Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Vas Vármegyei III.o. "Szombathely" 1. forduló

2023.08.13 - 14:30

Kőszeg, Rábai Gábor Spottelep

Vas

Vas Vármegyei III.o. "Szombathely"

Játékvezető
BORHI TAMÁS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
KISS CSABA
KŐSZEGFALVI SE
TORONY KSK
90'
45'

Gólok

NÁDOR BÁLINT

43'

1 - 0

 

 

1 - 1

45'

SIKLÓSI SZABOLCS
DEBRECENI PÉTER

60'

2 - 1

 

PONGRÁCZ ZSOLT

62'

3 - 1

 

 

3 - 2

66'

ALBERT ANDRÁS

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 ACSÁD-MESZLEN SE ACSÁD-MESZLEN SE 1 1 0 0 5 1 4 3
2 KŐSZEGSZERDAHELYI SE KŐSZEGSZERDAHELYI SE 1 1 0 0 3 0 3 3
3 NEMESKOLTAI KSK NEMESKOLTAI KSK 1 1 0 0 3 0 3 3
4 CÁK SKSE CÁK SKSE 1 1 0 0 3 1 2 3
5 KŐSZEGFALVI SE KŐSZEGFALVI SE 1 1 0 0 3 2 1 3
6 PERENYE SE PERENYE SE 1 1 0 0 3 2 1 3
7 NEMESBŐD SE NEMESBŐD SE 0 0 0 0 0 0 0 0
8 BUCSU KSK BUCSU KSK 1 0 0 1 2 3 -1 0
9 TORONY KSK TORONY KSK 1 0 0 1 2 3 -1 0
10 Guri Serház SÖPTE SE Guri Serház SÖPTE SE 1 0 0 1 1 3 -2 0
11 RÁBAHIDVÉG KSK RÁBAHIDVÉG KSK 1 0 0 1 0 3 -3 0
12 TÁPLÁN SE II. TÁPLÁN SE II. 1 0 0 1 0 3 -3 0
13 GYÖNGYÖSFALU SE GYÖNGYÖSFALU SE 1 0 0 1 1 5 -4 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 GYÖNGYÖSFALU SE ACSÁD-MESZLEN SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3 1 2 3 1 1 0 0 3 1 2 3
2 GYÖNGYÖSFALU SE NEMESKOLTAI KSK 1 1 0 0 3 1 2 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3 1 2 3
3 GYÖNGYÖSFALU SE PERENYE SE 1 1 0 0 3 2 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3 2 1 3
4 GYÖNGYÖSFALU SE CÁK SKSE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 3 1 1 0 0 1 0 1 3
5 GYÖNGYÖSFALU SE KŐSZEGFALVI SE 1 0 1 0 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1
6 GYÖNGYÖSFALU SE TORONY KSK 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 1 0 1 1 0 1
7 GYÖNGYÖSFALU SE KŐSZEGSZERDAHELYI SE 1 0 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1
8 GYÖNGYÖSFALU SE TÁPLÁN SE II. 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 1 0 0 0 0 1
9 GYÖNGYÖSFALU SE NEMESBŐD SE 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 GYÖNGYÖSFALU SE BUCSU KSK 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 2 3 -1 0 1 0 0 1 2 3 -1 0
11 GYÖNGYÖSFALU SE Guri Serház SÖPTE SE 1 0 0 1 0 1 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1 -1 0
12 GYÖNGYÖSFALU SE GYÖNGYÖSFALU SE 1 0 0 1 1 3 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 3 -2 0
13 GYÖNGYÖSFALU SE RÁBAHIDVÉG KSK 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 3 -2 0 1 0 0 1 1 3 -2 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 GYÖNGYÖSFALU SE ACSÁD-MESZLEN SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 5 1 4 3 1 1 0 0 5 1 4 3
2 GYÖNGYÖSFALU SE KŐSZEGSZERDAHELYI SE 1 1 0 0 3 0 3 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3 0 3 3
3 GYÖNGYÖSFALU SE NEMESKOLTAI KSK 1 1 0 0 3 0 3 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3 0 3 3
4 GYÖNGYÖSFALU SE CÁK SKSE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3 1 2 3 1 1 0 0 3 1 2 3
5 GYÖNGYÖSFALU SE KŐSZEGFALVI SE 1 1 0 0 3 2 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3 2 1 3
6 GYÖNGYÖSFALU SE PERENYE SE 1 1 0 0 3 2 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3 2 1 3
7 GYÖNGYÖSFALU SE NEMESBŐD SE 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 GYÖNGYÖSFALU SE BUCSU KSK 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 2 3 -1 0 1 0 0 1 2 3 -1 0
9 GYÖNGYÖSFALU SE TORONY KSK 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 2 3 -1 0 1 0 0 1 2 3 -1 0
10 GYÖNGYÖSFALU SE Guri Serház SÖPTE SE 1 0 0 1 1 3 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 3 -2 0
11 GYÖNGYÖSFALU SE RÁBAHIDVÉG KSK 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 3 -3 0 1 0 0 1 0 3 -3 0
12 GYÖNGYÖSFALU SE TÁPLÁN SE II. 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 3 -3 0 1 0 0 1 0 3 -3 0
13 GYÖNGYÖSFALU SE GYÖNGYÖSFALU SE 1 0 0 1 1 5 -4 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 5 -4 0
 
ACSÁD-MESZLEN SE
--------------
BUCSU KSK
--------------
CÁK SKSE
--------------
Guri Serház SÖPTE SE
--1 - 3-----------
GYÖNGYÖSFALU SE
1 - 5-------------
AGS JÁKI SZSE
--------------
KŐSZEGFALVI SE
------------3 - 2-
KŐSZEGSZERDAHELYI SE
-----------3 - 0--
NEMESBŐD SE
--------------
NEMESKOLTAI KSK
----------3 - 0---
PERENYE SE
-3 - 2------------
RÁBAHIDVÉG KSK
--------------
TÁPLÁN SE II.
--------------
TORONY KSK
--------------
VASSZÉCSENY TORNA KLUB
--------------

Meccsek

KŐSZEGFALVI SE

2023. 08. 13. 14:30
Rábai Gábor Spottelep
2023. 08. 13. 14:30
Rábai Gábor Spottelep
KŐSZEGFALVI SE
TORONY KSK
2023. 08. 26. 17:30
Táplán Sporttelep
2023. 08. 26. 17:30
Táplán Sporttelep
TÁPLÁN SE II.
KŐSZEGFALVI SE
2023. 09. 03. 14:00
Rábai Gábor Spottelep
2023. 09. 03. 14:00
Rábai Gábor Spottelep
KŐSZEGFALVI SE
ACSÁD-MESZLEN SE
2023. 09. 09. 16:00
Cák Sportpálya
2023. 09. 09. 16:00
Cák Sportpálya
CÁK SKSE
KŐSZEGFALVI SE
2023. 09. 17. 14:00
Rábai Gábor Spottelep
2023. 09. 17. 14:00
Rábai Gábor Spottelep
KŐSZEGFALVI SE
BUCSU KSK
2023. 09. 24. 16:00
Rábahídvég Sportpálya
2023. 09. 24. 16:00
Rábahídvég Sportpálya
RÁBAHIDVÉG KSK
KŐSZEGFALVI SE
2023. 10. 01. 13:00
Rábai Gábor Spottelep
2023. 10. 01. 13:00
Rábai Gábor Spottelep
KŐSZEGFALVI SE
NEMESKOLTAI KSK
2023. 10. 08. 12:00
Perenye Sportpálya
2023. 10. 08. 12:00
Perenye Sportpálya
PERENYE SE
KŐSZEGFALVI SE
2023. 10. 15. 15:00
Rábai Gábor Spottelep
2023. 10. 15. 15:00
Rábai Gábor Spottelep
KŐSZEGFALVI SE
Guri Serház SÖPTE SE
2023. 10. 22. 15:00
Gyöngyösfalu Sportpálya
2023. 10. 22. 15:00
Gyöngyösfalu Sportpálya
GYÖNGYÖSFALU SE
KŐSZEGFALVI SE
2023. 10. 29. 13:00
Rábai Gábor Spottelep
2023. 10. 29. 13:00
Rábai Gábor Spottelep
KŐSZEGFALVI SE
KŐSZEGSZERDAHELYI SE
2023. 11. 12. 10:30
Nemesbőd SE
2023. 11. 12. 10:30
Nemesbőd SE
NEMESBŐD SE
KŐSZEGFALVI SE
2024. 03. 10. 15:00
Torony Sportpálya
2024. 03. 10. 15:00
Torony Sportpálya
TORONY KSK
03. 10. 15:00
KŐSZEGFALVI SE
2024. 03. 17. 12:00
Rábai Gábor Spottelep
2024. 03. 17. 12:00
Rábai Gábor Spottelep
KŐSZEGFALVI SE
03. 17. 12:00
TÁPLÁN SE II.
2024. 03. 24. 13:00
Acsádi Sporttelep
2024. 03. 24. 13:00
Acsádi Sporttelep
ACSÁD-MESZLEN SE
03. 24. 13:00
KŐSZEGFALVI SE
2024. 03. 31. 16:30
Rábai Gábor Spottelep
2024. 03. 31. 16:30
Rábai Gábor Spottelep
KŐSZEGFALVI SE
03. 31. 16:30
CÁK SKSE
2024. 04. 07. 13:30
Bucsu Sportpálya
2024. 04. 07. 13:30
Bucsu Sportpálya
BUCSU KSK
04. 07. 13:30
KŐSZEGFALVI SE
2024. 04. 14. 14:00
Rábai Gábor Spottelep
2024. 04. 14. 14:00
Rábai Gábor Spottelep
KŐSZEGFALVI SE
04. 14. 14:00
RÁBAHIDVÉG KSK
2024. 04. 21. 17:00
Nemeskoltai Sportelep
2024. 04. 21. 17:00
Nemeskoltai Sportelep
NEMESKOLTAI KSK
04. 21. 17:00
KŐSZEGFALVI SE
2024. 04. 28. 14:00
Rábai Gábor Spottelep
2024. 04. 28. 14:00
Rábai Gábor Spottelep
KŐSZEGFALVI SE
04. 28. 14:00
PERENYE SE
2024. 05. 05. 14:30
Söpte Sporttelep
2024. 05. 05. 14:30
Söpte Sporttelep
Guri Serház SÖPTE SE
05. 05. 14:30
KŐSZEGFALVI SE
2024. 05. 12. 14:30
Rábai Gábor Spottelep
2024. 05. 12. 14:30
Rábai Gábor Spottelep
KŐSZEGFALVI SE
05. 12. 14:30
GYÖNGYÖSFALU SE
2024. 05. 19. 17:30
Kőszegszerdahely Sportpálya
2024. 05. 19. 17:30
Kőszegszerdahely Sportpálya
KŐSZEGSZERDAHELYI SE
05. 19. 17:30
KŐSZEGFALVI SE
2024. 06. 02. 14:30
Rábai Gábor Spottelep
2024. 06. 02. 14:30
Rábai Gábor Spottelep
KŐSZEGFALVI SE
06. 02. 14:30
NEMESBŐD SE

TORONY KSK

2023. 08. 13. 14:30
Rábai Gábor Spottelep
2023. 08. 13. 14:30
Rábai Gábor Spottelep
KŐSZEGFALVI SE
TORONY KSK
2023. 08. 27. 14:30
Torony Sportpálya
2023. 08. 27. 14:30
Torony Sportpálya
TORONY KSK
NEMESBŐD SE
2023. 09. 10. 17:00
Táplán Sporttelep
2023. 09. 10. 17:00
Táplán Sporttelep
TÁPLÁN SE II.
TORONY KSK
2023. 09. 17. 17:00
Torony Sportpálya
2023. 09. 17. 17:00
Torony Sportpálya
TORONY KSK
ACSÁD-MESZLEN SE
2023. 09. 24. 13:00
Cák Sportpálya
2023. 09. 24. 13:00
Cák Sportpálya
CÁK SKSE
TORONY KSK
2023. 10. 01. 16:00
Bucsu Sportpálya
2023. 10. 01. 16:00
Bucsu Sportpálya
BUCSU KSK
TORONY KSK
2023. 10. 08. 12:00
Rábahídvég Sportpálya
2023. 10. 08. 12:00
Rábahídvég Sportpálya
RÁBAHIDVÉG KSK
TORONY KSK
2023. 10. 15. 15:00
Torony Sportpálya
2023. 10. 15. 15:00
Torony Sportpálya
TORONY KSK
NEMESKOLTAI KSK
2023. 10. 22. 15:00
Perenye Sportpálya
2023. 10. 22. 15:00
Perenye Sportpálya
PERENYE SE
TORONY KSK
2023. 10. 29. 14:30
Torony Sportpálya
2023. 10. 29. 14:30
Torony Sportpálya
TORONY KSK
Guri Serház SÖPTE SE
2023. 11. 05. 13:30
Gyöngyösfalu Sportpálya
2023. 11. 05. 13:30
Gyöngyösfalu Sportpálya
GYÖNGYÖSFALU SE
TORONY KSK
2023. 11. 12. 10:30
Torony Sportpálya
2023. 11. 12. 10:30
Torony Sportpálya
TORONY KSK
KŐSZEGSZERDAHELYI SE
2024. 03. 10. 15:00
Torony Sportpálya
2024. 03. 10. 15:00
Torony Sportpálya
TORONY KSK
03. 10. 15:00
KŐSZEGFALVI SE
2024. 03. 17. 15:00
Nemesbőd SE
2024. 03. 17. 15:00
Nemesbőd SE
NEMESBŐD SE
03. 17. 15:00
TORONY KSK
2024. 03. 31. 13:30
Torony Sportpálya
2024. 03. 31. 13:30
Torony Sportpálya
TORONY KSK
03. 31. 13:30
TÁPLÁN SE II.
2024. 04. 07. 13:30
Acsádi Sporttelep
2024. 04. 07. 13:30
Acsádi Sporttelep
ACSÁD-MESZLEN SE
04. 07. 13:30
TORONY KSK
2024. 04. 14. 17:00
Torony Sportpálya
2024. 04. 14. 17:00
Torony Sportpálya
TORONY KSK
04. 14. 17:00
CÁK SKSE
2024. 04. 21. 17:00
Torony Sportpálya
2024. 04. 21. 17:00
Torony Sportpálya
TORONY KSK
04. 21. 17:00
BUCSU KSK
2024. 04. 28. 17:00
Torony Sportpálya
2024. 04. 28. 17:00
Torony Sportpálya
TORONY KSK
04. 28. 17:00
RÁBAHIDVÉG KSK
2024. 05. 05. 14:30
Nemeskoltai Sportelep
2024. 05. 05. 14:30
Nemeskoltai Sportelep
NEMESKOLTAI KSK
05. 05. 14:30
TORONY KSK
2024. 05. 12. 17:30
Torony Sportpálya
2024. 05. 12. 17:30
Torony Sportpálya
TORONY KSK
05. 12. 17:30
PERENYE SE
2024. 05. 19. 14:30
Söpte Sporttelep
2024. 05. 19. 14:30
Söpte Sporttelep
Guri Serház SÖPTE SE
05. 19. 14:30
TORONY KSK
2024. 05. 26. 14:30
Torony Sportpálya
2024. 05. 26. 14:30
Torony Sportpálya
TORONY KSK
05. 26. 14:30
GYÖNGYÖSFALU SE
2024. 06. 02. 14:30
Kőszegszerdahely Sportpálya
2024. 06. 02. 14:30
Kőszegszerdahely Sportpálya
KŐSZEGSZERDAHELYI SE
06. 02. 14:30
TORONY KSK
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL