Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

NB III. Észak-Keleti csoport 6. forduló

2023.09.03 - 16:00

Tiszafüred, Lipcsey Elemér Sporttelep

MLSZ

NB III. Észak-Keleti csoport

Játékvezető
VINTER BÉLA GÁBOR
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
BALLA LEVENTE , TÓTH ÁDÁM
KARCAGI SE
EGER SE
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

9'

HEGEDŰS DÁVID
HUJBERT BOTOND

31'

1 - 1

 

 

1 - 2

33'

HEGEDŰS DÁVID

Csapatok

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 PUTNOK FC PUTNOK FC 6 5 1 0 21 6 15 16
2 EVOLUTION HUNGARY-CIGÁND SE EVOLUTION HUNGARY-CIGÁND SE 6 3 3 0 8 2 6 12
3 KISVÁRDA MASTER GOOD II. KISVÁRDA MASTER GOOD II. 6 3 2 1 12 8 4 11
4 DEAC DEAC 6 3 2 1 11 8 3 11
5 ÚJPEST FC II. ÚJPEST FC II. 6 3 1 2 11 9 2 10
6 REAC REAC 6 3 1 2 11 11 0 10
7 DVSC II. DVSC II. 6 3 1 2 10 10 0 10
8 FC HATVAN FC HATVAN 6 2 3 1 11 9 2 9
9 TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS 6 2 2 2 7 8 -1 8
10 KARCAGI SE KARCAGI SE 6 2 1 3 12 10 2 7
11 EGER SE EGER SE 6 2 1 3 6 12 -6 7
12 DVTK II. F4R DVTK II. F4R 6 2 0 4 8 12 -4 6
13 SÉNYŐ FC SELYEM-BER SÉNYŐ FC SELYEM-BER 6 1 3 2 12 15 -3 6
14 SBTC SBTC 6 1 3 2 6 11 -5 6
15 FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE 6 0 2 4 5 12 -7 2
16 GYÖNGYÖSI AK GYÖNGYÖSI AK 6 0 0 6 5 13 -8 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 GYÖNGYÖSI AK KISVÁRDA MASTER GOOD II. 4 4 0 0 5 0 5 12 2 1 0 1 2 2 0 3 6 5 0 1 7 2 5 15
2 GYÖNGYÖSI AK PUTNOK FC 3 3 0 0 6 0 6 9 3 1 2 0 5 2 3 5 6 4 2 0 11 2 9 14
3 GYÖNGYÖSI AK ÚJPEST FC II. 3 1 1 1 1 1 0 4 3 2 1 0 4 1 3 7 6 3 2 1 5 2 3 11
4 GYÖNGYÖSI AK EVOLUTION HUNGARY-CIGÁND SE 4 2 2 0 4 0 4 8 2 0 1 1 0 1 -1 1 6 2 3 1 4 1 3 9
5 GYÖNGYÖSI AK DEAC 4 2 2 0 5 2 3 8 2 0 1 1 1 3 -2 1 6 2 3 1 6 5 1 9
6 GYÖNGYÖSI AK FC HATVAN 3 2 1 0 4 1 3 7 3 0 1 2 1 4 -3 1 6 2 2 2 5 5 0 8
7 GYÖNGYÖSI AK SÉNYŐ FC SELYEM-BER 3 2 1 0 3 1 2 7 3 0 1 2 0 2 -2 1 6 2 2 2 3 3 0 8
8 GYÖNGYÖSI AK KARCAGI SE 3 0 3 0 3 3 0 3 3 1 1 1 3 1 2 4 6 1 4 1 6 4 2 7
9 GYÖNGYÖSI AK SBTC 3 1 2 0 2 1 1 5 3 0 2 1 1 3 -2 2 6 1 4 1 3 4 -1 7
10 GYÖNGYÖSI AK FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE 3 1 1 1 3 3 0 4 3 0 2 1 1 2 -1 2 6 1 3 2 4 5 -1 6
11 GYÖNGYÖSI AK TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS 3 1 2 0 3 1 2 5 3 0 1 2 1 4 -3 1 6 1 3 2 4 5 -1 6
12 GYÖNGYÖSI AK EGER SE 1 0 1 0 0 0 0 1 5 1 2 2 4 7 -3 5 6 1 3 2 4 7 -3 6
13 GYÖNGYÖSI AK REAC 3 0 2 1 1 3 -2 2 3 0 2 1 2 3 -1 2 6 0 4 2 3 6 -3 4
14 GYÖNGYÖSI AK DVSC II. 2 0 1 1 1 4 -3 1 4 0 3 1 4 5 -1 3 6 0 4 2 5 9 -4 4
15 GYÖNGYÖSI AK DVTK II. F4R 3 0 2 1 3 6 -3 2 3 0 2 1 1 3 -2 2 6 0 4 2 4 9 -5 4
16 GYÖNGYÖSI AK GYÖNGYÖSI AK 3 0 2 1 2 4 -2 2 3 0 1 2 0 3 -3 1 6 0 3 3 2 7 -5 3
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 GYÖNGYÖSI AK PUTNOK FC 3 3 0 0 12 2 10 9 3 2 1 0 9 4 5 7 6 5 1 0 21 6 15 16
2 GYÖNGYÖSI AK EVOLUTION HUNGARY-CIGÁND SE 4 3 1 0 7 1 6 10 2 0 2 0 1 1 0 2 6 3 3 0 8 2 6 12
3 GYÖNGYÖSI AK KISVÁRDA MASTER GOOD II. 4 2 1 1 9 6 3 7 2 1 1 0 3 2 1 4 6 3 2 1 12 8 4 11
4 GYÖNGYÖSI AK DEAC 4 2 2 0 8 5 3 8 2 1 0 1 3 3 0 3 6 3 2 1 11 8 3 11
5 GYÖNGYÖSI AK ÚJPEST FC II. 3 2 0 1 7 5 2 6 3 1 1 1 4 4 0 4 6 3 1 2 11 9 2 10
6 GYÖNGYÖSI AK REAC 3 1 1 1 5 4 1 4 3 2 0 1 6 7 -1 6 6 3 1 2 11 11 0 10
7 GYÖNGYÖSI AK DVSC II. 2 0 1 1 1 5 -4 1 4 3 0 1 9 5 4 9 6 3 1 2 10 10 0 10
8 GYÖNGYÖSI AK FC HATVAN 3 1 2 0 5 4 1 5 3 1 1 1 6 5 1 4 6 2 3 1 11 9 2 9
9 GYÖNGYÖSI AK TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS 3 1 1 1 3 3 0 4 3 1 1 1 4 5 -1 4 6 2 2 2 7 8 -1 8
10 GYÖNGYÖSI AK KARCAGI SE 3 1 0 2 7 6 1 3 3 1 1 1 5 4 1 4 6 2 1 3 12 10 2 7
11 GYÖNGYÖSI AK EGER SE 1 0 0 1 0 1 -1 0 5 2 1 2 6 11 -5 7 6 2 1 3 6 12 -6 7
12 GYÖNGYÖSI AK DVTK II. F4R 3 1 0 2 5 7 -2 3 3 1 0 2 3 5 -2 3 6 2 0 4 8 12 -4 6
13 GYÖNGYÖSI AK SÉNYŐ FC SELYEM-BER 3 1 1 1 6 7 -1 4 3 0 2 1 6 8 -2 2 6 1 3 2 12 15 -3 6
14 GYÖNGYÖSI AK SBTC 3 0 2 1 3 4 -1 2 3 1 1 1 3 7 -4 4 6 1 3 2 6 11 -5 6
15 GYÖNGYÖSI AK FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE 3 0 1 2 3 5 -2 1 3 0 1 2 2 7 -5 1 6 0 2 4 5 12 -7 2
16 GYÖNGYÖSI AK GYÖNGYÖSI AK 3 0 0 3 3 7 -4 0 3 0 0 3 2 6 -4 0 6 0 0 6 5 13 -8 0
 
EVOLUTION HUNGARY-CIGÁND SE
--1 - 04 - 0--2 - 10 - 0-------
DEAC
------3 - 1---1 - 1--2 - 12 - 2
DVTK II. F4R
--2 - 3-2 - 1--1 - 3-------
DVSC II.
---1 - 1----0 - 4------
EGER SE
-----0 - 1---------
FC HATVAN
-2 - 1------2 - 2---1 - 1--
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
0 - 0-2 - 01 - 3-----------
GYÖNGYÖSI AK
---1 - 31 - 2----1 - 2-----
KARCAGI SE
----1 - 2---2 - 3---4 - 1--
PUTNOK FC
----4 - 1-3 - 1---5 - 0----
REAC
-1 - 2----------2 - 02 - 2-
SBTC
1 - 1-1 - 2--------1 - 1---
SÉNYŐ FC SELYEM-BER
-----1 - 1--3 - 2-2 - 4----
FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE
------2 - 2----1 - 2-0 - 1-
ÚJPEST FC II.
--2 - 1---------5 - 3-0 - 1
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
-----2 - 4-1 - 0--4 - 0-2 - 2--

Meccsek

KARCAGI SE

2023. 07. 30. 17:30
Sényő-Carnifex FC Sporttelep
2023. 07. 30. 17:30
Sényő-Carnifex FC Sporttelep
SÉNYŐ FC SELYEM-BER
KARCAGI SE
2023. 08. 02. 17:30
Martfű LSE Sporttelep
2023. 08. 02. 17:30
Martfű LSE Sporttelep
KARCAGI SE
FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE
2023. 08. 13. 11:00
DVTK Edzőközpont
2023. 08. 13. 11:00
DVTK Edzőközpont
DVTK II. F4R
KARCAGI SE
2023. 08. 19. 17:30
Lipcsey Elemér Sporttelep
2023. 08. 19. 17:30
Lipcsey Elemér Sporttelep
KARCAGI SE
PUTNOK FC
2023. 08. 30. 17:30
Cigánd Városi Stadion
2023. 08. 30. 17:30
Cigánd Városi Stadion
EVOLUTION HUNGARY-CIGÁND SE
KARCAGI SE
2023. 09. 03. 16:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
2023. 09. 03. 16:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
KARCAGI SE
EGER SE
2023. 09. 09. 11:00
Debreceni Egyetemi AC Sporttelep
2023. 09. 09. 11:00
Debreceni Egyetemi AC Sporttelep
DVSC II.
KARCAGI SE
2023. 09. 24. 16:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
2023. 09. 24. 16:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
KARCAGI SE
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
2023. 10. 01. 15:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2023. 10. 01. 15:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK
KARCAGI SE
2023. 10. 08. 15:00
Szojka Ferenc Stadion
2023. 10. 08. 15:00
Szojka Ferenc Stadion
SBTC
KARCAGI SE
2023. 10. 15. 15:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
2023. 10. 15. 15:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
KARCAGI SE
FC HATVAN
2023. 10. 22. 11:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2023. 10. 22. 11:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC II.
KARCAGI SE
2023. 10. 29. 13:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
2023. 10. 29. 13:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
KARCAGI SE
REAC
2023. 11. 04. 13:00
Kisvárdai Várkerti Stadion
2023. 11. 04. 13:00
Kisvárdai Várkerti Stadion
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
KARCAGI SE
2023. 11. 12. 13:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
2023. 11. 12. 13:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
KARCAGI SE
DEAC
2023. 11. 18. 13:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
2023. 11. 18. 13:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
KARCAGI SE
SÉNYŐ FC SELYEM-BER
2023. 11. 26. 13:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
2023. 11. 26. 13:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE
KARCAGI SE
2024. 03. 03. 14:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
2024. 03. 03. 14:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
KARCAGI SE
03. 03. 14:00
DVTK II. F4R
2024. 03. 10. 14:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2024. 03. 10. 14:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
PUTNOK FC
03. 10. 14:00
KARCAGI SE
2024. 03. 17. 14:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
2024. 03. 17. 14:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
KARCAGI SE
03. 17. 14:00
EVOLUTION HUNGARY-CIGÁND SE
2024. 03. 24. 14:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
2024. 03. 24. 14:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
EGER SE
03. 24. 14:00
KARCAGI SE
2024. 03. 31. 16:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
2024. 03. 31. 16:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
KARCAGI SE
03. 31. 16:00
DVSC II.
2024. 04. 07. 16:00
Tiszaújváros Sportcentrum
2024. 04. 07. 16:00
Tiszaújváros Sportcentrum
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
04. 07. 16:00
KARCAGI SE
2024. 04. 14. 16:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
2024. 04. 14. 16:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
KARCAGI SE
04. 14. 16:00
GYÖNGYÖSI AK
2024. 04. 21. 17:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
2024. 04. 21. 17:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
KARCAGI SE
04. 21. 17:00
SBTC
2024. 04. 28. 17:00
Hatvani Népkert Sporttelep
2024. 04. 28. 17:00
Hatvani Népkert Sporttelep
FC HATVAN
04. 28. 17:00
KARCAGI SE
2024. 05. 05. 17:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
2024. 05. 05. 17:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
KARCAGI SE
05. 05. 17:00
ÚJPEST FC II.
2024. 05. 12. 15:00
Budai II. László Stadion
2024. 05. 12. 15:00
Budai II. László Stadion
REAC
05. 12. 15:00
KARCAGI SE
2024. 05. 19. 17:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
2024. 05. 19. 17:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
KARCAGI SE
05. 19. 17:00
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
2024. 05. 26. 17:00
Debreceni Egyetemi AC Sporttelep
2024. 05. 26. 17:00
Debreceni Egyetemi AC Sporttelep
DEAC
05. 26. 17:00
KARCAGI SE

EGER SE

2023. 07. 30. 17:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2023. 07. 30. 17:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
PUTNOK FC
EGER SE
2023. 08. 02. 17:30
Cigánd Városi Stadion
2023. 08. 02. 17:30
Cigánd Városi Stadion
EVOLUTION HUNGARY-CIGÁND SE
EGER SE
2023. 08. 13. 17:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2023. 08. 13. 17:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK
EGER SE
2023. 08. 19. 11:00
Debreceni Egyetemi AC Sporttelep
2023. 08. 19. 11:00
Debreceni Egyetemi AC Sporttelep
DVSC II.
EGER SE
2023. 08. 30. 17:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
2023. 08. 30. 17:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
EGER SE
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
2023. 09. 03. 16:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
2023. 09. 03. 16:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
KARCAGI SE
EGER SE
2023. 09. 09. 16:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
2023. 09. 09. 16:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
EGER SE
SBTC
2023. 09. 24. 16:00
Hatvani Népkert Sporttelep
2023. 09. 24. 16:00
Hatvani Népkert Sporttelep
FC HATVAN
EGER SE
2023. 10. 01. 15:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
2023. 10. 01. 15:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
EGER SE
ÚJPEST FC II.
2023. 10. 08. 15:00
Budai II. László Stadion
2023. 10. 08. 15:00
Budai II. László Stadion
REAC
EGER SE
2023. 10. 15. 15:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
2023. 10. 15. 15:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
EGER SE
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
2023. 10. 22. 11:00
Debreceni Egyetemi AC Sporttelep
2023. 10. 22. 11:00
Debreceni Egyetemi AC Sporttelep
DEAC
EGER SE
2023. 10. 29. 13:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
2023. 10. 29. 13:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
EGER SE
SÉNYŐ FC SELYEM-BER
2023. 11. 05. 13:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
2023. 11. 05. 13:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE
EGER SE
2023. 11. 12. 13:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
2023. 11. 12. 13:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
EGER SE
DVTK II. F4R
2023. 11. 18. 13:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
2023. 11. 18. 13:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
EGER SE
PUTNOK FC
2023. 11. 26. 13:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
2023. 11. 26. 13:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
EGER SE
EVOLUTION HUNGARY-CIGÁND SE
2024. 03. 03. 14:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
2024. 03. 03. 14:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
EGER SE
03. 03. 14:00
GYÖNGYÖSI AK
2024. 03. 10. 14:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
2024. 03. 10. 14:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
EGER SE
03. 10. 14:00
DVSC II.
2024. 03. 17. 14:00
Tiszaújváros Sportcentrum
2024. 03. 17. 14:00
Tiszaújváros Sportcentrum
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
03. 17. 14:00
EGER SE
2024. 03. 24. 14:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
2024. 03. 24. 14:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
EGER SE
03. 24. 14:00
KARCAGI SE
2024. 03. 31. 16:00
Szojka Ferenc Stadion
2024. 03. 31. 16:00
Szojka Ferenc Stadion
SBTC
03. 31. 16:00
EGER SE
2024. 04. 07. 16:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
2024. 04. 07. 16:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
EGER SE
04. 07. 16:00
FC HATVAN
2024. 04. 14. 11:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2024. 04. 14. 11:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC II.
04. 14. 11:00
EGER SE
2024. 04. 21. 17:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
2024. 04. 21. 17:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
EGER SE
04. 21. 17:00
REAC
2024. 04. 28. 11:00
Kisvárdai Várkerti Stadion
2024. 04. 28. 11:00
Kisvárdai Várkerti Stadion
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
04. 28. 11:00
EGER SE
2024. 05. 05. 17:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
2024. 05. 05. 17:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
EGER SE
05. 05. 17:00
DEAC
2024. 05. 12. 17:00
Sényő-Carnifex FC Sporttelep
2024. 05. 12. 17:00
Sényő-Carnifex FC Sporttelep
SÉNYŐ FC SELYEM-BER
05. 12. 17:00
EGER SE
2024. 05. 19. 17:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
2024. 05. 19. 17:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
EGER SE
05. 19. 17:00
FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE
2024. 05. 26. 17:00
DVTK Edzőközpont
2024. 05. 26. 17:00
DVTK Edzőközpont
DVTK II. F4R
05. 26. 17:00
EGER SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL