Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Büntető lapok - 19. forduló Mérkőzésekre bontva

hely. játékos neve egyesület sárga lapok piros lapok  
1
BÉRES ROLAND
CSEP-GÓL FC 8 0  
1
KIRÁLY PÉTER
KÖZTERÜLET SK 8 0  
3
AMBRUZS SZABOLCS
CSEP-GÓL FC 7 2  
4
GRÚZ TAMÁS
UNIONE FC 7 0  
4
NÉMETH GERGŐ
REAC 7 0  
4
UBRANKOVICS GERGŐ
TESTVÉRISÉG SE 7 0  
7
KÉVÉS SZABOLCS
BUDAFOKI MTE II. 6 0  
7
POZSONYI PATRIK
KÖZTERÜLET SK 6 0  
7
SERGŐ MÁRTON
ASR GÁZGYÁR 6 0  
7
SZTOJANOVITS ZOLTÁN
TESTVÉRISÉG SE 6 0  
7
TÓTH ÁKOS
TESTVÉRISÉG SE 6 0  
7
KOCSIS MÁTÉ
PÉNZÜGYŐR SE 5 1  
7
TÓTH MÁTÉ
PÉNZÜGYŐR SE 5 1  
14
BÁNYAI JÁNOS
CSEPEL FC 5 0  
14
CSASZNI NÁNDOR
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC 5 0  
14
CSONGVAI ÁRON
ÚJPEST FC II. 5 0  
14
HORNOK DÁVID
TESTVÉRISÉG SE 5 0  
14
HORVÁTH KRISZTIÁN
REAC 5 0  
14
IGNÁCZ DÁVID
KÖZTERÜLET SK 5 0  
14
KERÉKGYÁRTÓ ZALÁN
1908 SZAC BUDAPEST 5 0  
14
KISS NORBERT
Fővárosi Vízművek SK 5 0  
14
KOLLÁR ZSOLT
TESTVÉRISÉG SE 5 0  
14
KOPLÁNYI GÁBOR
UNIONE FC 5 0  
14
LETTRICH DÁNIEL
UNIONE FC 5 0  
14
MARCZINKA TAMÁS
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC 5 0  
14
MAYER BENCE
UNIONE FC 5 0  
14
NAGY RÓBERT
ASR GÁZGYÁR 5 0  
14
NÉMETH ZOLTÁN
CSEPEL FC 5 0  
14
OROSZ ÁKOS
TESTVÉRISÉG SE 5 0  
14
REMÉNYI ROLAND
43. SZ. ÉPÍTŐK 5 0  
14
SZABÓ ÁDÁM
BVSC-ZUGLÓ 5 0  
14
SZÁNTOVSZKI SOMA
REAC 5 0  
14
ZUBÁNY MIKLÓS
TESTVÉRISÉG SE 5 0  
34
NAGY GERGŐ
CSEP-GÓL FC 4 2  
35
CSILLAG ANDRÁS
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC 4 1  
35
DEMETER VIKTOR
43. SZ. ÉPÍTŐK 4 1  
35
LÓSKA CSABA
ASR GÁZGYÁR 4 1  
38
BALOGH PÉTER
ASR GÁZGYÁR 4 0  
38
CSÉKA KRISZTOFER
ASR GÁZGYÁR 4 0  
38
GÖRÖG ÁKOS
KÖZTERÜLET SK 4 0  
38
KELEMEN PATRIK
BVSC-ZUGLÓ 4 0  
38
KEMERLE DÁNIEL
1908 SZAC BUDAPEST 4 0  
38
KERESZTESI BOTOND
UNIONE FC 4 0  
38
KHIESZ KORNÉL
BUDAFOKI MTE II. 4 0  
38
MUCSÁNYI MÁRK
ÚJPEST FC II. 4 0  
38
NAGY DOMINIK
1908 SZAC BUDAPEST 4 0  
38
PÁSZTOR ÁDÁM
Fővárosi Vízművek SK 4 0  
38
PELLER ÁKOS
Fővárosi Vízművek SK 4 0  
38
SZABADOS KRISZTIÁN
43. SZ. ÉPÍTŐK 4 0  
38
SZABÓ MÁRK
CSEP-GÓL FC 4 0  
38
TÓTH ATTILA
CSEP-GÓL FC 4 0  
38
VILLÁNYI GERGELY
CSEPEL FC 4 0  
38
ANTAL KRISZTIÁN
CSEP-GÓL FC 3 1  
38
LOCH PÉTER
CSEP-GÓL FC 3 1  
38
PÁLMAI ZSOLT
TESTVÉRISÉG SE 3 1  
38
SEBESTYÉN ÖRS
ASR GÁZGYÁR 3 1  
57
BALAZSIN ANDRÁS
43. SZ. ÉPÍTŐK 3 0  
57
BALOGH DÁVID
BUDAFOKI MTE II. 3 0  
57
BÁNK LEVENTE
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC 3 0  
57
BARTUCZ MARTIN
REAC 3 0  
57
BÓDIS TIBOR
TESTVÉRISÉG SE 3 0  
57
BORBÉLY BENCE
PÉNZÜGYŐR SE 3 0  
57
BÖNDI ÁDÁM
ÚJPEST FC II. 3 0  
57
BUZÁS GERGŐ
1908 SZAC BUDAPEST 3 0  
57
DEÉSY MÁRK
PÉNZÜGYŐR SE 3 0  
57
DELY DÁNIEL
KÖZTERÜLET SK 3 0  
57
FERKEL ÁDÁM
ÚJPEST FC II. 3 0  
57
GERHARDT ÁDÁM
43. SZ. ÉPÍTŐK 3 0  
57
HULICSÁR MÁTÉ
ÚJPEST FC II. 3 0  
57
KISS NORBERT
IKARUS BSE 3 0  
57
KOCSIS BALÁZS
43. SZ. ÉPÍTŐK 3 0  
57
KORITÁR DÁVID
1908 SZAC BUDAPEST 3 0  
57
KUKLIS KRISTÓF
Fővárosi Vízművek SK 3 0  
57
MACZINKÓ ROLAND
43. SZ. ÉPÍTŐK 3 0  
57
MAYER MÁRK
PÉNZÜGYŐR SE 3 0  
57
MÉSZÁROS LÁSZLÓ
CSEPEL FC 3 0  
57
MÉSZÁROS ROLAND
CSEPEL FC 3 0  
57
NAGY HENRIK
1908 SZAC BUDAPEST 3 0  
57
PAHOLICS MÁTÉ
BUDAFOKI MTE II. 3 0  
57
SASVÁRI DÁVID
1908 SZAC BUDAPEST 3 0  
57
SEBŐK MÁTÉ
IKARUS BSE 3 0  
57
SILIGA ÁDÁM
IKARUS BSE 3 0  
57
SIMON ZOLTÁN
TESTVÉRISÉG SE 3 0  
57
SOMOGYI BÁLINT
TESTVÉRISÉG SE 3 0  
57
SZÁSZ TAMÁS
1908 SZAC BUDAPEST 3 0  
57
SZEBENYI BALÁZS
BUDAFOKI MTE II. 3 0  
57
SZŰCS LÁSZLÓ
BVSC-ZUGLÓ 3 0  
57
TÖRÖK ÁKOS
Fővárosi Vízművek SK 3 0  
57
TURI ÁKOS
PÉNZÜGYŐR SE 3 0  
57
VÖRÖS BENCE
CSEPEL FC 3 0  
91
BUZÁS VIKTOR
PÉNZÜGYŐR SE 2 2  
92
BARIZS MARTIN
BUDAFOKI MTE II. 2 1  
92
BUHÁLY GERGŐ
Fővárosi Vízművek SK 2 1  
92
GAUZER LEVENTE
CSEPEL FC 2 1  
92
KATONA GERGŐ
REAC 2 1  
92
KÖRNYEI MÁTYÁS
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC 2 1  
92
LASCHOBER PÉTER
KÖZTERÜLET SK 2 1  
92
SZABÓ BENCE
UNIONE FC 2 1  
92
VERMES KRISZTIÁN
UNIONE FC 2 1  
100
ARIBI HASSAN
UNIONE FC 2 0  
100
BALOG TAMÁS
IKARUS BSE 2 0  
100
BALOGH DORIÁN
REAC 2 0  
100
BALOGH MIKLÓS
BVSC-ZUGLÓ 2 0  
100
BODA PÉTER
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC 2 0  
100
EL -
CSEP-GÓL FC 2 0  
100
ERDEI VIKTOR
ASR GÁZGYÁR 2 0  
100
FEIL MÁTÉ
PÉNZÜGYŐR SE 2 0  
100
FEKETE GÁBOR
Fővárosi Vízművek SK 2 0  
100
FEKETE MÁTÉ
BUDAFOKI MTE II. 2 0  
100
FERENCZI BENCE
KÖZTERÜLET SK 2 0  
100
FILÓ TAMÁS
UNIONE FC 2 0  
100
GOMBKÖTŐ ÁRPÁD
1908 SZAC BUDAPEST 2 0  
100
GYŐRI BARNABÁS
KÖZTERÜLET SK 2 0  
100
HORVÁTH GÁBOR
BVSC-ZUGLÓ 2 0  
100
HORVÁTH GÉZA
CSEP-GÓL FC 2 0  
100
HORVÁTH KÁLMÁN
REAC 2 0  
100
HORVÁTH LEVENTE
REAC 2 0  
100
HORVÁTH LEVENTE
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC 2 0  
100
IVANCSÓ DÁVID
ASR GÁZGYÁR 2 0  
100
KARVALICS BENCE
PÉNZÜGYŐR SE 2 0  
100
KASINSZKY ISTVÁN
IKARUS BSE 2 0  
100
KASZAB BENCE
1908 SZAC BUDAPEST 2 0  
100
KATONA MÁTYÁS
ÚJPEST FC II. 2 0  
100
KIRÁLY KOLOS
CSEP-GÓL FC 2 0  
100
KOVÁCS GÁBOR
BVSC-ZUGLÓ 2 0  
100
KOVÁCS GERGŐ
ÚJPEST FC II. 2 0  
100
LŐRINCZ DÁNIEL
REAC 2 0  
100
MAG KRISTÓF
CSEPEL FC 2 0  
100
MAUROVICS MÁRK
TESTVÉRISÉG SE 2 0  
100
MORA GONZALEZ
UNIONE FC 2 0  
100
NEMES ÁDÁM
ÚJPEST FC II. 2 0  
100
OROSZ JÓZSEF
43. SZ. ÉPÍTŐK 2 0  
100
PERESZLÉNYI ANDRÁS
CSEP-GÓL FC 2 0  
100
RÓNASZÉKI BOTOND
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC 2 0  
100
SCHLEINIG ÁDÁM
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC 2 0  
100
SCHRAMMEL ÁDÁM
BVSC-ZUGLÓ 2 0  
100
SOMODI ÁDÁM
BVSC-ZUGLÓ 2 0  
100
SZABÓ NORBERT
KÖZTERÜLET SK 2 0  
100
SZALAI KRISTÓF
1908 SZAC BUDAPEST 2 0  
100
SZÉL BENEDEK
IKARUS BSE 2 0  
100
SZIJÁRTÓ GÁBOR
TESTVÉRISÉG SE 2 0  
100
TORDA BENCE
CSEPEL FC 2 0  
100
TÖRÖK SÁMUEL
IKARUS BSE 2 0  
100
VARGA DÁVID
43. SZ. ÉPÍTŐK 2 0  
100
VIDA MÁTÉ
Fővárosi Vízművek SK 2 0  
146
ZUBÁNY GÁBOR
ASR GÁZGYÁR 1 2  
147
BERTA JÓZSEF
KÖZTERÜLET SK 1 1  
147
FÖLDI DÁNIEL
BUDAFOKI MTE II. 1 1  
147
MARJÁN GYÖRGY
ASR GÁZGYÁR 1 1  
147
TÓTH DÁNIEL
PÉNZÜGYŐR SE 1 1  
147
VÁRHEGYI DÁNIEL
1908 SZAC BUDAPEST 1 1  
152
BABOS ÁRON
UNIONE FC 1 0  
152
BALOGH MÁTÉ
REAC 1 0  
152
BARÁTH GÁBOR
PÉNZÜGYŐR SE 1 0  
152
BENEDEK TAMÁS
UNIONE FC 1 0  
152
BODNÁR DÁNIEL
CSEP-GÓL FC 1 0  
152
BOZSIK VIKTOR
BVSC-ZUGLÓ 1 0  
152
BRUCKNER ANDRÁS
ASR GÁZGYÁR 1 0  
152
CONSTANTINO DOMINIK
PÉNZÜGYŐR SE 1 0  
152
CSEH PÉTER
CSEP-GÓL FC 1 0  
152
CSIKÓS LEVENTE
Fővárosi Vízművek SK 1 0  
152
DIÓS PÉTER
1908 SZAC BUDAPEST 1 0  
152
FEHÉR CSABA
UNIONE FC 1 0  
152
FERKEL MIKLÓS
IKARUS BSE 1 0  
152
FODOR ATTILA
CSEP-GÓL FC 1 0  
152
GAAL MICHAEL
PÉNZÜGYŐR SE 1 0  
152
GIDÁLY MIHÁLY
REAC 1 0  
152
GREMSPERGER MÁRTON
KÖZTERÜLET SK 1 0  
152
GROPPIONI FEDERICO
CSEP-GÓL FC 1 0  
152
GYŐRFI BENEDEK
TESTVÉRISÉG SE 1 0  
152
HAJNAL BALÁZS
ÚJPEST FC II. 1 0  
152
HÁMORY ZOLTÁN
43. SZ. ÉPÍTŐK 1 0  
152
HEGYBÁNYAI BENDEGÚZ
PÉNZÜGYŐR SE 1 0  
152
HORVÁTH DÁVID
1908 SZAC BUDAPEST 1 0  
152
HORVÁTH HENRIK
Fővárosi Vízművek SK 1 0  
152
HORVÁTH TAMÁS
BUDAFOKI MTE II. 1 0  
152
ILYÉS RÓBERT
PÉNZÜGYŐR SE 1 0  
152
JAKUBEK NORBERT
Fővárosi Vízművek SK 1 0  
152
JENCSIK SZILÁRD
43. SZ. ÉPÍTŐK 1 0  
152
JOVÁNCZAI ZOLTÁN
PÉNZÜGYŐR SE 1 0  
152
KÁLNOKI-KIS ZSOMBOR
ÚJPEST FC II. 1 0  
152
KASZALA PATRIK
REAC 1 0  
152
KERESZTESI MARCELL
BUDAFOKI MTE II. 1 0  
152
KERESZTESSY TAMÁS
ASR GÁZGYÁR 1 0  
152
KLEMENT BALÁZS
REAC 1 0  
152
KOVÁCS DOMINIK
ÚJPEST FC II. 1 0  
152
KOZMA PÉTER
43. SZ. ÉPÍTŐK 1 0  
152
LAKATOS ZOLTÁN
REAC 1 0  
152
LAKATOS ZSOLT
UNIONE FC 1 0  
152
LÁSZLÓ GERGŐ
ASR GÁZGYÁR 1 0  
152
MADAR MÁTÉ
Fővárosi Vízművek SK 1 0  
152
MALYA BENCE
1908 SZAC BUDAPEST 1 0  
152
MANKÓ DÁVID
CSEPEL FC 1 0  
152
MANKÓ GERGELY
ASR GÁZGYÁR 1 0  
152
MÁRTONFI RICHÁRD
PÉNZÜGYŐR SE 1 0  
152
MÁTÉ ZSOLT
ÚJPEST FC II. 1 0  
152
MÁTHÉ GÁBOR
UNIONE FC 1 0  
152
MICHELLER TAMÁS
REAC 1 0  
152
MICSINAI MIKLÓS
BUDAFOKI MTE II. 1 0  
152
MIKLÓSI GERGELY
ASR GÁZGYÁR 1 0  
152
MIZSEI PÉTER
43. SZ. ÉPÍTŐK 1 0  
152
MOLNÁR LÁSZLÓ
KÖZTERÜLET SK 1 0  
152
MURAI SÁNDOR
BVSC-ZUGLÓ 1 0  
152
NAGY DOMINIK
PÉNZÜGYŐR SE 1 0  
152
NIETO GUERRERO
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC 1 0  
152
OLÁH BARNABÁS
REAC 1 0  
152
OLÁH LÁSZLÓ
TESTVÉRISÉG SE 1 0  
152
OLÁH ZOLTÁN
IKARUS BSE 1 0  
152
OLASZ BÁLINT
BUDAFOKI MTE II. 1 0  
152
OROSHÁZI DÁNIEL
REAC 1 0  
152
PÁLÓCZI PATRIK
1908 SZAC BUDAPEST 1 0  
152
PETHŐ BENCE
43. SZ. ÉPÍTŐK 1 0  
152
PINTÉR BENCE
43. SZ. ÉPÍTŐK 1 0  
152
PÓSA DÁNIEL
TESTVÉRISÉG SE 1 0  
152
RÓKA KRISZTIÁN
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC 1 0  
152
SARKADY ÁKOS
KÖZTERÜLET SK 1 0  
152
SÁSDI DOMINIK
PÉNZÜGYŐR SE 1 0  
152
SASHEGYI KRISZTIÁN
BVSC-ZUGLÓ 1 0  
152
SCHEIBER FERENC
ASR GÁZGYÁR 1 0  
152
SCHILE BENDE
IKARUS BSE 1 0  
152
STARK JÁNOS
BUDAFOKI MTE II. 1 0  
152
SZABÓ ANDRÁS
UNIONE FC 1 0  
152
SZABÓ BENCE
ÚJPEST FC II. 1 0  
152
SZABÓ ERIK
CSEPEL FC 1 0  
152
SZABÓ PÁL
IKARUS BSE 1 0  
152
SZABÓ RICHÁRD
CSEP-GÓL FC 1 0  
152
SZABÓ TIBOR
UNIONE FC 1 0  
152
SZABÓ ZSOLT
43. SZ. ÉPÍTŐK 1 0  
152
SZÁNTÓ DÁNIEL
ASR GÁZGYÁR 1 0  
152
SZEMÁN LAJOS
CSEPEL FC 1 0  
152
SZEPESI PATRIK
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC 1 0  
152
TEPLÁN JÁNOS
CSEPEL FC 1 0  
152
TÓTH OLIVÉR
ÚJPEST FC II. 1 0  
152
TÓTH RÓBERT
KÖZTERÜLET SK 1 0  
152
TÖRÖK LÁSZLÓ
ÚJPEST FC II. 1 0  
152
TUZA ZSOMBOR
IKARUS BSE 1 0  
152
VÁGÓ ANDRÁS
IKARUS BSE 1 0  
152
VARGA ÁDÁM
KÖZTERÜLET SK 1 0  
152
VARGA PÉTER
IKARUS BSE 1 0  
152
VARGA-SEBESTYÉN BENJÁMIN
PÉNZÜGYŐR SE 1 0  
152
VARGOVICS TAMÁS
CSEPEL FC 1 0  
152
VENCZEL ZSOLT
BUDAFOKI MTE II. 1 0  
152
VERES PÉTER
1908 SZAC BUDAPEST 1 0  
152
VEZSENYI PATRIK
TESTVÉRISÉG SE 1 0  
152
WEISZ TAMÁS
UNIONE FC 1 0  
152
DESCHELÁK KÁROLY
TESTVÉRISÉG SE 0 1  
152
FADGYAS TAMÁS
ÚJPEST FC II. 0 1  
152
KONCZ PÉTER
UNIONE FC 0 1  
152
KRÉNUSZ ÁLMOS
ASR GÁZGYÁR 0 1  
152
LUKÁCSI KRISTÓF
TESTVÉRISÉG SE 0 1  
152
MÁRJALAKI BOTOND
KÖZTERÜLET SK 0 1  
152
MÉSZÁROS DOMINIK
43. SZ. ÉPÍTŐK 0 1  
152
SCHEER SÁNDOR
UNIONE FC 0 1  
152
SZABÓ KRISZTIÁN
TESTVÉRISÉG SE 0 1  
152
TUSOR DOMINIK
REAC 0 1  
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • Förch
  • OTP Simple