Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Büntető lapok - 26. forduló Mérkőzésekre bontva

hely. játékos neve egyesület sárga lapok piros lapok  
1
HAJDÚ VIKTOR
UNICUM FC MOHORA 8 0  
2
KOVÁCS KRISTÓF
NŐTINCS SE 7 0  
2
ORSÓS ZOLTÁN
BÁNK SE 7 0  
4
HARSÁNYI MIHÁLY
VARSÁNY SE 5 0  
4
KOLOMPÁR MÁRIÓ
MAGYARGÉC SE 5 0  
4
CSERI FERENC
NAGYOROSZI HBB SE 4 1  
4
EMBER GERGŐ
UNICUM FC MOHORA 4 1  
8
BUDAY BARNABÁS
DIÓSJENŐ SE 4 0  
8
KOLESZÁR JÁNOS
ŐRHALOM SE 4 0  
8
PÁLINKÁS MARTIN
DIÓSJENŐ SE 4 0  
8
RÁCZ ERIK
VARSÁNY SE 4 0  
8
RÉNYI NORMAN
SZENDEHELY FC 4 0  
8
SZILVESZTER JÁNOS
SZÜGY SE 4 0  
8
TRAUPERT BÁLINT
BÁNK SE 4 0  
8
DANCSÓ KRISZTIÁN
NŐTINCS SE 3 1  
8
PETROVICS ERNŐ
VARSÁNY SE 3 1  
8
SZABÓ ZSOMBOR
UNICUM FC MOHORA 3 1  
8
TORDA DÁVID
VARSÁNY SE 3 1  
19
BODONYI BALÁZS
SZENDEHELY FC 3 0  
19
CSIKI GÁBOR
NŐTINCS SE 3 0  
19
JUHÁSZ ZSOMBOR
DIÓSJENŐ SE 3 0  
19
KERESZTÚRI ROLAND
ŐRHALOM SE 3 0  
19
MENYHÁRT MÁTÉ
BÁNK SE 3 0  
19
OLÁH TAMÁS
NAGYOROSZI HBB SE 3 0  
19
TÓTH ZOLTÁN
DIÓSJENŐ SE 3 0  
19
BOZSÓ JÓZSEF
SZENDEHELY FC 2 1  
19
DINNYÉS GYÖRGY
NAGYOROSZI HBB SE 2 1  
19
MEZEI BENJÁMIN
DIÓSJENŐ SE 2 1  
19
OLÁH ERIK
BÁNK SE 2 1  
30
BAJZEK NORBERT
RÉTSÁG VSE 2 0  
30
BOTOS DÁVID
MAGYARGÉC SE 2 0  
30
BUJNYIK BALÁZS
ŐRHALOM SE 2 0  
30
CSERI DÁNIEL
NAGYOROSZI HBB SE 2 0  
30
CSERI DÁVID
SZENT IMRE DSE BGYARMAT 2 0  
30
CSIZEK RÓBERT
SZÜGY SE 2 0  
30
FODOR MÁTÉ
NŐTINCS SE 2 0  
30
GENZELMAN LÁSZLÓ
SZENDEHELY FC 2 0  
30
KISS KRISZTIÁN
MAGYARGÉC SE 2 0  
30
KOVÁCS CSABA
NAGYOROSZI HBB SE 2 0  
30
KOVÁCS MIHÁLY
SZENT IMRE DSE BGYARMAT 2 0  
30
KÜRTÖSSY ÁDÁM
ŐRHALOM SE 2 0  
30
LUKÁCS ATTILA
SZENT IMRE DSE BGYARMAT 2 0  
30
MÁTYÁS JÁNOS
SZÜGY SE 2 0  
30
MÓCSÁNY GERGŐ
VARSÁNY SE 2 0  
30
OLÁH KRISZTIÁN
MAGYARGÉC SE 2 0  
30
OLÁH ZOLTÁN
VARSÁNY SE 2 0  
30
SÁNDOR LÁSZLÓ
ŐRHALOM SE 2 0  
30
SÓGOR MÁTÉ
RÉTSÁG VSE 2 0  
30
STREICHOVONETZ JÁNOS
SZÜGY SE 2 0  
30
SZABÓ BENCE
DIÓSJENŐ SE 2 0  
30
ZSÍROS ZSOMBOR
RÉTSÁG VSE 2 0  
52
BANGÓ ATTILA
NAGYOROSZI HBB SE 1 2  
52
GAZSI DÁNIEL
VARSÁNY SE 1 2  
54
GILYEN MÁRTON
SZENT IMRE DSE BGYARMAT 1 1  
54
KILCZIN KRISTÓF
VARSÁNY SE 1 1  
54
OLÁH FERNANDÓ
BÁNK SE 1 1  
54
OLÁH MÁRK
BÁNK SE 1 1  
54
PETROVICS ALEX
VARSÁNY SE 1 1  
59
BALOGH BÁLINT
NAGYOROSZI HBB SE 1 0  
59
BENKOCS KRISZTIÁN
RÉTSÁG VSE 1 0  
59
BENKŐ BALÁZS
NAGYOROSZI HBB SE 1 0  
59
BILÁK MÁTÉ
SZENT IMRE DSE BGYARMAT 1 0  
59
BÍRÓ LÁSZLÓ
DIÓSJENŐ SE 1 0  
59
BURAI BENCE
RÉTSÁG VSE 1 0  
59
CSÁMPAI DEZSŐ
BÁNK SE 1 0  
59
CSARI MÁRTON
NAGYOROSZI HBB SE 1 0  
59
DEBREI BENJAMIN
SZÜGY SE 1 0  
59
DRAJKÓ DÁVID
NAGYOROSZI HBB SE 1 0  
59
FEKETE KOPPÁNY
ŐRHALOM SE 1 0  
59
GYURÓ DÁVID
SZENT IMRE DSE BGYARMAT 1 0  
59
HESZ FERENC
SZENDEHELY FC 1 0  
59
HOMOLYA ALEX
RÉTSÁG VSE 1 0  
59
HORLIK MARTIN
NÓGRÁDSÁP SE 1 0  
59
KOLOMPÁR ÁRPÁD
NÓGRÁDSÁP SE 1 0  
59
KOPLÁNYI BÁLINT
ŐRHALOM SE 1 0  
59
KOPLÁNYI DÁNIEL
SZENT IMRE DSE BGYARMAT 1 0  
59
LAKATOS SZEBASZTIÁN
DIÓSJENŐ SE 1 0  
59
LAKATOS TAMÁS
MAGYARGÉC SE 1 0  
59
LESZÁK GÁBOR
SZÜGY SE 1 0  
59
MÁCZA MARKÓ
SZÜGY SE 1 0  
59
MAGLÓDI ÁDÁM
RÉTSÁG VSE 1 0  
59
MAGULYA ZSOLT
MAGYARGÉC SE 1 0  
59
MARSICKI BÁLINT
UNICUM FC MOHORA 1 0  
59
MARSICKI DOMINIK
DIÓSJENŐ SE 1 0  
59
MARTON KEVIN
DIÓSJENŐ SE 1 0  
59
MÓCSÁNY BALÁZS
VARSÁNY SE 1 0  
59
MRAVIK PATRIK
SZENT IMRE DSE BGYARMAT 1 0  
59
NAGY BALÁZS
BERCEL KSK 1 0  
59
NAGY CSABA
BÁNK SE 1 0  
59
NAGY MARTIN
RÉTSÁG VSE 1 0  
59
NÉMETH ADRIÁN
NAGYOROSZI HBB SE 1 0  
59
OLÁH JÁNOS
MAGYARGÉC SE 1 0  
59
OLÁH NIKOLASZ
MAGYARGÉC SE 1 0  
59
ORGOVÁNYI DOMINIK
SZÜGY SE 1 0  
59
ORSÓS LÁSZLÓ
BÁNK SE 1 0  
59
ÖKRÖS SZEBASZTIÁN
MAGYARGÉC SE 1 0  
59
PÁLINKÁS KRISTÓF
VARSÁNY SE 1 0  
59
PETRIK NORBERT
NŐTINCS SE 1 0  
59
PINTÉR MARTIN
NAGYOROSZI HBB SE 1 0  
59
POSZPISEL OLIVÉR
DIÓSJENŐ SE 1 0  
59
RÉVÉSZ RÓBERT
SZÜGY SE 1 0  
59
ROMHÁNYI TAMÁS
NŐTINCS SE 1 0  
59
SCHLENK ÁDÁM
SZENDEHELY FC 1 0  
59
SEBIÁN BALÁZS
NŐTINCS SE 1 0  
59
SUHAJ SIMON
NAGYOROSZI HBB SE 1 0  
59
SZATHMÁRI CSABA
SZENT IMRE DSE BGYARMAT 1 0  
59
SZATHMÁRI GERGŐ
SZENT IMRE DSE BGYARMAT 1 0  
59
SZÉP BENCE
VARSÁNY SE 1 0  
59
SZILÁGYI BENCE
NAGYOROSZI HBB SE 1 0  
59
SZLOBODNYIK MILÁN
BERCEL KSK 1 0  
59
SZŐRÖS GÁBOR
SZÜGY SE 1 0  
59
SZŐRÖS ALEX
SZÜGY SE 1 0  
59
SZUETTA MARTIN
DIÓSJENŐ SE 1 0  
59
TEKNŐS OLIVÉR
NŐTINCS SE 1 0  
59
VARGA ZOLTÁN
RÉTSÁG VSE 1 0  
59
VENCZEL LÁSZLÓ
RÉTSÁG VSE 1 0  
59
VERBÓI BÁLINT
MAGYARGÉC SE 1 0  
59
ZSIDÁKOVITS KRISTÓF
SZENDEHELY FC 1 0  
59
BARTA BOTOND
UNICUM FC MOHORA 0 1  
59
SURIN MÁTÉ
DIÓSJENŐ SE 0 1  
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->