Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Női NB II. Keleti csoport 11. forduló

2023.11.19 - 13:00

Kazincbarcika, Kazincbarcika Pete András stadion

MLSZ

Női NB II. Keleti csoport

Játékvezető
BAKÓ DÁNIEL
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
PÁPISTA MARCELL , KELEMEN ATTILA
KOLORCITY KAZINCBARCIKAI SC
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

5'

SZALANICS DÓRA

 

0 - 2

8'

URAI BIANKA

 

0 - 3

11'

SZALANICS DÓRA

 

0 - 4

23'

BAKÓ ALINA

 

0 - 5

25'

SZALANICS DÓRA

 

0 - 6

36'

BENEDEK KLAUDIA

 

0 - 7

39'

SZALANICS DÓRA

 

0 - 8

49'

SZERB KATALIN TÜNDE

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 ÚJPEST FC ÚJPEST FC 11 10 0 1 60 10 50 30
2 BUDAPEST HONVÉD BUDAPEST HONVÉD 11 10 0 1 60 13 47 30
3 NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 11 8 1 2 59 15 44 25
4 EGER SE EGER SE 11 7 2 2 63 23 40 23
5 LŐRINCI KITARTÁS SE LŐRINCI KITARTÁS SE 11 6 0 5 42 34 8 18
6 GYULAI AMAZONOK GYULAI AMAZONOK 11 6 0 5 28 23 5 18
7 FC HATVAN FC HATVAN 11 5 2 4 40 16 24 17
8 ARANY BÁCSKA EGYESÜLET ARANY BÁCSKA EGYESÜLET 11 3 1 7 32 56 -24 10
9 KOLORCITY KAZINCBARCIKAI SC KOLORCITY KAZINCBARCIKAI SC 11 2 1 8 15 59 -44 7
10 SZOLNOKI MÁV UTÁNPÓTLÁS FC SZOLNOKI MÁV UTÁNPÓTLÁS FC 11 2 1 8 12 60 -48 7
11 BVSC-ZUGLÓ BVSC-ZUGLÓ 11 2 0 9 18 56 -38 6
12 SKSE WOMEN SKSE WOMEN 11 1 0 10 7 71 -64 3
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 SKSE WOMEN ÚJPEST FC 6 5 1 0 13 2 11 16 5 5 0 0 15 1 14 15 11 10 1 0 28 3 25 31
2 SKSE WOMEN BUDAPEST HONVÉD 5 3 2 0 11 3 8 11 6 5 0 1 22 3 19 15 11 8 2 1 33 6 27 26
3 SKSE WOMEN NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 6 4 1 1 12 3 9 13 5 4 1 0 21 4 17 13 11 8 2 1 33 7 26 26
4 SKSE WOMEN EGER SE 5 5 0 0 20 2 18 15 6 1 2 3 7 9 -2 5 11 6 2 3 27 11 16 20
5 SKSE WOMEN GYULAI AMAZONOK 5 2 3 0 8 6 2 9 6 3 1 2 5 4 1 10 11 5 4 2 13 10 3 19
6 SKSE WOMEN FC HATVAN 5 1 1 3 10 8 2 4 6 3 3 0 7 0 7 12 11 4 4 3 17 8 9 16
7 SKSE WOMEN LŐRINCI KITARTÁS SE 5 3 1 1 15 2 13 10 6 1 1 4 8 16 -8 4 11 4 2 5 23 18 5 14
8 SKSE WOMEN ARANY BÁCSKA EGYESÜLET 6 1 1 4 8 10 -2 4 5 1 1 3 8 15 -7 4 11 2 2 7 16 25 -9 8
9 SKSE WOMEN SZOLNOKI MÁV UTÁNPÓTLÁS FC 6 2 1 3 4 12 -8 7 5 0 1 4 2 18 -16 1 11 2 2 7 6 30 -24 8
10 SKSE WOMEN KOLORCITY KAZINCBARCIKAI SC 5 1 0 4 3 17 -14 3 6 1 2 3 2 12 -10 5 11 2 2 7 5 29 -24 8
11 SKSE WOMEN BVSC-ZUGLÓ 6 0 2 4 4 16 -12 2 5 1 0 4 4 13 -9 3 11 1 2 8 8 29 -21 5
12 SKSE WOMEN SKSE WOMEN 6 0 1 5 2 22 -20 1 5 0 2 3 2 15 -13 2 11 0 3 8 4 37 -33 3
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 SKSE WOMEN ÚJPEST FC 6 5 0 1 28 7 21 15 5 5 0 0 32 3 29 15 11 10 0 1 60 10 50 30
2 SKSE WOMEN BUDAPEST HONVÉD 5 5 0 0 28 6 22 15 6 5 0 1 32 7 25 15 11 10 0 1 60 13 47 30
3 SKSE WOMEN NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 6 4 1 1 28 9 19 13 5 4 0 1 31 6 25 12 11 8 1 2 59 15 44 25
4 SKSE WOMEN EGER SE 5 5 0 0 43 5 38 15 6 2 2 2 20 18 2 8 11 7 2 2 63 23 40 23
5 SKSE WOMEN LŐRINCI KITARTÁS SE 5 4 0 1 28 5 23 12 6 2 0 4 14 29 -15 6 11 6 0 5 42 34 8 18
6 SKSE WOMEN GYULAI AMAZONOK 5 3 0 2 16 14 2 9 6 3 0 3 12 9 3 9 11 6 0 5 28 23 5 18
7 SKSE WOMEN FC HATVAN 5 1 1 3 19 10 9 4 6 4 1 1 21 6 15 13 11 5 2 4 40 16 24 17
8 SKSE WOMEN ARANY BÁCSKA EGYESÜLET 6 2 0 4 15 22 -7 6 5 1 1 3 17 34 -17 4 11 3 1 7 32 56 -24 10
9 SKSE WOMEN KOLORCITY KAZINCBARCIKAI SC 5 0 1 4 6 32 -26 1 6 2 0 4 9 27 -18 6 11 2 1 8 15 59 -44 7
10 SKSE WOMEN SZOLNOKI MÁV UTÁNPÓTLÁS FC 6 2 1 3 10 21 -11 7 5 0 0 5 2 39 -37 0 11 2 1 8 12 60 -48 7
11 SKSE WOMEN BVSC-ZUGLÓ 6 1 0 5 8 34 -26 3 5 1 0 4 10 22 -12 3 11 2 0 9 18 56 -38 6
12 SKSE WOMEN SKSE WOMEN 6 1 0 5 5 37 -32 3 5 0 0 5 2 34 -32 0 11 1 0 10 7 71 -64 3
 
ARANY BÁCSKA EGYESÜLET
4 - 32 - 3-1 - 7-1 - 4-2 - 4--5 - 1
BVSC-ZUGLÓ
--0 - 3-1 - 80 - 82 - 3-1 - 104 - 2-
EGER SE
-8 - 2----7 - 09 - 3-11 - 08 - 0
FC HATVAN
16 - 1-1 - 10 - 10 - 2---2 - 5--
GYULAI AMAZONOK
-4 - 24 - 7----1 - 4-3 - 04 - 1
BUDAPEST HONVÉD
9 - 0-5 - 4-3 - 0--8 - 13 - 1--
ÚJPEST FC
--3 - 24 - 01 - 02 - 312 - 06 - 2---
KOLORCITY KAZINCBARCIKAI SC
4 - 4--0 - 71 - 31 - 10--0 - 8--
LŐRINCI KITARTÁS SE
-5 - 1-2 - 3---3 - 1-10 - 08 - 0
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
3 - 1-3 - 3-3 - 1-2 - 4-3 - 0-14 - 0
SKSE WOMEN
2 - 11--0 - 8-3 - 00 - 60 - 5-0 - 7-
SZOLNOKI MÁV UTÁNPÓTLÁS FC
-1 - 2-0 - 0-0 - 90 - 103 - 0--6 - 0

Meccsek

KOLORCITY KAZINCBARCIKAI SC

2023. 09. 03. 16:00
BVSC Utánpótlás Labdarúgó Centrum
2023. 09. 03. 16:00
BVSC Utánpótlás Labdarúgó Centrum
BVSC-ZUGLÓ
KOLORCITY KAZINCBARCIKAI SC
2023. 09. 10. 16:00
Kolorcity Aréna
2023. 09. 10. 16:00
Kolorcity Aréna
KOLORCITY KAZINCBARCIKAI SC
ARANY BÁCSKA EGYESÜLET
2023. 09. 17. 11:00
Somoskőújfalui Sporttelep
2023. 09. 17. 11:00
Somoskőújfalui Sporttelep
SKSE WOMEN
KOLORCITY KAZINCBARCIKAI SC
2023. 09. 23. 14:00
Kolorcity Aréna
2023. 09. 23. 14:00
Kolorcity Aréna
KOLORCITY KAZINCBARCIKAI SC
GYULAI AMAZONOK
2023. 10. 08. 16:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2023. 10. 08. 16:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC
KOLORCITY KAZINCBARCIKAI SC
2023. 10. 14. 18:00
Eger Felsővárosi Sporttelep
2023. 10. 14. 18:00
Eger Felsővárosi Sporttelep
EGER SE
KOLORCITY KAZINCBARCIKAI SC
2023. 10. 21. 16:00
Kazincbarcika Pete András stadion
2023. 10. 21. 16:00
Kazincbarcika Pete András stadion
KOLORCITY KAZINCBARCIKAI SC
FC HATVAN
2023. 10. 29. 16:00
Ikarus BSE Sporttelep
2023. 10. 29. 16:00
Ikarus BSE Sporttelep
LŐRINCI KITARTÁS SE
KOLORCITY KAZINCBARCIKAI SC
2023. 11. 04. 13:00
Kazincbarcika Pete András stadion
2023. 11. 04. 13:00
Kazincbarcika Pete András stadion
KOLORCITY KAZINCBARCIKAI SC
BUDAPEST HONVÉD
2023. 11. 11. 16:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2023. 11. 11. 16:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
SZOLNOKI MÁV UTÁNPÓTLÁS FC
KOLORCITY KAZINCBARCIKAI SC
2023. 11. 19. 13:00
Kazincbarcika Pete András stadion
2023. 11. 19. 13:00
Kazincbarcika Pete András stadion
KOLORCITY KAZINCBARCIKAI SC
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2024. 03. 16.
Kolorcity Aréna
2024. 03. 16.
Kolorcity Aréna
KOLORCITY KAZINCBARCIKAI SC
03. 16.
BVSC-ZUGLÓ
2024. 03. 23.
Jánoshalma Sporttelep
2024. 03. 23.
Jánoshalma Sporttelep
ARANY BÁCSKA EGYESÜLET
03. 23.
KOLORCITY KAZINCBARCIKAI SC
2024. 03. 30.
Kolorcity Aréna
2024. 03. 30.
Kolorcity Aréna
KOLORCITY KAZINCBARCIKAI SC
03. 30.
SKSE WOMEN
2024. 04. 06.
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
2024. 04. 06.
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
GYULAI AMAZONOK
04. 06.
KOLORCITY KAZINCBARCIKAI SC
2024. 04. 13.
Kolorcity Aréna
2024. 04. 13.
Kolorcity Aréna
KOLORCITY KAZINCBARCIKAI SC
04. 13.
ÚJPEST FC
2024. 04. 20.
Kolorcity Aréna
2024. 04. 20.
Kolorcity Aréna
KOLORCITY KAZINCBARCIKAI SC
04. 20.
EGER SE
2024. 04. 27.
Hatvani Népkert Sporttelep
2024. 04. 27.
Hatvani Népkert Sporttelep
FC HATVAN
04. 27.
KOLORCITY KAZINCBARCIKAI SC
2024. 05. 04.
Kolorcity Aréna
2024. 05. 04.
Kolorcity Aréna
KOLORCITY KAZINCBARCIKAI SC
05. 04.
LŐRINCI KITARTÁS SE
2024. 05. 11.
Tichy Lajos Sportcentrum
2024. 05. 11.
Tichy Lajos Sportcentrum
BUDAPEST HONVÉD
05. 11.
KOLORCITY KAZINCBARCIKAI SC
2024. 05. 18.
Kolorcity Aréna
2024. 05. 18.
Kolorcity Aréna
KOLORCITY KAZINCBARCIKAI SC
05. 18.
SZOLNOKI MÁV UTÁNPÓTLÁS FC
2024. 05. 25.
Nyíregyháza Örökösföld Sporttelep
2024. 05. 25.
Nyíregyháza Örökösföld Sporttelep
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
05. 25.
KOLORCITY KAZINCBARCIKAI SC

NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC

2023. 09. 02. 14:00
Nyíregyháza Örökösföld Sporttelep
2023. 09. 02. 14:00
Nyíregyháza Örökösföld Sporttelep
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
EGER SE
2023. 09. 09. 16:00
Hatvani Népkert Sporttelep
2023. 09. 09. 16:00
Hatvani Népkert Sporttelep
FC HATVAN
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2023. 09. 17. 14:00
Nyíregyháza Városi Stadion
2023. 09. 17. 14:00
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
LŐRINCI KITARTÁS SE
2023. 09. 23. 17:00
Honvéd MFA Utánpótlás Központ
2023. 09. 23. 17:00
Honvéd MFA Utánpótlás Központ
BUDAPEST HONVÉD
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2023. 10. 08. 14:00
Nyíregyháza Örökösföld Sporttelep
2023. 10. 08. 14:00
Nyíregyháza Örökösföld Sporttelep
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
SZOLNOKI MÁV UTÁNPÓTLÁS FC
2023. 10. 15. 14:00
Nyíregyháza Örökösföld Sporttelep
2023. 10. 15. 14:00
Nyíregyháza Örökösföld Sporttelep
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
ÚJPEST FC
2023. 10. 22. 13:00
BVSC Utánpótlás Labdarúgó Centrum
2023. 10. 22. 13:00
BVSC Utánpótlás Labdarúgó Centrum
BVSC-ZUGLÓ
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2023. 10. 29. 14:00
Nyíregyháza Örökösföld Sporttelep
2023. 10. 29. 14:00
Nyíregyháza Örökösföld Sporttelep
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
ARANY BÁCSKA EGYESÜLET
2023. 11. 04. 13:00
Somoskőújfalui Sporttelep
2023. 11. 04. 13:00
Somoskőújfalui Sporttelep
SKSE WOMEN
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2023. 11. 12. 13:00
Nyíregyháza Örökösföld Sporttelep
2023. 11. 12. 13:00
Nyíregyháza Örökösföld Sporttelep
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
GYULAI AMAZONOK
2023. 11. 19. 13:00
Kazincbarcika Pete András stadion
2023. 11. 19. 13:00
Kazincbarcika Pete András stadion
KOLORCITY KAZINCBARCIKAI SC
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2024. 03. 16.
Eger Felsővárosi Sporttelep
2024. 03. 16.
Eger Felsővárosi Sporttelep
EGER SE
03. 16.
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2024. 03. 23.
Nyíregyháza Örökösföld Sporttelep
2024. 03. 23.
Nyíregyháza Örökösföld Sporttelep
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
03. 23.
FC HATVAN
2024. 03. 30.
Ikarus BSE Sporttelep
2024. 03. 30.
Ikarus BSE Sporttelep
LŐRINCI KITARTÁS SE
03. 30.
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2024. 04. 06.
Nyíregyháza Örökösföld Sporttelep
2024. 04. 06.
Nyíregyháza Örökösföld Sporttelep
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
04. 06.
BUDAPEST HONVÉD
2024. 04. 13.
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2024. 04. 13.
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
SZOLNOKI MÁV UTÁNPÓTLÁS FC
04. 13.
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2024. 04. 20.
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2024. 04. 20.
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC
04. 20.
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2024. 04. 27.
Nyíregyháza Örökösföld Sporttelep
2024. 04. 27.
Nyíregyháza Örökösföld Sporttelep
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
04. 27.
BVSC-ZUGLÓ
2024. 05. 04.
Jánoshalma Sporttelep
2024. 05. 04.
Jánoshalma Sporttelep
ARANY BÁCSKA EGYESÜLET
05. 04.
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2024. 05. 11.
Nyíregyháza Örökösföld Sporttelep
2024. 05. 11.
Nyíregyháza Örökösföld Sporttelep
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
05. 11.
SKSE WOMEN
2024. 05. 18.
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
2024. 05. 18.
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
GYULAI AMAZONOK
05. 18.
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2024. 05. 25.
Nyíregyháza Örökösföld Sporttelep
2024. 05. 25.
Nyíregyháza Örökösföld Sporttelep
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
05. 25.
KOLORCITY KAZINCBARCIKAI SC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL