Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

NB III. Észak-Keleti csoport 4. forduló

2023.08.19 - 17:30

Salgótarján, Szojka Ferenc Stadion

MLSZ

NB III. Észak-Keleti csoport

Játékvezető
TÖRÖK MIHÁLY
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
GERGELY MÁRTON , JUHÁSZ BÁLINT (H)
SBTC
DVTK II. F4R
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

9'

FEKETE VINCE
TARLÓSI MILÁN

28'

1 - 1

 

 

1 - 2

63'

HETYEI SZILVESZTER

Csapatok

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 PUTNOK FC PUTNOK FC 4 4 0 0 14 4 10 12
2 EVOLUTION HUNGARY-CIGÁND SE EVOLUTION HUNGARY-CIGÁND SE 4 3 1 0 7 1 6 10
3 KISVÁRDA MASTER GOOD II. KISVÁRDA MASTER GOOD II. 4 3 0 1 8 4 4 9
4 FC HATVAN FC HATVAN 4 2 2 0 8 5 3 8
5 DEAC DEAC 4 2 1 1 6 5 1 7
6 KARCAGI SE KARCAGI SE 4 2 0 2 11 8 3 6
7 SBTC SBTC 4 1 2 1 5 5 0 5
8 TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS 4 1 2 1 5 5 0 5
9 SÉNYŐ FC SELYEM-BER SÉNYŐ FC SELYEM-BER 4 1 2 1 8 9 -1 5
10 ÚJPEST FC II. ÚJPEST FC II. 4 1 1 2 8 8 0 4
11 REAC REAC 4 1 1 2 5 9 -4 4
12 DVSC II. DVSC II. 4 1 1 2 4 8 -4 4
13 EGER SE EGER SE 4 1 1 2 4 10 -6 4
14 DVTK II. F4R DVTK II. F4R 4 1 0 3 5 9 -4 3
15 FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE 4 0 2 2 5 9 -4 2
16 GYÖNGYÖSI AK GYÖNGYÖSI AK 4 0 0 4 3 7 -4 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 GYÖNGYÖSI AK KISVÁRDA MASTER GOOD II. 3 3 0 0 4 0 4 9 1 1 0 0 1 0 1 3 4 4 0 0 5 0 5 12
2 GYÖNGYÖSI AK PUTNOK FC 2 2 0 0 4 0 4 6 2 1 1 0 4 1 3 4 4 3 1 0 8 1 7 10
3 GYÖNGYÖSI AK EVOLUTION HUNGARY-CIGÁND SE 3 2 1 0 4 0 4 7 1 0 1 0 0 0 0 1 4 2 2 0 4 0 4 8
4 GYÖNGYÖSI AK ÚJPEST FC II. 2 1 0 1 1 1 0 3 2 1 1 0 3 1 2 4 4 2 1 1 4 2 2 7
5 GYÖNGYÖSI AK SÉNYŐ FC SELYEM-BER 2 2 0 0 2 0 2 6 2 0 1 1 0 1 -1 1 4 2 1 1 2 1 1 7
6 GYÖNGYÖSI AK FC HATVAN 2 2 0 0 3 0 3 6 2 0 0 2 0 3 -3 0 4 2 0 2 3 3 0 6
7 GYÖNGYÖSI AK KARCAGI SE 2 0 2 0 2 2 0 2 2 1 0 1 3 1 2 3 4 1 2 1 5 3 2 5
8 GYÖNGYÖSI AK FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE 2 1 1 0 3 2 1 4 2 0 1 1 1 2 -1 1 4 1 2 1 4 4 0 5
9 GYÖNGYÖSI AK TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS 2 1 1 0 2 0 2 4 2 0 0 2 1 4 -3 0 4 1 1 2 3 4 -1 4
10 GYÖNGYÖSI AK EGER SE 0 0 0 0 0 0 0 0 4 1 1 2 3 6 -3 4 4 1 1 2 3 6 -3 4
11 GYÖNGYÖSI AK SBTC 2 0 2 0 1 1 0 2 2 0 2 0 1 1 0 2 4 0 4 0 2 2 0 4
12 GYÖNGYÖSI AK DEAC 2 0 2 0 1 1 0 2 2 0 1 1 1 3 -2 1 4 0 3 1 2 4 -2 3
13 GYÖNGYÖSI AK REAC 2 0 1 1 1 3 -2 1 2 0 1 1 1 2 -1 1 4 0 2 2 2 5 -3 2
14 GYÖNGYÖSI AK GYÖNGYÖSI AK 2 0 1 1 1 3 -2 1 2 0 1 1 0 1 -1 1 4 0 2 2 1 4 -3 2
15 GYÖNGYÖSI AK DVSC II. 2 0 1 1 1 4 -3 1 2 0 1 1 2 3 -1 1 4 0 2 2 3 7 -4 2
16 GYÖNGYÖSI AK DVTK II. F4R 2 0 1 1 2 5 -3 1 2 0 1 1 1 3 -2 1 4 0 2 2 3 8 -5 2
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 GYÖNGYÖSI AK PUTNOK FC 2 2 0 0 7 2 5 6 2 2 0 0 7 2 5 6 4 4 0 0 14 4 10 12
2 GYÖNGYÖSI AK EVOLUTION HUNGARY-CIGÁND SE 3 3 0 0 7 1 6 9 1 0 1 0 0 0 0 1 4 3 1 0 7 1 6 10
3 GYÖNGYÖSI AK KISVÁRDA MASTER GOOD II. 3 2 0 1 7 4 3 6 1 1 0 0 1 0 1 3 4 3 0 1 8 4 4 9
4 GYÖNGYÖSI AK FC HATVAN 2 1 1 0 3 2 1 4 2 1 1 0 5 3 2 4 4 2 2 0 8 5 3 8
5 GYÖNGYÖSI AK DEAC 2 1 1 0 3 2 1 4 2 1 0 1 3 3 0 3 4 2 1 1 6 5 1 7
6 GYÖNGYÖSI AK KARCAGI SE 2 1 0 1 6 4 2 3 2 1 0 1 5 4 1 3 4 2 0 2 11 8 3 6
7 GYÖNGYÖSI AK SBTC 2 0 1 1 2 3 -1 1 2 1 1 0 3 2 1 4 4 1 2 1 5 5 0 5
8 GYÖNGYÖSI AK TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS 2 1 1 0 2 0 2 4 2 0 1 1 3 5 -2 1 4 1 2 1 5 5 0 5
9 GYÖNGYÖSI AK SÉNYŐ FC SELYEM-BER 2 1 1 0 4 3 1 4 2 0 1 1 4 6 -2 1 4 1 2 1 8 9 -1 5
10 GYÖNGYÖSI AK ÚJPEST FC II. 2 1 0 1 5 4 1 3 2 0 1 1 3 4 -1 1 4 1 1 2 8 8 0 4
11 GYÖNGYÖSI AK REAC 2 0 1 1 3 4 -1 1 2 1 0 1 2 5 -3 3 4 1 1 2 5 9 -4 4
12 GYÖNGYÖSI AK DVSC II. 2 0 1 1 1 5 -4 1 2 1 0 1 3 3 0 3 4 1 1 2 4 8 -4 4
13 GYÖNGYÖSI AK EGER SE 0 0 0 0 0 0 0 0 4 1 1 2 4 10 -6 4 4 1 1 2 4 10 -6 4
14 GYÖNGYÖSI AK DVTK II. F4R 2 0 0 2 3 6 -3 0 2 1 0 1 2 3 -1 3 4 1 0 3 5 9 -4 3
15 GYÖNGYÖSI AK FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE 2 0 1 1 3 4 -1 1 2 0 1 1 2 5 -3 1 4 0 2 2 5 9 -4 2
16 GYÖNGYÖSI AK GYÖNGYÖSI AK 2 0 0 2 2 4 -2 0 2 0 0 2 1 3 -2 0 4 0 0 4 3 7 -4 0
 
EVOLUTION HUNGARY-CIGÁND SE
--1 - 04 - 0--2 - 1--------
DEAC
----------1 - 1--2 - 1-
DVTK II. F4R
--2 - 3----1 - 3-------
DVSC II.
---1 - 1----0 - 4------
EGER SE
---------------
FC HATVAN
-2 - 1----------1 - 1--
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
0 - 0-2 - 0------------
GYÖNGYÖSI AK
----1 - 2----1 - 2-----
KARCAGI SE
--------2 - 3---4 - 1--
PUTNOK FC
----4 - 1-3 - 1--------
REAC
-1 - 2-----------2 - 2-
SBTC
--1 - 2--------1 - 1---
SÉNYŐ FC SELYEM-BER
-----1 - 1--3 - 2------
FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE
------2 - 2----1 - 2---
ÚJPEST FC II.
------------5 - 3-0 - 1
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
-----2 - 4-1 - 0--4 - 0----

Meccsek

SBTC

2023. 07. 30. 17:30
Debreceni Egyetemi AC Sporttelep
2023. 07. 30. 17:30
Debreceni Egyetemi AC Sporttelep
DEAC
SBTC
2023. 08. 02. 17:30
Szojka Ferenc Stadion
2023. 08. 02. 17:30
Szojka Ferenc Stadion
SBTC
SÉNYŐ FC SELYEM-BER
2023. 08. 13. 17:30
Lipcsey Elemér Sporttelep
2023. 08. 13. 17:30
Lipcsey Elemér Sporttelep
FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE
SBTC
2023. 08. 19. 17:30
Szojka Ferenc Stadion
2023. 08. 19. 17:30
Szojka Ferenc Stadion
SBTC
DVTK II. F4R
2023. 08. 30. 17:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2023. 08. 30. 17:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
PUTNOK FC
SBTC
2023. 09. 03. 16:00
Szojka Ferenc Stadion
2023. 09. 03. 16:00
Szojka Ferenc Stadion
SBTC
EVOLUTION HUNGARY-CIGÁND SE
2023. 09. 09. 16:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
2023. 09. 09. 16:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
EGER SE
SBTC
2023. 09. 24. 16:00
Szojka Ferenc Stadion
2023. 09. 24. 16:00
Szojka Ferenc Stadion
SBTC
DVSC II.
2023. 10. 01. 15:00
Tiszaújváros Sportcentrum
2023. 10. 01. 15:00
Tiszaújváros Sportcentrum
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
SBTC
2023. 10. 08. 15:00
Szojka Ferenc Stadion
2023. 10. 08. 15:00
Szojka Ferenc Stadion
SBTC
KARCAGI SE
2023. 10. 15. 15:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2023. 10. 15. 15:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK
SBTC
2023. 10. 22. 13:00
Hatvani Népkert Sporttelep
2023. 10. 22. 13:00
Hatvani Népkert Sporttelep
FC HATVAN
SBTC
2023. 10. 29. 13:00
Szojka Ferenc Stadion
2023. 10. 29. 13:00
Szojka Ferenc Stadion
SBTC
ÚJPEST FC II.
2023. 11. 05. 13:00
Budai II. László Stadion
2023. 11. 05. 13:00
Budai II. László Stadion
REAC
SBTC
2023. 11. 12. 13:00
Szojka Ferenc Stadion
2023. 11. 12. 13:00
Szojka Ferenc Stadion
SBTC
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
2023. 11. 18. 13:00
Szojka Ferenc Stadion
2023. 11. 18. 13:00
Szojka Ferenc Stadion
SBTC
DEAC
2023. 11. 26. 13:00
Sényő-Carnifex FC Sporttelep
2023. 11. 26. 13:00
Sényő-Carnifex FC Sporttelep
SÉNYŐ FC SELYEM-BER
SBTC
2024. 03. 03. 14:00
Szojka Ferenc Stadion
2024. 03. 03. 14:00
Szojka Ferenc Stadion
SBTC
03. 03. 14:00
FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE
2024. 03. 10. 11:00
DVTK Edzőközpont
2024. 03. 10. 11:00
DVTK Edzőközpont
DVTK II. F4R
03. 10. 11:00
SBTC
2024. 03. 17. 14:00
Szojka Ferenc Stadion
2024. 03. 17. 14:00
Szojka Ferenc Stadion
SBTC
03. 17. 14:00
PUTNOK FC
2024. 03. 24. 14:00
Cigánd Városi Stadion
2024. 03. 24. 14:00
Cigánd Városi Stadion
EVOLUTION HUNGARY-CIGÁND SE
03. 24. 14:00
SBTC
2024. 03. 31. 16:00
Szojka Ferenc Stadion
2024. 03. 31. 16:00
Szojka Ferenc Stadion
SBTC
03. 31. 16:00
EGER SE
2024. 04. 07. 14:00
Debreceni Egyetemi AC Sporttelep
2024. 04. 07. 14:00
Debreceni Egyetemi AC Sporttelep
DVSC II.
04. 07. 14:00
SBTC
2024. 04. 14. 16:00
Szojka Ferenc Stadion
2024. 04. 14. 16:00
Szojka Ferenc Stadion
SBTC
04. 14. 16:00
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
2024. 04. 21. 17:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
2024. 04. 21. 17:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
KARCAGI SE
04. 21. 17:00
SBTC
2024. 04. 28. 17:00
Szojka Ferenc Stadion
2024. 04. 28. 17:00
Szojka Ferenc Stadion
SBTC
04. 28. 17:00
GYÖNGYÖSI AK
2024. 05. 05. 17:00
Szojka Ferenc Stadion
2024. 05. 05. 17:00
Szojka Ferenc Stadion
SBTC
05. 05. 17:00
FC HATVAN
2024. 05. 12. 11:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2024. 05. 12. 11:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC II.
05. 12. 11:00
SBTC
2024. 05. 19. 17:00
Szojka Ferenc Stadion
2024. 05. 19. 17:00
Szojka Ferenc Stadion
SBTC
05. 19. 17:00
REAC
2024. 05. 26. 17:00
Kisvárdai Várkerti Stadion
2024. 05. 26. 17:00
Kisvárdai Várkerti Stadion
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
05. 26. 17:00
SBTC

DVTK II. F4R

2023. 07. 30. 11:00
DVTK Edzőközpont
2023. 07. 30. 11:00
DVTK Edzőközpont
DVTK II. F4R
DVSC II.
2023. 08. 02. 17:30
Tiszaújváros Sportcentrum
2023. 08. 02. 17:30
Tiszaújváros Sportcentrum
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
DVTK II. F4R
2023. 08. 13. 11:00
DVTK Edzőközpont
2023. 08. 13. 11:00
DVTK Edzőközpont
DVTK II. F4R
KARCAGI SE
2023. 08. 19. 17:30
Szojka Ferenc Stadion
2023. 08. 19. 17:30
Szojka Ferenc Stadion
SBTC
DVTK II. F4R
2023. 08. 30. 17:30
DVTK Edzőközpont
2023. 08. 30. 17:30
DVTK Edzőközpont
DVTK II. F4R
FC HATVAN
2023. 09. 03. 11:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2023. 09. 03. 11:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC II.
DVTK II. F4R
2023. 09. 09. 11:00
DVTK Edzőközpont
2023. 09. 09. 11:00
DVTK Edzőközpont
DVTK II. F4R
REAC
2023. 09. 24. 11:00
Kisvárdai Várkerti Stadion
2023. 09. 24. 11:00
Kisvárdai Várkerti Stadion
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
DVTK II. F4R
2023. 10. 01. 11:00
DVTK Edzőközpont
2023. 10. 01. 11:00
DVTK Edzőközpont
DVTK II. F4R
DEAC
2023. 10. 08. 11:00
DVTK Stadion
2023. 10. 08. 11:00
DVTK Stadion
DVTK II. F4R
SÉNYŐ FC SELYEM-BER
2023. 10. 15. 11:00
DVTK Edzőközpont
2023. 10. 15. 11:00
DVTK Edzőközpont
DVTK II. F4R
FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE
2023. 10. 22. 11:00
DVTK Edzőközpont
2023. 10. 22. 11:00
DVTK Edzőközpont
DVTK II. F4R
GYÖNGYÖSI AK
2023. 10. 29. 13:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2023. 10. 29. 13:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
PUTNOK FC
DVTK II. F4R
2023. 11. 05. 11:00
DVTK Edzőközpont
2023. 11. 05. 11:00
DVTK Edzőközpont
DVTK II. F4R
ELMARDT
EVOLUTION HUNGARY-CIGÁND SE
2023. 11. 22. 13:00
DVTK Edzőközpont
2023. 11. 22. 13:00
DVTK Edzőközpont
DVTK II. F4R
EVOLUTION HUNGARY-CIGÁND SE
2023. 11. 12. 13:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
2023. 11. 12. 13:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
EGER SE
DVTK II. F4R
2023. 11. 17. 13:00
Debreceni Nagyerdei Stadion
2023. 11. 17. 13:00
Debreceni Nagyerdei Stadion
DVSC II.
DVTK II. F4R
2023. 11. 26. 11:00
DVTK Edzőközpont
2023. 11. 26. 11:00
DVTK Edzőközpont
DVTK II. F4R
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
2024. 03. 03. 14:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
2024. 03. 03. 14:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
KARCAGI SE
03. 03. 14:00
DVTK II. F4R
2024. 03. 10. 11:00
DVTK Edzőközpont
2024. 03. 10. 11:00
DVTK Edzőközpont
DVTK II. F4R
03. 10. 11:00
SBTC
2024. 03. 17. 14:00
Hatvani Népkert Sporttelep
2024. 03. 17. 14:00
Hatvani Népkert Sporttelep
FC HATVAN
03. 17. 14:00
DVTK II. F4R
2024. 03. 24. 11:00
DVTK Edzőközpont
2024. 03. 24. 11:00
DVTK Edzőközpont
DVTK II. F4R
03. 24. 11:00
ÚJPEST FC II.
2024. 03. 31. 14:00
Budai II. László Stadion
2024. 03. 31. 14:00
Budai II. László Stadion
REAC
03. 31. 14:00
DVTK II. F4R
2024. 04. 07. 11:00
DVTK Edzőközpont
2024. 04. 07. 11:00
DVTK Edzőközpont
DVTK II. F4R
04. 07. 11:00
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
2024. 04. 14. 16:00
Debreceni Egyetemi AC Sporttelep
2024. 04. 14. 16:00
Debreceni Egyetemi AC Sporttelep
DEAC
04. 14. 16:00
DVTK II. F4R
2024. 04. 21. 17:00
Sényő-Carnifex FC Sporttelep
2024. 04. 21. 17:00
Sényő-Carnifex FC Sporttelep
SÉNYŐ FC SELYEM-BER
04. 21. 17:00
DVTK II. F4R
2024. 04. 28. 17:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
2024. 04. 28. 17:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE
04. 28. 17:00
DVTK II. F4R
2024. 05. 05. 17:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2024. 05. 05. 17:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK
05. 05. 17:00
DVTK II. F4R
2024. 05. 12. 11:00
DVTK Edzőközpont
2024. 05. 12. 11:00
DVTK Edzőközpont
DVTK II. F4R
05. 12. 11:00
PUTNOK FC
2024. 05. 19. 17:00
Cigánd Városi Stadion
2024. 05. 19. 17:00
Cigánd Városi Stadion
EVOLUTION HUNGARY-CIGÁND SE
05. 19. 17:00
DVTK II. F4R
2024. 05. 26. 17:00
DVTK Edzőközpont
2024. 05. 26. 17:00
DVTK Edzőközpont
DVTK II. F4R
05. 26. 17:00
EGER SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL