Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Csongrád-Csanád Vármegyei II. osztály 6. forduló

2023.09.30 - 16:00

Tömörkény, Tömörkény Sportpálya

Csongrád

Csongrád-Csanád Vármegyei II. osztály

Játékvezető
LÉNÁRD MÁTÉ
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
JUHÁSZ SZABOLCS OLIVÉR , KELEMEN DÁVID
TÖMÖRKÉNY KSE
CSONGRÁDI-TISZAPART SE
90'
45'

Gólok

BURKA ROLAND

6'

1 - 0

 

BURKA ROLAND

44'

2 - 0

 

 

2 - 1

53'

BORDA SZILÁRD

 

2 - 2

62'

LÉVAI MIHÁLY
BURKA ROLAND

63'

3 - 2

 

 

3 - 3

67'

KANÁSZ-NAGY MÓRIC

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Sándorfalvi SKE I.  Sándorfalvi SKE I.  6 6 0 0 33 1 32 18
2 Deszk SC Deszk SC 6 5 1 0 29 5 24 16
3 St. Mihály FC St. Mihály FC 6 4 1 1 14 9 5 13
4 ALGYŐ SK II. ALGYŐ SK II. 6 4 0 2 17 20 -3 12
5 CSONGRÁDI-TISZAPART  SE CSONGRÁDI-TISZAPART  SE 6 3 2 1 21 14 7 11
6 MINDSZENTI SC SE MINDSZENTI SC SE 6 3 1 2 19 14 5 10
7 Mártély SK Mártély SK 6 3 0 3 14 12 2 9
8 UTC 1913 Labdarúgó Kft UTC 1913 Labdarúgó Kft 6 2 2 2 10 21 -11 8
9 RÖSZKE SK RÖSZKE SK 6 2 0 4 13 12 1 6
10 CSENGELE KSE CSENGELE KSE 6 2 0 4 7 23 -16 6
11 TÖMÖRKÉNY KSE TÖMÖRKÉNY KSE 6 1 2 3 11 19 -8 5
12 Csanytelek SC Csanytelek SC 6 1 0 5 6 12 -6 3
13 ZSOMBÓ SE ZSOMBÓ SE 6 1 0 5 7 22 -15 3
14 Apátfalva SC Apátfalva SC 6 0 1 5 5 22 -17 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Apátfalva SC Sándorfalvi SKE I. 3 3 0 0 10 0 10 9 3 2 1 0 8 0 8 7 6 5 1 0 18 0 18 16
2 Apátfalva SC Deszk SC 2 2 0 0 5 1 4 6 4 2 2 0 6 1 5 8 6 4 2 0 11 2 9 14
3 Apátfalva SC TÖMÖRKÉNY KSE 3 2 0 1 4 4 0 6 3 2 0 1 3 2 1 6 6 4 0 2 7 6 1 12
4 Apátfalva SC MINDSZENTI SC SE 3 2 1 0 6 2 4 7 3 1 0 2 3 5 -2 3 6 3 1 2 9 7 2 10
5 Apátfalva SC Mártély SK 3 1 2 0 3 0 3 5 3 1 0 2 4 5 -1 3 6 2 2 2 7 5 2 8
6 Apátfalva SC CSENGELE KSE 3 2 1 0 3 1 2 7 3 0 1 2 1 4 -3 1 6 2 2 2 4 5 -1 8
7 Apátfalva SC St. Mihály FC 4 2 1 1 3 6 -3 7 2 0 1 1 1 2 -1 1 6 2 2 2 4 8 -4 8
8 Apátfalva SC CSONGRÁDI-TISZAPART SE 3 2 0 1 6 3 3 6 3 0 1 2 2 6 -4 1 6 2 1 3 8 9 -1 7
9 Apátfalva SC Csanytelek SC 2 1 1 0 1 0 1 4 4 1 0 3 1 5 -4 3 6 2 1 3 2 5 -3 7
10 Apátfalva SC ZSOMBÓ SE 3 1 1 1 2 3 -1 4 3 0 2 1 2 3 -1 2 6 1 3 2 4 6 -2 6
11 Apátfalva SC ALGYŐ SK II. 3 1 1 1 2 3 -1 4 3 0 2 1 1 3 -2 2 6 1 3 2 3 6 -3 6
12 Apátfalva SC UTC 1913 Labdarúgó Kft 3 1 0 2 3 3 0 3 3 0 1 2 2 10 -8 1 6 1 1 4 5 13 -8 4
13 Apátfalva SC Apátfalva SC 3 0 2 1 2 6 -4 2 3 0 2 1 1 4 -3 2 6 0 4 2 3 10 -7 4
14 Apátfalva SC RÖSZKE SK 4 0 3 1 2 3 -1 3 2 0 0 2 0 2 -2 0 6 0 3 3 2 5 -3 3
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Apátfalva SC Sándorfalvi SKE I. 3 3 0 0 21 0 21 9 3 3 0 0 12 1 11 9 6 6 0 0 33 1 32 18
2 Apátfalva SC Deszk SC 2 2 0 0 12 2 10 6 4 3 1 0 17 3 14 10 6 5 1 0 29 5 24 16
3 Apátfalva SC St. Mihály FC 4 3 0 1 9 7 2 9 2 1 1 0 5 2 3 4 6 4 1 1 14 9 5 13
4 Apátfalva SC ALGYŐ SK II. 3 2 0 1 12 10 2 6 3 2 0 1 5 10 -5 6 6 4 0 2 17 20 -3 12
5 Apátfalva SC CSONGRÁDI-TISZAPART SE 3 3 0 0 14 3 11 9 3 0 2 1 7 11 -4 2 6 3 2 1 21 14 7 11
6 Apátfalva SC MINDSZENTI SC SE 3 2 1 0 9 3 6 7 3 1 0 2 10 11 -1 3 6 3 1 2 19 14 5 10
7 Apátfalva SC Mártély SK 3 2 0 1 6 4 2 6 3 1 0 2 8 8 0 3 6 3 0 3 14 12 2 9
8 Apátfalva SC UTC 1913 Labdarúgó Kft 3 2 1 0 7 5 2 7 3 0 1 2 3 16 -13 1 6 2 2 2 10 21 -11 8
9 Apátfalva SC RÖSZKE SK 4 2 0 2 13 7 6 6 2 0 0 2 0 5 -5 0 6 2 0 4 13 12 1 6
10 Apátfalva SC CSENGELE KSE 3 2 0 1 6 8 -2 6 3 0 0 3 1 15 -14 0 6 2 0 4 7 23 -16 6
11 Apátfalva SC TÖMÖRKÉNY KSE 3 0 2 1 5 10 -5 2 3 1 0 2 6 9 -3 3 6 1 2 3 11 19 -8 5
12 Apátfalva SC Csanytelek SC 2 1 0 1 3 3 0 3 4 0 0 4 3 9 -6 0 6 1 0 5 6 12 -6 3
13 Apátfalva SC ZSOMBÓ SE 3 1 0 2 4 10 -6 3 3 0 0 3 3 12 -9 0 6 1 0 5 7 22 -15 3
14 Apátfalva SC Apátfalva SC 3 0 1 2 3 10 -7 1 3 0 0 3 2 12 -10 0 6 0 1 5 5 22 -17 1
 
ALGYŐ SK II.
------1 - 7----5 - 2-6 - 1
Apátfalva SC
0 - 1---0 - 6-------3 - 3-
Csanytelek SC
----0 - 3-------3 - 0-
CSENGELE KSE
--2 - 0-1 - 6--------3 - 2
CSONGRÁDI-TISZAPART  SE
-6 - 12 - 16 - 1----------
Deszk SC
----5 - 1-7 - 1-------
Mártély SK
-2 - 03 - 2-----1 - 2-----
MINDSZENTI SC SE
--2 - 0-3 - 3-4 - 0-------
RÖSZKE SK
3 - 4--5 - 0-------2 - 3-3 - 0
Sándorfalvi SKE I.
7 - 0-------4 - 0---10 - 0-
St. Mihály FC
-4 - 1-4 - 0----1 - 00 - 6----
Székkutas TC
--------------
TÖMÖRKÉNY KSE
----3 - 3-1 - 6---1 - 1---
UTC 1913 Labdarúgó Kft
-----2 - 2-3 - 2----2 - 1-
ZSOMBÓ SE
------3 - 2--0 - 41 - 4---

Meccsek

TÖMÖRKÉNY KSE

2023. 08. 26. 10:00
Röszke Sportpálya
2023. 08. 26. 10:00
Röszke Sportpálya
RÖSZKE SK
TÖMÖRKÉNY KSE
2023. 09. 02. 16:30
Tömörkény Sportpálya
2023. 09. 02. 16:30
Tömörkény Sportpálya
TÖMÖRKÉNY KSE
St. Mihály FC
2023. 09. 10. 16:30
Algyői Sporttelep
2023. 09. 10. 16:30
Algyői Sporttelep
ALGYŐ SK II.
TÖMÖRKÉNY KSE
2023. 09. 17. 16:00
Tömörkény Sportpálya
2023. 09. 17. 16:00
Tömörkény Sportpálya
TÖMÖRKÉNY KSE
Mártély SK
2023. 09. 23. 16:00
Újszegedi Sportpálya
2023. 09. 23. 16:00
Újszegedi Sportpálya
UTC 1913 Labdarúgó Kft
TÖMÖRKÉNY KSE
2023. 09. 30. 16:00
Tömörkény Sportpálya
2023. 09. 30. 16:00
Tömörkény Sportpálya
TÖMÖRKÉNY KSE
CSONGRÁDI-TISZAPART SE
2023. 10. 07. 15:00
Deszk Sporttelep
2023. 10. 07. 15:00
Deszk Sporttelep
Deszk SC
TÖMÖRKÉNY KSE
2023. 10. 14. 15:00
Tömörkény Sportpálya
2023. 10. 14. 15:00
Tömörkény Sportpálya
TÖMÖRKÉNY KSE
Csanytelek SC
2023. 10. 21. 14:30
Mindszent Sportpálya
2023. 10. 21. 14:30
Mindszent Sportpálya
MINDSZENTI SC SE
TÖMÖRKÉNY KSE
2023. 10. 28. 14:30
Tömörkény Sportpálya
2023. 10. 28. 14:30
Tömörkény Sportpálya
TÖMÖRKÉNY KSE
Apátfalva SC
2023. 11. 04. 14:00
Csengelei Sportpálya
2023. 11. 04. 14:00
Csengelei Sportpálya
CSENGELE KSE
TÖMÖRKÉNY KSE
2023. 11. 11. 13:30
Sándorfalva Sportpálya
2023. 11. 11. 13:30
Sándorfalva Sportpálya
Sándorfalvi SKE I.
TÖMÖRKÉNY KSE
2023. 11. 18. 13:00
Tömörkény Sportpálya
2023. 11. 18. 13:00
Tömörkény Sportpálya
TÖMÖRKÉNY KSE
ZSOMBÓ SE
2024. 03. 09. 14:30
Tömörkény Sportpálya
2024. 03. 09. 14:30
Tömörkény Sportpálya
TÖMÖRKÉNY KSE
03. 09. 14:30
RÖSZKE SK
2024. 03. 16. 15:00
Szentmihály Sportpálya
2024. 03. 16. 15:00
Szentmihály Sportpálya
St. Mihály FC
03. 16. 15:00
TÖMÖRKÉNY KSE
2024. 03. 23. 15:00
Tömörkény Sportpálya
2024. 03. 23. 15:00
Tömörkény Sportpálya
TÖMÖRKÉNY KSE
03. 23. 15:00
ALGYŐ SK II.
2024. 03. 30. 15:00
Mártély Sportpálya
2024. 03. 30. 15:00
Mártély Sportpálya
Mártély SK
03. 30. 15:00
TÖMÖRKÉNY KSE
2024. 04. 06. 16:00
Tömörkény Sportpálya
2024. 04. 06. 16:00
Tömörkény Sportpálya
TÖMÖRKÉNY KSE
04. 06. 16:00
UTC 1913 Labdarúgó Kft
2024. 04. 13. 16:30
Csongrád Város Sportpálya
2024. 04. 13. 16:30
Csongrád Város Sportpálya
CSONGRÁDI-TISZAPART SE
04. 13. 16:30
TÖMÖRKÉNY KSE
2024. 04. 20. 17:00
Tömörkény Sportpálya
2024. 04. 20. 17:00
Tömörkény Sportpálya
TÖMÖRKÉNY KSE
04. 20. 17:00
Deszk SC
2024. 04. 28. 17:00
Csanytelek Megyesi István Sporttelep
2024. 04. 28. 17:00
Csanytelek Megyesi István Sporttelep
Csanytelek SC
04. 28. 17:00
TÖMÖRKÉNY KSE
2024. 05. 04. 17:00
Tömörkény Sportpálya
2024. 05. 04. 17:00
Tömörkény Sportpálya
TÖMÖRKÉNY KSE
05. 04. 17:00
MINDSZENTI SC SE
2024. 05. 11. 17:30
Apátfalva Sportpálya
2024. 05. 11. 17:30
Apátfalva Sportpálya
Apátfalva SC
05. 11. 17:30
TÖMÖRKÉNY KSE
2024. 05. 18. 17:30
Tömörkény Sportpálya
2024. 05. 18. 17:30
Tömörkény Sportpálya
TÖMÖRKÉNY KSE
05. 18. 17:30
CSENGELE KSE
2024. 05. 25. 17:30
Tömörkény Sportpálya
2024. 05. 25. 17:30
Tömörkény Sportpálya
TÖMÖRKÉNY KSE
05. 25. 17:30
Sándorfalvi SKE I.
2024. 06. 01. 17:30
Zsombó Sportpálya
2024. 06. 01. 17:30
Zsombó Sportpálya
ZSOMBÓ SE
06. 01. 17:30
TÖMÖRKÉNY KSE

CSONGRÁDI-TISZAPART SE

2023. 08. 26. 17:30
Csongrád Város Sportpálya
2023. 08. 26. 17:30
Csongrád Város Sportpálya
CSONGRÁDI-TISZAPART SE
CSENGELE KSE
2023. 09. 02. 16:30
Szőreg Sportpálya
2023. 09. 02. 16:30
Szőreg Sportpálya
Deszk SC
CSONGRÁDI-TISZAPART SE
2023. 09. 09. 16:30
Csongrád Város Sportpálya
2023. 09. 09. 16:30
Csongrád Város Sportpálya
CSONGRÁDI-TISZAPART SE
Csanytelek SC
2023. 09. 16. 16:00
Mindszent Sportpálya
2023. 09. 16. 16:00
Mindszent Sportpálya
MINDSZENTI SC SE
CSONGRÁDI-TISZAPART SE
2023. 09. 23. 16:00
Csongrád Város Sportpálya
2023. 09. 23. 16:00
Csongrád Város Sportpálya
CSONGRÁDI-TISZAPART SE
Apátfalva SC
2023. 09. 30. 16:00
Tömörkény Sportpálya
2023. 09. 30. 16:00
Tömörkény Sportpálya
TÖMÖRKÉNY KSE
CSONGRÁDI-TISZAPART SE
2023. 10. 07. 15:00
Csongrád Város Sportpálya
2023. 10. 07. 15:00
Csongrád Város Sportpálya
CSONGRÁDI-TISZAPART SE
Sándorfalvi SKE I.
2023. 10. 14. 15:00
Zsombó Sportpálya
2023. 10. 14. 15:00
Zsombó Sportpálya
ZSOMBÓ SE
CSONGRÁDI-TISZAPART SE
2023. 10. 21. 14:30
Csongrád Város Sportpálya
2023. 10. 21. 14:30
Csongrád Város Sportpálya
CSONGRÁDI-TISZAPART SE
RÖSZKE SK
2023. 10. 28. 14:30
Szentmihály Sportpálya
2023. 10. 28. 14:30
Szentmihály Sportpálya
St. Mihály FC
CSONGRÁDI-TISZAPART SE
2023. 11. 04. 13:30
Csongrád Város Sportpálya
2023. 11. 04. 13:30
Csongrád Város Sportpálya
CSONGRÁDI-TISZAPART SE
ALGYŐ SK II.
2023. 11. 11. 13:30
Mártély Sportpálya
2023. 11. 11. 13:30
Mártély Sportpálya
Mártély SK
CSONGRÁDI-TISZAPART SE
2023. 11. 18. 13:00
Csongrád Város Sportpálya
2023. 11. 18. 13:00
Csongrád Város Sportpálya
CSONGRÁDI-TISZAPART SE
UTC 1913 Labdarúgó Kft
2024. 03. 10. 14:30
Csengelei Sportpálya
2024. 03. 10. 14:30
Csengelei Sportpálya
CSENGELE KSE
03. 10. 14:30
CSONGRÁDI-TISZAPART SE
2024. 03. 16. 15:00
Csongrád Város Sportpálya
2024. 03. 16. 15:00
Csongrád Város Sportpálya
CSONGRÁDI-TISZAPART SE
03. 16. 15:00
Deszk SC
2024. 03. 24. 15:00
Csanytelek Megyesi István Sporttelep
2024. 03. 24. 15:00
Csanytelek Megyesi István Sporttelep
Csanytelek SC
03. 24. 15:00
CSONGRÁDI-TISZAPART SE
2024. 03. 30. 15:00
Csongrád Város Sportpálya
2024. 03. 30. 15:00
Csongrád Város Sportpálya
CSONGRÁDI-TISZAPART SE
03. 30. 15:00
MINDSZENTI SC SE
2024. 04. 06. 16:00
Apátfalva Sportpálya
2024. 04. 06. 16:00
Apátfalva Sportpálya
Apátfalva SC
04. 06. 16:00
CSONGRÁDI-TISZAPART SE
2024. 04. 13. 16:30
Csongrád Város Sportpálya
2024. 04. 13. 16:30
Csongrád Város Sportpálya
CSONGRÁDI-TISZAPART SE
04. 13. 16:30
TÖMÖRKÉNY KSE
2024. 04. 20. 17:00
Sándorfalva Sportpálya
2024. 04. 20. 17:00
Sándorfalva Sportpálya
Sándorfalvi SKE I.
04. 20. 17:00
CSONGRÁDI-TISZAPART SE
2024. 04. 27. 17:00
Csongrád Város Sportpálya
2024. 04. 27. 17:00
Csongrád Város Sportpálya
CSONGRÁDI-TISZAPART SE
04. 27. 17:00
ZSOMBÓ SE
2024. 05. 04. 17:00
Röszke Sportpálya
2024. 05. 04. 17:00
Röszke Sportpálya
RÖSZKE SK
05. 04. 17:00
CSONGRÁDI-TISZAPART SE
2024. 05. 11. 17:30
Csongrád Város Sportpálya
2024. 05. 11. 17:30
Csongrád Város Sportpálya
CSONGRÁDI-TISZAPART SE
05. 11. 17:30
St. Mihály FC
2024. 05. 19. 17:30
Algyői Sporttelep
2024. 05. 19. 17:30
Algyői Sporttelep
ALGYŐ SK II.
05. 19. 17:30
CSONGRÁDI-TISZAPART SE
2024. 05. 25. 17:30
Csongrád Város Sportpálya
2024. 05. 25. 17:30
Csongrád Város Sportpálya
CSONGRÁDI-TISZAPART SE
05. 25. 17:30
Mártély SK
2024. 06. 01. 17:30
Újszegedi Sportpálya
2024. 06. 01. 17:30
Újszegedi Sportpálya
UTC 1913 Labdarúgó Kft
06. 01. 17:30
CSONGRÁDI-TISZAPART SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL