Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Büntető lapok - 22. forduló Mérkőzésekre bontva

hely. játékos neve egyesület sárga lapok piros lapok  
1
PREKLET CSABA
CEGLÉDI VSE 9 0  
1
VÁGÓ LEVENTE
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 9 0  
1
VICZIÁN ÁDÁM
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 8 1  
4
FARKAS NORBERT
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 8 0  
4
KIRÁLY PATRIK
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 8 0  
6
SZARKA ÁKOS
GYIRMÓT FC GYŐR 7 2  
7
VARGA PÉTER
GYIRMÓT FC GYŐR 7 1  
8
DEVECSERI SZILÁRD
ZTE FC 7 0  
8
OLTEAN SERGIU
KAZINCBARCIKA 7 0  
8
VASS MÁTÉ
BUDAFOKI MTE 7 0  
8
ZSIRAI MARTIN
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 7 0  
8
VÖLGYI DÁNIEL
WKW ETO FC GYŐR 6 1  
13
BORI GÁBOR
BSS MONOR 6 0  
13
DLUSZTUS ANDRÁS
VÁC FC 6 0  
13
ELEK BENCE
BFC SIÓFOK 6 0  
13
GYÖMBÉR GÁBOR
SOROKSÁR SC 6 0  
13
HUDÁK MARTIN
ZTE FC 6 0  
13
LUKÁCS RAYMOND
KAZINCBARCIKA 6 0  
13
MÉSZÁROS DÁVID
AQVITAL FC CSÁKVÁR 6 0  
13
NAGY SÁNDOR
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 6 0  
13
PAPUCSEK BARNA
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 6 0  
13
SÁGI MILÁN
BSS MONOR 6 0  
13
TÁNYÉROS ÁDÁM
BUDAÖRS 6 0  
13
TOMA GYÖRGY
KAZINCBARCIKA 6 0  
13
VUKASOVIC MARKO
WKW ETO FC GYŐR 6 0  
13
CSÁKI RÓBERT
DUNA ASZFALT TVSE 5 1  
13
FÖLDI MÁTÉ
VÁC FC 5 1  
13
KARACS DÁNIEL
BSS MONOR 5 1  
13
LÁZÁR PATRIK
GYIRMÓT FC GYŐR 5 1  
13
NAGY TAMÁS
CEGLÉDI VSE 5 1  
31
BOLLA BENDEGÚZ
BFC SIÓFOK 5 0  
31
CSILUS ÁDÁM
AQVITAL FC CSÁKVÁR 5 0  
31
DEREKAS ZOLTÁN
SOROKSÁR SC 5 0  
31
DOMOKOS BÁLINT
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 5 0  
31
FARKAS ANDRÁS
CEGLÉDI VSE 5 0  
31
FARKAS AURÉL
AQVITAL FC CSÁKVÁR 5 0  
31
FEHÉR ZSOLT
BFC SIÓFOK 5 0  
31
GULYÁS MÁTÉ
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 5 0  
31
HADARÓ VALENTIN
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 5 0  
31
HEFFLER NORBERT
GYIRMÓT FC GYŐR 5 0  
31
HINORA KRISTÓF
VASAS FC 5 0  
31
KÁKONYI DÁNIEL
VÁC FC 5 0  
31
KOCSIS GÁBOR
DUNA ASZFALT TVSE 5 0  
31
KONTÁR ZOLTÁN
GYIRMÓT FC GYŐR 5 0  
31
LUDÁNSZKI BENCE
DUNA ASZFALT TVSE 5 0  
31
NAGY PATRIK
GYIRMÓT FC GYŐR 5 0  
31
NAGY RICHÁRD
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 5 0  
31
NAGY ZSOLT
AQVITAL FC CSÁKVÁR 5 0  
31
NAGYHÁZI DÁVID
DOROGI FC 5 0  
31
NÁNÁSI BALÁZS
CEGLÉDI VSE 5 0  
31
NYILAS ELEK
CEGLÉDI VSE 5 0  
31
OLDAL TIBOR
CEGLÉDI VSE 5 0  
31
ÖTVÖS BENCE
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 5 0  
31
PEKÁR LÁSZLÓ
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 5 0  
31
POLÉNYI GÁBOR
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 5 0  
31
RAJCZI PÉTER
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 5 0  
31
SZIVACSKI DONÁT
VASAS FC 5 0  
31
TAJTHY TAMÁS
WKW ETO FC GYŐR 5 0  
31
TALABÉR ATTILA
VASAS FC 5 0  
31
TOMÁS LÉNÁRT
DOROGI FC 5 0  
31
ZSOLNAI RICHÁRD
VÁC FC 5 0  
31
ÁDÁM MARTIN
VASAS FC 4 1  
31
BOR DÁVID
SOROKSÁR SC 4 1  
31
DARÁZS PÉTER
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 4 1  
31
GÖRGÉNYI DÁVID
VÁC FC 4 1  
31
KARDOS NORBERT
DUNA ASZFALT TVSE 4 1  
31
KIPRICH DÁVID
AQVITAL FC CSÁKVÁR 4 1  
31
RYBÁNSKY LADISLAV
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 4 1  
31
SZIKLÁSI GERGELY
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 4 1  
31
UR LÁSZLÓ
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 4 1  
31
VASKÓ TAMÁS
VASAS FC 4 1  
72
BAKOS SZABOLCS
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 4 0  
72
BARCZI DÁVID
ZTE FC 4 0  
72
BÍRÓ DOMINIK
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 4 0  
72
BORBÉLY BÁLINT
VASAS FC 4 0  
72
FÉNYES SZABOLCS
BUDAÖRS 4 0  
72
FORRÓ GYULA
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 4 0  
72
GÁBOR LUKÁCS
KAZINCBARCIKA 4 0  
72
JAGODICS BENCE
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 4 0  
72
JAKAB DÁVID
WKW ETO FC GYŐR 4 0  
72
KITL MIKLÓS
DOROGI FC 4 0  
72
KOVÁCS DÁVID
BUDAFOKI MTE 4 0  
72
KRAUSZ RAUL-ZORAN
KAZINCBARCIKA 4 0  
72
MÉSZÁROS ÁRON
DOROGI FC 4 0  
72
MÉSZÁROS MÁRK
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 4 0  
72
MIKLÓ ROLAND
KAZINCBARCIKA 4 0  
72
NAGY KRISZTIÁN
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 4 0  
72
OLÁH BÁLINT
BUDAFOKI MTE 4 0  
72
PÁL ANDRÁS
SOROKSÁR SC 4 0  
72
PRÉSINGER ÁDÁM
GYIRMÓT FC GYŐR 4 0  
72
PUSKÁS ZOLTÁN
DUNA ASZFALT TVSE 4 0  
72
RÉTI PATRIK
BFC SIÓFOK 4 0  
72
SIGÉR ÁKOS
CEGLÉDI VSE 4 0  
72
STRESTIK MAREK
GYIRMÓT FC GYŐR 4 0  
72
SZAKÁLY ATTILA
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 4 0  
72
SZEDLÁR ZOLTÁN
DOROGI FC 4 0  
72
SZEKSZÁRDI TAMÁS
VÁC FC 4 0  
72
SZÉLES IMRE
GYIRMÓT FC GYŐR 4 0  
72
ASZTALOS DÁVID
CEGLÉDI VSE 3 1  
72
BAKOS BENCE
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 3 1  
72
BARANYAI ÁDÁM
AQVITAL FC CSÁKVÁR 3 1  
72
HEIL VALTER
KAZINCBARCIKA 3 1  
72
KÉKESI ALEXANDER
BUDAÖRS 3 1  
72
SZALAI DÁNIEL
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 3 1  
105
ALBERT ISTVÁN
CEGLÉDI VSE 3 0  
105
BAGI ISTVÁN
WKW ETO FC GYŐR 3 0  
105
BALAJTI ÁDÁM
VASAS FC 3 0  
105
BIRTALAN BOTOND
VASAS FC 3 0  
105
CSILUS TAMÁS
BFC SIÓFOK 3 0  
105
CSONKA BONIFÁC
AQVITAL FC CSÁKVÁR 3 0  
105
DARU BENCE
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 3 0  
105
FORGÁCS ANDRÁS
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 3 0  
105
FÓTYIK DOMINIK
KAZINCBARCIKA 3 0  
105
GODZSAJEV-TELMÁN RABIL
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 3 0  
105
GRÁNICZ PATRIK
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 3 0  
105
HALASI PÉTER
VÁC FC 3 0  
105
HORVÁTH ADRIÁN
DUNA ASZFALT TVSE 3 0  
105
HUSZÁK TAMÁS
SOROKSÁR SC 3 0  
105
HUSZTI ANDRÁS
DUNA ASZFALT TVSE 3 0  
105
KANALOS TONY-MARKOS
KAZINCBARCIKA 3 0  
105
KÁRTIK BÁLINT
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 3 0  
105
KELEMEN DÁVID
VASAS FC 3 0  
105
KERCSÓ BENCE
BUDAFOKI MTE 3 0  
105
KÓNYA KORNÉL
ZTE FC 3 0  
105
MARGITICS ANDOR
BUDAFOKI MTE 3 0  
105
MEDGYES SINAN
BUDAÖRS 3 0  
105
MEZEI SZABOLCS
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 3 0  
105
MURKA BENEDEK
VASAS FC 3 0  
105
NAGY JÓZSEF
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 3 0  
105
OLÁH MÁTÉ
DUNA ASZFALT TVSE 3 0  
105
ÓVÁRI ZSOLT
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 3 0  
105
PALINCSÁR MARTIN
BSS MONOR 3 0  
105
PESZMEG VIKTOR
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 3 0  
105
SAJBÁN MÁTÉ
BUDAÖRS 3 0  
105
SZABÓ VIKTOR
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 3 0  
105
SZÉCSI GERGŐ
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 3 0  
105
SZILÁGYI ZOLTÁN
VASAS FC 3 0  
105
TÓTH FERENC
BSS MONOR 3 0  
105
URBIN PÉTER
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 3 0  
105
VACHTLER CSABA
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 3 0  
105
VINCZE ÁDÁM
BUDAÖRS 3 0  
105
WILD TAMÁS
CEGLÉDI VSE 3 0  
105
BABATI BENJAMIN
ZTE FC 2 1  
105
BALANESCU DÁNIEL
BSS MONOR 2 1  
105
ERDEI CARLO
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 2 1  
105
HEGEDŰS MÁRK
DOROGI FC 2 1  
105
HORVÁTH ATTILA
BFC SIÓFOK 2 1  
105
HURSÁN GYÖRGY
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 2 1  
105
KÁRÁSZ KRISZTIÁN
CEGLÉDI VSE 2 1  
105
LAKATOS CSABA
BUDAFOKI MTE 2 1  
105
LORENTZ MÁRTON
BFC SIÓFOK 2 1  
105
PÖLÖSKEI PÉTER
BUDAFOKI MTE 2 1  
105
TAR ZSOLT
WKW ETO FC GYŐR 2 1  
105
ZSIGA ERVIN
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 2 1  
155
BABINYECZ BALÁZS
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 2 0  
155
BARACSKAI ROLAND
WKW ETO FC GYŐR 2 0  
155
BARTHEL GÁBOR
BSS MONOR 2 0  
155
BATIZI-PÓCSI BALÁZS
DUNA ASZFALT TVSE 2 0  
155
BEDI BENCE
ZTE FC 2 0  
155
BIRÓ ÁKOS
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 2 0  
155
BOBÁL GERGELY
AQVITAL FC CSÁKVÁR 2 0  
155
BORVETŐ ÁRON
VÁC FC 2 0  
155
BOZSÓ ANTAL
BSS MONOR 2 0  
155
CSATÓ MARTIN
DOROGI FC 2 0  
155
CSIRMAZ ISTVÁN
CEGLÉDI VSE 2 0  
155
CZVITKOVICS PÉTER
BUDAÖRS 2 0  
155
D'URSO GIULIANO
VÁC FC 2 0  
155
DULLÓ MARTIN
AQVITAL FC CSÁKVÁR 2 0  
155
DVORSCHÁK GÁBOR
SOROKSÁR SC 2 0  
155
ERDÉLYI BOTOND
DOROGI FC 2 0  
155
FADGYAS TAMÁS
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 2 0  
155
FICSOR RICHÁRD
BSS MONOR 2 0  
155
FODOR FERENC
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 2 0  
155
GÁRDOS ANDRÁS
SOROKSÁR SC 2 0  
155
GERGÉNYI BENCE
ZTE FC 2 0  
155
GRÉCZI GÁBOR
DUNA ASZFALT TVSE 2 0  
155
GYURJÁN BENCE
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 2 0  
155
HORNYÁK MARCELL
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 2 0  
155
HORVÁTH GÁBOR
DOROGI FC 2 0  
155
HORVÁTH TAMÁS
WKW ETO FC GYŐR 2 0  
155
HREPKA ÁDÁM
VASAS FC 2 0  
155
HUNYA KRISZTIÁN
BSS MONOR 2 0  
155
JOVA LEVENTE
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 2 0  
155
KAPACINA VALER
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 2 0  
155
KISS BALÁZS
BFC SIÓFOK 2 0  
155
KISS BENCE
KAZINCBARCIKA 2 0  
155
KITL KRISZTIÁN
CEGLÉDI VSE 2 0  
155
KOLLEGA KRISZTIÁN
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 2 0  
155
KÓRÓDI NÁNDOR
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 2 0  
155
KOVÁCS BOTOND
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 2 0  
155
KOVÁCS KRISZTIÁN
WKW ETO FC GYŐR 2 0  
155
KOZMA RICHÁRD
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 2 0  
155
KRÓNER MARTIN
BUDAFOKI MTE 2 0  
155
MADARÁSZ MÁRK
ZTE FC 2 0  
155
MAGASFÖLDI JÓZSEF
WKW ETO FC GYŐR 2 0  
155
MARQUES-AIROSA PATRIK
BUDAÖRS 2 0  
155
MEDGYES ZOLTÁN
BFC SIÓFOK 2 0  
155
MENYHÁRT ATTILA
BUDAÖRS 2 0  
155
MIHÁLY DÁVID
DUNA ASZFALT TVSE 2 0  
155
MOLNÁR CSABA
AQVITAL FC CSÁKVÁR 2 0  
155
MOLNÁR MÁRK
DUNA ASZFALT TVSE 2 0  
155
NAGY TAMÁS
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 2 0  
155
PAPP MÁTÉ
DOROGI FC 2 0  
155
PATVAROS ZSOLT
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 2 0  
155
PILÁN MÁRKÓ
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 2 0  
155
PONGRÁCZ VIKTOR
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 2 0  
155
ROKSZIN ÁDÁM
VASAS FC 2 0  
155
SIMON MÁRK
AQVITAL FC CSÁKVÁR 2 0  
155
SZABÓ BALÁZS
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 2 0  
155
SZABÓ DOMINIK
BSS MONOR 2 0  
155
SZALAI ANDRÁS
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 2 0  
155
SZATMÁRI ISTVÁN
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 2 0  
155
SZÉLPÁL NORBERT
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 2 0  
155
SZERENCSI MIKLÓS
BSS MONOR 2 0  
155
SZILÁGYI PÉTER
BFC SIÓFOK 2 0  
155
SZILVÁSI PÉTER
GYIRMÓT FC GYŐR 2 0  
155
SZUHODOVSZKI SOMA
BSS MONOR 2 0  
155
TAMÁS NÁNDOR
AQVITAL FC CSÁKVÁR 2 0  
155
TERNOVÁN PATRIK
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 2 0  
155
TÍMÁRI NORMAN
CEGLÉDI VSE 2 0  
155
TÓTH DÁVID
WKW ETO FC GYŐR 2 0  
155
TÓTH LÁSZLÓ
KAZINCBARCIKA 2 0  
155
VADÁSZ VIKTOR
WKW ETO FC GYŐR 2 0  
155
VANKÓ IMRE
BUDAFOKI MTE 2 0  
155
VARGA SZABOLCS
VÁC FC 2 0  
155
VÁROSI VIKTOR
DOROGI FC 2 0  
155
VESZELINOV VLADIMIR
BUDAFOKI MTE 2 0  
155
VOJNOVIC ALJOSA
ZTE FC 2 0  
155
WINKLER ANDRÁS
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 2 0  
155
ZAMOSTNY BALÁZS
BFC SIÓFOK 2 0  
155
ALBERT ÁDÁM
SOROKSÁR SC 1 1  
155
FILA KÁROLY
KAZINCBARCIKA 1 1  
155
RUBUS TAMÁS
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 1 1  
155
SZABÓ DÁVID
DUNA ASZFALT TVSE 1 1  
235
ÁGOSTON DONÁT
CEGLÉDI VSE 1 0  
235
ANDRIC NEMANJA
WKW ETO FC GYŐR 1 0  
235
BALOGH MILÁN
BSS MONOR 1 0  
235
BELÉNYESI CSABA
KAZINCBARCIKA 1 0  
235
BENKÓ BENCE
DUNA ASZFALT TVSE 1 0  
235
BENKOVICH ZSOLT
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 1 0  
235
BERKI ISTVÁN
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 1 0  
235
BESE BALÁZS
VASAS FC 1 0  
235
BORA GYÖRGY
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 1 0  
235
CSIKI NORBERT
BUDAÖRS 1 0  
235
CSILLAG DÁRIUS
VÁC FC 1 0  
235
CSOBÁNKI ÁDÁM
BUDAÖRS 1 0  
235
DEMJÉN PATRIK
BUDAÖRS 1 0  
235
DEUTSCH LÁSZLÓ
AQVITAL FC CSÁKVÁR 1 0  
235
DRAGONER DÁVID
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 1 0  
235
ERDÉLYI LÁSZLÓ
WKW ETO FC GYŐR 1 0  
235
ESZLÁTYI ISTVÁN
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 1 0  
235
FEJŐS ÁRON
BUDAÖRS 1 0  
235
FEKETE ÁDÁM
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 1 0  
235
FODOR ÁKOS
DOROGI FC 1 0  
235
FODOR DÁNIEL
BUDAÖRS 1 0  
235
FODOR MARCELL
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 1 0  
235
FRŐHLICH ROLAND
SOROKSÁR SC 1 0  
235
G. BÍRÓ
CEGLÉDI VSE 1 0  
235
GAJDOS ZSOLT
ZTE FC 1 0  
235
GÁLFI LÁSZLÓ
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 1 0  
235
GRÉCZI MÁRTON
DUNA ASZFALT TVSE 1 0  
235
HAJDÚ ÁDÁM
VASAS FC 1 0  
235
HEGEDŰS DÁVID
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 1 0  
235
HELESFAY DONÁT
DUNA ASZFALT TVSE 1 0  
235
HORVÁTH FERENC
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 1 0  
235
HORVÁTH KRISZTOFER
ZTE FC 1 0  
235
KALMÁR FERENC
DUNA ASZFALT TVSE 1 0  
235
KESZTYŰS BARNA
BUDAÖRS 1 0  
235
KHIESZ KORNÉL
BUDAFOKI MTE 1 0  
235
KIRJÁK HENRIK
BUDAFOKI MTE 1 0  
235
KISS MÁTÉ
ZTE FC 1 0  
235
KOCSIS GERGŐ
ZTE FC 1 0  
235
KOLTAI TAMÁS
WKW ETO FC GYŐR 1 0  
235
KOSZÓ BALÁZS
WKW ETO FC GYŐR 1 0  
235
KOVÁCS ÁDÁM
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 1 0  
235
KOVÁCS DÁVID
SOROKSÁR SC 1 0  
235
KOVÁCS NIKOLASZ
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 1 0  
235
KOVÁCS NORBERT
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 1 0  
235
KOVÁCS OLIVÉR
KAZINCBARCIKA 1 0  
235
KOVALOVSZKI MÁTÉ
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 1 0  
235
KÖBÖL MÁTÉ
DUNA ASZFALT TVSE 1 0  
235
KULCSÁR HUNOR
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 1 0  
235
KULCSÁR KORNÉL
ZTE FC 1 0  
235
KUNDRÁK NORBERT
SOROKSÁR SC 1 0  
235
LAKATOS ISTVÁN
SOROKSÁR SC 1 0  
235
LÁZÁR ZSOLT
BSS MONOR 1 0  
235
LENGYEL BÉLA
BUDAÖRS 1 0  
235
LIPCSEI KRISZTIÁN
SOROKSÁR SC 1 0  
235
LŐRINCZY ATTILA
SOROKSÁR SC 1 0  
235
MÁJER GERGŐ
BSS MONOR 1 0  
235
MÁRIS DOMINIK
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 1 0  
235
MERVÓ BENCE
WKW ETO FC GYŐR 1 0  
235
MOLNÁR PÉTER
BFC SIÓFOK 1 0  
235
MOLNÁR RÓBERT
SOROKSÁR SC 1 0  
235
NAGY DÁNIEL
BFC SIÓFOK 1 0  
235
NAGY JÁNOS
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 1 0  
235
NÁNDORI BOTOND
AQVITAL FC CSÁKVÁR 1 0  
235
NOVÁK CSANÁD
ZTE FC 1 0  
235
ÓDÉ NORBERT
BUDAÖRS 1 0  
235
PALMES RAUL
KAZINCBARCIKA 1 0  
235
PETNEHÁZI MÁRK
BFC SIÓFOK 1 0  
235
PINTÉR BENCE
VÁC FC 1 0  
235
PINTÉR DOMINIK
BSS MONOR 1 0  
235
POLYÁK PÁL
DUNA ASZFALT TVSE 1 0  
235
REZES LÁSZLÓ
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 1 0  
235
RUSÁK EDVÁRD
GYIRMÓT FC GYŐR 1 0  
235
SOMOGYI CSABA
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 1 0  
235
STEER BENCE
SOROKSÁR SC 1 0  
235
STIEBER ANDRÁS
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 1 0  
235
SVÁB DÁNIEL
DUNA ASZFALT TVSE 1 0  
235
SZABÓ LÁSZLÓ
DUNA ASZFALT TVSE 1 0  
235
SZABÓ LUKAS
KAZINCBARCIKA 1 0  
235
SZABÓ NORMAN
VÁC FC 1 0  
235
SZÉPE JÁNOS
ZTE FC 1 0  
235
SZIMCSO VIKTOR
WKW ETO FC GYŐR 1 0  
235
SZPIRULISZ MARKOSZ
SOROKSÁR SC 1 0  
235
TAMÁSI ZSOLT
SOROKSÁR SC 1 0  
235
TÓTH BALÁZS
AQVITAL FC CSÁKVÁR 1 0  
235
TÓTH BARNA
BSS MONOR 1 0  
235
TÓTH BENCE
VASAS FC 1 0  
235
TÖLGYESI VIKTOR
DUNA ASZFALT TVSE 1 0  
235
TÖMÖSVÁRI BÁLINT
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 1 0  
235
VASZICSKU GERGŐ
BUDAFOKI MTE 1 0  
235
VÉG BENCE
BUDAFOKI MTE 1 0  
235
VÉGH GÁBOR
BUDAÖRS 1 0  
235
VÉGSŐ ELŐD
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 1 0  
235
VÍGH ÁDÁM
DOROGI FC 1 0  
235
ZACHÁN PÉTER
DOROGI FC 1 0  
235
ZÁDORI KRISZTIÁN
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 1 0  
235
ZAHORÁN BALÁZS
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 1 0  
235
ZÖLDESI ILLÉS
ZTE FC 1 0  
332
VALENCSIK DÁVID
SOROKSÁR SC 0 2  
333
FÜLÖP NOEL
BSS MONOR 0 1  
333
GYÜRKI GERGELY
VÁC FC 0 1  
333
LESJAK ZORAN
ZTE FC 0 1  
333
PÓTI KRISZTIÁN
BSS MONOR 0 1  
333
VILLÁM BALÁZS
GYIRMÓT FC GYŐR 0 1  
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->