Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

NB III. Észak-Keleti csoport 14. forduló

2023.11.05 - 13:00

Putnok, Putnoki Várady Béla Sportközpont

MLSZ

NB III. Észak-Keleti csoport

Játékvezető
VALU TIBOR
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
BENKŐ RÓBERT , SZTÁNYI TIBOR
PUTNOK FC
GYÖNGYÖSI AK
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

10'

GONDA CSANÁD
BOROS GÁBOR

21'

1 - 1

 

BOROS GÁBOR

40'

2 - 1

 

BODNÁR ATTILA

55'

3 - 1

 

MRVA PATRIK

80'

4 - 1

 

Csapatok

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 PUTNOK FC PUTNOK FC 14 12 2 0 43 11 32 38
2 EVOLUTION HUNGARY-CIGÁND SE EVOLUTION HUNGARY-CIGÁND SE 14 8 5 1 27 8 19 29
3 KISVÁRDA MASTER GOOD II. KISVÁRDA MASTER GOOD II. 14 8 4 2 25 15 10 28
4 DVSC II. DVSC II. 14 8 3 3 35 18 17 27
5 TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS 14 7 2 5 26 18 8 23
6 ÚJPEST FC II. ÚJPEST FC II. 14 7 1 6 25 26 -1 22
7 DEAC DEAC 14 5 4 5 19 23 -4 19
8 EGER SE EGER SE 14 5 4 5 13 17 -4 19
9 KARCAGI SE KARCAGI SE 14 5 3 6 22 21 1 18
10 DVTK II. F4R DVTK II. F4R 14 5 2 7 21 27 -6 17
11 REAC REAC 14 5 1 8 16 33 -17 16
12 FC HATVAN FC HATVAN 14 3 7 4 20 25 -5 16
13 SÉNYŐ FC SELYEM-BER SÉNYŐ FC SELYEM-BER 14 3 4 7 19 33 -14 13
14 SBTC SBTC 14 2 6 6 13 21 -8 12
15 FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE 14 2 3 9 21 30 -9 9
16 GYÖNGYÖSI AK GYÖNGYÖSI AK 14 0 3 11 11 30 -19 3
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 GYÖNGYÖSI AK PUTNOK FC 8 5 2 1 9 2 7 17 6 3 2 1 10 4 6 11 14 8 4 2 19 6 13 28
2 GYÖNGYÖSI AK KISVÁRDA MASTER GOOD II. 8 5 3 0 7 0 7 18 6 2 1 3 4 5 -1 7 14 7 4 3 11 5 6 25
3 GYÖNGYÖSI AK FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE 8 4 3 1 9 6 3 15 6 2 2 2 4 3 1 8 14 6 5 3 13 9 4 23
4 GYÖNGYÖSI AK ÚJPEST FC II. 7 3 1 3 5 5 0 10 7 3 2 2 7 3 4 11 14 6 3 5 12 8 4 21
5 GYÖNGYÖSI AK EVOLUTION HUNGARY-CIGÁND SE 9 4 5 0 7 0 7 17 5 1 1 3 2 4 -2 4 14 5 6 3 9 4 5 21
6 GYÖNGYÖSI AK TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS 6 3 2 1 5 4 1 11 8 2 3 3 7 5 2 9 14 5 5 4 12 9 3 20
7 GYÖNGYÖSI AK FC HATVAN 6 4 2 0 6 1 5 14 8 1 3 4 2 7 -5 6 14 5 5 4 8 8 0 20
8 GYÖNGYÖSI AK KARCAGI SE 6 2 4 0 7 3 4 10 8 2 3 3 5 6 -1 9 14 4 7 3 12 9 3 19
9 GYÖNGYÖSI AK DVSC II. 6 3 2 1 6 4 2 11 8 1 4 3 8 8 0 7 14 4 6 4 14 12 2 18
10 GYÖNGYÖSI AK DEAC 8 2 3 3 5 9 -4 9 6 2 3 1 6 4 2 9 14 4 6 4 11 13 -2 18
11 GYÖNGYÖSI AK SÉNYŐ FC SELYEM-BER 6 3 1 2 4 5 -1 10 8 1 3 4 1 5 -4 6 14 4 4 6 5 10 -5 16
12 GYÖNGYÖSI AK EGER SE 5 1 4 0 1 0 1 7 9 1 6 2 4 7 -3 9 14 2 10 2 5 7 -2 16
13 GYÖNGYÖSI AK DVTK II. F4R 9 3 2 4 9 13 -4 11 5 0 4 1 1 3 -2 4 14 3 6 5 10 16 -6 15
14 GYÖNGYÖSI AK SBTC 6 2 3 1 3 2 1 9 8 0 4 4 1 6 -5 4 14 2 7 5 4 8 -4 13
15 GYÖNGYÖSI AK REAC 7 1 3 3 2 8 -6 6 7 0 3 4 3 9 -6 3 14 1 6 7 5 17 -12 9
16 GYÖNGYÖSI AK GYÖNGYÖSI AK 7 0 6 1 3 5 -2 6 7 0 2 5 2 9 -7 2 14 0 8 6 5 14 -9 8
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 GYÖNGYÖSI AK PUTNOK FC 8 7 1 0 25 4 21 22 6 5 1 0 18 7 11 16 14 12 2 0 43 11 32 38
2 GYÖNGYÖSI AK EVOLUTION HUNGARY-CIGÁND SE 9 7 2 0 19 2 17 23 5 1 3 1 8 6 2 6 14 8 5 1 27 8 19 29
3 GYÖNGYÖSI AK KISVÁRDA MASTER GOOD II. 8 5 2 1 15 7 8 17 6 3 2 1 10 8 2 11 14 8 4 2 25 15 10 28
4 GYÖNGYÖSI AK DVSC II. 6 4 1 1 16 7 9 13 8 4 2 2 19 11 8 14 14 8 3 3 35 18 17 27
5 GYÖNGYÖSI AK TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS 6 3 1 2 11 8 3 10 8 4 1 3 15 10 5 13 14 7 2 5 26 18 8 23
6 GYÖNGYÖSI AK ÚJPEST FC II. 7 5 0 2 17 14 3 15 7 2 1 4 8 12 -4 7 14 7 1 6 25 26 -1 22
7 GYÖNGYÖSI AK DEAC 8 2 3 3 10 15 -5 9 6 3 1 2 9 8 1 10 14 5 4 5 19 23 -4 19
8 GYÖNGYÖSI AK EGER SE 5 2 1 2 3 3 0 7 9 3 3 3 10 14 -4 12 14 5 4 5 13 17 -4 19
9 GYÖNGYÖSI AK KARCAGI SE 6 3 1 2 13 8 5 10 8 2 2 4 9 13 -4 8 14 5 3 6 22 21 1 18
10 GYÖNGYÖSI AK DVTK II. F4R 9 4 2 3 18 17 1 14 5 1 0 4 3 10 -7 3 14 5 2 7 21 27 -6 17
11 GYÖNGYÖSI AK REAC 7 3 1 3 9 12 -3 10 7 2 0 5 7 21 -14 6 14 5 1 8 16 33 -17 16
12 GYÖNGYÖSI AK FC HATVAN 6 2 4 0 10 7 3 10 8 1 3 4 10 18 -8 6 14 3 7 4 20 25 -5 16
13 GYÖNGYÖSI AK SÉNYŐ FC SELYEM-BER 6 2 1 3 9 15 -6 7 8 1 3 4 10 18 -8 6 14 3 4 7 19 33 -14 13
14 GYÖNGYÖSI AK SBTC 6 1 3 2 8 6 2 6 8 1 3 4 5 15 -10 6 14 2 6 6 13 21 -8 12
15 GYÖNGYÖSI AK FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE 8 1 1 6 14 18 -4 4 6 1 2 3 7 12 -5 5 14 2 3 9 21 30 -9 9
16 GYÖNGYÖSI AK GYÖNGYÖSI AK 7 0 3 4 5 11 -6 3 7 0 0 7 6 19 -13 0 14 0 3 11 11 30 -19 3
 
EVOLUTION HUNGARY-CIGÁND SE
0 - 0-1 - 04 - 03 - 0-2 - 10 - 0-3 - 0-3 - 03 - 1--
DEAC
---1 - 1-0 - 33 - 1-1 - 4-1 - 1-0 - 22 - 12 - 2
DVTK II. F4R
2 - 21 - 42 - 3-2 - 1-2 - 01 - 3-4 - 1-2 - 12 - 2--
DVSC II.
-4 - 1-1 - 14 - 0--3 - 10 - 44 - 0-----
EGER SE
-----0 - 1----1 - 01 - 1-1 - 00 - 1
FC HATVAN
-2 - 1--1 - 13 - 1--2 - 2-1 - 1-1 - 1--
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
0 - 0-2 - 01 - 3------4 - 0--2 - 42 - 1
GYÖNGYÖSI AK
---1 - 31 - 21 - 10 - 21 - 1-1 - 20 - 0----
KARCAGI SE
----1 - 22 - 21 - 0-2 - 33 - 0--4 - 1--
PUTNOK FC
--4 - 0-4 - 1-3 - 14 - 1--5 - 03 - 0-1 - 01 - 1
REAC
-1 - 2--1 - 0-1 - 5--0 - 22 - 1-2 - 02 - 2-
SBTC
1 - 1-1 - 21 - 1----0 - 1--1 - 1-4 - 0-
SÉNYŐ FC SELYEM-BER
-0 - 1-1 - 6-1 - 1-2 - 13 - 2-2 - 4----
FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE
----0 - 2-2 - 25 - 2-2 - 3-1 - 21 - 20 - 13 - 4
ÚJPEST FC II.
0 - 4-2 - 14 - 3-3 - 1--3 - 1---5 - 3-0 - 1
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
3 - 1-1 - 00 - 0-2 - 4-1 - 02 - 0-4 - 0-2 - 2--

Meccsek

PUTNOK FC

2023. 07. 30. 17:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2023. 07. 30. 17:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
PUTNOK FC
EGER SE
2023. 08. 02. 17:30
Debreceni Egyetemi AC Sporttelep
2023. 08. 02. 17:30
Debreceni Egyetemi AC Sporttelep
DVSC II.
PUTNOK FC
2023. 08. 13. 17:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2023. 08. 13. 17:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
PUTNOK FC
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
2023. 08. 19. 17:30
Lipcsey Elemér Sporttelep
2023. 08. 19. 17:30
Lipcsey Elemér Sporttelep
KARCAGI SE
PUTNOK FC
2023. 08. 30. 17:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2023. 08. 30. 17:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
PUTNOK FC
SBTC
2023. 09. 03. 16:00
Hatvani Népkert Sporttelep
2023. 09. 03. 16:00
Hatvani Népkert Sporttelep
FC HATVAN
PUTNOK FC
2023. 09. 09. 16:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2023. 09. 09. 16:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
PUTNOK FC
ÚJPEST FC II.
2023. 09. 24. 16:00
Budai II. László Stadion
2023. 09. 24. 16:00
Budai II. László Stadion
REAC
PUTNOK FC
2023. 10. 01. 15:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2023. 10. 01. 15:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
PUTNOK FC
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
2023. 10. 08. 15:00
Debreceni Egyetemi AC Sporttelep
2023. 10. 08. 15:00
Debreceni Egyetemi AC Sporttelep
DEAC
PUTNOK FC
2023. 10. 15. 15:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2023. 10. 15. 15:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
PUTNOK FC
SÉNYŐ FC SELYEM-BER
2023. 10. 22. 13:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
2023. 10. 22. 13:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE
PUTNOK FC
2023. 10. 29. 13:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2023. 10. 29. 13:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
PUTNOK FC
DVTK II. F4R
2023. 11. 05. 13:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2023. 11. 05. 13:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
PUTNOK FC
GYÖNGYÖSI AK
2023. 11. 11. 13:00
Cigánd Városi Stadion
2023. 11. 11. 13:00
Cigánd Városi Stadion
EVOLUTION HUNGARY-CIGÁND SE
PUTNOK FC
2023. 11. 18. 13:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
2023. 11. 18. 13:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
EGER SE
PUTNOK FC
2023. 11. 26. 13:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2023. 11. 26. 13:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
PUTNOK FC
DVSC II.
2024. 03. 03. 14:00
Tiszaújváros Sportcentrum
2024. 03. 03. 14:00
Tiszaújváros Sportcentrum
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
03. 03. 14:00
PUTNOK FC
2024. 03. 10. 14:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2024. 03. 10. 14:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
PUTNOK FC
03. 10. 14:00
KARCAGI SE
2024. 03. 17. 14:00
Szojka Ferenc Stadion
2024. 03. 17. 14:00
Szojka Ferenc Stadion
SBTC
03. 17. 14:00
PUTNOK FC
2024. 03. 24. 14:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2024. 03. 24. 14:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
PUTNOK FC
03. 24. 14:00
FC HATVAN
2024. 03. 31. 11:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2024. 03. 31. 11:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC II.
03. 31. 11:00
PUTNOK FC
2024. 04. 07. 16:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2024. 04. 07. 16:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
PUTNOK FC
04. 07. 16:00
REAC
2024. 04. 14. 11:00
Kisvárdai Várkerti Stadion
2024. 04. 14. 11:00
Kisvárdai Várkerti Stadion
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
04. 14. 11:00
PUTNOK FC
2024. 04. 21. 17:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2024. 04. 21. 17:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
PUTNOK FC
04. 21. 17:00
DEAC
2024. 04. 28. 17:00
Sényő-Carnifex FC Sporttelep
2024. 04. 28. 17:00
Sényő-Carnifex FC Sporttelep
SÉNYŐ FC SELYEM-BER
04. 28. 17:00
PUTNOK FC
2024. 05. 05. 17:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2024. 05. 05. 17:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
PUTNOK FC
05. 05. 17:00
FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE
2024. 05. 12. 11:00
DVTK Edzőközpont
2024. 05. 12. 11:00
DVTK Edzőközpont
DVTK II. F4R
05. 12. 11:00
PUTNOK FC
2024. 05. 19. 17:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2024. 05. 19. 17:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK
05. 19. 17:00
PUTNOK FC
2024. 05. 26. 17:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2024. 05. 26. 17:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
PUTNOK FC
05. 26. 17:00
EVOLUTION HUNGARY-CIGÁND SE

GYÖNGYÖSI AK

2023. 07. 30. 17:30
Cigánd Városi Stadion
2023. 07. 30. 17:30
Cigánd Városi Stadion
EVOLUTION HUNGARY-CIGÁND SE
GYÖNGYÖSI AK
2023. 08. 02. 17:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2023. 08. 02. 17:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK
REAC
2023. 08. 13. 17:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2023. 08. 13. 17:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK
EGER SE
2023. 08. 19. 11:00
Kisvárdai Várkerti Stadion
2023. 08. 19. 11:00
Kisvárdai Várkerti Stadion
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
GYÖNGYÖSI AK
2023. 08. 30. 17:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2023. 08. 30. 17:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK
DVSC II.
2023. 09. 03. 16:00
Debreceni Egyetemi AC Sporttelep
2023. 09. 03. 16:00
Debreceni Egyetemi AC Sporttelep
DEAC
GYÖNGYÖSI AK
2023. 09. 09. 16:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2023. 09. 09. 16:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
2023. 09. 24. 16:00
Sényő-Carnifex FC Sporttelep
2023. 09. 24. 16:00
Sényő-Carnifex FC Sporttelep
SÉNYŐ FC SELYEM-BER
GYÖNGYÖSI AK
2023. 10. 01. 15:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2023. 10. 01. 15:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK
KARCAGI SE
2023. 10. 08. 15:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
2023. 10. 08. 15:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE
GYÖNGYÖSI AK
2023. 10. 15. 15:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2023. 10. 15. 15:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK
SBTC
2023. 10. 22. 11:00
DVTK Edzőközpont
2023. 10. 22. 11:00
DVTK Edzőközpont
DVTK II. F4R
GYÖNGYÖSI AK
2023. 10. 29. 13:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2023. 10. 29. 13:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK
FC HATVAN
2023. 11. 05. 13:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2023. 11. 05. 13:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
PUTNOK FC
GYÖNGYÖSI AK
2023. 11. 12. 13:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2023. 11. 12. 13:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK
ÚJPEST FC II.
2023. 11. 18. 13:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2023. 11. 18. 13:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK
EVOLUTION HUNGARY-CIGÁND SE
2023. 11. 26. 13:00
Budai II. László Stadion
2023. 11. 26. 13:00
Budai II. László Stadion
REAC
GYÖNGYÖSI AK
2024. 03. 03. 14:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
2024. 03. 03. 14:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
EGER SE
03. 03. 14:00
GYÖNGYÖSI AK
2024. 03. 10. 14:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2024. 03. 10. 14:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK
03. 10. 14:00
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
2024. 03. 17. 14:00
Debreceni Egyetemi AC Sporttelep
2024. 03. 17. 14:00
Debreceni Egyetemi AC Sporttelep
DVSC II.
03. 17. 14:00
GYÖNGYÖSI AK
2024. 03. 24. 14:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2024. 03. 24. 14:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK
03. 24. 14:00
DEAC
2024. 03. 31. 16:00
Tiszaújváros Sportcentrum
2024. 03. 31. 16:00
Tiszaújváros Sportcentrum
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
03. 31. 16:00
GYÖNGYÖSI AK
2024. 04. 07. 16:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2024. 04. 07. 16:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK
04. 07. 16:00
SÉNYŐ FC SELYEM-BER
2024. 04. 14. 16:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
2024. 04. 14. 16:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
KARCAGI SE
04. 14. 16:00
GYÖNGYÖSI AK
2024. 04. 21. 17:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2024. 04. 21. 17:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK
04. 21. 17:00
FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE
2024. 04. 28. 17:00
Szojka Ferenc Stadion
2024. 04. 28. 17:00
Szojka Ferenc Stadion
SBTC
04. 28. 17:00
GYÖNGYÖSI AK
2024. 05. 05. 17:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2024. 05. 05. 17:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK
05. 05. 17:00
DVTK II. F4R
2024. 05. 12. 17:00
Hatvani Népkert Sporttelep
2024. 05. 12. 17:00
Hatvani Népkert Sporttelep
FC HATVAN
05. 12. 17:00
GYÖNGYÖSI AK
2024. 05. 19. 17:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2024. 05. 19. 17:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK
05. 19. 17:00
PUTNOK FC
2024. 05. 26. 17:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2024. 05. 26. 17:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC II.
05. 26. 17:00
GYÖNGYÖSI AK
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL