Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Csongrád-Csanád Vármegyei II. osztály 13. forduló

2023.11.18 - 13:00

Apátfalva, Apátfalva Sportpálya

Csongrád

Csongrád-Csanád Vármegyei II. osztály

Játékvezető
LÉNÁRD MÁTÉ
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
PIÓKER GÁBOR , BURZON MÁRK
Apátfalva SC
RÖSZKE SK
90'
45'

Gólok

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Sándorfalvi SKE I.  Sándorfalvi SKE I.  12 12 0 0 70 4 66 36
2 Deszk SC Deszk SC 13 10 2 1 51 13 38 32
3 MINDSZENTI SC SE MINDSZENTI SC SE 13 9 1 3 49 20 29 28
4 CSONGRÁDI-Draxi-Gép Kft CSONGRÁDI-Draxi-Gép Kft 13 8 3 2 46 30 16 27
5 St. Mihály FC St. Mihály FC 13 7 1 5 32 21 11 22
6 UTC 1913 Labdarúgó Kft UTC 1913 Labdarúgó Kft 13 5 3 5 26 35 -9 18
7 Mártély SK Mártély SK 13 5 2 6 31 27 4 17
8 CSENGELE KSE CSENGELE KSE 12 5 1 6 21 35 -14 16
9 ALGYŐ SK II. ALGYŐ SK II. 13 5 0 8 25 51 -26 15
10 Csanytelek SC Csanytelek SC 13 4 1 8 20 26 -6 13
11 RÖSZKE SK RÖSZKE SK 13 3 4 6 24 27 -3 13
12 TÖMÖRKÉNY KSE TÖMÖRKÉNY KSE 13 3 4 6 19 49 -30 13
13 ZSOMBÓ SE ZSOMBÓ SE 13 2 0 11 13 44 -31 6
14 Apátfalva SC Apátfalva SC 13 0 2 11 7 52 -45 2
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Apátfalva SC Sándorfalvi SKE I. 6 6 0 0 20 0 20 18 6 4 2 0 14 0 14 14 12 10 2 0 34 0 34 32
2 Apátfalva SC MINDSZENTI SC SE 6 5 1 0 11 2 9 16 7 4 0 3 10 8 2 12 13 9 1 3 21 10 11 28
3 Apátfalva SC Deszk SC 6 4 2 0 12 2 10 14 7 4 2 1 8 3 5 14 13 8 4 1 20 5 15 28
4 Apátfalva SC Mártély SK 7 4 2 1 7 1 6 14 6 1 2 3 6 8 -2 5 13 5 4 4 13 9 4 19
5 Apátfalva SC CSONGRÁDI-Draxi-Gép Kft 7 4 1 2 12 9 3 13 6 1 2 3 7 8 -1 5 13 5 3 5 19 17 2 18
6 Apátfalva SC CSENGELE KSE 6 3 2 1 9 4 5 11 6 2 1 3 5 8 -3 7 12 5 3 4 14 12 2 18
7 Apátfalva SC TÖMÖRKÉNY KSE 6 3 1 2 5 5 0 10 7 2 1 4 3 15 -12 7 13 5 2 6 8 20 -12 17
8 Apátfalva SC St. Mihály FC 7 3 3 1 7 8 -1 12 6 1 2 3 5 6 -1 5 13 4 5 4 12 14 -2 17
9 Apátfalva SC Csanytelek SC 6 3 2 1 3 1 2 11 7 1 2 4 1 7 -6 5 13 4 4 5 4 8 -4 16
10 Apátfalva SC UTC 1913 Labdarúgó Kft 7 3 1 3 8 7 1 10 6 1 1 4 4 13 -9 4 13 4 2 7 12 20 -8 14
11 Apátfalva SC RÖSZKE SK 7 1 3 3 3 7 -4 6 6 1 2 3 3 5 -2 5 13 2 5 6 6 12 -6 11
12 Apátfalva SC ZSOMBÓ SE 6 2 2 2 4 8 -4 8 7 0 3 4 2 7 -5 3 13 2 5 6 6 15 -9 11
13 Apátfalva SC ALGYŐ SK II. 7 2 1 4 5 9 -4 7 6 0 2 4 1 8 -7 2 13 2 3 8 6 17 -11 9
14 Apátfalva SC Apátfalva SC 6 0 3 3 2 9 -7 3 7 1 2 4 3 12 -9 5 13 1 5 7 5 21 -16 8
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Apátfalva SC Sándorfalvi SKE I. 6 6 0 0 44 2 42 18 6 6 0 0 26 2 24 18 12 12 0 0 70 4 66 36
2 Apátfalva SC Deszk SC 6 6 0 0 27 4 23 18 7 4 2 1 24 9 15 14 13 10 2 1 51 13 38 32
3 Apátfalva SC MINDSZENTI SC SE 6 5 1 0 22 4 18 16 7 4 0 3 27 16 11 12 13 9 1 3 49 20 29 28
4 Apátfalva SC CSONGRÁDI-Draxi-Gép Kft 7 6 0 1 28 14 14 18 6 2 3 1 18 16 2 9 13 8 3 2 46 30 16 27
5 Apátfalva SC St. Mihály FC 7 5 0 2 20 12 8 15 6 2 1 3 12 9 3 7 13 7 1 5 32 21 11 22
6 Apátfalva SC UTC 1913 Labdarúgó Kft 7 4 1 2 15 13 2 13 6 1 2 3 11 22 -11 5 13 5 3 5 26 35 -9 18
7 Apátfalva SC Mártély SK 7 3 2 2 17 10 7 11 6 2 0 4 14 17 -3 6 13 5 2 6 31 27 4 17
8 Apátfalva SC CSENGELE KSE 6 3 1 2 16 14 2 10 6 2 0 4 5 21 -16 6 12 5 1 6 21 35 -14 16
9 Apátfalva SC ALGYŐ SK II. 7 3 0 4 16 25 -9 9 6 2 0 4 9 26 -17 6 13 5 0 8 25 51 -26 15
10 Apátfalva SC Csanytelek SC 6 3 0 3 13 11 2 9 7 1 1 5 7 15 -8 4 13 4 1 8 20 26 -6 13
11 Apátfalva SC RÖSZKE SK 7 2 2 3 16 15 1 8 6 1 2 3 8 12 -4 5 13 3 4 6 24 27 -3 13
12 Apátfalva SC TÖMÖRKÉNY KSE 6 2 3 1 11 12 -1 9 7 1 1 5 8 37 -29 4 13 3 4 6 19 49 -30 13
13 Apátfalva SC ZSOMBÓ SE 6 2 0 4 9 20 -11 6 7 0 0 7 4 24 -20 0 13 2 0 11 13 44 -31 6
14 Apátfalva SC Apátfalva SC 6 0 2 4 3 21 -18 2 7 0 0 7 4 31 -27 0 13 0 2 11 7 52 -45 2
 
ALGYŐ SK II.
--4 - 0-0 - 5-1 - 7--0 - 5-5 - 20 - 56 - 1
Apátfalva SC
0 - 1---0 - 6-0 - 60 - 00 - 5---3 - 3-
Csanytelek SC
4 - 35 - 0--0 - 3--0 - 31 - 2---3 - 0-
CSENGELE KSE
-8 - 02 - 0-1 - 6-1 - 5----1 - 1-3 - 2
CSONGRÁDI-Draxi-Gép Kft
5 - 06 - 12 - 16 - 1---5 - 30 - 7---4 - 1-
Deszk SC
----5 - 12 - 17 - 1--2 - 1-6 - 0-5 - 0
Mártély SK
7 - 12 - 03 - 20 - 12 - 2--2 - 21 - 2-----
MINDSZENTI SC SE
--2 - 0-3 - 3-4 - 0--2 - 0-7 - 1-4 - 0
RÖSZKE SK
3 - 4--5 - 0-1 - 1-0 - 5---2 - 32 - 23 - 0
Sándorfalvi SKE I.
7 - 0----5 - 1-4 - 14 - 0--14 - 010 - 0-
St. Mihály FC
-4 - 14 - 14 - 02 - 3-5 - 1-1 - 00 - 6----
Székkutas TC
--------------
TÖMÖRKÉNY KSE
-4 - 10 - 0-3 - 3-1 - 6---1 - 1--2 - 1
UTC 1913 Labdarúgó Kft
---2 - 3-2 - 22 - 43 - 2--3 - 1-2 - 11 - 0
ZSOMBÓ SE
-2 - 12 - 3-1 - 6-3 - 2--0 - 41 - 4---

Meccsek

Apátfalva SC

2023. 08. 27. 17:30
Szentmihály Sportpálya
2023. 08. 27. 17:30
Szentmihály Sportpálya
St. Mihály FC
Apátfalva SC
2023. 09. 02. 16:30
Apátfalva Sportpálya
2023. 09. 02. 16:30
Apátfalva Sportpálya
Apátfalva SC
ALGYŐ SK II.
2023. 09. 09. 16:30
Mártély Sportpálya
2023. 09. 09. 16:30
Mártély Sportpálya
Mártély SK
Apátfalva SC
2023. 09. 16. 16:00
Apátfalva Sportpálya
2023. 09. 16. 16:00
Apátfalva Sportpálya
Apátfalva SC
UTC 1913 Labdarúgó Kft
2023. 09. 23. 16:00
Csongrád Város Sportpálya
2023. 09. 23. 16:00
Csongrád Város Sportpálya
CSONGRÁDI-Draxi-Gép Kft
Apátfalva SC
2023. 09. 30. 16:00
Apátfalva Sportpálya
2023. 09. 30. 16:00
Apátfalva Sportpálya
Apátfalva SC
Deszk SC
2023. 10. 08. 15:00
Csanytelek Megyesi István Sporttelep
2023. 10. 08. 15:00
Csanytelek Megyesi István Sporttelep
Csanytelek SC
Apátfalva SC
2023. 10. 14. 15:00
Apátfalva Sportpálya
2023. 10. 14. 15:00
Apátfalva Sportpálya
Apátfalva SC
MINDSZENTI SC SE
2023. 10. 22. 15:00
Csengelei Sportpálya
2023. 10. 22. 15:00
Csengelei Sportpálya
CSENGELE KSE
Apátfalva SC
2023. 10. 28. 14:30
Tömörkény Sportpálya
2023. 10. 28. 14:30
Tömörkény Sportpálya
TÖMÖRKÉNY KSE
Apátfalva SC
2023. 11. 04. 13:30
Apátfalva Sportpálya
2023. 11. 04. 13:30
Apátfalva Sportpálya
Apátfalva SC
Sándorfalvi SKE I.
2023. 11. 11. 13:30
Zsombó Sportpálya
2023. 11. 11. 13:30
Zsombó Sportpálya
ZSOMBÓ SE
Apátfalva SC
2023. 11. 18. 13:00
Apátfalva Sportpálya
2023. 11. 18. 13:00
Apátfalva Sportpálya
Apátfalva SC
RÖSZKE SK
2024. 03. 09. 14:30
Apátfalva Sportpálya
2024. 03. 09. 14:30
Apátfalva Sportpálya
Apátfalva SC
03. 09. 14:30
St. Mihály FC
2024. 03. 17. 15:00
Algyői Sporttelep
2024. 03. 17. 15:00
Algyői Sporttelep
ALGYŐ SK II.
03. 17. 15:00
Apátfalva SC
2024. 03. 23. 15:00
Apátfalva Sportpálya
2024. 03. 23. 15:00
Apátfalva Sportpálya
Apátfalva SC
03. 23. 15:00
Mártély SK
2024. 03. 30. 15:00
Újszegedi Sportpálya
2024. 03. 30. 15:00
Újszegedi Sportpálya
UTC 1913 Labdarúgó Kft
03. 30. 15:00
Apátfalva SC
2024. 04. 06. 16:00
Apátfalva Sportpálya
2024. 04. 06. 16:00
Apátfalva Sportpálya
Apátfalva SC
04. 06. 16:00
CSONGRÁDI-Draxi-Gép Kft
2024. 04. 13. 16:30
Deszk Sporttelep
2024. 04. 13. 16:30
Deszk Sporttelep
Deszk SC
04. 13. 16:30
Apátfalva SC
2024. 04. 20. 17:00
Apátfalva Sportpálya
2024. 04. 20. 17:00
Apátfalva Sportpálya
Apátfalva SC
04. 20. 17:00
Csanytelek SC
2024. 04. 27. 17:00
Mindszent Sportpálya
2024. 04. 27. 17:00
Mindszent Sportpálya
MINDSZENTI SC SE
04. 27. 17:00
Apátfalva SC
2024. 05. 05. 17:00
Apátfalva Sportpálya
2024. 05. 05. 17:00
Apátfalva Sportpálya
Apátfalva SC
05. 05. 17:00
CSENGELE KSE
2024. 05. 11. 17:30
Apátfalva Sportpálya
2024. 05. 11. 17:30
Apátfalva Sportpálya
Apátfalva SC
05. 11. 17:30
TÖMÖRKÉNY KSE
2024. 05. 18. 17:30
Sándorfalva Sportpálya
2024. 05. 18. 17:30
Sándorfalva Sportpálya
Sándorfalvi SKE I.
05. 18. 17:30
Apátfalva SC
2024. 05. 25. 17:30
Apátfalva Sportpálya
2024. 05. 25. 17:30
Apátfalva Sportpálya
Apátfalva SC
05. 25. 17:30
ZSOMBÓ SE
2024. 06. 01. 17:30
Röszke Sportpálya
2024. 06. 01. 17:30
Röszke Sportpálya
RÖSZKE SK
06. 01. 17:30
Apátfalva SC

RÖSZKE SK

2023. 08. 26. 10:00
Röszke Sportpálya
2023. 08. 26. 10:00
Röszke Sportpálya
RÖSZKE SK
TÖMÖRKÉNY KSE
2023. 09. 02. 16:30
Sándorfalva Sportpálya
2023. 09. 02. 16:30
Sándorfalva Sportpálya
Sándorfalvi SKE I.
RÖSZKE SK
2023. 09. 09. 16:30
Röszke Sportpálya
2023. 09. 09. 16:30
Röszke Sportpálya
RÖSZKE SK
ZSOMBÓ SE
2023. 09. 16. 16:00
Röszke Sportpálya
2023. 09. 16. 16:00
Röszke Sportpálya
RÖSZKE SK
CSENGELE KSE
2023. 09. 23. 16:00
Szentmihály Sportpálya
2023. 09. 23. 16:00
Szentmihály Sportpálya
St. Mihály FC
RÖSZKE SK
2023. 09. 30. 16:00
Röszke Sportpálya
2023. 09. 30. 16:00
Röszke Sportpálya
RÖSZKE SK
ALGYŐ SK II.
2023. 10. 07. 15:00
Mártély Sportpálya
2023. 10. 07. 15:00
Mártély Sportpálya
Mártély SK
RÖSZKE SK
2023. 10. 14. 15:00
Röszke Sportpálya
2023. 10. 14. 15:00
Röszke Sportpálya
RÖSZKE SK
UTC 1913 Labdarúgó Kft
2023. 10. 21. 14:30
Csongrád Város Sportpálya
2023. 10. 21. 14:30
Csongrád Város Sportpálya
CSONGRÁDI-Draxi-Gép Kft
RÖSZKE SK
2023. 10. 28. 14:30
Röszke Sportpálya
2023. 10. 28. 14:30
Röszke Sportpálya
RÖSZKE SK
Deszk SC
2023. 11. 05. 13:30
Csanytelek Megyesi István Sporttelep
2023. 11. 05. 13:30
Csanytelek Megyesi István Sporttelep
Csanytelek SC
RÖSZKE SK
2023. 11. 11. 13:30
Röszke Sportpálya
2023. 11. 11. 13:30
Röszke Sportpálya
RÖSZKE SK
MINDSZENTI SC SE
2023. 11. 18. 13:00
Apátfalva Sportpálya
2023. 11. 18. 13:00
Apátfalva Sportpálya
Apátfalva SC
RÖSZKE SK
2024. 03. 09. 14:30
Tömörkény Sportpálya
2024. 03. 09. 14:30
Tömörkény Sportpálya
TÖMÖRKÉNY KSE
03. 09. 14:30
RÖSZKE SK
2024. 03. 16. 11:00
Röszke Sportpálya
2024. 03. 16. 11:00
Röszke Sportpálya
RÖSZKE SK
03. 16. 11:00
Sándorfalvi SKE I.
2024. 03. 23. 15:00
Zsombó Sportpálya
2024. 03. 23. 15:00
Zsombó Sportpálya
ZSOMBÓ SE
03. 23. 15:00
RÖSZKE SK
2024. 03. 31. 16:00
Csengelei Sportpálya
2024. 03. 31. 16:00
Csengelei Sportpálya
CSENGELE KSE
03. 31. 16:00
RÖSZKE SK
2024. 04. 06. 16:00
Röszke Sportpálya
2024. 04. 06. 16:00
Röszke Sportpálya
RÖSZKE SK
04. 06. 16:00
St. Mihály FC
2024. 04. 14. 16:30
Algyői Sporttelep
2024. 04. 14. 16:30
Algyői Sporttelep
ALGYŐ SK II.
04. 14. 16:30
RÖSZKE SK
2024. 04. 20. 17:00
Röszke Sportpálya
2024. 04. 20. 17:00
Röszke Sportpálya
RÖSZKE SK
04. 20. 17:00
Mártély SK
2024. 04. 27. 17:00
Újszegedi Sportpálya
2024. 04. 27. 17:00
Újszegedi Sportpálya
UTC 1913 Labdarúgó Kft
04. 27. 17:00
RÖSZKE SK
2024. 05. 04. 17:00
Röszke Sportpálya
2024. 05. 04. 17:00
Röszke Sportpálya
RÖSZKE SK
05. 04. 17:00
CSONGRÁDI-Draxi-Gép Kft
2024. 05. 11. 17:30
Deszk Sporttelep
2024. 05. 11. 17:30
Deszk Sporttelep
Deszk SC
05. 11. 17:30
RÖSZKE SK
2024. 05. 18. 17:30
Röszke Sportpálya
2024. 05. 18. 17:30
Röszke Sportpálya
RÖSZKE SK
05. 18. 17:30
Csanytelek SC
2024. 05. 25. 17:30
Mindszent Sportpálya
2024. 05. 25. 17:30
Mindszent Sportpálya
MINDSZENTI SC SE
05. 25. 17:30
RÖSZKE SK
2024. 06. 01. 17:30
Röszke Sportpálya
2024. 06. 01. 17:30
Röszke Sportpálya
RÖSZKE SK
06. 01. 17:30
Apátfalva SC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL