 0 2 0 2 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 0 2 3
3 EGER SE ÚJPEST FC II. 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 0 2 3 1 1 0 0 2 0 2 3
4 EGER SE FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE 1 1 0 0 2 1 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 1 1 3
5 EGER SE SÉNYŐ FC SELYEM-BER 1 1 0 0 1 0 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 3
6 EGER SE DVSC II. 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 2 2 0 1 1 0 1 0 2 2 0 1
7 EGER SE DVTK II. F4R 1 0 1 0 2 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 2 2 0 1
8 EGER SE DEAC 1 0 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1
9 EGER SE EVOLUTION HUNGARY-CIGÁND SE 1 0 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1
10 EGER SE GYÖNGYÖSI AK 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 1 0 0 0 0 1
11 EGER SE SBTC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 1 0 0 0 0 1
12 EGER SE TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 2 -1 0 1 0 0 1 1 2 -1 0
13 EGER SE KARCAGI SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 0 1 0 1 -1 0
14 EGER SE EGER SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 2 -2 0 1 0 0 1 0 2 -2 0
15 EGER SE FC HATVAN 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 2 -2 0 1 0 0 1 0 2 -2 0
16 EGER SE REAC 1 0 0 1 0 2 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 2 -2 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 EGER SE PUTNOK FC 1 1 0 0 4 1 3 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 4 1 3 3
2 EGER SE FC HATVAN 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 4 2 2 3 1 1 0 0 4 2 2 3
3 EGER SE DVSC II. 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3 2 1 3 1 1 0 0 3 2 1 3
4 EGER SE SÉNYŐ FC SELYEM-BER 1 1 0 0 3 2 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3 2 1 3
5 EGER SE EVOLUTION HUNGARY-CIGÁND SE 1 1 0 0 2 1 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 1 1 3
6 EGER SE FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE 1 0 1 0 2 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 2 2 0 1
7 EGER SE REAC 1 0 1 0 2 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 2 2 0 1
8 EGER SE TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 2 2 0 1 1 0 1 0 2 2 0 1
9 EGER SE ÚJPEST FC II. 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 2 2 0 1 1 0 1 0 2 2 0 1
10 EGER SE DEAC 1 0 1 0 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1
11 EGER SE SBTC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 1 0 1 1 0 1
12 EGER SE DVTK II. F4R 1 0 0 1 2 3 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 2 3 -1 0
13 EGER SE KARCAGI SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 2 3 -1 0 1 0 0 1 2 3 -1 0
14 EGER SE GYÖNGYÖSI AK 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 2 -1 0 1 0 0 1 1 2 -1 0
15 EGER SE KISVÁRDA MASTER GOOD II. 1 0 0 1 2 4 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 2 4 -2 0
16 EGER SE EGER SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 4 -3 0 1 0 0 1 1 4 -3 0
 
EVOLUTION HUNGARY-CIGÁND SE
------2 - 1--------
DEAC
----------1 - 1----
DVTK II. F4R
--2 - 3------------
DVSC II.
---------------
EGER SE
---------------
FC HATVAN
---------------
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
---------------
GYÖNGYÖSI AK
---------------
KARCAGI SE
---------------
PUTNOK FC
----4 - 1----------
REAC
-------------2 - 2-
SBTC
---------------
SÉNYŐ FC SELYEM-BER
--------3 - 2------
FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE
------2 - 2--------
ÚJPEST FC II.
---------------
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
-----2 - 4---------

Meccsek

EVOLUTION HUNGARY-CIGÁND SE

2023. 07. 30. 17:30
Cigánd Városi Stadion
2023. 07. 30. 17:30
Cigánd Városi Stadion
EVOLUTION HUNGARY-CIGÁND SE
GYÖNGYÖSI AK
2023. 08. 02. 17:30
Cigánd Városi Stadion
2023. 08. 02. 17:30
Cigánd Városi Stadion
EVOLUTION HUNGARY-CIGÁND SE
EGER SE
2023. 08. 13. 17:30
Cigánd Városi Stadion
2023. 08. 13. 17:30
Cigánd Városi Stadion
EVOLUTION HUNGARY-CIGÁND SE
DVSC II.
2023. 08. 19. 17:30
Tiszaújváros Sportcentrum
2023. 08. 19. 17:30
Tiszaújváros Sportcentrum
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
EVOLUTION HUNGARY-CIGÁND SE
2023. 08. 30. 17:30
Cigánd Városi Stadion
2023. 08. 30. 17:30
Cigánd Városi Stadion
EVOLUTION HUNGARY-CIGÁND SE
KARCAGI SE
2023. 09. 03. 16:00
Szojka Ferenc Stadion
2023. 09. 03. 16:00
Szojka Ferenc Stadion
SBTC
EVOLUTION HUNGARY-CIGÁND SE
2023. 09. 09. 16:00
Cigánd Városi Stadion
2023. 09. 09. 16:00
Cigánd Városi Stadion
EVOLUTION HUNGARY-CIGÁND SE
FC HATVAN
2023. 09. 24. 11:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2023. 09. 24. 11:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC II.
EVOLUTION HUNGARY-CIGÁND SE
2023. 10. 01. 15:00
Cigánd Városi Stadion
2023. 10. 01. 15:00
Cigánd Városi Stadion
EVOLUTION HUNGARY-CIGÁND SE
REAC
2023. 10. 08. 11:00
Kisvárdai Várkerti Stadion
2023. 10. 08. 11:00
Kisvárdai Várkerti Stadion
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
EVOLUTION HUNGARY-CIGÁND SE
2023. 10. 15. 15:00
Cigánd Városi Stadion
2023. 10. 15. 15:00
Cigánd Városi Stadion
EVOLUTION HUNGARY-CIGÁND SE
DEAC
2023. 10. 22. 13:00
Cigánd Városi Stadion
2023. 10. 22. 13:00
Cigánd Városi Stadion
EVOLUTION HUNGARY-CIGÁND SE
SÉNYŐ FC SELYEM-BER
2023. 10. 29. 13:00
Cigánd Városi Stadion
2023. 10. 29. 13:00
Cigánd Városi Stadion
EVOLUTION HUNGARY-CIGÁND SE
FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE
2023. 11. 05. 11:00
DVTK Edzőközpont
2023. 11. 05. 11:00
DVTK Edzőközpont
DVTK II. F4R
ELMARDT
EVOLUTION HUNGARY-CIGÁND SE
2023. 11. 22. 13:00
DVTK Edzőközpont
2023. 11. 22. 13:00
DVTK Edzőközpont
DVTK II. F4R
EVOLUTION HUNGARY-CIGÁND SE
2023. 11. 11. 13:00
Cigánd Városi Stadion
2023. 11. 11. 13:00
Cigánd Városi Stadion
EVOLUTION HUNGARY-CIGÁND SE
PUTNOK FC
2023. 11. 18. 13:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2023. 11. 18. 13:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK
EVOLUTION HUNGARY-CIGÁND SE
2023. 11. 26. 13:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
2023. 11. 26. 13:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
EGER SE
EVOLUTION HUNGARY-CIGÁND SE
2024. 03. 03. 11:00
Debreceni Egyetemi AC Sporttelep
2024. 03. 03. 11:00
Debreceni Egyetemi AC Sporttelep
DVSC II.
03. 03. 11:00
EVOLUTION HUNGARY-CIGÁND SE
2024. 03. 10. 14:00
Cigánd Városi Stadion
2024. 03. 10. 14:00
Cigánd Városi Stadion
EVOLUTION HUNGARY-CIGÁND SE
03. 10. 14:00
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
2024. 03. 17. 14:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
2024. 03. 17. 14:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
KARCAGI SE
03. 17. 14:00
EVOLUTION HUNGARY-CIGÁND SE
2024. 03. 24. 14:00
Cigánd Városi Stadion
2024. 03. 24. 14:00
Cigánd Városi Stadion
EVOLUTION HUNGARY-CIGÁND SE
03. 24. 14:00
SBTC
2024. 03. 31. 16:00
Hatvani Népkert Sporttelep
2024. 03. 31. 16:00
Hatvani Népkert Sporttelep
FC HATVAN
03. 31. 16:00
EVOLUTION HUNGARY-CIGÁND SE
2024. 04. 07. 16:00
Cigánd Városi Stadion
2024. 04. 07. 16:00
Cigánd Városi Stadion
EVOLUTION HUNGARY-CIGÁND SE
04. 07. 16:00
ÚJPEST FC II.
2024. 04. 14. 14:00
Budai II. László Stadion
2024. 04. 14. 14:00
Budai II. László Stadion
REAC
04. 14. 14:00
EVOLUTION HUNGARY-CIGÁND SE
2024. 04. 21. 17:00
Cigánd Városi Stadion
2024. 04. 21. 17:00
Cigánd Városi Stadion
EVOLUTION HUNGARY-CIGÁND SE
04. 21. 17:00
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
2024. 04. 28. 17:00
Debreceni Egyetemi AC Sporttelep
2024. 04. 28. 17:00
Debreceni Egyetemi AC Sporttelep
DEAC
04. 28. 17:00
EVOLUTION HUNGARY-CIGÁND SE
2024. 05. 05. 17:00
Sényő-Carnifex FC Sporttelep
2024. 05. 05. 17:00
Sényő-Carnifex FC Sporttelep
SÉNYŐ FC SELYEM-BER
05. 05. 17:00
EVOLUTION HUNGARY-CIGÁND SE
2024. 05. 12. 17:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
2024. 05. 12. 17:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE
05. 12. 17:00
EVOLUTION HUNGARY-CIGÁND SE
2024. 05. 19. 17:00
Cigánd Városi Stadion
2024. 05. 19. 17:00
Cigánd Városi Stadion
EVOLUTION HUNGARY-CIGÁND SE
05. 19. 17:00
DVTK II. F4R
2024. 05. 26. 17:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2024. 05. 26. 17:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
PUTNOK FC
05. 26. 17:00
EVOLUTION HUNGARY-CIGÁND SE

GYÖNGYÖSI AK

2023. 07. 30. 17:30
Cigánd Városi Stadion
2023. 07. 30. 17:30
Cigánd Városi Stadion
EVOLUTION HUNGARY-CIGÁND SE
GYÖNGYÖSI AK
2023. 08. 02. 17:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2023. 08. 02. 17:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK
REAC
2023. 08. 13. 17:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2023. 08. 13. 17:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK
EGER SE
2023. 08. 19. 11:00
Kisvárdai Várkerti Stadion
2023. 08. 19. 11:00
Kisvárdai Várkerti Stadion
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
GYÖNGYÖSI AK
2023. 08. 30. 17:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2023. 08. 30. 17:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK
DVSC II.
2023. 09. 03. 16:00
Debreceni Egyetemi AC Sporttelep
2023. 09. 03. 16:00
Debreceni Egyetemi AC Sporttelep
DEAC
GYÖNGYÖSI AK
2023. 09. 09. 16:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2023. 09. 09. 16:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
2023. 09. 24. 16:00
Sényő-Carnifex FC Sporttelep
2023. 09. 24. 16:00
Sényő-Carnifex FC Sporttelep
SÉNYŐ FC SELYEM-BER
GYÖNGYÖSI AK
2023. 10. 01. 15:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2023. 10. 01. 15:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK
KARCAGI SE
2023. 10. 08. 15:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
2023. 10. 08. 15:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE
GYÖNGYÖSI AK
2023. 10. 15. 15:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2023. 10. 15. 15:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK
SBTC
2023. 10. 22. 11:00
DVTK Edzőközpont
2023. 10. 22. 11:00
DVTK Edzőközpont
DVTK II. F4R
GYÖNGYÖSI AK
2023. 10. 29. 13:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2023. 10. 29. 13:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK
FC HATVAN
2023. 11. 05. 13:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2023. 11. 05. 13:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
PUTNOK FC
GYÖNGYÖSI AK
2023. 11. 12. 13:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2023. 11. 12. 13:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK
ÚJPEST FC II.
2023. 11. 18. 13:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2023. 11. 18. 13:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK
EVOLUTION HUNGARY-CIGÁND SE
2023. 11. 26. 13:00
Budai II. László Stadion
2023. 11. 26. 13:00
Budai II. László Stadion
REAC
GYÖNGYÖSI AK
2024. 03. 03. 14:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
2024. 03. 03. 14:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
EGER SE
03. 03. 14:00
GYÖNGYÖSI AK
2024. 03. 10. 14:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2024. 03. 10. 14:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK
03. 10. 14:00
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
2024. 03. 17. 14:00
Debreceni Egyetemi AC Sporttelep
2024. 03. 17. 14:00
Debreceni Egyetemi AC Sporttelep
DVSC II.
03. 17. 14:00
GYÖNGYÖSI AK
2024. 03. 24. 14:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2024. 03. 24. 14:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK
03. 24. 14:00
DEAC
2024. 03. 31. 16:00
Tiszaújváros Sportcentrum
2024. 03. 31. 16:00
Tiszaújváros Sportcentrum
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
03. 31. 16:00
GYÖNGYÖSI AK
2024. 04. 07. 16:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2024. 04. 07. 16:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK
04. 07. 16:00
SÉNYŐ FC SELYEM-BER
2024. 04. 14. 16:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
2024. 04. 14. 16:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
KARCAGI SE
04. 14. 16:00
GYÖNGYÖSI AK
2024. 04. 21. 17:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2024. 04. 21. 17:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK
04. 21. 17:00
FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE
2024. 04. 28. 17:00
Szojka Ferenc Stadion
2024. 04. 28. 17:00
Szojka Ferenc Stadion
SBTC
04. 28. 17:00
GYÖNGYÖSI AK
2024. 05. 05. 17:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2024. 05. 05. 17:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK
05. 05. 17:00
DVTK II. F4R
2024. 05. 12. 17:00
Hatvani Népkert Sporttelep
2024. 05. 12. 17:00
Hatvani Népkert Sporttelep
FC HATVAN
05. 12. 17:00
GYÖNGYÖSI AK
2024. 05. 19. 17:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2024. 05. 19. 17:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK
05. 19. 17:00
PUTNOK FC
2024. 05. 26. 17:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2024. 05. 26. 17:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC II.
05. 26. 17:00
GYÖNGYÖSI AK
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL