Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Büntető lapok - 14. forduló Mérkőzésekre bontva

hely. játékos neve egyesület sárga lapok piros lapok  
1
TAKÁCS ZSOLT
SOROKSÁR SC 3 2  
2
KASZA BALÁZS
VÁC FC 0 2  
3
KIRÁLY PATRIK
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 4 1  
3
LUKÁCS RAYMOND
KAZINCBARCIKA 4 1  
5
FILKOR ATTILA
BUDAFOKI MTE 3 1  
5
FÓTYIK DOMINIK
KAZINCBARCIKA 3 1  
5
GENGELICZKI GERGŐ
WKW ETO FC GYŐR 3 1  
5
GULYÁS MÁTÉ
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 3 1  
5
PREKLET CSABA
DUNA ASZFALT TLC 3 1  
5
SZARKA ÁKOS
GYIRMÓT FC GYŐR 3 1  
5
SZENES BENCE
VÁC FC 3 1  
12
BARACSKAI ROLAND
AQVITAL FC CSÁKVÁR 2 1  
12
DEÁK ISTVÁN
SZEGED-CSANÁD GROSICS 2 1  
12
DLUSZTUS ANDRÁS
DOROGI FC 2 1  
12
KOVÁCS MILÁN
VASAS FC 2 1  
12
PAPP SZILÁRD
SZOLNOKI MÁV FC 2 1  
12
TAKÁCS PÉTER
DOROGI FC 2 1  
18
CSÁKI RÓBERT
DUNA ASZFALT TLC 1 1  
18
LUDÁNSZKI BENCE
DUNA ASZFALT TLC 1 1  
18
PAPUCSEK BARNA
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 1 1  
18
SZABÓ MÁTÉ
BUDAFOKI MTE 1 1  
22
IVAN RADOS
VASAS FC 0 1  
22
SKRIBEK ALEN
AQVITAL FC CSÁKVÁR 0 1  
24
LAKATOS CSABA
VASAS FC 6 0  
25
ALBERT ISTVÁN
AQVITAL FC CSÁKVÁR 5 0  
25
BORBÉLY BÁLINT
WKW ETO FC GYŐR 5 0  
25
CSIRMAZ ISTVÁN
SZOLNOKI MÁV FC 5 0  
25
HORGOSI DONÁT
SZOLNOKI MÁV FC 5 0  
25
KOVÁCS ÁDÁM
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 5 0  
25
KRAUSZ RAUL-ZORAN
KAZINCBARCIKA 5 0  
25
MÉSZÁROS DÁVID
AQVITAL FC CSÁKVÁR 5 0  
25
NYÍRI VINCE
DOROGI FC 5 0  
25
OLTEAN SERGIU
KAZINCBARCIKA 5 0  
25
PAUDITS PATRIK
DOROGI FC 5 0  
25
SZIVACSKI DONÁT
VASAS FC 5 0  
25
TOMA GYÖRGY
KAZINCBARCIKA 5 0  
25
TOMÁS LÉNÁRT
DOROGI FC 5 0  
25
VASHKEBA VASYL
WKW ETO FC GYŐR 5 0  
25
VUKASOVIC MARKO
WKW ETO FC GYŐR 5 0  
40
BEKE PÉTER
DOROGI FC 4 0  
40
CSIZMADIA ZOLTÁN
FC AJKA 4 0  
40
DEUTSCH LÁSZLÓ
AQVITAL FC CSÁKVÁR 4 0  
40
FODOR FERENC
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 4 0  
40
FÖLDI MARCELL
SZOLNOKI MÁV FC 4 0  
40
GÁRDOS ANDRÁS
SOROKSÁR SC 4 0  
40
GÖRGÉNYI DÁVID
FC AJKA 4 0  
40
HEIL VALTER
KAZINCBARCIKA 4 0  
40
JAGODICS MÁRK
SZOMBATHELYI HALADÁS 4 0  
40
KENDERES ZOLTÁN
FC AJKA 4 0  
40
KÖLES JÁNOS
FC AJKA 4 0  
40
MIKLÓ ROLAND
KAZINCBARCIKA 4 0  
40
NAGY MIHÁLY
FC AJKA 4 0  
40
SINANOVIC SINAN
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 4 0  
40
SOLTÉSZ DOMINIK
FC AJKA 4 0  
40
SZALAI DÁNIEL
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 4 0  
40
TAJTHY TAMÁS
BFC SIÓFOK 4 0  
40
TÁNYÉROS ÁDÁM
AQVITAL FC CSÁKVÁR 4 0  
40
TISZA KÁLMÁN
SZOLNOKI MÁV FC 4 0  
59
ANDORKA PÉTER
SZEGED-CSANÁD GROSICS 3 0  
59
ANDRIC NEMANJA
WKW ETO FC GYŐR 3 0  
59
BERKI ISTVÁN
KAZINCBARCIKA 3 0  
59
BIDZILYA ANTON
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 3 0  
59
BIRTALAN BOTOND
VASAS FC 3 0  
59
CHARIZOPULOS MÁRIUS
WKW ETO FC GYŐR 3 0  
59
CSATÓ MARTIN
AQVITAL FC CSÁKVÁR 3 0  
59
CSILUS TAMÁS
BFC SIÓFOK 3 0  
59
DULLÓ MARTIN
VÁC FC 3 0  
59
FARKAS MÁRK
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 3 0  
59
GÉRINGER TAMÁS
KAZINCBARCIKA 3 0  
59
HOLDAMPF GERGŐ
SZOMBATHELYI HALADÁS 3 0  
59
HORVÁTH DÁNIEL
FC AJKA 3 0  
59
HORVÁTH LÁSZLÓ
KAZINCBARCIKA 3 0  
59
HORVÁTH ZOLTÁN
WKW ETO FC GYŐR 3 0  
59
IZING MARTIN
BFC SIÓFOK 3 0  
59
JUHÁSZ GYÖRGY
VÁC FC 3 0  
59
KARDOS NORBERT
DUNA ASZFALT TLC 3 0  
59
KATONA MÁTÉ
MTK BUDAPEST 3 0  
59
KIRJÁK HENRIK
BUDAFOKI MTE 3 0  
59
KISS BENCE
SZOMBATHELYI HALADÁS 3 0  
59
KOVÁCS DÁVID
BUDAFOKI MTE 3 0  
59
KULCSÁR KORNÉL
BUDAFOKI MTE 3 0  
59
LAKATOS MIKLÓS
KAZINCBARCIKA 3 0  
59
MÁJER MILÁN
GYIRMÓT FC GYŐR 3 0  
59
MÉSZÁROS MÁRK
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 3 0  
59
MOLNÁR CSABA
BUDAÖRS 3 0  
59
NAGY PATRIK
GYIRMÓT FC GYŐR 3 0  
59
NÉMETH MILÁN
SZOMBATHELYI HALADÁS 3 0  
59
NYILAS ELEK
DUNA ASZFALT TLC 3 0  
59
OLÁH GERGŐ
SZEGED-CSANÁD GROSICS 3 0  
59
OLÁH MÁTÉ
DUNA ASZFALT TLC 3 0  
59
OPAVSZKY BALÁZS
BUDAFOKI MTE 3 0  
59
PONGRÁCZ VIKTOR
SZEGED-CSANÁD GROSICS 3 0  
59
ROKSZIN ÁDÁM
SZOLNOKI MÁV FC 3 0  
59
SOLTÉSZ ISTVÁN
BUDAFOKI MTE 3 0  
59
SÓRON TIBOR
SZEGED-CSANÁD GROSICS 3 0  
59
SZAKÁLY DÉNES
BFC SIÓFOK 3 0  
59
SZÁNTHÓ REGŐ
WKW ETO FC GYŐR 3 0  
59
TÓTH BARNA
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 3 0  
59
TÓTH BENCE
GYIRMÓT FC GYŐR 3 0  
59
TÓTH GÁBOR
SZEGED-CSANÁD GROSICS 3 0  
59
VARGA BALÁZS
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 3 0  
59
VÁRI BARNABÁS
WKW ETO FC GYŐR 3 0  
59
VASZICSKU GERGŐ
BUDAFOKI MTE 3 0  
104
BAGI ISTVÁN
WKW ETO FC GYŐR 2 0  
104
BAKOS SZABOLCS
BUDAÖRS 2 0  
104
BUSAI ATTILA
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 2 0  
104
CSEMER GYULA
FC AJKA 2 0  
104
ERDÉLYI BOTOND
DUNA ASZFALT TLC 2 0  
104
FÉNYES SZABOLCS
BUDAÖRS 2 0  
104
FORRÓ GYULA
DOROGI FC 2 0  
104
GAÁL BÁLINT
SZOMBATHELYI HALADÁS 2 0  
104
GERMÁN TAMÁS
SZEGED-CSANÁD GROSICS 2 0  
104
GRÉCZI GÁBOR
DUNA ASZFALT TLC 2 0  
104
GRÉCZI MÁRTON
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 2 0  
104
GYÖMBÉR GÁBOR
SOROKSÁR SC 2 0  
104
HAJDÚ ÁDÁM
VASAS FC 2 0  
104
HAJNAL BALÁZS
VÁC FC 2 0  
104
HALASI PÉTER
VÁC FC 2 0  
104
HURSÁN GYÖRGY
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 2 0  
104
KANALOS TONY-MARKOS
KAZINCBARCIKA 2 0  
104
KATA MIHÁLY
MTK BUDAPEST 2 0  
104
KATONA MÁTYÁS
VÁC FC 2 0  
104
KÉKESI ALEXANDER
BUDAÖRS 2 0  
104
KERCSÓ BENCE
KAZINCBARCIKA 2 0  
104
KIRCHNER GYÖRGY
DUNA ASZFALT TLC 2 0  
104
KOCSIS GÁBOR
DUNA ASZFALT TLC 2 0  
104
KÓNYA MÁRK
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 2 0  
104
KÓRÓDI NÁNDOR
SZEGED-CSANÁD GROSICS 2 0  
104
KOVÁCS KRISZTIÁN
WKW ETO FC GYŐR 2 0  
104
KOVÁCS NORBERT
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 2 0  
104
KOVÁCS OLIVÉR
SZOLNOKI MÁV FC 2 0  
104
LEFLER BENJAMIN
VÁC FC 2 0  
104
LENCSE LÁSZLÓ
MTK BUDAPEST 2 0  
104
LENGYEL BÉLA
FC AJKA 2 0  
104
LORENTZ MÁRTON
BFC SIÓFOK 2 0  
104
LŐRINCZY ATTILA
SOROKSÁR SC 2 0  
104
MAGASFÖLDI JÓZSEF
BFC SIÓFOK 2 0  
104
MAGOS MÁTYÁS
VÁC FC 2 0  
104
MÁRIS DOMINIK
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 2 0  
104
MENYHÁRT ATTILA
BUDAÖRS 2 0  
104
MEZEI SZABOLCS
MTK BUDAPEST 2 0  
104
MOGA SERGIU
SZEGED-CSANÁD GROSICS 2 0  
104
MOHL DÁVID
SZEGED-CSANÁD GROSICS 2 0  
104
NAGY ERIK
FC AJKA 2 0  
104
NYÁRI PATRIK
SZOMBATHELYI HALADÁS 2 0  
104
PÁKAI GERGŐ
FC AJKA 2 0  
104
PÁSZKA LÓRÁND
SOROKSÁR SC 2 0  
104
RÉTYI RÓBERT
VASAS FC 2 0  
104
ROMIC DANIJEL
BUDAFOKI MTE 2 0  
104
SÁROSI SOMA
VÁC FC 2 0  
104
SEJBEN VIKTOR
AQVITAL FC CSÁKVÁR 2 0  
104
SIGÉR ÁKOS
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 2 0  
104
SIMON ATTILA
SZOLNOKI MÁV FC 2 0  
104
SIPOS ZOLTÁN
AQVITAL FC CSÁKVÁR 2 0  
104
SVÁB DÁNIEL
DUNA ASZFALT TLC 2 0  
104
SZABÓ RICHÁRD
SZOLNOKI MÁV FC 2 0  
104
SZUHODOVSZKI SOMA
DUNA ASZFALT TLC 2 0  
104
SZŰCS KRISTÓF
VÁC FC 2 0  
104
TÓTH BENCE
VASAS FC 2 0  
104
TÓTH MARTIN
SZOMBATHELYI HALADÁS 2 0  
104
VALENCSIK DÁVID
SOROKSÁR SC 2 0  
104
VARGA SZABOLCS
SZEGED-CSANÁD GROSICS 2 0  
104
VIRÁG ÁKOS
KAZINCBARCIKA 2 0  
104
VÓLENT ROLAND
SZOLNOKI MÁV FC 2 0  
165
ÁDÁM FERENC
KAZINCBARCIKA 1 0  
165
BABINSZKY BENCE
MTK BUDAPEST 1 0  
165
BAKI ÁKOS
MTK BUDAPEST 1 0  
165
BALAJTI ÁDÁM
VASAS FC 1 0  
165
BALOGH BENCE
BFC SIÓFOK 1 0  
165
BÁRDOS BENCE
SZOLNOKI MÁV FC 1 0  
165
BARNA GERGŐ
DOROGI FC 1 0  
165
BARTOS JULIÁN
VÁC FC 1 0  
165
BENCZE MÁRK
BFC SIÓFOK 1 0  
165
BERDÓ PÉTER
SZOLNOKI MÁV FC 1 0  
165
BERKÓ ÁDÁM
DOROGI FC 1 0  
165
BITÓ MARTIN
SZEGED-CSANÁD GROSICS 1 0  
165
BONIVÁRT ERIK
VÁC FC 1 0  
165
BORA GYÖRGY
BFC SIÓFOK 1 0  
165
CSIBRA DÁNIEL
BFC SIÓFOK 1 0  
165
CSILLAG DÁRIUS
DOROGI FC 1 0  
165
CSONKA ANDRÁS
SOROKSÁR SC 1 0  
165
DÉLCZEG GERGELY
DOROGI FC 1 0  
165
ESZLÁTYI ISTVÁN
SZOMBATHELYI HALADÁS 1 0  
165
FARAGÓ TOMÁS
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 1 0  
165
FARKAS ANDRÁS
KAZINCBARCIKA 1 0  
165
FARKAS BALÁZS
SOROKSÁR SC 1 0  
165
FERENCZI JÓZSEF
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 1 0  
165
FÜLÖP NOEL
MTK BUDAPEST 1 0  
165
GÁBOR LUKÁCS
KAZINCBARCIKA 1 0  
165
GAJDOS ZSOLT
SZEGED-CSANÁD GROSICS 1 0  
165
GÉRINGER LÁSZLÓ
VÁC FC 1 0  
165
GOHÉR GERGŐ
BUDAFOKI MTE 1 0  
165
GYURÁCZ ANDRÁS
BUDAÖRS 1 0  
165
GYURJÁN MÁRTON
SZOMBATHELYI HALADÁS 1 0  
165
HEFFLER NORBERT
GYIRMÓT FC GYŐR 1 0  
165
HEFFLER TIBOR
FC AJKA 1 0  
165
HIDI M
WKW ETO FC GYŐR 1 0  
165
HORNYÁK MARCELL
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 1 0  
165
HORVÁTH ATTILA
BFC SIÓFOK 1 0  
165
HORVÁTH EMIL
BUDAÖRS 1 0  
165
HORVÁTH PÉTER
BFC SIÓFOK 1 0  
165
HORVÁTH PÉTER
FC AJKA 1 0  
165
HUDÁK DÁVID
GYIRMÓT FC GYŐR 1 0  
165
HUSZTI ANDRÁS
AQVITAL FC CSÁKVÁR 1 0  
165
HUTVÁGNER GERGELY
BFC SIÓFOK 1 0  
165
IHRIG-FARKAS SEBESTYÉN
BUDAFOKI MTE 1 0  
165
JAGODICS BENCE
BFC SIÓFOK 1 0  
165
JÁNVÁRI GÁBOR
BFC SIÓFOK 1 0  
165
JOVA LEVENTE
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 1 0  
165
KANTA JÓZSEF
MTK BUDAPEST 1 0  
165
KÁRÁSZ KRISZTIÁN
SZEGED-CSANÁD GROSICS 1 0  
165
KIPRICH DÁVID
AQVITAL FC CSÁKVÁR 1 0  
165
KISS TAMÁS
AQVITAL FC CSÁKVÁR 1 0  
165
KITL MIKLÓS
DOROGI FC 1 0  
165
KLEISZ MÁRK
VASAS FC 1 0  
165
KOROZMÁN KEVIN
SOROKSÁR SC 1 0  
165
KOTULA MÁTÉ
SZOLNOKI MÁV FC 1 0  
165
KOVÁCS ZOLTÁN
BUDAFOKI MTE 1 0  
165
KREBSZ MÁTÉ
GYIRMÓT FC GYŐR 1 0  
165
KULCSÁR TAMÁS
BUDAÖRS 1 0  
165
LACZKÓ MILÁN
SZOLNOKI MÁV FC 1 0  
165
LASSÚ ZSOMBOR
VÁC FC 1 0  
165
LENCSÉS BALÁZS
DOROGI FC 1 0  
165
LIPTÁK ZOLTÁN
GYIRMÓT FC GYŐR 1 0  
165
MADARÁSZ MÁRK
AQVITAL FC CSÁKVÁR 1 0  
165
MAJOR GERGŐ
AQVITAL FC CSÁKVÁR 1 0  
165
MATIJA MISIC
SOROKSÁR SC 1 0  
165
MICSINAI MIKLÓS
BUDAFOKI MTE 1 0  
165
MIM GERGELY
AQVITAL FC CSÁKVÁR 1 0  
165
MOLNÁR TIBOR
BUDAÖRS 1 0  
165
NAGY ISTVÁN
FC AJKA 1 0  
165
NAGY SÁNDOR
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 1 0  
165
NAGYHÁZI DÁVID
DOROGI FC 1 0  
165
NÁNDORI BOTOND
AQVITAL FC CSÁKVÁR 1 0  
165
NOVÁK CSANÁD
SZOMBATHELYI HALADÁS 1 0  
165
ÓDÉ NORBERT
BUDAÖRS 1 0  
165
OLÁH BÁLINT
BUDAFOKI MTE 1 0  
165
PALINCSÁR MARTIN
MTK BUDAPEST 1 0  
165
PAPP MÁTÉ
DOROGI FC 1 0  
165
PINTÉR ÁDÁM
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 1 0  
165
PINTÉR ÁDÁM
MTK BUDAPEST 1 0  
165
POLÉNYI GÁBOR
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 1 0  
165
PUSZTAI ARMAND
VÁC FC 1 0  
165
SIMON ANDRÁS
MTK BUDAPEST 1 0  
165
SITKU LÁSZLÓ
SZOLNOKI MÁV FC 1 0  
165
SOMODI BENCE
MTK BUDAPEST 1 0  
165
STIEBER ANDRÁS
BUDAÖRS 1 0  
165
SVEDYUK ALEX
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 1 0  
165
SZABÓ ÁRPÁD
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 1 0  
165
SZABÓ BÁLINT
BUDAÖRS 1 0  
165
SZABÓ DÁVID
DUNA ASZFALT TLC 1 0  
165
SZATMÁRI LÓRÁND
VASAS FC 1 0  
165
SZEKSZÁRDI TAMÁS
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 1 0  
165
SZÉLES IMRE
GYIRMÓT FC GYŐR 1 0  
165
SZÉLPÁL NORBERT
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 1 0  
165
SZERENCSI MIKLÓS
MTK BUDAPEST 1 0  
165
SZIMCSO VIKTOR
WKW ETO FC GYŐR 1 0  
165
TAKÁCS JÁNOS
SZEGED-CSANÁD GROSICS 1 0  
165
TAMÁS LÁSZLÓ
SZOLNOKI MÁV FC 1 0  
165
TÍMÁRI NORMAN
DUNA ASZFALT TLC 1 0  
165
TÓTH DÁVID
SZOMBATHELYI HALADÁS 1 0  
165
TÓTH KEVE
BUDAÖRS 1 0  
165
TÖLGYESI VIKTOR
DUNA ASZFALT TLC 1 0  
165
VARASDI DÁNIEL
BUDAÖRS 1 0  
165
VARGA ÁDÁM
DUNA ASZFALT TLC 1 0  
165
VARGA ÁDÁM
SOROKSÁR SC 1 0  
165
VARGA TAMÁS
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 1 0  
165
VARJU BENEDEK
MTK BUDAPEST 1 0  
165
VASS ÁDÁM
GYIRMÓT FC GYŐR 1 0  
165
VASS PATRIK
MTK BUDAPEST 1 0  
165
VICZIÁN ÁDÁM
VASAS FC 1 0  
165
VÍGH ÁDÁM
DOROGI FC 1 0  
165
VILLÁM BALÁZS
GYIRMÓT FC GYŐR 1 0  
165
VOGYICSKA BÁLINT
GYIRMÓT FC GYŐR 1 0  
165
VÖLGYI DÁNIEL
SOROKSÁR SC 1 0  
165
ZAHORÁN BALÁZS
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 1 0  
165
ZEKE MÁRIÓ
GYIRMÓT FC GYŐR 1 0  
165
ZUIGÉBER ÁKOS
MTK BUDAPEST 1 0  
165
ZVARA DÁVID
SZEGED-CSANÁD GROSICS 1 0  
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->