Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Büntető lapok - 38. forduló Mérkőzésekre bontva

hely. játékos neve egyesület sárga lapok piros lapok  
1
OLTEAN SERGIU
KAZINCBARCIKA 15 0  
1
PAPUCSEK BARNA
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 15 0  
3
SZARKA ÁKOS
GYIRMÓT FC GYŐR 14 2  
4
PREKLET CSABA
CEGLÉDI VSE 14 0  
4
FARKAS NORBERT
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 13 1  
6
VÁGÓ LEVENTE
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 12 1  
7
DLUSZTUS ANDRÁS
DOROGI FC 12 0  
7
KOCSIS GÁBOR
DUNA ASZFALT TVSE 11 1  
7
VICZIÁN ÁDÁM
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 11 1  
10
LUKÁCS RAYMOND
KAZINCBARCIKA 11 0  
10
ZSIRAI MARTIN
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 11 0  
10
KIRÁLY PATRIK
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 10 1  
10
VARGA PÉTER
GYIRMÓT FC GYŐR 10 1  
14
BOLLA BENDEGÚZ
BFC SIÓFOK 10 0  
14
GULYÁS MÁTÉ
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 10 0  
14
HEFFLER NORBERT
GYIRMÓT FC GYŐR 10 0  
14
LUDÁNSZKI BENCE
DUNA ASZFALT TVSE 10 0  
14
POLÉNYI GÁBOR
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 10 0  
14
SIGÉR ÁKOS
CEGLÉDI VSE 10 0  
14
SZÉLPÁL NORBERT
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 10 0  
14
SZIVACSKI DONÁT
VASAS FC 10 0  
14
TOMA GYÖRGY
KAZINCBARCIKA 10 0  
14
SZALAI DÁNIEL
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 9 1  
14
UR LÁSZLÓ
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 9 1  
14
VASS MÁTÉ
BUDAFOKI MTE 9 1  
26
BORBÉLY BÁLINT
VASAS FC 9 0  
26
DEVECSERI SZILÁRD
ZTE FC 9 0  
26
GYÖMBÉR GÁBOR
SOROKSÁR SC 9 0  
26
KÁRTIK BÁLINT
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 9 0  
26
MÉSZÁROS DÁVID
AQVITAL FC CSÁKVÁR 9 0  
26
NAGY PATRIK
GYIRMÓT FC GYŐR 9 0  
26
RAJCZI PÉTER
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 9 0  
26
RÉTI PATRIK
BFC SIÓFOK 9 0  
26
TOMÁS LÉNÁRT
DOROGI FC 9 0  
26
ZSOLNAI RICHÁRD
VÁC FC 9 0  
36
KIPRICH DÁVID
AQVITAL FC CSÁKVÁR 8 2  
37
CSÁKI RÓBERT
DUNA ASZFALT TVSE 8 1  
37
TÁNYÉROS ÁDÁM
BUDAÖRS 8 1  
39
BÍRÓ DOMINIK
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 8 0  
39
BORI GÁBOR
BSS MONOR 8 0  
39
DEREKAS ZOLTÁN
SOROKSÁR SC 8 0  
39
FARKAS ANDRÁS
CEGLÉDI VSE 8 0  
39
HUDÁK MARTIN
ZTE FC 8 0  
39
KRÓNER MARTIN
BUDAFOKI MTE 8 0  
39
NAGYHÁZI DÁVID
DOROGI FC 8 0  
39
SÁGI MILÁN
BSS MONOR 8 0  
47
GÖRGÉNYI DÁVID
VÁC FC 7 2  
48
ÁDÁM MARTIN
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 7 1  
48
BOR DÁVID
SOROKSÁR SC 7 1  
48
DOMOKOS BÁLINT
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 7 1  
48
FÜLÖP NOEL
BSS MONOR 7 1  
48
SZIKLÁSI GERGELY
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 7 1  
53
BARCZI DÁVID
ZTE FC 7 0  
53
ELEK BENCE
BFC SIÓFOK 7 0  
53
FARKAS AURÉL
AQVITAL FC CSÁKVÁR 7 0  
53
FÉNYES SZABOLCS
BUDAÖRS 7 0  
53
HADARÓ VALENTIN
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 7 0  
53
HUSZÁK TAMÁS
SOROKSÁR SC 7 0  
53
KONTÁR ZOLTÁN
GYIRMÓT FC GYŐR 7 0  
53
NAGY KRISZTIÁN
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 7 0  
53
NAGY RICHÁRD
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 7 0  
53
NAGY SÁNDOR
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 7 0  
53
OLDAL TIBOR
CEGLÉDI VSE 7 0  
53
SZABÓ DOMINIK
BSS MONOR 7 0  
53
SZAKÁLY ATTILA
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 7 0  
53
VACHTLER CSABA
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 7 0  
53
VUKASOVIC MARKO
WKW ETO FC GYŐR 7 0  
68
KARDOS NORBERT
DUNA ASZFALT TVSE 6 2  
68
LÁZÁR PATRIK
GYIRMÓT FC GYŐR 6 2  
70
KARACS DÁNIEL
BSS MONOR 6 1  
70
KITL MIKLÓS
DOROGI FC 6 1  
70
NAGY TAMÁS
CEGLÉDI VSE 6 1  
70
PRÉSINGER ÁDÁM
GYIRMÓT FC GYŐR 6 1  
70
VÖLGYI DÁNIEL
WKW ETO FC GYŐR 6 1  
75
BAGI ISTVÁN
WKW ETO FC GYŐR 6 0  
75
BAKOS SZABOLCS
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 6 0  
75
CSILUS ÁDÁM
AQVITAL FC CSÁKVÁR 6 0  
75
DURSO GIULIANO
VÁC FC 6 0  
75
FORGÁCS ANDRÁS
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 6 0  
75
GYURJÁN BENCE
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 6 0  
75
HINORA KRISTÓF
VASAS FC 6 0  
75
HUNYA KRISZTIÁN
BSS MONOR 6 0  
75
KELEMEN DÁVID
VASAS FC 6 0  
75
KRAUSZ RAUL-ZORAN
KAZINCBARCIKA 6 0  
75
MARGITICS ANDOR
BUDAFOKI MTE 6 0  
75
MEDGYES SINAN
BUDAÖRS 6 0  
75
MÉSZÁROS MÁRK
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 6 0  
75
OLÁH BÁLINT
BUDAFOKI MTE 6 0  
75
ÓVÁRI ZSOLT
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 6 0  
75
ÖTVÖS BENCE
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 6 0  
75
PALINCSÁR MARTIN
BSS MONOR 6 0  
75
SÓRON TIBOR
VÁC FC 6 0  
75
STRESTIK MAREK
GYIRMÓT FC GYŐR 6 0  
75
SZABÓ VIKTOR
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 6 0  
75
SZÉLES IMRE
GYIRMÓT FC GYŐR 6 0  
75
SZILÁGYI ZOLTÁN
VASAS FC 6 0  
75
TAJTHY TAMÁS
WKW ETO FC GYŐR 6 0  
75
TALABÉR ATTILA
VASAS FC 6 0  
75
TÓTH LÁSZLÓ
KAZINCBARCIKA 6 0  
100
BARANYAI ÁDÁM
AQVITAL FC CSÁKVÁR 5 2  
101
BAKOS BENCE
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 5 1  
101
DARÁZS PÉTER
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 5 1  
101
DULLÓ MARTIN
AQVITAL FC CSÁKVÁR 5 1  
101
FÖLDI MÁTÉ
VÁC FC 5 1  
101
HORVÁTH ATTILA
BFC SIÓFOK 5 1  
101
KÁKONYI DÁNIEL
VÁC FC 5 1  
101
WILD TAMÁS
CEGLÉDI VSE 5 1  
108
BABINYECZ BALÁZS
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 5 0  
108
CSILUS TAMÁS
BFC SIÓFOK 5 0  
108
CSIRMAZ ISTVÁN
CEGLÉDI VSE 5 0  
108
DEUTSCH LÁSZLÓ
AQVITAL FC CSÁKVÁR 5 0  
108
FEHÉR ZSOLT
BFC SIÓFOK 5 0  
108
GÁBOR LUKÁCS
KAZINCBARCIKA 5 0  
108
GRÉCZI GÁBOR
DUNA ASZFALT TVSE 5 0  
108
HALASI PÉTER
VÁC FC 5 0  
108
HORVÁTH ADRIÁN
DUNA ASZFALT TVSE 5 0  
108
JAGODICS BENCE
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 5 0  
108
KISS BENCE
KAZINCBARCIKA 5 0  
108
KOVÁCS DÁVID
BUDAFOKI MTE 5 0  
108
KOZMA RICHÁRD
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 5 0  
108
KULCSÁR KORNÉL
ZTE FC 5 0  
108
LIPTÁK ZOLTÁN
GYIRMÓT FC GYŐR 5 0  
108
MADARÁSZ MÁRK
ZTE FC 5 0  
108
MAGASFÖLDI JÓZSEF
BFC SIÓFOK 5 0  
108
MÁRIS DOMINIK
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 5 0  
108
MEDGYES ZOLTÁN
BFC SIÓFOK 5 0  
108
MÉSZÁROS ÁRON
DOROGI FC 5 0  
108
MEZEI SZABOLCS
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 5 0  
108
MIHÁLY DÁVID
DUNA ASZFALT TVSE 5 0  
108
MIKLÓ ROLAND
KAZINCBARCIKA 5 0  
108
NAGY JÁNOS
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 5 0  
108
NAGY ZSOLT
AQVITAL FC CSÁKVÁR 5 0  
108
NÁNÁSI BALÁZS
CEGLÉDI VSE 5 0  
108
NYILAS ELEK
CEGLÉDI VSE 5 0  
108
PALMES RAUL
KAZINCBARCIKA 5 0  
108
PEKÁR LÁSZLÓ
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 5 0  
108
PESZMEG VIKTOR
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 5 0  
108
PILÁN MÁRKÓ
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 5 0  
108
PINTÉR BENCE
VÁC FC 5 0  
108
PONGRÁCZ VIKTOR
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 5 0  
108
SZEKSZÁRDI TAMÁS
VÁC FC 5 0  
108
VANKÓ IMRE
BUDAFOKI MTE 5 0  
108
VASZICSKU GERGŐ
BUDAFOKI MTE 5 0  
108
WINKLER ANDRÁS
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 5 0  
145
ASZTALOS DÁVID
CEGLÉDI VSE 4 2  
145
KANALOS TONY-MARKOS
KAZINCBARCIKA 4 2  
145
KÉKESI ALEXANDER
BUDAÖRS 4 2  
145
LORENTZ MÁRTON
BFC SIÓFOK 4 2  
149
BESE BALÁZS
VASAS FC 4 1  
149
FÓTYIK DOMINIK
KAZINCBARCIKA 4 1  
149
HEIL VALTER
KAZINCBARCIKA 4 1  
149
HURSÁN GYÖRGY
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 4 1  
149
MOLNÁR CSABA
AQVITAL FC CSÁKVÁR 4 1  
149
RYBÁNSKY LADISLAV
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 4 1  
149
TAR ZSOLT
WKW ETO FC GYŐR 4 1  
149
TÓTH FERENC
BSS MONOR 4 1  
149
VASKÓ TAMÁS
VASAS FC 4 1  
158
BIRTALAN BOTOND
VASAS FC 4 0  
158
BOBÁL GERGELY
AQVITAL FC CSÁKVÁR 4 0  
158
CSATÓ MARTIN
DOROGI FC 4 0  
158
CSONKA BONIFÁC
AQVITAL FC CSÁKVÁR 4 0  
158
FODOR FERENC
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 4 0  
158
FORRÓ GYULA
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 4 0  
158
GODZSAJEV-TELMÁN RABIL
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 4 0  
158
HORNYÁK MARCELL
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 4 0  
158
HUSZTI ANDRÁS
DUNA ASZFALT TVSE 4 0  
158
JAKAB DÁVID
WKW ETO FC GYŐR 4 0  
158
KERCSÓ BENCE
BUDAFOKI MTE 4 0  
158
KIRJÁK HENRIK
BUDAFOKI MTE 4 0  
158
KÓRÓDI NÁNDOR
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 4 0  
158
KOVÁCS KRISZTIÁN
WKW ETO FC GYŐR 4 0  
158
KOVÁCS NIKOLASZ
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 4 0  
158
LŐRINCZY ATTILA
SOROKSÁR SC 4 0  
158
MOLNÁR RÓBERT
SOROKSÁR SC 4 0  
158
NAGY ISTVÁN
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 4 0  
158
PÁL ANDRÁS
SOROKSÁR SC 4 0  
158
PAPP MÁTÉ
DOROGI FC 4 0  
158
PATVAROS ZSOLT
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 4 0  
158
PEJOVIC DANILO
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 4 0  
158
PUSKÁS ZOLTÁN
DUNA ASZFALT TVSE 4 0  
158
SIMON MÁRK
AQVITAL FC CSÁKVÁR 4 0  
158
SZABÓ NORMAN
VÁC FC 4 0  
158
SZÉCSI GERGŐ
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 4 0  
158
SZEDLÁR ZOLTÁN
DOROGI FC 4 0  
158
SZERENCSI MIKLÓS
BSS MONOR 4 0  
158
SZILVÁSI PÉTER
GYIRMÓT FC GYŐR 4 0  
158
SZIMCSO VIKTOR
WKW ETO FC GYŐR 4 0  
158
SZUHODOVSZKI SOMA
BSS MONOR 4 0  
158
TAMÁSI ZSOLT
SOROKSÁR SC 4 0  
158
TÓTH BARNA
BSS MONOR 4 0  
158
TÓTH BENCE
VASAS FC 4 0  
158
VARGA SZABOLCS
VÁC FC 4 0  
158
VÉGH GÁBOR
BUDAÖRS 4 0  
194
KÁRÁSZ KRISZTIÁN
CEGLÉDI VSE 3 2  
194
LAKATOS CSABA
VASAS FC 3 2  
196
BALAJTI ÁDÁM
VASAS FC 3 1  
196
ERDEI CARLO
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 3 1  
196
KISS BALÁZS
BFC SIÓFOK 3 1  
196
LESJAK ZORAN
ZTE FC 3 1  
196
MARQUES-AIROSA PATRIK
BUDAÖRS 3 1  
196
VILLÁM BALÁZS
GYIRMÓT FC GYŐR 3 1  
196
ZSIGA ERVIN
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 3 1  
203
ÁGOSTON DONÁT
CEGLÉDI VSE 3 0  
203
ALBERT ISTVÁN
CEGLÉDI VSE 3 0  
203
ANDRIC NEMANJA
WKW ETO FC GYŐR 3 0  
203
BARACSKAI ROLAND
AQVITAL FC CSÁKVÁR 3 0  
203
BATIZI-PÓCSI BALÁZS
DUNA ASZFALT TVSE 3 0  
203
BELÉNYESI CSABA
KAZINCBARCIKA 3 0  
203
BORA GYÖRGY
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 3 0  
203
BOZSÓ ANTAL
BSS MONOR 3 0  
203
CSILLAG DÁRIUS
VÁC FC 3 0  
203
DARU BENCE
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 3 0  
203
FEJES JÁNOS
CEGLÉDI VSE 3 0  
203
FEJŐS ÁRON
BUDAÖRS 3 0  
203
FODOR ÁKOS
DOROGI FC 3 0  
203
GÁLFI LÁSZLÓ
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 3 0  
203
GÁRDOS ANDRÁS
SOROKSÁR SC 3 0  
203
GERGÉNYI BENCE
ZTE FC 3 0  
203
GRÁNICZ PATRIK
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 3 0  
203
HORVÁTH GÁBOR
DOROGI FC 3 0  
203
KHIESZ KORNÉL
BUDAFOKI MTE 3 0  
203
KIRÁLY ÁKOS
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 3 0  
203
KISS MÁTÉ
ZTE FC 3 0  
203
KOCSIS GERGŐ
ZTE FC 3 0  
203
KÓNYA KORNÉL
ZTE FC 3 0  
203
KOVALOVSZKI MÁTÉ
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 3 0  
203
LÁZÁR ZSOLT
BSS MONOR 3 0  
203
LENGYEL BÉLA
BUDAÖRS 3 0  
203
MOLNÁR MÁRK
DUNA ASZFALT TVSE 3 0  
203
MURKA BENEDEK
VASAS FC 3 0  
203
NAGY JÓZSEF
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 3 0  
203
NAGY TAMÁS
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 3 0  
203
NÉMETH ÁDÁM
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 3 0  
203
NOVÁK CSANÁD
ZTE FC 3 0  
203
OLÁH MÁTÉ
DUNA ASZFALT TVSE 3 0  
203
OROSZ MÁRK
SOROKSÁR SC 3 0  
203
PAUDITS PATRIK
DOROGI FC 3 0  
203
SAJBÁN MÁTÉ
BUDAÖRS 3 0  
203
SVÁB DÁNIEL
DUNA ASZFALT TVSE 3 0  
203
SZABÓ LÁSZLÓ
DUNA ASZFALT TVSE 3 0  
203
SZILÁGYI PÉTER
BFC SIÓFOK 3 0  
203
TÖLGYESI VIKTOR
DUNA ASZFALT TVSE 3 0  
203
URBIN PÉTER
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 3 0  
203
VADÁSZ VIKTOR
WKW ETO FC GYŐR 3 0  
203
VASHKEBA VASYL
WKW ETO FC GYŐR 3 0  
203
VÉG BENCE
BUDAFOKI MTE 3 0  
203
VESZELINOV VLADIMIR
BUDAFOKI MTE 3 0  
203
VINCZE ÁDÁM
BUDAÖRS 3 0  
203
VÓLENT ROLAND
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 3 0  
203
ZÁDORI KRISZTIÁN
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 3 0  
203
ZAHORÁN BALÁZS
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 3 0  
252
IZING MARTIN
BFC SIÓFOK 2 2  
252
VALENCSIK DÁVID
SOROKSÁR SC 2 2  
254
BABATI BENJAMIN
ZTE FC 2 1  
254
BALANESCU DÁNIEL
BSS MONOR 2 1  
254
GRÉCZI MÁRTON
DUNA ASZFALT TVSE 2 1  
254
HEGEDŰS DÁVID
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 2 1  
254
HEGEDŰS MÁRK
DOROGI FC 2 1  
254
MENYHÁRT ATTILA
BUDAÖRS 2 1  
254
PÖLÖSKEI PÉTER
BUDAFOKI MTE 2 1  
261
BARTHEL GÁBOR
BSS MONOR 2 0  
261
BEDI BENCE
ZTE FC 2 0  
261
BENKÓ BENCE
DUNA ASZFALT TVSE 2 0  
261
BERKI ISTVÁN
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 2 0  
261
BERKÓ ÁDÁM
DOROGI FC 2 0  
261
BIRÓ ÁKOS
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 2 0  
261
BORVETŐ ÁRON
VÁC FC 2 0  
261
BÚRÁNY ZOLTÁN
VÁC FC 2 0  
261
CSERNIK KORNÉL
SOROKSÁR SC 2 0  
261
CSIKI NORBERT
BUDAÖRS 2 0  
261
CSOBÁNKI ÁDÁM
BUDAÖRS 2 0  
261
CZVITKOVICS PÉTER
BUDAÖRS 2 0  
261
DEMJÉN PATRIK
BUDAÖRS 2 0  
261
DVORSCHÁK GÁBOR
SOROKSÁR SC 2 0  
261
ERDÉLYI BOTOND
DOROGI FC 2 0  
261
ESZLÁTYI ISTVÁN
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 2 0  
261
FADGYAS TAMÁS
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 2 0  
261
FEKETE ÁDÁM
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 2 0  
261
FICSOR RICHÁRD
BSS MONOR 2 0  
261
FODOR MARCELL
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 2 0  
261
HERJECZKI KRISTÓF
GYIRMÓT FC GYŐR 2 0  
261
HORVÁTH PÉTER
BFC SIÓFOK 2 0  
261
HORVÁTH TAMÁS
WKW ETO FC GYŐR 2 0  
261
HREPKA ÁDÁM
VASAS FC 2 0  
261
JÁNVÁRI GÁBOR
BFC SIÓFOK 2 0  
261
JOVA LEVENTE
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 2 0  
261
KAPACINA VALER
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 2 0  
261
KIRCHNER KRISZTIÁN
DUNA ASZFALT TVSE 2 0  
261
KITL KRISZTIÁN
CEGLÉDI VSE 2 0  
261
KOLLEGA KRISZTIÁN
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 2 0  
261
KÓNYA MÁRK
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 2 0  
261
KOSZÓ BALÁZS
WKW ETO FC GYŐR 2 0  
261
KOVÁCS ÁDÁM
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 2 0  
261
KOVÁCS BOTOND
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 2 0  
261
LOVRENCSICS BALÁZS
WKW ETO FC GYŐR 2 0  
261
MICSINAI MIKLÓS
BUDAFOKI MTE 2 0  
261
MURAI SÁNDOR
VÁC FC 2 0  
261
MURSITS ROLAND
CEGLÉDI VSE 2 0  
261
NÁNDORI BOTOND
AQVITAL FC CSÁKVÁR 2 0  
261
PINTÉR DOMINIK
BSS MONOR 2 0  
261
REZES LÁSZLÓ
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 2 0  
261
ROKSZIN ÁDÁM
VASAS FC 2 0  
261
SÁNDOR GYÖRGY
AQVITAL FC CSÁKVÁR 2 0  
261
SINANOVIC SINAN
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 2 0  
261
SIROKMÁN ZOLTÁN
DUNA ASZFALT TVSE 2 0  
261
SOMOGYI CSABA
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 2 0  
261
STIEBER ANDRÁS
BUDAÖRS 2 0  
261
SZABÓ LUKAS
KAZINCBARCIKA 2 0  
261
SZABÓ BALÁZS
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 2 0  
261
SZALAI ANDRÁS
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 2 0  
261
SZALKA DOMINIK
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 2 0  
261
SZATMÁRI ISTVÁN
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 2 0  
261
SZATMÁRI LÓRÁND
VASAS FC 2 0  
261
SZPIRULISZ MARKOSZ
SOROKSÁR SC 2 0  
261
TAMÁS NÁNDOR
AQVITAL FC CSÁKVÁR 2 0  
261
TERNOVÁN PATRIK
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 2 0  
261
TÍMÁRI NORMAN
CEGLÉDI VSE 2 0  
261
TÓTH DÁVID
WKW ETO FC GYŐR 2 0  
261
TÓTH KEVE
BUDAÖRS 2 0  
261
VÁROSI VIKTOR
DOROGI FC 2 0  
261
VOJNOVIC ALJOSA
ZTE FC 2 0  
261
ZAMOSTNY BALÁZS
BFC SIÓFOK 2 0  
261
ZÖLDESI ILLÉS
ZTE FC 2 0  
261
ALBERT ÁDÁM
SOROKSÁR SC 1 1  
261
BALOGH BENCE
BFC SIÓFOK 1 1  
261
CZÁR RICHÁRD
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 1 1  
261
FILA KÁROLY
KAZINCBARCIKA 1 1  
261
FÖLDI BOTOND
CEGLÉDI VSE 1 1  
261
GYÜRKI GERGELY
VÁC FC 1 1  
261
ÓDÉ NORBERT
BUDAÖRS 1 1  
261
PÓTI KRISZTIÁN
CEGLÉDI VSE 1 1  
261
RUBUS TAMÁS
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 1 1  
261
SZABÓ DÁVID
DUNA ASZFALT TVSE 1 1  
334
ÁDÁM FERENC
KAZINCBARCIKA 1 0  
334
BALOGH MILÁN
BSS MONOR 1 0  
334
BARTOS JULIÁN
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 1 0  
334
BENKOVICH ZSOLT
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 1 0  
334
CSERNÁK MARTIN
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 1 0  
334
CSIBRA DÁNIEL
BFC SIÓFOK 1 0  
334
DÁVID ZOLTÁN
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 1 0  
334
DEBRECENI ANDRÁS
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 1 0  
334
DRAGONER DÁVID
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 1 0  
334
ERDÉLYI LÁSZLÓ
WKW ETO FC GYŐR 1 0  
334
FILKOR ATTILA
BUDAFOKI MTE 1 0  
334
FODOR DÁNIEL
BUDAÖRS 1 0  
334
FRŐHLICH ROLAND
SOROKSÁR SC 1 0  
334
FÜRJES ÁDÁM
DOROGI FC 1 0  
334
G. BÍRÓ
CEGLÉDI VSE 1 0  
334
GAJDOS ZSOLT
ZTE FC 1 0  
334
GÁL MÁTYÁS
BFC SIÓFOK 1 0  
334
GALAMBOS ÁDÁM
AQVITAL FC CSÁKVÁR 1 0  
334
GOHÉR GERGŐ
BUDAFOKI MTE 1 0  
334
GYÖRGY NICO
BFC SIÓFOK 1 0  
334
HAJDÚ ÁDÁM
VASAS FC 1 0  
334
HELESFAY DONÁT
DUNA ASZFALT TVSE 1 0  
334
HORVÁTH FERENC
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 1 0  
334
HORVÁTH KRISZTOFER
ZTE FC 1 0  
334
JELENA RICHÁRD
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 1 0  
334
JURJ SERGIU-PETRICA
KAZINCBARCIKA 1 0  
334
KALMÁR FERENC
DUNA ASZFALT TVSE 1 0  
334
KALMÁR OLIVÉR
WKW ETO FC GYŐR 1 0  
334
KÁROLY BÁLINT
DUNA ASZFALT TVSE 1 0  
334
KESZTYŰS BARNA
BUDAÖRS 1 0  
334
KIRÁLY BOTOND
VASAS FC 1 0  
334
KOLTAI TAMÁS
WKW ETO FC GYŐR 1 0  
334
KOVÁCS DÁVID
SOROKSÁR SC 1 0  
334
KOVÁCS MILÁN
VASAS FC 1 0  
334
KOVÁCS NORBERT
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 1 0  
334
KOVÁCS OLIVÉR
KAZINCBARCIKA 1 0  
334
KÖBÖL MÁTÉ
DUNA ASZFALT TVSE 1 0  
334
KULCSÁR HUNOR
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 1 0  
334
KUNDRÁK NORBERT
SOROKSÁR SC 1 0  
334
LAKATOS ISTVÁN
SOROKSÁR SC 1 0  
334
LIPCSEI KRISZTIÁN
SOROKSÁR SC 1 0  
334
LUSTYIK LEVENTE
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 1 0  
334
MÁJER GERGŐ
BSS MONOR 1 0  
334
MERVÓ BENCE
WKW ETO FC GYŐR 1 0  
334
MOLNÁR PÉTER
BFC SIÓFOK 1 0  
334
MÚCSKA VIKTOR
WKW ETO FC GYŐR 1 0  
334
NAGY DÁNIEL
BFC SIÓFOK 1 0  
334
NAGY ZSOMBOR
DOROGI FC 1 0  
334
PETNEHÁZI MÁRK
BFC SIÓFOK 1 0  
334
PETRÓ BALÁZS
WKW ETO FC GYŐR 1 0  
334
POLYÁK PÁL
DUNA ASZFALT TVSE 1 0  
334
PÓSER DÁNIEL
BUDAFOKI MTE 1 0  
334
RUSÁK EDVÁRD
GYIRMÓT FC GYŐR 1 0  
334
SEJBEN VIKTOR
AQVITAL FC CSÁKVÁR 1 0  
334
SITKU ILLÉS
DOROGI FC 1 0  
334
SOMODI BENCE
KAZINCBARCIKA 1 0  
334
STEER BENCE
SOROKSÁR SC 1 0  
334
SZABÓ MÁTÉ
AQVITAL FC CSÁKVÁR 1 0  
334
SZAKÁLY DÉNES
BFC SIÓFOK 1 0  
334
SZALÁNSZKI GERGŐ
WKW ETO FC GYŐR 1 0  
334
SZÁNTHÓ REGŐ
WKW ETO FC GYŐR 1 0  
334
SZÉPE JÁNOS
ZTE FC 1 0  
334
TÓTH ÁDÁM
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 1 0  
334
TÓTH BALÁZS
AQVITAL FC CSÁKVÁR 1 0  
334
TÓTH GERGELY
VÁC FC 1 0  
334
TÓTH MARTIN
BFC SIÓFOK 1 0  
334
TÖMÖSVÁRI BÁLINT
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 1 0  
334
VAJDA GELLÉRT
DOROGI FC 1 0  
334
VÉGSŐ ELŐD
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 1 0  
334
VÍGH ÁDÁM
DOROGI FC 1 0  
334
VIRÁG ÁKOS
KAZINCBARCIKA 1 0  
334
ZACHÁN PÉTER
DOROGI FC 1 0  
334
BŐSZ LEVENTE
VASAS FC 0 1  
334
FARKAS II.
ZTE FC 0 1  
334
OLASZ DÉNES
CEGLÉDI VSE 0 1  
334
URAM JÁNOS
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 0 1  
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom