Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Büntető lapok - 27. forduló Mérkőzésekre bontva

hely. játékos neve egyesület sárga lapok piros lapok  
1
BOGÁTI ZSOLT
ULC VASLÓ 0 2  
2
AVRAMIA PATRIK
SIKETEK SC 4 1  
3
INÁNCSI LÁSZLÓ
2011 CHAMPION FC 3 1  
3
KATONA TIBOR
INTER 04 II 3 1  
5
DOMBAI ISTVÁN
GAMMA LSE 2 1  
5
GYENES ZSOLT
ULC VASLÓ 2 1  
5
RABAY KRISZTIÁN
RÓNA SC 2 1  
5
RÉPÁS ANDRÁS
RÓNA SC 2 1  
5
SZILÁGYI ÁRPÁD
GOLDBALL '94 FC II. 2 1  
5
SZŰCS RÓBERT
ÚJPESTI FLOTTA 2001 II. 2 1  
11
BARANYAI ISTVÁN
SIKETEK SC 1 1  
11
KISS NÁNDOR
BP. ERDÉRT SE II. 1 1  
11
PAPP-SZILÁGYI LÁSZLÓ
GAMMA LSE 1 1  
11
SZABÓ ZSOLT
GAMMA LSE 1 1  
15
BARANYAI ZOLTÁN
KORMÁNYŐR SE II. 0 1  
15
JANCSÓ CSABA
2011 CHAMPION FC 0 1  
15
KATONA PÉTER
BP. ERDÉRT SE II. 0 1  
15
PAP JÓZSEF
GAMMA LSE 0 1  
15
TÍMÁR ZOLTÁN
GAMMA LSE 0 1  
20
HOLBIS MÁRK
CSFC KFT II. 6 0  
21
BERHIDAI DÁNIEL
CsHC 94 SE 5 0  
21
TURC CÉZÁR
SIKETEK SC 5 0  
23
DOMÁN ATTILA
KORMÁNYŐR SE II. 4 0  
23
KLÁR JÁNOS
KORMÁNYŐR SE II. 4 0  
23
KLÁR MARCELL
KORMÁNYŐR SE II. 4 0  
23
ŐSZ ANDRÁS
KORMÁNYŐR SE II. 4 0  
23
PAPP MARTIN
KÖZGÁZ DSE 4 0  
23
PLAVECZ ZOLTÁN
INTER 04 II 4 0  
23
SOÓS DÁNIEL
RÓNA SC 4 0  
23
SZABÓ VIKTOR
GAMMA LSE 4 0  
23
TAKÁCS KRISTÓF
KÖZGÁZ DSE 4 0  
32
AUER BALÁZS
MŰEGYETEMI FC II. 3 0  
32
FARKAS MIKLÓS
2011 CHAMPION FC 3 0  
32
FERENCZ JÓZSEF
ULC VASLÓ 3 0  
32
GÁL GYULA
SIKETEK SC 3 0  
32
HUSZÁR ROLAND
GAMMA LSE 3 0  
32
KARDOS LÁSZLÓ
GOLDBALL '94 FC II. 3 0  
32
MAJOR JÁNOS
BP. ERDÉRT SE II. 3 0  
32
PÉNZES TAMÁS
CSFC KFT II. 3 0  
32
SZEKERES SZABOLCS
RÓNA SC 3 0  
32
WÉBER TAMÁS
KÖZGÁZ DSE 3 0  
32
WECKERMANN PÉTER
INTER 04 II 3 0  
43
BOTOS KRISZTIÁN
RÓNA SC 2 0  
43
BUJTÁS CSABA
GOLDBALL '94 FC II. 2 0  
43
EGILMEZ IBRAHIM
INTER 04 II 2 0  
43
FARKAS ZOLTÁN
2011 CHAMPION FC 2 0  
43
GÖMBICZ GÁBOR
KORMÁNYŐR SE II. 2 0  
43
GRÓNAI FERENC
GAMMA LSE 2 0  
43
HALÁSZI DÁNIEL
CsHC 94 SE 2 0  
43
HENÉZI JÁNOS
RÓNA SC 2 0  
43
HORVÁTH ALEX
CSFC KFT II. 2 0  
43
HORVÁTH DAMJÁN
2011 CHAMPION FC 2 0  
43
HUSZÁR ATTILA
CsHC 94 SE 2 0  
43
JAKAB GYULA
SIKETEK SC 2 0  
43
JÓNI ATTILA
CSFC KFT II. 2 0  
43
KAKUK CSABA
CsHC 94 SE 2 0  
43
KIS TAMÁS
ULC VASLÓ 2 0  
43
KOVÁCS JÓZSEF
ULC VASLÓ 2 0  
43
KUN BENEDEK
SIKETEK SC 2 0  
43
KUN GÁBOR
SIKETEK SC 2 0  
43
LAKATOS ISTVÁN
CSFC KFT II. 2 0  
43
LEHEL ISTVÁN
MŰEGYETEMI FC II. 2 0  
43
MEGYESI ZSOLT
KÖZGÁZ DSE 2 0  
43
NÉMETH ATTILA
CSFC KFT II. 2 0  
43
PALKÓ ISTVÁN
BP. ERDÉRT SE II. 2 0  
43
PAPP ATTILA
SIKETEK SC 2 0  
43
PAPP MARCELL
INTER 04 II 2 0  
43
PÁSZTOR ZOLTÁN
CSFC KFT II. 2 0  
43
PURCZEL RICHÁRD
BP. ERDÉRT SE II. 2 0  
43
PUTNOKI TAMÁS
GOLDBALL '94 FC II. 2 0  
43
SIMON ATTILA
KORMÁNYŐR SE II. 2 0  
43
SOHAJDA DÁVID
BP. ERDÉRT SE II. 2 0  
43
SOLTÉSZ NORBERT
GOLDBALL '94 FC II. 2 0  
43
SZABÓ DÁVID
KORMÁNYŐR SE II. 2 0  
43
SZANKU IMRE
SIKETEK SC 2 0  
43
TAKÁCS ATTILA
ÚJPESTI FLOTTA 2001 II. 2 0  
43
TYUKODI TIBOR
CsHC 94 SE 2 0  
43
VÉGH ANDRÁS
2011 CHAMPION FC 2 0  
43
VERHOCZKI LÁSZLÓ
CsHC 94 SE 2 0  
43
VIDA JÁNOS
KORMÁNYŐR SE II. 2 0  
81
AMBRUSI LÁSZLÓ
RÓNA SC 1 0  
81
ARANYOSI BALÁZS
INTER 04 II 1 0  
81
BÁCSKAI LÁSZLÓ
MŰEGYETEMI FC II. 1 0  
81
BAKÓ MÁTÉ
MŰEGYETEMI FC II. 1 0  
81
BAKOS LÁSZLÓ
2011 CHAMPION FC 1 0  
81
BALI ATTILA
KORMÁNYŐR SE II. 1 0  
81
BALOG RICHÁRD
INTER 04 II 1 0  
81
BÁNKI ÁBRIS
INTER 04 II 1 0  
81
BÁNYAI JANI
CSFC KFT II. 1 0  
81
BEBESY DÁNIEL
KÖZGÁZ DSE 1 0  
81
BELOVÁRECZ MIKLÓS
ULC VASLÓ 1 0  
81
BENCSIK TAMÁS
INTER 04 II 1 0  
81
BODOR ANDRÁS
CsHC 94 SE 1 0  
81
BOGA BÁLINT
KÖZGÁZ DSE 1 0  
81
BOMPAN ALEX
INTER 04 II 1 0  
81
BOROS DÁNIEL
CsHC 94 SE 1 0  
81
CSABA ATTILA
BP. ERDÉRT SE II. 1 0  
81
CSER DÁVID
SIKETEK SC 1 0  
81
CSIBRA MÁRTON
RÓNA SC 1 0  
81
DEÁK TIBOR
MŰEGYETEMI FC II. 1 0  
81
DETRE NÁNDOR
KÖZGÁZ DSE 1 0  
81
DOBÓCZY ÁKOS
INTER 04 II 1 0  
81
DORMÁN ATTILA
GOLDBALL '94 FC II. 1 0  
81
DRENTCHEV TENIO
MŰEGYETEMI FC II. 1 0  
81
ELEK GERGŐ
2011 CHAMPION FC 1 0  
81
ENGLER BÁLINT
BP. ERDÉRT SE II. 1 0  
81
FALISZEK NORBERT
RÓNA SC 1 0  
81
FEDOR DÁVID
KORMÁNYŐR SE II. 1 0  
81
FEJES ISTVÁN
INTER 04 II 1 0  
81
FÉLEGYHÁZI KRISZTIÁN
CsHC 94 SE 1 0  
81
FORRAY HUNOR
SIKETEK SC 1 0  
81
GREGÁN DÁNIEL
ULC VASLÓ 1 0  
81
HÉDER BALÁZS
ÚJPESTI FLOTTA 2001 II. 1 0  
81
HERCZEG TAMÁS
BP. ERDÉRT SE II. 1 0  
81
HOMOLYA BALÁZS
2011 CHAMPION FC 1 0  
81
HORVÁTH BALÁZS
CsHC 94 SE 1 0  
81
HORVÁTH GERGELY
RÓNA SC 1 0  
81
HORVÁTH ISTVÁN
CsHC 94 SE 1 0  
81
HORVÁTH TIBOR
2011 CHAMPION FC 1 0  
81
HOSSZÚ ERVIN
MŰEGYETEMI FC II. 1 0  
81
HUSZÁR VIKTOR
INTER 04 II 1 0  
81
JAKAB GERGELY
GOLDBALL '94 FC II. 1 0  
81
KASSAI GYÖRGY
GOLDBALL '94 FC II. 1 0  
81
KASZA SZABOLCS
2011 CHAMPION FC 1 0  
81
KATZ RÓBERT
KORMÁNYŐR SE II. 1 0  
81
KAZUP ANDRÁS
CSFC KFT II. 1 0  
81
KIS-BALÁZS DÁVID
INTER 04 II 1 0  
81
KISS GÁBOR
GAMMA LSE 1 0  
81
KISS MÁTÉ
BP. ERDÉRT SE II. 1 0  
81
KLEPÁTS TAMÁS
RÓNA SC 1 0  
81
KOROKNAI LÁSZLÓ
INTER 04 II 1 0  
81
KOZÁK PÁL
2011 CHAMPION FC 1 0  
81
KUN KRISZTIÁN
SIKETEK SC 1 0  
81
LAKATOS ISTVÁN
RÓNA SC 1 0  
81
LÁSZLÓ TAMÁS
KORMÁNYŐR SE II. 1 0  
81
LIEBHÁRDT ALFRÉD
RÓNA SC 1 0  
81
LUKÁCS KRISTÓF
MŰEGYETEMI FC II. 1 0  
81
MARTON ISTVÁN
ÚJPESTI FLOTTA 2001 II. 1 0  
81
MAYER GÁBOR
CSFC KFT II. 1 0  
81
MEGYESI ZSOLT
INTER 04 II 1 0  
81
MESSNER RICHÁRD
ULC VASLÓ 1 0  
81
MÓCZÁR BOTOND
ÚJPESTI FLOTTA 2001 II. 1 0  
81
MOHÁCSI BARNABÁS
ÚJPESTI FLOTTA 2001 II. 1 0  
81
MÓNUS ANDRÁS
GOLDBALL '94 FC II. 1 0  
81
MÓRA TAMÁS
KORMÁNYŐR SE II. 1 0  
81
NAGY DÁVID
ULC VASLÓ 1 0  
81
NAGY FERENC
2011 CHAMPION FC 1 0  
81
NAGY KONRÁD
KORMÁNYŐR SE II. 1 0  
81
NAGY PÉTER
KORMÁNYŐR SE II. 1 0  
81
NAGY ROLAND
RÓNA SC 1 0  
81
NAGY TAMÁS
INTER 04 II 1 0  
81
OLAJOS NORMAN
2011 CHAMPION FC 1 0  
81
PÁLINKÁS ISTVÁN
KORMÁNYŐR SE II. 1 0  
81
PAPP GÁBOR
KÖZGÁZ DSE 1 0  
81
PAPP GERGŐ
KÖZGÁZ DSE 1 0  
81
PENDERIK KRISZTIÁN
ULC VASLÓ 1 0  
81
PÉTER ALEX
ÚJPESTI FLOTTA 2001 II. 1 0  
81
PETHŐ ZSOLT
CSFC KFT II. 1 0  
81
PETŐ NORBERT
CsHC 94 SE 1 0  
81
PETRÓCZI ZSOLT
GOLDBALL '94 FC II. 1 0  
81
PFEIFER ZSOLT
SIKETEK SC 1 0  
81
ROTTEK ÁDÁM
CSFC KFT II. 1 0  
81
RÓZSA NORBERT
2011 CHAMPION FC 1 0  
81
SIKLÓDI RÓBERT
SIKETEK SC 1 0  
81
SIKULA ELŐD
CsHC 94 SE 1 0  
81
SITA MICHELE
KÖZGÁZ DSE 1 0  
81
SZABÓ DÁVID
CSFC KFT II. 1 0  
81
SZABÓ JENŐ
CSFC KFT II. 1 0  
81
SZABÓ LAJOS
CSFC KFT II. 1 0  
81
SZANISZLÓ DÁNIEL
RÓNA SC 1 0  
81
SZŰCS ATTILA
ÚJPESTI FLOTTA 2001 II. 1 0  
81
TELEK TAMÁS
SIKETEK SC 1 0  
81
TIMÁR RICHÁRD
GAMMA LSE 1 0  
81
TIMÁR RÓBERT
GAMMA LSE 1 0  
81
TÓBISZ ATTILA
MŰEGYETEMI FC II. 1 0  
81
TORDAI LÁSZLÓ
ÚJPESTI FLOTTA 2001 II. 1 0  
81
TÓTH PÉTER
2011 CHAMPION FC 1 0  
81
TÖVISHÁTI DÁVID
BP. ERDÉRT SE II. 1 0  
81
UJJ LEVENTE
MŰEGYETEMI FC II. 1 0  
81
USZTICS ISTVÁN
GOLDBALL '94 FC II. 1 0  
81
VÉKÁSI BÁLINT
CSFC KFT II. 1 0  
81
WISZTERCILL JÁNOS
MŰEGYETEMI FC II. 1 0  
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • Förch
  • OTP Simple