Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Csongrád-Csanád Vármegyei II. osztály 4. forduló

2023.09.16 - 16:00

Röszke, Röszke Sportpálya

Csongrád

Csongrád-Csanád Vármegyei II. osztály

Játékvezető
FARKAS TAMÁS TIBOR
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
HALÁSZ JÓZSEF , KISS DÁVID
RÖSZKE SK
CSENGELE KSE
90'
45'

Gólok

ZÁMBÓ BENCE

49'

1 - 0

 

PAPP KORNÉL

63'

2 - 0

 

ZÁMBÓ BENCE

74'

3 - 0

 

ZÁMBÓ BENCE

75'

4 - 0

 

TANÁCS ROLAND

89'

5 - 0

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Sándorfalvi SKE I.  Sándorfalvi SKE I.  4 4 0 0 21 0 21 12
2 Deszk SC Deszk SC 4 3 1 0 16 4 12 10
3 Mártély SK Mártély SK 4 3 0 1 11 7 4 9
4 MINDSZENTI SC SE MINDSZENTI SC SE 4 2 1 1 16 7 9 7
5 CSONGRÁDI-TISZAPART  SE CSONGRÁDI-TISZAPART  SE 4 2 1 1 12 10 2 7
6 St. Mihály FC St. Mihály FC 4 2 1 1 9 9 0 7
7 RÖSZKE SK RÖSZKE SK 4 2 0 2 10 7 3 6
8 ALGYŐ SK II. ALGYŐ SK II. 4 2 0 2 7 16 -9 6
9 UTC 1913 Labdarúgó Kft UTC 1913 Labdarúgó Kft 4 1 2 1 8 10 -2 5
10 TÖMÖRKÉNY KSE TÖMÖRKÉNY KSE 4 1 1 2 7 14 -7 4
11 Csanytelek SC Csanytelek SC 4 1 0 3 6 8 -2 3
12 CSENGELE KSE CSENGELE KSE 4 1 0 3 5 19 -14 3
13 Apátfalva SC Apátfalva SC 4 0 1 3 4 10 -6 1
14 ZSOMBÓ SE ZSOMBÓ SE 4 0 0 4 3 14 -11 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 ZSOMBÓ SE Sándorfalvi SKE I. 2 2 0 0 3 0 3 6 2 2 0 0 8 0 8 6 4 4 0 0 11 0 11 12
2 ZSOMBÓ SE Deszk SC 1 1 0 0 2 0 2 3 3 1 2 0 2 1 1 5 4 2 2 0 4 1 3 8
3 ZSOMBÓ SE Mártély SK 2 1 1 0 3 0 3 4 2 1 0 1 4 4 0 3 4 2 1 1 7 4 3 7
4 ZSOMBÓ SE MINDSZENTI SC SE 2 1 1 0 5 2 3 4 2 1 0 1 2 2 0 3 4 2 1 1 7 4 3 7
5 ZSOMBÓ SE Csanytelek SC 2 1 1 0 1 0 1 4 2 1 0 1 1 3 -2 3 4 2 1 1 2 3 -1 7
6 ZSOMBÓ SE TÖMÖRKÉNY KSE 2 1 0 1 2 4 -2 3 2 1 0 1 2 2 0 3 4 2 0 2 4 6 -2 6
7 ZSOMBÓ SE CSENGELE KSE 2 1 1 0 2 1 1 4 2 0 1 1 1 2 -1 1 4 1 2 1 3 3 0 5
8 ZSOMBÓ SE UTC 1913 Labdarúgó Kft 2 1 0 1 3 2 1 3 2 0 1 1 2 3 -1 1 4 1 1 2 5 5 0 4
9 ZSOMBÓ SE CSONGRÁDI-TISZAPART SE 2 1 0 1 2 2 0 3 2 0 1 1 2 4 -2 1 4 1 1 2 4 6 -2 4
10 ZSOMBÓ SE ALGYŐ SK II. 2 1 0 1 1 2 -1 3 2 0 1 1 0 2 -2 1 4 1 1 2 1 4 -3 4
11 ZSOMBÓ SE Apátfalva SC 2 0 2 0 2 2 0 2 2 0 2 0 0 0 0 2 4 0 4 0 2 2 0 4
12 ZSOMBÓ SE RÖSZKE SK 3 0 2 1 1 2 -1 2 1 0 0 1 0 1 -1 0 4 0 2 2 1 3 -2 2
13 ZSOMBÓ SE ZSOMBÓ SE 2 0 1 1 1 3 -2 1 2 0 1 1 1 2 -1 1 4 0 2 2 2 5 -3 2
14 ZSOMBÓ SE St. Mihály FC 2 0 1 1 0 6 -6 1 2 0 1 1 1 2 -1 1 4 0 2 2 1 8 -7 2
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 ZSOMBÓ SE Sándorfalvi SKE I. 2 2 0 0 11 0 11 6 2 2 0 0 10 0 10 6 4 4 0 0 21 0 21 12
2 ZSOMBÓ SE Deszk SC 1 1 0 0 5 1 4 3 3 2 1 0 11 3 8 7 4 3 1 0 16 4 12 10
3 ZSOMBÓ SE Mártély SK 2 2 0 0 5 2 3 6 2 1 0 1 6 5 1 3 4 3 0 1 11 7 4 9
4 ZSOMBÓ SE MINDSZENTI SC SE 2 1 1 0 7 3 4 4 2 1 0 1 9 4 5 3 4 2 1 1 16 7 9 7
5 ZSOMBÓ SE CSONGRÁDI-TISZAPART SE 2 2 0 0 8 2 6 6 2 0 1 1 4 8 -4 1 4 2 1 1 12 10 2 7
6 ZSOMBÓ SE St. Mihály FC 2 1 0 1 4 7 -3 3 2 1 1 0 5 2 3 4 4 2 1 1 9 9 0 7
7 ZSOMBÓ SE RÖSZKE SK 3 2 0 1 10 3 7 6 1 0 0 1 0 4 -4 0 4 2 0 2 10 7 3 6
8 ZSOMBÓ SE ALGYŐ SK II. 2 1 0 1 6 9 -3 3 2 1 0 1 1 7 -6 3 4 2 0 2 7 16 -9 6
9 ZSOMBÓ SE UTC 1913 Labdarúgó Kft 2 1 1 0 5 4 1 4 2 0 1 1 3 6 -3 1 4 1 2 1 8 10 -2 5
10 ZSOMBÓ SE TÖMÖRKÉNY KSE 2 0 1 1 2 7 -5 1 2 1 0 1 5 7 -2 3 4 1 1 2 7 14 -7 4
11 ZSOMBÓ SE Csanytelek SC 2 1 0 1 3 3 0 3 2 0 0 2 3 5 -2 0 4 1 0 3 6 8 -2 3
12 ZSOMBÓ SE CSENGELE KSE 2 1 0 1 4 8 -4 3 2 0 0 2 1 11 -10 0 4 1 0 3 5 19 -14 3
13 ZSOMBÓ SE Apátfalva SC 2 0 1 1 3 4 -1 1 2 0 0 2 1 6 -5 0 4 0 1 3 4 10 -6 1
14 ZSOMBÓ SE ZSOMBÓ SE 2 0 0 2 1 8 -7 0 2 0 0 2 2 6 -4 0 4 0 0 4 3 14 -11 0
 
ALGYŐ SK II.
------1 - 7----5 - 2--
Apátfalva SC
0 - 1-----------3 - 3-
Csanytelek SC
----0 - 3-------3 - 0-
CSENGELE KSE
----1 - 6--------3 - 2
CSONGRÁDI-TISZAPART  SE
--2 - 16 - 1----------
Deszk SC
----5 - 1---------
Mártély SK
-2 - 03 - 2-----------
MINDSZENTI SC SE
----3 - 3-4 - 0-------
RÖSZKE SK
---5 - 0-------2 - 3-3 - 0
Sándorfalvi SKE I.
7 - 0-------4 - 0-----
St. Mihály FC
-4 - 1-------0 - 6----
Székkutas TC
--------------
TÖMÖRKÉNY KSE
------1 - 6---1 - 1---
UTC 1913 Labdarúgó Kft
-----2 - 2-3 - 2------
ZSOMBÓ SE
---------0 - 41 - 4---

Meccsek

RÖSZKE SK

2023. 08. 26. 10:00
Röszke Sportpálya
2023. 08. 26. 10:00
Röszke Sportpálya
RÖSZKE SK
TÖMÖRKÉNY KSE
2023. 09. 02. 16:30
Sándorfalva Sportpálya
2023. 09. 02. 16:30
Sándorfalva Sportpálya
Sándorfalvi SKE I.
RÖSZKE SK
2023. 09. 09. 16:30
Röszke Sportpálya
2023. 09. 09. 16:30
Röszke Sportpálya
RÖSZKE SK
ZSOMBÓ SE
2023. 09. 16. 16:00
Röszke Sportpálya
2023. 09. 16. 16:00
Röszke Sportpálya
RÖSZKE SK
CSENGELE KSE
2023. 09. 23. 16:00
Szentmihály Sportpálya
2023. 09. 23. 16:00
Szentmihály Sportpálya
St. Mihály FC
RÖSZKE SK
2023. 09. 30. 16:00
Röszke Sportpálya
2023. 09. 30. 16:00
Röszke Sportpálya
RÖSZKE SK
ALGYŐ SK II.
2023. 10. 07. 15:00
Mártély Sportpálya
2023. 10. 07. 15:00
Mártély Sportpálya
Mártély SK
RÖSZKE SK
2023. 10. 14. 15:00
Röszke Sportpálya
2023. 10. 14. 15:00
Röszke Sportpálya
RÖSZKE SK
UTC 1913 Labdarúgó Kft
2023. 10. 21. 14:30
Csongrád Város Sportpálya
2023. 10. 21. 14:30
Csongrád Város Sportpálya
CSONGRÁDI-TISZAPART SE
RÖSZKE SK
2023. 10. 28. 14:30
Röszke Sportpálya
2023. 10. 28. 14:30
Röszke Sportpálya
RÖSZKE SK
Deszk SC
2023. 11. 05. 13:30
Csanytelek Megyesi István Sporttelep
2023. 11. 05. 13:30
Csanytelek Megyesi István Sporttelep
Csanytelek SC
RÖSZKE SK
2023. 11. 11. 13:30
Röszke Sportpálya
2023. 11. 11. 13:30
Röszke Sportpálya
RÖSZKE SK
MINDSZENTI SC SE
2023. 11. 18. 13:00
Apátfalva Sportpálya
2023. 11. 18. 13:00
Apátfalva Sportpálya
Apátfalva SC
RÖSZKE SK
2024. 03. 09. 14:30
Tömörkény Sportpálya
2024. 03. 09. 14:30
Tömörkény Sportpálya
TÖMÖRKÉNY KSE
03. 09. 14:30
RÖSZKE SK
2024. 03. 16. 15:00
Röszke Sportpálya
2024. 03. 16. 15:00
Röszke Sportpálya
RÖSZKE SK
03. 16. 15:00
Sándorfalvi SKE I.
2024. 03. 23. 15:00
Zsombó Sportpálya
2024. 03. 23. 15:00
Zsombó Sportpálya
ZSOMBÓ SE
03. 23. 15:00
RÖSZKE SK
2024. 03. 31. 16:00
Csengelei Sportpálya
2024. 03. 31. 16:00
Csengelei Sportpálya
CSENGELE KSE
03. 31. 16:00
RÖSZKE SK
2024. 04. 06. 16:00
Röszke Sportpálya
2024. 04. 06. 16:00
Röszke Sportpálya
RÖSZKE SK
04. 06. 16:00
St. Mihály FC
2024. 04. 14. 16:30
Algyői Sporttelep
2024. 04. 14. 16:30
Algyői Sporttelep
ALGYŐ SK II.
04. 14. 16:30
RÖSZKE SK
2024. 04. 20. 17:00
Röszke Sportpálya
2024. 04. 20. 17:00
Röszke Sportpálya
RÖSZKE SK
04. 20. 17:00
Mártély SK
2024. 04. 27. 17:00
Újszegedi Sportpálya
2024. 04. 27. 17:00
Újszegedi Sportpálya
UTC 1913 Labdarúgó Kft
04. 27. 17:00
RÖSZKE SK
2024. 05. 04. 17:00
Röszke Sportpálya
2024. 05. 04. 17:00
Röszke Sportpálya
RÖSZKE SK
05. 04. 17:00
CSONGRÁDI-TISZAPART SE
2024. 05. 11. 17:30
Deszk Sporttelep
2024. 05. 11. 17:30
Deszk Sporttelep
Deszk SC
05. 11. 17:30
RÖSZKE SK
2024. 05. 18. 17:30
Röszke Sportpálya
2024. 05. 18. 17:30
Röszke Sportpálya
RÖSZKE SK
05. 18. 17:30
Csanytelek SC
2024. 05. 25. 17:30
Mindszent Sportpálya
2024. 05. 25. 17:30
Mindszent Sportpálya
MINDSZENTI SC SE
05. 25. 17:30
RÖSZKE SK
2024. 06. 01. 17:30
Röszke Sportpálya
2024. 06. 01. 17:30
Röszke Sportpálya
RÖSZKE SK
06. 01. 17:30
Apátfalva SC

CSENGELE KSE

2023. 08. 26. 17:30
Csongrád Város Sportpálya
2023. 08. 26. 17:30
Csongrád Város Sportpálya
CSONGRÁDI-TISZAPART SE
CSENGELE KSE
2023. 09. 03. 18:00
Csengelei Sportpálya
2023. 09. 03. 18:00
Csengelei Sportpálya
CSENGELE KSE
ZSOMBÓ SE
2023. 09. 10. 17:00
Csengelei Sportpálya
2023. 09. 10. 17:00
Csengelei Sportpálya
CSENGELE KSE
Deszk SC
2023. 09. 16. 16:00
Röszke Sportpálya
2023. 09. 16. 16:00
Röszke Sportpálya
RÖSZKE SK
CSENGELE KSE
2023. 09. 22. 17:00
Csengelei Sportpálya
2023. 09. 22. 17:00
Csengelei Sportpálya
CSENGELE KSE
Csanytelek SC
2023. 11. 26. 13:00
Szentmihály Sportpálya
2023. 11. 26. 13:00
Szentmihály Sportpálya
St. Mihály FC
CSENGELE KSE
2023. 10. 07. 16:00
Csengelei Sportpálya
2023. 10. 07. 16:00
Csengelei Sportpálya
CSENGELE KSE
MINDSZENTI SC SE
2023. 10. 15. 15:00
Algyői Sporttelep
2023. 10. 15. 15:00
Algyői Sporttelep
ALGYŐ SK II.
CSENGELE KSE
2023. 10. 22. 15:00
Csengelei Sportpálya
2023. 10. 22. 15:00
Csengelei Sportpálya
CSENGELE KSE
Apátfalva SC
2023. 10. 28. 14:30
Mártély Sportpálya
2023. 10. 28. 14:30
Mártély Sportpálya
Mártély SK
CSENGELE KSE
2023. 11. 04. 14:00
Csengelei Sportpálya
2023. 11. 04. 14:00
Csengelei Sportpálya
CSENGELE KSE
TÖMÖRKÉNY KSE
2023. 11. 11. 13:30
Újszegedi Sportpálya
2023. 11. 11. 13:30
Újszegedi Sportpálya
UTC 1913 Labdarúgó Kft
CSENGELE KSE
2023. 11. 17. 17:00
Csengelei Sportpálya
2023. 11. 17. 17:00
Csengelei Sportpálya
CSENGELE KSE
FÉLBESZAKADT
Sándorfalvi SKE I.
2024. 03. 10. 14:30
Csengelei Sportpálya
2024. 03. 10. 14:30
Csengelei Sportpálya
CSENGELE KSE
03. 10. 14:30
CSONGRÁDI-TISZAPART SE
2024. 03. 16. 15:00
Zsombó Sportpálya
2024. 03. 16. 15:00
Zsombó Sportpálya
ZSOMBÓ SE
03. 16. 15:00
CSENGELE KSE
2024. 03. 23. 15:00
Deszk Sporttelep
2024. 03. 23. 15:00
Deszk Sporttelep
Deszk SC
03. 23. 15:00
CSENGELE KSE
2024. 03. 31. 16:00
Csengelei Sportpálya
2024. 03. 31. 16:00
Csengelei Sportpálya
CSENGELE KSE
03. 31. 16:00
RÖSZKE SK
2024. 04. 07. 16:00
Csanytelek Megyesi István Sporttelep
2024. 04. 07. 16:00
Csanytelek Megyesi István Sporttelep
Csanytelek SC
04. 07. 16:00
CSENGELE KSE
2024. 04. 14. 16:30
Csengelei Sportpálya
2024. 04. 14. 16:30
Csengelei Sportpálya
CSENGELE KSE
04. 14. 16:30
St. Mihály FC
2024. 04. 20. 17:00
Mindszent Sportpálya
2024. 04. 20. 17:00
Mindszent Sportpálya
MINDSZENTI SC SE
04. 20. 17:00
CSENGELE KSE
2024. 04. 28. 17:00
Csengelei Sportpálya
2024. 04. 28. 17:00
Csengelei Sportpálya
CSENGELE KSE
04. 28. 17:00
ALGYŐ SK II.
2024. 05. 04. 17:00
Apátfalva Sportpálya
2024. 05. 04. 17:00
Apátfalva Sportpálya
Apátfalva SC
05. 04. 17:00
CSENGELE KSE
2024. 05. 12. 17:30
Csengelei Sportpálya
2024. 05. 12. 17:30
Csengelei Sportpálya
CSENGELE KSE
05. 12. 17:30
Mártély SK
2024. 05. 18. 17:30
Tömörkény Sportpálya
2024. 05. 18. 17:30
Tömörkény Sportpálya
TÖMÖRKÉNY KSE
05. 18. 17:30
CSENGELE KSE
2024. 05. 26. 17:30
Csengelei Sportpálya
2024. 05. 26. 17:30
Csengelei Sportpálya
CSENGELE KSE
05. 26. 17:30
UTC 1913 Labdarúgó Kft
2024. 06. 01. 17:30
Sándorfalva Sportpálya
2024. 06. 01. 17:30
Sándorfalva Sportpálya
Sándorfalvi SKE I.
06. 01. 17:30
CSENGELE KSE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL