Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

NB III. Észak-Keleti csoport 17. forduló

2023.11.26 - 11:00

Debrecen, Debreceni Egyetemi AC Sporttelep

MLSZ

NB III. Észak-Keleti csoport

Játékvezető
TAKÁCS TAMÁS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
FLINTA ZOLTÁN , ZAHORECZ ROLAND
DEAC
FC HATVAN
90'
45'

Gólok

OLIVER TOCHUKWU ONYEBUCHI

50'

1 - 0

 

VIRÁG GERGŐ MÁRK

58'

2 - 0

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 PUTNOK FC PUTNOK FC 17 12 3 2 44 14 30 39
2 KISVÁRDA MASTER GOOD II. KISVÁRDA MASTER GOOD II. 17 10 4 3 30 18 12 34
3 EVOLUTION HUNGARY-CIGÁND SE EVOLUTION HUNGARY-CIGÁND SE 17 9 6 2 32 13 19 33
4 DVSC II. DVSC II. 17 9 4 4 39 22 17 31
5 EGER SE EGER SE 17 7 5 5 18 18 0 26
6 DEAC DEAC 17 7 5 5 22 23 -1 26
7 ÚJPEST FC II. ÚJPEST FC II. 17 8 1 8 32 32 0 25
8 TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS 17 7 4 6 31 24 7 25
9 KARCAGI SE KARCAGI SE 17 7 4 6 25 22 3 25
10 DVTK II. F4R DVTK II. F4R 17 6 4 7 27 32 -5 22
11 REAC REAC 17 6 1 10 19 39 -20 19
12 FC HATVAN FC HATVAN 17 4 7 6 22 30 -8 19
13 SÉNYŐ FC SELYEM-BER SÉNYŐ FC SELYEM-BER 17 4 5 8 25 36 -11 17
14 SBTC SBTC 17 3 6 8 16 27 -11 15
15 FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE 17 3 4 10 25 34 -9 13
16 GYÖNGYÖSI AK GYÖNGYÖSI AK 17 1 3 13 16 39 -23 6
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 GYÖNGYÖSI AK PUTNOK FC 9 5 2 2 9 3 6 17 8 3 3 2 10 5 5 12 17 8 5 4 19 8 11 29
2 GYÖNGYÖSI AK FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE 10 5 4 1 11 6 5 19 7 2 2 3 4 4 0 8 17 7 6 4 15 10 5 27
3 GYÖNGYÖSI AK EVOLUTION HUNGARY-CIGÁND SE 10 5 5 0 8 0 8 20 7 2 1 4 4 7 -3 7 17 7 6 4 12 7 5 27
4 GYÖNGYÖSI AK KISVÁRDA MASTER GOOD II. 9 5 4 0 7 0 7 19 8 2 2 4 4 6 -2 8 17 7 6 4 11 6 5 27
5 GYÖNGYÖSI AK TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS 8 5 2 1 7 4 3 17 9 2 3 4 9 9 0 9 17 7 5 5 16 13 3 26
6 GYÖNGYÖSI AK ÚJPEST FC II. 8 4 1 3 8 5 3 13 9 3 3 3 8 5 3 12 17 7 4 6 16 10 6 25
7 GYÖNGYÖSI AK DVSC II. 7 4 2 1 7 4 3 14 10 2 4 4 9 10 -1 10 17 6 6 5 16 14 2 24
8 GYÖNGYÖSI AK FC HATVAN 8 4 4 0 6 1 5 16 9 1 4 4 2 7 -5 7 17 5 8 4 8 8 0 23
9 GYÖNGYÖSI AK DEAC 9 2 4 3 5 9 -4 10 8 3 4 1 7 4 3 13 17 5 8 4 12 13 -1 23
10 GYÖNGYÖSI AK KARCAGI SE 8 2 6 0 7 3 4 12 9 2 4 3 5 6 -1 10 17 4 10 3 12 9 3 22
11 GYÖNGYÖSI AK EGER SE 8 2 6 0 4 1 3 12 9 1 6 2 4 7 -3 9 17 3 12 2 8 8 0 21
12 GYÖNGYÖSI AK SÉNYŐ FC SELYEM-BER 7 4 1 2 7 6 1 13 10 1 4 5 1 6 -5 7 17 5 5 7 8 12 -4 20
13 GYÖNGYÖSI AK DVTK II. F4R 10 4 2 4 13 15 -2 14 7 0 5 2 1 4 -3 5 17 4 7 6 14 19 -5 19
14 GYÖNGYÖSI AK SBTC 8 3 3 2 4 3 1 12 9 0 4 5 2 9 -7 4 17 3 7 7 6 12 -6 16
15 GYÖNGYÖSI AK GYÖNGYÖSI AK 9 1 6 2 5 7 -2 9 8 0 3 5 3 10 -7 3 17 1 9 7 8 17 -9 12
16 GYÖNGYÖSI AK REAC 8 1 4 3 3 9 -6 7 9 0 4 5 3 12 -9 4 17 1 8 8 6 21 -15 11
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 GYÖNGYÖSI AK PUTNOK FC 9 7 1 1 25 5 20 22 8 5 2 1 19 9 10 17 17 12 3 2 44 14 30 39
2 GYÖNGYÖSI AK KISVÁRDA MASTER GOOD II. 9 6 2 1 17 8 9 20 8 4 2 2 13 10 3 14 17 10 4 3 30 18 12 34
3 GYÖNGYÖSI AK EVOLUTION HUNGARY-CIGÁND SE 10 7 3 0 20 3 17 24 7 2 3 2 12 10 2 9 17 9 6 2 32 13 19 33
4 GYÖNGYÖSI AK DVSC II. 7 4 2 1 18 9 9 14 10 5 2 3 21 13 8 17 17 9 4 4 39 22 17 31
5 GYÖNGYÖSI AK EGER SE 8 4 2 2 8 4 4 14 9 3 3 3 10 14 -4 12 17 7 5 5 18 18 0 26
6 GYÖNGYÖSI AK DEAC 9 3 3 3 12 15 -3 12 8 4 2 2 10 8 2 14 17 7 5 5 22 23 -1 26
7 GYÖNGYÖSI AK ÚJPEST FC II. 8 6 0 2 20 14 6 18 9 2 1 6 12 18 -6 7 17 8 1 8 32 32 0 25
8 GYÖNGYÖSI AK TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS 8 3 3 2 13 10 3 12 9 4 1 4 18 14 4 13 17 7 4 6 31 24 7 25
9 GYÖNGYÖSI AK KARCAGI SE 8 4 2 2 14 8 6 14 9 3 2 4 11 14 -3 11 17 7 4 6 25 22 3 25
10 GYÖNGYÖSI AK DVTK II. F4R 10 5 2 3 22 20 2 17 7 1 2 4 5 12 -7 5 17 6 4 7 27 32 -5 22
11 GYÖNGYÖSI AK REAC 8 4 1 3 12 13 -1 13 9 2 0 7 7 26 -19 6 17 6 1 10 19 39 -20 19
12 GYÖNGYÖSI AK FC HATVAN 8 3 4 1 12 10 2 13 9 1 3 5 10 20 -10 6 17 4 7 6 22 30 -8 19
13 GYÖNGYÖSI AK SÉNYŐ FC SELYEM-BER 7 3 1 3 14 16 -2 10 10 1 4 5 11 20 -9 7 17 4 5 8 25 36 -11 17
14 GYÖNGYÖSI AK SBTC 8 2 3 3 10 7 3 9 9 1 3 5 6 20 -14 6 17 3 6 8 16 27 -11 15
15 GYÖNGYÖSI AK FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE 10 2 1 7 17 21 -4 7 7 1 3 3 8 13 -5 6 17 3 4 10 25 34 -9 13
16 GYÖNGYÖSI AK GYÖNGYÖSI AK 9 1 3 5 9 17 -8 6 8 0 0 8 7 22 -15 0 17 1 3 13 16 39 -23 6
 
EVOLUTION HUNGARY-CIGÁND SE
0 - 0-1 - 04 - 03 - 0-2 - 10 - 01 - 13 - 0-3 - 03 - 1--
DEAC
---1 - 12 - 00 - 33 - 1-1 - 4-1 - 1-0 - 22 - 12 - 2
DVTK II. F4R
2 - 21 - 42 - 3-2 - 14 - 32 - 01 - 3-4 - 1-2 - 12 - 2--
DVSC II.
-4 - 12 - 21 - 14 - 0--3 - 10 - 44 - 0-----
EGER SE
4 - 1-0 - 0--0 - 1--1 - 0-1 - 01 - 1-1 - 00 - 1
FC HATVAN
-2 - 1--1 - 13 - 1--2 - 22 - 01 - 1-1 - 1-0 - 3
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
0 - 0-2 - 01 - 3------4 - 01 - 11 - 12 - 42 - 1
GYÖNGYÖSI AK
0 - 3--1 - 31 - 21 - 10 - 21 - 1-1 - 20 - 0--4 - 3-
KARCAGI SE
-0 - 0--1 - 22 - 21 - 0-2 - 33 - 0-1 - 04 - 1--
PUTNOK FC
--4 - 00 - 14 - 1-3 - 14 - 1--5 - 03 - 0-1 - 01 - 1
REAC
-1 - 2--1 - 0-1 - 53 - 1-0 - 22 - 1-2 - 02 - 2-
SBTC
1 - 10 - 11 - 21 - 1----0 - 1--1 - 1-4 - 02 - 0
SÉNYŐ FC SELYEM-BER
-0 - 1-1 - 6-1 - 1-2 - 13 - 2-2 - 45 - 1---
FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE
---2 - 10 - 2-2 - 25 - 21 - 22 - 3-1 - 21 - 20 - 13 - 4
ÚJPEST FC II.
0 - 4-2 - 14 - 3-3 - 1--3 - 1-3 - 0-5 - 3-0 - 1
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
3 - 1-1 - 00 - 0-2 - 4-1 - 02 - 0-4 - 0-2 - 2-2 - 1

Meccsek

DEAC

2023. 07. 30. 17:30
Debreceni Egyetemi AC Sporttelep
2023. 07. 30. 17:30
Debreceni Egyetemi AC Sporttelep
DEAC
SBTC
2023. 08. 02. 17:30
Hatvani Népkert Sporttelep
2023. 08. 02. 17:30
Hatvani Népkert Sporttelep
FC HATVAN
DEAC
2023. 08. 13. 17:30
Debreceni Egyetemi AC Sporttelep
2023. 08. 13. 17:30
Debreceni Egyetemi AC Sporttelep
DEAC
ÚJPEST FC II.
2023. 08. 19. 17:30
Budai II. László Stadion
2023. 08. 19. 17:30
Budai II. László Stadion
REAC
DEAC
2023. 08. 30. 17:30
Debreceni Egyetemi AC Sporttelep
2023. 08. 30. 17:30
Debreceni Egyetemi AC Sporttelep
DEAC
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
2023. 09. 03. 16:00
Debreceni Egyetemi AC Sporttelep
2023. 09. 03. 16:00
Debreceni Egyetemi AC Sporttelep
DEAC
GYÖNGYÖSI AK
2023. 09. 09. 16:00
Sényő-Carnifex FC Sporttelep
2023. 09. 09. 16:00
Sényő-Carnifex FC Sporttelep
SÉNYŐ FC SELYEM-BER
DEAC
2023. 09. 24. 16:00
Debreceni Egyetemi AC Sporttelep
2023. 09. 24. 16:00
Debreceni Egyetemi AC Sporttelep
DEAC
FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE
2023. 10. 01. 11:00
DVTK Edzőközpont
2023. 10. 01. 11:00
DVTK Edzőközpont
DVTK II. F4R
DEAC
2023. 10. 08. 15:00
Debreceni Egyetemi AC Sporttelep
2023. 10. 08. 15:00
Debreceni Egyetemi AC Sporttelep
DEAC
PUTNOK FC
2023. 10. 15. 15:00
Cigánd Városi Stadion
2023. 10. 15. 15:00
Cigánd Városi Stadion
EVOLUTION HUNGARY-CIGÁND SE
DEAC
2023. 10. 22. 11:00
Debreceni Egyetemi AC Sporttelep
2023. 10. 22. 11:00
Debreceni Egyetemi AC Sporttelep
DEAC
EGER SE
2023. 10. 29. 11:00
Debreceni Nagyerdei Stadion
2023. 10. 29. 11:00
Debreceni Nagyerdei Stadion
DVSC II.
DEAC
2023. 11. 05. 11:00
Debreceni Egyetemi AC Sporttelep
2023. 11. 05. 11:00
Debreceni Egyetemi AC Sporttelep
DEAC
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
2023. 11. 12. 13:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
2023. 11. 12. 13:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
KARCAGI SE
DEAC
2023. 11. 18. 13:00
Szojka Ferenc Stadion
2023. 11. 18. 13:00
Szojka Ferenc Stadion
SBTC
DEAC
2023. 11. 26. 11:00
Debreceni Egyetemi AC Sporttelep
2023. 11. 26. 11:00
Debreceni Egyetemi AC Sporttelep
DEAC
FC HATVAN
2024. 03. 03. 11:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2024. 03. 03. 11:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC II.
03. 03. 11:00
DEAC
2024. 03. 10. 14:00
Debreceni Egyetemi AC Sporttelep
2024. 03. 10. 14:00
Debreceni Egyetemi AC Sporttelep
DEAC
03. 10. 14:00
REAC
2024. 03. 17. 11:00
Kisvárdai Várkerti Stadion
2024. 03. 17. 11:00
Kisvárdai Várkerti Stadion
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
03. 17. 11:00
DEAC
2024. 03. 24. 14:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2024. 03. 24. 14:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK
03. 24. 14:00
DEAC
2024. 03. 31. 16:00
Debreceni Egyetemi AC Sporttelep
2024. 03. 31. 16:00
Debreceni Egyetemi AC Sporttelep
DEAC
03. 31. 16:00
SÉNYŐ FC SELYEM-BER
2024. 04. 07. 16:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
2024. 04. 07. 16:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE
04. 07. 16:00
DEAC
2024. 04. 14. 16:00
Debreceni Egyetemi AC Sporttelep
2024. 04. 14. 16:00
Debreceni Egyetemi AC Sporttelep
DEAC
04. 14. 16:00
DVTK II. F4R
2024. 04. 21. 17:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2024. 04. 21. 17:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
PUTNOK FC
04. 21. 17:00
DEAC
2024. 04. 28. 17:00
Debreceni Egyetemi AC Sporttelep
2024. 04. 28. 17:00
Debreceni Egyetemi AC Sporttelep
DEAC
04. 28. 17:00
EVOLUTION HUNGARY-CIGÁND SE
2024. 05. 05. 17:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
2024. 05. 05. 17:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
EGER SE
05. 05. 17:00
DEAC
2024. 05. 12. 17:00
Debreceni Egyetemi AC Sporttelep
2024. 05. 12. 17:00
Debreceni Egyetemi AC Sporttelep
DEAC
05. 12. 17:00
DVSC II.
2024. 05. 19. 17:00
Tiszaújváros Sportcentrum
2024. 05. 19. 17:00
Tiszaújváros Sportcentrum
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
05. 19. 17:00
DEAC
2024. 05. 26. 17:00
Debreceni Egyetemi AC Sporttelep
2024. 05. 26. 17:00
Debreceni Egyetemi AC Sporttelep
DEAC
05. 26. 17:00
KARCAGI SE

FC HATVAN

2023. 07. 30. 11:00
Kisvárdai Várkerti Stadion
2023. 07. 30. 11:00
Kisvárdai Várkerti Stadion
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
FC HATVAN
2023. 08. 02. 17:30
Hatvani Népkert Sporttelep
2023. 08. 02. 17:30
Hatvani Népkert Sporttelep
FC HATVAN
DEAC
2023. 08. 13. 17:30
Sényő-Carnifex FC Sporttelep
2023. 08. 13. 17:30
Sényő-Carnifex FC Sporttelep
SÉNYŐ FC SELYEM-BER
FC HATVAN
2023. 08. 19. 17:30
Hatvani Népkert Sporttelep
2023. 08. 19. 17:30
Hatvani Népkert Sporttelep
FC HATVAN
FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE
2023. 08. 30. 17:30
DVTK Edzőközpont
2023. 08. 30. 17:30
DVTK Edzőközpont
DVTK II. F4R
FC HATVAN
2023. 09. 03. 16:00
Hatvani Népkert Sporttelep
2023. 09. 03. 16:00
Hatvani Népkert Sporttelep
FC HATVAN
PUTNOK FC
2023. 09. 09. 16:00
Cigánd Városi Stadion
2023. 09. 09. 16:00
Cigánd Városi Stadion
EVOLUTION HUNGARY-CIGÁND SE
FC HATVAN
2023. 09. 24. 16:00
Hatvani Népkert Sporttelep
2023. 09. 24. 16:00
Hatvani Népkert Sporttelep
FC HATVAN
EGER SE
2023. 10. 01. 14:00
Debreceni Egyetemi AC Sporttelep
2023. 10. 01. 14:00
Debreceni Egyetemi AC Sporttelep
DVSC II.
FC HATVAN
2023. 10. 08. 15:00
Hatvani Népkert Sporttelep
2023. 10. 08. 15:00
Hatvani Népkert Sporttelep
FC HATVAN
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
2023. 10. 15. 15:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
2023. 10. 15. 15:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
KARCAGI SE
FC HATVAN
2023. 10. 22. 13:00
Hatvani Népkert Sporttelep
2023. 10. 22. 13:00
Hatvani Népkert Sporttelep
FC HATVAN
SBTC
2023. 10. 29. 13:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2023. 10. 29. 13:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK
FC HATVAN
2023. 11. 05. 11:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2023. 11. 05. 11:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC II.
FC HATVAN
2023. 11. 12. 13:00
Hatvani Népkert Sporttelep
2023. 11. 12. 13:00
Hatvani Népkert Sporttelep
FC HATVAN
REAC
2023. 11. 18. 13:00
Hatvani Népkert Sporttelep
2023. 11. 18. 13:00
Hatvani Népkert Sporttelep
FC HATVAN
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
2023. 11. 26. 11:00
Debreceni Egyetemi AC Sporttelep
2023. 11. 26. 11:00
Debreceni Egyetemi AC Sporttelep
DEAC
FC HATVAN
2024. 03. 03. 14:00
Hatvani Népkert Sporttelep
2024. 03. 03. 14:00
Hatvani Népkert Sporttelep
FC HATVAN
03. 03. 14:00
SÉNYŐ FC SELYEM-BER
2024. 03. 10. 14:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
2024. 03. 10. 14:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE
03. 10. 14:00
FC HATVAN
2024. 03. 17. 14:00
Hatvani Népkert Sporttelep
2024. 03. 17. 14:00
Hatvani Népkert Sporttelep
FC HATVAN
03. 17. 14:00
DVTK II. F4R
2024. 03. 24. 14:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2024. 03. 24. 14:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
PUTNOK FC
03. 24. 14:00
FC HATVAN
2024. 03. 31. 16:00
Hatvani Népkert Sporttelep
2024. 03. 31. 16:00
Hatvani Népkert Sporttelep
FC HATVAN
03. 31. 16:00
EVOLUTION HUNGARY-CIGÁND SE
2024. 04. 07. 16:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
2024. 04. 07. 16:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
EGER SE
04. 07. 16:00
FC HATVAN
2024. 04. 14. 16:00
Hatvani Népkert Sporttelep
2024. 04. 14. 16:00
Hatvani Népkert Sporttelep
FC HATVAN
04. 14. 16:00
DVSC II.
2024. 04. 21. 17:00
Tiszaújváros Sportcentrum
2024. 04. 21. 17:00
Tiszaújváros Sportcentrum
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
04. 21. 17:00
FC HATVAN
2024. 04. 28. 17:00
Hatvani Népkert Sporttelep
2024. 04. 28. 17:00
Hatvani Népkert Sporttelep
FC HATVAN
04. 28. 17:00
KARCAGI SE
2024. 05. 05. 17:00
Szojka Ferenc Stadion
2024. 05. 05. 17:00
Szojka Ferenc Stadion
SBTC
05. 05. 17:00
FC HATVAN
2024. 05. 12. 17:00
Hatvani Népkert Sporttelep
2024. 05. 12. 17:00
Hatvani Népkert Sporttelep
FC HATVAN
05. 12. 17:00
GYÖNGYÖSI AK
2024. 05. 19. 17:00
Hatvani Népkert Sporttelep
2024. 05. 19. 17:00
Hatvani Népkert Sporttelep
FC HATVAN
05. 19. 17:00
ÚJPEST FC II.
2024. 05. 26. 17:00
Budai II. László Stadion
2024. 05. 26. 17:00
Budai II. László Stadion
REAC
05. 26. 17:00
FC HATVAN
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL